jakie znacie makijażowe sztuczki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 12:02   #121
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
to może jeszcze takie coś, nie do końca makijaż... jak mam większy dekold to rowek między piersiami lekko przyciemniam pudrem brązującym wtedy wydają się być większe i lepiej wyeksponowane
dziwne, ja czytałam, że własnie pudruje się czymś jaśniejszym niż skóra. tak robią na przykład styliści na pokazach mody. I na pewno robi tak Naomi Campbel
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:10   #122
taleńka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

przedluzanie/ zageszczanie wlosow
tipsy zelowe
atrakcyjne ceny sylwestrowe
dolnysląsk

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-11-10 o 20:22
taleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 12:22   #123
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez taleńka Pokaż wiadomość
http://www.....pl
przedluzanie/ zageszczanie wlosow
tipsy zelowe
atrakcyjne ceny sylwestrowe
dolnysląsk
spamerka! pa pa
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:17   #124
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Spray no to teraz się zdziwiłam ale nic sprawdze z jasniejszym i zobacze jaki bedzie efekt
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:55   #125
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

ja też czasami tak robię ,to jest dobry patent (tzn. sypki puder na rzęsy )
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:21   #126
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Talking Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Mam tez rade dla wielbicielek Dermacolu. Kazdy wymysla mnostwo patentow byle to dranstwo zrobic mniej widocznym.
Ja uzywam nr 211. Nakladam na wierzch dloni ilosc odpowiadajaca polowie ziarnka groszku i mieszam to z odrobina (ziarenko sezamu) korektora Avon Fair - nr 211 jest dla mnie za rozowy a korektor to czysta zolc, wiec razem wychodzi fajny bezyk. Mieszam to na dloni pedzlem do podkladu, Dermacol minimalnie zmienia wtedy konsystencje i nakladam to mazidlo cienka warstwa na twarz i szyje. Pod oczy klade dodatkowa cienka warstwe tej samej mieszanki ale pedzelkiem do korektora. Potem okolice oczu muskam jeszcze pedzlem do podkladu zeby wszystkie warstwy sie idealnie stopily. Dermacol wymieszany z innym, lzejszym specyfikiem w malej ilosci nie traci na kryciu a staje sie latwiejszy w rozsmarowywaniu i nie wchodzi pozniej w zalamania skory i zmarszczki, nie jest juz widoczny.
Wczoraj mialam to ustrojstwo na twarzy i az sie siostra spytala czy mam moze jakis puder na twarzy, bo taka gladziutka jestem, a nic nie widac i nie jest pewna czy cos mam czy nie Jak jej pokazalam ten tynk, to az sie zachlysnela - przeciez Mama uzywala kosmetykow Dermacolu lata temu!!! To mnie zszokowala przyznaje Ja tego nie pamietam, bo bylam mala, a ze Ona starsza to w niej to dalej siedzi, zwlaszcza, ze te kosmetyki Mamie podkradala Mowi, ze zapach jest dokladnie ten sam, i ze pamieta jeszcze cienie do powiek tej firmy Ehh... czego to sie czlowiek dowiaduje. Najpierw ich zszokowalam kupnem tuszu w kamieniu a teraz Dermacol. Na polkach szal cial i uprzezy a ja wracam do PRL'u
Witaj w klubie PRL-u Vril Też używam tuszu w kamieniu, który jak dla mnie jest the best oraz Dermacolu, ale mieszam go z Revlonem Colorstay i mam idealne krycie plus naturalny efekt
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:53   #127
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
to może jeszcze takie coś, nie do końca makijaż... jak mam większy dekold to rowek między piersiami lekko przyciemniam pudrem brązującym wtedy wydają się być większe i lepiej wyeksponowane
ciekawy patent, wypróbuję
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 20:25   #128
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Ashia, Towarzyszko

Co do pudru na dekolcie - potwierdzam ciemniejszy cien z brazera w zaglebieniu powoduje, ze biust wydaje sie pelniejszy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 21:44   #129
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Witaj w klubie PRL-u Vril Też używam tuszu w kamieniu, który jak dla mnie jest the best oraz Dermacolu, ale mieszam go z Revlonem Colorstay i mam idealne krycie plus naturalny efekt
Ashia a jaka masz cere?? bo ja od razu sie swiece jak... nie powiem co a po calym dniu to wszytskie niedoskonalosci na wierzchu( a uzywam tylko jako korektor)a tak marzy mi sie idealne krycie..ehhh...

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 23:39   #130
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Ashia a jaka masz cere?? bo ja od razu sie swiece jak... nie powiem co a po calym dniu to wszytskie niedoskonalosci na wierzchu( a uzywam tylko jako korektor)a tak marzy mi sie idealne krycie..ehhh...

pzdr
Hej nAtaL!a
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania. Przetestowałam naprawdę bardzo dużo podkładów, od najtańszych po te do 200 zł. i żaden tak dobrze nie kryje i nie matuje (jak dla mnie) jak Revlon Colorstay połączony z Dermacolem. Po nich się nie świecę . Zazwyczaj po 2-3 godzinach byłam jak latarka, a teraz już jest ok. To mój KWC
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 23:41   #131
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Talking Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ashia, Towarzyszko

Co do pudru na dekolcie - potwierdzam ciemniejszy cien z brazera w zaglebieniu powoduje, ze biust wydaje sie pelniejszy
dzięki, napewno wypróbuję
pozdr

p.s. "rocznik" powinien się wspierać
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 11:13   #132
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Ashia zagielas mnie rocznikiem, nie sprawdzalam Poza tym, pojutrze mi sie zmienia
Co do Dermacolu - ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszania, zero problemow ze swieceniem i to rozswietlenie w Dermacolu mi odpowiada, nawet klade na to meteoryty zamiast czyms tonowac i matowic Jestem wtedy taka swietlista ale tez bez przesady, do ludzi spokojnie mozna wyjsc. No i mieszam go z odrobina korektora. Rzadko uzywam, bo najczesciej jak juz cos klade na twarz, to City Block i jakis puderek.
A tusz mi juz nie sprawia klopotow, nauczylam sie ta zmiotka dla krasnali poslugiwac i nawet szybko idzie. Jednego, czego nie trawie w nim to, ze robi mi podkowki pod oczami. Konsystencja mazidla nie ma tu nic do rzeczy. Po paru godzinach mam siwo pod oczami i juz. Ehh... Ale sam efekt bardzo w porzadku, tak jak lubie - naturalnie. Delikatny, rozdzielony wachlarzyk.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:19   #133
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Talking Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Myślę że najlepszy efekt na podkreslenie i wyeksponowanie biustu daje nałożenie brązera między piersiami, natomiast na górne części piersi ( partie odsłonione przez dekolt) coś rozświetlającego - puder rozświetlajacy
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:29   #134
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

A ja mam mały patent na dłuższe utrzymywanie się błyszczydła: nakładam grubszą wartswę i nie ściskam ust ani nie wykonuję "ruchów paszczą" , tylko pozwalam, żeby mazidło zakrzepło. Dzięki temu trzyma mi się dłużej .
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:38   #135
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

byćmoże nie powiem nic mowego, ale kiedy maluję oczy, a konkretnie powieki, to ZAWSZE jako pierwszy kładę berzowy [w naturalnym, jasnym odcieniu] cień w kamieniu jako podkład dla innych kolorków dzięki temu kolejne cienie mają bardziej wyraźny i nasycony kolor i nie muszę kłaść ich grubą warstwą...

i jeszcze jedno... baza do twarzy położona na powieki daje świetny efekt perłowego cienia dobry patant na 'szkolny' makijaż [zwłaszcza kiedy mam w-f]- nie muszę już urzywać cienia, który łatwo może się rozetrzec albo poprostu spłynąć
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:35   #136
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

dziewczyny czy Dermacol można kupić w aptece? bo przypuszczam że nie w drogerii ?
Wstyd sie przyznać ale pierwsze słysze o tuszu w kamieniu naprawde jest taki dobry??

pozdrawiam wizazanki
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:01   #137
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Dermacol tylko i wyłącznie w drogeriach. BYło już dużo wątków o tym kosmetyku łącznie z tym,gdzie go dostać więc sprawdz w wyszukiwarce
POzdrawiam

PS a Tusz w kamieniu jest kontrowersyjny bo np ja nim jestem zachwycona a niektórzy nie. sprawdz wątek pt "rzęsy szok"
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:10   #138
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Cool Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Jednego, czego nie trawie w nim to, ze robi mi podkowki pod oczami. Konsystencja mazidla nie ma tu nic do rzeczy. Po paru godzinach mam siwo pod oczami i juz. Ehh... Ale sam efekt bardzo w porzadku, tak jak lubie - naturalnie. Delikatny, rozdzielony wachlarzyk.[/QUOTE]

Vril zaskoczyłaś mnie, ostatnio strasznie zmokłam, a tusz się trzymał i nawet nie rozmazał i nie robi mi ksero
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 14:14   #139
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

PS a Tusz w kamieniu jest kontrowersyjny bo np ja nim jestem zachwycona a niektórzy nie. sprawdz wątek pt "rzęsy szok"[/QUOTE]

grono fanek tego tuszu rośnie , mam nadzieję, że go nie wycofają, bo będzie trzeba zrobić zapasy

A Dermacol np. w Krakowie jest dostępny w drewnianej budce z wieloma kosmetykami na ul. Królewskiej, naprzeciwko księgarni
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 14:20   #140
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

[/quote]A Dermacol np. w Krakowie jest dostępny w drewnianej budce z wieloma kosmetykami na ul. Królewskiej, naprzeciwko księgarni [/quote]

dziękuję
a gdzieś może bliżej rynku? albo długiej? wiem wiem leń jestem
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 15:16   #141
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
baza do twarzy położona na powieki daje świetny efekt perłowego cienia dobry patant na 'szkolny' makijaż [zwłaszcza kiedy mam w-f]- nie muszę już urzywać cienia, który łatwo może się rozetrzec albo poprostu spłynąć
to zależy jaka baza chyba ja mam bazę do twarzy Lumene, używam tylko na powieki i jest absolutnie niewidoczna, jakby jej w ogóle nie było. Mam jeszcze z Sephory, może bardzo lekko rozświetla swoimi rózowo-fioletowymi (czy jakie one tam są, ja już dalton jestem ) drobinkami, ale żeby perłowy efekt..? nie zauważyłam czegoś takiego, a szkoda
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:13   #142
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

[/quote]
a gdzieś może bliżej rynku? albo długiej? wiem wiem leń jestem [/quote]

No więc leniu jest jeszcze w przejsciu podziemnym koło dworca w drogerii- jets to jedyna drogeria więc nie przegapisz
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:21   #143
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Och Daria a ja sie połasiłam jak..matoł na baze pod ciebie sephory i chyba teog pożałuje przypudrowałam ją po nałożeniu jak radziły dziewczyny i mi się zwinęło szybciej niż na drugim oku na którym położyłam bazę art deco coś mi się wydaje, że sephora pójdzie na wymianę :/
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:23   #144
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Ten tusz to jakas zagadka
Nie chodzi mi o to, ze sie rozmazuje, bo nie. Tez pare dni temu zaliczylam siekajacy po oczach deszcz i cala droge klnelam w zywe kamienie, ze pewnie mam na twarzy saigon, wlazlam do pierwszego napotkanego sklepu z ciuchami, rzut oka w lustro i o dziwo tusz na miejscu i reszta tez. On sie nie rozmazuje, nie robi ksero, nie kruszy ale no nie wiem jak to nazwac, ze przez pare godzin jest ok, moze mi nawet kulami sniegowymi po oczach ladowac i nic, a po kilku godzinach jednak wyglada jakbym sobie nalozyla szary cien pod oczy. Dobrze to nie wyglada Az mi sie przypomnial tekst, nie wiem skad "ze pewnie mi sie oczy poca" Ehh... Ogolnie nawet zadowolona jestem ale ten efekt czarnej pandy po paru godzinach to duzy minus w tej bajce.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:29   #145
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Vril Ty to jesteś biedna z tym tuszem Ja właśnie z nudów się malowałam i po raz pierwszy w życiu, rzęsy malowałam całe 10 min! dobrze, że nie maluję się z takim namaszczeniem codziennie bo bym nie miała czasu z domu wyjść
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:31   #146
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

[/quote]No więc leniu jest jeszcze w przejsciu podziemnym koło dworca w drogerii- jets to jedyna drogeria więc nie przegapisz[/quote]

dziękuję, teraz na pewno się zaopatrzę w 'to coś' ;P jakkolwiek to wygląda i w jakikolwiek sposób sie tego używa :P no.
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:31   #147
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Och Daria a ja sie połasiłam jak..matoł na baze pod ciebie sephory i chyba teog pożałuje przypudrowałam ją po nałożeniu jak radziły dziewczyny i mi się zwinęło szybciej niż na drugim oku na którym położyłam bazę art deco coś mi się wydaje, że sephora pójdzie na wymianę :/
nie wiem jak baza pod cienie, nigdy jej nie używałam Z tego co pamiętam, smileofangel jej używa . Ja mam dwie Sephorowskie pod makijaż, tzn moja mama ma dwie i jedną mi oddała, bo jej nie lubi, a sama używa ujędrniającej. Też za nią nie przepadam, jednak wolę lumene
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:41   #148
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Ashia dziekuje, chyba nadal bede walczyc z Dermacolem
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:41   #149
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Vril Ty to jesteś biedna z tym tuszem Ja właśnie z nudów się malowałam i po raz pierwszy w życiu, rzęsy malowałam całe 10 min! dobrze, że nie maluję się z takim namaszczeniem codziennie bo bym nie miała czasu z domu wyjść
I kto tu kogo powinien zalowac Ja tylko nim operuje (trzymam sie twardo i innego nie kupuje) i zeszlam do 1,5 minuty I to obracajac zmiotka dla krasnali!!! Swoja droga powinni to uznac za dyscypline olimpijska
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:41   #150
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

a gdzieś może bliżej rynku? albo długiej? wiem wiem leń jestem [/quote]

No więc leniu jest jeszcze w przejsciu podziemnym koło dworca w drogerii- jets to jedyna drogeria więc nie przegapisz[/QUOTE]

dokładnie, potwierdzam

Vril może za bardzo go rozcieńczasz wodą?
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.