Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-07, 18:12   #91
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

ale to chyba Bunny musiałaby się zgodzić
Zgodzila sie,pisalam PW .
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:22   #92
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No jasne, to nawet nie ma co gadac, przeciez takie co na kazda okazje mini brzuch na wierzchu mega tapeta na twarzy to tylko do bu..delu sie nadaja.

I nikt mi nie powie ze taka ma wiele w glowie, studia wyzsze i jeszcze jakies kursy
Wyglad czesto idzie w parze z innymi rzeczami niestety ale tak jest.

Yatamanka
pokaz sie w sukience
A spray z Joanny tez mialam i byl sredni ale moze wezme na wakacje ten Friedy moze nie okaze sie badziewny tak calkiem.
Zgadzam się w całej rozciągłości.
A kieckę wam pokażę tak samo jak i spódniczkę z telly weil i torbę i tą z H&M i resztę, ale to już nie dziś - muszę mieć wenę na zdjęcia - zresztą teraz leciałam na łeb na szyję do apteki i spociłam się jak mysz

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta spoko ja lubię i to też do mojego wzrostu i Tż jest good ja z kolei nie umiem chodzić w takich bez platformy serio zaraz mnie paluchy bolą

a i śmiechu warte marzyłam o przyciemnieniu włosów a kupiłam Palette 219
Mnie to żenuje wiesz? jak stoję w tramwaju i jestem wyższa od 95% facetów w nim stojących - dziwne uczucie no a z nogami jak mówiłam - chodzisz ciągle na obcasiku to jak nagle zmienisz im środowisko (założysz płaskie) to się nogi buntują

Hhehe dobre kiedy farbujesz?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:24   #93
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości.
A kieckę wam pokażę tak samo jak i spódniczkę z telly weil i torbę i tą z H&M i resztę, ale to już nie dziś - muszę mieć wenę na zdjęcia - zresztą teraz leciałam na łeb na szyję do apteki i spociłam się jak mysz



Mnie to żenuje wiesz? jak stoję w tramwaju i jestem wyższa od 95% facetów w nim stojących - dziwne uczucie no a z nogami jak mówiłam - chodzisz ciągle na obcasiku to jak nagle zmienisz im środowisko (założysz płaskie) to się nogi buntują

Hhehe dobre kiedy farbujesz?
no ja też jestem wyższa często od kolesi bo maksymalnie mam jakieś 183
za tydzień oby babcia ze mnie się nie zrobiła
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:32   #94
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Zgodzila sie,pisalam PW .
dopisałam

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości.
A kieckę wam pokażę tak samo jak i spódniczkę z telly weil i torbę i tą z H&M i resztę, ale to już nie dziś - muszę mieć wenę na zdjęcia - zresztą teraz leciałam na łeb na szyję do apteki i spociłam się jak mysz



Mnie to żenuje wiesz? jak stoję w tramwaju i jestem wyższa od 95% facetów w nim stojących - dziwne uczucie no a z nogami jak mówiłam - chodzisz ciągle na obcasiku to jak nagle zmienisz im środowisko (założysz płaskie) to się nogi buntują

Hhehe dobre kiedy farbujesz?
uuu to zakupki były grane, czekamy w takim razie


Aaale się obżarłam zjadłam 6 placków ziemniaczanych z sosem węgierskim
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:35   #95
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Yatta pokazuj te zakupy

puder mineralny boski a cena śmieszna mój number one na lato
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:37   #96
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja też jestem wyższa często od kolesi bo maksymalnie mam jakieś 183
za tydzień oby babcia ze mnie się nie zrobiła
i nie pzreszkadza Ci to?

A co do kolorku to ja mam przy odroście po tej farbie trochę szaro ale mam nadzieję, że to się jeszcze będzie dopłukiwać a póki co nie patrze w lustro bo mi żal włosów - teraz chodzę i je ciągle mintoszę

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uuu to zakupki były grane, czekamy w takim razie
Znaczy no to takie zakupki rozciągnięte w czasie - teraz sa wyprzedaże to ja czasem zajrzę do galerii czasem coś wyhaczę. A że mało mam trochę czasu to jak do was przylezę to tylko nadrobię i ju, zawsze zapomnę powiedzieć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:41   #97
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
i nie pzreszkadza Ci to?

A co do kolorku to ja mam przy odroście po tej farbie trochę szaro ale mam nadzieję, że to się jeszcze będzie dopłukiwać a póki co nie patrze w lustro bo mi żal włosów - teraz chodzę i je ciągle mintoszę



Znaczy no to takie zakupki rozciągnięte w czasie - teraz sa wyprzedaże to ja czasem zajrzę do galerii czasem coś wyhaczę. A że mało mam trochę czasu to jak do was przylezę to tylko nadrobię i ju, zawsze zapomnę powiedzieć
rozumiem rozumiem ja też tak mam, nigdy nie pójdę raz a porządnie na zakupy tylko ratami, jakoś tak wtedy mniej żal mi pieniążków, mniej odczuwam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 18:43   #98
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
i nie pzreszkadza Ci to?

A co do kolorku to ja mam przy odroście po tej farbie trochę szaro ale mam nadzieję, że to się jeszcze będzie dopłukiwać a póki co nie patrze w lustro bo mi żal włosów - teraz chodzę i je ciągle mintoszę



Znaczy no to takie zakupki rozciągnięte w czasie - teraz sa wyprzedaże to ja czasem zajrzę do galerii czasem coś wyhaczę. A że mało mam trochę czasu to jak do was przylezę to tylko nadrobię i ju, zawsze zapomnę powiedzieć
w sumie nie przeszkadza mi bo mój jest wysoki i wygodniej mi jak jestem jednak na tych szpilkach i tak czuję się malutka a na resztę kolesi to nie zwracam uwagi co mnie obchodzić mają obcy kolesie jednak jak idzie koleżanka obok w płaskich to głupio czuję się jak wielkolud ale rzadko zdarza się tak na szczęście

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
rozumiem rozumiem ja też tak mam, nigdy nie pójdę raz a porządnie na zakupy tylko ratami, jakoś tak wtedy mniej żal mi pieniążków, mniej odczuwam
a co ja mam powiedzieć jutro znowu tym razem na ciuszki
zmęczona kolejny dzień z rzędu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-07-07 o 18:45
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 18:49   #99
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
W sumie święta racja, [COLOR=White]że takie decyzje powinno się podejmować wspólnie Ja z moim Lubym dużo rozmawiałam na ten temat mimo, że jeszcze mamy czas, w końcu wyciągnęłam argument, że będzie mi samej smutno w domu jak on będzie wyjeżdżać (jest kierowcą), a tak to przynajmniej będę mogła z psem wyjść na spacer albo pooglądać tv

[COLOR=Black]
hehe Ty to mocny masz argument ja będę musiała trochę się nagłówkować czym by go przekonać
psiaka to on chce, ale nie mała kulkę a dużego, potężnego stróża ale gdzie do mieszkania trzypokojowego takiego psiaka damy? chyba jeden osobny pokój musielibyśmy na niego przeznaczyć

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
eNcha, namówisz ja zaczęłam proces od oglądania stron schronisk i pokazywałam mu zdjęcia biednych psiutów w końcu pojechaliśmy do jednego i pies załatwił resztę, kupił mojego tz w 3 min i pojechał z nami do domu potem zaczęliśmy wolontariat w schronisku... no i jak pierwszy pies przeszedł za tęczowy most, to na drugiego nie musiałam go namawiać, teraz jest psiarzem pierwszej klasy
no właśnie kochana nie wiem czy na maluszka namówię
jak już pisałam, on psiaki uwielbia, ale jakby miał mieć swojego to tylko i wyłącznie dużego a nie małą przytulankę
no nic, pomyślimy za jakieś pół roku/rok, zobaczymy jak się sprawa z pupilem potoczy


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko, Buahhot pamiętacie tą kieckę z paskiem w kwiatki ? Kupiłam sobie właśnie dziś przyszła (będę klonem a co
o, pokaż się w tej kiecuni

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach ale wróciłam tylko z paroma kosmetykami nie wysapałam się bo miałam mały wypad w środku nocy dlatego nie chciało mi się łazić i łaszków oglądać to poszłam tylko do rossa i pepco
i wróciły ze mną:
-neonowe lakiery
-przyspieszacz do opalania w saszetkach
-polecony przez koleżankę tusz tak mnie zachwyciły jej rzęsy
nie wiem czy któraś miała go ale sprawcą tych rzęs jest Rimmel Ekstra Super Lash
szczotka podoba mi się jutro przetestuję
-brzoskwinkowy cień CC z pepco
- uwaga najbardziej zadowolona z polecanego na blogu podkładu
http://najlepszekosmetyki.pinger.pl/...odklad-na-lato ja mam odcień TAN

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

a i śmiechu warte marzyłam o przyciemnieniu włosów a kupiłam Palette 219
o, jaki fajny podkład na lato ciekawe czy u mnie w pepco je mają
a jakie neonki kupiłaś? pokaż
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:12   #100
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hehe Ty to mocny masz argument ja będę musiała trochę się nagłówkować czym by go przekonać
psiaka to on chce, ale nie mała kulkę a dużego, potężnego stróża ale gdzie do mieszkania trzypokojowego takiego psiaka damy? chyba jeden osobny pokój musielibyśmy na niego przeznaczyć


no właśnie kochana nie wiem czy na maluszka namówię
jak już pisałam, on psiaki uwielbia, ale jakby miał mieć swojego to tylko i wyłącznie dużego a nie małą przytulankę
no nic, pomyślimy za jakieś pół roku/rok, zobaczymy jak się sprawa z pupilem potoczy



o, pokaż się w tej kiecuni


o, jaki fajny podkład na lato ciekawe czy u mnie w pepco je mają
a jakie neonki kupiłaś? pokaż
a nic nowego z lakierów standardowo żółty, brzoskwinka (Snow) i morski wibo i czerwony no name do stópek kurczę poluję na ten różowy z lovely ale nie było
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:53   #101
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
rozumiem rozumiem ja też tak mam, nigdy nie pójdę raz a porządnie na zakupy tylko ratami, jakoś tak wtedy mniej żal mi pieniążków, mniej odczuwam
Tak mniej boli

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w sumie nie przeszkadza mi bo mój jest wysoki i wygodniej mi jak jestem jednak na tych szpilkach i tak czuję się malutka a na resztę kolesi to nie zwracam uwagi co mnie obchodzić mają obcy kolesie jednak jak idzie koleżanka obok w płaskich to głupio czuję się jak wielkolud ale rzadko zdarza się tak na szczęście
Bo mimo iż to obcasy to czuje się mniej kobieco jeśli jestem wyższa od facetów. To oni powinni być więksi (wyższi ode mnie i szersi - by zapewniac poczucie bezpieczeństwa itd) a nie ja i tak mi z tym dziwnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 19:55   #102
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość




Wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze? że właśnie im się wydaje, że jak ktoś się za nimi ogląda to na bank dlatego, że jest fajna- nie dopuszczają w ogóle do siebie myśli że ktoś może się na nie patrzeć i myśleć ale lafirynda.. a nie daj bóg powiesz takiej prawdę to będzie, że sama jesteś pasztet i na pewno zazdrościsz..
Bo przecież wytężyć umysł i zastanowić się czy taka osoba nie ma racji to już nie na ich możliwości..
Pomijam, że mówiłam już, że pracowałam kiedyś w gronie samych mężczyzn i jak słuchałam, że owszem się oglądają, ale jakie zdanie mają o takich pannach to naprawdę aż ucho mi odpadało


Infatuated jaki fajny Avek nowy ta aktorka grała w Heroesach?Bardzo mi się podoba - ma i fajną figurkę i buzię taką delikatną -no i włosy też oczywiście


Swoją drogą chciałam kupić ostatnio wałki na rzepy w Rossmanie.. ale jak zobaczyłam, że 3 sztuki kosztują 6 zł to pomyślałam, że chyba innym razem ile ja musiałabym tego kupić, żeby mi na całą głowę starczyło.. matko święta..

A przepraszam widzę, że początek był wspólnie spłodzony więc mogę jedynie powiedzieć, że jestem z was dumna
dokładnie się z Tobą zgadzam
ja sama się patrze i tak mysle
a faceci się oglądają ale potem są komentarze jakie są, solara czy plastik to naprawdę delikatne
zazwyczaj spotykam się z opinią "ale ku***" albo "chyba z bur*elu dopiero wyszła"

dziekuje za avek nie wiem czy tam grała a buzie ma aniołka

nie lubie wałków..raz zawinęłam na noc i potem jak chciałam rozpakować to miałam spiralki jakby na skalpie, tak się mocno zwinęły
ja mogę max na pol h zakręcac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
zdjecia beda
co do wczorajszego tematu mysle tak jak Ty
Nic dodać nic ując


Dziewczyny kupilam ten spray:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ing-spray.html

Ma wode utleniona, pewnie niszczy ale jakos tam w przyplywie zakupów sie skusilam
Prysne na odrosty kilka razy i zobacze co i jak
ooo też go kiedys oblukiwałąm
daj znac jak się sprawuje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a i śmiechu warte marzyłam o przyciemnieniu włosów a kupiłam Palette 219



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie to żenuje wiesz? jak stoję w tramwaju i jestem wyższa od 95% facetów w nim stojących - dziwne uczucie no a z nogami jak mówiłam - chodzisz ciągle na obcasiku to jak nagle zmienisz im środowisko (założysz płaskie) to się nogi buntują

taki urok bycia wysokim
ale nie powinnaś się przejmować, moja kumpela ma 177 i śmiga zawsze na obcasach nawet w 12 cm
ja mam ten komfort ze mam 165 i praktycznie kazda wysokość jak zaloze to jestem i tak niższa, a jak juz to maxymalnie równa z kolegami
moj ex miał 193, drugi 187 i lubie to uczucie byc małą kruszynką przy nich

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-07-07 o 19:56
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:41   #103
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

A ja mam 165 cm i jest ok

I niestety przy duzym wzroście trzeba uwazac zeby nie zrobić sie siebie tzw. Kobyły
Trzeba sie jakoś tak lekko ubierac, wiecie pewnie o czym mowie

infatuated
dam znac ta firma Frieda jest całkiem ok.

Co do tych komentarzy tez czesto sie slyszy ze komentuja tak jak napisalas a nie ogladaja sie bo laska.

infatuated
jak było w Sephorze?
co z tym podkładem?
Rozmyslam co na strefie wolnoclowej kupię

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:04
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 20:57   #104
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Chyba tak, ale szczerze mówiąc nie przeglądam szczegółowo jej bloga Wiesz, mówi się, że Yorki też są wredne, szczekające i w ogóle samo zło ale to nieprawda, mój szczeka tylko przez sen i jak na ogródku leci ptaszek, nie zaczepia starszych i większych psów, dzisiaj tak się cieszył z mojego przyjścia że aż się zasapał od skakania, no do rany przyłoż

Przedstawiam mojego malucha o wdzięcznym imieniu Baron (wymysł Mamuśki)
hehe Yorka też miałam ale był rozpieszczony do granic możliwości, a zwał się... Dżedaj

śliczny Twój
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
pokaż sukienke na sobie, tez taka za mną chodzi
jutro może, nie mam jeszcze aparatu
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kitka gdzie foty w rozkloszowanej o grzywce z buziakiem nie wspomnę chyba będą bęcki
teraz grzywkę będzie ciężko pokazać, bo noszę spiętą, nie umiem jej ułożyć

idę jeść, myju i się kładę, miałam kiepskie popołudnie
dobranoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:04   #105
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe Yorka też miałam ale był rozpieszczony do granic możliwości, a zwał się... Dżedaj

śliczny Twój
Mój też rozpieszczony przez Mamę, kocha go bardziej niż mnie

dziękuję

Aaa, piecho Kenzy nie jest pomeranianem, teraz zajrzałam na jej blog i jej pies ma płaski dziobek, a pomeranian normalny
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:05   #106
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mam 165 cm i jest ok

I niestety przy duzym wzroście trzeba uwazac zeby nie zrobić sie siebie tzw. Kobyły
Trzeba sie jakoś tak lekko ubierac, wiecie pewnie o czym mowie

infatuated
dam znac ta firma Frieda jest całkiem ok.

Co do tych komentarzy tez czesto sie slyszy ze komentuja tak jak napisalas a nie ogladaja sie bo laska.

infatuated
jak było w Sephorze?
ja tez nie narzekam

a w Sephorze-zapomniałam napisac
troche przecen jest, ale jak zwykle nie na to co się chciało dokładnie kupic

kupiłamm to co miałam zaplanowane czyli moje kochane perfumy Lancome Hypnose, uzywam juz kilka lat, ostatnio z przerwą na Flowerbomb, ale jednak wróciłam do tamtych
z wyprzedazowych uplowałam dwie kredki Sephora Jumbos, niebieska i fioletową, takie do kreski na gornej powiece, pani zachwalała ze się długo trzymają i są miękkie, za 9 zl z 39 wiec wziełam błyszczyk malinowy tez za 9zl z 39
i pomadke Make up For Ever delikatny róz tym razem, juz kiedys słyszałam pochwały o niej, ze się trzyma 8h z jedzeniem i piciem-zobaczymy a cena mnie zacheciła bo przeceniona z 99 zł na 55


a powiedz mi jak rzęski się trzymają??
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:07   #107
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

oki dobrnęłam do was

melduje się w nowej części

Agatko przykro mi z Twojego minionego złego samopoczucia tez niedawno przez to przechodziłam okropieństwo

Kitka co z tą grzyweczką nie tak aż tak ciężko ją ułożyć? może poprostu włoski się jeszcze nie przyzwyczaiły ?

Snow i reszta dzieweczek dobry pomysł z tym regulaminem

a ja niestety dzis podjęłam decyzje że wracam do C12 jednak efekt po niej bardziej mnie zadowalał

a i pochwale się wam, bo jestem z tego mega dumna, że jeszcze 0,5 kg i będzie równiutkie 10kg które udało mi się zrzucić
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:08   #108
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez nie narzekam

a w Sephorze-zapomniałam napisac
troche przecen jest, ale jak zwykle nie na to co się chciało dokładnie kupic

kupiłamm to co miałam zaplanowane czyli moje kochane perfumy Lancome Hypnose, uzywam juz kilka lat, ostatnio z przerwą na Flowerbomb, ale jednak wróciłam do tamtych
z wyprzedazowych uplowałam dwie kredki Sephora Jumbos, niebieska i fioletową, takie do kreski na gornej powiece, pani zachwalała ze się długo trzymają i są miękkie, za 9 zl z 39 wiec wziełam błyszczyk malinowy tez za 9zl z 39
i pomadke Make up For Ever delikatny róz tym razem, juz kiedys słyszałam pochwały o niej, ze się trzyma 8h z jedzeniem i piciem-zobaczymy a cena mnie zacheciła bo przeceniona z 99 zł na 55


a powiedz mi jak rzęski się trzymają??

A co z podkładem?
Bo nie wiem co kupię na wolnocłowej, zastanawiam się, polećcie mi coś

Ja tez mam Flowerbomba

A rzesy-chyba nigdy by nie wypadly ale zaczely mnie tak denerwowac ze czaelam je zdrapywac, odklajac, byly tak solidnie przyczepione ze meczylam sie dlugo. dalej mam ale juz czesc odkleilam.
To nie dla mnie, za sztuczno mi
Jak ja te cycki zniose, przeciez sobie nie wyjmę


asia
oj to wiesz ze wymiotowanie jest straszne. Ale już doszłam do siebie
Gratuluje 10 kg wow
ja juz nie moge schudnac wiecej
zapomniałam napisać-super masz kolorek
I ślicznie w nim wygladasz

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-07-07 o 21:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:08   #109
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez nie narzekam

a w Sephorze-zapomniałam napisac
troche przecen jest, ale jak zwykle nie na to co się chciało dokładnie kupic

kupiłamm to co miałam zaplanowane czyli moje kochane perfumy Lancome Hypnose, uzywam juz kilka lat, ostatnio z przerwą na Flowerbomb, ale jednak wróciłam do tamtych
z wyprzedazowych uplowałam dwie kredki Sephora Jumbos, niebieska i fioletową, takie do kreski na gornej powiece, pani zachwalała ze się długo trzymają i są miękkie, za 9 zl z 39 wiec wziełam błyszczyk malinowy tez za 9zl z 39
i pomadke Make up For Ever delikatny róz tym razem, juz kiedys słyszałam pochwały o niej, ze się trzyma 8h z jedzeniem i piciem-zobaczymy a cena mnie zacheciła bo przeceniona z 99 zł na 55


a powiedz mi jak rzęski się trzymają??
też kupiłam tą kredkę turkusową taką i olejek brązujący z drobinkami złotymi jeszcze
a hypnose są piękne kupiłam kiedyś mamie pod choinkę ja teraz męczę Tż o aqua di gioa:lo ve: muuuuszę je w końcu mieć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:12   #110
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
też kupiłam tą kredkę turkusową taką i olejek brązujący z drobinkami złotymi jeszcze
a hypnose są piękne kupiłam kiedyś mamie pod choinkę ja teraz męczę Tż o aqua di gioa muuuuszę je w końcu mieć
Jak pachnie?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:14   #111
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Dziewczynki nosiłybyście krótkie spodenki takie jakby z mankietem w takim turkusowym kolorze? http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1105&bih=671 przymierzałam dziś takie w tym outlecie, fajne nowe z metką za 19zł ale jakoś nie mogłam się zdecydować, co do nich zakładać jakie kolory oprócz bieli np.. i nie wiem czy jutro po nie wrócić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oki dobrnęłam do was

melduje się w nowej części

Agatko przykro mi z Twojego minionego złego samopoczucia tez niedawno przez to przechodziłam okropieństwo

Kitka co z tą grzyweczką nie tak aż tak ciężko ją ułożyć? może poprostu włoski się jeszcze nie przyzwyczaiły ?

Snow i reszta dzieweczek dobry pomysł z tym regulaminem

a ja niestety dzis podjęłam decyzje że wracam do C12 jednak efekt po niej bardziej mnie zadowalał

a i pochwale się wam, bo jestem z tego mega dumna, że jeszcze 0,5 kg i będzie równiutkie 10kg które udało mi się zrzucić
cooo jak to przecież teraz piękne wyszło no ale najważniejsze, to Tobie musi się podobać rób jak uważasz
i gratulacje!

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak pachnie?
przepięknie kwiatowo ale tak z pazurem, nie da się opisać dostałam ostatnio próbki jeszcze w sephorze i szkoda mi aż je używać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:16   #112
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

aaaaa właśnie mam na głowie c10 dziewczyny mama przy nakładaniu zobaczyła że mam bardzo zaczerwienioną skórę głowy , ale już było pofarbowane połowa głowy, i że mam ranki rzeczywiście - następnego dnia po myciu swędzi mnie ten łeb... to jakieś uczulenie? kurde, boję się że teraz mi wypadną wszystkie włosy
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:16   #113
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oki dobrnęłam do was

melduje się w nowej części

Agatko przykro mi z Twojego minionego złego samopoczucia tez niedawno przez to przechodziłam okropieństwo

Kitka co z tą grzyweczką nie tak aż tak ciężko ją ułożyć? może poprostu włoski się jeszcze nie przyzwyczaiły ?

Snow i reszta dzieweczek dobry pomysł z tym regulaminem

a ja niestety dzis podjęłam decyzje że wracam do C12 jednak efekt po niej bardziej mnie zadowalał

a i pochwale się wam, bo jestem z tego mega dumna, że jeszcze 0,5 kg i będzie równiutkie 10kg które udało mi się zrzucić
wow super! Gratuluję
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki nosiłybyście krótkie spodenki takie jakby z mankietem w takim turkusowym kolorze? http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1105&bih=671 przymierzałam dziś takie w tym outlecie, fajne nowe z metką za 19zł ale jakoś nie mogłam się zdecydować, co do nich zakładać jakie kolory oprócz bieli np.. i nie wiem czy jutro po nie wrócić



cooo jak to przecież teraz piękne wyszło no ale najważniejsze, to Tobie musi się podobać rób jak uważasz
i gratulacje!

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



przepięknie kwiatowo ale tak z pazurem, nie da się opisać dostałam ostatnio próbki jeszcze w sephorze i szkoda mi aż je używać
pewnie! ja bym nosiła
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:16   #114
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

snowhitee
ja bym nosila, na plaze albo o tak o na codzien, czemu nie
spodenki są raczej niezobowiązujące, takie na luzie, do tego jakieś japonki i juz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:19   #115
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja mam 165 cm i jest ok

I niestety przy duzym wzroście trzeba uwazac zeby nie zrobić sie siebie tzw. Kobyły
Trzeba sie jakoś tak lekko ubierac, wiecie pewnie o czym mowie

infatuated
dam znac ta firma Frieda jest całkiem ok.

Co do tych komentarzy tez czesto sie slyszy ze komentuja tak jak napisalas a nie ogladaja sie bo laska.

infatuated
jak było w Sephorze?
co z tym podkładem?
Rozmyslam co na strefie wolnoclowej kupię
ja mam 169 nie uważam się za kobyłę

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Tak mniej boli



Bo mimo iż to obcasy to czuje się mniej kobieco jeśli jestem wyższa od facetów. To oni powinni być więksi (wyższi ode mnie i szersi - by zapewniac poczucie bezpieczeństwa itd) a nie ja i tak mi z tym dziwnie
oj tam dla mnie najważniejszy jest mój a nie obcy

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dokładnie się z Tobą zgadzam
ja sama się patrze i tak mysle
a faceci się oglądają ale potem są komentarze jakie są, solara czy plastik to naprawdę delikatne
zazwyczaj spotykam się z opinią "ale ku***" albo "chyba z bur*elu dopiero wyszła"

dziekuje za avek nie wiem czy tam grała a buzie ma aniołka

nie lubie wałków..raz zawinęłam na noc i potem jak chciałam rozpakować to miałam spiralki jakby na skalpie, tak się mocno zwinęły
ja mogę max na pol h zakręcac



ooo też go kiedys oblukiwałąm
daj znac jak się sprawuje









taki urok bycia wysokim
ale nie powinnaś się przejmować, moja kumpela ma 177 i śmiga zawsze na obcasach nawet w 12 cm
ja mam ten komfort ze mam 165 i praktycznie kazda wysokość jak zaloze to jestem i tak niższa, a jak juz to maxymalnie równa z kolegami
moj ex miał 193, drugi 187 i lubie to uczucie byc małą kruszynką przy nich
nie śmiej się tak to z nami kobietami...:br zydal:
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:20   #116
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe Yorka też miałam ale był rozpieszczony do granic możliwości, a zwał się... Dżedaj

śliczny Twój

jutro może, nie mam jeszcze aparatu

teraz grzywkę będzie ciężko pokazać, bo noszę spiętą, nie umiem jej ułożyć

idę jeść, myju i się kładę, miałam kiepskie popołudnie
dobranoc
ojej a wyprostować?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:20   #117
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
aaaaa właśnie mam na głowie c10 dziewczyny mama przy nakładaniu zobaczyła że mam bardzo zaczerwienioną skórę głowy , ale już było pofarbowane połowa głowy, i że mam ranki rzeczywiście - następnego dnia po myciu swędzi mnie ten łeb... to jakieś uczulenie? kurde, boję się że teraz mi wypadną wszystkie włosy

o kurcze może szampon Cię podrażnia
trzymam kciuki za farbowanie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wow super! Gratuluję

pewnie! ja bym nosiła
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
ja bym nosila, na plaze albo o tak o na codzien, czemu nie
spodenki są raczej niezobowiązujące, takie na luzie, do tego jakieś japonki i juz
dzięki dziewczyny tak ten kolor mnie zastanawia, bo on tak intensywny jest, jak kiecka Longori na plaże się raczej nie nadają bo takie bardziej "eleganckie" nawet materiał taki "sztywniejszy" prześpię się z tematem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:21   #118
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja niestety dzis podjęłam decyzje że wracam do C12 jednak efekt po niej bardziej mnie zadowalał

a i pochwale się wam, bo jestem z tego mega dumna, że jeszcze 0,5 kg i będzie równiutkie 10kg które udało mi się zrzucić
a jednak c12
mnie teraz kusi 219, jak wszystkie to wszystkie
gratuluje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A co z podkładem?
Bo nie wiem co kupię na wolnocłowej, zastanawiam się, polećcie mi coś

Ja tez mam Flowerbomba

A rzesy-chyba nigdy by nie wypadly ale zaczely mnie tak denerwowac ze czaelam je zdrapywac, odklajac, byly tak solidnie przyczepione ze meczylam sie dlugo. dalej mam ale juz czesc odkleilam.
To nie dla mnie, za sztuczno mi
Jak ja te cycki zniose, przeciez sobie nie wyjmę
na podkłąd jestem zdecydowana w 90% na ten z Guerlain Lingerie de Peau, ale dzis juz kasy nie miałam tyle musze zaoszczedzic i kupie w przyszlym miesiacu
on jest dla mnie idealny, poczytaj na KWC, dziewczyny sobie chwalą

matko, zdrapywałaś je? ja bym się bała ze mi odpadna z własnymi...


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
też kupiłam tą kredkę turkusową taką i olejek brązujący z drobinkami złotymi jeszcze
a hypnose są piękne kupiłam kiedyś mamie pod choinkę ja teraz męczę Tż o aqua di gioa:lo ve: muuuuszę je w końcu mieć
fajne chyba te kredki, jutro wyprobuje
aa widziałam ten olejek tez, ktos mi mowil ze super opalenizne podkresla
fajne sa tez te zestawy do kąpieli, np czekoladowy
aqua di gio? moj ex TZ uzywal pour homme oczywiscie damska wersja nie wiem jak pachnie ale męska miło wspominam hehe
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:21   #119
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez nie narzekam

a w Sephorze-zapomniałam napisac
troche przecen jest, ale jak zwykle nie na to co się chciało dokładnie kupic

kupiłamm to co miałam zaplanowane czyli moje kochane perfumy Lancome Hypnose, uzywam juz kilka lat, ostatnio z przerwą na Flowerbomb, ale jednak wróciłam do tamtych
z wyprzedazowych uplowałam dwie kredki Sephora Jumbos, niebieska i fioletową, takie do kreski na gornej powiece, pani zachwalała ze się długo trzymają i są miękkie, za 9 zl z 39 wiec wziełam błyszczyk malinowy tez za 9zl z 39
i pomadke Make up For Ever delikatny róz tym razem, juz kiedys słyszałam pochwały o niej, ze się trzyma 8h z jedzeniem i piciem-zobaczymy a cena mnie zacheciła bo przeceniona z 99 zł na 55


a powiedz mi jak rzęski się trzymają??
jakie świetne zakupki
pokazuj pomadkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 21:22   #120
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam 169 nie uważam się za kobyłę

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



oj tam dla mnie najważniejszy jest mój a nie obcy

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



nie śmiej się tak to z nami kobietami...:br zydal:
Bo to nie tylko wzrost a całokształt

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość



na podkłąd jestem zdecydowana w 90% na ten z Guerlain Lingerie de Peau, ale dzis juz kasy nie miałam tyle musze zaoszczedzic i kupie w przyszlym miesiacu
on jest dla mnie idealny, poczytaj na KWC, dziewczyny sobie chwalą

matko, zdrapywałaś je? ja bym się bała ze mi odpadna z własnymi...


A jaki kolor testowalas?


No drapałam

Mysle co na wolnocłowej kupić dlatego sie dopytuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.