¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-18, 16:47   #61
nataola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

Zastanawiam sie jeszcze nad farba o ciemnym blondzie ,ale chyba poczekam i wypróbujê ten szampon co napisa³a¶ Szkoda mi po raz kolejny farbowac w³osy a nie chce ciemnych w³osów bo jest mi nie ³adnie.A chcia³am dobrze wygladac bo niedlugo zaczynam nowa praceMam jeszcze kilka tygodni wiec moze cos jeszcze da sie zrobic Bede probowac kazdych szamponów
nataola5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 18:14   #62
monica00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7
pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Bylam dzis u mojego fryzjera,ktory namówi³ mnie abym pofarbowa³a w³osy na jednolity blond kolor (wczesniej przerabialam róznego rodzaju pasemka,baleyage itd no ale od tego sie niby odchodzi teraz).Naturalne w³osy mam tez dosc jasne taki sredni-ciemny blond.Niestety nie jestem zadowolona z efektu-kolor wyszedl nie taki jaki sie spodziewalam ze bêdzie i jeszcze niejednolicie taki sam-od po³owy jeszcze jest ok-bardziej naturalny,zimny a na samej górze przy grzywce ciep³y i s³oneczny i wrecz wydaje sie ¿ó³ty.Moze przesadzam,ale nie czuje sie w nim zwlaszcza przy twarzy.Fryzjer z efektu byl zadowolony jednak ja sie nie czuje a nie chce wydawac kolejnych 100-200z³ a przede wszytskim nie mêczyc w³osów.Mo¿e ktos zna jakis sposób aby zrobic cos z tymi pasmami na górze-slyszalam ze sa jakies p³ukanki,które ³adnie zmieniaja odcien z zóltego na bardziej stonowany blond.Nie wiem tez czy pomogla by jakas farba w stylu ch³odnego blondu jakis popielaty czy bezowy odcien-wpadlam na genialny pomysl by przejechac pasma od góry tylko grzebieniem z taka farb±.A moze poczekac pare dni,umyc w³osy i zobaczyc czy odcien zmieni sie cos?Prosze pomó¿cie,co mam zrobic
monica00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 18:23   #63
monica00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

za³aczam fotke
monica00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 18:31   #64
monica00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

cd fotek
monica00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 18:59   #65
gohaah
Raczkowanie
 
Avatar gohaah
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

¶liczne, gdzie ty widzisz ten ¿ó³ty odcieñ?: no ale

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4471
__________________
Celuj w ksiê¿yc, bo nawet je¶li nie trafisz, bêdziesz miêdzy gwiazdami.

Patrick Süskind

Edytowane przez gohaah
Czas edycji: 2008-06-12 o 19:00 Powód: literówka:)
gohaah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 23:52   #66
milejdi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Madryt
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Moim zdaniem równie¿ ¶licznie.
__________________
I have the pussy, so I make the rules.

milejdi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-12, 23:58   #67
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:52
mmmmarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 10:08   #68
mariette88
Raczkowanie
 
Avatar mariette88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 124
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Uwa¿am, ¿e kolor jest bardzo ³adny. Nie ma w nim ¿ó³ci ani rudo¶ci. Sama jestem w³a¶cicielk± blondu i jestem przewra¿liwiona, je¶li na w³osach pojawi siê choæ ma³y odcieñ rudo¶ci. Hmmm... Ale mo¿e kup szampon Joanny "ultra color system", który nadaje platynowy odcieñ. Nie jest drogi, wiêc warto spróbowaæ Ale ja chyba bym nic nie robi³a z tym kolorem...z czasem trochê siê wyp³ucze, a Ty siê do niego przyzwyczaisz
mariette88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 13:51   #69
slicznapretty
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 45
GG do slicznapretty
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

mia³am podobn± sytuacjê rozja¶ni³am w³osy u fryzjera prosi³am aby zrobi³a mi bia³e ale niestety wysz³y ¿ó³te jak u kurczaka tragedia najlepsze bylo to ze fryzjerka próbowa³a mi wówic ¿e sa bia³ae kole¿anka poleci³a mi regenal szampon do wlosów i musze przyznaæ ze jest bardzo dobry!!!po kilku zastosowaniach nie mam ju¿ ¿óltego koloru tylko ³adny platynowy
slicznapretty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 17:46   #70
monica00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

No wiêc w³asnie mo¿e jestem troche przewra¿liwiona ale to dlatego iz dawno nie mialam takiego blondu na ca³ej d³ugosci-zawsze jakies pasemka lub baleyage z ciemniejszym kolorem no i raczej zimne odcienie...nie tak "s³oneczne" delikatnie mówiac....
Po przeczytaniu innych w±tków na forum typu" wygladam jak kurczak"--kupilam ta p³ukanke srebrzysta Delii-ale narazie wstrzymuje sie,po prostu boje sie kombinowac cokolwiek.
DZIÊKI DZIEWCZYNY ZA RADY
Dzis po umyciu w³osow wygladam tak...
monica00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 20:03   #71
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Ale¿ Monica, to ¶liczny kolorek blond, moim zdaniem neutralny, a nie ¿ó³ty. Jestem pod g³êbokim wra¿eniem!
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 20:08   #72
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Poza tym odczekaj troszkê, bo czasem jest tak, ¿e ju¿ "po" czyli po zmyciu, kolor pracuje sobie dalej i neutralizuje siê. Ma jeszcze szansê siê wyrównaæ, przecie¿ farbowa³a¶ siê wczoraj. Na kolejnych zdjêcia istotnie na koñcach odcieñ jest nieco inny ale tak czêsto siê zdarza. a poza tym ten niechciany przez ciebie to nie ¿ó³ty, tylko jakby kremowy mopim zdaniem.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-06-13 o 22:54
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 21:24   #73
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:52
mmmmarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-13, 23:38   #74
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez monica00 Poka¿ wiadomo¶æ
No wiêc w³asnie mo¿e jestem troche przewra¿liwiona ale to dlatego iz dawno nie mialam takiego blondu na ca³ej d³ugosci-zawsze jakies pasemka lub baleyage z ciemniejszym kolorem no i raczej zimne odcienie...nie tak "s³oneczne" delikatnie mówiac....
Po przeczytaniu innych w±tków na forum typu" wygladam jak kurczak"--kupilam ta p³ukanke srebrzysta Delii-ale narazie wstrzymuje sie,po prostu boje sie kombinowac cokolwiek.
DZIÊKI DZIEWCZYNY ZA RADY
Dzis po umyciu w³osow wygladam tak...
plukanke mozesz spokojnie zrobic, tylko daj jej mniej niz jest podane na opakowaniu (duzo mniej), lepiej dac za malo i nastepnym razem dac wiecej, niz miec potem niebieskie wlosy (mimo ze plukanka srebrna).sama tak sobie kiedts zrobilam jak wlalam wg instrukcji.
a swoja doga to kolor masz piekny i moim zdaniem nie musisz nic kombinowac. tez bym chciala taki ale nie wiem jak to zrobic. do tej pory robilam pasemka ale po tych rozjasniaczach strasznie niszcza sie wloski, tym bardziej ze moje odbarwiaja sie po ok godzinie i 15 min, chociaz z natury mam ciemny blond. tak wiec chyba nie mam szans aby farba je rozjasnila.
Babydream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 17:43   #75
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

ja robi³am kiedy¶ p³ukank± ale moim zdaniem w³osy po niej s± trochê szare i to mi siê nie podoba... Ale ostatnio fryzjerka mi powiedzia³a, ¿e aby zatuszowaæ ten ¿ólty odcieñ, mo¿na kupiæ takie saszetki londy na kilka myæ np ¶redni blond, i one zatuszuj± ¿ó³tawy odcieñ...
rock girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 19:24   #76
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruñ
Wiadomo¶ci: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Hehehe widze,ze nurtuj± nas podobne problemy

Jesli chodzi o p³ukanki ( np s³ynna srebrzanke) to po pierwsze niszcza w³osy, po drugie w³osy sa po nich brzydko szare, a po trzecie jak sie za d³ugo przytrzyma to sa niebieskie

Jesli chodzi o saszetki londy to nie s³ysza³am...ale s³yszalam i uzywa³am jednorazowych saszetek Welli które mozna zakupic w sklepie fryzierskim lub u fryziera- ale nie polecam ma³a saszetka kosztuje ponad 6 z³ a efektu brak

Dobry jest olejek Kallosa który niweluje ¿ó³tawe odcienie we w³osach ale bywa trudny do zdobycie.Mozna kupic na allegro

Ale nie wiem dlaczego autorka niniejszego watku tak op³akiwa³a swoj kolorek skoro jest tak ¶liczny
__________________




sylweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 21:15   #77
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez rock girl Poka¿ wiadomo¶æ
ja robi³am kiedy¶ p³ukank± ale moim zdaniem w³osy po niej s± trochê szare i to mi siê nie podoba... Ale ostatnio fryzjerka mi powiedzia³a, ¿e aby zatuszowaæ ten ¿ólty odcieñ, mo¿na kupiæ takie saszetki londy na kilka myæ np ¶redni blond, i one zatuszuj± ¿ó³tawy odcieñ...
Polecam saszetki Joanny - tanie i bardzo skuteczne ko³o ratunkowe.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-14, 23:19   #78
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

_
.
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:52
mmmmarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 08:57   #79
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Mnie fryzjerka mówi³a, ¿e p³ukanki niszcz± bardziej w³osy ni¿ szampony fioletowe. Ja mam szampon fioletowy Joanny za 15 z³ i jest ca³kiem, ca³kiem, ale ten okropny szary kolor .... No ale jak kto¶ stosuje 2 razy na miesi±c to nie bêdzie tak ¼le...
rock girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 11:08   #80
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruñ
Wiadomo¶ci: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez mmmmarta Poka¿ wiadomo¶æ
ona niszczy w³osy? mi moja fryzjerka mówi³a, ¿e nie .
To zmieñ fryzierke jesli Ci tak mówi³a- niszczy w³osy jak cholera

Cytat:
Napisane przez rock girl Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie fryzjerka mówi³a, ¿e p³ukanki niszcz± bardziej w³osy ni¿ szampony fioletowe. Ja mam szampon fioletowy Joanny za 15 z³ i jest ca³kiem, ca³kiem, ale ten okropny szary kolor .... No ale jak kto¶ stosuje 2 razy na miesi±c to nie bêdzie tak ¼le...
No, no s± te szampony w wielkich butelkach joanny- fakt ja tez mysle,ze to mniejsze z³o
__________________




sylweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 13:25   #81
mmmmarta
Raczkowanie
 
Avatar mmmmarta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

_
__________________
You know that we are living in a material world
And I am a material girl .

Edytowane przez mmmmarta
Czas edycji: 2009-01-20 o 13:52
mmmmarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 15:47   #82
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

¶liczne masz w³osy jestem pod wra¿eniem ich koloru! sama ostatnio by³am u fryzjera bo ci±gle robi³am pasemka a teraz postawi³am na jednolity kolor i mi taki ¶liczny nie wyszed³...dziêki szamponowi Joanny "Ultra color system" zrówna³ mi siê...Wg mnie u Ciebie jest dobrze
cadbury jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-15, 16:55   #83
rock girl
Raczkowanie
 
Avatar rock girl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

to mo¿na zafarbowaæ ca³e w³osy na blond? Mi zawsze fryzjerzy mówili, ¿e lepiej baleja¿, ¿e ca³ych w³osów siê nie farbuje na blond. Ja mam teraz wiêcej ¶redniego blondu, i troch br±zowych pasemek ale malutko, to czy mogê pój¶æ do fryzjera i powiedzieæ , ¿e chce mieæ jednolity kolor? Np sam jasny blond? czy wyjdzie woogole jasny blond...?
rock girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 13:20   #84
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 670
GG do Olcik18
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

plukanki niszcza wlosy?? uzywam codziennie plukanki flor illum srebrnej przez ponad rok i jakos nic nie zauwazylam. Plukanki w przeciwienstwie do szamponow niwelujacych zolty odcien nie wysuszaja wlosow. Ja jak umylam raz takim szamponem to siano mialam straszne, a po plukankach nie... Ale to tylko moja opinia.
__________________
>> jestem zagadk±, której jeszcze nikt nie rozwi±za³... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 14:37   #85
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez rock girl Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿na zafarbowaæ ca³e w³osy na blond? Mi zawsze fryzjerzy mówili, ¿e lepiej baleja¿, ¿e ca³ych w³osów siê nie farbuje na blond. Ja mam teraz wiêcej ¶redniego blondu, i troch br±zowych pasemek ale malutko, to czy mogê pój¶æ do fryzjera i powiedzieæ , ¿e chce mieæ jednolity kolor? Np sam jasny blond? czy wyjdzie woogole jasny blond...?
mowili ci tak bo tak im jest latwiej, nawala rozjasniacza i czesc zawsze wyjda jasne. a ufarbowac farba na blond to trzeba umiec, bo czesto wychodzi jajeczko. tym bardziej ze oszczedzaja na farbach i tylko na wystawce maja dobre farby, a uzywaja tych najtanszych.
ja tez mam pasemka, a moja obecna dobra fryzjerka, z reszta ciocia tz ostatnio mi powiedziala, ze wolala by mi pasemek juz nie robic tylko cale na blond, zeby juz tak nie meczyc wloskow. tylko ja sie boje, ze nie wyjdzie tak jat trzeba.
Babydream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 14:49   #86
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruñ
Wiadomo¶ci: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Poka¿ wiadomo¶æ
plukanki niszcza wlosy?? uzywam codziennie plukanki flor illum srebrnej przez ponad rok i jakos nic nie zauwazylam. Plukanki w przeciwienstwie do szamponow niwelujacych zolty odcien nie wysuszaja wlosow. Ja jak umylam raz takim szamponem to siano mialam straszne, a po plukankach nie... Ale to tylko moja opinia.
To jest tak,ze nie kazdy ma takie same w³osy i nie kazdy umie ocenic ich kondycjeNie przecze- mo¿esz miec sliczne i tryskajace zdrowiem w³osy- ja jednak ( jak i wiekszosc wyzazanek) my¶le,ze p³akanki bardzo niszcza w³osy.

Cytat:
Napisane przez Babydream Poka¿ wiadomo¶æ
mowili ci tak bo tak im jest latwiej, nawala rozjasniacza i czesc zawsze wyjda jasne. a ufarbowac farba na blond to trzeba umiec, bo czesto wychodzi jajeczko. tym bardziej ze oszczedzaja na farbach i tylko na wystawce maja dobre farby, a uzywaja tych najtanszych.
ja tez mam pasemka, a moja obecna dobra fryzjerka, z reszta ciocia tz ostatnio mi powiedziala, ze wolala by mi pasemek juz nie robic tylko cale na blond, zeby juz tak nie meczyc wloskow. tylko ja sie boje, ze nie wyjdzie tak jat trzeba.
Mo¿e i zalezy to od ³atwosci- a moze poprostu tak jest mniej inwazyjnie??
__________________




sylweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 14:58   #87
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Cytat:
Napisane przez sylweczka Poka¿ wiadomo¶æ

Mo¿e i zalezy to od ³atwosci- a moze poprostu tak jest mniej inwazyjnie??
wg ciebie zozjasniacz jest mniej inwazyjny niz farba? ok pasemka to dobry sposob na lekkie rozswietlenie, ale jak robisz ich duzo i juz po raz kolejny, to z kazdym razem stan wlosow jest coraz gorszy
Babydream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 15:07   #88
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruñ
Wiadomo¶ci: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Szczerze mówiac to czasem rojasniacz równa sie sko³onnosciami niszczycielskimi z farba. Oczywiscie sa dobre, ale tak jak mówisz ze fryzierzy czesto na nich oszczedzaja itp Przynajmniej ja mam takie doswiadczenia ( nawet z tymi dobrymi farbami)- po farbowaniu w³osy wyglada³y nawet lepiej niz przed a potem....szok Dlatego raczej nie poleca³abym traktowania wszystkich w³osów farba. Pozatym jak sie ma balejaz to mniej widac odrosty a tym samym mozna jakos np powrócic do natruralnego koloru a w sytuacji pokracia farba ma sie problem.
__________________




sylweczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 15:23   #89
Babydream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

co do odrostow to fakt, nie sa tak bardzo widoczne. ale ja to mam wrazenie ze balejaze i pasemka to juz dawno sa niemodne. czy choc jedna znana osoba ma cos takiego na glowie?
Babydream jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-16, 17:54   #90
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: pomoc na ¿ó³ty odcien blondu

Dlatego raczej nie poleca³abym traktowania wszystkich w³osów farba. Pozatym jak sie ma balejaz to mniej widac odrosty a tym samym mozna jakos np powrócic do natruralnego koloru a w sytuacji pokracia farba ma sie problem.[/quote]
Faktycznie zalet± pasemek jest to, ¿e odrosty mniej rzucaj± siê w oczy. Ja jednak przerzuci³am siê na farbê rozja¶niaj±c±, rozja¶niacz poszed³ w k±t i jestem bardzo zadowolona. Robiê tylko odrost, a na ca³e w³osy przeci±gam co dwa, trzy miesi±ce. I to wczesuj±c farbê grzebieniem w lekko wilgotne w³osy zabezpieczone ampu³k±.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.