Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 12:36   #4921
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam Kochane
Ja daję radę, nie ruszam już ponad 2 tygodnie Od tygodnia myję buźkę rano i wieczorem tym żelem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-formula.html i mam wrażenie, że dobrze na mnie działa, buźka jest gładka i nie przesusza się.

Pozdrawiam
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 13:13   #4922
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

byłam wczoraj na oczyszczaniu u kosmetyczki i jak pomyśle jak to bolało to mi sie odechciewa wygniatac
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 13:42   #4923
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadowciu a jakie testy?

Dziewczynki nie ruszajcie!!!! musimy byc dzielne!!!!!!

ja tak jak pisalam wczesniej, widze, ze moja cera na czole sie pogarsza . tylko nie to, blagam .
próbne, human, a nastepnego dnia mat i biol jakoś tak
teraz to już poległam całkowicie i zniszczyłam sobie dzień, nie róbcie tego samego dziewczyny
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:14   #4924
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam wszystkie wyciskaczki, mam nadzieję, że niedługo będziecie mogły napisać, że już byłe
Kochane nie ruszajcie!!! Niewyciskanie + odpowiednia pielęgnacja = lepsza cera
Mi się udaje nie ruszać od ok. 3 miesięcy Jedynie w tym czasie zdarzało mi się poskubać plecy, czy pomacać buzie, ale żadnego gniecenia Teraz od ponad tygodnia nie mam żadnego ropucha, czyt. ropniaka Boje się, że te głównie zasługa tetra i że po odstawieniu czar pryśnie, ale mam jeszcze przecież dość mocne mazidła w zanadrzu, a poprawiać zaczęło się porządnie jakiś tydzień temu A antybiot odstawiam za tydzień, nawet jeśli derma będzie namawiać na kontynuację, nie mam zamiaru się zgodzić na więcej. Teraz będę próbwać utrzymać ten stan cery do jesieni, bo przez lato na pewno sie nie poprawi jeszcze bardziej, żeby zarzucić cos mocniejszego i bardziej ukierunkowanego na likwidację przebarwień i blizn Mam nadzieję, że mije plany dojdą do skutku i po antybiotyko terapii pozostanie to co teraz jest lub tylko nieznacznie sie pogorszy
PZDR
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:18   #4925
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

sweet.. tak sobie teraz czytam i mam jedna watpliwosc..
troszke czytalam o tetra ostatnio.. i nawrot tradziku po odstawieniu w przypadku wiekszosci dziewczyn wynikal wlasnie z naglego odstawienia leku...trzeba to zrobic stopniowo.. w konsultacji z lekarzem..takze moze nie ryzykuj tego co zdolalas osiagnac? jak co np derma bedzie stopionwo zmniejszala dawke czy cus to moze daj sie namowic.. nie warto zaprzepaszczac takiego zadowolenia z buzku..:P
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:36   #4926
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Lemonko teraz tera biore po jednej tabletce dziennie i zaczynam brać co drugi dzień, aż w końcu odstawię Dwie tabletki na dobę stosowałam jedynie przez 16 pierwszych dni potem po jednej. Hmmm ale jesli pogorszenie wynikało z nagłego dostawienia to może jeszcze zgodzę sie na jedno opakowanie i rozciągnę to na miesiąc biorąc 1 tabletkę co drugi dzień, bo jeszcze troche by mi sie przydało, ale boje się, że dla organizmu to będzie za długo No nic mam o czym dyskutowac u dermy Idę w przyszłym tygodniu więc zdam wam realcję dopiero gdzies za tydzień
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 22:39   #4927
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no spoko..
a jak ci organizm pada to moze cos na wzmocnienie? multiwitamina z mineralami w kapsulce i cos na watrabe-lakcid czy cus..i oczywiscie jogurciki-bo to w koncu antybiotyk..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 22:57   #4928
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Na żołądek mam lacidofil dobry był tez trilac, jogurtów za dużo nie jem bo wyczytałam gdzies, że z tetracyklinami za dobrze nie współpracuja Jak już to dużo przed albo duzo po. Problem jest tez z witaminami których mam niedobory, tzn. musiałam brać żelazo, teraz magnez mam wskazany oraz wapń i niestety wszystkie zmniejszaja wchłanianie tetracyklin To mogło tez spowodować, że poprawiać zaczyna się dopiero teraz Czy bierzesz już tetra? Jesli tak to radzę przyjmowac go ok. 2-3 godzinki po/przed posiłkami wtedy możesz być pewna, że nie wywoła żadnych sensacji żołądkowych Przyjmowanie witamin i leków osłonowych również polecam w innym czasie niż antybiotyk. Także jak widać z tetralysalem nie jest tak łatwo
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 23:22   #4929
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

tak..biore od kilku dni..
yy.. mowisz 2-3 h po? mi doktor napisal "po obiedzie" takze biore zawsze po posilku.. no ale jak mowisz ze lepiej pozniej to chyba zmienie..
witaminki zawsze lykam rano takze nie koliguje w zadnej sposob.. a jogurty mowisz odstawic?bo ja wciagam z dwa dziennie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 23:34   #4930
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie, odstawić całkiem na pewno nie chodziło mi o to, żeby nie pochłaniać dużych ilości, tzn. kilku dziennie, a myślę, że dwa są jak najbardziej na miejscu, tylko oczywiście zachowac te odstępy czasowe A używasz filtrów? Ja sie teraz boje cokolwiek wypróbowywać na buzi, bo mam stracha przed zapchaniem
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 23:37   #4931
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hm.. ja nic nie uzywam..:| bo nie moge..
pytalam lekarza "y..a jakies kremy z filtrem na buzke uzywac?i wogole kremy do jakiej buzki..mieszanej, tlustej, nawilzajace, matujace?" uslyszalam krotko i zwiezle.. "NIC!tylko je leki ktore zapisalem.." zal..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 23:45   #4932
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hmmm mi derma powiedziała, że jeśli słońce będzie mocne i świeciło prsto w twarz to filtry jak najbardziej, ale nawet nie raczyła powiedzieć jakie, a próbek tez nie dała, chociaż wydawało mi się, że miała na stoliku za biurkiem :/ Zresztą było to odpowiedzią na moje pytanie No nie wiem masz teraz trudny wybór, bo zalecenia dermatologa są wyraźne sprzeczne z tym co piszą dziewczyny, którym ufam, tu na forum.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 23:48   #4933
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nikt mi nie wierzy.. bez kitu...wszystkie sie dziwia..
no ale coz..jak kaze tak zrobie..w koncu to niby lekarz nie?;|
kolejna wizyte mam za 3 tygodnie.. najwyzej strace calkowicie niczym waz skore do tego czasu..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 00:01   #4934
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Naprawdę dziwię się czemu nawilżanie ma niby zmniejszać złuszczanie? Przeciez cera przetłuszczająca się wysuszana zaczyna coraz bardziej się przetłuszczać, a poza tym szybciej robią się zmarchy Ja dostałam jedynie zakaz używania wszystkiego co ma w nazwie przeciwtrądzikowe oraz dostałam pochwałę za ograniczanie wyciskania
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 00:07   #4935
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nie wiem.. moze ma mi ta zanieczszczona brzydka skora zejsc zeby mogla wyjsc pikna swieza?nie wiem..
a tobie gratuluje..ile sie juz leczysz i z jakimi rezultatami?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 08:50   #4936
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj Dziewczyny mocno bede wierzyc, zeby Wam sie udalo z tym tetralysalem. to nie jest tak, ze po zakonczonej kuracji, jak pielegnujesz buzie to syfy nie wychodza. mi osobiscie pielegnacja zewnetrzna "po" nie utrzymala dobrego stanu cery (jaka mialam w trakcie brania antybiotykow doustnych). antybiotyki wewnetrznie dzialaja, a jak przestaje sie je brac to - krop jest wiecej. tak bylo u mnie (a pielegnacja byla ok). nie chce Was zniechecac, ale chce Was uswiadomic, ze to nie jest tak rozowo .

Shadi i jak tam u Ciebie?

Buena Dzidzia
to gratuje silnej woli .

ja smaruje sie tym retinem A. na czole, brodzie nie luszczy mi sie skora, natomiast na polikach to i owszem i tam musze dac skorze odpoczac. na policzkach mam cere normalna i dlatego te 3 dni retinoidu pod rzad to za duzo. teraz nawilazam czesto, bo czuje jak piecze mnie w tych miejscach (a kladlam malo). oby ten retin A pomogl, bo tabletki antykoncepcyjne dzialaja, ale nie tak jak bym chciala. dobra nowina to taka, ze plecki mi sie poprawily .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 09:34   #4937
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ania..nie dziekuje co by nie zapeszyc..
mowisz ze potem i tak bedzie do kitu..ale.. chyba lepiej robic cos, niz nie robic nic? i patrzec jak wychodzi wiecej, jak jest gorzej..
jak myslisz?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 10:42   #4938
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Lemonko myślę, że czasami warto spróbować. Ja tetralysal zażywam już trzy miesiące i rezultat jest taki, że nie mam zmian zapalnych Zaskórniki i przebarwienia jak były tak są mam jeszcze jakieś taki podskórne gnidy, ale płaskie Podejrzanie wyglądają, dlatego zastanowię się czy jeszcze na to jedno opakowanie tetra się nie zgodzić.
Aniu cieszę się, że jest lepiej Mi znowu plecki mało co się poprawiły ostatnio po benzacne miałam wielkie bolące gule, przez co musiałam plecak niosić w ręku, bo mnie uwierał akurat w te dziady
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 14:02   #4939
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

jesli ktos ma okropny stan cery i zadne mazidla zewnetrzne nie pomagaja to jest wskazane, zeby zazyc antybiotyk doustny aby nie doszlo do zakazenia skory. pamietam, ze jak bralam antybiotyki to cera byla fajna i jakie wtedy mialam dobre samopoczucie. jednak potem ten powrot syfow byl straszny. z dnia na dzien bylo coraz gorzej i nie moglam tego opanowac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 18:57   #4940
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Odnośnie tego wyciskania Fakt, zauważyłam że jak wyciskam większe gule lub ropne paskudztwa, to potem się to nieładnie paprze. Ale jak np. mam mnóóóóstwo grudek, i sobie je trochę poduszę (zdezynfekowane ręce na zdezynfekowaną buzię, i przez gazik, i potem po tym wszystkim też oczyszczam buzię) to zaczerwienienie jest przez 4-5 godzin,a potem o wiele gladsza buzia i nie pojawiaja sie w tym miejscu nowe krostki. Oczywiście jest to taki rodzaj krost, ktory po wycisnieciu 'nie krwawi', tylko wylazi i wylazi ten łój i w pewnym momencie przestaje Czy to nie jest zatem kwestia tego, co wolno, a czego nie wolno wyciskać...?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 20:38   #4941
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witajcie.
Dzisiaj się przyjrzałam swojej twarzy i zobaczyłam,że mam taką masę przebarwień,która wzrasta,że nie wyszłabym już bez podkładu za nic.
Poszłam do apteki po coś na przebarwienia.Pani dała mi 3x 5ml Albucin Maxima Pharmaceris,czyli 15ml,a opakowanie ma 30ml,więc po połowie już coś tam zawsze stwierdzę
Jest mocny,więc liczę,że pomoże.

Miała go któraś z was?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:15   #4942
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pink A jakie składniki aktywne ma ten krem? Daj znac jak zauważysz jakieś efekty.
MDZ Oczywiście jeśli wyciśnięcie jakiegoś pryszcza/zaskórnika pomaga Ci to możesz i tak jak napisałaś przez gazik z dezynfekcją skóry jak i rąk. U mnie akurat wyciśnięcie czegokolwiek kończyło sie rozlewem krwi, więc musiałam całkowicie odzwyczaić się od tego nawyku.
Pozdrawiam
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:31   #4943
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=151200

__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 21:48   #4944
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu no jako tako mi tez się plecki poprawiły nie drapię ich a jak tam z chorobą u Ciebie już lepiej?
ja brałam antybiotyk tylko jeden raz po pierwszym dermatologu było to dość dawno i chyba nawet nie doszłam do końca opakowania.... mam duże problemy z brzuchem własciwie nie wiem o jakim podłożu i u mnie antybiotyk wywołałby z pewnoscią niezłe sensacje ehhh. Mam nadzieję, że Wam pomoże i buźki potem nie będą szalec

mdz, no czasami tak jest, że coś się wydusi i masz strupek przez jeden dzien,a potem już mała plamka, ale nie zawsze... ojjj ja własnie muszę się troszkę powstrzymywać ale chcę wziąć przykład od Czkoladki

pink, też mam masę przebarwień...ale mi chyba taki krem nie pomoże, poza tym skład ma brzydki trochę
ciekawe co u shacki i gwendolyn
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:00   #4945
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pink Ehhh szkoda, że denata i trójglicerydy ma tak wysoko w składzie, bo wypróbowałabym z chęcią. Mam nadzieje, że Ci pomoże
Shadowciu Zawstydziłaś mnie troszke I myślę, że z Ciebie niedługo też będzie można brać przykład
Aniu Właśnie jak zdrowie?

Dzisiaj wypróbowałam krem vichy thermal fix 1 i powiem wam, że cienki jest Dość tępy, lekko tłustawy, ale najgorsze, że rbią sie jakieś dziwne kluski, chyba, że to ja za dużo go nawaliłam, bo Calmy to nakładam strasznie dużo Jeszcze jutro chcę wypróbować thermal fix 2 chyba, że dzisiaj mi cos wyskoczy po 1, co oznaczać będzie, że zapychają mnie trójglicerydy/alkohol cetylowy/mineral oil. Muszę jeszcze sprawdzić kilka substancji, które mnie podrażniają przy nakładaniu Calmy i tego Thermal fix.
Pozdrawiam

Edytowane przez sweet_white_chocolate
Czas edycji: 2007-04-22 o 11:05 Powód: pokręciłam nazwy
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:40   #4946
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Też się właśnie boję składu,ale zobaczę po próbkach
Znacie może jakieś inne kremy,które zwalczają trądzik i przebarwienia jednocześnie?Oczywiście takie,które Wam pomogły choć trochę
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:29   #4947
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AcneDerm zwalcza przebarwienia, mi pomagał też na trądzik

Kilka linków
http://luskiewnik.strefa.pl/acne/danka_leki.htm
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:38   #4948
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zastanawiam się między tymi dwoma.Opinie mają podobne.W tym większość pozytywnych:

Care&control Sorai oraz Perfecta No Problem Antrądzikowy krem matujący
I nie wiem który wybrać
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:13   #4949
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się między tymi dwoma.Opinie mają podobne.W tym większość pozytywnych:

Care&control Sorai oraz Perfecta No Problem Antrądzikowy krem matujący
I nie wiem który wybrać
Perfecta No Problem to ten z gruszką? Miałam, mi nie pomógł.
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:17   #4950
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

co do wybory kremow to nie pomoge-jeszcze nie jestem na etapie likwidacji..
ale jak szukalam inf na temat jakis kosmetykow to wbijalam w google i czytalam, czytalam, czytalam.. cos sie zawsze dowiedzialam z opinii internautek..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.