Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 00:30   #3421
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MAC zmienia nazwy produktow z Rodarte WOW
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 07:04   #3422
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
Fajny nowy avatar!!! Jak przetestujesz to daj znać jak Ci się podoba, dla mnie Contrast to jeden z najładniejszych cieni MAC-a.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 07:11   #3423
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Fajny nowy avatar!!! Jak przetestujesz to daj znać jak Ci się podoba, dla mnie Contrast to jeden z najładniejszych cieni MAC-a.
Dzięki Agniecha
Dam znać




DZIEWCZYNY! Któraś pisała, że jakby mi nie podpasowały pigmenty, to chętnie je przygarnie, która to była?? (głownie są to mniejsze odsypki od Wróbelka: fairy lite, quietly, steel blue, violet, frozen white, dark soul, viz-a -fiolet, golden lemon i 4 od innej wiżazanki, ale z tego samego źródła: vanilla, lovely lily, museum bronze, melon - te ostatnie są w nieco większej ilości w słoiczku). Ja chętnie je oddam, za prasowanego MAC-a
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 07:36   #3424
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
oj Biedactwo a osypują Ci się w czasie nakładania, czy potem dostają sie do oczu i podrażniaja? Bo jeśli tylko w czasie nakładania, to może nakładaj odrobinkę i może na mokro, a potem ewentualnie dokładaj?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:15   #3425
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj Biedactwo a osypują Ci się w czasie nakładania, czy potem dostają sie do oczu i podrażniaja? Bo jeśli tylko w czasie nakładania, to może nakładaj odrobinkę i może na mokro, a potem ewentualnie dokładaj?
Bardziej podczas zmywania dostają mi sie pigmenty do oczu i podrażniają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:30   #3426
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardziej podczas zmywania dostają mi sie pigmenty do oczu i podrażniają
Ja to sobie na to wypracowałam taki mój sposób: patyczek kosmetyczny maczam w czymś tłustym (mleczko lub jakiś olejek, który nie podrażnia) i delikatnie zmywam najpierw przy linii rzęs. Chodzi o to, by pigment "przykleił się" do wacika. Za to pod rzęsy kładę gazę albo ligninę (może być też ręcznik papierowy)-tak, jak to robią kosmetyczki nakładają hennę na rzęsy. Wtedy to, co ewentualnie się osypie spada na "podkładkę" a nie do oka. Zresztą staram się powolutku zmywać oko i zwykle od linii rzęs do góry, to wtedy (przynajmniej u mnie) osypywanie się jest mniejsze. Zresztą pigment nałożony na mokro i dobrze roztarty ma mniejszą szansę na osypywanie się.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:40   #3427
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
Ojej Szkoda Choc z drugiej strony - wlasnie tego sie obawialam i tylko utwierdzilas mnie w przekonaniu, zeby pigmentow (przynajmniej na razie) nie tykac
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 09:18   #3428
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja to sobie na to wypracowałam taki mój sposób: patyczek kosmetyczny maczam w czymś tłustym (mleczko lub jakiś olejek, który nie podrażnia) i delikatnie zmywam najpierw przy linii rzęs. Chodzi o to, by pigment "przykleił się" do wacika. Za to pod rzęsy kładę gazę albo ligninę (może być też ręcznik papierowy)-tak, jak to robią kosmetyczki nakładają hennę na rzęsy. Wtedy to, co ewentualnie się osypie spada na "podkładkę" a nie do oka. Zresztą staram się powolutku zmywać oko i zwykle od linii rzęs do góry, to wtedy (przynajmniej u mnie) osypywanie się jest mniejsze. Zresztą pigment nałożony na mokro i dobrze roztarty ma mniejszą szansę na osypywanie się.
Kochana o ile zmycie pigmentów patyczkiem jest fajne pomysłowe, tak jednak tuszu się tak nie da zmyć a czasami na nim są przyczepione pozostałości cieni, które dostaja mi się do oka. Pigmenty nakładałam na mokro, wiec to i tak bez różnicy oku było, jak widać
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ojej Szkoda Choc z drugiej strony - wlasnie tego sie obawialam i tylko utwierdzilas mnie w przekonaniu, zeby pigmentow (przynajmniej na razie) nie tykac
Urbanku No ja musze teraz bardzo uważać z demakijażem i malowankiem Jak delikatnie zmywam, jest ok, jak byle jak, to pokutuje potem, a jak zmyję w ciągu dnia cienie i nałożę inne, to na bank w nocy zaklajstruja mi sie oka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:59   #3429
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
kurczę... ja mam wrażliwe oczy a nic takiego mi sie nie działo... może pokombinuj z tym demakijażem...?

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja to sobie na to wypracowałam taki mój sposób: patyczek kosmetyczny maczam w czymś tłustym (mleczko lub jakiś olejek, który nie podrażnia) i delikatnie zmywam najpierw przy linii rzęs. Chodzi o to, by pigment "przykleił się" do wacika. Za to pod rzęsy kładę gazę albo ligninę (może być też ręcznik papierowy)-tak, jak to robią kosmetyczki nakładają hennę na rzęsy. Wtedy to, co ewentualnie się osypie spada na "podkładkę" a nie do oka. Zresztą staram się powolutku zmywać oko i zwykle od linii rzęs do góry, to wtedy (przynajmniej u mnie) osypywanie się jest mniejsze. Zresztą pigment nałożony na mokro i dobrze roztarty ma mniejszą szansę na osypywanie się.
ja używam takiej oliwki do demakijażu z Clinique, ona jest o konsystencji kremu ale w kontakcie z palcami topi sie w taki gęsty olejek, ładnie ją rozmasowuję na powiece i ciach wacikiem. nic się nie sypie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:23   #3430
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jak przetestujesz to daj znać jak Ci się podoba, dla mnie Contrast to jeden z najładniejszych cieni MAC-a.
Contrast jest miodzio Z braku innych jasnych cieni MAC-a, uzyłam jasnoróżowego Diora do połaczenia go z MAC-em, chociaz na drugi raz wezmę biały albo srebrny kolorek do niego.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę... ja mam wrażliwe oczy a nic takiego mi sie nie działo... może pokombinuj z tym demakijażem...?
No niestety, odkąd mi się bakteryjnie zrobiło i wyleczyłam to teraz byle co mnie podrażnia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:27   #3431
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Strasznie się cieszę na te nowe prolongwear lipcream zamierzam wymienić na b2m prawie wszystkie kolory .. ostatnio przerzuciłam się na akcentowanie ust (alergia nie pozawala mi za bardzo malować oczu aż do jesieni) a tam jest większość pięknych intensywnych kolorów które muszę mieć
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 17:23   #3432
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana o ile zmycie pigmentów patyczkiem jest fajne pomysłowe, tak jednak tuszu się tak nie da zmyć a czasami na nim są przyczepione pozostałości cieni, które dostaja mi się do oka. Pigmenty nakładałam na mokro, wiec to i tak bez różnicy oku było, jak widać

Urbanku No ja musze teraz bardzo uważać z demakijażem i malowankiem Jak delikatnie zmywam, jest ok, jak byle jak, to pokutuje potem, a jak zmyję w ciągu dnia cienie i nałożę inne, to na bank w nocy zaklajstruja mi sie oka
a no ja to tylko cień ( a właściwie tylko pigmenty, bo prasowańce to zupełnie żaden kłopot) tak zmywam, bo tusz mnie nie podrażnia, nawet jeśli zmywam go po prostu dłonią i wodą (uprzedzając pytania, to mój jest zmywalny wodą i łatwo się usuwa).No to faktycznie masz kłopot
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:46   #3433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a no ja to tylko cień ( a właściwie tylko pigmenty, bo prasowańce to zupełnie żaden kłopot) tak zmywam, bo tusz mnie nie podrażnia, nawet jeśli zmywam go po prostu dłonią i wodą (uprzedzając pytania, to mój jest zmywalny wodą i łatwo się usuwa).No to faktycznie masz kłopot
No troszkę kłopot, bo muszę uważać podczas nakładania, zmywania, etc.
Ale za to prasowane MAC-zki mi się podobaja, o ile można powiedzieć tak na podstawie posiadania jednego li tylko takiego cienia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:32   #3434
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja tez mam wrazliwce i nic nie obserwuje - cale szczescie
ale prasowane sa miodzio
o wiele latwiej sie nimi operuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 14:02   #3435
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzisiaj po raz kolejny zakochałam się w Hypnotizing ( po prostu w Hipnozie). Z powodu braku pomysłu na makijaż , rano powyciągałam cienie i myślę......i nagle doznałam olśnienia, tzn Hipnoza na całą powiekę i pod dolnymi rzęsami, załamanie powieki i troszkę ponad Girlie kąciki wewnętrzne rozświetlone Sweet Lust no i oczywiście mocno wytuszowane firanki. Może ameryki nie odkryłam, ale ten zestaw jest po prostu WOW!
Ps. Poliki Pinch-o-peach ,usta Viva Glam V.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 21:05   #3436
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Fabulous Felines

http://www.temptalia.com/mac-fabulou...ry-information
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 22:53   #3437
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
1 quad (ten ostatni)
1 róż (ostatni)
1 któryś liner
wsio. ufff... czekam za to z niecierpliwością na Disneya
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 00:06   #3438
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja tak po lekkim przesycie MACiem, zakochałem się w czwórce Chanel Enigma, tej co to dopiero będzie na jesień i chyba sobie ją sprawie, jakby któraś chciała to mam dobre źrodło (dobre cenowo tez), to mogę złapać i dla kogoś

poszukuje mineralnego różu Nuance, może ktoś ma i już nie kocha i chciałby coś innego w zamian ???
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-07-22 o 00:07
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 00:10   #3439
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dorwalam w ostatniej chwili Stereo Rose z In The Grove, bo juz nie moglam sluchac tych pochwal wszedzie dookola i musze powiedziec,ze ... Calkowicie rozumiem zachwyty,bo to przesliczna kombinacja rozu i brzoskwini z delikatnym polyskiem. Orgasm przy nim wyglada cokolwiek banalnie...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 07:48   #3440
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa linerów poza tym czekam na kolekcję Disney'owska więc na innych rzeczach chyba przyoszczędzę
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:51   #3441
MARUDKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
poszukuje mineralnego różu Nuance, może ktoś ma i już nie kocha i chciałby coś innego w zamian ???
Ja mam jeden wolny taki róż bo mam 2 przez przypadek. OStatnio jak zaczęłam segregować swoje kosmetyki to zauważyłam kilka takich przypadków więc chętnie się wymienię.. napisz mi możę na prive co chcesz wymienić za ten róż (żebym nie wymieniła się na coś co już mam )
MARUDKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:09   #3442
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja tak po lekkim przesycie MACiem, zakochałem się w czwórce Chanel Enigma, tej co to dopiero będzie na jesień i chyba sobie ją sprawie, jakby któraś chciała to mam dobre źrodło (dobre cenowo tez), to mogę złapać i dla kogoś
Piękna jest ja czekam na swoją wersję kwadratową amerykańską i już tuptam nóżkami, w oczekiwaniu na Enigmę
A Ty w jakiej cenie masz ze swojego źródła?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:54   #3443
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
1 quad (ten ostatni)
1 róż (ostatni)
1 któryś liner
wsio. ufff... czekam za to z niecierpliwością na Disneya

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa linerów poza tym czekam na kolekcję Disney'owska więc na innych rzeczach chyba przyoszczędzę


Mam mieszane uczucia co do tej kolekcji. Niby fajna, ale nie jakos tak WOW
Poczekam na swatche, ale mam skryta nadzieje, ze nic mi sie nie
spodoba


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:14   #3444
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kolekcja genialna!
Dziewczyny, chciałam spytać o kupno kosmetyków kolorowych przez internet.Gdyby to miałby być cień, nie byłoby problemu. Chodzi mi o podkład. Oczywiście dostępu do sklepu nie mam. Zastanawiam się na kupno przez internet. Jednak trochę boję się wyboru właściwego odcienia. Bo jak rozumiem, próbek mi raczej nikt nie udostępni. Robiłyście już coś takiego? Wzorowałyście się na czymś?
Pozdrawiam.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:20   #3445
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Ja mam jeden wolny taki róż bo mam 2 przez przypadek. OStatnio jak zaczęłam segregować swoje kosmetyki to zauważyłam kilka takich przypadków więc chętnie się wymienię.. napisz mi możę na prive co chcesz wymienić za ten róż (żebym nie wymieniła się na coś co już mam )
to może napisz co byś chciała to kupię, bo z MAC do oddania ma niewiele, wyśle listę jutro

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Piękna jest ja czekam na swoją wersję kwadratową amerykańską i już tuptam nóżkami, w oczekiwaniu na Enigmę
A Ty w jakiej cenie masz ze swojego źródła?
ta Amerykańska bardziej miękka, macałem obydwie, ale wole okrągłą, niestety się ceni drań jeden bo nie ma tego jeszcze w sklepach, chciał 160PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:22   #3446
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Kolekcja genialna!
Dziewczyny, chciałam spytać o kupno kosmetyków kolorowych przez internet.Gdyby to miałby być cień, nie byłoby problemu. Chodzi mi o podkład. Oczywiście dostępu do sklepu nie mam. Zastanawiam się na kupno przez internet. Jednak trochę boję się wyboru właściwego odcienia. Bo jak rozumiem, próbek mi raczej nikt nie udostępni. Robiłyście już coś takiego? Wzorowałyście się na czymś?
Pozdrawiam.

Jakiego podkladu uzywasz obecnie? Oczywiscie chodzi o marke i odcien, moze na tej podstawie bedziemy Ci w stanie podpowiedziec jaki jest odpowiednik w MACu.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:44   #3447
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
1 quad (ten ostatni)
1 róż (ostatni)
1 któryś liner
wsio. ufff... czekam za to z niecierpliwością na Disneya
Stanowczo Disneyowska przegrywa z tą kolekcją wiec wygląda na to że Disneya mogę sobie spokojnie odpuścić
Czy te linery to jest jakaś nowość ? Ciekawi mnie jaki dają efekt .

edit:
z opisu wynika że mają błyszczące drobinki i pewnie ten granatowy będzie piękny
2 nowe neutralne pigmenty i cienie które przegapiłam w zeszłym roku.


A pierwsze swatche są już na specktrze



---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dzisiaj po raz kolejny zakochałam się w Hypnotizing ( po prostu w Hipnozie). Z powodu braku pomysłu na makijaż , rano powyciągałam cienie i myślę......i nagle doznałam olśnienia, tzn Hipnoza na całą powiekę i pod dolnymi rzęsami, załamanie powieki i troszkę ponad Girlie kąciki wewnętrzne rozświetlone Sweet Lust no i oczywiście mocno wytuszowane firanki. Może ameryki nie odkryłam, ale ten zestaw jest po prostu WOW!
Ps. Poliki Pinch-o-peach ,usta Viva Glam V.
nooo pięknie! aż może się zmobilizuję do rozpakowania pudła z cieniami w końcu..

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-07-22 o 12:25
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:00   #3448
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dorwalam w ostatniej chwili Stereo Rose z In The Grove, bo juz nie moglam sluchac tych pochwal wszedzie dookola i musze powiedziec,ze ... Calkowicie rozumiem zachwyty,bo to przesliczna kombinacja rozu i brzoskwini z delikatnym polyskiem. Orgasm przy nim wyglada cokolwiek banalnie...
proszę mi tu takich rzeczy nie pisać, zwłaszcza nie po tym, jak nie udało mi się zakupić SR że też nie ostał się nawet na lotnisku
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:06   #3449
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ta Amerykańska bardziej miękka, macałem obydwie, ale wole okrągłą, niestety się ceni drań jeden bo nie ma tego jeszcze w sklepach, chciał 160PLN
Wiem, ze amerykańska jest bardziej kremowa i miękka, a europejska jest twarda i wypiekana. Ja wolę z pełną świadomością amerykańską, bo pigmentacja lepsza w stosunku do okrągłych, a także lepiej się je nakłada.
Dotychczas miałam same okrągłe, wiec jak nadażyła sie okazaja kwadratowych, to się nie zastanawiałam.
160 to spoko, ja bym nie narzekała, tym bardziej, że sklepowo i tak sporo wiecej wyjdzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 11:26   #3450
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
proszę mi tu takich rzeczy nie pisać, zwłaszcza nie po tym, jak nie udało mi się zakupić SR że też nie ostał się nawet na lotnisku
ja tez niestety nie mam łączę się w bólu

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa linerów poza tym czekam na kolekcję Disney'owska więc na innych rzeczach chyba przyoszczędzę

kiedy dokładnie te dwie kolekcje wejdą do salonów? wiadomo już?
oszalałam na punkcie tych błyszczydeł i szminek....
Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia co do tej kolekcji. Niby fajna, ale nie jakos tak WOW
Poczekam na swatche, ale mam skryta nadzieje, ze nic mi sie nie
spodoba


mam to samo, napalałam się ze względu na moją ogromną miłość do kociastych, ale póki co kolorki jakoś nie zachwycają, ale obmacać będę musiała juz osobiście. Mam taką samą nadzieję jak Ty!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.