MMowe plotki:) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 21:42   #3961
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Gio..zestaw konadowski..wklejalam dosc niedawno zdjecia...to sa stemple na paznokcie odbijasz wzor i ciach na paznokiec
muhsialam przegapic
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 00:29   #3962
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Malinko to ja jestem dzis z siebie dumna- siedziałysmy z Moiczka nasza w kawiarni i naokoło mnie wszyscy jedli lody z bita smietana polane prawdziwa czekolada.... slina mi cieknie jak sobie to przypomne .... a ja sie powstrzymałam

A propos Monis dotarłas cało do domu?

Miszona moim zdaniem jedyne kosmetyki z wyższej połki w które warto inwestowac pieniadze to minerały, co do reszty zgadzam sie z Candy- nie sa warte swojej ceny, czesto płaci sie za firme a nie jakosc, ale oczywiscie to tylko moja opinia.
W odp na Twoje pyt- nie znam takich stron.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 07:33   #3963
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Hello

ja też się zgodzę co do kosmetyków wysokopółkowych, przeważnie jest tak, że nie dość, że płaci się za firmę to takie firmy nie przykładają się do składów tak jak firmy tańsze, które muszę walczyć o klienta

a co do stron internetowych, nie znam, ale ja wolę pomacać w sklepie


ale u mnie w nocy była burza cos niesamowitego takich grzmotów dawno nie słyszałam i taaaakie oberwanie chmury ...
a dziś? znów mega słońce

jeszcze raz ponawiam pytanie, bo coś nie chcecie sie podzielić wiedzą , gdzie można kupić te konadki i ile kosztują?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:08   #3964
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien dobry

Sweety na allegro musisz poszukac, na orygilanej stronie Konada albo z Candy zagadac . Tu przykładowo masz płytki: http://allegro.pl/item1183702901_kon..._oryginal.html

A ja dzis dostałam paczuche z Biochemii urody- czuje sie jak mały chemik

Moja siostra dotarła cało i zdrowo- miała byc o 19 w Polsce a była dopiero o 3 w nocy- takie opoznienia na lotnisku.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 08:09   #3965
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Konad.pl :P google nie gryzie dziubaczku
noiumnie w sklepie...w porozumieniu z Gosia mozna zrobic machlojke z 10% rabatu hehe :Pniby nic ale przy wiekszych zakupach trooche jest ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:33   #3966
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Sweety na allegro musisz poszukac, na orygilanej stronie Konada albo z Candy zagadac . Tu przykładowo masz płytki: http://allegro.pl/item1183702901_kon..._oryginal.html

A ja dzis dostałam paczuche z Biochemii urody- czuje sie jak mały chemik

Moja siostra dotarła cało i zdrowo- miała byc o 19 w Polsce a była dopiero o 3 w nocy- takie opoznienia na lotnisku.
dzięki Młoda
fajne te wzory, szkoda, że nie mozna mieszać wzorów, bo jak na jedynym kółeczku coś mi się podoba to reszta nie
trzeba by zamówić kilka


geniusz ze mnie bo wpisywałam nie Konad tylko Conad i jak nic nie znalazłam to się wkurzyłam i dokładniej nie szukałam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

zastanawiam się nad zakupem pędzli Maestro, no ale tak, czy cały zestaw np 22 pędzli się przyda? bo ja np od samego początku mam zestaw Chantill i szczerze mówiąc nie ze wszystkiego korzystam.
No i tak, napewno potrzebuję pędzla do pudru, do różu, do podkładu, napewno do kresek no i chciałam kilka do cieni, ale nie wiem które są tak naprawdę przydatne czy któraś mi pomoze?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:13   #3967
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

A jakie pedzle juz masz Sweety? W znaczeniu te dobre które uzywasz.
Ja moge cos pomoc na miare moich mozliwosci.
Sama w niedziele zamówiłam pedzle z Maestro
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 10:23   #3968
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A jakie pedzle juz masz Sweety? W znaczeniu te dobre które uzywasz.
Ja moge cos pomoc na miare moich mozliwosci.
Sama w niedziele zamówiłam pedzle z Maestro
ja żadnych dobrych nie mam tylko te Chantill ale one są do mam jeszcze tylko jeden Inglota
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:16   #3969
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Malinko to ja jestem dzis z siebie dumna- siedziałysmy z Moiczka nasza w kawiarni i naokoło mnie wszyscy jedli lody z bita smietana polane prawdziwa czekolada.... slina mi cieknie jak sobie to przypomne .... a ja sie powstrzymałam

A propos Monis dotarłas cało do domu?

Miszona moim zdaniem jedyne kosmetyki z wyższej połki w które warto inwestowac pieniadze to minerały, co do reszty zgadzam sie z Candy- nie sa warte swojej ceny, czesto płaci sie za firme a nie jakosc, ale oczywiscie to tylko moja opinia.
W odp na Twoje pyt- nie znam takich stron.

Hehe tak, tak muszę potwierdzić, że Aguś trzymała się dzielnie!!

Kochana dziękuje za troskę, dotarłam bezpiecznie


Sweet
skarbie ja również mogę pomóc w sprawie pędzli z Maestro, mam prawie wszystkie do oczu

A ja dzisiaj byłam na lodach z Tż-em, hehe nic na to nie poradzę , że jak są wakacje to mi się tak chce jeść ! Zrobiłam też makijażyk, ale zdjęcia za chiny nie chcą mi wychodzić, robią mi ciemne placki na polikach, których nie ma Aparat taki dobry, ale ustawić go nie umiem bo jestem beztalenciem jeśli o to chodzi... Poza tym pogoda u mnie brzydka, chmurska, aż się nic nie chce

A jutro mam sesję dzieweczki moje także liczę, że potrzymacie kciuki za mnie

Młodziaczku dobrze, że już siostra dotarła na miejsce
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-08-17 o 15:19
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:33   #3970
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Hej, hej Nie było mnie na weekend bo byłam w domu, w Radomsku. W sumie to powinnam pisać że u mamy a nie w domu...
Ale czytam czytam cały czas. Tylko tyle mi to czytanie zajmuje i oglądanie zdjęć że już nie mam siły pisać

Nie chce wskazywać palcem ale ktoś tu sprawił że teraz choruję na te zestawy z Konada.... :P Dobrze że niedługo okazje różne będą to będę miała przynajmniej pomysł na prezent dla mnie. (jak by mi ich brakowało ) Ale zachwyciły mnie głównie wzorki candy i to jak je wykorzystuje...

Mój kot też szaleje za kukurydzą... Nie da się zjeść normalnie


Co zapamiętałam:
Nie wiem czy mnie jednej się nasuwają dziwne myśli ale mnie się czerwone światło zapala jak czytam tą historię Limonki. Może dlatego że czytałam ostatnio artykuł a casanovach którzy grasują głównie w galeriach handlowych i właśnie w ten sposób podrywają, ale życzę Ci żeby nie miał facet złych zamiarów bo to bardzo romantyczna historia. Zresztą czasem może być fajnie dać się uwieść i wykorzystać :P

Nie na temat: Limonko nasze spotkanie aktualne? Jeśli tak to na privie dogadamy szczegóły bo OE6 pisała coś o 17.30 nie wiem czy Ci pasuje

Było jeszcze coś fajnego o seksie w gumkach sama stosuję ale już mi riposta uciekła...
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:50   #3971
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Hehe tak, tak muszę potwierdzić, że Aguś trzymała się dzielnie!!

Kochana dziękuje za troskę, dotarłam bezpiecznie


Sweet skarbie ja również mogę pomóc w sprawie pędzli z Maestro, mam prawie wszystkie do oczu

A ja dzisiaj byłam na lodach z Tż-em, hehe nic na to nie poradzę , że jak są wakacje to mi się tak chce jeść ! Zrobiłam też makijażyk, ale zdjęcia za chiny nie chcą mi wychodzić, robią mi ciemne placki na polikach, których nie ma Aparat taki dobry, ale ustawić go nie umiem bo jestem beztalenciem jeśli o to chodzi... Poza tym pogoda u mnie brzydka, chmurska, aż się nic nie chce

A jutro mam sesję dzieweczki moje także liczę, że potrzymacie kciuki za mnie

Młodziaczku dobrze, że już siostra dotarła na miejsce
to napisz mi co powinnam mieć
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Hej, hej Nie było mnie na weekend bo byłam w domu, w Radomsku. W sumie to powinnam pisać że u mamy a nie w domu...
Ale czytam czytam cały czas. Tylko tyle mi to czytanie zajmuje i oglądanie zdjęć że już nie mam siły pisać

Nie chce wskazywać palcem ale ktoś tu sprawił że teraz choruję na te zestawy z Konada.... :P Dobrze że niedługo okazje różne będą to będę miała przynajmniej pomysł na prezent dla mnie. (jak by mi ich brakowało ) Ale zachwyciły mnie głównie wzorki candy i to jak je wykorzystuje...

Mój kot też szaleje za kukurydzą... Nie da się zjeść normalnie


Co zapamiętałam:
Nie wiem czy mnie jednej się nasuwają dziwne myśli ale mnie się czerwone światło zapala jak czytam tą historię Limonki. Może dlatego że czytałam ostatnio artykuł a casanovach którzy grasują głównie w galeriach handlowych i właśnie w ten sposób podrywają, ale życzę Ci żeby nie miał facet złych zamiarów bo to bardzo romantyczna historia. Zresztą czasem może być fajnie dać się uwieść i wykorzystać :P

Nie na temat: Limonko nasze spotkanie aktualne? Jeśli tak to na privie dogadamy szczegóły bo OE6 pisała coś o 17.30 nie wiem czy Ci pasuje

Było jeszcze coś fajnego o seksie w gumkach sama stosuję ale już mi riposta uciekła...
było o seksie a ja nie doczytałam? nie może być jak to mozliwe
ja też zachorowałam na Konadki ale narazie brak kasy, bo małż na kosmetyki mi nie daje ale 1 września wracam do pracy wszystkie drogerie i sklepy internetowe moje ojjj będzie się działo
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 16:59   #3972
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
patrzcie jakimi zlodziejaszek rosnie
o kurczę!
najpierw sok malinowy, teraz kukurydza czym Ty karmisz te koty

a ja kici nie będę miała, bo już komuś oddana
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Malinko to ja jestem dzis z siebie dumna- siedziałysmy z Moiczka nasza w kawiarni i naokoło mnie wszyscy jedli lody z bita smietana polane prawdziwa czekolada.... slina mi cieknie jak sobie to przypomne .... a ja sie powstrzymałam
jesteś bardzo dzielna!!! ja bym się nie oparła raczej!

A dalej nie mam paczuszki
Ja dzisiaj pojeździłam na rowerze i byłam na rehabie

Sweetku, to ja pisała o seksie a któż by inny (że te prezerwatywy przedłużające stosunek to jakiś geniusz wymyślił)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:17   #3973
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: MMowe plotki:)

cześć Dziewczyny, przerwę na chwilę Wasze MM plotki, ale chciałabym się zapytać ekspertek w jakiej kolejności nakładać kosmetyki przy makijażu twarzy? Mam do dyspzycji bazę pod podkład, podkład, korektor, kuleczki rozświetlające i oczywiście e-liner, maskarę, cienie. Po prostu nie wykonuję makijażu codziennie, a w sobote wybieram się na wesele i zamierzam się wypindrzyć.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:33   #3974
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Właśnie mi się przypomniało jak napisałaś, bo pisałaś też że nie wiesz czy nie za bardzo działają bo ty dwa razy a on raz A ja właśnie uważam że tak powinno być o ile się oczywiście da. Ale ja często mam dwa razy a moj tz sie bardzo z tego cieszy zwlaszcza ze odczuwamy to inaczej oni nie sa w stanie dojsc dwa razy w tak krotkim czasie ale za to mam wrazenie ze odczuwaja to bardziej intensywnie...

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, przerwę na chwilę Wasze MM plotki, ale chciałabym się zapytać ekspertek w jakiej kolejności nakładać kosmetyki przy makijażu twarzy? Mam do dyspzycji bazę pod podkład, podkład, korektor, kuleczki rozświetlające i oczywiście e-liner, maskarę, cienie. Po prostu nie wykonuję makijażu codziennie, a w sobote wybieram się na wesele i zamierzam się wypindrzyć.
Ja jak robie jakis makijaz na specjalne okazje to zaczynam od oczu bo jak mi nie wyjdzie to zmaze a jak sie osypie to moge wyczyscic dokladnie wiec nakładam w takiej kolejnosci:
- krem na buzie nawilzajacy (akurat sie wchlonie)
- baza pod cienie, cienie, liner, maskara
- podklad,korektor, puder, brazer, roz, rozwietlacz
Kurcze ale tego jest....
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:37   #3975
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, przerwę na chwilę Wasze MM plotki, ale chciałabym się zapytać ekspertek w jakiej kolejności nakładać kosmetyki przy makijażu twarzy? Mam do dyspzycji bazę pod podkład, podkład, korektor, kuleczki rozświetlające i oczywiście e-liner, maskarę, cienie. Po prostu nie wykonuję makijażu codziennie, a w sobote wybieram się na wesele i zamierzam się wypindrzyć.
kochana ja również najpierw :

- cienie, eyeliner, maskara
- baza, podkład, korektor, puder, kuleczki rozświetlające
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:49   #3976
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, przerwę na chwilę Wasze MM plotki, ale chciałabym się zapytać ekspertek w jakiej kolejności nakładać kosmetyki przy makijażu twarzy? Mam do dyspzycji bazę pod podkład, podkład, korektor, kuleczki rozświetlające i oczywiście e-liner, maskarę, cienie. Po prostu nie wykonuję makijażu codziennie, a w sobote wybieram się na wesele i zamierzam się wypindrzyć.
krem lub baza nawilżająca
baza matująca/rozświetlająca/silikonowa
podkład
korektor
puder sypki
róż/rozświe5tlacz, kuleczki rozświetlające
a potem cienie, eyeliner tusz itp (jeśli cienie są z tych osypujących lub ciemne to możesz najpierw pomalowac oczy oprócz rzęs a potem krem/baza/podkład itp)

Wybieram odcienie szminek Kryolan i oczopląsu dostaję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:53   #3977
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Paulko, no fajnie
ale ja w ogóle ma z tym problem...sama bezproblemowo, z ni niekoniecznie wychodzi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:08   #3978
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Widzisz to już pierwszy krok do sukcesu. Kiedyś było nam dobrze, ale ja nie wyobrażałam sobie jakbym mogła robić to sama. A teraz się przemogłam, nauczyłam i szczerze (myślę że m.in. dzięki temu oraz temu że jestem starsza) jest po prostu bombowo.
Kwestia wprawy :P
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:22   #3979
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Paula skad ja znam braki w funduszach ? musze przestac robic zakupy u siebie w firmie bo rujnuje mmnie to :O
my mozemy sobie brac rzeczy w tzw komis i wtedy mozna to splacic na raty np lub w kolejnym miesiacu...i to jest zgubne:P juz mam komis na jakies 300 zl a jeszcze lampe musze kupic:P dobrze ze mi kolezanka poki co lampe pozyczyla to mam chwilowy spokoj ;P hehe
a Konady to fajna sprawa..szybko sie robi i ladnie wyglada
ja juz najchetniej bym sobie zmieniala pazurki aleee wstrzymam sie do soboty moze


pojadlaaaam i chyba sie poleniuchuje

Malinkaaaa
....ja ich nie karmie tak..one same wykradaja :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-08-17 o 18:23
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 18:37   #3980
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: MMowe plotki:)

Kochane czy mogę tutaj poprosić was o radę jako doświadczone w makijażu? Jestem pierwszy raz na MM i nie wiem gdzie mam spytać
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:44   #3981
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kochane czy mogę tutaj poprosić was o radę jako doświadczone w makijażu? Jestem pierwszy raz na MM i nie wiem gdzie mam spytać
hej Karolinko pytaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:50   #3982
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: MMowe plotki:)

Heloł Jak miło widzieć znajomą duszyczkę

Jeśli chodzi o makijaz jestem w tej kwestii zielona. We wrześniu biorę ślub. Postanowiłam oddać się w ręce kosmetyczki jeśli chodzi o makijaż na tą uroczystość. Byłam dziś na makijażu próbnym i jestem tak średnio zadowolona... Jesli chodzi o oczy (w fioletach) to ok mogą być. Ale twarz... Nie wiem czy taki efekt ma być, bo ja na co dzień nie maluję się i dlatego wyglądam sztucznie czy po prostu za dużo mam tego naładowane? Chociaż kosmetyczka używała tylko bazy a na to sypki puder. Wkleiłabym fotki ale na zdjęciach nie widać tego efektu maski, który rzuca się w oczy patrząc bardzo z bliska. Nie wiem czy szukać innej makijażystki (wątpię czy znajdę taką która nie robi tapety na twarzy) czy poprosić o samo umalowanie oczu... A może po prostu z bliska każdy makijaż tak wygląda?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:52   #3983
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: MMowe plotki:)

Dziękuję bardzo Kochane za radę! Pozdrawiam serdecznie. ;-)
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:55   #3984
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Karolinko..ciezko powiedziec nie widzac zdjecia...a tez mozebyc takze ze wydaje Ci sie ze duzo tego jest bo nie malujesz sie na codzien
da rade pokazac zdjecie??
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:56   #3985
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej
kja wczoraj caly dzien sama z dzieciem, bylam wyczerpana
dzisiaj nielepiej
jakies przesilenie mnie chyba dopadlo
codziennie musze sobie uciac drzemke chociaz na 15min na podlodze jak sie dziec bawi bo inaczej ledwo zyje

sweetpinky jesli masz juz jakies pedzle do makijazu to zwroc uwage po jakie najczesciej siegasz
tzn ksztalt itd
i na tej podstawie spraw sobie swoj wlasny zestaw, maetsro wygladaja fajnie, albo sephora czy inglot

duze pedzle sa drogie, fakt, czasem bardziej oplaca sie kupic caly zestaw z dobrymi duyzymi pedzlami ale ja np kupilam kiedys duzy zestaw pedzli i bylam z nich bardzo zadowolona w szczegolnosci z duzych bo byly rewelacyjne ale po 3 latach traca wlosie i odklejaja sie raczki a a sa dobrze traktowane
OE pisala recenzje pedzli maestro ( w tym duzych) http://oe-make-up.bloblo.pl/pokaz/99...ja-nowa-milosc

chyba jednak wolalabym kupic wszystkie pedzle osobno, nawet nie wszystkie na raz tylko po kilka w miesiacu bo to spory wydatek na raz a beda dluzej sluzyly



ide umyc synka potem zagladne
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:00   #3986
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

a mnie się wydaje, że makijaż ślubny ma dobrze wyglądać na filmie i zdjęciach chyba o to chodzi. więc jak na foto nie widać, to nie rozumiem czemu Ci się nie podoba


Dziewczyny, mam problem, znowu zmasakrowałam sobie buzię, nie wiem jak sobie z tym radzić

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

dziękuję Wam dziewczynki za radę co do pędzla linerowego kupiłam Inglota i zadowolona jestem złamasek się sprawdza
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:03   #3987
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

No tak jak ja już coś napisze to żadna nie zareaguje

Malinko a co Ci się stało??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:08   #3988
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: MMowe plotki:)

No ze zdjęciem nie da rady. Tym bardziej, ze już światło trochę nie to. W sumie tak jaki kosmetyczka mówiła makijaż wygląda trochę inaczej po godzinie od nałożenia. Sama już nie wiem... Poczekam aż wróci TŻ i oceni Ale on też woli mnie bez make upu więc może niezbyt mu się spodobać. Ale powiedzcie mi tylko czy z bardzo bliska każdy makijaż tak ma, ze widać że się ma podkład? Wiecie o co mi chodzi?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:08   #3989
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Heloł Jak miło widzieć znajomą duszyczkę

Jeśli chodzi o makijaz jestem w tej kwestii zielona. We wrześniu biorę ślub. Postanowiłam oddać się w ręce kosmetyczki jeśli chodzi o makijaż na tą uroczystość. Byłam dziś na makijażu próbnym i jestem tak średnio zadowolona... Jesli chodzi o oczy (w fioletach) to ok mogą być. Ale twarz... Nie wiem czy taki efekt ma być, bo ja na co dzień nie maluję się i dlatego wyglądam sztucznie czy po prostu za dużo mam tego naładowane? Chociaż kosmetyczka używała tylko bazy a na to sypki puder. Wkleiłabym fotki ale na zdjęciach nie widać tego efektu maski, który rzuca się w oczy patrząc bardzo z bliska. Nie wiem czy szukać innej makijażystki (wątpię czy znajdę taką która nie robi tapety na twarzy) czy poprosić o samo umalowanie oczu... A może po prostu z bliska każdy makijaż tak wygląda?
makijaż ślubny składa się z kilku warstw-musi być trwały przede wszystkim i dobrze wyglądac na zdjęciach itp. Jeśli zalezy Ci bardzo na naturalnym wyglądzie skóry i nie chcesz by twarz wyglądała dobrze przez wiele godzin to poproś tylko o same oczy nie wiem jak w rzeczywistości wygląda ten makijaż ale skóra po nałożeniu makijazu ślubnego nie jest tak naturalna jak bez make upu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:19   #3990
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

nowlasnie bo to tez taknakladaja makijaz zeby dobrze na zdjeciach wygladal

moja kuzynka tez przezyla szok bo na codzien to tylko tusz a na zdjeciach super wyszlo wszystko
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.