Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 17:21   #4351
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość


no to cudnie, że się wyjaśniło
a Herbfarmacy dobrze wspominam (ten Divine cośtam) - ale teraz mam fazę na Santaverde
a który ich krem polecasz najmocniej?
bo widzę tu od 140 do ponad 400 zł nawet
http://www.naturnika.pl/pl/producer/Santaverde/23

Korah, żadne to dylematy, bierz oba
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:34   #4352
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a który ich krem polecasz najmocniej?
bo widzę tu od 140 do ponad 400 zł nawet
http://www.naturnika.pl/pl/producer/Santaverde/23

Korah, żadne to dylematy, bierz oba
Heh, nie ze mną takie numery, i tak w domu będzie dylemat, od którego zacząć

Ceny tego santaverde dla mnie nie do przejścia, chyba, ze mają zniżki jak np w Phenome
Używał ktoś może żelu aloesowego Equilibry W Ziko kosztuje 32 zł na promocji i ma całkowicie bezpieczny skład (inny, niż jest w KWC, tam jakaś stara wersja chyba jest). Warto, działa cokolwiek???
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:36   #4353
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

kupując kremy herbfarmacy grzecznie nadmieniłam, że jeśli jest możliwość otrzymania próbek innych produktów tej firmy to ja bardzo chętnie Pani Mariola odpisała, że niestety im się skończyły, ale dośle mi jak dostanie - no i dotrzymała słowa nie powiem - zachwycona jestem
Wczoraj patrzyłam na stronie sklepu to obecnie te próbki są do kupienia to są wersje mini.


Nie wiem, czy Wam pisać ale....... dzisiaj już z 6 osób mnie zaczepiło odnośnie moich lśniących włosów dr.organic rządzi
Miło z ich strony, to się nazywa dbanie o klienta
Zapisuję nazwę sklepu, skorzystam na pewno

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zacne powiadasz? To super, że nie musisz zamawiać

Już żałuję, że któregoś nie wzięłam A ten tymiankowy ma kwas jabłkowy no i teraz dylemat życia, który wybrać najpierw
Ja tez intensywnie zastanawiam się nad tymi żelami Ja bym brała rumiankowy.
Jestem ciekawa czy Twoim zdaniem okażą się lepsze od cleanserów Aubrey Organics. Ja zużywam już 2 butelkę, tym razem do cery mieszanej i choć jest bardzo dobra to trochę mi się znudziły ciągle te same konsystencje i w ogóle Sylveco może okazać się ciekawa odskocznią
A że marka już mnie nieraz zaskoczyła spodziewam się czegoś naprawdę fajnego.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:00   #4354
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zacne powiadasz? To super, że nie musisz zamawiać

Już żałuję, że któregoś nie wzięłam A ten tymiankowy ma kwas jabłkowy no i teraz dylemat życia, który wybrać najpierw
Wszystko z tego Sylveco kupię i to Wasza wina, niedobre

To źle czy dobrze? Bo nie wiem w jakim kontekście pisałaś, a właśnie na tymiankowy sobie ostrzę zęby.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:07   #4355
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczynki, czy coś porzadnego dostane może w sklepie l'occitane????
bom dostala rabat urodzinowy i nie wiem, co z nim poczac....
albo w YRocher? Już 100 lat ta nie byłam...

i czuję się w obowiązku, wobec tylu miłych słów, zapewnić, że (być może dzięki pielęgnacji, może nawet dzięki naturalnej) nie wyglądam źle póki co, pewnie nawet nie wyglądam na swoje lata ale po zimie (na wiosnę) i po lecie (czyli u progu jesieni) od paru lat odnotowuję znaczny wzrost objawów starzenia na mej twarzy to mnie trochę demobilizuje; ale jeszcze nie sprawiło, bym tą całą zabawę porzuciła - koniec końców przecież to lubię, więc nie zanosi się
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:22   #4356
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
za późno, już pooglądałam wszystkie
na locri też mi kilka odżywek dr organic wpadło w oko, ale czy one będą takie dobre jak kokosowa
Anulo, czy miałaś inne odżywki dr organic?

donoszę, że w tk maxx widziałam odżywki nature's gate prawie 1000 ml za 34 zł. jeszcze są kremy z eco Organic ocean za 34 zł.
miałam ich odżywkę z miodem manuka - wystawiłam jej opinie na kwc polecam
powiem Ci szczerze, że bardziej niż na kokosa napalałam się na odżywkę z arganem - jutro się przekonam czy słusznie no i ta z oliwą do mnie macha
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię ...ale wczoraj dopadła mnie niecierpliwość i już zamówiłam i z alkiem i z gliceryną i ten na pięty

za kilka dni będe sie urodzinować i tak myśle, że sprawię sobie kilka prezentów z santa
świetny plan i świetna okazja
szkoda, że do moich urodzin tak daleko........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:22   #4357
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja tez intensywnie zastanawiam się nad tymi żelami Ja bym brała rumiankowy.
Jestem ciekawa czy Twoim zdaniem okażą się lepsze od cleanserów Aubrey Organics. Ja zużywam już 2 butelkę, tym razem do cery mieszanej i choć jest bardzo dobra to trochę mi się znudziły ciągle te same konsystencje i w ogóle Sylveco może okazać się ciekawa odskocznią
A że marka już mnie nieraz zaskoczyła spodziewam się czegoś naprawdę fajnego.
Czy lepsze, nie wiem czy jest coś lepszego, mogą nie być takie odżywcze, ale równie dobre, delikatne, po prostu inne.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wszystko z tego Sylveco kupię i to Wasza wina, niedobre

To źle czy dobrze? Bo nie wiem w jakim kontekście pisałaś, a właśnie na tymiankowy sobie ostrzę zęby.
Pisalam w pozytywnym sensie No cóż, ja za każdym razem jak wchodzę na ten wątek, to ze wszystkich stron jest gradobicie ciekawymi produktami, nie idzie się wybronić

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczynki, czy coś porzadnego dostane może w sklepie l'occitane????
bom dostala rabat urodzinowy i nie wiem, co z nim poczac....
albo w YRocher? Już 100 lat ta nie byłam...

i czuję się w obowiązku, wobec tylu miłych słów, zapewnić, że (być może dzięki pielęgnacji, może nawet dzięki naturalnej) nie wyglądam źle póki co, pewnie nawet nie wyglądam na swoje lata ale po zimie (na wiosnę) i po lecie (czyli u progu jesieni) od paru lat odnotowuję znaczny wzrost objawów starzenia na mej twarzy to mnie trochę demobilizuje; ale jeszcze nie sprawiło, bym tą całą zabawę porzuciła - koniec końców przecież to lubię, więc nie zanosi się
L'ocitane nie wiem, a w YR internetowym są teraz fajne prezenty do wyboru do każdego zakupu. Czaję się na kokosowe edt, szampony i żel mango pod prysznic. Żele są na bazie ALS, ale niektóre tylko. Pisze na stronie pod produktami, że baza myjąca roślinna, albo na kwc też są składy podane jak coś. Szkoda, że nie ma wszystkich produktów, ale zajrzyj, może co wyhaczysz, no chyba, że bon masz tylko do stacjonarnych, nowe pomadki ponoć chwalone
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 19:38   #4358
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pisalam w pozytywnym sensie No cóż, ja za każdym razem jak wchodzę na ten wątek, to ze wszystkich stron jest gradobicie ciekawymi produktami, nie idzie się wybronić



L'ocitane nie wiem, a w YR internetowym są teraz fajne prezenty do wyboru do każdego zakupu. Czaję się na kokosowe edt, szampony i żel mango pod prysznic. Żele są na bazie ALS, ale niektóre tylko. Pisze na stronie pod produktami, że baza myjąca roślinna, albo na kwc też są składy podane jak coś. Szkoda, że nie ma wszystkich produktów, ale zajrzyj, może co wyhaczysz, no chyba, że bon masz tylko do stacjonarnych, nowe pomadki ponoć chwalone
To dobrze, tymiankowy wydaje mi się delikatniejszy od rumiankowego.

W YR jest dobry odżywczy krem do stóp i peeling do stóp, ale składy mają nienaturalne oczywiście
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:16   #4359
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

jeeeeeee!!!!!!!!
od pół godziny siedzę z nosem w odżywce dr.organic moroccan, bo pewna Dama chciała wiedzieć jak ona pachnie nie mogłam skojarzyć zapachu, chociaż znajomy taki jak ja tego nienawidzę znajomy, ale nie mogę wpaść jaki
zapach jest konkretny, ale nie jest za mocny, jest lekko orientalny, ale nie duszący, jest świeży i ostry a pachnie......... cynamonową gumą do żucia
ostry cynamon, orientalny i drzewny w miły sposób, czuję leciuteńką nutkę mięty pieprzowej, przez którą właśnie zapach idealnie do cynamonowej gumy do żucia mi pasuje

oczywiście jest tam mnóstwo innych nut zapachowych, ale ja najmocniej czuję ostrość, miły oriencik i cynamom
bardzo ciekawy i fajny zapach!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-27 o 20:34
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:56   #4360
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Gratuluję wam wszystkich szczęśliwie dostarczonych przesyłek Same cudowności zamawiacie. Na bieżąco staram się was czytać i zostałam całkowicie skuszona żelem Santaverde
Już do mnie jedzie i to nie sam Mam nadzieje tylko, że przesyłka dotrze cała i zdrowa...

Anula
, te próbki Herbfarmacy są cudne. Super, że można je zamówić. Możesz napisać jaka jest pojemność takiego mini słoiczka ?

Gdybym wiedziała, że Sylveco planują taką nowość to bym nie kupowała żelu Aubrey (też ma kwas salicylowy) :/
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:01   #4361
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Gratuluję wam wszystkich szczęśliwie dostarczonych przesyłek Same cudowności zamawiacie. Na bieżąco staram się was czytać i zostałam całkowicie skuszona żelem Santaverde
Już do mnie jedzie i to nie sam Mam nadzieje tylko, że przesyłka dotrze cała i zdrowa...

Anula
, te próbki Herbfarmacy są cudne. Super, że można je zamówić. Możesz napisać jaka jest pojemność takiego mini słoiczka ?

Gdybym wiedziała, że Sylveco planują taką nowość to bym nie kupowała żelu Aubrey (też ma kwas salicylowy) :/
to są typowe słoiczki, w jakich sklepy wysyłają próbki (skarbiecnatury ma takie same tylko z przezroczystymi nakrętkami) i w jakich producenci czasem dają testery - pai chociażby. na moje oko jakieś 3 ml.
żelu zazdroszczę!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:04
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:28   #4362
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to są typowe słoiczki, w jakich sklepy wysyłają próbki (skarbiecnatury ma takie same tylko z przezroczystymi nakrętkami) i w jakich producenci czasem dają testery - pai chociażby. na moje oko jakieś 3 ml.
żelu zazdroszczę!
Anulka, przypomnisz, gdzie kupowałaś tego dr. Organica? I czy w Polszy jakiś sklep dystrybuuje tą markę? Widzisz, skoro tak włosy chwalą, to znaczy, że nie jest z Tobą tak źle

I jeszcze zapytam Cię o jedno - farbowałaś włosy Biokapem Delicato, czy zwykłym? Bo Twoja recenzja stoi w zwykłym z tego co pamiętam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:04   #4363
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anulka, przypomnisz, gdzie kupowałaś tego dr. Organica? I czy w Polszy jakiś sklep dystrybuuje tą markę? Widzisz, skoro tak włosy chwalą, to znaczy, że nie jest z Tobą tak źle

I jeszcze zapytam Cię o jedno - farbowałaś włosy Biokapem Delicato, czy zwykłym? Bo Twoja recenzja stoi w zwykłym z tego co pamiętam.
w pl jest jeden sklep - locri.pl, ale nie mają wszystkiego (np. kokosa i moroccan).
a my kupowałyśmy tu https://www.hollandandbarrett.com/
farbowałam tym zwykłym biokapem
mi włosy po prostu wypadają po farbie i są takie no nie takie jak kiedyś, ale błyszczeć błyszczą.... na szczęście już coraz lepiej z nimi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:06   #4364
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Na pewno przesadzasz, ja coś czuję, że zadbana kobitka z Ciebie



A enzymatyczny z Phenome testowałaś?
Jeśli nie to chętnie służę próbką, może akurat Ci się spodoba
Też jestem zdania, że mało enzymatycznych na rynku Chciałam jeszcze wypróbować Annemarie Börlind ale ten talk w składzie nie bardzo mi się podoba, cena też odstrasza Chyba powrocę do peelingu z BU bo po nim miałam najładniejszą buzię

Anula, Ty tą pania z iwosa zastraszałaś czy co, że Ci tak szczerze próbkami sypnęła? Po takiej reklamie na wątku zyski sklepu wzrosną pewnie x2
Miałam przez chwilę taki zamiar, ale jak doczytałam gdzieś, że wiele osób podrażnił oraz to, że jest raczej do cery tłustej; ja mam co prawda mieszaną, ale wrażliwe i naczyniowe policzki , poza tym miałam mgiełkę różaną od Phenome, która zrobiła mi takiego buraka, że przez godzinę musiałam dochodzić do siebie- dałam sobie spokój z tym peelingiem. Ale przyznam się szczerze, że mam gdzieś z tyłu głowy taką myśl, żeby go kiedyś spróbować , bo jednak z doświadczenia wiem, że może być rożnie u różnych osób;- a Ty jaką masz cerę, bo widzę, że chcesz go wymienić?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:07   #4365
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzień Dobry, jest moja paczuszka od minejo, a wraz z produktami urocza torba Wklejam też ostatnie zakupy w Rossie.

Użyłam kremu do rąk verimy i calkiem, całkiem, choć na razie dłonie nie wymagają efektów specjalnych ( na razie), to chyba z nim jestem odpowiednio przygotowana na sezon grzewczy

Użyłam też lotionu do mycia i chyba przeznaczę go do mycia rąk też dla synka, bardzo łagodny, nie ma zapachu, tzn pachnie delikatnie aptecznie, ale nie daje po nosie.

Wypróbowałam też ten krem pod oczy Sylveco i obawiam się, że jak dla mnie to za ciężki jest, zobaczymy jak zimą się sprawdzi. Na razie nie widzę żadnego podrażnienia, ani łagodzenia. Raczej po prostu nawilżenie i natłuszczenie, może na noc byłby dobry dla mnie, nie wiem, muszę dłużej potestować.

A tonik różany jest mgiełką i pachnie rożanie, podobnie do innych różanychch toników, np mgiełki phenome

Z Alterry najfajniej pachnie konwaliowe, a maskę mam pierwszy raz, już ją kocham ponad wszystko, robi z moimi włosami wszystko to o czym marzą. Treściwsza od odżywki, myślałam, że nie będzie tak dobra jak odżywka, ale jest lepsza Odżywka po każdym myciu się nadaje, natomiast maska rzadziej. Jestem pełna podziwu dla tych dwóch produktów Alterry, przewyższają jakością wiele droższych marek. Do moich włosów są naprawdę idealne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040130.jpg (100,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040140.jpg (97,4 KB, 46 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:28   #4366
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzień Dobry, jest moja paczuszka od minejo, a wraz z produktami urocza torba Wklejam też ostatnie zakupy w Rossie.

Użyłam kremu do rąk verimy i calkiem, całkiem, choć na razie dłonie nie wymagają efektów specjalnych ( na razie), to chyba z nim jestem odpowiednio przygotowana na sezon grzewczy

Użyłam też lotionu do mycia i chyba przeznaczę go do mycia rąk też dla synka, bardzo łagodny, nie ma zapachu, tzn pachnie delikatnie aptecznie, ale nie daje po nosie.

Wypróbowałam też ten krem pod oczy Sylveco i obawiam się, że jak dla mnie to za ciężki jest, zobaczymy jak zimą się sprawdzi. Na razie nie widzę żadnego podrażnienia, ani łagodzenia. Raczej po prostu nawilżenie i natłuszczenie, może na noc byłby dobry dla mnie, nie wiem, muszę dłużej potestować.

A tonik różany jest mgiełką i pachnie rożanie, podobnie do innych różanychch toników, np mgiełki phenome

Z Alterry najfajniej pachnie konwaliowe, a maskę mam pierwszy raz, już ją kocham ponad wszystko, robi z moimi włosami wszystko to o czym marzą. Treściwsza od odżywki, myślałam, że nie będzie tak dobra jak odżywka, ale jest lepsza Odżywka po każdym myciu się nadaje, natomiast maska rzadziej. Jestem pełna podziwu dla tych dwóch produktów Alterry, przewyższają jakością wiele droższych marek. Do moich włosów są naprawdę idealne.


Korah, widziałam w tk maxx taką markę naturalną niemiecką, dość popularną, kremy mają w tk maxx za ok. 16 zł. ale nazwy nie umiem sobie przypomnieć, a chciałabym poczytać o tych kremach.
Naturalicht...coś jakoś tak. kojarzysz?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:34   #4367
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Korah, widziałam w tk maxx taką markę naturalną niemiecką, dość popularną, kremy mają w tk maxx za ok. 16 zł. ale nazwy nie umiem sobie przypomnieć, a chciałabym poczytać o tych kremach.
Naturalicht...coś jakoś tak. kojarzysz?


Nie mogę skojarzyć Jeśli jest popularna, to może mieć inniejszą nazwę, bo taka to nawet w google mi się nie pokazuje
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:39   #4368
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Korah, widziałam w tk maxx taką markę naturalną niemiecką, dość popularną, kremy mają w tk maxx za ok. 16 zł. ale nazwy nie umiem sobie przypomnieć, a chciałabym poczytać o tych kremach.
Naturalicht...coś jakoś tak. kojarzysz?
A jak wyglądają opakowania tych kremów- słoik czy tubka?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:42   #4369
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Nie mogę skojarzyć Jeśli jest popularna, to może mieć inniejszą nazwę, bo taka to nawet w google mi się nie pokazuje
to tak z głowy pisałam ty ją znasz, wiele razy o tym pisałaś. jak wstąpię to tk maxx to ją zapiszę

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42497668]A jak wyglądają opakowania tych kremów- słoik czy tubka?[/QUOTE]

są w papierowych kartonikach, takie biało szare kartoniki, jakieś takie roślinki na nich. takie podłużne opakowania, krem mial 40 ml
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 10:52   #4370
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to tak z głowy pisałam ty ją znasz, wiele razy o tym pisałaś. jak wstąpię to tk maxx to ją zapiszę

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------



są w papierowych kartonikach, takie biało szare kartoniki, jakieś takie roślinki na nich. takie podłużne opakowania, krem mial 40 ml
To są chyba te, co kiedyś były w sieci Drogeria Natura, ale też nie mogę sobie przypomnieć nazwy; kiedyś na wątku sporo osób to miało;-nie wiem, czy Sekretny tego nie używała
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:56   #4371
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to tak z głowy pisałam ty ją znasz, wiele razy o tym pisałaś. jak wstąpię to tk maxx to ją zapiszę

są w papierowych kartonikach, takie biało szare kartoniki, jakieś takie roślinki na nich. takie podłużne opakowania, krem mial 40 ml
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42498004]To są chyba te, co kiedyś były w sieci Drogeria Natura, ale też nie mogę sobie przypomnieć nazwy; kiedyś na wątku sporo osób to miało;-nie wiem, czy Sekretny tego nie używała [/QUOTE]

Może Natuderm https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-28 o 10:59
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:04   #4372
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
korah, tak
dziękuję za pomoc

susabee też dzięki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:05   #4373
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja dość często widuję je w tym sklepie, więc pewnie to te...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:10   #4374
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w pl jest jeden sklep - locri.pl, ale nie mają wszystkiego (np. kokosa i moroccan).
a my kupowałyśmy tu https://www.hollandandbarrett.com/
farbowałam tym zwykłym biokapem
mi włosy po prostu wypadają po farbie i są takie no nie takie jak kiedyś, ale błyszczeć błyszczą.... na szczęście już coraz lepiej z nimi
Dziękuję za informację kochana
Ja farbowałam delikatną wersją i może dlatego nic moim włosom się nie stało, choć mrowienie skóry głowy czułam.
Strasznie mnie kusisz tymi kosmetykami dr. Organic A na odwyku jestem...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:12   #4375
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

nie wiem, czy ktoś już pisał: w sklepie ekosfera 24 darmowa wysyłka (do jutra) dla zamówień pow. 25 zł
mają tam spray alvy w dobrej cenie (32 zł)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:13   #4376
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację kochana
Ja farbowałam delikatną wersją i może dlatego nic moim włosom się nie stało, choć mrowienie skóry głowy czułam.
Strasznie mnie kusisz tymi kosmetykami dr. Organic A na odwyku jestem...
sama siebie kuszę

może locri zdecyduje się poszerzyć ofertę dr. organic - byłoby fajnie, bo ceny mają naprawdę b.dobre.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:50   #4377
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42496850]Miałam przez chwilę taki zamiar, ale jak doczytałam gdzieś, że wiele osób podrażnił oraz to, że jest raczej do cery tłustej; ja mam co prawda mieszaną, ale wrażliwe i naczyniowe policzki , poza tym miałam mgiełkę różaną od Phenome, która zrobiła mi takiego buraka, że przez godzinę musiałam dochodzić do siebie- dałam sobie spokój z tym peelingiem. Ale przyznam się szczerze, że mam gdzieś z tyłu głowy taką myśl, żeby go kiedyś spróbować , bo jednak z doświadczenia wiem, że może być rożnie u różnych osób;- a Ty jaką masz cerę, bo widzę, że chcesz go wymienić?[/QUOTE]


Mam cerę wrażliwą, z naczynkami i drobnymi niedoskonałościami, mieszaną. Kończę już drugie opakowanie mgiełki phenome i zastanawiam się nad kolejnym. Peeling enzymatyczny spowodował buraka tylko po pierwszym użyciu. Przy kolejnych już nie było o tym mowy. Nie wpłynął też na naczynka. Ja jestem jak najbardziej zadowolona.

Korah

Też jestem zdania, że Alterra ma swoje perełki. Niedługo wypróbuję Alverdę i Baleę. Zobaczymy jak wypadną w porównaniu.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:37   #4378
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Korah

Też jestem zdania, że Alterra ma swoje perełki. Niedługo wypróbuję Alverdę i Baleę. Zobaczymy jak wypadną w porównaniu.
Z Alverde uwielbiam szampon hibiskusowy, odżywki i kuracje wg mnie gorsze od Alterry, ale spróbować warto. Czaję się na serum do włosów, a z Balei na krem do stóp 10% mocznika (czerwona tubka).

Też lubię i mgiełkę i enzymatyczny z Phenome, ale mam zupełnie inną cerę, mnie w ogóle nie drażniły, tylko mgiełka za pierwszym razem i to przez moment.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-28 o 13:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:50   #4379
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Moja skóra z kolei kosmetykom Alterra mówi stanowcze nie. Co nie kupię to niewypał i do kosza. Olejek do ciała nawet nie stał koło tego z Alverde, dezodorant śmierdziuch jakich mało, a szampon mnie uczulił. Wszystko wylądowało w koszu i z marką się nie polubiliśmy.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:57   #4380
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Moja skóra z kolei kosmetykom Alterra mówi stanowcze nie. Co nie kupię to niewypał i do kosza. Olejek do ciała nawet nie stał koło tego z Alverde, dezodorant śmierdziuch jakich mało, a szampon mnie uczulił. Wszystko wylądowało w koszu i z marką się nie polubiliśmy.
Mnie też nie powaliły ani produkty do twarzy i ciała ani szampony. Jedynie ampułki i kapsułki do twarzy lubię i chusteczki aloesowe. A tego kremu do mycia twarzy zachwalanego nie zdążyłam wypróbować, bo wycofali. Tak naprawdę tylko maska i odżywka mnie urzekły. Odżywki zużylam już ze 3 litry
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.