Jasny podkład - zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 20:21   #1231
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie jeden w podkładów Smashbox, ma jasne odcienie Fair Zero, Fair 1, Fair 2.
Jasny na monitorze, jak jest w rzeczywistości tego jestem ciekawa, może któraś z Was je widziała, testowała?
http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-12c3be277b77/
Melduję, że ja.

Zainteresowana byłam Fair 2, bo jestem bledziochem neutralnym ale z przechyłem raczej w stronę ciepłą, niż zimną, więc Fair 1 odpadał (Zero nie mieli).
Test był tylko w drogerii, nadgarstkowy. Ale kolor nijak ma się do tego jaśniutkiego na palecie, którą wkleiłaś. Spieszyłam się i nie miałam czasu na jakieś maziania porównawcze, poza tym sztuczne światło - wiadomo, ale stopień jasności oceniam na około Buff Colorstaya, jeśli nie ciut ciemniejszy

No i ta cena - gdybym już miała ochotę wydać tyle na podkład, zdecydowanie wybrałabym jednak Diorskin Sculpt 010.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 04:42   #1232
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Melduję, że ja.

Zainteresowana byłam Fair 2, bo jestem bledziochem neutralnym ale z przechyłem raczej w stronę ciepłą, niż zimną, więc Fair 1 odpadał (Zero nie mieli).
Test był tylko w drogerii, nadgarstkowy. Ale kolor nijak ma się do tego jaśniutkiego na palecie, którą wkleiłaś. Spieszyłam się i nie miałam czasu na jakieś maziania porównawcze, poza tym sztuczne światło - wiadomo, ale stopień jasności oceniam na około Buff Colorstaya, jeśli nie ciut ciemniejszy

No i ta cena - gdybym już miała ochotę wydać tyle na podkład, zdecydowanie wybrałabym jednak Diorskin Sculpt 010.

Dziękuję za opinię. Też kręcę się koło Diorskin 010, 100, ale nie wiem z której serii będzie miał idealny odcień, a zauważyłam ze znacznie się różnią.
Słyszałam jednak opinię że ciemnieją na twarzy.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 12:51   #1233
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wklejam obiecane fotki podkladu Borghese.

http://us.strawberrynet.com/productD...6840&CatgId=15

Jest najjasniejszym podkladem z jakim mialam przyjemnosc i najbardziej neutralnym bezem. Przy nim Oriflame Porcelain to zoltek a True Match C1 rozowa swinka Ma bardzo lejaca konsystencje, co jest troche dziwne, bo to podobno podklad do skory normalnej i suchej, a te sa czesto kremowe. Kryje srednio, acz dla mnie wystarczajaco. Na zdjeciu czwartym moj czerwony polik mazniety podkladem, na piatym ten sam polik juz z podkladem i cienka warstwa pudru Lucicity 06. Na szostym moj naturalny kolor cery.
Na razie mi pasuje, musze go potestowac dluzej, bo dostalam doslownie 1/2 godz. temu Aha, podkreslil mi troche skorki kolo nosa, ale ja sie kwasze intensywnie ostatnio.
Podsumowujac - mysle, ze za ta cene warto wyprobowac, bo nic jasniejszego chyba nie istnieje (no, moze poza bialym Armanim )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1668.JPG (77,4 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1669.JPG (37,1 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1670.JPG (34,5 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1671.JPG (56,9 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1672.JPG (56,7 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1656.JPG (70,8 KB, 250 załadowań)
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:27   #1234
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ananke_2 dziekuje Ci baaaardzo za relacje i zdjecia!!

kurcze kusi mnie ten kolor ale mam cere mieszana i nie wiemmmmm
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:29   #1235
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię. Też kręcę się koło Diorskin 010, 100, ale nie wiem z której serii będzie miał idealny odcień, a zauważyłam ze znacznie się różnią.
Słyszałam jednak opinię że ciemnieją na twarzy.
Ja już wiem, że dla mnie właśnie 010. Moim zdaniem to najbardziej neutralny z odcieni Diora. Ale wolałabym, żeby za taką kasę nic się z nim nie działo po nałożeniu na twarz Muszę się wybrać po próbkę.


Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki podkladu Borghese.

http://us.strawberrynet.com/productD...6840&CatgId=15

Jest najjasniejszym podkladem z jakim mialam przyjemnosc i najbardziej neutralnym bezem. Przy nim Oriflame Porcelain to zoltek a True Match C1 rozowa swinka Ma bardzo lejaca konsystencje, co jest troche dziwne, bo to podobno podklad do skory normalnej i suchej, a te sa czesto kremowe. Kryje srednio, acz dla mnie wystarczajaco. Na zdjeciu czwartym moj czerwony polik mazniety podkladem, na piatym ten sam polik juz z podkladem i cienka warstwa pudru Lucicity 06. Na szostym moj naturalny kolor cery.
Na razie mi pasuje, musze go potestowac dluzej, bo dostalam doslownie 1/2 godz. temu Aha, podkreslil mi troche skorki kolo nosa, ale ja sie kwasze intensywnie ostatnio.
Podsumowujac - mysle, ze za ta cene warto wyprobowac, bo nic jasniejszego chyba nie istnieje (no, moze poza bialym Armanim )
Cudny odcień! I opis jego właściwości też brzmi dla mnie zachęcająco, nie lubię nadmiernego krycia. Dzięki za fotki, Ananke!
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:11   #1236
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ananke mam jeszcze jedno pytanie, sprawdzalas moze date produkcji tego podkladu?
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:22   #1237
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie bardzo jest jak ja sprawdzic, bo nie ma Borghese w dekalkulatorze, ale wyslalam maila do producenta o rozszyfrowanie kodu. Zobaczymy, czy odpowiedza. Kod na spodze buteleczki to KA303K. Moze ktos z was wie?
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 13:01   #1238
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nie bardzo jest jak ja sprawdzic, bo nie ma Borghese w dekalkulatorze, ale wyslalam maila do producenta o rozszyfrowanie kodu. Zobaczymy, czy odpowiedza. Kod na spodze buteleczki to KA303K. Moze ktos z was wie?
Dzieki
Ja znalazlam taka strone: http://beauty-tips-en.5iplmm.com/12-...ches-4739.html
Cytat:
2. Borghese: There are two kinds: 1. Six yards. N representative in 2002, P, Q, R, representing 03,04,05 years, such as QEN03C, said production in 2004. 2. Four yards. The first figure that year, the two figures that month, such as the 631 H, said the production date is March 06.
yyy, bez sensu..
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:11   #1239
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Hmm, no rzeczywiscie niewiele nam to mowi. Na pewno ten podklad nie jest nowy, bo nie ma ich juz na stronie producenta. Na makeupalley najnowsza recenzja jest z listopada 2007 i recenzentka wspomina, ze producent zdecydowal sie wycofac ten produkt. Wiec moze nie jest tak zle, skoro wycofali go pod koniec zeszlego roku.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:45   #1240
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Doszedł do mnie Revlon Ivory. Ma idealny bledziutki kolorek, beżowy a nie żółtawy czy różowawy, a le jest jeden dość duży minus: bardzo słabe krycie :/ Bez korektora się nie obędzie. O wiele lepsze pod względem krycia są podkłądy Avonu!
Czy znacie jakiś inny, konkurencyjny dla Revlona jaśniutki podkłąd, który dobrze kryje?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 20:48   #1241
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Hmm, no rzeczywiscie niewiele nam to mowi. Na pewno ten podklad nie jest nowy, bo nie ma ich juz na stronie producenta. Na makeupalley najnowsza recenzja jest z listopada 2007 i recenzentka wspomina, ze producent zdecydowal sie wycofac ten produkt. Wiec moze nie jest tak zle, skoro wycofali go pod koniec zeszlego roku.
no widzialam, ... zobaczymy czy i co odpisze Ci producent
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 12:47   #1242
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A jak oceniacie jasność Fleur de Teint Guerlain 210 lub 510?
Jesli chodzi o właściwości podkładu, to jak spisuje się na twarzy ma same pochlebne opinie.
Niestety w Kieleckim Douglass nie ma Guerlain. Nie moge przetestowac tych kolorów. A jestem bardzo ciekawa.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:27   #1243
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a czy miala któraś z Was kompakt Chanel teint innocence?chcialabym go zamowic ale nie wiem czy kolor neutrale jest jasny?bo kolory na moinitorze sa czesto inne niz w rzeczywistosci..
http://shop.nordstrom.com/hs/MAFMU55K spojrzcie na kolorki
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 21:31   #1244
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki podkladu Borghese.

http://us.strawberrynet.com/productD...6840&CatgId=15

Jest najjasniejszym podkladem z jakim mialam przyjemnosc i najbardziej neutralnym bezem. Przy nim Oriflame Porcelain to zoltek a True Match C1 rozowa swinka Ma bardzo lejaca konsystencje, co jest troche dziwne, bo to podobno podklad do skory normalnej i suchej, a te sa czesto kremowe. Kryje srednio, acz dla mnie wystarczajaco. Na zdjeciu czwartym moj czerwony polik mazniety podkladem, na piatym ten sam polik juz z podkladem i cienka warstwa pudru Lucicity 06. Na szostym moj naturalny kolor cery.
Na razie mi pasuje, musze go potestowac dluzej, bo dostalam doslownie 1/2 godz. temu Aha, podkreslil mi troche skorki kolo nosa, ale ja sie kwasze intensywnie ostatnio.
Podsumowujac - mysle, ze za ta cene warto wyprobowac, bo nic jasniejszego chyba nie istnieje (no, moze poza bialym Armanim )
a oprocz ładnego koloru jak dziala ten poklad?wygładzajaco?i czy ładnie stapia sie z cerą?chodzi mi o to czy nie podkresla rozszerzonych porow?szukam takiego podkladu ktory zatuszuje rozszerzone pory a ten mnie bardzo zaciekawil.z gory dziekuje za infomacje
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 09:00   #1245
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny pomóżcie. Tak, jak Wy jestem bladolica w kierunku beżowym ew. troszkę żółtym. Podkładów miałam sporo oczywiście wszystkie najjaśniejsze albo za ciemne o 2 tony albo świnkowate. Zakupiłam ostatnio po długich poszukiwaniach coś porządnie kryjącego Vichy Dermablend i wielka rozpacz. O ile próbka najjaśniejszego odcienia mi pasowała, o tyle już pełnowymiarowy produkt nie. Z kryciem, konsystencją, trwałością nie mam żadnych zastrzeżeń jest idealny, ale kolor dla mnie o ton za ciemny. I czym go tu rozjaśnić? Proszę pomóżcie.

Póki co Vichy prawie nietknięty leży w szafce, a ja eksperymentuję i mieszam Dermacol 217 z Revlon Skinlights. Krycie porządne tylko lekko mi się odcina od szyi ( o pół tonu praktycznie mało zauważalne) i ma idealny beżowy kolor. Ale męczy mnie to mieszanie i w moim przypadku dermacol powoduje zapychanie.
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:57   #1246
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja miałam 100 i 103 - 100 jest jaśniejsza, acz nie jest to biały, oba są neutralne wg. mnie.
W moim odbiorze 103 było dla mnie idealne, 100 za jasna, ale nie jakoś drastycznie - troszeczkę.
A dla mnie Recover 100 był ciut za ciemny... porażka jeszcze nie widziałam podkładu, który by pasował do mojej bladej cery...

Chociaż na twarzy wyglądał całkiem naturalnie, to jednak zbyt odcinał się od białej szyi.

Też się zgodzę że jest raczej neutralny. Na pewno nie różowy.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 17:27   #1247
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
a oprocz ładnego koloru jak dziala ten poklad?wygładzajaco?i czy ładnie stapia sie z cerą?chodzi mi o to czy nie podkresla rozszerzonych porow?szukam takiego podkladu ktory zatuszuje rozszerzone pory a ten mnie bardzo zaciekawil.z gory dziekuje za infomacje
Hmm, raczej nie jest jakis super wygladzajacy. W pory nie wlazi tak strasznie jak np. True Match, ale nie powalil mnie na kolana. Ale to wszystko zalezy od twojej cery tak naprawde, bo wlasnie True Match ma sporo zwolennikow a ja najchetniej wyrzucilabym go przez okno. Jesli plynne podklady nie podkreslaja ci porow, to powinno byc ok.

Na pewno bede uzywac, bo jest super jasniutki i przyda sie chociazby do rozjasniania innych podkladow. Podsumowujac, jest fajny, ladnie ujednolica cere, ale nie jest moim KWC, chociaz naprawde nie uzywam go zbyt dlugo, wiec moze nie jestem obiektywna.

Chyba nie pomoglam za bardzo
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 22:32   #1248
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja rowniez mam cere mieszana i najlepszy podklad jakikolwiek znalazlam to revlon colorstay, na pewno dobierzesz sobie odcien do swojej karnacji
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:23   #1249
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Hmm, raczej nie jest jakis super wygladzajacy. W pory nie wlazi tak strasznie jak np. True Match, ale nie powalil mnie na kolana. Ale to wszystko zalezy od twojej cery tak naprawde, bo wlasnie True Match ma sporo zwolennikow a ja najchetniej wyrzucilabym go przez okno. Jesli plynne podklady nie podkreslaja ci porow, to powinno byc ok.

Na pewno bede uzywac, bo jest super jasniutki i przyda sie chociazby do rozjasniania innych podkladow. Podsumowujac, jest fajny, ladnie ujednolica cere, ale nie jest moim KWC, chociaz naprawde nie uzywam go zbyt dlugo, wiec moze nie jestem obiektywna.

Chyba nie pomoglam za bardzo
no własnie tez kupiłam ten podkład Borghese i martwi mnie że chyba to 2003 rok ech mam nadzieje że się myle , jest super jany i ja go mieszam z ciemniejszym i akurat kolor jak znalazł
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 19:59   #1250
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A jak oceniacie jasność Fleur de Teint Guerlain 210 lub 510?
Jesli chodzi o właściwości podkładu, to jak spisuje się na twarzy ma same pochlebne opinie.
Niestety w Kieleckim Douglass nie ma Guerlain. Nie moge przetestowac tych kolorów. A jestem bardzo ciekawa.
Po świętach mogę się przelecieć na oblukanie.

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A dla mnie Recover 100 był ciut za ciemny... porażka jeszcze nie widziałam podkładu, który by pasował do mojej bladej cery...
Zajrzyj tutaj, parę jaśniejszych odcieni od Recovera 100 tam jest.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:00   #1251
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Wrzucam update zestawienia porównawczego, bo parę nowości mi przybyło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady1.jpg (76,9 KB, 446 załadowań)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:44   #1252
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

gosik, a który z nich jest najmniej różowy na twarzy?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 12:55   #1253
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Na mojej Dior i Burżuj - są neutralne, taki czysty beż. Natomiast True Match'owi też bardzo daleko do różu, ale jak na potrzeby mojej karnacji to aż za bardzo, bo jak sobie zrobię nim kleksa na twarzy, to kleks wygląda wręcz pomarańczowo.

A Ty Nosku jaką masz karnację? Wyraźnie ciepłą czy bardziej neutralną?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 13:16   #1254
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Na mojej Dior i Burżuj - są neutralne, taki czysty beż. Natomiast True Match'owi też bardzo daleko do różu, ale jak na potrzeby mojej karnacji to aż za bardzo, bo jak sobie zrobię nim kleksa na twarzy, to kleks wygląda wręcz pomarańczowo.

A Ty Nosku jaką masz karnację? Wyraźnie ciepłą czy bardziej neutralną?
Ja właśnie nie wiem jaką mam tak do końca Policzki mam wiecznie zaróżowione, natomiast czoło i cała reszta wyraźnie jasno-żółta Ale u mnie do tego dochodzą jeszcze piegi i kilka pajączków przy płatkach nosa
Niestety ja mam totalnego świra w testowaniu podkładów i robię to w jasnym, naturalnym świetle a wtedy mało co nie jest różowe
Mam teraz True Match W2 i wydawałby się ok, ale oczywiście mam wrażenie, że jest różowy w świetle dziennym.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:38   #1255
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem jaką mam tak do końca Policzki mam wiecznie zaróżowione, natomiast czoło i cała reszta wyraźnie jasno-żółta Ale u mnie do tego dochodzą jeszcze piegi i kilka pajączków przy płatkach nosa
Niestety ja mam totalnego świra w testowaniu podkładów i robię to w jasnym, naturalnym świetle a wtedy mało co nie jest różowe
Mam teraz True Match W2 i wydawałby się ok, ale oczywiście mam wrażenie, że jest różowy w świetle dziennym.
W2 różowy??? Nie, to faktycznie musi być tylko wrażenie
Ja dwójki nie znam, ale jedynka to wściekły pomarańcz

Anyway na pewno nie powinnaś nabywać Gosha 11, który dla większości osób jest odcieniem neutralnym, natomiast ja widzę w nim róż. A skoro ja widzę, to Ty tym bardziej.

Co do tych dwóch natomiast, które wymieniłam wcześniej, to byłabym naprawdę mocno zdziwiona, gdybyś jakieś różowe nuty odkryła w Burżuju. Co do Diora, to byłabym już zdziwiona nieco mniej (ale jak dla mnie, jest jednak neutralny).
Tylko że Burżuj właściwie nie kryje, a nie każdy to lubi. Ale kolorystycznie jak na razie to mój ideał i pod tym względem nie udało się go pobić nawet Diorowi.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:51   #1256
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

gosik.s dzieki za zdjecie
Cytat:
Tylko że Burżuj właściwie nie kryje, a nie każdy to lubi. Ale kolorystycznie jak na razie to mój ideał i pod tym względem nie udało się go pobić nawet Diorowi.
ohh kurcze slabo kryjacy... ;/ juz slyszalam o tym odcieniu i musze wyprobowac, tylko jeszcze nie uswiadczylam testera 71.. cos zaczynam watpic ze kiedys znajde idealny podklad :P
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:18   #1257
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Proszę bardzo

Czy ktoś już widział na żywo Chanel Mat Lumiere 05 Faience??? Ten jaśniejszy od 20 Clair?
Pojawił się na All, ale pełnowymiarowe opakowanie, boję się ryzykować w ciemno...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:07   #1258
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Trafilam na tester Bourjois 10h nr 71... aaaaa rzeczywiscie jest jasny!! super kolor!
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:37   #1259
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane fotki podkladu Borghese.

http://us.strawberrynet.com/productD...6840&CatgId=15

Jest najjasniejszym podkladem z jakim mialam przyjemnosc i najbardziej neutralnym bezem. Przy nim Oriflame Porcelain to zoltek a True Match C1 rozowa swinka Ma bardzo lejaca konsystencje, co jest troche dziwne, bo to podobno podklad do skory normalnej i suchej, a te sa czesto kremowe. Kryje srednio, acz dla mnie wystarczajaco. Na zdjeciu czwartym moj czerwony polik mazniety podkladem, na piatym ten sam polik juz z podkladem i cienka warstwa pudru Lucicity 06. Na szostym moj naturalny kolor cery.
Na razie mi pasuje, musze go potestowac dluzej, bo dostalam doslownie 1/2 godz. temu Aha, podkreslil mi troche skorki kolo nosa, ale ja sie kwasze intensywnie ostatnio.
Podsumowujac - mysle, ze za ta cene warto wyprobowac, bo nic jasniejszego chyba nie istnieje (no, moze poza bialym Armanim )
Ja również nabyłam całkiem niedawno ten podkład i jestem zachwycona kolorem. Tak jak zawsze sądziłam, że nie jestem mocno blada, a jedynie blada, tak teraz mam wątpliwości, bo podkład ten idealnie pasuje do mojej cery. Jestem po nim niemalże biała, ale za to nic nie odznacza się od szyi.
Podkład ten jedynie wyrównuje koloryt skóry, nie jest jego zadaniem krycie niedoskonałości, ale mi to pasuje bo niedoskonałości pojawiają mi się niezmiernie rzadko.
W ostatnią niedzielę umalowałam się nim na rodzinną imprezkę, na to sypki Clarins, róż Bourjois nr 35 i biała czekoladka na strefę T i efekt... bajka - porcelanowa, satynowa cera. Kilka osób powiedziało mi że super wyglądam, więc innym też efekt musiał się podobać. Ogólnie polecam ten podkład ekstremalnym bladziochom, którze nie szukają podkładu mocno kryjącego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 12:57   #1260
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
W2 różowy??? Nie, to faktycznie musi być tylko wrażenie
Ja dwójki nie znam, ale jedynka to wściekły pomarańcz

Anyway na pewno nie powinnaś nabywać Gosha 11, który dla większości osób jest odcieniem neutralnym, natomiast ja widzę w nim róż. A skoro ja widzę, to Ty tym bardziej.

Co do tych dwóch natomiast, które wymieniłam wcześniej, to byłabym naprawdę mocno zdziwiona, gdybyś jakieś różowe nuty odkryła w Burżuju. Co do Diora, to byłabym już zdziwiona nieco mniej (ale jak dla mnie, jest jednak neutralny).
Tylko że Burżuj właściwie nie kryje, a nie każdy to lubi. Ale kolorystycznie jak na razie to mój ideał i pod tym względem nie udało się go pobić nawet Diorowi.
Ok, bo głębszych testach zwracam honor W2 i stwierdzam, że jest pięknie jasny i pięknie żółty uff, chyba póki co poszukiwania zakończone
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.