Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 09:14   #4381
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

ja jestem

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

i widzę też Snow

biorę się zaraz za pakowanie potem jeszcze pedicure i mogę jechać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:15   #4382
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

jestem aale już uciekam na śniadanko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:17   #4383
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A jaką? najlepsiejsza jak do tej pory ustaliłyśmy z dziewczynami to dolce anti age potem herbal niebieski a dalej dopiero inne to tak na zaś Ci piszę
Kupiłam z firmy Loton, Provit. Tylko taką udało mi się znaleźć w Naturze i była chyba jedyną na jaką mnie było stać. Ale wczoraj nawet po jej użyciu nie było ani troszkę lepiej w rozczesywaniu, jak włosy już prawie podeschły wkurzyłam się na to pierze i nałożyłam olej roślinny włosy po nim były tłuste, ale potem znowu umyłam głowę szamponem, nałożyłam odżywkę i spłukałam zimną wodą. Bez problemu rozczesałam mokre włosy, wypadły tylko jakieś 4 włosy na noc na tych mokrych zrobiłam 3 warkocze, zaniedługo będę je rozplatać i zobaczę w jakim stanie są włosy, czy tłuste czy wciąż szopa
A gdzie można kupić te maseczki??


snowhitee Smacznego
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:39   #4384
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jestem aale już uciekam na śniadanko
smacznego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:45   #4385
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Lady
a kiedy jedziesz?
Dzis?
Na tydzien?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:52   #4386
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
a kiedy jedziesz?
Dzis?
Na tydzien?
jutro z samego rana
tydzień
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:53   #4387
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jutro z samego rana
tydzień
Czyli 24 wracasz?
Fajnie, oby pogoda dopisała
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 09:55   #4388
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli 24 wracasz?
Fajnie, oby pogoda dopisała
23
oby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:58   #4389
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



A to jeszcze zależy - bo teoria teorią a praktyka swoje.. niestety no bo niestety z czego się cieszyć, że ma się odpowiednią wiedzę jak nie można jej wykorzystać bo a to niska szkodliwość czynu, a to sąd nie zajmuje się pierdołami, a to coś w przepisie jest niedoprecyzowane i każdy może sobie na swoją modłę interpretować, a nie daj boże jeszcze chcieć się procesować z jakąś dużą firmą to już w ogóle nie ma szans nawet jak sprawa według zdrowego rozsądku i terii powinna być z góry wygrana



Ooo no to super a ta praca jego to tylko wakacje? widać, że mu zalezy skoro przyjechał - jakoś te wakacje przetrwacie więc może coś z tego fajnego się wykluje będę trzymać kciuki
Hmm... tylko wakacje a później to juz sie zobaczy

Z tymi procesami to masz w 100 % racje, czasem rece opadają patrząc na to jakie wyroki zapadają... bo tak jest w kodeksie i juz
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o jak miło fajna niespodzianka

no widzisz czasem tak jest ale dobrze że w pore zaskoczyło trzymam kciuki za was
Ano fajna
[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28760323]Kupiłam z firmy Loton, Provit. Tylko taką udało mi się znaleźć w Naturze i była chyba jedyną na jaką mnie było stać. Ale wczoraj nawet po jej użyciu nie było ani troszkę lepiej w rozczesywaniu, jak włosy już prawie podeschły wkurzyłam się na to pierze i nałożyłam olej roślinny włosy po nim były tłuste, ale potem znowu umyłam głowę szamponem, nałożyłam odżywkę i spłukałam zimną wodą. Bez problemu rozczesałam mokre włosy, wypadły tylko jakieś 4 włosy na noc na tych mokrych zrobiłam 3 warkocze, zaniedługo będę je rozplatać i zobaczę w jakim stanie są włosy, czy tłuste czy wciąż szopa
A gdzie można kupić te maseczki??


snowhitee Smacznego[/QUOTE]
Ja od siebie moge jeszcze polecić ze Scandica maseczki - kokosowa i nawilżająca owocowa- w hurtowniach fryzjerskich albo na allegro, a poza tym Wax w tubce z Beauty Formulas, i ostatnio maseczke z Dove

A moje włoski juz doszły do siebie, Bunny miała racje że czegoś im potrzeba. Już nie są takie suche Co prawda czasem wyglądają jakby były ale jak je dotkne to są gładkie i mięciutkie Pomaskowałam je intensywnie i myśle że jest już ok. Końcówki za 2 tygodnie do podcięcia idą, mam nadzieje ze bedzie ok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:10   #4390
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Dolaczone zdiecie jest nie moje, o swojego zaladowac gdzies nie moglam :/
Ale mam chyba ciemniejsze troche wlosy od tej dziewczyny.
To jest naprawde ciemny blond
I co i nikt nie pomoze ?
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:16   #4391
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
I co i nikt nie pomoze ?
ciężko pomóc jak wklejasz nie swoje zdjęcie
i jeszcze piszesz "mam chyba ciemniejsze trochę" my wróżkami nie jesteśmy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 10:26   #4392
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
I co i nikt nie pomoze ?
Musisz dać swoje zdęcia i wszystko konkretnie opisać.
Nawet najmniejsza roznica w odcieniach może dać potem Ci np zieleń. Jak tak chcesz to ok.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:57   #4393
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka, snowhitee, kitkulka
ale pozmieniałyście avatary Ale ładne, ładne
Ja to ja - dziewczyny szaleją aż miło popatrzeć na takie ładne fotki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie na sucho najważniejsze
a teraz siedzę z henną zobaczymy co to wyjdzie
Jaką hennę gdzie?
Wyjeżdżasz - ale Ci dobrze

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28760323]Kupiłam z firmy Loton, Provit. Tylko taką udało mi się znaleźć w Naturze i była chyba jedyną na jaką mnie było stać. Ale wczoraj nawet po jej użyciu nie było ani troszkę lepiej w rozczesywaniu, jak włosy już prawie podeschły wkurzyłam się na to pierze i nałożyłam olej roślinny włosy po nim były tłuste, ale potem znowu umyłam głowę szamponem, nałożyłam odżywkę i spłukałam zimną wodą. Bez problemu rozczesałam mokre włosy, wypadły tylko jakieś 4 włosy na noc na tych mokrych zrobiłam 3 warkocze, zaniedługo będę je rozplatać i zobaczę w jakim stanie są włosy, czy tłuste czy wciąż szopa
A gdzie można kupić te maseczki??


snowhitee Smacznego[/QUOTE]

Bo jednak co olej to olej
A te maseczki o których pisałam to herbala możesz kupić praktycznie w każdej drogerii, wygląda tak:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...lkrn8qEnVX5c5Q

a dolce anti age niestety chyba tyko allegro - wygląda tak:
http://www.twojsalonurody.pl/product...lceantiage.jpg

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z tymi procesami to masz w 100 % racje, czasem rece opadają patrząc na to jakie wyroki zapadają... bo tak jest w kodeksie i juz
Mi chodziło ciut o co innego o to, że np masz z kimś problem - oszukał Cię i zgodnie z przepisami należy Ci się jak psu zupa odszkodowanie i racja jest po Twojej stronie, a niestety albo sobie ktoś po swojemu zinterpretuje przepis i jeśli tylko ładnie argumenty przedstawi i kota ogonem odkręci to wyjdzie na jego rację, a jak już nawet wyrok będzie po Twojej stronie to czasem nie ma jak wyegzekwować tego - chore :/
Albo co.. być adwokatem kogoś kto zawinił i tak fakty przedstawić i zmanipulować by go wybronić.. ja bym tak nie mogła - a niestety w dzisiejszym świecie to wszystko jest do góry nogami

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-08-15 o 11:07
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:00   #4394
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mi chodziło ciut o co innego o to, że np masz z kimś problem - oszukał Cię i zgodnie z przepisami należy Ci się jak psu zupa odszkodowanie i racja jest po Twojej stronie, a niestety albo sobie ktoś po swojemu zinterpretuje i jeśli tylko ładnie argumenty przedstawi i kota ogonem odkręci to wyjdzie na jego rację, a jak już nawet wyrok będzie po Twojej stronie to czasem nie ma jak wyegzekwować tego - chore :/
Albo co.. być adwokatem kogoś kto zawinił i tak fakty przedstawić i zmanipulować by go wybronić.. ja bym tak nie mogła - a niestety w dzisiejszym świecie to wszystko jest do góry nogami
Fakt, źle zrozumiałam Ale tak czy siak masz racje.
No a druga kwestia to, to o czym ja pisałam - polskie prawo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:28   #4395
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

hejka!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jutro z samego rana
tydzień
fajnie życzę udanego wyjazdu
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja od siebie moge jeszcze polecić ze Scandica maseczki - kokosowa i nawilżająca owocowa- w hurtowniach fryzjerskich albo na allegro, a poza tym Wax w tubce z Beauty Formulas, i ostatnio maseczke z Dove

A moje włoski juz doszły do siebie, Bunny miała racje że czegoś im potrzeba. Już nie są takie suche Co prawda czasem wyglądają jakby były ale jak je dotkne to są gładkie i mięciutkie Pomaskowałam je intensywnie i myśle że jest już ok. Końcówki za 2 tygodnie do podcięcia idą, mam nadzieje ze bedzie ok
mam też tą kokosową ale strasznie obciążą mi włoski i stoi już z rok na półce a wax jest super ale niestety za każdym razem jakieś uczulenie mi po nim wychodzi
ja też muszę iść podciąć ,ale poczekam jeszcze do końca wakacji . a jutro farbowanko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:43   #4396
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Ruch nam się troszkę zrobił na watku
A dziś taka ładna pogoda, ja już mam spacer z psem za sobą od 11 do 12 w największy upał
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:52   #4397
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28760323]


snowhitee Smacznego[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
smacznego
dziękuję :d

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ruch nam się troszkę zrobił na watku
A dziś taka ładna pogoda, ja już mam spacer z psem za sobą od 11 do 12 w największy upał
a u mnie dziś ciepło ale bez słoneczka
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:55   #4398
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to ja - dziewczyny szaleją aż miło popatrzeć na takie ładne fotki


Jaką hennę gdzie?
Wyjeżdżasz - ale Ci dobrze



Bo jednak co olej to olej
A te maseczki o których pisałam to herbala możesz kupić praktycznie w każdej drogerii, wygląda tak:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...lkrn8qEnVX5c5Q

a dolce anti age niestety chyba tyko allegro - wygląda tak:
http://www.twojsalonurody.pl/product...lceantiage.jpg



Mi chodziło ciut o co innego o to, że np masz z kimś problem - oszukał Cię i zgodnie z przepisami należy Ci się jak psu zupa odszkodowanie i racja jest po Twojej stronie, a niestety albo sobie ktoś po swojemu zinterpretuje przepis i jeśli tylko ładnie argumenty przedstawi i kota ogonem odkręci to wyjdzie na jego rację, a jak już nawet wyrok będzie po Twojej stronie to czasem nie ma jak wyegzekwować tego - chore :/
Albo co.. być adwokatem kogoś kto zawinił i tak fakty przedstawić i zmanipulować by go wybronić.. ja bym tak nie mogła - a niestety w dzisiejszym świecie to wszystko jest do góry nogami
brwi
dzięki oby pogoda była

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!


fajnie życzę udanego wyjazdu

mam też tą kokosową ale strasznie obciążą mi włoski i stoi już z rok na półce a wax jest super ale niestety za każdym razem jakieś uczulenie mi po nim wychodzi
ja też muszę iść podciąć ,ale poczekam jeszcze do końca wakacji . a jutro farbowanko
dziękuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:56   #4399
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja od siebie moge jeszcze polecić ze Scandica maseczki - kokosowa i nawilżająca owocowa- w hurtowniach fryzjerskich albo na allegro, a poza tym Wax w tubce z Beauty Formulas, i ostatnio maseczke z Dove
Wax u mnie źle działa, po nim mi włosy wypadały. Na KWC widziałam, że maseczkę z Dove polecają i chętnie bym ją kupiła W sumie nie bardzo lubię coś zamawiać przez neta, bo wtedy muszę płacić za przesyłkę a tak to mogę to wliczyć w cenę kosmetyku I dzięki za pomoc

Yattamanka Ta maseczka z Essences była kiedyś w Naturze, ale w tej co byłam ostatnio nie było

Agatau88 To twój piesek chyba lubi takie upały Moja psina teraz ciągle leży po operacji, choć i tak już o wiele lepiej się czuje, ale w sumie i tak ona woli zimę, wtedy tarza się w śniegu i zjada go, a potem trzeba leczyć psinie gardło
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 11:57   #4400
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Oj nie, mój grubasny jamnik nie znosi upałow, oczywiście szłam z nim w cieniu. Teraz od godziny lezy na podlodze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:28   #4401
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A to jeszcze zależy - bo teoria teorią a praktyka swoje.. niestety no bo niestety z czego się cieszyć, że ma się odpowiednią wiedzę jak nie można jej wykorzystać bo a to niska szkodliwość czynu, a to sąd nie zajmuje się pierdołami, a to coś w przepisie jest niedoprecyzowane i każdy może sobie na swoją modłę interpretować, a nie daj boże jeszcze chcieć się procesować z jakąś dużą firmą to już w ogóle nie ma szans nawet jak sprawa według zdrowego rozsądku i terii powinna być z góry wygrana
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mi chodziło ciut o co innego o to, że np masz z kimś problem - oszukał Cię i zgodnie z przepisami należy Ci się jak psu zupa odszkodowanie i racja jest po Twojej stronie, a niestety albo sobie ktoś po swojemu zinterpretuje przepis i jeśli tylko ładnie argumenty przedstawi i kota ogonem odkręci to wyjdzie na jego rację, a jak już nawet wyrok będzie po Twojej stronie to czasem nie ma jak wyegzekwować tego - chore :/
Albo co.. być adwokatem kogoś kto zawinił i tak fakty przedstawić i zmanipulować by go wybronić.. ja bym tak nie mogła - a niestety w dzisiejszym świecie to wszystko jest do góry nogami

"Sąd nie zajmuje się pierdołami "? dobre szkodliwość społeczna czynu jest jedną z okoliczności branej pod uwagę przez sąd w procesie wymierzania kary, sąd wymierza karę według swojego uznania, w granicach przewidzianych przez ustawę, bacząc, by jej dolegliwość nie przekraczała stopnia winy, uwzględniając stopień społecznej szkodliwości czynu oraz biorąc pod uwagę cele zapobiegawcze i wychowawcze, które ma osiągnąć w stosunku do skazanego
A co do interpretacji własnej przepisu.. nie jest możliwe że kazdy interpretuje przepis po swojemu, ustawodawca precyzyjnie określa co jest treścią przepisu, a Ty mowisz o tzw 'szukaniu luki w prawie'
Prawo często nie nadąża za przemianami, jakim ulegają stosunki międzyludzkie. Ustawodawca tworząc przepisy nie jest w stanie przewidzieć wszystkich ewentualności, w rezultacie zachodzą sytuacje, których obowiązujące prawo nie normuje, mimo że potrzeba regulacji jest oczywista. Zdarza się też, że normodawcą celowo pozostawia lukę w tworzonym zespole przepisów, zwłaszcza, gdy odnoszą się one do nowych dziedzin. Dopiero po pewnym czasie, gdy działalność organów stosujących prawo dostarczy praktycznych doświadczeń, wypełnia się tę lukę przez wydanie odpowiedniego aktu.
A trudności z procesowaniem się z dużą firmą pewnie w głowniej mierze zależą od tego, że stać ich na najlepszych adwokatów, których wiedze i umiejętności podziwiam
Obowiazkiem adwokata jest reprezentowanie klienta, przed sądem nie chodzi o ustalenie czynu, tylko jego znamion (cech), które zgadzają się, badz nie z opisem przestępstwa
Na sali sądowej każdy ma inna role- Adwokat dąży do wykazania wszelkich okoliczności przemawiających za klientem, prokurator - przemawiających przeciwko niemu, sędzia natomiast waży te argumenty w świetle prawa i wydaje wyrok.

A co do tego pogrubionego-adwokaci wykonują pracę etyczną do momentu, gdy nie obniżają kwalifikacji czynu. "Moralny" adwokat nie 'broni' gwałciciela, ale stara się by kara była adekwatna do jego czynu. Brak obrońcy dla ewidentnych sprawców przestępstw spowodowałoby praktycznie, że ich kara byłaby wyższa, bo sędziowie i opinia publiczna działają także na zasadzie afektu. Oskarżenie człowieka o gwałt to jedno, drugie to udowodnienie mu winy, trzecie wymierzenie sprawiedliwej kary. Adwokat gwałciciela działa w tych dwóch ostatnich obszarach, pełni kluczową role bo bez niego sfingowanie procesu i winnego to bułka z masłem

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z tymi procesami to masz w 100 % racje, czasem rece opadają patrząc na to jakie wyroki zapadają... bo tak jest w kodeksie i juz
Nullum crimen sine lege-nie ma przestępstwa bez ustawy

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-08-15 o 12:38
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:35   #4402
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

dzień dobry
u mnie ciepło, ale co z tego jak od rana pada
a o 17 wychodzę i chyba będę musiała się ubrać w przeciwdeszczowe ciuchy, najjjjjjjjjsss

Lady udanego wypoczynku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:37   #4403
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Buahhot dzięki za linka do zdjęć ładnie Ci wyszło.. na dwóch pierwszych zdjęciach są takie naturalne, a na pozostałych takie platynowe jasne.. które bardziej odzwierciedlają kolor?

A to zdjęcie po scandinavie co wstawiła Infatuated oczarowało mnie przepiękny kolor idealny. Może tym spróbuje, ile kosztuje bez promocji w Rossie Recital Preference?

Kitkulka oj to współczuje pogody, u mnie cieplutko już drugi dzień piękne słoneczko
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:47   #4404
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Buahhot dzięki za linka do zdjęć ładnie Ci wyszło.. na dwóch pierwszych zdjęciach są takie naturalne, a na pozostałych takie platynowe jasne.. które bardziej odzwierciedlają kolor?

A to zdjęcie po scandinavie co wstawiła Infatuated oczarowało mnie przepiękny kolor idealny. Może tym spróbuje, ile kosztuje bez promocji w Rossie Recital Preference?

Kitkulka oj to współczuje pogody, u mnie cieplutko już drugi dzień piękne słoneczko
nie 29,99 czasem? albo 32,99 tak mi sie coś kojarzy...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:48   #4405
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitkulka oj to współczuje pogody, u mnie cieplutko już drugi dzień piękne słoneczko
u mnie wczoraj było pięknie, a dzisiaj znowu jesień
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:53   #4406
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Buahhot dzięki za linka do zdjęć ładnie Ci wyszło.. na dwóch pierwszych zdjęciach są takie naturalne, a na pozostałych takie platynowe jasne.. które bardziej odzwierciedlają kolor?

A to zdjęcie po scandinavie co wstawiła Infatuated oczarowało mnie przepiękny kolor idealny. Może tym spróbuje, ile kosztuje bez promocji w Rossie Recital Preference?

Kitkulka oj to współczuje pogody, u mnie cieplutko już drugi dzień piękne słoneczko
a duży masz odrost?
jak tak, to ja bym postawiła na 01, żeby nie było niespodzianek
a ile kosztuje, to nie mam pojęcia, nie byłam w Rossie ze sto lat
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:59   #4407
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
u mnie ciepło, ale co z tego jak od rana pada
a o 17 wychodzę i chyba będę musiała się ubrać w przeciwdeszczowe ciuchy, najjjjjjjjjsss

Lady udanego wypoczynku
dziękuję kochana
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:02   #4408
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

nie no, patrzę przez okno i nie mogę uwierzyć, że tam gdzieś u niektórych z Was świeci dzisiaj słonko
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:17   #4409
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

U mnie dziś jest słońce i ciepło
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:21   #4410
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

U mnie jest masakrycznie ponuro, szaro, ale cieplutko 24 stopnie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.