Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 08:35   #2671
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...alizujacy.html

Myślicie, ze do młodej, mieszanej cery nada sie ten koncentrat?
Myślę,że śmiało
Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Anula niedługo tak zmłodniejesz, że na trądzik młodzieńczy będziesz smarowidła kupować Jak Pan Ibisz

!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:55   #2672
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Hej dziewczyny do mnie dotarla w końcu nowa buteleczka hydrolatu z kocanki.
Mam pytanko do dziewczyn ktore używaja mineralow do makijażu.Co sądzicie o firmie Lucy Minerals
oraz o firmie Sleek
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 10:15   #2673
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah co chwilę nam tu wstawiasz jakieś cuda szalejesz!!! Super zakupki
Miłego relaksu !
Dziękuję, jestem juz po. Micel AP okazal się bardzo fajny, lekko nawilża, bardzo ladnie wygladzil buzię. Jest delikatny. Na razie nie mialam jeszcze okazji przetestować go do demakijażu, ale mniemam sądzić, że będzie bez zarzutu, gdyż oczyścił mi wczoraj pory oraz nadmiar sebum szybko i bez zbędnych ceregieli. Fajnie tonizuje

A co do cudów, to jeszcze nie koniec, wlaśnie czekam na kolejną przesylkę, dzwonil do mnie kurier, ale bylam w spożywczym, mam nadzieję, że lada chwila się zjawi.


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
oo bingo Używałam kiedyś serii czekoladowej i używam ich masek czasem, bo włosy to obszar gdzie jestem mniej restrykcyjna w końcu to martwa część jakby nie było i jestem zadowolona. Dobre do wzbogacania. Ja znajduję je w Auchan bądź tesco, ceny faktycznie śmieszne)
Moja wczorajsza kąpiel byla bardzo udana. Szampon i kuracja do wlosów okazaly się rewelacyjne. Tego wlaśnie potrzebowaly moje wlosiska. Pozostale produkty do kapieli też niczego sobie, przyjemne zapachy, czulam, ze woda nie wysuszyla mi skóry.


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah ale szalejesz I jedne zakupki i drugie są cudowne!! To błotko fajnie wygląda
I jak relaksik?
Super, dziękuję A błoto już kiedyś mialam tyle, ze z Jericho, bylam zadowolona, ale ono bylo z dodatkami i glikolem propylenowym. Ponoć to jest w 100% czyste, wiec się skusilam.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Człowiek raz w życiu chce zrobić dobry uczynek bezinteresownie to w zamian się go wbija w grzeszne poczucie pychy
Każda z Nas jest zupełnie wyjątkowa pod każdym względem i tego się trzymajmy,ok?

Bingo Spa widziałam w stacjonarnym sklepie shea.pl
Następnym razem trzeba się będzie im bliżej przyjrzeć

Ojej, no nie moglam przemilczeć tego, ze ktos ma wielkie serducho i cierpliwosć, zeby dla obcej baby biegać po sklepach w środku mroźnej zimy mając w dodatku swoje sprawy i obowiązki.

Ja kupilam na Allu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 10:31   #2674
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

a mnie cos bardzo szkodzi :/ mam pelno nowych niespodzianek. W sumie ostatnio chwalilam moja cere wiec moglam sie spodziewac, ze cos mi sie zadzieje na niej

ale mam pelno krostek - i obawiam sie ze mogl to zrobic olej wspanialy :/ mi to zasze nie pasuje to co na ogol wszystkim
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 10:51   #2675
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Super zakupy dziewczyny
czekam na kuriera ...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:13   #2676
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a mnie cos bardzo szkodzi :/ mam pelno nowych niespodzianek. W sumie ostatnio chwalilam moja cere wiec moglam sie spodziewac, ze cos mi sie zadzieje na niej

ale mam pelno krostek - i obawiam sie ze mogl to zrobic olej wspanialy :/ mi to zasze nie pasuje to co na ogol wszystkim

Natomiast mnie chyba szkodzi mleczko do demakijazu twarzy Yves Rocher z tej serii z ecocert. Mam po nim czerwoną skórę i tak jakby mala wysypka sie pojawila, tyle, ze nie do końca mam pewnosć, że to z winy YR.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Super zakupy dziewczyny
czekam na kuriera ...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:24   #2677
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Co sądzicie o firmie Lucy Minerals oraz o firmie Sleek
Z Lucy Serum Ambrosia, cienie, linery mineralne mogę szczerze polecić
Natomiast podkłady w formule Original w moim odczuciu nadają się głównie do suchej cery, na mojej mieszanej spływały... są jeszcze dwie formuły do cery tłustej (OCC i OCS) więc możliwe, że byłyby bardziej odpowiednie. Jeśli chodzi o krycie to Lucy jest bezkonkurencyjna (ewentualnie Pixie, ale ja nie miałam styczności). Generalnie warto się zapoznać z Lucyną, bo przez internety nie sposób sprawdzić jak będzie, jeno organoleptycznie

Sleek nie jest firmą mineralną, ich paletki są "mineral based" a w rzeczywistości są "paraffin based" - wg inci na opakowaniu.
Ale stosunek ceny do jakości jest ok.

Cytat:
Ja już sie nie moge doczekać kiedy maseczke z glinki sobie zrobię super wymianka nam sie udała
A próbowałaś detoxa?
Ano, chłop mi przyniósł te cuda do pracy - siedziałam jak Kłapouchy, wyciągałam z kopertki, układałam przed sobą, chowałam ...

Detoxa tylko pod oczy nałożyłam, bo się rano spieszyłam, a w razie awarii nie miałabym planu B Wymaziam się w dzień wolny

A maseczkie może i ja sobie dziś zrobię..waham się między rhassoul a maseczką z neem i kurkumy. Albo może pomieszam wszystko razem...

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2012-01-18 o 11:40
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 11:25   #2678
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Przyszło moje zamówienie z ZSK i olej argonowy śmierdzi kupą ale jak mam być po nim piękna to wstrzymuje oddech i smaruje się, masło kakaowe pięknie pachnie i smaruje nim spierzchnięte usta. Olej z nasion malin czeka na swoją kolej ale już wiem że zapach ma znośny

Znalazłam śliczne mieszkanie. Co prawda blok obok gdzie teraz mieszkam, ale jak nie będę siedziała w oknie z lornetką to wszystko będzie w porządku. Łatwiej mi się będzie przeprowadzić. Okolica jest mi znana. Ludzie sympatyczni. Od razu samopoczucie się odrobinkę prawiło - jeden stresogenny czynnik wyeliminowany. Teraz tylko praca, sesja, odkładanie pieniędzy na samochód, a może w między czasie ktoś znowu zawróci mi w głowie...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:46   #2679
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

kakulinka - ale wynajem?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 11:51   #2680
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie z ZSK i olej argonowy śmierdzi kupą ale jak mam być po nim piękna to wstrzymuje oddech i smaruje się, masło kakaowe pięknie pachnie i smaruje nim spierzchnięte usta. Olej z nasion malin czeka na swoją kolej ale już wiem że zapach ma znośny

Znalazłam śliczne mieszkanie. Co prawda blok obok gdzie teraz mieszkam, ale jak nie będę siedziała w oknie z lornetką to wszystko będzie w porządku. Łatwiej mi się będzie przeprowadzić. Okolica jest mi znana. Ludzie sympatyczni. Od razu samopoczucie się odrobinkę prawiło - jeden stresogenny czynnik wyeliminowany. Teraz tylko praca, sesja, odkładanie pieniędzy na samochód, a może w między czasie ktoś znowu zawróci mi w głowie...
Obserwuj buzię po arganie - dla za ciężki, chciał mnie zapchać
Ale sie cieszę
Jak dasz sobie zawrócić w głowie to z pewnościa tak będzie
Pewnie, że w znajomej okolicy będziesz sie czuła pewniej i bezpieczniej lornetke wyrzuc a kup rolety i bedzie ok!


Ckin2u - naprawdę sie nie spodziewałam! Byłam pewna, że wspaniały Cię zachwyci, oczaruje i będziesz zadowolona. Niedobry olej czuje się winna, bo Cie na niego namawiałam.......

MysiaJadwisia - ja mam tak samo najpierw oglądam, macam, oczy cieszę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 12:10   #2681
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Z Lucy Serum Ambrosia, cienie, linery mineralne mogę szczerze polecić
Natomiast podkłady w formule Original w moim odczuciu nadają się głównie do suchej cery, na mojej mieszanej spływały... są jeszcze dwie formuły do cery tłustej (OCC i OCS) więc możliwe, że byłyby bardziej odpowiednie. Jeśli chodzi o krycie to Lucy jest bezkonkurencyjna (ewentualnie Pixie, ale ja nie miałam styczności). Generalnie warto się zapoznać z Lucyną, bo przez internety nie sposób sprawdzić jak będzie, jeno organoleptycznie

Sleek nie jest firmą mineralną, ich paletki są "mineral based" a w rzeczywistości są "paraffin based" - wg inci na opakowaniu.
Ale stosunek ceny do jakości jest ok.




Zgadzam się co do Sleeka Lucy właśnie kocham w formule oryginal a mam skórę mieszaną Widać co skóra to opinia A jeśli chodzi o mistrza krycia.. Lauressa testowałaś?
To jest dopiero mistrz! i blusche mocno kryją, chyba najmocniej jak się da ale można się nimi pięknie otynkować..

Kat_zuk jest całe wielkie podforum mineralne znajdziesz tam wiele informacji bo jak widać co cera to opinia A my tu raczej o pielęgnacji jednak klikamy Tylko wiesz.. minerały to zło, wciągają przeokropnie!

Mysia masz króliczka?!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 12:35   #2682
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Przyszły 2 paczki, jedna ze sklep.zdrowe-kosmetyki.pl. Jestem zachwycona, dostalam od nich sporo ciekawych próbek, m in amb i podklad Lavery Na zdjeciach cale zamówienie, ale nie wszystko jest dla mnie, już nie myślcie, że ja tyle pieniędzy marnotrawię na swoją próżnosć A na poważnie, to jak już pisalam kiedyś, mam nawal rodzących wkrótce kobiet i w najbliższym otoczeniu

Zdj 1
Bielenda Ideal Skin maski algowe diamentowa i na zmarszczki mimiczne
Zdj 2
Ava Eco Linea Tonik ( chyba będzie na prezent)
Sodasan Mydło sandałowe
Balm Balm, 2 maseczki z hibiskusa ( jedna dla koleżanki), drugą koniecznie wieczorem przetestuję.
Zdj 3
Logona Biała Ziemia z kwiatem lotosu ( Dla koleżanki), ja czekam na brązową
Safea Biała glinka kaolinowa
Zdj 4
Logona dla syna Żel-Szampon 2in1 pod prysznic, balsam
Logona dla niemowląt płyn do kąpieli i mleczko dla nowego członka w naszej dalszej rodzinie, który na świat przyjdzie w lutym
Zdj 5
Próbki Wszystko przyszło świeżutkie, długie terminy ważności. Polecam wszystkim ten sklep
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020769.jpg (61,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020773.jpg (112,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020776.jpg (70,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020781.jpg (79,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020783.jpg (69,1 KB, 41 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 12:37   #2683
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kakulinka - ale wynajem?
Tak

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Obserwuj buzię po arganie - dla za ciężki, chciał mnie zapchać
Ale sie cieszę
Jak dasz sobie zawrócić w głowie to z pewnościa tak będzie
Pewnie, że w znajomej okolicy będziesz sie czuła pewniej i bezpieczniej lornetke wyrzuc a kup rolety i bedzie ok!
Dobrze że napisałaś, będę bacznie się buźce po olejku przyglądała.
Lornetki na szczęście nie mam, mam tylko nadzieje nie za często go spotykać a już tym bardziej z tą nową pindzią, i żeby mi naszego auta pod blokiem nie stawiał bo będzie mi smutno że tym autem uczyłam się jeździć, że władowałam w nie całe swoje oszczędności. Jak znajdę pracę będę odkładała na swoje i tylko swoje. Obym tylko znalazła...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 12:58   #2684
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:12   #2685
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przyszły 2 paczki, jedna ze sklep.zdrowe-kosmetyki.pl. Jestem zachwycona, dostalam od nich sporo ciekawych próbek, m in amb i podklad Lavery Na zdjeciach cale zamówienie, ale nie wszystko jest dla mnie, już nie myślcie, że ja tyle pieniędzy marnotrawię na swoją próżnosć A na poważnie, to jak już pisalam kiedyś, mam nawal rodzących wkrótce kobiet i w najbliższym otoczeniu

Zdj 1
Bielenda Ideal Skin maski algowe diamentowa i na zmarszczki mimiczne
tak, tak, każda sie tutaj tak tłumaczy.......
śliczności !
Korah, ja nigdy sie nie interesowałam maskami algowymi - mogłabys pare słów oświecenia mi przekazać?
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Tak


Dobrze że napisałaś, będę bacznie się buźce po olejku przyglądała.
Lornetki na szczęście nie mam, mam tylko nadzieje nie za często go spotykać a już tym bardziej z tą nową pindzią, i żeby mi naszego auta pod blokiem nie stawiał bo będzie mi smutno że tym autem uczyłam się jeździć, że władowałam w nie całe swoje oszczędności. Jak znajdę pracę będę odkładała na swoje i tylko swoje. Obym tylko znalazła...
Kupisz sobie autko, kupisz
Nowsze, ładniejsze i szybsze
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:25   #2686
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tak, każda sie tutaj tak tłumaczy.......
śliczności !
Korah, ja nigdy sie nie interesowałam maskami algowymi - mogłabys pare słów oświecenia mi przekazać?


Już nie bądź taka skromna, bo to Ty zawsze najbardziej kusisz i już my wszystkie dobrze o tym wiemy

Co do masek algowych, to po pierwsze tylko Bielenda, bo są naturalne, duży wybór i naprawde skuteczne, choć należy uważać na podróbki na allegro.
Trzeba trochę wprawy i szybkiego dzialania w szykowaniu, nakladaniu i zdejmowaniu maski, maskę trzeba wyczuć, ale to nie jest trudne, bo po 2 uzyciach już wiadomo o co chodzi.
Efekt:
w zależnosci od rodzaju maski zawsze taki jak obiecuje producent, niektóre maski dają efekt spektakularny i nie na jeden dzień, a na dłuższy czas. Pomimo ścislych instrukcji użycia można czasem poeksperymentować.
Ogólnie wszystkie te maski dają efekt wyciszenia skóry, zamykają pory, goją, a te odmladzające dodatkowo napinają i wygladzają zmarszczki, przy umiejętnym użyciu po jednym zabiegu można się odmlodzić nawet o 10 lat Zdażylo mi się to 2 razy niektóre z masek tez od razu nawilżają. Bardzo ważne jednak jest to, żeby pod taką maske nalożyć jakieś serum lub coś w rodzaju olejku, np koncentrat amb itp, ale w nie duzej ilości, a twarzy nie myć przez ok 12 godzin po zdjęciu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 13:53   #2687
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do masek algowych, to po pierwsze tylko Bielenda, bo są naturalne, duży wybór i naprawde skuteczne, choć należy uważać na podróbki na allegro.
witaj korah! pewnie mnie nie kojarzysz ale to przez Ciebie i te maski algowe trafiam na ten watek... nie wiem czy powinnam Ci dziękować czy mieć Ci za złe moja zgubę

Anula jak chcesz moge dopisac do listy dla Ciebie maske, mam ze spirulina
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:25   #2688
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah kupiłaś te maski algowe w sklepie zdrowe-kosmetyki? Bo szukam i nie potrafię ich znaleźć..
Piękne zakupy!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:44   #2689
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
witaj korah! pewnie mnie nie kojarzysz ale to przez Ciebie i te maski algowe trafiam na ten watek... nie wiem czy powinnam Ci dziękować czy mieć Ci za złe moja zgubę

Anula jak chcesz moge dopisac do listy dla Ciebie maske, mam ze spirulina
Witaj! Kojarze Twój nick, cieszę się, ze do nas dolączasz i ze moglam pomóc

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Korah kupiłaś te maski algowe w sklepie zdrowe-kosmetyki? Bo szukam i nie potrafię ich znaleźć..
Piękne zakupy!

Pisalam, że przyszly mi dwie paczki, jedna z tego sklepu, a druga z allegro i to wlaśnie w niej byly maski. Na allu jest spory wybór tych masek. Na pierwszy raz lepiej kupić te w pudelku, nie te w saszetce, bo na saszetce nie ma instrukcji. Chyba, że sobie przeczytasz instrukcje na stronie bielendy

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-18 o 14:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 14:48   #2690
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Pisalam, że przyszly mi dwie paczki, jedna z tego sklepu, a druga z allegro i to wlaśnie w niej byly maski. Na allu jest spory wybór tych masek. Na pierwszy raz lepiej kupić te w pudelku, nie te w saszetce, bo na saszetce nie ma instrukcji.
Aaa coś dzisiaj jestem nieprzytomna pomimo 3 kaw Dziękuję Ci bardzo za informację, miałam już maski algowe także wiem jak się ich używa Zdziwiłaś mnie informacją o podróbkach na allegro ?! Teraz na wszystko już trzeba uważać na prawdę..
Szczerze nie wiem czy umiałabym rozpoznać oryginał...
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:51   #2691
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aaa coś dzisiaj jestem nieprzytomna pomimo 3 kaw Dziękuję Ci bardzo za informację, miałam już maski algowe także wiem jak się ich używa Zdziwiłaś mnie informacją o podróbkach na allegro ?! Teraz na wszystko już trzeba uważać na prawdę..
Szczerze nie wiem czy umiałabym rozpoznać oryginał...

Trzeba uważać, nawet ja nie mam 100% pewności, czy to oryginal. Czasem warto zaplacić te 2-3 zl wiecej ale mieć pewnosć, że kupujesz u uczciwego sprzedawcy na paragon.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-18 o 14:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:51   #2692
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Podczytuje Was od jakiegos czasu, mogę Wam cos szeptem podpowiedziec?
Trafiłam przez przypadek na produkty Macrovita, znacie?
Na przykład tutaj: http://www.macrovita.pl/pol_m_SERIA-SLONECZNA-617.html
Puszczam Wam link do serii słonecznej bo wiem jak niektorym cięzko trafić na dobry filtr.
Na moje oko kremy bardzo naturalne na składnikach pochodzacych z upraw ekologicznych.
Bez parabenów, glikolu i innych.
Są kremy i mleczka z spf 20, 25, 30, 50+.
Moze komuś się ta informacja przyda, pozdrawiam
Czytająca w ukryciu Poli

Ps. Jak znacie i się powtarzam to przepraszam
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-19 o 12:56
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:52   #2693
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już nie bądź taka skromna, bo to Ty zawsze najbardziej kusisz i już my wszystkie dobrze o tym wiemy

Co do masek algowych, to po pierwsze tylko Bielenda, bo są naturalne, duży wybór i naprawde skuteczne, choć należy uważać na podróbki na allegro.
Trzeba trochę wprawy i szybkiego dzialania w szykowaniu, nakladaniu i zdejmowaniu maski, maskę trzeba wyczuć, ale to nie jest trudne, bo po 2 uzyciach już wiadomo o co chodzi.
Efekt:
w zależnosci od rodzaju maski zawsze taki jak obiecuje producent, niektóre maski dają efekt spektakularny i nie na jeden dzień, a na dłuższy czas. Pomimo ścislych instrukcji użycia można czasem poeksperymentować.
Ogólnie wszystkie te maski dają efekt wyciszenia skóry, zamykają pory, goją, a te odmladzające dodatkowo napinają i wygladzają zmarszczki, przy umiejętnym użyciu po jednym zabiegu można się odmlodzić nawet o 10 lat Zdażylo mi się to 2 razy niektóre z masek tez od razu nawilżają. Bardzo ważne jed
nak jest to, żeby pod taką maske nalożyć jakieś serum lub coś w rodzaju olejku, np koncentrat amb itp, ale w nie duzej ilości, a twarzy nie myć przez ok 12 godzin po zdjęciu.
dziękuję bardzo za wyjasnienie. Brzmi skomplikowanie acz zachęcająco
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
witaj korah! pewnie mnie nie kojarzysz ale to przez Ciebie i te maski algowe trafiam na ten watek... nie wiem czy powinnam Ci dziękować czy mieć Ci za złe moja zgubę

Anula jak chcesz moge dopisac do listy dla Ciebie maske, mam ze spirulina

dzięki Ci dobra Kobieto chętnie wypróbuję, czy umiem się takim cudem posługiwać.......
chyba musimy sie niedługo spotkać, bo inaczej trzeba będzie tira zamówić do transportu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 14:59   #2694
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

dzięki Ci dobra Kobieto chętnie wypróbuję, czy umiem się takim cudem posługiwać.......
chyba musimy sie niedługo spotkać, bo inaczej trzeba będzie tira zamówić do transportu
Aniaa spooko ja Cię wyciapię cieszysz się, co?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:20   #2695
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Lucy właśnie kocham w formule oryginal a mam skórę mieszaną Widać co skóra to opinia A jeśli chodzi o mistrza krycia.. Lauressa testowałaś?
To jest dopiero mistrz!

Mysia masz króliczka?!
Ja jeszcze dam Lucy szansę, będę próbować z innymi kremami, może z tym koncentratem AMB który tak zachwalacie

Lauressa miałam próbeczkę i baaardzo mi się podobał efekt, ale to drogie proszki, więc zostałam przy Lumiere. Dzięki za przypomnienie mi Lauressa, zapoluję na niego.

Gayenko
, mam króliczka, a nawet dwa Jedna adoptowana z SPK - link u mnie w podpisie. Druga z Allegro, za 1 zł Obydwie cudowne
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:48   #2696
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja lubię Lucy Minerals ale wolę jednak Lauressa bo sa bardziej kremowe
Mysia Jadwisia zdobądź jakąś próbkę lauressa i sobie porównaj Kochana czy Ci pasują
Chcę maskę algową bielendy! Na ile użyć starcza takie opakowanie?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-01-18 o 16:24
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:57   #2697
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah, dziewczyny - a w tych maskach algowych można spać? Korah pisała, żeby 12 godz po użyciu nie myć twarzy, jak rozumiem te maski działają jeszcze kilka(naście?) godzin po nałożeniu. Tylko czy da się w tym zasnąć A te z Bielendy są lepsze niż zwykła spirulina w proszku?

Magnesito, raczej nie planuję w najbliższym czasie kupowania pełnych wymiarów, wystarcza mi to, co mam Raczej będę się czaić na jakieś odsypki do testów z wymianek. Właściwie jak skończę mój big Lumiere (co nastąpi nieprędko) to miałam zamiar nabyć Meow, ale widzę, że podstępne kusicielki nie śpią... Mam na szczęście czas, żeby gruntownie się zapoznać z tym, co będzie mej facjacie odpowiadało.

Edytowane przez MysiaJadwisia
Czas edycji: 2012-01-18 o 16:06
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:59   #2698
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie z ZSK i olej argonowy śmierdzi kupą ale jak mam być po nim piękna to wstrzymuje oddech i smaruje się, masło kakaowe pięknie pachnie i smaruje nim spierzchnięte usta. Olej z nasion malin czeka na swoją kolej ale już wiem że zapach ma znośny
Tak samo go odbieram, jak zapach świeżej sraczki Ale po wysmarowaniu aromat wietrzeje i nie czuć nic. Ale pierwszy raz z olejem arganowym niezapominany Dzielna bądź
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:59   #2699
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Korah, dziewczyny - a w tych maskach algowych można spać? Korah pisała, żeby 12 godz po użyciu nie myć twarzy, jak rozumiem te maski działają jeszcze kilka(naście?) godzin po nałożeniu. Tylko czy da się w tym zasnąć A te z Bielendy są lepsze niż zwykła spirulina w proszku?
Eeee nieee absolutnie! Jakbyś zostawiła to na dłużej na twarzy to nie wiem czy dałabyś radę je ściągnąć. Pisała, żeby nie myć twarzy bo je się ściąga właśnie, robią się takie plastyczne i miękkie. Nie myje się po zdjęciu maski twarzy)

Magnesia a Ty tak wszystkich nie zapraszaj do zamówienia Lauressa bo nas zaraz moderator pogoni- nie mamy wśród nas oficjalnej organizatorki więc lepiej nie pisać o tym na forum. No i nie wiadomo czy organizująca zamówienie się zgodzi na tyyyle ludzi, bo to jej praca, czas i odpowiedzialność
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-01-18 o 16:01
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:05   #2700
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Magnesia a Ty tak wszystkich nie zapraszaj do zamówienia Lauressa bo nas zaraz moderator pogoni- nie mamy wśród nas oficjalnej organizatorki więc lepiej nie pisać o tym na forum. No i nie wiadomo czy organizująca zamówienie się zgodzi na tyyyle ludzi, bo to jej praca, czas i odpowiedzialność
Myślę, że jeżeli anulka mnie poinstruuje to mogę się podjąć zamówienia
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.