Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 19:36   #1651
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4555145 5]A Mia dalej mi robi kuku na twarzy. Pryszczy dostałam, jak nastolatka. I podrażnia mnie jak codziennie używam, muszę tylko parę razy w tygodniu. Zaczynam być rozczarowana.[/QUOTE]

Ja się wprawdzie dalej nad jej zakupem zastanawiam, ale to co napisałaś brzmi niepokojąco. Masz wrażliwą cerę albo skłonności do wyprysków?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:44   #1652
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
BB to widocznie ma tylko w nazwie no ja nie polecam, lubię treściwe gęste konsystencje, rozświetlenie i nawilżenie a w ten to zwykły podkład

a co CC Sephory to mam pokaźną próbkę, ale nie mogę przetestować ani otworzyć słoiczka bo coś się zassało muszę swojego chłopa zaangażować, szkoda by się tyle produktu zmarnowało bo dziewczyny nigdy mi tych próbek nie żałują i hojnie obdarowują
Hehe, mi sie zassała próbka podkładku Diora.. może cośw tym jest
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A ja tego Diorka uwielbiam, jak dla mnie jest znaaaacznie lżejszy niż większość podkładów, leciutki, taki orzeźwiający na skórze, cos jak Chanel Aqua Vitalumiere, tylko jeszcze lżejszy, ciut mniej kryjący, choc stopniowalny. Na pewno do niego wroce, jak sie ociepli, zużylam juz całą tubkę. Mam po nim uczucie, jakbym nakładala na twarz maseczkę nawilżająca, a nie BB, bardzo się polubilismy.
A to ciekawe. A to ten własn ie Diorek Perfector czy mówisz o wersji Dior Diorskin Nude Tan BB Cream? Bo ten też zwrócił moją uwagę, że niby nadaje lekko ocieplony ton cerze.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:46   #1653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Z tych BB cremów, to tylko w miarę Guerlainowy Lingerie BB daje u mnie rade, diorowy poległ.
Generalnie poległ na mnie ostatnio Capture Totale i Liberator ysl. Nie wiem już co testowac, bo wszystko już miałam
Znaczy Lingerie Peau jest idealny, ale kolor ... czy oni nie moga czegoś żóltego jasnego zrobić, czy co :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 22:10   #1654
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hehe, mi sie zassała próbka podkładku Diora.. może cośw tym jest

A to ciekawe. A to ten własn ie Diorek Perfector czy mówisz o wersji Dior Diorskin Nude Tan BB Cream? Bo ten też zwrócił moją uwagę, że niby nadaje lekko ocieplony ton cerze.
A w życiu Tan! Ten klasyczny, w beżowej tubce. Tan jest okropnie żółty i ciemny wg mnie, dla superopalonych tylko. No, chyba ze ktos lubi sobie przyciemniac skore podkladem, błe
Z CC kremów mam i lubię jeszcze, o dziwo, ten z Boujoirs. Delikatny, ale kryje mocniej niz wszelkie BB, fajnie koryguje moje przebarwienia, wystarcza minimum korektora.
Chcialabym jeszcze przetestowac te CC od Dr. brandta i Chanel, duzo dobrego o obu czytalam. No i pewnie kupie ten CC od EL, mam do tej marki zaufanie, a BB od nich uwazam za genialny - choc kryje minimalnie, ale jest bardzo komfortowy w noszeniu w wersji no makeup.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 22:38   #1655
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się wprawdzie dalej nad jej zakupem zastanawiam, ale to co napisałaś brzmi niepokojąco. Masz wrażliwą cerę albo skłonności do wyprysków?
Do tej pory miałam gładką skórę - pryszcze mi się praktycznie nie pojawiały. Niby na początku używania tej szczotki może się cera pogorszyć, ale to podobno mija po ok. dwóch tygodniach. Cóż, ja już walczę ponad trzy i na poprawę się nie zanosi
No i podrażnia mi skórę zwłaszcza w górnej części policzków i w okolicach nosa gdzie mam ją w 'wersji' suchej (mam mieszaną cerę, środek twarzy się nieco przetłuszcza, boki są suche/normalne). A, i dodam, że używam tego wolniejszego trybu pracy szczotki.
Nie wiem...dam jej jeszcze czas, będę zdawać relację Na razie daję jej tak 2 pkt na 5, czyli raczej słabo.

A co do Diora, to nie znoszę tej marki jak chodzi o pielęgnację (z makijażem też zresztą słabo od wielu sezonów) - oni ładują w te swoje produkty tyle alkoholu, że śmiało możnaby je podawać jako aperitif przed obiadem Zawsze pierwsze co czuć po odkręceniu opakowania, to alkohol. Przykra sprawa.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-03-12 o 22:40
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 23:44   #1656
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4556295 8]Do tej pory miałam gładką skórę - pryszcze mi się praktycznie nie pojawiały. Niby na początku używania tej szczotki może się cera pogorszyć, ale to podobno mija po ok. dwóch tygodniach. Cóż, ja już walczę ponad trzy i na poprawę się nie zanosi
No i podrażnia mi skórę zwłaszcza w górnej części policzków i w okolicach nosa gdzie mam ją w 'wersji' suchej (mam mieszaną cerę, środek twarzy się nieco przetłuszcza, boki są suche/normalne). A, i dodam, że używam tego wolniejszego trybu pracy szczotki.
Nie wiem...dam jej jeszcze czas, będę zdawać relację Na razie daję jej tak 2 pkt na 5, czyli raczej słabo.

[/QUOTE]

Rzuc okiem na to KLIK. Clarisonic, wg dermatologa, uszkodzil dziewczynie bariere lipidowa naskorka, wysyp byl reakcja obronna.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 00:14   #1657
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny jaki polecacie krem pod oczy? Będzie to w sumie mój pierwszy krem, mam 23 lata ale już chyba powinnam zacząć jakiś krem używać . Chodzi mi o nawilżenie skóry pod oczami, lekkie rozjaśnienie cieni i wygładzenie pierwszych zmarszczek .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 01:02   #1658
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki polecacie krem pod oczy? Będzie to w sumie mój pierwszy krem, mam 23 lata ale już chyba powinnam zacząć jakiś krem używać . Chodzi mi o nawilżenie skóry pod oczami, lekkie rozjaśnienie cieni i wygładzenie pierwszych zmarszczek .
Może Plante System? Są dwa rodzaje, obydwa fajne, a cena w promocji w SuperPharmie chyba 37zł, ostatnio kupiłam na zapas. Jestem w podobnym wieku i super się sprawdza. Taki z chabrem (?) jest niezastąpiony na opuchnięcia, a taki z żółtym kwiatkiem na opakowaniu fajnie napina i nawilża. Zresztą to nie tylko moja opinia, kiedyś Dziewczyny też tu o nim pisały
Miałam też sporo innych, ale niewiele robiły, albo powodowały wysyp krostek pod oczami Aktualnie mam jeszcze otwarty Strivectrin - jakoś nie widzę działania i roll on Clinique - taki chłodzący i odświeżający, przyjemny, ale raczej nic więcej. Jeśli masz jakiś fajny kremik/serum nawilżające, to je też można śmiało pod oczy stosować.

_____________


Chciałam donieść o dobrych promocjach na e-Glamour

Np. żel do mycia buzi Clarins za 33zł, maseczka oczyszczająca Clinique (bardzo dobra) za 45zł, serum HydraQuench za 79zł, krem pod oczy Clarins za 55zł, peeling gumkowy (fajne to?) za 37zł i dużo innych.

Bardzo lubię tą perfumerię, mają świetne okazje cenowe, szybką wysyłkę, świeże produkty, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu.
Miałam już nic nie kupować w tym miesiącu, bo przeszłam samą siebie, a złożyłam właśnie zamówienie Od dzisiaj szlaban na zakupy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 01:33   #1659
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Może Plante System? Są dwa rodzaje, obydwa fajne, a cena w promocji w SuperPharmie chyba 37zł, ostatnio kupiłam na zapas. Jestem w podobnym wieku i super się sprawdza. Taki z chabrem (?) jest niezastąpiony na opuchnięcia, a taki z żółtym kwiatkiem na opakowaniu fajnie napina i nawilża. Zresztą to nie tylko moja opinia, kiedyś Dziewczyny też tu o nim pisały
Miałam też sporo innych, ale niewiele robiły, albo powodowały wysyp krostek pod oczami Aktualnie mam jeszcze otwarty Strivectrin - jakoś nie widzę działania i roll on Clinique - taki chłodzący i odświeżający, przyjemny, ale raczej nic więcej. Jeśli masz jakiś fajny kremik/serum nawilżające, to je też można śmiało pod oczy stosować.
Dziękuje za pomoc . Poczytam jutro o tym kremie bo dziś już padam z nóg . Z opuchlizną pod oczami nie miałam nigdy problemów więc pewnie ten z żółtym kwiatkiem u mnie się lepiej sprawdzi .

A co do e-glamour to moja ulubiona perfumeria internetowa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 06:56   #1660
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Może Plante System? Są dwa rodzaje, obydwa fajne, a cena w promocji w SuperPharmie chyba 37zł, ostatnio kupiłam na zapas. Jestem w podobnym wieku i super się sprawdza. Taki z chabrem (?) jest niezastąpiony na opuchnięcia, a taki z żółtym kwiatkiem na opakowaniu fajnie napina i nawilża. Zresztą to nie tylko moja opinia, kiedyś Dziewczyny też tu o nim pisały
Miałam też sporo innych, ale niewiele robiły, albo powodowały wysyp krostek pod oczami Aktualnie mam jeszcze otwarty Strivectrin - jakoś nie widzę działania i roll on Clinique - taki chłodzący i odświeżający, przyjemny, ale raczej nic więcej. Jeśli masz jakiś fajny kremik/serum nawilżające, to je też można śmiało pod oczy stosować.

_____________


Chciałam donieść o dobrych promocjach na e-Glamour

Np. żel do mycia buzi Clarins za 33zł, maseczka oczyszczająca Clinique (bardzo dobra) za 45zł, serum HydraQuench za 79zł, krem pod oczy Clarins za 55zł, peeling gumkowy (fajne to?) za 37zł i dużo innych.

Bardzo lubię tą perfumerię, mają świetne okazje cenowe, szybką wysyłkę, świeże produkty, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu.
Miałam już nic nie kupować w tym miesiącu, bo przeszłam samą siebie, a złożyłam właśnie zamówienie Od dzisiaj szlaban na zakupy.
a gdzie te promocje - nie widzę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 07:05   #1661
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Rzuc okiem na to KLIK. Clarisonic, wg dermatologa, uszkodzil dziewczynie bariere lipidowa naskorka, wysyp byl reakcja obronna.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ten tekst, bo korzystałam z translatora, ale zabrzmiało to groźnie i mam przeczucie, że u mnie mogłoby być podobnie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 07:12   #1662
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki polecacie krem pod oczy? Będzie to w sumie mój pierwszy krem, mam 23 lata ale już chyba powinnam zacząć jakiś krem używać . Chodzi mi o nawilżenie skóry pod oczami, lekkie rozjaśnienie cieni i wygładzenie pierwszych zmarszczek .
Polecam dwa: od Guerlain http://www.douglas.de/douglas/Pflege...000062619.html i od CHANEL http://www.douglas.de/douglas/CHANEL...000063544.html. Oba są naprawdę b. dobre.


-------


A z kremów BB testowałam nowość Guerlain http://www.douglas.de/douglas/Pflege...001000676.html i jak na razie jest super.
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:21   #1663
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tych BB cremów, to tylko w miarę Guerlainowy Lingerie BB daje u mnie rade, diorowy poległ.
Generalnie poległ na mnie ostatnio Capture Totale i Liberator ysl. Nie wiem już co testowac, bo wszystko już miałam
Znaczy Lingerie Peau jest idealny, ale kolor ... czy oni nie moga czegoś żóltego jasnego zrobić, czy co :/
Zapisane
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A w życiu Tan! Ten klasyczny, w beżowej tubce. Tan jest okropnie żółty i ciemny wg mnie, dla superopalonych tylko. No, chyba ze ktos lubi sobie przyciemniac skore podkladem, błe
Z CC kremów mam i lubię jeszcze, o dziwo, ten z Boujoirs. Delikatny, ale kryje mocniej niz wszelkie BB, fajnie koryguje moje przebarwienia, wystarcza minimum korektora.
Chcialabym jeszcze przetestowac te CC od Dr. brandta i Chanel, duzo dobrego o obu czytalam. No i pewnie kupie ten CC od EL, mam do tej marki zaufanie, a BB od nich uwazam za genialny - choc kryje minimalnie, ale jest bardzo komfortowy w noszeniu w wersji no makeup.
Uzbrojona w wiedze ide się przejść do Douglasa na testy
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4556295 8]

A co do Diora, to nie znoszę tej marki jak chodzi o pielęgnację (z makijażem też zresztą słabo od wielu sezonów) - oni ładują w te swoje produkty tyle alkoholu, że śmiało możnaby je podawać jako aperitif przed obiadem Zawsze pierwsze co czuć po odkręceniu opakowania, to alkohol. Przykra sprawa.[/QUOTE]
Chyba nie miałam nigdy nic z Diora. Jakoś najczęściej kupuję kosmetyki od YSL.

Co do kremów pod oczy, nie polecę zadnego, bo moim zdaniem to straszny pic na wode (nadają sie tylko do nawilżania, inne "opcje" to ściema). Uzywam nieprzerwanie od 17 roku życia, ale mam straszną tendencję do podkrążonych oczu - zaden krem tego nie naprawi.

Po ciąży skusze się chyba na to: http://karinherzog.pl/eye-cream-p-31.html bo słyszałam sporo dbrych opinii.
Chyba jako jedyny ma szansę wyplenić te moje ciemne kółka pod oczami
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:47   #1664
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Zapisane

Uzbrojona w wiedze ide się przejść do Douglasa na testy

Chyba nie miałam nigdy nic z Diora. Jakoś najczęściej kupuję kosmetyki od YSL.

Co do kremów pod oczy, nie polecę zadnego, bo moim zdaniem to straszny pic na wode (nadają sie tylko do nawilżania, inne "opcje" to ściema). Uzywam nieprzerwanie od 17 roku życia, ale mam straszną tendencję do podkrążonych oczu - zaden krem tego nie naprawi.

Po ciąży skusze się chyba na to: http://karinherzog.pl/eye-cream-p-31.html bo słyszałam sporo dbrych opinii.
Chyba jako jedyny ma szansę wyplenić te moje ciemne kółka pod oczami
ja tez twierdzę, że kremy pod oczy to pic na wodę.
Gdyby kremy działały lekarze med. estetycznej nie mieli by co robić. A jak widać mają pełne ręce roboty
Ja używam na dzień Clarins - lekki żel, na noc oleje i masełka (najlepiej się sprawdził z awokado). Staram się zapobiegać przesuszeniom i to wszystko. Nie licze już na cuda.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:48   #1665
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny możecie mi polecić jakąś zieloną bazę pod makijaż? Tj. na naczynka. Testowałam Redness Solution z Clinique ale coś nie jestem do niej przekonana. Ktoś coś...?
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:53   #1666
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tych BB cremów, to tylko w miarę Guerlainowy Lingerie BB daje u mnie rade, diorowy poległ.
Generalnie poległ na mnie ostatnio Capture Totale i Liberator ysl. Nie wiem już co testowac, bo wszystko już miałam
Znaczy Lingerie Peau jest idealny, ale kolor ... czy oni nie moga czegoś żóltego jasnego zrobić, czy co :/
Ja się teraz męczę z Guerlain Extreme Aqua. Moja mama go kupiła nie wiem po co? Chyba ją babka z perfumerii namówiła Oczywiście jej nie pasuje, bo za suchy. Mnie się też ten efekt maski nie podoba.
Wolę mój Maybelline fit me

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakąś zieloną bazę pod makijaż? Tj. na naczynka. Testowałam Redness Solution z Clinique ale coś nie jestem do niej przekonana. Ktoś coś...?
Bioderma ma coś podobnego.
A ja się czaję na to: http://www.laroche-posay.com/product...EME-p9102.aspx
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:55   #1667
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość

A z kremów BB testowałam nowość Guerlain http://www.douglas.de/douglas/Pflege...001000676.html i jak na razie jest super.

Kasiu, a który odcień masz ? kupiłaś go w Polsce i napisz coś więcej o kryciu, nawilżeniu ....
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:13   #1668
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To mówisz, że są jeszcze gorsze helenki? Ja się takich cudów spodziewałam po tym tuszu, że jestem rozczarowana po prostu:LD

a szalen.. hm. Zobrazuję to Moje rzęsy, gdy próbuję go użyć (bo nigdy nie skończyło się to jeszcze sukcesem) wyglądają TAK zamiast choćby TAK. Muszę rozdzielać i wyczesywać je szczotką od Iconica albo Volumetrixa albo najlepiej zmyć paszczę i pojechać od nowa czymś innym

Nie twierdzę, że jestem maskarowy miszcz, ale no nie umiem tego tuszu obsłużyć
oooooo tez tak miałam z jakimś tuszem, chyba Singulierem (?) strasznie to wkurzające jak taka prosta maszyna tak człowiekowi na złość robi, nie?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:22   #1669
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja dzis skusilam sie na maskare MAC Extended Play i BB krem w douglas.pl
BB z MACa ? jestem b.ciekawa tego BBika bo planuję zakup


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4555459 3]Rozczarowanie to raz, a dwa - nie wiadomo co się z tym stało I trzy - po tym jak mi pani z obsługi pocisnęła tym monitoringiem, poczułam się jak wyłudzaczka próbek. No bo mówię, że nie dostałam, a kobieta że jak nie, jak tak. Coś jak w Misiu: 'nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi' Także średnio.
[/QUOTE]

a ja myślę że nie dołączyli bo
a) zapomniało im się
b) zapas się wyczerpał
c) no nie mam pojęcia ...
a monitoringu pewnie w ogóle nie sprawdzali co tam się będą przejmować, ja żałowałam tej wody bo zrobiłam zakupy jakoś kilka dni wcześniej


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4556295 8]

A co do Diora, to nie znoszę tej marki jak chodzi o pielęgnację (z makijażem też zresztą słabo od wielu sezonów) - oni ładują w te swoje produkty tyle alkoholu, że śmiało możnaby je podawać jako aperitif przed obiadem Zawsze pierwsze co czuć po odkręceniu opakowania, to alkohol. Przykra sprawa.[/QUOTE]

dokładnie b.dużo alkoholu i efekty widoczne od razu na skórze
miałam kiedyś Dior Forever - okropieństwo, wielokrotnie testowałam też inne podkłady z Diora, ale nigdy więcej ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 10:25   #1670
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jak dostane napisze opinie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:30   #1671
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
ja tez twierdzę, że kremy pod oczy to pic na wodę.
Gdyby kremy działały lekarze med. estetycznej nie mieli by co robić. A jak widać mają pełne ręce roboty
Ja używam na dzień Clarins - lekki żel, na noc oleje i masełka (najlepiej się sprawdził z awokado). Staram się zapobiegać przesuszeniom i to wszystko. Nie licze już na cuda.
Mam podobnie - podstawa to nawilżanie i regularny piling (najlepiej kwasami). Dlatego skusiłam się na Mia, bo wydawało mi się przekonujące, że ważne jest dobrze oczyścić skórę żeby lepiej wchłaniała się pielęgnacja. Do tego te ultradźwięki sia la la la...
A okazuje się, że w moim przypadku za dużo tego dobrego i być może mi to nie służy.
Ale prędzej jestem gotowa wydać kasę na właśnie tego typu urządzenia niż kolejny 'magiczny' krem. Tym bardziej, że bez wspomagania np. prądem ten preparat nie ma szans przeniknąć głębiej niż do naskórka.
Nie czarujmy się. Dlatego jak czytam o tych 'terapiach genowych' w kremach Lancome to mnie ogarnia śmiech. Pomarzyć dobra rzecz.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Rzuc okiem na to KLIK. Clarisonic, wg dermatologa, uszkodzil dziewczynie bariere lipidowa naskorka, wysyp byl reakcja obronna.
Dziękuję za linka. Poczekam jeszcze i poobserwuje - jak sytuacja się nie zmieni/nie poprawi, to nie wiem - odeślę im to chyba z powrotem

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja myślę że nie dołączyli bo
a) zapomniało im się
b) zapas się wyczerpał
c) no nie mam pojęcia ...
a monitoringu pewnie w ogóle nie sprawdzali co tam się będą przejmować, ja żałowałam tej wody bo zrobiłam zakupy jakoś kilka dni wcześniej
Jestem tylko ciekwa jak miałby wyglądać ów monitoring. Każdy 'pakowacz' ma z każdej strony swojego stanowiska kamerę i nagrywa się co wkłada do paczki ?


Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dokładnie b.dużo alkoholu i efekty widoczne od razu na skórze
miałam kiedyś Dior Forever - okropieństwo, wielokrotnie testowałam też inne podkłady z Diora, ale nigdy więcej ...
No tak, alkohol wysusza naskórek co daje złudne uczucie wygładzenia (bo jest napięty) i voila ! Cud od Diora za trzy stówki

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-03-13 o 12:44
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:36   #1672
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

"kwasowe" dziewczyny, środa wczoraj była, co tak cicho ja się znów retixowałam, a Wy?
i gdzie jest Jamesik????
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:53   #1673
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, a który odcień masz ? kupiłaś go w Polsce i napisz coś więcej o kryciu, nawilżeniu ....
Mam odcień light. Dostałam próbkę przy zakupach w Niemczech, ale myślę, że u nas też niedługo będzie. Na razie efekt b. mi się podoba. Satynowy i naturalny. Lekkie krycie, rozprowadza się łatwo, pachnie delikatnie. No i ma filtr 25. Jak nic się nie zmieni, to go kupię .

-----

a pod oczy polecam jeszcze żele FlosLek

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:00   #1674
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Mam odcień light. Dostałam próbkę przy zakupach w Niemczech, ale myślę, że u nas też niedługo będzie. Na razie efekt b. mi się podoba. Satynowy i naturalny. Lekkie krycie, rozprowadza się łatwo, pachnie delikatnie. No i ma filtr 25. Jak nic się nie zmieni, to go kupię .

Dzięki już przebieram nogami

A może zerknęłaś na odcień medium ?
bo light, co prawda tylko na podstawie fot, wydaje mi się za zbyt różowy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:10   #1675
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki już przebieram nogami

A może zerknęłaś na odcień medium ?
bo light, co prawda tylko na podstawie fot, wydaje mi się za zbyt różowy
No trochę jest tam różowych tonów, ale na buzi ładnie się układa.
tutaj dobrze Sroczka go opisała http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-hydra.html. Mam podobne odczucia. Na medium nie patrzyłam. W ogóle gdyby nie ta próbka, to nie zwróciłabym uwagi na ten krem.
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:21   #1676
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4556693 5]Mam podobnie - podstawa to nawilżanie i regularny piling (najlepiej kwasami). Dlatego skusiłam się na Mia, bo wydawało mi się przekonujące, że ważne jest dobrze oczyścić skórę żeby lepiej wchłaniała się pielęgnacja. Do tego te ultradźwięki sia la la la...
A okazuje się, że w moim przypadku za dużo tego dobrego i być może mi to nie służy.
Ale prędzej jestem gotowa wydać kasę na właśnie tego typu urządzenia niż kolejny 'magiczny' krem. Tym bardziej, że bez wspomagania np. prądem ten preparat nie ma szans przeniknąć głębiej niż do naskórka.
Nie czarujmy się. Dlatego jak czytam o tych 'terapiach genowych' w kremach Lancome to mnie ogarnia śmiech. Pomarzyć dobra rzecz.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------


No tak, alkohol wysusza naskórek co daje złudne uczucie wygładzenia (bo jest napięty) i voila ! Cud od Diora za trzy stówki [/QUOTE]

Mój Clarisonic wrócił skąd przyszedł, czyli do Sephory Po 2 tygodniach stosowania zaczęło mnie strasznie piec. Skórę miałam jak tartkę Kolejnych kilka tygodni leczyłam się Cicaplsatem.
Chyba za dużo było tej dobroci jak dla mnie Teraz marzę o Foreo
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:44   #1677
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
"kwasowe" dziewczyny, środa wczoraj była, co tak cicho ja się znów retixowałam, a Wy?
i gdzie jest Jamesik????
ja jestem po 2 użyciu kwasu Norel'a i na razie poza suchością nie widzę efektów
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:45   #1678
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mój Clarisonic wrócił skąd przyszedł, czyli do Sephory Po 2 tygodniach stosowania zaczęło mnie strasznie piec. Skórę miałam jak tartkę Kolejnych kilka tygodni leczyłam się Cicaplsatem.
Chyba za dużo było tej dobroci jak dla mnie Teraz marzę o Foreo
No proszę, a jak dokładnie wygląda taki zwrot ? Oddawałaś ją w sklepie czy wysyłkowo ?
Przeglądałam formularz zwrotu i oni każą odsyłać/oddawać zakupiony towar razem z otrzymanymi próbkami i gratisami Skąd wezmę jak już dawno zużyte ?
Jaja
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:21   #1679
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4556825 8]No proszę, a jak dokładnie wygląda taki zwrot ? Oddawałaś ją w sklepie czy wysyłkowo ?
Przeglądałam formularz zwrotu i oni każą odsyłać/oddawać zakupiony towar razem z otrzymanymi próbkami i gratisami Skąd wezmę jak już dawno zużyte ?
Jaja [/QUOTE]


Jest 30 dni na zwrot, o czym zostałam poinformowana przy zakupie. Oddajesz normalnie w sklepie, w którym kupilaś (nie wiem jak jest z zakupem przez net?). Używaną szczotkę + to co zostało z próbek, nawet puste opakowania. Mi ten żel nie podszedł, więc oddałam prawie pełny Musiałam wypełnić taki formularz. Oddali mi gotówkę na miejscu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:34   #1680
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jest 30 dni na zwrot, o czym zostałam poinformowana przy zakupie. Oddajesz normalnie w sklepie, w którym kupilaś (nie wiem jak jest z zakupem przez net?). Używaną szczotkę + to co zostało z próbek, nawet puste opakowania. Mi ten żel nie podszedł, więc oddałam prawie pełny Musiałam wypełnić taki formularz. Oddali mi gotówkę na miejscu.
No żel to rozumiem, bo był dołączony do zestawu, ale te gratisy co były w zamówieniu ?! Przecież to były pojedyncze mini saszetki i próbki zapachów, nie mam już tego dawno

Jak się kupiło w necie, to można oddać w każdej stacjonarnej perfumerii - tak piszą w regulaminie.

No nic, poczekam jeszcze parę dni i zobaczę czy oddać czy nie. Nie chciałabym, bo pewnie będą mi stwarzać jakieś problemy i kręcić nosem. Już się boję. Mam bardzo złe doświadczenia z odstępowaniem od umowy - jak to się ładnie mówi. Co prawda nie w Sephorze, ale strach jest Tym bardziej, że cudują z jakimś dziwnym oddawaniem otrzymanych próbek, co to za bzdura, o większej chyba nie słyszałam.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-03-13 o 12:47
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.