Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 16:40   #1381
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

śliczne odrosty dziewczny
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 17:17   #1382
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie! To jest mój post, który napisałam na hennowym wątku, jednak nikt mi tam nie odpisuje, więc zwracam się do Was:

"Mam nadzieję, że mi pomożecie! Od dawna Was podczytuję..
Otóż jestem w trakcie powrotu do naturalnych (średni blond) włosów z... czarnych;/ Trochę mi to zajmie, bo mam włosy długie, za stanik, ścinania nie przewiduję, mimo że nie są w najlepszej kondycji, robię co mogę, żeby wyglądały. Jednak o rozjaśnieniu do koloru zbliżonego do naturalnego nie ma mowy;/ Włosy dłuuugo i wiele razy rozjaśniałam do bardzo jasnego blondu, potem schodziłam coraz ciemniej i został na razie czarny. Wracając do naturalnego blondu, odrosty jasne na czarnych wyglądają fatalnie;/ Dlatego muszę "tymczasowo" farbować odrosty czymś, co sie zmywa. Szamponetki nigdy do końca się nie zmywają (zwłaszcza czarne), więc zaczęłam z samym indygo (zmywa się i daje mi w pierwszy tydzień od farbowania <troszkę wyblakły, chłodny> kolor czarny, co mnie zadowala, potem stopniowo sie wymywa), bo wcześniej po skończeniu z chemią przeszłam na Khadi. Po jakichś 3 tygodniach się wymywa i kolejne farbowanie. Jak odrost był mały, to nie zauważałam, że jednak po prawie zupełnym wymyciu indygo włosy naturalne mają lekko zielonkawy kolor. Nie jest to przesadny zielony, ale ja go zauważam. Moje naturalne mają ciepły odcień + niebieskie indygo i wychodzi mój naturalny odrobinę zielony.
Gdybym farbowała czarnym (henna+indygo), to kolor by się aż tak nie wymywał, zostawałyby czerwone (już kiedyś nim się farbowałam), a zależy mi na powrocie do naturalnych..
Czy macie jakiś sposób, żeby zneutralizować ten zielony? Czy dodanie cassi by coś dało? Chyba trzeba to trochę ocieplić.. Ale henna się nie nada.. Hmmm... "

Macie pomysł, czym podfarbowywać odrosty, jak nie henną... zastanawiam się nad rezygnacją z niej, jeżeli nie ma na nią rady... ale szamponetki czarne się do końca nie spierają, może tonery? Na jakiej zasadzie działają? Spłukują się w 100%? Są może jakieś pianki/spraye dające kolor krótkoczasowy, o których nie wiem?
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i widzę, że jakoś sobie radzicie z odrostami... Te które mają jaśniejsze od naturalnych po prostu farbują na ciemniej, zbliżony do swojego, a w drugą stronę trochę trudniej bez rozjaśniania...
Macie jakiś pomysł? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź..
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:28   #1383
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mivol
Piękny odrost!

acom
Żadna z nas nie stosuje i nie stosowała farb ani niczego podobnego żeby farbować (nieważne jak to nazwać) swoje naturalki.
Chodzi o to że my się przemęczyłyśmy (albo dalej męczymy) z tym nie ciekawym efektem jasnych odrostów z ciemnych.
Ja sama schodziłam z czarnego koloru. I gdyby nie cięcie to bym zwariowała.
Tak się zapytam
Czy ty w ogóle nie chcesz ich podcinać, czy co?
Kochana cudów niema, trzeba pocierpieć jak się chciało.


Zielony kolor z włosów kiedyś u mnie, pokryła tylko normalna farba.

a żeby ci pokazać z jakich schodziłam, wklejam dla ciebie zdjęcia(1 zd. farbowance 2 zd. moje naturalki) , nic nie farbowałam, po prostu się przemęczyłam i ścięłam baaardzo krótko, teraz zapuszczam a włosy oprócz tego że niestety jest ich mniej są naprawdę zdrowe.:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (43,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (39,4 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-07-16 o 20:44
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:57   #1384
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

To nie jest ewidenty zielony, tylko mój blond pod niektórym mocnym światłem/kątem daje lekki odcień i to tylko na czubku głowy, nie na całej.. Masakry nie ma Przeciętny człowiek by nie zauważył ale chyba jednak z henny zrezygnuję, jak ją skończę..

Chodzi mi o to, że niestety nie stać mnie na to, żeby chodzić z odrostami
Podziwiam Wasze zacięcie i efekty, ale to nie dla mnie. Masz sporo ciemniejsze włosy ode mnie, więc na czarnych był mniejszy kontrast, z moimi jest ogromny...
Widziałam już Twoje fotki... Zazdroszczę Ci, że przeszłaś do naturalnych, różnica jest niesamowita (przez jaki okres udało Ci się dojść do tego?)!
Dlatego chcę dojść do naturalnych (tzn. bez koloryzacji stałej) już bez % farbowania, ale "ukrywając" odrosty. Nawet, jeżeli odrobinkę to zmieni mój kolor włosów, to wtedy będę miała mój naturalny lekko "przybrudzony" tym czym przykrywałam, a wtedy poświęce kolejne półtora roku na dojście do zupełnie naturalnych, bo kontrast będzie minimalny. Jestem przygotowana na długofalowe działanie.
Stąd moje pytanie, czy może toner czy inne specyfiki by się sprawdziły? Chodzi mi o coś, co się wymywa...
Skąd wniosek, że nie podcinam? Regularnie
Pzdr.

Edytowane przez acom
Czas edycji: 2011-07-16 o 22:00
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 23:57   #1385
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Sandrika
Słabo widać faktycznie odcień na zdjęciu, ale wiesz co, w sumie dobry pomysł miałaś z tym mniej więcej pofarbowaniem do naturalnego odcienia, będzie ci o wiele prościej zapuścić własny kolor, ale już ich nie farbuj;>
no i powodzenia życzę ^_^

anngeli
Jaki piękny odrost!
Korona lepiej ci wyszła niż mi ;p hehe
Ślicznie wyglądasz, trzeba było nie zakrywać buźki
Jak dojdę do wprawy z koroną to się ujawnię
Dziękuje bardzo co do pochwały mojego odrostu, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy A zakrywam buzie bo nie stosuje nigdy żadnych fluidów ani pudrów i tego typu specyfików bo nie za bardzo mogę (uczuelnie na główne składniki) i na szczęście nie muszę ale z bliska od flesza zawsze widać parę piegów no i niewyspana byłam
Ale jeszcze raz dziękuje

Cytat:
Napisane przez maszunik Pokaż wiadomość
Anngeli fryzurka piękna, a odrost też już zachęcający co na porost stosujesz?
Oj dużo by wymieniać
np. wcierki saponics i jantar, seboradin niger lotion, stosowałam jakiś czas temu ampułki radicala, ale mi się już tydzień temu skończyły i wiele innych. Nie mam przed sobą szafeczki otwartej z kosmetykami bo mam małą przeprowadzkę. Ale na dniach przypomnij mi się w tym wątku to wypiszę wszystko

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Dużo lepszy niż ten blond



Fajna fryzura i odrost Pokaż psa!!

Podążając za stadem () wklejam mój (prawie 4 -miesięczny) odrost
Piękny ten odrost i nie wygląda rażąco co do różnicy kolorów bo oba wydają mi się chłodne i delikatne
Fajnie że już 4 miesiące za Tobą, za mną jakieś 2,5.
A pieska pokażę jak tylko wrócę do domu i dostanę w łapki aparat.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
śliczne odrosty dziewczny
Jeśli to tyczyło się też mnie kochana Bay'eczko to bardzo dziękuje

Musiałam dzisiaj chociaż na chwilkę do Was wejść mimo braku czasu i zamieszań w moim życiu ale tych miłych
Kurczę jesteście takie sympatyczne , aż dla samego wątku chce się zapuszczać włoski Motywujmy się dalej!
Dobranoc!
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 01:13   #1386
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

e piegi?
hahahaha laska jakbyś ty mnie zobaczyła w pełnym słońcu. hahaha pieg na piegu piegiem pomiata
olej to ciesz się że je masz, bo piegi to najsympatyczniejsza rzecz pod słońcem!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 07:08   #1387
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
To nie jest ewidenty zielony, tylko mój blond pod niektórym mocnym światłem/kątem daje lekki odcień i to tylko na czubku głowy, nie na całej.. Masakry nie ma Przeciętny człowiek by nie zauważył ale chyba jednak z henny zrezygnuję, jak ją skończę..

Chodzi mi o to, że niestety nie stać mnie na to, żeby chodzić z odrostami
Podziwiam Wasze zacięcie i efekty, ale to nie dla mnie. Masz sporo ciemniejsze włosy ode mnie, więc na czarnych był mniejszy kontrast, z moimi jest ogromny...
Widziałam już Twoje fotki... Zazdroszczę Ci, że przeszłaś do naturalnych, różnica jest niesamowita (przez jaki okres udało Ci się dojść do tego?)!
Dlatego chcę dojść do naturalnych (tzn. bez koloryzacji stałej) już bez % farbowania, ale "ukrywając" odrosty. Nawet, jeżeli odrobinkę to zmieni mój kolor włosów, to wtedy będę miała mój naturalny lekko "przybrudzony" tym czym przykrywałam, a wtedy poświęce kolejne półtora roku na dojście do zupełnie naturalnych, bo kontrast będzie minimalny. Jestem przygotowana na długofalowe działanie.
Stąd moje pytanie, czy może toner czy inne specyfiki by się sprawdziły? Chodzi mi o coś, co się wymywa...
Skąd wniosek, że nie podcinam? Regularnie
Pzdr.
moim zdaniem to zależy co chcesz osiągnąć.
Bo naturalki to przedewszystkim zdrowe włosy -a farbując tonerami, szamponetkami nie wątpliwie je niszczysz.
Może spróbuj naturalnych metod przyciemniania np : Amli(olej lub proszek) fajnie przyciemnia i jednocześnie odżywia

Ivonea ślicznie ci w naturalnym kolorze, wyglądasz o niebo młodziej i sympatyczniejk laski:
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 08:24   #1388
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
kiciu, pomyśl sobie że ona w każdym stopniu jest sztuczna
czy wolisz żeby facet cię widział taka jaka jesteś? żeby cię kochał taką jaką jesteś, czy wolisz żeby ślepo wierzył że to co widzi, to jesteś ty?
Bo to nie dość że oszukiwanie samego siebie to i innych.

Opalenizna zdrowa to opalanie się, nie za dużo. I jak chodzisz na solarium( a pracuję w takim) to wyłącznie polecam chodzenie raz na 3 tygodnie. Na np. Max 7-10 min. A potem inwazyjne nawilżanie skóry. Pryz takim uczęszczaniu opalenizna będzie wyglądać naturalnie, nie przesadnie i pomoże a nie zaszkodzi. Całkowicie nie rozumiem kobiet które mi przychodzą niemal co codziennie. Wyglądają TRAGICZNIE.
Ja osobiście w ogóle się nie opalam Czy to na naturalnym słonku czy na solarium Lubię siebie taką jaka jestem. A co do tych kobiet, które przychodzą codziennie to myślę, że to jest już uzależnienie...

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
To ostatnie zdjęcie to słabo widać odcień, ale i tak o niebo lepiej.
Myślę że radykalnej zmiany tu nie było, wiec łatwo Ci się będzie przyzwyczaić W takim razie powodzenia w powrocie do natury i z daleka od farb i fryzjerów (tylko w celu farbowania).

Też mnie tutaj długo nie było, a mam wrażenie jak by z miesiąc, bo jesteście takie wciągające z resztą cały wizaż jest super.
Przeprowadzka z TŻ'etem i jeszcze nowy lokator czyli suczka 2 miesięczna po bardzo,bardzo małej matce (zawsze chciałam mieć kruszynkę taką)
W mojej fryzurze zmieniło się tylko to że czesałam się przez 5 dni prawie w tj. koronę z warkoczy, nie wiem czy to tego zasługa czy wcierek ale włosy u nasady nie były nieświeże.
Ale na razie mi się znudziło to czesanie, a że układ buzi mam podobny do Jennifer Aniston (przynajmniej tak mówią) to próbuję sie tak czesać, obecnie mam przedziałek po środku i włosy wywijają się tak jak jej do środka wiec jest nieźle do tego rosną jak szalone.
Czyli kolejny raz zauważam same plusy powrotu do naturalnych

Jak tylko jeszcze uda mi się znaleźć chwilę to do Was wrócę i opiszę te pomiary włosowe tak jak obiecałam.

Póki co wstawiam zdjęcia korony z warkoczy, co prawda pierwsze próby bywają pokraczne, przynajmniej u mnie, ale dojdę do wprawy Już na następny dzień to upięcie wyglądało lepiej bo zrobiłam przedziałek po środku do samego końca, ale niestety nie miałam przy sobie aparatu. Oraz mój odrost na włosach mokrych i na suchych właśnie w tej "koronie"


Trzymajcie się dzielnie!
Śliczna korona Odrost cudowny! Oby tak dalej!

Wczoraj była u mnie koleżanka i zmierzyła moje włosy, w miejscu, gdzie miałam ścięte praktycznie przy samej skórze (przypominam, 4 stycznia 2011 ścięłam włosy na boba). Wiecie co? Od tamtego ściącia urosło mi ponad 9cm! Przy podzieleniu tego na 6 miesięcy wychodzi, że moje włosy rosną średnio 1,5cm/miesiąc

Po wakacjach, ewentualnie w połowie października pójdę do fryzjera ściąć wszystkie farbowańce :P Od mojego wielkiego cięcia jeszcze nie byłam u fryzjera, nawet na podcinaniu końcówek. Parę osób oglądało moje końcówki i stwierdziły, że nie mam rozdrojonych, więc po co iść?
Włoski rośnijcie!
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 10:06   #1389
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
śliczne odrosty dziewczny
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
mivol
Piękny odrost!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Piękny ten odrost i nie wygląda rażąco co do różnicy kolorów bo oba wydają mi się chłodne i delikatne
Fajnie że już 4 miesiące za Tobą, za mną jakieś 2,5.
A pieska pokażę jak tylko wrócę do domu i dostanę w łapki aparat.
Dziękuję Zobaczysz, ani się obejrzysz a też będzie 4 miesiące.
Też mam uczulenie na podkłady...

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
e piegi?
hahahaha laska jakbyś ty mnie zobaczyła w pełnym słońcu. hahaha pieg na piegu piegiem pomiata
olej to ciesz się że je masz, bo piegi to najsympatyczniejsza rzecz pod słońcem!
Też mam piegi

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Ja osobiście w ogóle się nie opalam Czy to na naturalnym słonku czy na solarium Lubię siebie taką jaka jestem. A co do tych kobiet, które przychodzą codziennie to myślę, że to jest już uzależnienie...

Śliczna korona Odrost cudowny! Oby tak dalej!

Wczoraj była u mnie koleżanka i zmierzyła moje włosy, w miejscu, gdzie miałam ścięte praktycznie przy samej skórze (przypominam, 4 stycznia 2011 ścięłam włosy na boba). Wiecie co? Od tamtego ściącia urosło mi ponad 9cm! Przy podzieleniu tego na 6 miesięcy wychodzi, że moje włosy rosną średnio 1,5cm/miesiąc

Po wakacjach, ewentualnie w połowie października pójdę do fryzjera ściąć wszystkie farbowańce :P Od mojego wielkiego cięcia jeszcze nie byłam u fryzjera, nawet na podcinaniu końcówek. Parę osób oglądało moje końcówki i stwierdziły, że nie mam rozdrojonych, więc po co iść?
Włoski rośnijcie!
Wow, jesteś już tak blisko celu
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 10:09   #1390
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

zazdroszcze wam tych piegów... mi sie troche na nosie pojawia od słońca i je uwielbiam ! ze tez nie mam na nosku piegów na stałe... kocham u kogoś piegi, bardzo mi sie podobają i wg dodają uroku
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 11:04   #1391
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jeśli to tyczyło się też mnie kochana Bay'eczko to bardzo dziękuje

Musiałam dzisiaj chociaż na chwilkę do Was wejść mimo braku czasu i zamieszań w moim życiu ale tych miłych
Kurczę jesteście takie sympatyczne , aż dla samego wątku chce się zapuszczać włoski Motywujmy się dalej!
Dobranoc!

oczywiście, że Ciebie też to się tyczyło korona piękna, też bym chciała, ale ja do takich spraw mam dwie lewe ręce
hehe też jak myślę o farbowaniu to aż mi szkoda się robi, że musiałabym z Wami przesatć na wątku pisać a to fajne by nie było

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Wczoraj była u mnie koleżanka i zmierzyła moje włosy, w miejscu, gdzie miałam ścięte praktycznie przy samej skórze (przypominam, 4 stycznia 2011 ścięłam włosy na boba). Wiecie co? Od tamtego ściącia urosło mi ponad 9cm! Przy podzieleniu tego na 6 miesięcy wychodzi, że moje włosy rosną średnio 1,5cm/miesiąc

Po wakacjach, ewentualnie w połowie października pójdę do fryzjera ściąć wszystkie farbowańce :P Od mojego wielkiego cięcia jeszcze nie byłam u fryzjera, nawet na podcinaniu końcówek. Parę osób oglądało moje końcówki i stwierdziły, że nie mam rozdrojonych, więc po co iść?
Włoski rośnijcie!

gratulacje, że tak Ci szbciutko włosy rosną,1,5cm to tyle co mi, to jest całkiem sporo
i super, że odważyłaś się na takie radykalne cięcie, podziwiam, ja bym się nie przemogła
po wakacjach zetniesz wszystkie farbowańce i masz cel osiągnęty, fantastyczne
wtedy już tylko zapuszczać

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Ivonea, masz piękne włosy i tak ślicznie Ci w naturalnym kolorze poprostu idealne, żaden kolor nie pasowałby Ci lepiej, super poprostu
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 11:10   #1392
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Gajuta ale Ci zazdroszczę!! będziesz miała już swoje
ja na takie cięcie muszę poczekać do następnego lata.. teraz nakładam 2-3 razy w tyg maseczkę z biowaxa do włosów blond, po kilku użyciach widzę na odrostach delikatne ładne jaśniejsze refleksy
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 11:14   #1393
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
Gajuta ale Ci zazdroszczę!! będziesz miała już swoje
ja na takie cięcie muszę poczekać do następnego lata.. teraz nakładam 2-3 razy w tyg maseczkę z biowaxa do włosów blond, po kilku użyciach widzę na odrostach delikatne ładne jaśniejsze refleksy

naprawdę? może i ja spróbuję? chociaż już się skończyłam łudzić, że cokolwiek oprócz farby rozjaśni mi włosy jednak mój blond jest dośc ciemny
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 22:45   #1394
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Ivonea, masz piękne włosy i tak ślicznie Ci w naturalnym kolorze poprostu idealne, żaden kolor nie pasowałby Ci lepiej, super poprostu
Dziękuję Ślicznie ^_^

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-07-17 o 22:46
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 23:00   #1395
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mivol, Bayka, milagrosa dziękuję Wierzę, że Wy też dacie radę i się nie skusicie na farbę!

Warto mieć swoje naturalki Dziewczyny! Jak wracałam w poniedziałek od chłopaka, to pewien facet w pociągu do mnie zagadał, że mam piękne włosy i pod żadnym pozorem mam ich nie farbować, bo naturalne są najpiękniejsze. Spytałam skąd wie, że mam naturalne, odpowiedział, że umie rozróżnić odbicie światła jakie jest od naturalnych a jakie od farbowanych. Miałam włosy wtedy wziązane w kucyk i myślał, że mam całe naturalne Jak mam związane to praktycznie nie widać farbowańców wrednych :P

Oto kolejny dowód na to, że naturalki są śliczne Bardzo mnie podniosły na duchu słowa tego faceta, ucieszyłam się, że ktoś docenił mój trud i dał mi taki komplement To naprawdę dodaje siły do walki o długie, naturalne włosy Powodzenia Dziewczyny!
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:44   #1396
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

heja dziewczyny, i pomyśleć,że ja też niedawno jeszcze męczyłam się z odrostem,początki są zdecydowanie najgorsze,kiedy ciemny odrost kontrastował z moim blondem Ja już sie przyzwyczaiłam so swojego kolorku.Używam Brahmi w proszku i włosy sa po nim piękne-polecam!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 10:54   #1397
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
mivol, Bayka, milagrosa dziękuję Wierzę, że Wy też dacie radę i się nie skusicie na farbę!

Warto mieć swoje naturalki Dziewczyny! Jak wracałam w poniedziałek od chłopaka, to pewien facet w pociągu do mnie zagadał, że mam piękne włosy i pod żadnym pozorem mam ich nie farbować, bo naturalne są najpiękniejsze. Spytałam skąd wie, że mam naturalne, odpowiedział, że umie rozróżnić odbicie światła jakie jest od naturalnych a jakie od farbowanych. Miałam włosy wtedy wziązane w kucyk i myślał, że mam całe naturalne Jak mam związane to praktycznie nie widać farbowańców wrednych :P

Oto kolejny dowód na to, że naturalki są śliczne Bardzo mnie podniosły na duchu słowa tego faceta, ucieszyłam się, że ktoś docenił mój trud i dał mi taki komplement To naprawdę dodaje siły do walki o długie, naturalne włosy Powodzenia Dziewczyny!
wooow a to histowia ! zeby obcy facet chwalił włosy to juz cos musi w tym być choc ja bym sie troche bała, ze to jakis fetyszysta
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 14:57   #1398
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie

Dawno się nie odzywałam, oczywiście dalej zapuszczam naturalki

Ostatnie farbowanie: koniec lutego 2010 ( 17 miesięcy jakoś )
Długość odrostu : jakoś 20-22 cm ( nie wiem dokładnie, nie mierze go praktycznie)
Odżywianie: Obecnie niczego nie używam tylko szamponu i jakiejś tam zwykłej odżywki.

Nie mam aparatu, więc nie mogę dodać dokładnych fotek.

Pod spodem mam praktycznie całe swoje

Pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (15,0 KB, 68 załadowań)
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 15:51   #1399
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie

Dawno się nie odzywałam, oczywiście dalej zapuszczam naturalki

Ostatnie farbowanie: koniec lutego 2010 ( 17 miesięcy jakoś )
Długość odrostu : jakoś 20-22 cm ( nie wiem dokładnie, nie mierze go praktycznie)
Odżywianie: Obecnie niczego nie używam tylko szamponu i jakiejś tam zwykłej odżywki.

Nie mam aparatu, więc nie mogę dodać dokładnych fotek.

Pod spodem mam praktycznie całe swoje

Pozdrowionka
przepiękne ! i to w dodatku po samym szamponie i odzywce na prawde masz śliczne włosy !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 16:05   #1400
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

deeestiiny wow jaki masz cudny naturalny blond- taki jaśniutki!! piękny odrost taki dłuuugi

Bayka ja widzę że są jaśniejsze po tej odżywce-i czekam aż ktoś inny to zauważy (mama albo siostra) no i są pachnące lejące mięciutkie- genialna odżywka!
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 16:35   #1401
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja ostatnio myłam mamie włosy (miała myć sama a ja mialam tylko ostrzyc ale stwierdziła, ze lubi jak jej myją włosy fryzjerki więc też myłam) iii od tego mojego mycia jej zjaśniały włosy nie wiem jak to sie stało, zaznacze, ze ma resztki blond baleyagu na koncówkach a tak to swoj naturalny + siwki, teraz się smieje, ze tak jej wyszorowałam włosy, że az zjasniały ale na prawde nie wiem jak to sie stało
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 16:50   #1402
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
wooow a to historia ! zeby obcy facet chwalił włosy to juz cos musi w tym być choc ja bym sie troche bała, ze to jakis fetyszysta
Nie to, żebym zmyślała, ale mnie też to bardzo zdziwiło o.O Na szczęście pozytywnie :P
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:07   #1403
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Nie to, żebym zmyślała, ale mnie też to bardzo zdziwiło o.O Na szczęście pozytywnie :P
jakby do mnie jakiś facet zaczął gadać w pociągu o moich włosach to też by mnie to zdzwiło ale niestety nikt nie komplementuje moich wlosków ale doczekają się i tego ! niech tylko urosną !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:15   #1404
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Witajcie

Dawno się nie odzywałam, oczywiście dalej zapuszczam naturalki

Ostatnie farbowanie: koniec lutego 2010 ( 17 miesięcy jakoś )
Długość odrostu : jakoś 20-22 cm ( nie wiem dokładnie, nie mierze go praktycznie)
Odżywianie: Obecnie niczego nie używam tylko szamponu i jakiejś tam zwykłej odżywki.

Nie mam aparatu, więc nie mogę dodać dokładnych fotek.

Pod spodem mam praktycznie całe swoje

Pozdrowionka
o żesz, jakie piękne

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
deeestiiny wow jaki masz cudny naturalny blond- taki jaśniutki!! piękny odrost taki dłuuugi

Bayka ja widzę że są jaśniejsze po tej odżywce-i czekam aż ktoś inny to zauważy (mama albo siostra) no i są pachnące lejące mięciutkie- genialna odżywka!
jest na mojej liście narazie czekam na naftę ale i na waxa przyjdzie pora

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio myłam mamie włosy (miała myć sama a ja mialam tylko ostrzyc ale stwierdziła, ze lubi jak jej myją włosy fryzjerki więc też myłam) iii od tego mojego mycia jej zjaśniały włosy nie wiem jak to sie stało, zaznacze, ze ma resztki blond baleyagu na koncówkach a tak to swoj naturalny + siwki, teraz się smieje, ze tak jej wyszorowałam włosy, że az zjasniały ale na prawde nie wiem jak to sie stało
umyj mi tak farbowańce
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:20   #1405
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

piękne macie odrosciki dziewczyny, nic tylko podziwiac

gajuta
ale zazdroszczę że już bedziesz mieć swoje, ja ten cel osiagne .....kiedyś trudno powiedziec kiedy ech

moniczka_90 mi bys mogla też tk umyc farbowańce, moze by mniejsza róznica była w stosunku do naturalek
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:34   #1406
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Kochane te które zaczynają to mam radę. Przetrwajcie okres do związania odrostu w kitkę, później nawet nie będziecie myśleć o zafarbowaniu. Moje włosy są teraz takie grube i w ogole. Mogłabym ściąc już te farbowańce, ale bardzo wielu osobą podobają się te jasne końce, dlatego je zostawiam i zapuszczam. Nie wiem czy pamiętacie, że w grudniu ścięłam z bardzo długich na do ramion. Znajdę stare fotki i zrobię relacje z zapuszczania

Buziaki
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:51   #1407
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez deeestiiiny Pokaż wiadomość
Kochane te które zaczynają to mam radę. Przetrwajcie okres do związania odrostu w kitkę, później nawet nie będziecie myśleć o zafarbowaniu. Moje włosy są teraz takie grube i w ogole. Mogłabym ściąc już te farbowańce, ale bardzo wielu osobą podobają się te jasne końce, dlatego je zostawiam i zapuszczam. Nie wiem czy pamiętacie, że w grudniu ścięłam z bardzo długich na do ramion. Znajdę stare fotki i zrobię relacje z zapuszczania

Buziaki

no ja już odrost wiążę gumką, tzn mam do gumki al czasami jeszcze myślę o farbowaniu, tylko, że aż szkoda by było, więc się powstrzymuję ale też czuję, że włosy są o wiele grubsze i też bym mogła ściąć już, ale ja się tam krótkich boję Tż wczoraj końcówki mi podciął, z nim to odwrotnie niż z fryzjerami, każe obciąć 1cm, a on tylko pół ścina
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 19:20   #1408
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no ja już odrost wiążę gumką, tzn mam do gumki al czasami jeszcze myślę o farbowaniu, tylko, że aż szkoda by było, więc się powstrzymuję ale też czuję, że włosy są o wiele grubsze i też bym mogła ściąć już, ale ja się tam krótkich boję Tż wczoraj końcówki mi podciął, z nim to odwrotnie niż z fryzjerami, każe obciąć 1cm, a on tylko pół ścina
może się boi Twojego gniewu jakby przasadził z tym cięciem

ja tez juz mam chyba farbowańce w kucyku no ale zawsze jest to "chyba"
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 19:27   #1409
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
może się boi Twojego gniewu jakby przasadził z tym cięciem

ja tez juz mam chyba farbowańce w kucyku no ale zawsze jest to "chyba"

zapytaj kogoś
haha boi się mojego gniewu?? jak mu wczoraj nożyczki wręczyłam, to prawie nimi oberwałam i usłyszałam, że nie będzie mi co chwila włosów podcinał, bo niedługo krótke będą więc on się ojego gniewu tam nie boi, ma własne pobudki włosy mają być długie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 19:39   #1410
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
zapytaj kogoś
haha boi się mojego gniewu?? jak mu wczoraj nożyczki wręczyłam, to prawie nimi oberwałam i usłyszałam, że nie będzie mi co chwila włosów podcinał, bo niedługo krótke będą więc on się ojego gniewu tam nie boi, ma własne pobudki włosy mają być długie
zapytalam ale swiatło juz nie takie więc na 99% w kucyku sa same farbowane nawet nieźle

a co do tego mycia wlosów to nie wiem co się stało, mama sie smieje, że za czesto przebywa w Katowicach (pracuje tam) no i całe to zanieczyszczenie jej pusciło i sa teraz tak jasne od czystości niestety ja dalej mam farbowańce i wcale nie chcą sie wypłukać
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.