Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 22:36   #1651
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Asia
O ja. No proszę. Jak superaśnie. Też bym chciała, ale póki co jestem za młoda i mam wątpliwości duże. Jednak to jakaś ingerencja...a jak to się mówi, po co ruszać coś, co jest zdrowe


paulinka
Jaki masz swój odrost? Ładnie Ci wyszło, mi się podoba...
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 22:42   #1652
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wczoraj umylam wloski i uzylam nowej isany tej z babasu odzywki.
no i na mnie mega wrazenia nie zrobila...
nalozylam tone- bo byla lekka i po 10 minutach moje wloski cala ja wypily- rozczesanie przyjemnoscia nie bylo...
ale dalo rade...
zapach mnie nie powalil...
dobrze ze wloski sliskie i miekkie- bo tak dostalaby ode mnie 3 a tak ma 4+.
no i ja nie widze zeby prostowala wloski- ktos to zauwazyl ale kto -
wygladza na pewno.

no i jeszcze uzylam wczoraj pierwszy raz lirene do jasnej karnacji.
smaruje sie rzeczywiscie ciezko bo balsam za kazdym ruchem dloni jakby sie mydli...
ale mam patent- odczekalam taka w smugach bialych jakas minute az wsiaknie i tylko potem dlonmi dosmarowalam i super.
zapach obledny- ja wcale nie czuje smrodku opalacza- ale mam katar moze dlatego...
no i juz mam efekt- skora zlocista bardzo naturalny efekt i na razie delikatny ale juz widac.
zero plam czy zaciekow, zobaczymy dalej i bede was informowac
poki co zachwyt!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


snowi ja jak wyzej- zawsze pod reke, rzadziej za raczki- jakos wyroslismy chyba z tego...
i teraz naturalnie on podstawia mi ramie, a ja sie na nim wieszam...
chociaz czasem bierze mnie za dlon i wtedy przeplatamy paluszki- jego dlon zawsze musi byc z wierzchu, a moja pod spodem
to ja mówiłam, że prostuje ale ja mam dość krótkie włosy, więc mocno nie falują i dlatego odczuwam takie rzeczy bardziej niż Ty przy Twoich falkach
chyba też się skusze na tę Lirene tak zachwalacie póki co wysmarowałam się po raz pierwszy samoopalaczem do twarzy z Banana Republic, który dostałam w prezencie od Mamy (generalnie nie wiem, czy u nas jest, bo ona kupowała od koleżanki, która sprowadzała z Anglii... ) - ma śmieszny dozownik który umożliwia stopniowanie opalenizny, zaczęłam nieśmiało od lekkiej...

ja z moim też z reguły za rączkę chadzam tak jak Snow (a znamy się 10 lat z czego 5 lat razem )

Kitkulka - Twoje włosy są obłędne a gdyby tak Londa 12/9 z wodą 12%...?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 22:48   #1653
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oj tak z tyłu długość mi się bardzo podoba ja teraz zwolniłam ale od miesiące prawie nie łykam nic na porost (choć mam ale inne leki brałam ) teraz znowu zacznę to mam nadzieję, że ruszą z kopyta

Twoje już naprawdę sporo urosły mówiłam że Merz najlepszy
Mialas rację

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak i racja.. ale wiesz.. jak kiedyś szukałam info o tej operacji biustu to dużo było takich opinii (na różnych różniastych forach), że po co i lepiej mózg sobie zoperuj i że właśnie jak ktoś nie chciał obwisłego biustu po karmieniu to zaraz było, że co z Ciebie za matka, nie dorosłas do bycia matką jak tylko biustem się przejmujesz i takie tam Szkoda w ogóle przytaczać..






hmm... Jakieś 15 cm szybciej niż ja
Ja takiego gadania nie rozumiem-albo ktoś zazdrosci ze idziesz na op. albo jest niedojrzały-po co ma op.biustu do innych kwestii. Jak mozna byc zla matka bo robisz sobie cycki?
Tacy ludzie co wypisuja i są anonimowi tylko w internecie tak piszą, ciekawe czy by napisali tak samo jakby sie mieli imieniem i nazwiskiem podpisac.

A co do włosow Twoje tez rosną, spokojnie, ja mam nadzieje mieć do zapięcia stanika po wakacjach.
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja go kupuję

Agatau- puder daje taki delikatny efekt rozswietlajacy buzkę, wyrównuje buzie, nadaje jej takiego zdrowego blasku

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Aaaa dziewczyny teraz w EuroAptece (nie wiem czy w każdym miescie jest) jest Merz Spezial za 39.99 w promocji
Fajnie, fajnie ze go kupilam
Jutro stestuję

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Śliczne
Dzieki staram się o nie
A kolor to nie moja zasługa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 22:54   #1654
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki,a wiecie co mój TŻ dziś wymyślił

oglądałam z nim farby,a on do mnie tak "Farby to powinno się wstrzykiwać do głowy,żeby włosy rosły już w takim kolorze jaki chcesz mieć- wtedy nie mialabys problemu z odrostem" i on to z taka powazna mina mowil
myslalam,że padne w tym sklepie
noo to wtedy faktycznie mogłoby nam tez mózgi zafarbować

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Snow Twoje włoski są bezbłędne
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 22:55   #1655
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i jeszcze uzylam wczoraj pierwszy raz lirene do jasnej karnacji.
smaruje sie rzeczywiscie ciezko bo balsam za kazdym ruchem dloni jakby sie mydli...
ale mam patent- odczekalam taka w smugach bialych jakas minute az wsiaknie i tylko potem dlonmi dosmarowalam i super.
zapach obledny- ja wcale nie czuje smrodku opalacza- ale mam katar moze dlatego...
no i juz mam efekt- skora zlocista bardzo naturalny efekt i na razie delikatny ale juz widac.
zero plam czy zaciekow, zobaczymy dalej i bede was informowac
poki co zachwyt!

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------


snowi ja jak wyzej- zawsze pod reke, rzadziej za raczki- jakos wyroslismy chyba z tego...
i teraz naturalnie on podstawia mi ramie, a ja sie na nim wieszam...
chociaz czasem bierze mnie za dlon i wtedy przeplatamy paluszki- jego dlon zawsze musi byc z wierzchu, a moja pod spodem
Bede musiała sie zapoznać z tym balsamem Lirene wtedy
Bo jeszcze chwila a przezroczysta bede Porażka... od 2-3 lat sie wogole nie opalałam, tyle co na ulicy mi twarz słonka złapała wiec sobie wyobrazcie
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo ten szary nie spłukuje się od tak - trzeba chwilkę cierpliwości
Czekoladowo robiła wikingiem i zobacz jaki ma fajny blondzik bez szarości Choć znaleźć jej zdjęcia pewnie ciężko..
Mi ten szary to sie po 1 myciu spłukał Jawnie szara woda przy myciu leciała.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No no I to, że przeżyją Ci co za nim podążą nie ma pewnie nic do rzeczy



Tak bo skoro masz mysi blond - no to obstawiam, że masz 6-7 poziom, a wiking to poziom 9. Woda 6% rozjaśnia o 1 ton więc z prostego matematycznego wyliczenia widać, że nie dociągniesz do 9 poziomu z taką wodą a więc i kolor wychodzi nie taki jak trzeba




Kurcze 48 kg to strasznie mało a Ty jeszcze chcesz chudnąć. Byle nie z kości na ości - uważaj z tym odchudzaniem
Z tą wagą to od budowy zalezy. Ja mam 47 teraz tak średnio czasem +-1,2 kg jak sie objem albo jestem bez sił A jak szkapa ani nic nie wygladam, 161 wzrostu mam i mam nawet partie gdzie naprawde jest za co złapać Nie że gruba jestem, wiadomo, ale nie jestem chodzącym kosciotrupem A przy 45 tak najlepiej wygladam bo nie mam boczków i brzucha ani troche.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ja tylko na chwilkę padłam się przywitać i lecę szykować się do pracy.Od rana miałam tyle spraw do załatwienia ale wszystko zrobiłamPotem Was nadrobię. Wpadłam wrzucić wam foty zakupów.
I tak zważając na duże promocje skusiłam się na inny tusz niż Lash arhitect 4D bo miał jakąś taka gęstą konsystencje i obawiałam się ze szybko zaschnie.Kupiłam wiec z Manhatana.Jeszcze go nie miałam ale ze kosztował grosze to nie było mi szkoda.
No i co do kremu Alterry to się zawiodłam ale jeszcze nie próbowałam.Wygląda na fluid w kremie choć przy próbie na ręce bardzo delikatnie się rozprowadza i super wchłania.Ma tez bardzo przyjemna konsystencje i zapach morelowy.Zaraz się zabieram za robienie m-apu to wszystko wypróbuje i zdam wam relacje.Acha no i jeszcze kupilam perłowy cien z essence.A u mnie Essence pojawil sie w rossmanie wiec moze w pl tez go wprowadza.No i sa kosmetyki z Alterry naturalne.Juz upatrzyłam sobie puder mineralny za 2.99 i kredkę perłowa co ma Snow z Nyx chyba tak się zwie ta firma
Ok lecę pod prysznic i do później.Sorry za tak długiego posta.
Oooo podoba mi sie ten kremik z Alterry. To taki krem tonujący? Szukam czegos takiego teraz na wakacje Tylko czy u nas bedzie....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:09   #1656
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane witajcie zaraz napisze pare slow w klubie zeby tu nie zasmiecac
tesknilam za wami blondaski u mnie zero zmian jesli chodzi o pielegnacje wlosow nadal jest duzo pracy z nimi przybylo rowniez wiele nowych kosmetykow do nich i wogole nowe ciuszki malowidla
ale najwazniejsze ze brakowalo mi was
lece do klubu cos skrobnac
Fajnie ze jestes
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta nie czytaj tego na biało Damon nie może umrzeć już bym wolała żeby Stefan zmarł Klaus to jakaś lipa miał być straszny a taki lalusiowaty

mam nadzieję że gdzieś znajdę pomarańczkę
Pani mówiła że dostawy już z tych marynarek nie będzie żeby brać z tych co są ale ewidentnie chciała mi wcisnąć wiecie o co chodzi
To ja tez na biało Ja myśle że u Klausa nie chodzi o wygląd, a o mimike, ton wypowiedzi itd. Jakby sie mocno wczuć w film to jednak jest troche przerazajacy Tak samo jest z Chuckiem z GG, toć on wcale takie ciacho np nie jest, ale to jak mówi, jakie ma spojrzenie...
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hejka

Bunny jak to się dzieje z tymi końcówkami. Zaraz po umyciu, odżywce są ładne, a po dwóch dniach znowu fe?



nadrabiam dalej ...
Ja tez tak mam Upierdziele je jakos w tym tygodniu jeszcze.
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Dawno to było, równe 10 lat temu
Miałam zupełną rekonstrukcję, połamał mi doktor w 4 miejscach, dłutował, wycinał a potem dopiero złożył w jedną całość Gips na twarzy miałam dwa tygodnie, musiałam spać na plecach, bez żadnej możliwości przekręcenia się na bok (ciężar gipsu mógłby spowodować, że nos by się przesunął ). Po operacji jedną noc byłam w klinice, dziewczyna obok chrapała jak nie wiem i spać nie mogłam Potem zapuchnięte oczy (nic nie widziałam przez 4 dni chyba), powieki jak piłki pingpongowe, sine dziąsła itd. Ale naprawdę szczerze, nic mnie nie bolało, przez 3 tygodnie wzięłam raz pyralginę, bo mnie głowa ćmiła. I tyle. Kosztowało to wtedy 3,5 tys o ile pamiętam Jak mi zdjęli gips to wyłam ze szczęścia chyba pół godziny i wycałowałam wszystkie pielęgniary
Zdjęcia mam gdzieś, tylko takie normalne, papierowe, więc muszę zrobić skan. A po 10 latach szczerze mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja ever
Ałć, az mnie zabolało wszystko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:10   #1657
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
chyba sobie żartujesz idę o zakład, że kilku to od ręki by brało, nawet zasmarkaną
do-kład-nie Bunny
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 23:22   #1658
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Straszna...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki,a wiecie co mój TŻ dziś wymyślił

oglądałam z nim farby,a on do mnie tak "Farby to powinno się wstrzykiwać do głowy,żeby włosy rosły już w takim kolorze jaki chcesz mieć- wtedy nie mialabys problemu z odrostem" i on to z taka powazna mina mowil
myslalam,że padne w tym sklepie
Dobreee
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:24   #1659
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Caskada - super, że jesteś

ehh Dziewczyny zostało mi jeszcze kilka stron do nadrobienia, ale już padam na nos a jutro pracka...
dobranoc
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:34   #1660
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

małż mi kompa ukradł i dopiero oddał teraz

[QUOTE=BLOND_PRINCESSKA;26 717665]Dziewczynki,a wiecie co mój TŻ dziś wymyślił

oglądałam z nim farby,a on do mnie tak "Farby to powinno się wstrzykiwać do głowy,żeby włosy rosły już w takim kolorze jaki chcesz mieć- wtedy nie mialabys problemu z odrostem" i on to z taka powazna mina mowil
myslalam,że padne w tym sklepie /QUOTE]

ooo jak ja bym tak chciała ...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yo blondaski
heeej miłej lekturki

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aha to niedaleko Asi
no dokładnie w Legionowie atakuję naturę i rossmana, bo mam blisko

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
zgadzam się szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko
lecę spać bo nie wiadomo o której mój szkrab się obudzi.
dobranoc blondyneczki ;*
szpital nie wybrany, zobaczymy jeszcze lekarz co mnie prowadzi jest z madalińskiego, ale jak już tu gadałyśmy wcześniej nie wiem jak to będzie z dostaniem się tam bez 'opłaty'... A Ty gdzie rodziłaś?
i dobranocka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kolor sliczny
Kiedy ja bede miała takie długie włoski
zgadzam się, że kolor śliczny a co do długości - to co ja mam powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aż mi się przypomniała scenka z kabaretu ani mru mru jak jeden siedział na stołku i relacjonował otwarcie hipermakretu a drugi pokazywał wersje dla głuchoniemych
uwielbiam ten skecz szczególnie jak pokazuje jadących na wózkach

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak i racja.. ale wiesz.. jak kiedyś szukałam info o tej operacji biustu to dużo było takich opinii (na różnych różniastych forach), że po co i lepiej mózg sobie zoperuj i że właśnie jak ktoś nie chciał obwisłego biustu po karmieniu to zaraz było, że co z Ciebie za matka, nie dorosłas do bycia matką jak tylko biustem się przejmujesz i takie tam Szkoda w ogóle przytaczać..
straszne to jest aż bym chciała zobaczyć te osoby, które takie rzeczy wypisują...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a rzęsy dziękują to multi action z essence 1 warstwa
no i bardzo Ci dziękuję za kolejny produkt na wish liście

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
O ja. No proszę. Jak superaśnie. Też bym chciała, ale póki co jestem za młoda i mam wątpliwości duże. Jednak to jakaś ingerencja...a jak to się mówi, po co ruszać coś, co jest zdrowe
Mnie lekarz pozwolił jak skończyłam 21 lat w zasadzie jakbym się uparła to i na osiemnastkę bym miała, ale poczekałam. To jest normalna operacja, ale jak Ci pokażę zdjęcia to zrozumiesz czemu to zrobiłam. Szczerze nienawidziłam tego czegoś na twarzy i nie miałam żadnych wątpliwości, że chcę się tego pozbyć. Jeśli nie żywisz równie intensywnych uczuć do swojego nosa to nie rób tego

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ałć, az mnie zabolało wszystko
Eeee, nic nie bolało a operacja w narkozie, więc luzik teraz drastyczne na biało - straszna rzecz jest po operacji, jak się wymiotuje krwią z kawałkami kości itp. Podczas operacji część krwi spływa do gardła i siłą rzeczy trafia do żołądka, który nie trawi krwi w takiej ilości, więc ją zwraca to chyba było najgorsze doświadczenie z całej operacji.


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
do-kład-nie Bunny
no oczywista!
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 23:50   #1661
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

asia\
Aj... bardzo go nie lubię. Nie to, że jest krzywy, kartoflowaty czy jakiś taki. Po prostu dłuuugi jak u pinokia. A przy mojej szczupłej twarzy mam wrażenie, że od razu rzuca się w oczy. Czasem jak mam gorszy dzień, to myślę, że ludzie patrzą jako pierwsze na mój nos, a potem mnie obgadują. Wiem, że to schiza-bo kogo interesuje mój nos, ale mimo wszystko lepiej bym się czuła ze zgrabnym.
Chociaż też jestem przekonana, że po nosie znajdę sobie inny punkt i tak w kółko.
Czekam na fotki cały czas niecierpliwie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


Eeee, nic nie bolało a operacja w narkozie, więc luzik teraz drastyczne na biało - straszna rzecz jest po operacji, jak się wymiotuje krwią z kawałkami kości itp. Podczas operacji część krwi spływa do gardła i siłą rzeczy trafia do żołądka, który nie trawi krwi w takiej ilości, więc ją zwraca to chyba było najgorsze doświadczenie z całej operacji.
o matko boska, po co to pisałaś fuuuj.
Od razu mam przed oczami tą Szwedkę, co to piersi sobie powiększała coś nie wyszło i teraz roślinka..
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-05-04 o 23:53
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 02:52   #1662
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane witajcie zaraz napisze pare slow w klubie zeby tu nie zasmiecac
tesknilam za wami blondaski u mnie zero zmian jesli chodzi o pielegnacje wlosow nadal jest duzo pracy z nimi przybylo rowniez wiele nowych kosmetykow do nich i wogole nowe ciuszki malowidla
ale najwazniejsze ze brakowalo mi was
lece do klubu cos skrobnac
wreszcie z nami witaj

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta nie czytaj tego na biało Damon nie może umrzeć już bym wolała żeby Stefan zmarł Klaus to jakaś lipa miał być straszny a taki lalusiowaty

mam nadzieję że gdzieś znajdę pomarańczkę
Pani mówiła że dostawy już z tych marynarek nie będzie żeby brać z tych co są ale ewidentnie chciała mi wcisnąć wiecie o co chodzi
zobaczymy co nam scenariusz przyniesie ja już czyham na nowy odcinek

no tak, pewnie chciała wcisnąć
ja to w ogóle uwielbiam takie panie sprzedawczynie, które na siłę starają Ci się wmówić, że jakiś ciuch pasuje Ci ładnie, pięknie, ślicznie, a Ty widzisz i wiesz, że wyglądasz jak z j e b

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja zapomniałam napisać, że dzisiaj z moim TŻ mamy rocznicę 2 lata równo o 18 poszliśmy na naszą pierwszą randkie i też chodzimy za rączkę

aaa no i jeszcze nie zrobiłam fotek masek z gliny do paszczaka i zmywacza do paznokci ale to mało istotne
i jak kochana ten dzień spędziliście?

zakupki weri najs

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
pochwale sie wam na poczatek moimi butkami mega miekka skorka wygodne latam w nich jak talala
butki nie w moim guście, ale ważne, że dobrze się sprawują

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hej Wam nie dawno byłam umówiona do fryzjera ale w poszukiwaniu pięknego koloru blond, przeglądałam zdjęcia , wątki. I oczywiście trafiłam na Wasz z fryzjera zrezygnowałam widząc fotki Kitkulki... Włosy cudo a Ci ludzie to głupi :/ wykorzystując Twoje fotki... no ale, wracając do tematu, od razu poleciałam po farbę Londę (kitkulkaa chyba powinni Ci zapłacić za rozpowszechnianie tej farby, bo jak się na nią tak patrzyłam to sama z siebie nigdy bym jej nie kupił ) efekt poniżej....
bardzo ładnie włoski
kolejny blondasek zadowolony z kitkulkowej Londy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ojej.. toż to ohydne jest

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja sama próbowałam tak rozjaśnić sobie pasemko na kolonii
ja kiedyś na kolonii burgundem się pomalowałam
wyszło fioletowo, nierówno i obleśnie
ale dobrze, że to była tylko szamponetka i szybko się wypłukała

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
a tu np. sa moje foty z sesji zobaczcie moje wlosy z wtedy!!
http://www.jagna.pl/linea-maxima-m-59.html
rzeczywiście wielgachne

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki melduję o czym właśnie się dowiedziałam od 11 maja super promocja w biedronce na tusz, puder i podkład MF ja zapoluję na pewno na podkład https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1304527341
dziękujemy za cynk

śliczny ten Twój nowy avek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki,a wiecie co mój TŻ dziś wymyślił
oglądałam z nim farby,a on do mnie tak "Farby to powinno się wstrzykiwać do głowy,żeby włosy rosły już w takim kolorze jaki chcesz mieć- wtedy nie mialabys problemu z odrostem" i on to z taka powazna mina mowil
myslalam,że padne w tym sklepie
hehehe pomysłowy ten Twój TŻcik
ale w sumie to by nie było głupie nie miałabym problemu z zabawą w podkłady

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam swoje włoski prawie miesiąc po ost. farbowaniu Muszę przyznać że kolor po majirelce trzyma się bez zarzutu a i odrost niewielki jakiś to chyba przez te wszystkie leki, stres i w ogóle na 2zdj widać trochę odrost
jak na miesiąc niefarbowane to i tak wyglądają super

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wrzuciłam sweterek i pasek oraz ostatnie zakupki z rosska
śliczny sweterek

a ten balsam z rossmana mam i powiem Ci kochana, że kicha
na skórze nie pachnie tak aksamitnie, a z nawilżaniem mało ma wspólnego.. :/

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wstawiam Ci lepsze zdj po tuszu to jest tylko 1 warstwa (przepraszam za głupie ujęcie ale wycięłam to z innego zdj)
świetny ten tusz
i tak miałam jakiś kupić, więc skuszę się na niego
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-05-05 o 02:54 Powód: literówki
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 05:57   #1663
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hej

Tak się stresuję tą maturą z matmy, że już myślałam, że nigdy ten dzień nie nadejdzie Caluuuutką noc prawie nie spałam... :ziewa:

Ile mniej więcej kosztuje pędzielek do farby w Rossmannie?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:23   #1664
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Po 20 roku życia zaczyna sie generalnie proces starzenia skóry, zmiany w kolagenie zaczynaja zachodzic Tak sie mówi, ze właśnie od 20 juz sie zaczyna. Ale zanim bedzie trzeba zaczac działać to jeszcze sporo czasu.
I taka ciekawostka. Nie kupujcie nigdy kremów silnie działających jesli wasza skóra tego nie potrzebuje. Podstawa pielegnacji przeciwzmarszczkowej do pewnego wieku - 30-35 lat, są po prostu kremy silnie nawilżające, natłuszczające, ujędrniające. I to wszystko. Skóra sie do pielęgnacji przyzwyczaja, wiec jak jej sie da w tym momencie np krem silnie przewcizmarszczkowy, to później bedzie wymagała więcej.
Jedna babka nam mówiła nawet ze przy tych oznaczeniach wiekowych, brac krem -10 lat czyli jak mamy 30, brac krem dla 20'tki. No ale jak cera zniszczona itd to juz co innego.
aaa no to dobrze, znaczy się nic buźce nie brakuje

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Kitkulka - Twoje włosy są obłędne a gdyby tak Londa 12/9 z wodą 12%...?
Możesz spróbować, ja próbowałam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja takiego gadania nie rozumiem-albo ktoś zazdrosci ze idziesz na op. albo jest niedojrzały-po co ma op.biustu do innych kwestii. Jak mozna byc zla matka bo robisz sobie cycki?
Tacy ludzie co wypisuja i są anonimowi tylko w internecie tak piszą, ciekawe czy by napisali tak samo jakby sie mieli imieniem i nazwiskiem podpisac.
Ja też nie, ale przykro się robi jak się czyta :/

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z tą wagą to od budowy zalezy. Ja mam 47 teraz tak średnio czasem +-1,2 kg jak sie objem albo jestem bez sił A jak szkapa ani nic nie wygladam, 161 wzrostu mam i mam nawet partie gdzie naprawde jest za co złapać Nie że gruba jestem, wiadomo, ale nie jestem chodzącym kosciotrupem A przy 45 tak najlepiej wygladam bo nie mam boczków i brzucha ani troche.
Ja ostatnio tyle ważyłam.. hm.. może w 7-8 klasie podstawówki ? I też byłam niziutka - zawsze byłam najchudsza i najmniejsza ze wszystkich dzieci I teraz jestem szczupła, ale wtedy to byłam dopiero chudzizna dlatego tak mnie szokuje ta waga

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Eeee, nic nie bolało a operacja w narkozie, więc luzik teraz drastyczne na biało - straszna rzecz jest po operacji, jak się wymiotuje krwią z kawałkami kości itp. Podczas operacji część krwi spływa do gardła i siłą rzeczy trafia do żołądka, który nie trawi krwi w takiej ilości, więc ją zwraca to chyba było najgorsze doświadczenie z całej operacji.
O matko.. aż mi się słabo zrobiło O tym oczywiście nikt nie mówi Skutecznie mnie to odstrasza
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:31   #1665
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Witajcie z samego rana

dla mnie już niestety skonczył się okres laby, znowu uczelnia, kancelaria.. ehh życie na szczęscie pracuje teraz tylko 2 razy w tyg, bo sesja idzie, a raz, ze muszę miec czas na zbliżające się wkuwanie a dwa, na jakieś życie normalne (w tym wizaz )

Caskada- witaj jak dawno Cię nie bylo..

Kitkulka-gratuluję rocznicy

Snow-włoski jak zwykle prezentują się idealnie, a odrost rzeczywiście nie rzuca się w oczy, no ale c10 czeka, to musisz farbować

Bunny-mam pytanko czy metoda Flesh color to to samo co refleksy?

Czekoladowoo- ja mam 165 cm i też ważę 47 kg, również nie uwazam sie za kosciotrupa raczej normalnie wyglądam, szczupło, ale nie chudo na pewno


miłego dnia Wam życze, zajrze wieczorkiem

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-05-05 o 07:36
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:51   #1666
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hmm u mnie w każdym ale ostatnio jak byłam właśnie kupić podkład to chciałam się temu MF przyjrzeć ale nie było wszystkich testerków jasne zostały pokradzione będę musiała gdzie indziej poszukać
czego to ludzie nie ukradną

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
poważnie http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1108&bih=671
Ja jak zawsze kupowałam najdroższe maskary to teraz nie szukam dalej MA jest jak lash architect dla mnie
to muszę się jej przyjrzeć super efekt u Ciebie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fajnie ze jestes

To ja tez na biało Ja myśle że u Klausa nie chodzi o wygląd, a o mimike, ton wypowiedzi itd. Jakby sie mocno wczuć w film to jednak jest troche przerazajacy Tak samo jest z Chuckiem z GG, toć on wcale takie ciacho np nie jest, ale to jak mówi, jakie ma spojrzenie...

Ja tez tak mam Upierdziele je jakos w tym tygodniu jeszcze.

Ałć, az mnie zabolało wszystko
ale to tylko moje zdanie
Fakt jest taki że Elijah jest bardziej przerażający i nikt nie zaprzeczy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 07:59   #1667
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
zobaczymy co nam scenariusz przyniesie ja już czyham na nowy odcinek

no tak, pewnie chciała wcisnąć
ja to w ogóle uwielbiam takie panie sprzedawczynie, które na siłę starają Ci się wmówić, że jakiś ciuch pasuje Ci ładnie, pięknie, ślicznie, a Ty widzisz i wiesz, że wyglądasz jak z j e b


ojej.. toż to ohydne jest

śliczny sweterek

a ten balsam z rossmana mam i powiem Ci kochana, że kicha
na skórze nie pachnie tak aksamitnie, a z nawilżaniem mało ma wspólnego.. :/
Zobaczymy już niedługo kolejny odc.
nie da się przewidzieć bo film jest świetny i ciągle czymś zaskakuje

nie nawidzę takich sprzedawczyń i też takich co ledwo przekroczysz próg sklepu a już pyta w czym może pomoc albo obserwuje Cię ciągle albo właśnie wciska

ohydna ta laska!

Balsam wzięłam na próbę niedrogi mam jeszcze inne to były ostatnie zakupione
lubię balsamy Soraya

dziękuję ze sweterka jestem zadowolona bardzo chciałam taki mieć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 08:17   #1668
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Hej dziewczynki

ja dopiero wstalam i musialam czytac o obrzydlistwach

Snow sliczne masz te wloski
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 08:22   #1669
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

czesc blondziaki
ale u mnie pogoda wstaje a tu snieg wali
niestety net mi tu szwankuje i wiecej mnie nie bedzie jeszcze w tym miesiacu niz bede
w czerwcu wroce do belgii i wszystko bedzie jak dawniej...bede miala wkoncu swoj net co najwazniejsze

z tuszy nabylam sobie loreala arcitecta 4D i MF 2000calorie..jestem z nich zadowolona
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 09:37   #1670
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
to ja mówiłam, że prostuje ale ja mam dość krótkie włosy, więc mocno nie falują i dlatego odczuwam takie rzeczy bardziej niż Ty przy Twoich falkach
chyba też się skusze na tę Lirene tak zachwalacie póki co wysmarowałam się po raz pierwszy samoopalaczem do twarzy z Banana Republic, który dostałam w prezencie od Mamy (generalnie nie wiem, czy u nas jest, bo ona kupowała od koleżanki, która sprowadzała z Anglii... ) - ma śmieszny dozownik który umożliwia stopniowanie opalenizny, zaczęłam nieśmiało od lekkiej...

ja z moim też z reguły za rączkę chadzam tak jak Snow (a znamy się 10 lat z czego 5 lat razem )

Kitkulka - Twoje włosy są obłędne a gdyby tak Londa 12/9 z wodą 12%...?
ja dzis po drugim smarowaniu lirene
jest super! i teraz sie obawiam czy ten do ciemnej nie bedzie dla mnie z ciemny i nie da efektu brudnej skory
bo ten do jasnej dal mi teraz taki kolor ze juz moglby tak zostac.
idealnie odwzorowany kolor mojej opalenizny letniej- oczywiscie delikatny a nie czekoladowy
taki zlocisto-bezowy.
i nie zgodze sie ze on wysusza skore- jak na moje mega suche nogi to obserwuje wrecz drobne nawilzenie.

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
do-kład-nie Bunny
oj juz przestancie ale fakt faktem chyba lepiej sie dzis czuje
kinol sie lekko uspokoil, ale za to teraz cherlam
a w domu mam 19stopni
i siedze dzis w 3 bluzach, co za koszmar...

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hej

Tak się stresuję tą maturą z matmy, że już myślałam, że nigdy ten dzień nie nadejdzie Caluuuutką noc prawie nie spałam... :ziewa:

Ile mniej więcej kosztuje pędzielek do farby w Rossmannie?
pedzelki sprzedaja w komplecie z miseczkami do farby i zestaw kosztuje chyba 6zl

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana

dla mnie już niestety skonczył się okres laby, znowu uczelnia, kancelaria.. ehh życie na szczęscie pracuje teraz tylko 2 razy w tyg, bo sesja idzie, a raz, ze muszę miec czas na zbliżające się wkuwanie a dwa, na jakieś życie normalne (w tym wizaz )

Caskada- witaj jak dawno Cię nie bylo..

Kitkulka-gratuluję rocznicy

Snow-włoski jak zwykle prezentują się idealnie, a odrost rzeczywiście nie rzuca się w oczy, no ale c10 czeka, to musisz farbować

Bunny-mam pytanko czy metoda Flesh color to to samo co refleksy?

Czekoladowoo- ja mam 165 cm i też ważę 47 kg, również nie uwazam sie za kosciotrupa raczej normalnie wyglądam, szczupło, ale nie chudo na pewno


miłego dnia Wam życze, zajrze wieczorkiem
mysle ze to to samo tylko dany salon-czy producent taka nazwe sobie wymyslil ale zawsze mozesz zapytac fryzjerek z tego salonu czy to beda refleksy i ile ich bedzie- bo mogli tak nazwac np. zrobienie tylko kilku refleksikow

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc blondziaki
ale u mnie pogoda wstaje a tu snieg wali
niestety net mi tu szwankuje i wiecej mnie nie bedzie jeszcze w tym miesiacu niz bede
w czerwcu wroce do belgii i wszystko bedzie jak dawniej...bede miala wkoncu swoj net co najwazniejsz

z tuszy nabylam sobie loreala arcitecta 4D i MF 2000calorie..jestem z nich zadowolona
szkoda, tak czekalam co nam fajnego popiszesz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 09:53   #1671
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

bunny przez kilka dni bede miala neta tyle ze roznie on dziala

kusicie tym samopalaczem lirene niedlugo wykupie calego rossa
odzywka z isany ta z babassem jest do d***y jak dla mnie zero dzialania jakiegokolwiekjestem totalnie zawiedziona ...

widzialam tez wczesniej ze gadacie o wadze...sluchajcie wszystko jest dozwolone oby byly zachowane pewne proporcje w wygladzie ...kobieta nie moze miec budowy jak drag musi miec troche bioder biustu bo odrazu inaczej na takiej figurze ubranie wyglada... nikt nie chce byc wieszakiem dla ubrania..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-05-05 o 09:57
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:00   #1672
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
aaa no to dobrze, znaczy się nic buźce nie brakuje





Ja ostatnio tyle ważyłam.. hm.. może w 7-8 klasie podstawówki ? I też byłam niziutka - zawsze byłam najchudsza i najmniejsza ze wszystkich dzieci I teraz jestem szczupła, ale wtedy to byłam dopiero chudzizna dlatego tak mnie szokuje ta waga
No krem po prostu trzeba dobrać do swoich potrzeb, jak sie zauważy że skóra traci na jędrności to wtedy dopiero brać jakiś przeciwzmarszczkowy

A z tą wagą to naprawde, różnie jest Ja choćbym nie wiem jak sie starała to dojde może max do 54 kg. I wtedy nie wyglądam dobrze, bo jestem otłuszczona, nieproporcjonalna, wiec do mojej budowy taka niska waga jest optymalna np
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie z samego rana

dla mnie już niestety skonczył się okres laby, znowu uczelnia, kancelaria.. ehh życie na szczęscie pracuje teraz tylko 2 razy w tyg, bo sesja idzie, a raz, ze muszę miec czas na zbliżające się wkuwanie a dwa, na jakieś życie normalne (w tym wizaz )

Caskada- witaj jak dawno Cię nie bylo..

Kitkulka-gratuluję rocznicy

Snow-włoski jak zwykle prezentują się idealnie, a odrost rzeczywiście nie rzuca się w oczy, no ale c10 czeka, to musisz farbować

Bunny-mam pytanko czy metoda Flesh color to to samo co refleksy?

Czekoladowoo- ja mam 165 cm i też ważę 47 kg, również nie uwazam sie za kosciotrupa raczej normalnie wyglądam, szczupło, ale nie chudo na pewno


miłego dnia Wam życze, zajrze wieczorkiem
O widzisz a to znowu kilka cm wiecej wzrostu niz ja Waga wadze nierówna

Kurde ja do poniedziałku jeszcze wolne Ale musze sie zaczac uczyc...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czego to ludzie nie ukradną

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------



to muszę się jej przyjrzeć super efekt u Ciebie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------



ale to tylko moje zdanie
Fakt jest taki że Elijah jest bardziej przerażający i nikt nie zaprzeczy
Pewnie ze nikt nie zaprzeczy Elijah jest super, ale moze ten drugi specjalnie ma byc taki hmmm niepozorny
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:07   #1673
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No krem po prostu trzeba dobrać do swoich potrzeb, jak sie zauważy że skóra traci na jędrności to wtedy dopiero brać jakiś przeciwzmarszczkowy

A z tą wagą to naprawde, różnie jest Ja choćbym nie wiem jak sie starała to dojde może max do 54 kg. I wtedy nie wyglądam dobrze, bo jestem otłuszczona, nieproporcjonalna, wiec do mojej budowy taka niska waga jest optymalna np

O widzisz a to znowu kilka cm wiecej wzrostu niz ja Waga wadze nierówna

Kurde ja do poniedziałku jeszcze wolne Ale musze sie zaczac uczyc...

Pewnie ze nikt nie zaprzeczy Elijah jest super, ale moze ten drugi specjalnie ma byc taki hmmm niepozorny
Klaus mnie przerażał bardziej w ciele Alarica
czekam z niecierpliwością na ten odc.

idę sobie dzisiaj podniszczyć skórę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:07   #1674
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny przez kilka dni bede miala neta tyle ze roznie on dziala

kusicie tym samopalaczem lirene niedlugo wykupie calego rossa
odzywka z isany ta z babassem jest do d***y jak dla mnie zero dzialania jakiegokolwiekjestem totalnie zawiedziona ...

widzialam tez wczesniej ze gadacie o wadze...sluchajcie wszystko jest dozwolone oby byly zachowane pewne proporcje w wygladzie ...kobieta nie moze miec budowy jak drag musi miec troche bioder biustu bo odrazu inaczej na takiej figurze ubranie wyglada... nikt nie chce byc wieszakiem dla ubrania..
ja tez zawiodlam sie na tej isanie
w dodatku dopiero 2 dzien po myciu wloskow a mnie upiornie glowa zaczela swedziec i czuje ze to wina isany bo przeciez nie szamponu j&j ktorego uzywam od dawna
a nic wiecej nie stosowalam...

caskada to jak na razie masz dostep to prosze napisz o kosmetykach ktore ci sie spodobaly co sobie kupilas
i wymien buble
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:11   #1675
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny przez kilka dni bede miala neta tyle ze roznie on dziala

kusicie tym samopalaczem lirene niedlugo wykupie calego rossa
odzywka z isany ta z babassem jest do d***y jak dla mnie zero dzialania jakiegokolwiekjestem totalnie zawiedziona ...

widzialam tez wczesniej ze gadacie o wadze...sluchajcie wszystko jest dozwolone oby byly zachowane pewne proporcje w wygladzie ...kobieta nie moze miec budowy jak drag musi miec troche bioder biustu bo odrazu inaczej na takiej figurze ubranie wyglada... nikt nie chce byc wieszakiem dla ubrania..
dokładnie byle było proporcjonalnie

ja na lirene się nie skuszę bo u mnie takie się nie sprawdzają
jedynie bronzery ale to co innego niż te balsamy

isana u mnie daje radę moje włoski są zadowolone z niej
ale wiadomo nie każdemu pasuje to samo

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez zawiodlam sie na tej isanie
w dodatku dopiero 2 dzien po myciu wloskow a mnie upiornie glowa zaczela swedziec i czuje ze to wina isany bo przeciez nie szamponu j&j ktorego uzywam od dawna
a nic wiecej nie stosowalam...

caskada to jak na razie masz dostep to prosze napisz o kosmetykach ktore ci sie spodobaly co sobie kupilas
i wymien buble
przyłączę się do prośby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:16   #1676
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Hej

Tak się stresuję tą maturą z matmy, że już myślałam, że nigdy ten dzień nie nadejdzie Caluuuutką noc prawie nie spałam... :ziewa:

Ile mniej więcej kosztuje pędzielek do farby w Rossmannie?
Jezusie Kochany, tak Ci współczuje. Ja myślę, że po mojej maturze (za rok ;p) to już nic w życiu mnie gorszego nie spotka.. bo te wszystkie licencjaty, magisterki nie budzą we mnie takiej grozy. Pewnie do czasu..
Powodzenia!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:18   #1677
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

jak dobrze że ominęła mnie matura z matmy

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
O matko.. aż mi się słabo zrobiło O tym oczywiście nikt nie mówi Skutecznie mnie to odstrasza
mnie też
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:19   #1678
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

co do Isany, ja jestem trzeci dzień od mycia i w sumie nie jest źle.. końcówki jeszcze w miarę wyglądają, a włosy nie są tak tłuste jak zawsze. A przeważnie muszę myć co 2 dzień, bo wtedy to już można olej wyciągać ;D
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:20   #1679
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cześć dziewczynki
A ja w pracy siedze i czuje jak mi energia ucieka. Dostaje lenia a dzis chyba do 20 musze posiedziec bo moja zmiana sie pochorowała

Bunny
Dobrze ze Ci juz lepiej

Katie
Wiesz ja nie lubie wlasnie fluidu
A ten krem mi go przypomina
Juz nie dlugo na pewno pojawi sie w pl. A moze juz jest
Ogladalas w rossie?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 10:20   #1680
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

ok ide zobacze co mam nowego i napisze co i jak dziala czy bubel...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.