Zbiera mi sie na pawia :P - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 22:18   #31
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

No no! Młoda! Jak Ty ładnie wyglądasz! Nawet nie przypuszczałam, ze ciemniejsze włoski mogą Ci jeszcze bardziej pasować niż te jaśniutkie Fajnie jest Jak już dziewczyny zauważyły - dobrze zgrane z brewkami Makijaż - super! Ja chyba nigdy nie zmaluję takiego pawia Jakoś nie umiem...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:24   #32
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
kochana!! Wiesz ze tak przyciagnelas moj wzrok make upem ze -bij, zabij -ale nie zauwazylam nowego koloru wlosow..!! Przepraszam Cie najmocniej i spiesze napisac ze wygladasz fantastycznie! Podobasz mi sie i w blond i w takim.. i jak ufarbujesz na ciemniejszy kolor-pewnie tez Twoja uroda sie "obroni" i bedziesz wygladac szalowo!
A wiesz w czym Cie widze.. Ciemny tyl.. zapuscic grzywke na dluzsza(ale nie emo style) pierwsza warstwa grzywki jasny blond, na to warstwa czerwonych/rudych/rubinowych, i reszta-sredni, cieply braz.
Bedziesz wygladac oblednie!!!
(te pasma z grzywki sie tak ladnie nakladaja na siebie, wygladzona lsniaca grzywka i efekt murowany!)
dziekuje . O widzisz to jest mysl , musze sie z tym przespac a potem z fryzjerka pogadac... a Ona mnie pewnie pozniej zabije
Ale nie, teraz sie nic nie da zrobic .... musze dac moim włosom na razie spokoj bo za niedługo łysa bede.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:26   #33
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
dziekuje . O widzisz to jest mysl , musze sie z tym przespac a potem z fryzjerka pogadac... a Ona mnie pewnie pozniej zabije
Ale nie, teraz sie nic nie da zrobic .... musze dac moim włosom na razie spokoj bo za niedługo łysa bede.
Poczekaj narazie,, naciesz sie tymi. a jak odrosna troche(zwlaszcza grzywka, tyl mozesz przycinac) to ufarbuj sobie tak




Przepraszam Cie najmocniej za OT na Twoim watku, ale chcialam podziekowac wszyskim dziewczynom za natychmiastowy odzew i jutro zabieram sie za pisanie!!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:33   #34
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
No no! Młoda! Jak Ty ładnie wyglądasz! Nawet nie przypuszczałam, ze ciemniejsze włoski mogą Ci jeszcze bardziej pasować niż te jaśniutkie Fajnie jest Jak już dziewczyny zauważyły - dobrze zgrane z brewkami Makijaż - super! Ja chyba nigdy nie zmaluję takiego pawia Jakoś nie umiem...
dziekuje . Miło mi.
Ty mi tu nie bredz ze pawia nie zmalujesz , ja widziałam Twoje makijaze (jeden nawet na zywo), jak Ty nie umiesz to kto ma umiec?!?!

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Poczekaj narazie,, naciesz sie tymi. a jak odrosna troche(zwlaszcza grzywka, tyl mozesz przycinac) to ufarbuj sobie tak




Przepraszam Cie najmocniej za OT na Twoim watku, ale chcialam podziekowac wszyskim dziewczynom za natychmiastowy odzew i jutro zabieram sie za pisanie!!
No i za co przepraszasz? Fajnie ze jest odzew na Twoja propozycje, a odnosnie tego mam pytanie czy to beda stepy czy makijaze po prostu?
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:38   #35
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No i za co przepraszasz? Fajnie ze jest odzew na Twoja propozycje, a odnosnie tego mam pytanie czy to beda stepy czy makijaze po prostu?
Wszystko na co Wam czas pozwoli. Stepy, same makijaze, moze nawet filmiki YT..
Najlepiej stepy,mimo wszystko..

Aha.. i mozna naturalnie dodawac swoje "normalne" makijaze i tak! Bo jedna z wizazanek mnie pytala.. To sie wogole nie wyklucza

Oczywiscie odsylamy rowniez do makijazy wykonanych wczesniej(zwl. jesli sa to stepy..)

__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:49   #36
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Wszystko na co Wam czas pozwoli. Stepy, same makijaze, moze nawet filmiki YT..
Najlepiej stepy,mimo wszystko..

Aha.. i mozna naturalnie dodawac swoje "normalne" makijaze i tak! Bo jedna z wizazanek mnie pytala.. To sie wogole nie wyklucza

Oczywiscie odsylamy rowniez do makijazy wykonanych wczesniej(zwl. jesli sa to stepy..)

No i wszystko jasne.
Wydaje mi sie ze stepy byłyby najlepsze bo wtedy wiadomo co i jak. Kazdy moze znalezc gdziekolwiek w internecie makijaz pasujacy np do sukienki, ale pytanie jest jak go wykonac?
Albo jezeli bedzie to zdjecie gotowego makijazu na zamowienie to z opisem jak był robiony.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:53   #37
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne.
Wydaje mi sie ze stepy byłyby najlepsze bo wtedy wiadomo co i jak. Kazdy moze znalezc gdziekolwiek w internecie makijaz pasujacy np do sukienki, ale pytanie jest jak go wykonac?
Albo jezeli bedzie to zdjecie gotowego makijazu na zamowienie to z opisem jak był robiony.
dokladnie czytasz w moich myslach.
Opisze to wszystko w jasnych punktach jutro, bo dzis juz troszke padam na ryjek.. ale wszelkie sugestie z waszej strony sa bardzo mile widziane
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 23:39   #38
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

ajaj jakie łoko i jakie włoski paw mi się strasznie podoba, bo ma świetną kolorystkę, ostatnio choruje na tym punkcie bo bardzo podoba mi sią taki makijaż ale niestety w takim na ulice nie wyjdę a i nie zrobię
w nowej fryzurze wyglądasz bardzo ładnie nawet bardziej mi się podoba niż blond, i też widziałabym Cie jeszcze w jakimś o ton albo 2 ciemniejszym ojj jak ja lubię ciemne
ślicznie
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 08:46   #39
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zbiera mi sie na pawia :P

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
ajaj jakie łoko i jakie włoski paw mi się strasznie podoba, bo ma świetną kolorystkę, ostatnio choruje na tym punkcie bo bardzo podoba mi sią taki makijaż ale niestety w takim na ulice nie wyjdę a i nie zrobię
w nowej fryzurze wyglądasz bardzo ładnie nawet bardziej mi się podoba niż blond, i też widziałabym Cie jeszcze w jakimś o ton albo 2 ciemniejszym ojj jak ja lubię ciemne
ślicznie
dziekuje bardzo. Asiu, Ty nie przesadzaj Kochana ze bys takiego pawia nie zmalowała. Ja wiem ze umiesz, bo widziałam duzo Twoich makijazy
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.