Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 20:06   #4651
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Musi, musi
A sprzedawać będziemy u Anuli w Saloonie Fryzjerskim
Od razu mi sie spodobał ten pomysł!!!
Otwórzmy naturalny naturalny salon pięknosci i odnowy
Wyobrażacie sobie jak byłoby super - zarabiać na czyms co sie kocha i miec nieograniczony dostep do kosmetyków
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Śliwka może zapchać, ale zapach boski, na pewno
A co Ty masz za pracę, że możesz tak siedzieć na wizażu, a?
No, mam nadzieję, że się nie opędzimy


Ale rokitnik za to działa. Ma bardzo fajne właściwości. I nie można go za dużo dać, bo zrobisz się pomaranczowa Więc odrobina nie zaszkodzi. A każdą mieszankę można podrasować jakimś olejkiem eterycznym. Ja na przykład swój olejek myjący zrobiłam z olejkiem grejfrutowym
Ważne jest to, by mieszać sprawdzone, lekkie oleje. Tak by się uzupełniały. Myślę, że da się to zrobić


Ok, zakładamy
Anula jest prawnikiem to nam pomoże, Ty możesz być właścicielem, we Wrocławiu chyba dużo takich sklepów się rozwija, co? A reszta chętnych zajmie się pisaniem formuł i testowaniem - bosko!
Dobra, a teraz na ziemię. Pamiętajcie, że jak nie przestaniecie kupowac, to traficie do mnie na terapię odwykową
Pracę mam fajną - jak widac nie zawsze az taka fajną jak ostatnio, ale nie narzekam tylko jak sie nie opamiętam to mnie z niej wywala przez wizaz
Anula to nie prawnik - ja po ekonomii, tylko studia podyplomowe z prawa podatkowego mam (z racji wykonywanej pracy tam poszłam). Tak więc kwestie podatkowe i urzędowo-skarbowe biore na siebie
Ale jakies prawniki nam sie tu przewijaja, więc wciągniemy je do spółki.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę doz aby zobaczyć czy tam też mają -20% na produkty jak w aptekach teraz u mnie we Wrocławiu, ale nie mieli. Tylko właśnie na te dwa zestawy mieli -41%, więc nie wiem czy ogólnie w aptekach stacjonarnych doz też tak jest, pewnie nie.
A czy ktoś się orientuje czy jak się tam coś zamówi to czy można odebrać u siebie w aptece i czy mogę zapłacić dopiero przy odbiorze?

Dziewczyny dodali mój olej wspaniały do KWC, więc pewnie dzisiaj najpóźniej jutro pojawi się cała reszta. Teraz możecie się (szczególnie ty Anula) wziąć za ocenianie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ly.html&next=1
Lecę!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Melduję posłusznie, że misja wykonana - olej wspanialy oceniłam
Sekretny jeszcze raz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:29   #4652
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Sięgam, sięgam Bardzo lubię glinki
Hmm... Zawsze myślałam, że trzeba porządnie nawilżać i natłuszczać cerę przy kwasowym złuszczaniu... Skąd masz takie informacje by tego nie robić? Od kosmetyczki? Na wątkach kwasowych zawsze dziewczyny pisały, że nawilżanie to podstawa.
Używałaś filtrów przy kwasach, prawda?
A ecospa daje próbki? Wtedy mogłabyś więcej wypróbować. Może napisz do nich, że przelejesz im 2-3zł więcej za próbki jakiś tam olejów.
No, w Lublinie już się burza rozkręca
Dom rodzinny mam za miastem, Na przeciwko balkonu mam pole i w oddali miasto - cudne widoki! Wszystko widać jak na dłoni
aaaa Matique wprowadzi produkty z Alepii Ale dopiero za kilka tygodni Cieszycie się, prawda?
O nie natłuszczaniu i nadmiernym nawilżaniu skóry w pierwszych dniach po zabiegu kwasem powiedziała mi kosmetyczka, tak jak mówisz zawsze ją wtedy mocno nawilżałam, może to co robię teraz jest złe ale powiem Ci, że faktycznie widzę różnicę w stopniu złuszczania się skóry a na tym mi przecież najbardziej zależy. Ponoć chodzi o to, że skóra nie ma jak, bo nie zdąży się złuszczyć w takim stopniu w jakim by mogła bo my już ją na wstępie regenerujemy natłuszczając.. Do jej regeneracji wracam po ok 6 dniach jak widzę, że wszystko się złuszczyło. Robiłam i tak i tak i u mnie się sprawdza "moja" metoda.
Tak, tak zawsze używam filtrów przy kwasach, jestem wtedy na tym punkcie strasznie przewrażliwiona.. na wszelki wypadek Ale do tej pory używałam tylko chemicznych filtrów.
Nie mam pojęcia czy ecospa daje próbki bo nigdy jeszcze nie robiłam u nich zakupów Ale zawsze można ich zapytać Dziewczyny, może wiecie czy dają próbki w ecospa?

Aale masz widoki, tylko pozazdrościć

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, litości!! Człowiek pójdzie na chwile na plażę i na wycieczkę i już jest 4 strony prawie do tyłu

Bo gdzie Ty na tak długo znikasz?
Ja zauważyłam, że im dłużej trzymam odżywkę Yesa na włosach, tym lepiej


Ja kładłam 70% glikolowy na twarz Ale u dermatologa. Nota bene, moja lekarka jest z Lublina, gdybyś chciała kiedyś zrobić sobie kwasy lub jakiejś porady dermatologicznej, to Ci dam na nią namiary, bo jest rewelacyjna.

Koniecznie powinnaś mieć jojoba! Tamanu dostałam ostatnio z wymianki, ale jeszcze nie używałam.

Użyłam kilka razy żelu Pat&Rub z linii relaksującej trawa cytrynowa i kokos - pachnie rzeczywiscie trwaą cytrynową i .. lekko przegniłym kokosem Kwestia gustu, mi ten zapach nie podchodzi. Właściwości użytkowe równie dobre jak tego żurawinowego. Radzę wąchać produkty P&R przed zakupem, bo te zapachy są bardzo mocne i mogą niektórym nie podpasować.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Aha, zainteresowała mnie ściereczka muślinowa do mycia twarzy. Czy to się nadaje do cery trądzikowej? Ile taka ściereczka powinna kosztować? Bo widzę, że w Matique mają taką z Pai za 19 zł i nie wiem, czy to nie za drogo?
http://www.matique.pl/pl/pai-muslino...warzy_876.html
Aa bo widzisz, ostatnio mam tyle zajęć, że brakuje mi czasu na wizażowe przyjemności a jak już zaglądne to wystarcza mi czasu jedynie na lekkie nadrobienie zaległości w czytaniu Was i robi się tak późno, że ide spać.. a na następny dzień z powrotem nadrabiam To zaraz spróbuje potrzymać dłużej odżywkę Yesa, może tym razem też będę miała takie ładne włoski

Wiem, że musze mieć jojobe Skutecznie mnie na nią namówiłaś Tylko już sama nie wiem jakie jeszcze oleje sobie zamówić Ciekawe jak się będzie u Ciebie spisywał tamanu

Ja też miałam kiedyś zabieg kwasem u dermatologa ale wolałabym sobie tego nie przypominać, koszmar A Ty jakie masz odczucia po 70%? Robiłaś też niższymi stężeniami? Zazdroszcze dobrego dermatologa a może w Krakowie też znasz jakiegoś ekstra

Tak, tak zapachy P&R potrafią dokuczyć (czytaj odżywka regenerująca ).

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Od razu mi sie spodobał ten pomysł!!!
Otwórzmy naturalny naturalny salon pięknosci i odnowy
Wyobrażacie sobie jak byłoby super - zarabiać na czyms co sie kocha i miec nieograniczony dostep do kosmetyków
Tak, tak otwórzmy To by była praca aż by się chciało do niej iść i z niej nie wracać Nigdy byśmy się do niej nie spóźniły To ja zrobie kurs masażu i będę masować naturalnymi olejkami Jak odnowa to odnowa
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-07-15 o 20:31
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:33   #4653
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



Tak, tak otwórzmy To by była praca aż by się chciało do niej iść i z niej nie wracać Nigdy byśmy się do niej nie spóźniły To ja zrobie kurs masażu i będę masować naturalnymi olejkami Jak odnowa to odnowa
O!! To ja mogę być krolikiem doświadczalnym od masażu możesz na mnie ćwiczyc do woli!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:46   #4654
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O!! To ja mogę być krolikiem doświadczalnym od masażu możesz na mnie ćwiczyc do woli!
Dobra W końcu muszę na kimś ćwiczyć To życzysz sobie Głęboki Detox czy może Tradycyjny, Afrykański masaż ciała ?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:51   #4655
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Lecę!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Melduję posłusznie, że misja wykonana - olej wspanialy oceniłam
Sekretny jeszcze raz


---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, tak otwórzmy To by była praca aż by się chciało do niej iść i z niej nie wracać Nigdy byśmy się do niej nie spóźniły To ja zrobie kurs masażu i będę masować naturalnymi olejkami Jak odnowa to odnowa
Już myślałam, że tam będzie pisać: Nigdy byśmy z niej nie wychodziły.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:56   #4656
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Już myślałam, że tam będzie pisać: Nigdy byśmy z niej nie wychodziły.

Mogłybyśmy dojść i do takiego etapu
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 20:57   #4657
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Od razu mi sie spodobał ten pomysł!!!
Otwórzmy naturalny naturalny salon pięknosci i odnowy
Wyobrażacie sobie jak byłoby super - zarabiać na czyms co sie kocha i miec nieograniczony dostep do kosmetyków

Pracę mam fajną - jak widac nie zawsze az taka fajną jak ostatnio, ale nie narzekam tylko jak sie nie opamiętam to mnie z niej wywala przez wizaz
Anula to nie prawnik - ja po ekonomii, tylko studia podyplomowe z prawa podatkowego mam (z racji wykonywanej pracy tam poszłam). Tak więc kwestie podatkowe i urzędowo-skarbowe biore na siebie
Ale jakies prawniki nam sie tu przewijaja, więc wciągniemy je do spółki.
O tak, marzenie, żeby mieć full kosmetyków kiedy tylko się chce
Przepraszam z tym prawnikiem, zapomniałam
Pracy zazdroszcze Przy dzieciach kombinuję jak tu iść i siku zrobić
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
O nie natłuszczaniu i nadmiernym nawilżaniu skóry w pierwszych dniach po zabiegu kwasem powiedziała mi kosmetyczka, tak jak mówisz zawsze ją wtedy mocno nawilżałam, może to co robię teraz jest złe ale powiem Ci, że faktycznie widzę różnicę w stopniu złuszczania się skóry a na tym mi przecież najbardziej zależy. Ponoć chodzi o to, że skóra nie ma jak, bo nie zdąży się złuszczyć w takim stopniu w jakim by mogła bo my już ją na wstępie regenerujemy natłuszczając.. Do jej regeneracji wracam po ok 6 dniach jak widzę, że wszystko się złuszczyło. Robiłam i tak i tak i u mnie się sprawdza "moja" metoda.
Tak, tak zawsze używam filtrów przy kwasach, jestem wtedy na tym punkcie strasznie przewrażliwiona.. na wszelki wypadek Ale do tej pory używałam tylko chemicznych filtrów.
Nie mam pojęcia czy ecospa daje próbki bo nigdy jeszcze nie robiłam u nich zakupów Ale zawsze można ich zapytać Dziewczyny, może wiecie czy dają próbki w ecospa?

Aale masz widoki, tylko pozazdrościć
O widzisz. To ciekawe z tymi kwasami i złuszczaniem... Kiedyś spróbuję
Widoki byłyby boskie, żebym mieszkała nad wodą na przykład..
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O!! To ja mogę być krolikiem doświadczalnym od masażu możesz na mnie ćwiczyc do woli!
och ja też!!!
Anula, wkręć Tż. Niech idzie na taki kurs. Człowiek całe życie musi się dokształcać
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 21:03   #4658
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Mogłybyśmy dojść i do takiego etapu
A no to jest możliwe, naprawdę.
Dziewczyny jeszcze raz ponawiam pytanie, bo gdzieś zaginęło. Czyli jak zamawiam na stronie doz i odbieram w jakimś punkcie to i tak płacę cenę taką jak była na stronie doz bez względu na to jaka jest w aptece?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:07   #4659
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O widzisz. To ciekawe z tymi kwasami i złuszczaniem... Kiedyś spróbuję
Widoki byłyby boskie, żebym mieszkała nad wodą na przykład..

och ja też!!!
Anula, wkręć Tż. Niech idzie na taki kurs. Człowiek całe życie musi się dokształcać
Zawsze warto przetestować na sobie, może akurat się sprawdzi

To mam już dwie ochotniczki Ale tak serio to zastanawiałam się ostatnio nad takim kursem
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:09   #4660
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A no to jest możliwe, naprawdę.
Dziewczyny jeszcze raz ponawiam pytanie, bo gdzieś zaginęło. Czyli jak zamawiam na stronie doz i odbieram w jakimś punkcie to i tak płacę cenę taką jak była na stronie doz bez względu na to jaka jest w aptece?
Wachlarzyku zamawiasz na stronie doz, odbierasz w aptece przez Ciebe wybranej i tam płacisz taką cene za jaką zamówiłaś
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:10   #4661
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A no to jest możliwe, naprawdę.
Dziewczyny jeszcze raz ponawiam pytanie, bo gdzieś zaginęło. Czyli jak zamawiam na stronie doz i odbieram w jakimś punkcie to i tak płacę cenę taką jak była na stronie doz bez względu na to jaka jest w aptece?
Oj przepraszam, przeoczyłam pytanie Tak, tak płaci się dokładnie taką cene jaka jest na stronie doz. Mnie oświeciła pani w aptece bo chciałam sobie zamówić u nich olejek z drzewa herbacianego ale pani nie mogła się dodzwonić do hurtowni i zapytała mnie czy nie mogłabym sobie zamówić przez stronę bo nawet takiej będę miała niż jak ona mi zamówi
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 21:12   #4662
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Wachlarzyku zamawiasz na stronie doz, odbierasz w aptece przez Ciebe wybranej i tam płacisz taką cene za jaką zamówiłaś
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oj przepraszam, przeoczyłam pytanie Tak, tak płaci się dokładnie taką cene jaka jest na stronie doz. Mnie oświeciła pani w aptece bo chciałam sobie zamówić u nich olejek z drzewa herbacianego ale pani nie mogła się dodzwonić do hurtowni i zapytała mnie czy nie mogłabym sobie zamówić przez stronę bo nawet takiej będę miała niż jak ona mi zamówi
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
No wiadomo na stronie zawsze taniej, bo koszty przesyłki się jeszcze doliczą. A, że ja mogę sobie odebrać sama to mnie to tym bardziej cieszy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:14   #4663
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A no to jest możliwe, naprawdę.
Dziewczyny jeszcze raz ponawiam pytanie, bo gdzieś zaginęło. Czyli jak zamawiam na stronie doz i odbieram w jakimś punkcie to i tak płacę cenę taką jak była na stronie doz bez względu na to jaka jest w aptece?
tak

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zawsze warto przetestować na sobie, może akurat się sprawdzi

To mam już dwie ochotniczki Ale tak serio to zastanawiałam się ostatnio nad takim kursem
Tak serio to ja też. Myślałam o jakiejś szkole, studium policelanym. Są kursy na masaże lecznicze, co przydałoby mi się później w pracy zawodowej. Tylko trochę nie wiem jak pogodzić studia, pracę, kursy i jeżdzenie do domu co 2-3 weekend... Trochę się boje
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:24   #4664
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jeszcze raz wielkie dziękuję Dziewczyny, fachowa pomoc tutaj jak zawsze.
A ja zaraz idę umyć ząbki, twarz i potem już trzeci dzień się olejkiem jojoba wysmaruję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:25   #4665
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
No wiadomo na stronie zawsze taniej, bo koszty przesyłki się jeszcze doliczą. A, że ja mogę sobie odebrać sama to mnie to tym bardziej cieszy.


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak serio to ja też. Myślałam o jakiejś szkole, studium policelanym. Są kursy na masaże lecznicze, co przydałoby mi się później w pracy zawodowej. Tylko trochę nie wiem jak pogodzić studia, pracę, kursy i jeżdzenie do domu co 2-3 weekend... Trochę się boje
Właśnie, problem jest w pogodzeniu ze sobą wszystkich obowiązków.. A tak fajnie byłoby mieć taką szkołę czy kurs, kurcze. Może wydłużymy dobę o paręnaście godzin I tydzień o jakiś dodatkowy dzień
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 21:36   #4666
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Właśnie, problem jest w pogodzeniu ze sobą wszystkich obowiązków.. A tak fajnie byłoby mieć taką szkołę czy kurs, kurcze. Może wydłużymy dobę o paręnaście godzin I tydzień o jakiś dodatkowy dzień
Marzę o tym! Ale kto, wie, może akurat uda się zrobić taki kurs. Jak nie teraz to kiedyś
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 07:03   #4667
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

wstawać śpiochy, co prawda pochmurny dzień, ale pachnąca i czyściutka po mydełku Alep witam Was serdecznie, żebyście widziały minę mojego Tż jak otworzyłam szafkę z naturalnymi kosmetykami i całe pudło spadło mi na głowę, tak było upchane na styk
po prostu go zatkało, a oczy miał jak spodki
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 07:50   #4668
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
wstawać śpiochy, co prawda pochmurny dzień, ale pachnąca i czyściutka po mydełku Alep witam Was serdecznie, żebyście widziały minę mojego Tż jak otworzyłam szafkę z naturalnymi kosmetykami i całe pudło spadło mi na głowę, tak było upchane na styk
po prostu go zatkało, a oczy miał jak spodki
Dzien dobry! haha to niezle się nazbierało
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 08:49   #4669
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dzień dobry i tu
W misji unaturalniania mojego mieszkania od dzisiaj używamy konwaliowego mydełka do rąk z Alterry (znaczy się ja kupiłam i położyłam, a współlokatorzy będą używać )
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 09:13   #4670
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dobra W końcu muszę na kimś ćwiczyć To życzysz sobie Głęboki Detox czy może Tradycyjny, Afrykański masaż ciała ?
Najlepiej kazdy po kolei...
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O tak, marzenie, żeby mieć full kosmetyków kiedy tylko się chce
Przepraszam z tym prawnikiem, zapomniałam
Pracy zazdroszcze Przy dzieciach kombinuję jak tu iść i siku zrobić

O widzisz. To ciekawe z tymi kwasami i złuszczaniem... Kiedyś spróbuję
Widoki byłyby boskie, żebym mieszkała nad wodą na przykład..

och ja też!!!
Anula, wkręć Tż. Niech idzie na taki kurs. Człowiek całe życie musi się dokształcać
To zrob tak jak dzieci..... w majtki
A ja pomyślałam, że jak juz bedzie masaż, to i jacys awanturujący klienci mogą sie trafić. Więc z tż zrobimy ochroniarza - łysy juz jest, musi jeszcze tylko przypakować
Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
wstawać śpiochy, co prawda pochmurny dzień, ale pachnąca i czyściutka po mydełku Alep witam Was serdecznie, żebyście widziały minę mojego Tż jak otworzyłam szafkę z naturalnymi kosmetykami i całe pudło spadło mi na głowę, tak było upchane na styk
po prostu go zatkało, a oczy miał jak spodki
To ładna pobudka - deszcz kosmetyków naturalnych z rana
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:41   #4671
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

olej wspaniały cd. sagi wczoraj po umyciu włosów szamponem JMO /jestem na/ i odzywce organique anti age - z mycia na mycie jestem nią zachwycona na w końcówki -mam włosy za ramiona dosłownie jeden psik na dłonie i rozmasowałam na długości pod ucho i dzis mam piękne błyszczące gładkie lekkie fale /naturalnie sie faluja/ no miodzio i ten zapach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 10:58   #4672
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wczoraj nie wytrzymałam i po raz pierwszy zrobiłam swoje zamówienie chociaż wcale nie musiałam.
Za dwa dni będę wam się mogła pochwalić zakupem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:08   #4673
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Najlepiej kazdy po kolei...

To zrob tak jak dzieci..... w majtki
A ja pomyślałam, że jak juz bedzie masaż, to i jacys awanturujący klienci mogą sie trafić. Więc z tż zrobimy ochroniarza - łysy juz jest, musi jeszcze tylko przypakować

To ładna pobudka - deszcz kosmetyków naturalnych z rana
Oj Ty żartownisiu
Tż możemy wypchać czymś zawsze


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i po raz pierwszy zrobiłam swoje zamówienie chociaż wcale nie musiałam.
Za dwa dni będę wam się mogła pochwalić zakupem.
Pochwal się teraz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:27   #4674
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pochwal się teraz
Zamówiłam ten zestaw z Sanoflore, co jest 41% przeceniony. Promocja jest ze względu na... lato. Jakieś letnie promocje teraz robią.
Tam jest krem do rąk. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mam tylko jeden krem no i generalnie kremy do rąk szybko schodzą. Tym bardziej, że jeden lubię mieć w domu, a drugi w torbie/torebce.
Jest tam jeszcze balsam do ciała. Mam oliwkę z HiPPa póki co i balsam z Alterry, bo nie zawsze z oliwką chce mi się bawić, więc jedynie tutaj będę mieć mały zapas. Nie jest źle.
No i u mnie w aptece nadal ten zestaw kosztuje 57 złotych, więc się opłacało wziąć. Możliwe, że nigdy bym tych produktów nie spróbowała, bo balsam kosztuje ponad 30 złotych, a krem do rąk 20, a dla mnie to sporo, więc właściwie tyle samo wychodzi osobno jak i w zestawie. A tu tylko 33 złote, tylko 33 złote.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-16 o 11:29
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:40   #4675
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Jeej ale kusisz Anakazar a którego olejku JMO konkretnie używasz bo patrzyłam na ich stronę i jakoś nie widzę
Proszę to ten
http://www.johnmasters.pl/pl/p/Odzyw...ych-wlosow/108
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Co do pierwszego - co racja to racja
Ciekawa jestem bardzo tej glinki mont... (w życiu nie zapamiętam nazwy) Na szczęście moja przyjaciółka ją ma i kochana da mi trochę na spróbowanie
:P
Jak chcesz to mogę się z Tobą podzielić,bo ja do końca życia jej nie zużyje
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodali mój olej wspaniały do KWC, więc pewnie dzisiaj najpóźniej jutro pojawi się cała reszta. Teraz możecie się (szczególnie ty Anula) wziąć za ocenianie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ly.html&next=1
Super,że go dodałaś.Idę wystawić mu 6+.Jeszcze jakbyś dodała podkład lavery
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
.

Użyłam kilka razy żelu Pat&Rub z linii relaksującej trawa cytrynowa i kokos - pachnie rzeczywiscie trwaą cytrynową i .. lekko przegniłym kokosem Kwestia gustu, mi ten zapach nie podchodzi. Właściwości użytkowe równie dobre jak tego żurawinowego. Radzę wąchać produkty P&R przed zakupem, bo te zapachy są bardzo mocne i mogą niektórym nie podpasować.
Tak.Mają ostre zapachy,bardzo intensywne.Ja wolę trawę cytrynową od żurawiny.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, tak zapachy P&R potrafią dokuczyć (czytaj odżywka regenerująca ).



Oj mi aż do następnego mycia włosy strasznie intesnywnie pachniały maską regenerującą.Do tej pory na poduszcze ją czuję.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
olej wspaniały cd. sagi wczoraj po umyciu włosów szamponem JMO /jestem na/ i odzywce organique anti age - z mycia na mycie jestem nią zachwycona na w końcówki -mam włosy za ramiona dosłownie jeden psik na dłonie i rozmasowałam na długości pod ucho i dzis mam piękne błyszczące gładkie lekkie fale /naturalnie sie faluja/ no miodzio i ten zapach
Czyli i Tobie szampon JMO nie spodobał się.Coś te szampony dziwne są,bo za dużo z nas na nie narzeka.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i po raz pierwszy zrobiłam swoje zamówienie chociaż wcale nie musiałam.
Za dwa dni będę wam się mogła pochwalić zakupem.
Sekretny zrobiła zakupy!Sekretny zrobiła zakupy!Gdzie to zapisać?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 11:50   #4676
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten zestaw z Sanoflore, co jest 41% przeceniony. Promocja jest ze względu na... lato. Jakieś letnie promocje teraz robią.
Tam jest krem do rąk. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mam tylko jeden krem no i generalnie kremy do rąk szybko schodzą. Tym bardziej, że jeden lubię mieć w domu, a drugi w torbie/torebce.
Jest tam jeszcze balsam do ciała. Mam oliwkę z HiPPa póki co i balsam z Alterry, bo nie zawsze z oliwką chce mi się bawić, więc jedynie tutaj będę mieć mały zapas. Nie jest źle.
No i u mnie w aptece nadal ten zestaw kosztuje 57 złotych, więc się opłacało wziąć. Możliwe, że nigdy bym tych produktów nie spróbowała, bo balsam kosztuje ponad 30 złotych, a krem do rąk 20, a dla mnie to sporo, więc właściwie tyle samo wychodzi osobno jak i w zestawie. A tu tylko 33 złote, tylko 33 złote.
No i dobrze, że kupiłas. Bo na prawdę się opłaca a takie kosmetyki po prostu się przydadzą
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Jak chcesz to mogę się z Tobą podzielić,bo ja do końca życia jej nie zużyje
Taka wydajna, czy nie podoba Ci się?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:24   #4677
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Super,że go dodałaś.Idę wystawić mu 6+.Jeszcze jakbyś dodała podkład lavery
Sekretny zrobiła zakupy!Sekretny zrobiła zakupy!Gdzie to zapisać?
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
No i dobrze, że kupiłas. Bo na prawdę się opłaca a takie kosmetyki po prostu się przydadzą

Anakazar
, podaj mi link z jakiegoś sklepu do niego to dodam. Nie ma problemu. A widzę, że ci z KWC się obijają, bo pozostałe 21 produktów, które wprowadziłam do KWC nadal się nie pojawiło.
Hahaha. Chyba po raz pierwszy takie wielkie litery się pojawiły.

Jp91, a no pewnie. A miał ktoś z was te kosmetyki czy będę pierwsza je testować?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:36   #4678
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość


Taka wydajna, czy nie podoba Ci się?
Podoba.Tylko jest na moje potrzeby za wielka-ja wszytskie kosmetyki sama używam i mi ciężko.A tuba tej glinki poraża wielkością.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anakazar, podaj mi link z jakiegoś sklepu do niego to dodam. Nie ma problemu. A widzę, że ci z KWC się obijają, bo pozostałe 21 produktów, które wprowadziłam do KWC nadal się nie pojawiło.
Hahaha. Chyba po raz pierwszy takie wielkie litery się pojawiły.

Jp91, a no pewnie. A miał ktoś z was te kosmetyki czy będę pierwsza je testować?
Hehe bo to trzeba uczcić

Proszę link
http://www.kosmetyki-natury.eu/Podkl...avera-430.html

I dzięki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:57   #4679
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hehe bo to trzeba uczcić

Proszę link
http://www.kosmetyki-natury.eu/Podkl...avera-430.html

I dzięki
Już dodaję.

Edit 14:02 : Już dodałam. Po potwierdzeniu się pojawi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-16 o 13:02
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 13:20   #4680
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Już dodaję.

Edit 14:02 : Już dodałam. Po potwierdzeniu się pojawi.
Ok.Super
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.