Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 16:52   #2731
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Czyli klasyk lepszy?
Hmmm u mnie efekt jest naprawde bardzo, bardzo zblizony. Musialam sie mocno przygladac, zeby zauwazyc roznice. Klasyka kupuje od x lat, zuzylam ich kilkadziesiat. Wariacji jeszcze nigdy nie kupilam dwa razy, a w przypadku BD, na chwile obecna, tego ruchu nie wykluczam Wszystko tez zalezy od materialu wyjsciowego (u mnie potencjalu do efektu "wow" brak ). Hihi jakbys trafila na miniature Guerlaina 'Cils d'Enfer Maxi Lash to goraco polecam
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 16:57   #2732
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczynki, wiem, że to nie ten wątek, ale może wiecie gdzie kupię kosmetyki Essence oprócz Natury?? Lubię ich kredkę do oczu, byłam dwa razy w Naturze, bo mi się kończy i wciąż nie ma w dostawach tej mojej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 16:59   #2733
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wiem, że to nie ten wątek, ale może wiecie gdzie kupię kosmetyki Essence oprócz Natury?? Lubię ich kredkę do oczu, byłam dwa razy w Naturze, bo mi się kończy i wciąż nie ma w dostawach tej mojej
Niektore Superpharm i niektore Douglasy maja stand. Do tego Hebe.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:03   #2734
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42079374]Niektore Superpharm i niektore Douglasy maja stand. Do tego Hebe.[/QUOTE]

jeszcze tesco
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:05   #2735
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42079374]Niektore Superpharm i niektore Douglasy maja stand. Do tego Hebe.[/QUOTE]

Ech w tej Łodzi to albo czegoś nie ma albo słabo zaopatrzone dzięki!

Na dodatek ja to mam takie szczęście, że jak mi coś przypasuje ( wiadomo pełno zapasów to zanim dojdę do czegoś to mija trochę czasu ) to wycofują to!
Patrzę na stronkę Essence i widzę, że nie ma już odcienia mojej ulubionej kredki!

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jeszcze tesco
O! ale w środku sklepu? tam gdzie kolorówka jest? czy gdzieś na obrzeżach??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:08   #2736
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ech w tej Łodzi to albo czegoś nie ma albo słabo zaopatrzone dzięki!

Na dodatek ja to mam takie szczęście, że jak mi coś przypasuje ( wiadomo pełno zapasów to zanim dojdę do czegoś to mija trochę czasu ) to wycofują to!
Patrzę na stronkę Essence i widzę, że nie ma już odcienia mojej ulubionej kredki!
A Rossmann?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:16   #2737
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A Rossmann?
Byłam w dwóch i nie ma , jakieś Wibo tam jest

Powiem szczerze, że się wkurzyłam, bo odcień jest idealny i kredka się wcale nie rozmazuje i można ją dawkować
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ye-pencil.html to ta, moja ma numer 08 "touch of glam" i chyba pozostaje mi allegro, ale znowu kiedyś kupiłam na allegro podróbkę błyszczyku Oriflame! więc teraz się boję, że to też gniot będzie. Co za pech z tym kolorem, no!
O! napiszę do nich, na stronce jest kontakt, może mają zapas
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 17:17   #2738
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ech w tej Łodzi to albo czegoś nie ma albo słabo zaopatrzone dzięki!

Na dodatek ja to mam takie szczęście, że jak mi coś przypasuje ( wiadomo pełno zapasów to zanim dojdę do czegoś to mija trochę czasu ) to wycofują to!
Patrzę na stronkę Essence i widzę, że nie ma już odcienia mojej ulubionej kredki!

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------



O! ale w środku sklepu? tam gdzie kolorówka jest? czy gdzieś na obrzeżach??
w srodku sklepu tylko ze na obrzeżach, przynajmniej u mnie tak jest w tesco, ze tak jak jest w srodku wnęka na hali z barem, z optykiem i właśnie drogerio-apteka. Duze wyprzedaże teraz są, ja brałam kredki z maxfactora za 6zł z 3 tygodnie temu, essence mnie nie interesowało specjalnie, ale tez duzo wyprzedawanych rzeczy było.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42079530]A Rossmann?[/QUOTE]

w rossie nie ma essence
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:21   #2739
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
w srodku sklepu tylko ze na obrzeżach, przynajmniej u mnie tak jest w tesco, ze tak jak jest w srodku wnęka na hali z barem, z optykiem i właśnie drogerio-apteka. Duze wyprzedaże teraz są, ja brałam kredki z maxfactora za 6zł z 3 tygodnie temu, essence mnie nie interesowało specjalnie, ale tez duzo wyprzedawanych rzeczy było.
W ogóle czegoś takiego nie kojarzę ale dziękuję w takim razie po weekendzie muszę zrobić desperacki objazd w poszukiwaniu kredki.

Dziękuję Dziewczynki!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 17:24   #2740
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Byłam w dwóch i nie ma , jakieś Wibo tam jest
Moze rozejrzyj sie jeszcze a paru? W moim rodzinnym miescie pare Rossow tylko jest. Essence jest w jednym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 18:13   #2741
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ostatnimi czasy używałam multum tuszy do rzęs, jak jeszcze nigdy wcześniej. Zarówno z nowościami miałam do czynienia, jak i z takimi, które na rynku już trochę są i stworzyłam taki mini własny ranking, co mi służy.
I tak, absolutny number one to Chanelowy Le Volume, jest nie do pobicia.
Równie świetny jest Benefitowy They're Real oraz Armani ETK zarówno zwykła wersja, jak i Excess. Poza za tymi tuszami wart jest wzmianki jeszcze Diorowy Overcurl, ale do efektu dziennego, naturalnego. I to wszystko, reszta moze się schować
Dodam, ze czekam na YSL Baby Doll, aby go potestować, bo jestem ciekawa, czy załapie się do rankingu thebesciaków
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 18:29   #2742
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Iwonko poszukam Ci kredki u mnie i dam znac


W niektórych rossach jest essence, ostatnio tez widziałam chyba w superpharmie ale pewna nie jestem, w każdym razie w którymś ze sklepów gdzie do tej pory nie było
A jeżeli chodzi o Tesco, to sa w Tesco ekstra, w zwykłych niestety nie ma.

Małgosiu spróbuj pędzlem na mnie kremowe pokłady najlepiej wyglądają nałożone flat topem do mineralkow
I chciałam Ci podziękować za polecenie pędzli ecotools, mam do pudru i rozu i bardzo je lubię
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-02 o 19:27 Powód: Wyobraźnia Ipada ;) i moja pomylka
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 18:38   #2743
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy używałam multum tuszy do rzęs, jak jeszcze nigdy wcześniej. Zarówno z nowościami miałam do czynienia, jak i z takimi, które na rynku już trochę są i stworzyłam taki mini własny ranking, co mi służy.
I tak, absolutny number one to Chanelowy Le Volume, jest nie do pobicia.
Równie świetny jest Benefitowy They're Real oraz Armani ETK zarówno zwykła wersja, jak i Excess. Poza za tymi tuszami wart jest wzmianki jeszcze Diorowy Overcurl, ale do efektu dziennego, naturalnego. I to wszystko, reszta moze się schować
Dodam, ze czekam na YSL Baby Doll, aby go potestować, bo jestem ciekawa, czy załapie się do rankingu thebesciaków
Corii, ale z Twoimi rzesami to zupeeelnie inna bajka Na przyklad dla mnie Benefit to totalna porazka Dobrze, ze mialam go jako dodatek do gazety, bo bym sie wkurzyla O Chanel slyszalam dobre rzeczy, czas mu sie przyjrzec.
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 18:42   #2744
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Corii, ale z Twoimi rzesami to zupeeelnie inna bajka Na przyklad dla mnie Benefit to totalna porazka Dobrze, ze mialam go jako dodatek do gazety, bo bym sie wkurzyla O Chanel slyszalam dobre rzeczy, czas mu sie przyjrzec.
Ja z rzesami kiepsko stoje: cienkie, malo ich, wiekszosc maskar mi rzesy skleja. FC YSL nie nadaje sie dla mnie zupelnie; skleja i powstaja owadzie nozki. Z Chaneli lubie Inimitable. Uwazam, ze jest to najlepszy tusz tej marki. Moim ulubionym tuszem jest jednak Sumptous EL. Nigdy nie skleja, lekko podkreca (oprocz tego tuszu jeszcze Pyton Helenki jest w stanie moje proste druty podkrecic), wydluza i lekko pogrubia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 19:19   #2745
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dla mnie zdecydowanie Armani ETC Excess wygrywa wszystko. Chanel le volume moze byc, ale Armaniak lepszy, ma dla mnie lepszą szczotke, która pięknie czesze rzęsy. Jak skończę zapasy i to co mam otwarte, na pewno do niego wrócę. Natomiast Givenchy który tak tu kiedyś chwaliłyście to dla mnie kit i sklejuch równy z diorowym pypciem co już zapomniałam jak się nazywał
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-08-02 o 19:21
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 19:19   #2746
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Corii, ale z Twoimi rzesami to zupeeelnie inna bajka Na przyklad dla mnie Benefit to totalna porazka Dobrze, ze mialam go jako dodatek do gazety, bo bym sie wkurzyla O Chanel slyszalam dobre rzeczy, czas mu sie przyjrzec.
Eggi, to nie nie do końca tak. Przed kuracją Revi paradoksalnie podchodziło mi dużo więcej tuszy, jak np. Python HR, Guerlain Cils D'enfer, Inimitable Intense Chanela, YSL EFC, MAC In Extreme Dimension, natomiast po kuracji, kiedy rzęsy stały sie długie, to mało który tusz tak je ładnie"zrobi" zeby podkreslic ich urok i zagęścic, a nie tylko dodatkowo wydłużyć i skleić na dodatek.
Tylko te tusze, co pisałam dają u mnie radę. Reszta poległa.
Podkręcenia nie potrzebuję, gdyż od Revi same zaczęły sie wywijać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 20:00   #2747
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Właśnie trudno to opisać:/
Mam w miarę niezłą cerę, nie potrzebuję pelnego krycia (niewielkie przebarwienia i piegi), po delikatnym przypudrowaniu sypkim mineralnym jest git.
A z tym podkładem? Najgorsze, ze widać go na skórze. PODKREŚLA zmarszczki, pory no nie mogę... A nakładam minimalne ilości. Jak dam więcej to się rozkłada niejednolicie. Tworzy takie placki.
Co robić? Help
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hym a moze wez cos bardziej lekkiego?
ja polubilam sie z Bobim ale z Long Wear nie uzywam na zaden puder ani nie pudruje go. nawet porzucilam mineraly dla niego.. ale to fakt mam inny rodzaj cery bo mieszana ale wiekowo chyba podobnie

ps. Malgosiu do kiedy w GD jestes? dam znac po weekendzie kiedy bede mogla ok?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Hihi jakbys trafila na miniature Guerlaina 'Cils d'Enfer Maxi Lash to goraco polecam
u mnie robi pande
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-08-02 o 19:57
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 20:40   #2748
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, czę

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym a moze wez cos bardziej lekkiego?
ja polubilam sie z Bobim ale z Long Wear nie uzywam na zaden puder ani nie pudruje go. nawet porzucilam mineraly dla niego.. ale to fakt mam inny rodzaj cery bo mieszana ale wiekowo chyba podobnie

[COLOR="Silver"]ps. Malgosiu do kiedy w GD jestes? dam znac po weekendzie kiedy bede mogla
Jeszcze ze 2 tyg będę tutaj.
Wiekowo to chyba jednak jestem.bardziej zaawansowana (nb w czwartek.mam urodziny :/
Z BB to mój drugi podkład, mam już mineralny dla skóry normalnej i mieszanej i efekty są podobne jak po tym dedykowanym.mojej grupie wiekowej. Choć po mineralnym starość na mej twarzy pojawia się dopiero po ok 2 h.
A po tym drugim natychmiast... jakiego koloru w bobbi używasz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:22   #2749
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Skusiłam się ostatnio na maseczkę GlamGlow - akurat była w promocji w Dougim. Dziś użyłam pierwszy raz i powiem Wam, że naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - jeszcze nigdy po żadnej maseczce nie miałam tak fajnej cery - rozświetlonej, wygładzonej, bez suchych skórek itp. A nie trzymałam jej pełne 10min, bo bałam się jak zareagują na nią moje naczynka. Na szczęście nie podrażniła ich nic a nic. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 21:32   #2750
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Skusiłam się ostatnio na maseczkę GlamGlow - akurat była w promocji w Dougim. Dziś użyłam pierwszy raz i powiem Wam, że naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - jeszcze nigdy po żadnej maseczce nie miałam tak fajnej cery - rozświetlonej, wygładzonej, bez suchych skórek itp. A nie trzymałam jej pełne 10min, bo bałam się jak zareagują na nią moje naczynka. Na szczęście nie podrażniła ich nic a nic. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
Kusicie strasznie tą maseczką
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:43   #2751
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Skusiłam się ostatnio na maseczkę GlamGlow - akurat była w promocji w Dougim. Dziś użyłam pierwszy raz i powiem Wam, że naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - jeszcze nigdy po żadnej maseczce nie miałam tak fajnej cery - rozświetlonej, wygładzonej, bez suchych skórek itp. A nie trzymałam jej pełne 10min, bo bałam się jak zareagują na nią moje naczynka. Na szczęście nie podrażniła ich nic a nic. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
To sierpniowa promocja i po ile wychodzi?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:46   #2752
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Kusicie strasznie tą maseczką
Mam nadzieję, że jej działanie będzie cały czas takie dobre jak po pierwszym razie. Wtedy cenę jakoś można przeboleć

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
To sierpniowa promocja i po ile wychodzi?
Chyba lipcowa niestety, bo kupowałam w poniedziałek, ale można sprawdzić. Kosztowała 179zł - tylko 20zł taniej, ale zawsze coś
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 21:48   #2753
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wiem, że to nie ten wątek, ale może wiecie gdzie kupię kosmetyki Essence oprócz Natury?? Lubię ich kredkę do oczu, byłam dwa razy w Naturze, bo mi się kończy i wciąż nie ma w dostawach tej mojej
Ją popatrzę u mnie; koło mego ojca jest super zaopatrzona natura.
Ta kredka w wersji brązowej była swego czasu moją ulubioną, ale jakoś mi się skończyła...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:14   #2754
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42080931]Ja z rzesami kiepsko stoje: cienkie, malo ich, wiekszosc maskar mi rzesy skleja. FC YSL nie nadaje sie dla mnie zupelnie; skleja i powstaja owadzie nozki. Z Chaneli lubie Inimitable. Uwazam, ze jest to najlepszy tusz tej marki. Moim ulubionym tuszem jest jednak Sumptous EL. Nigdy nie skleja, lekko podkreca (oprocz tego tuszu jeszcze Pyton Helenki jest w stanie moje proste druty podkrecic), wydluza i lekko pogrubia.[/QUOTE]
James ja z kolei musze miec tuszu duuuuzo, zeby w ogole bylo go widac (opadajaca powieka ) Dlatego tylko lekko (albo bardzo ) teatralny efekt akceptuje. Helenki tez lubie, zaraz po YSL (piorka i koronke), ale one w UK niedostepne No i podstawa u mnie, to baza Lancome, ktora Tobie kompletnie nie podeszla. Zawsze wioze ich zapas z PL (douglasowa, tania cena).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eggi, to nie nie do końca tak. Przed kuracją Revi paradoksalnie podchodziło mi dużo więcej tuszy, jak np. Python HR, Guerlain Cils D'enfer, Inimitable Intense Chanela, YSL EFC, MAC In Extreme Dimension, natomiast po kuracji, kiedy rzęsy stały sie długie, to mało który tusz tak je ładnie"zrobi" zeby podkreslic ich urok i zagęścic, a nie tylko dodatkowo wydłużyć i skleić na dodatek.
Tylko te tusze, co pisałam dają u mnie radę. Reszta poległa.
Podkręcenia nie potrzebuję, gdyż od Revi same zaczęły sie wywijać
Oj Corii, ja bym wiele dala, zeby miec Twoje rzesy (nawet zaakceptuje problem z doborem tuszu ). Sobie kliknelam Rapidlash. Tylko, ze ja taka niecierpliwa jestem, nie wiem, czy sie za szybko nie zniechece
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*


Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2013-08-02 o 22:15
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 22:43   #2755
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Oj Corii, ja bym wiele dala, zeby miec Twoje rzesy (nawet zaakceptuje problem z doborem tuszu ). Sobie kliknelam Rapidlash. Tylko, ze ja taka niecierpliwa jestem, nie wiem, czy sie za szybko nie zniechece
Będziesz musiała sie uzbroic w cieprliwość

Ja bym sobie teraz zyczyla jakas odzywkę na zagęszczenie rzęs
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 06:27   #2756
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jeszcze ze 2 tyg będę tutaj.
Wiekowo to chyba jednak jestem.bardziej zaawansowana (nb w czwartek.mam urodziny :/
Z BB to mój drugi podkład, mam już mineralny dla skóry normalnej i mieszanej i efekty są podobne jak po tym dedykowanym.mojej grupie wiekowej. Choć po mineralnym starość na mej twarzy pojawia się dopiero po ok 2 h.
A po tym drugim natychmiast... jakiego koloru w bobbi używasz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tez niedlugo urodziny ale to na jesien a kolor to 2,5
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:25   #2757
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Podczytuje Was ale jestem ciągle w drodze więc mało mnie tu.
Ostatnio zmieniłam kolor włosów i póki co próbuje zaakceptować to co sobie sama wybrałam. Miałam ciemne włosy, dodatkowo farbowane na ciemny brąz/brąz. Teraz mam rudo-brązowe.... i tak się zastanawiam czy kolorówka, którą posiadam będzie do czegokolwiek pasować (swoją drogą można o tym było pomyśleć wcześniej a nie teraz lamentować) no ale miałam mieć jasny chłodny brąz a pod słońce jest miedziany

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:55   #2758
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was ale jestem ciągle w drodze więc mało mnie tu.
Ostatnio zmieniłam kolor włosów i póki co próbuje zaakceptować to co sobie sama wybrałam. Miałam ciemne włosy, dodatkowo farbowane na ciemny brąz/brąz. Teraz mam rudo-brązowe.... i tak się zastanawiam czy kolorówka, którą posiadam będzie do czegokolwiek pasować (swoją drogą można o tym było pomyśleć wcześniej a nie teraz lamentować) no ale miałam mieć jasny chłodny brąz a pod słońce jest miedziany

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zawsze możesz znów przyciemnić
Ale poczekaj, może to tylko kwestia braku przyzwyczajenia do nowego koloru
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:10   #2759
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Odp: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Misian, na to właśnie liczę. Nie ukrywam, że moja wizja była nieco inna, no ale cóż...
P.s. gratulacje dla wszystkich przyszłych panien młodych
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 09:20   #2760
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Oj Corii, ja bym wiele dala, zeby miec Twoje rzesy (nawet zaakceptuje problem z doborem tuszu ). Sobie kliknelam Rapidlash. Tylko, ze ja taka niecierpliwa jestem, nie wiem, czy sie za szybko nie zniechece
Nie niechecaj sie, ja miałam pierwsze zauważalne efekty już po miesiącu. Po półtora zaczynają się te moje pseudo rzęski wydłużać i wywijać. I zaznaczam,że ja to chyba nie miałam wyjściowo nawet połowy tego co Cori, tylko krótkie, proste, sztywne druciki, bo druty to już za dużo...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.