Solarium... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 13:15   #1
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330

Solarium...


Witam chce miec piekna zlocisto- brazowa opalenizne. Jakie kosmetyki polecacie - bronzery lub inne. Dodam ze chodze regularnie na solarium od 3 lat, opalam sie na brazowo, skora moja nie jest zbytnio sklonna do podraznien.Chodzi mi o naprawde ładny mocny odcien. I zeby bronzer nie zostawial smug.
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:53   #2
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Solarium...

Skoro chodzisz regularnie na solarium od 3 lat, to (chyba) powinnaś mieć już ładny odcień brązu. Z tego co słyszałam, to nie powinno się używać balsamu, samoopalacza i chodzić na solarium (czy opalać się na słońcu), bo ponoć wtedy wogóle się nie opalasz. Moja kumpela też chciała mieć super opalenizne i używała balsam z Dove + solarium, to po 2 tyg jak przestała się smarować i zmyła z siebie resztki balsamu, to była biała jak mąka. Więc najlepiej kupić w salonie solarium zaszetke balsamu (ok. 3-7zl) wysmarować się i pod lampy
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:00   #3
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Solarium...

przejrzyj sobie inne wątki o solarium,dużo tego jest na wizażu
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:01   #4
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Solarium...

Popieram
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:19   #5
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Solarium...

witam, uzywalam juz emerald bay- definitely dark ,malibu mimosa i choco-latta love, i zaden zbytnio nie spelnil moich oczekiwan co do brazowo-zlotej opalenizny. jestem tylko 'opalona'. Przegladalam juz na wizazu pare stron ale nic interesujacego mnie i ciekawego nie znalazlam .
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:41   #6
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Solarium...

Hmmm.....to może zapytaj się w solarium co zrobić aby mieć taki efekt. Może poleci Ci jakiś kosmetyk lub skieruje na inne lampy.
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:18   #7
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Solarium...

A co sądzicie na temat kosmetyków :
Bronze Satisfaction - Soleo
Deep Brown - Onyx
Total bronzer - Soleo
Face bronzer( słoiczek) - Soleo
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:09   #8
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

A stosowaliście Balsam do ciała Cool Down Baby ?? Opalam się już od 3 miesięcy , i właśnie wczoraj użyłam go po raz 1 , i dosłownie jestem w szoku ! Balsam nie dość że świetnie pachnie karmelem , to chłodzi i nadaje od razu ciemno brązowy odcień na całym ciele , nawet w miejscach gdzie przy zwykłych mgiełkach czy nawet bez kremu nie mogłam się opalić , jestem bardzo mile zaskoczona ! zapłaciłam za niego koło 22 zł , jest duży i starczy na dobre kilka miesięcy. Nawilża fajnie skórę , no i co najważniejsze przyspiesza proces wytwarzania melaniny dlatego dziś jestem już czekoladowa Polecam !

Dodam , że balsam nie posiada samoopalacza , tylko składniki przyspieszające i nadające skórze złocisto karmelowy odcień , dlatego skóra naturalnie uzyskuje swój ciemny odcień.

Zdjęcie na dole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 341339911.jpg (6,6 KB, 133 załadowań)
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:22   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Solarium...

Jest mnostwo watkow dot.solarium i kosmetykow do stosowania tam... TAK CIEZKO BYLO UZYC WYSZUKIWARKI FORUMOWEJ??? ...

Chwila19: nie moge znalesc tego balsamu na Allegro np.
Gdzie go kupilas??i jaka to firma?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:09   #10
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

Jest to firma tannymaxx , na stronach internetowych możesz kupić dość drogo , ja kupiłam na allegro , akurat teraz osoba , która wystawia te kosmetyki nie ma aukcji. Ale na pewno posiada kosmetyki wystarczy do niej napisać o spytać o ten balsam , sądzę , że wystawi nowe aukcje w najbliższym czasie. Kosmetyki tej firmy są zagraniczne dlatego pewnie takie dobre :P Nick tej osoby wysyłam ci prywatną wiadomością .
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 13:59   #11
Kaska86
Zadomowienie
 
Avatar Kaska86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 511
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez chwila_19 Pokaż wiadomość
Jest to firma tannymaxx , na stronach internetowych możesz kupić dość drogo , ja kupiłam na allegro , akurat teraz osoba , która wystawia te kosmetyki nie ma aukcji. Ale na pewno posiada kosmetyki wystarczy do niej napisać o spytać o ten balsam , sądzę , że wystawi nowe aukcje w najbliższym czasie. Kosmetyki tej firmy są zagraniczne dlatego pewnie takie dobre :P Nick tej osoby wysyłam ci prywatną wiadomością .
Możesz mi też napisać nick tej osoby
__________________
My nails my hair my diamond rings,
Shining with all my fancy things,
My crib my car my clothes my jewels,
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 18:16   #12
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Solarium...

Ja tam jestem tradycjonalistką i polecam beta - karoten doustnie. U mnie daje najlepsze efekty
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:44   #13
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez chwila_19 Pokaż wiadomość
Jest to firma tannymaxx , na stronach internetowych możesz kupić dość drogo , ja kupiłam na allegro , akurat teraz osoba , która wystawia te kosmetyki nie ma aukcji. Ale na pewno posiada kosmetyki wystarczy do niej napisać o spytać o ten balsam , sądzę , że wystawi nowe aukcje w najbliższym czasie. Kosmetyki tej firmy są zagraniczne dlatego pewnie takie dobre :P Nick tej osoby wysyłam ci prywatną wiadomością .
jdnak nie kupie tego przyspieszacza wyczytalam ze zawiera DHA a ja chcialam sam przyspieszacz, bez bronzera
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:23   #14
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
jdnak nie kupie tego przyspieszacza wyczytalam ze zawiera DHA a ja chcialam sam przyspieszacz, bez bronzera
Ma ale tylko 1% DHA to tak jakby nic Większość składników to naturalne przyspieszacze , na moim ciele nie ma żadnym plam i przebarwień spowodowanych bronzerem a opalenizna nie schodzi Więc ja polecam Ale wiadomo kwestia gustu.
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:25   #15
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez higienistka Pokaż wiadomość
Ja tam jestem tradycjonalistką i polecam beta - karoten doustnie. U mnie daje najlepsze efekty

Słyszałam , że doustne tabletki są złe , ale co w tym świecie nie jest złe ?

Ja brałam kiedyś beta-bronze czy coś takiego , ale niestety efekty 0

Pozdrawiam
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 16:45   #16
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Solarium...

tez bralam beta-bronze i jak dla mnie, zadnuch efektow widac nie bylo
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 17:32   #17
Nieli85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Solarium...

dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic.... dzis chyba bede pisac na kilku watkach jednoczesnie bo potrzebuje mase odpowiedzi na moje pytania!!!!
otoz mam bardzo jasna cere... hmmm moge wrecz powiedziec ze jest tak biala az przezroczysta... opalam sie niestety na czerwono i choc uwielbiam lato i slonce moja opalenizna jest straszna!!!! nigdy nie korzystalam z solarium bo mowiono mi ze przy tak bladej skorze nie wolno!! nie wiem ile w tym prawdy!! uzywalam zwyklych samoopalaczy ale nigdy nie mialam zadowalajacego efektu albo bylam ruda jak wiewiorka albo w plamach nie mowiac o tym ze przy schodzeniu samoopalacza na ciele robily sie smugi!
w maju mam wesele u przyjaciela i mam sliczna sukienke,gdy ja ubralam i stanelam przed lustrem malo co sie nie poplakalam ( widzialscie kiedys trupa w sukience??) koszmar!!!! musze sie ladnie opalic ale nie mam pomyslu jak...czy faktycznie przy mojej blado-zolto-trupiej skorze nie ma mozliwosci na solarium?? czy wogole solarium mnie opali??czy te balsamy przyspieszajace o ktorych piszecie trzeba uzywac przed opalaniem np w solarium?? bo teraz raczej ciezko na podworku hihihihi, co mam robic plisss plisss pomocy!!!!!!!
Nieli85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:16   #18
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez Nieli85 Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie mi co mam zrobic.... dzis chyba bede pisac na kilku watkach jednoczesnie bo potrzebuje mase odpowiedzi na moje pytania!!!!
otoz mam bardzo jasna cere... hmmm moge wrecz powiedziec ze jest tak biala az przezroczysta... opalam sie niestety na czerwono i choc uwielbiam lato i slonce moja opalenizna jest straszna!!!! nigdy nie korzystalam z solarium bo mowiono mi ze przy tak bladej skorze nie wolno!! nie wiem ile w tym prawdy!! uzywalam zwyklych samoopalaczy ale nigdy nie mialam zadowalajacego efektu albo bylam ruda jak wiewiorka albo w plamach nie mowiac o tym ze przy schodzeniu samoopalacza na ciele robily sie smugi!
w maju mam wesele u przyjaciela i mam sliczna sukienke,gdy ja ubralam i stanelam przed lustrem malo co sie nie poplakalam ( widzialscie kiedys trupa w sukience??) koszmar!!!! musze sie ladnie opalic ale nie mam pomyslu jak...czy faktycznie przy mojej blado-zolto-trupiej skorze nie ma mozliwosci na solarium?? czy wogole solarium mnie opali??czy te balsamy przyspieszajace o ktorych piszecie trzeba uzywac przed opalaniem np w solarium?? bo teraz raczej ciezko na podworku hihihihi, co mam robic plisss plisss pomocy!!!!!!!
Witaj !

Sądzę , że każdy prócz albinosów ma prawo się opalić . Wiadomo , że jeżeli masz tak jasną karnacje nie będziesz ciemno czekoladowa jak mulatka , ale możesz nabrać złotej opalenizny , która przy jasnej cerze też jest piękna. Przyspieszacze pomagają , ale musisz wiedzieć , że przy tak jasnej karnacji , stosowanie mocnych przyspieszaczy może spowodować poparzenie. Dlatego polecam ci zakup kosmetyków dla osób z jasną karnacją . Na allegro lub w solariach są takie kosmetyki mają faktory 1-2 dla osób , które mają jasną karnację i opalają się na solarium po raz pierwszy, Sądzę , że masz również wrażliwą skórę więc także i takie kosmetyki są przeznaczone dla ciebie. Co do Twojego pytania na temat kiedy używać przyspieszaczy i balsamów na solarium. Tak przed każdą sesją na solarium smarujesz się kremem i kładziesz na łózko. Najlepiej idąc 1 raz na solarium , dobrze spytać się pracowniczki o to na ile i jakie łóżko poleca dla ciebie i dla Twojej karnacji , warto powiedzieć ,że często szybko opalasz się na czerwono , i że pierwsza sesja nie może w Twoim wypadku wynosić więcej niż 5 min. Również moc lamp się liczy , w dobrych solariach mają łóżka przystosowane dla takich osób jak ty z niską mocą lamp . Dopiero kiedy nabierzesz już ładnego kolorku i będziesz pielęgnować skórę preparatami po opalaniu w solarium przedłużającymi opaleniznę , możesz wybrać się na łóżko o trochę większej mocy lamp. Nie jestem specjalistką , ale sądzę , że w Twoim przypadku sesje opalania już po kilku razach będziesz mogła odbywać max8-10 min. Pamiętaj , że jeżeli zdecydujesz się opalać po 1 sesji zrób sobie tygodniową przerwę , żeby ciało po solarium zwłaszcza twoje ( jasne ) mogło odpocząć i przyzwyczaić się do działania UV i UVB . Najważniejsze to tylko nie spiec się . I zawsze , zawsze pytać panie pracujące w solarium o łóżko dla ciebie przystosowane do jasnych karnacji. Z kremów jakie posiadam w domu do jasnej karnacji mam 4skin capuccino jest właśnie idealny dla ciebie , ale możesz rozglądnąć się także za innymi firmami. Mam nadzieję , że trochę pomogłam
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:23   #19
Nieli85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Solarium...

dzieki wielkie
no albinoska nie jestem....
jutro sie przejde na slorium i sie przekonam
moze akurat to dobre wyjscie
Nieli85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 16:46   #20
Agata1151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 57
Dot.: Solarium...

ej a możecie mi poradzić? Mam jasna karnację, ciemny blond włosy i chciałabym tylko delikatnie przyciemnić kolor skóry- nie długo idę na wesele, a moja sukienka powoduje, że wyglądam naprawdę blado... Chciałabym po prostu trochę lepiej w niej wyglądać. Ile razy powinnam pójść do solarium i ile powinny trwać te wizyty? Jak możecie mi poradzic to bardzo proszę, nie chce sie spalić, tylko delikatnie opalić...
Agata1151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:53   #21
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez Agata1151 Pokaż wiadomość
ej a możecie mi poradzić? Mam jasna karnację, ciemny blond włosy i chciałabym tylko delikatnie przyciemnić kolor skóry- nie długo idę na wesele, a moja sukienka powoduje, że wyglądam naprawdę blado... Chciałabym po prostu trochę lepiej w niej wyglądać. Ile razy powinnam pójść do solarium i ile powinny trwać te wizyty? Jak możecie mi poradzic to bardzo proszę, nie chce sie spalić, tylko delikatnie opalić...


Agata1151: A byłaś chociaż raz na solarium? Jak nie to myślę, że możesz iść najpierw na 5 minut i zobacz jak zareaguje Twoja skóra. Jeśli będzie ok, odczekaj minimum dwa dni i możesz iść spokojnie na siedem. Możesz poprosić Panią w solarium o jakiś przyspieszacz opalania
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:58   #22
Agata1151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 57
Dot.: Solarium...

nie byłam i dlatego wole spytać się kogoś bardziej obeznanego, ekspedientki sie oczywiście spytam, ale mogę trafić na kogoś kto będzie chciał tylko zarobić... a ile razy powinnam mniej więcej według Was pójść? Dwa razy wystarczyłyby? Jak myślicie dziekuję
Agata1151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:38   #23
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Solarium...

Myślę, że dwa razy nie wystarczą- skóra dopiero się lekko przyzwyczai do opalania w solarium i zarumieni( pamiętam jak ja zaczynalam sie opalac). Z resztą sama zobaczysz
852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:41   #24
Agata1151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 57
Dot.: Solarium...

bardzo dziękuje za pomoc
Agata1151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:05   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Solarium...

DZIEWCZYNY Z BLADA SKORA I KTORE SIE NIE OPALALY W TYM ROKU:

jezeli idziecie na solarium to na 5min. max. na poczatek i koniecznie uzyjcie balsamu, najlepiej jak ktos pisal dla osob poczatkujacych, bladych, ktory to przyspieszy opalanie i bedzie pielegnowal skore.
Najlepiej chodzic raz na tydzien, jesli komus zalezy na czasie to najlepiej np. co 4-5dni.
Jesli juz sie poparzycie to odczekajcie min.tydzien!! nie wolno isc wczesniej! Wtedy nalezy stosowac pianki/kremy z bepantenem, pic wapno i stosowac chłodne kąpiele/przysznice.
Pamietajcie o podst.bezpieczenstwie w solarium!! czyli: okularki na oczy, oslonki na brodawki piersiowe i np.zalepienie malym plasterkiem ewentualnych znamion na ciele (ZNAMION NIE WOLNO OPALAC!!).

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 09:41   #26
chwila_19
Przyczajenie
 
Avatar chwila_19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY Z BLADA SKORA I KTORE SIE NIE OPALALY W TYM ROKU:

jezeli idziecie na solarium to na 5min. max. na poczatek i koniecznie uzyjcie balsamu, najlepiej jak ktos pisal dla osob poczatkujacych, bladych, ktory to przyspieszy opalanie i bedzie pielegnowal skore.
Najlepiej chodzic raz na tydzien, jesli komus zalezy na czasie to najlepiej np. co 4-5dni.
Jesli juz sie poparzycie to odczekajcie min.tydzien!! nie wolno isc wczesniej! Wtedy nalezy stosowac pianki/kremy z bepantenem, pic wapno i stosowac chłodne kąpiele/przysznice.
Pamietajcie o podst.bezpieczenstwie w solarium!! czyli: okularki na oczy, oslonki na brodawki piersiowe i np.zalepienie malym plasterkiem ewentualnych znamion na ciele (ZNAMION NIE WOLNO OPALAC!!).

pozdrawiam

co do znamion , mam znamię na piersi dość duże, zawsze idąc na solarium przykrywam je szmatką . Mam nadzieje , że nie robie sobie solarium krzywdy .
__________________
"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
chwila_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 09:58   #27
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Solarium...

Ja po raz kolejny polecam solaria z lampami brązującymi.
Sama mam jasną karnację i od kilku miesięcy chodzę na solarium z takimi właśnie lampami. Wieczorem tego samego dnia nie jestem czerwona - skóra ma fajny brązowy odcień, nie muszę czekać aż zejdzie zaróżowienie - bo takiego nie ma.

Ale do czego zmierzam.

W tym tygodniu poszłam do nowego salonu - nowe łózka, lampy, taniej - ogólnie miodzio. Tylko lampy nie brązujące. Poszłam na 6 minut - i całe szczęście. Tego samego wieczoru twarz zaczęła mi się robić czerwona - myślałam że rano zejdzie. Nie zeszło. Tak samo było z pośladkami i ramionami. A przecież moja skóra jest "przyzwyczajona" do solarium. Dopiero po dwóch dniach opalenizna zbrązowiała.

Wolę "moje" stare solarium z lampami brązującymi. I wszystkim dziewczynom z jasną karnacją właśnie takie polecam!!!
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:36   #28
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Solarium...

Cytat:
Napisane przez chwila_19 Pokaż wiadomość
co do znamion , mam znamię na piersi dość duże, zawsze idąc na solarium przykrywam je szmatką . Mam nadzieje , że nie robie sobie solarium krzywdy .
jasne ze nie robisz tylko musisz je szczelnie zakryc. mozna wyciac sobie np.w domu koleczka z platkow kosmetycznych, w solarium zwilzyc lekko mleczkiem do demakijazu (zeby sie nie odkleilo i zeby nie odstawalo) przed polozeniem sie na lozku i gotowe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:36   #29
sandrunia100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Solarium...

hej wszystkim chciałam sie zapytac dziewczyny chwila 19 ktora uzywala cool down baby czy mialas po nim rowniez ladnie opalona buzie bez zadnych smug czekam na szybka odp i z gory dziekuje
sandrunia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 21:35   #30
mariolka19944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Solarium...

Gdzie można zakupić balsam Cool Down Baby ???
mariolka19944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.