Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 18:33   #661
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mi te probki tez w kilka dni przyszly-4 albo 5 od stempla pocztowego.

Ja nie rozumie ich przesylek. Za 7$ cos tam ma sie ubezpieczenie, ale nie jak sie cos zepsuje po drodze. Niby to ubezpiecza, ze dojdzie na adres. To jest w sumie najwazniejsze. Ale jest to najwolniejsza wysylka i bez tracking no.
Ale za 25$ nie oplaca sie brac przesylki. Ja jak zamowie jeden duzy puder i 1-2probki to kwota bedzie niska i niemiecki zoll mi nie zabierze, bo jakos od 35€ chyba tak jest, ze trzeba placic.
Ja chyba bede brala ta za 7$.
Nie boicie sie cla?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:43   #662
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
W wersji veena velvet mam light medium beige i light medium warm. W wersji flawless mam medium beige i medium warm. Pewnie beda za ciemne skoro ten jasniutki mi pasuje.
Bardzo ciekawa jestem jak te dwa jasne co mam wygladaja w wersji flawless. Czy faktycznie jasniejsze, no i co wazniejsze czy na skorze wygladaja tak samo jak vv, czy lepiej czy gorzej..
Mam pełnowymiarowe opakowanie light medium warm i medium beige w formule flawless , miałam probki tych kolorów w formule VV , a także light medium beige i...NAPRAWDĘ kolory w wersji flawless są jaśniejsze !!! tak jak gdzieś powyzej pisałam LMW w formule VV jest dla mnie dobry kolorystyczie, ale juz w formule flawless muszę go "zaciemniać" medium beige

mi formula VV nie pasuje, gorzej kryje i mnie chyba jednak trochę przesusza ( mam suche policzki, teraz strefa T trochę szaleje, ale przez lata miałam bardoz suchą cerę)
jednak moja przyjaciółka ktora ma cere mieszana ( w kierunku tłustej)bardzo ładnie wygląda w tej formule VV i u nie krycie jst oki

powodzenia w wyborach
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 19:52   #663
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja musze sie przekonac o tej jasnosci na wlasnej skorze, bo inaczej nie uwierze.
Zreszta nie chodzi mi tylko o kolor, ale chce wyprobowac ta formule. A z tymi ciemnymi odcieniami w tej formule nie bede wychodzila na dwor. Wiec za bardzo nie moge przetestowac.
Nie jest Tobie medium beige zbyt czerwonawy/ceglasty, skoro warm Tobie pasuje? Czemu nie zaciemniasz medium warm?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:07   #664
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja musze sie przekonac o tej jasnosci na wlasnej skorze, bo inaczej nie uwierze.
Zreszta nie chodzi mi tylko o kolor, ale chce wyprobowac ta formule. A z tymi ciemnymi odcieniami w tej formule nie bede wychodzila na dwor. Wiec za bardzo nie moge przetestowac.
Nie jest Tobie medium beige zbyt czerwonawy/ceglasty, skoro warm Tobie pasuje? Czemu nie zaciemniasz medium warm?
medium beige ma odcień bym rzekła pomarańczowy jak pomieszam z LMW to naprawdę dobrze wygląda...jak sie opalę to dodam więcej medium warm i będzie oki , taką mam nadzieję.

Moja przyjaciólka ktora ma ciemniejszą karnację używa Medium Beige w formule VV i naprawdę niw wyglaa ceglasto
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:11   #665
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Mi te probki tez w kilka dni przyszly-4 albo 5 od stempla pocztowego.

Ja nie rozumie ich przesylek. Za 7$ cos tam ma sie ubezpieczenie, ale nie jak sie cos zepsuje po drodze. Niby to ubezpiecza, ze dojdzie na adres. To jest w sumie najwazniejsze. Ale jest to najwolniejsza wysylka i bez tracking no.
Ale za 25$ nie oplaca sie brac przesylki. Ja jak zamowie jeden duzy puder i 1-2probki to kwota bedzie niska i niemiecki zoll mi nie zabierze, bo jakos od 35€ chyba tak jest, ze trzeba placic.
Ja chyba bede brala ta za 7$.
Nie boicie sie cla?
Hmmm akurat o cle nie pomyslalysmy, ale jak ostatnio zamówiłam tylko dla siebie Meow z opcją najtanszej przesylki to i tak wyszla mi suma kwalifikująca mnie do cła....
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:28   #666
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hmm...Zdecydowalam sie na odcienie i formuly mineralow Lumiere. Szukam korektora na przebarwienia tudziez czegos innego mineralnego, co zamaskuje potencjalne niespodzianki. Mozecie cos polecic?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:31   #667
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
medium beige ma odcień bym rzekła pomarańczowy jak pomieszam z LMW to naprawdę dobrze wygląda...jak sie opalę to dodam więcej medium warm i będzie oki , taką mam nadzieję.

Moja przyjaciólka ktora ma ciemniejszą karnację używa Medium Beige w formule VV i naprawdę niw wyglaa ceglasto
Pomaranczowy, ceglasty...obojetnie jak to nazwiemy, ale wiesz o co chodzi. To ciekawe jaki to odcien w vv skoro sa ciemniejsze. Bo ja mam medium beige w flawless i widze ze ciemny i mocniej "ceglasty". Ale ten dziwny pomaranczowy widze dzisiaj na sobie w vv light medium.
Do tego odcienia trzeba miec po prostu nie zolta cere, tylko jeszcze bardziej ciepla, taka faktycznie pomaranczowa i ciut ciemniejsza. Tak jak po samoopalaczach.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 20:34   #668
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aha: czy Kabuki z Sephory nadaje sie do uzytku? Czy lepiej zainwestowac w cos innego?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 20:38   #669
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Dziewczyny , gdyby ktoras chciała zamówic z nami, prosimy o szybki kontakt


ja chce!!!! juz skrobie PW.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 21:06   #670
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
gratulacje

Pstryknęłam Semi Matte EDM na skórze -tragedia
U mnie wygladal semi matte podobnie-strasznie widoczny na twarzy i wysuszal.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Zalaczam zdjecia Lumiere light medium warm veena velvet.
Pod pudrem serum z wit. C i filtr Avene 50 (dzisiaj nawet sporo mi sie go nalozylo)
Zdjecia robione przy oknie. Wokol nosa duzo dalam pudru-naczynka, rumience i fioletowo-zielolne since pod oczami.
Pozniej wyprobowalam jeszcze na to finishing foundation sheer, ale nic nie bylo widac.
swietnie wygladasz

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Katastrofalna niestety. Juz myslalam zeby wstawic zdjecie bez makijazu, widzialybyscia jakie cuda u mnie robia te mineralki. Ale wstydze sie.
Ja tak samo nie mam idealnej cery bez mineralow,codzienne ich ranne nakladanie to juz u mnie koniecznosc tak jak prysznic

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
W wersji veena velvet mam light medium beige i light medium warm. W wersji flawless mam medium beige i medium warm. Pewnie beda za ciemne skoro ten jasniutki mi pasuje.
Bardzo ciekawa jestem jak te dwa jasne co mam wygladaja w wersji flawless. Czy faktycznie jasniejsze, no i co wazniejsze czy na skorze wygladaja tak samo jak vv, czy lepiej czy gorzej..
Podobno flawless face jest duzo jasniejsze,nadaja sie do uzycia kolory od light beige w tej formule,odcienie fairly light sa podobno biale,nie nadaja sie do noszenia-no chyba ze ktos ma skore extremalnie blada.Light medium beige FF to jasny bez-z filtrami jak dla mnie super kolor-sam tez ok.Zdjecia z nim juz tu wklejalam.

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzieki uprzejmosci Malej Kobietki testuje teraz Meow Pumpered Puss w odcieniu Sleek Chartreux jest okej. Kolor stapia sie ze skora, choc gdyby byl troszeczke bardziej zolty nie obrazilabym sie Niestety, po nalozeniu na mleczko Avene mam uczucie sciagnietej skory. Byc moze nalozylam za duzo mineralow? Podkreslil mi tez suche skorki. No i niestety - nie kryje najlepiej. W tej chwilii moja cera wyglada masakrycznie, bo chcac wzmocnic wlosy lykalam tabletki z drozdzami - no i mnie wysypalo. Chyba bede sie decydowac na zamowienie Lumiere. Elfie jaki odcien polecasz? Fairly light warm czy light medium warm??
ja mam Flawless Face .I moge polecic do przetestowania Light beige i Light medium beige,ewentualnie Light medium warm(jezeli masz bardziej zolta tonacje niz neutralna) o ktorym wspominala mala-kobietka.I jezeli masz sucha skore to Flawless face jest podobno najlepsze.

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ok rozumiem Mówiąc kremowa konsystencja mialam na mysli znienzwidzona przeze mnie Rhea, która tworzyła na mojej bizu tlusto-kredową maskę Wydaje mi sie , ze mam podobny odcien cery co Ty ( pieknie wygladasz na zdjęciach ) więc pewnie kupię Light Medium Warm.

Nie myslałam do tej pory o Lumiere, ale jak przeczytalam ,ze odpowiadaja one Agabil ktorej odpowiadaja też Meow (ja tez je polubiłam), to doszłam do wniosku ze spróbuję. Mam nadzieje, że nie e, pożałuję, co prawda obiecałam sobie probowac minerałków o prostych składach a w Lumiere kombinują widze ( vide skład korektorów) ale co mi tam.

Zastanawiam sie tylko co brac jako finishing powder. Myslałam o Pure Silk Powder(bo ten mozna stosowac rowniez jako primer) albo Veena Veil , ale widze ze jest cos posredniego czyli Veena Silk Veil, wiec juz sama nie wiem. Moze Czarny Elf cos podpowie?
Ja bardzo polecam finishing powder flawless face sand-niesamowicie wygladza
nastepnym razem musze zamowic pelne opakowanie tego pudru

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hmm...Zdecydowalam sie na odcienie i formuly mineralow Lumiere. Szukam korektora na przebarwienia tudziez czegos innego mineralnego, co zamaskuje potencjalne niespodzianki. Mozecie cos polecic?
hmmm firma monave ma mocno kryjacy podklad ktory moze sluzyc jako korektor(czasami go uzywam).
Lumiere ma w swojej ofercie korektory(slyszalam ze sa niezle).U mnie za korektor mi wystarcza podklad mineralny,polozony w wiekszej ilosci na mokro pedzelkiem.

Co do pedzla to jezeli chcesz zamawiac Lumiere to moze od razu zamow ich pedzel kabuki sciety na prosto-jest podobno super.Chociaz sephorowy tez powinien sie sprawdzic
Niewiem jaka jest roznica w cenie.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-02-27 o 22:29
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 06:35   #671
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czarny Elfie, masz odcien sand??? jak on wspólgra z twoją karnacja, bo z tego co widze masz jasniutka , a na stronie jest info, ze sand polecany jest od odcieni medium do ciemniejszych. Ja myslałam o sheer choc mam chyba o ton ciemniejsza skóre od ciebie. Jaki odcień ma ten sand? naprawde piaskowy? Bo czesto odcienie nazywane sand wygladaja na mnie zimno i chorobliwie. na zdjeciach jest on rozowawy....
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 18:24   #672
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja wzielam probke sheer, bo wydaje mi sie, ze sand ma tam jakis kolor i zmieni ten na twarzy. A tego nie chce. Dzisiaj uzylam znowu light medium warm i jakos gorzej wygladal niz ostatnio. Minimalna roznica do szyji byla. Nie wiem czemu. Ale po uzyciu sheer lepiej wygladalo. Wiec cos ten sheer finishing foundation daje.
W pracy niestety buzia nie wygladala najlepiej. Albo dalam dzisiaj za duzo mineralkow, albo filtru, ale szybko sie blyszczalam i tak bylo widac puder jak kiedys przy podkladzie.
Po uzyciu bibulki bylo juz lepiej, bo troche starlam.
Mysle, ze formula flawless nie bedzie dla mnie, skoro jest nawilzajaca. Dla mnie vv moglby jeszcze bardziej matowic, ale to chyba wina filtru. W koncu jest bardzo tresciwy/tlustawy.
Interesuje mnie teraz z koleji odcien light warm vv i puder pearlfecting sheer i pure silk powder sheer.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 20:36   #673
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Drugie zamowienie z EDM juz w drodze...a Lumiere nadal realizuje zamowienie z probkami... od 6 dni A myslalam ze zalapie sie z wami ...


Btw. wyprobowalam trick Efla z odzywka do wlosow na "wyprane" pędzle Działa
Dziekuje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 20:47   #674
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie - dziekuje Ci za odpowiedz - co ja bym bez Ciebie zrobila?

Jestem po kolejnym dniu testowania Meow. Stan mojej skory zaczal od kopa poprawiac sie, kiedy odstawilam tabletki z drozdzami i jest juz prawie idealnie. A Meow lezaly na mnie dzisiaj znacznie lepiej niz wczoraj - inna rzecz, ze nalozylam ich mniej, bo wczoraj z przyzwyczajenia chlasnelam pare razy. Nie przesuszaja mnie, nie podkreslaja porow, tylko sa malo kryjace(pamperd puss). Jutro przetestuje ta najbardziej kryjaca wersje i jesli bedzie mi odpowiadac chyba zdecyduje sie na Meow...

Jednakze Lumiere bardzo mnie kusi, zwlaszcza, ze widzialam zdjecie jednej wizazanki (nicku nie pamietam), ktora ma cieply typ urody(identyczny kolor oczu jak moj) i uzyla odcienia light medium warm. Jest to odcien, ktory (jesli zdjecie nie przeklamalo bardzo kolorow) jest identyczny z odcieniem mojej szyi.

Zarazem mam pytanie. Czy ktoras z was bedzie zamawiac Meow w najblizszym czasie i bylaby sklonna podpiac mnie do zamowienia?

No i do Wrobla, czy zamowianie Lumiere dalej aktualne, bo chetnie bym sie podpiela w celu zrobienia zakupow za maksymalnie 40$(zastanawiam sie nad pedzlem i rozem, a na pewno biore jeden odcien podkladu w dwoch formulach, kazdy za 9$).

Bardzo prosze o info
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 22:23   #675
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wrobel-sand to jasniutki piaskowy kolor(neutralny)-jasniejszy od Light medium beige lumiere,stopien jasnosci rowny w zasadzie z Light beige lumiere tylko ze nie ma w sobie rozu.On jest taki jak puder transparentny-ja nakladalam go na LMB i nie zauwazylam zeby zmienial mi kolor twarzy(fajnie wygladza)wklejam zdjecie tego sand.
Aha jest zolciejszy niz EL Lucidity 06(-porownalam kolorystycznie i EL wydaje sie lekko rozowy przy nim.Zdjecie na stronie lumiere nie odpowiada rzeczywistosci.

Psycha-nie ma za co-o tej odzywce przeczytalam na Wizazu
Tulipanna-nie ma za co-zycze udanych mineralnych zakupow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy (2) of lumiere.jpg (14,5 KB, 24 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 05:52   #676
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Elfie - dziekuje Ci za odpowiedz - co ja bym bez Ciebie zrobila?

Jestem po kolejnym dniu testowania Meow. Stan mojej skory zaczal od kopa poprawiac sie, kiedy odstawilam tabletki z drozdzami i jest juz prawie idealnie. A Meow lezaly na mnie dzisiaj znacznie lepiej niz wczoraj - inna rzecz, ze nalozylam ich mniej, bo wczoraj z przyzwyczajenia chlasnelam pare razy. Nie przesuszaja mnie, nie podkreslaja porow, tylko sa malo kryjace(pamperd puss). Jutro przetestuje ta najbardziej kryjaca wersje i jesli bedzie mi odpowiadac chyba zdecyduje sie na Meow...

Jednakze Lumiere bardzo mnie kusi, zwlaszcza, ze widzialam zdjecie jednej wizazanki (nicku nie pamietam), ktora ma cieply typ urody(identyczny kolor oczu jak moj) i uzyla odcienia light medium warm. Jest to odcien, ktory (jesli zdjecie nie przeklamalo bardzo kolorow) jest identyczny z odcieniem mojej szyi.

Zarazem mam pytanie. Czy ktoras z was bedzie zamawiac Meow w najblizszym czasie i bylaby sklonna podpiac mnie do zamowienia?

No i do Wrobla, czy zamowianie Lumiere dalej aktualne, bo chetnie bym sie podpiela w celu zrobienia zakupow za maksymalnie 40$(zastanawiam sie nad pedzlem i rozem, a na pewno biore jeden odcien podkladu w dwoch formulach, kazdy za 9$).

Bardzo prosze o info
Juz wysyłam privi
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 15:12   #677
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wstawiam obiecane zdjecia.
Mysle, ze nie musze duzo opisywac, skroty kolorow sa. Ale jakby co to pytajcie.
Na niektorych zdjeciach kolorki sa troche ciemniejsze niz w rzeczywistosci. Ale bardzo dobrze widac roznice w barwach beige a warm, a o to mi chodzilo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL13635 copy.jpg (80,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13665 copy.jpg (83,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13666 copy.jpg (73,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13639 copy.jpg (58,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13668 copy.jpg (66,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-29 o 15:48
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 15:13   #678
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL13655 copy.jpg (80,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13657 copy.jpg (82,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13656 copy.jpg (84,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL13658 copy.jpg (75,0 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-29 o 15:48
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 16:15   #679
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, a ja doczekalam sie próbek SOBARE MINERALS - i najlepiej jakość tych minerałów podsumował TZ "o! Nareszcie mnie posłuchałas i niczym się nie napaćkałaś. Lubie jak jestes naturalna" mnie szczeka opadła. Stosowalam EDM i BE - nigdy TZ mnie nie 'pochwalił', czasem zganił tylko, że znów się maluje.. W porównaniu z EDM - SOBARE są bardziej 'zmielone' - po prostu puszek o dobrym kryciu, bez włażenia w zmarszczki mimiczne. Fajnie, że je odkryłam, a Wam szczerze polecam. Mam kolor Light i Fair light - wszystkie naturalne dla bladawców, bez odcieni żółci czy różu. Neutralne.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 16:20   #680
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Fruity dzieki za zdjecia, widze ze odcienie nie roznia sie jakos bardzo i jesli sa jasniejsze w rzeczywistosci to sama nie weim czy Light Medium Warm nie bedzie ok, chyba nie mam co brac jasniejszego.
Tylko tak patrze i patrze i zastanawiam się czy ten warm nie jest za bardzo ekhm cool . A moze to tylko w porownaniu z beige tak wygląda?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 18:51   #681
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Tylko tak patrze i patrze i zastanawiam się czy ten warm nie jest za bardzo ekhm cool . A moze to tylko w porownaniu z beige tak wygląda?
Warm nie jest cool spokojnie, to ładny ciepły kolorek
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 19:34   #682
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Warm nie jest cool spokojnie, to ładny ciepły kolorek
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:15   #683
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No cóz to nie mam wyjścia, kupuję. No a jak juz kupuje podklad to i finishing powders kupuję, a poniewaz nie moge sie zdecydowac na formułę to kupie 2, no i korektor no i pędzel, róz by sie przydał....I z planów ograniczania wydatków nici......
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:38   #684
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
No cóz to nie mam wyjścia, kupuję. No a jak juz kupuje podklad to i finishing powders kupuję, a poniewaz nie moge sie zdecydowac na formułę to kupie 2, no i korektor no i pędzel, róz by sie przydał....I z planów ograniczania wydatków nici......
kto czyta wizaż wydatków na kosmetyki ograniczyć nie umie
a nie wiesz jaka formuła podkładu ? czy finishing powedr ?
ja mam Pure Silk Powder i Flawless Finish i...sama nie wiem czym się różnią jeden i drugi wygładza, buźka jest po ich zastosowaniu gładziutka, aksamitna
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:08   #685
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
kto czyta wizaż wydatków na kosmetyki ograniczyć nie umie
a nie wiesz jaka formuła podkładu ? czy finishing powedr ?
ja mam Pure Silk Powder i Flawless Finish i...sama nie wiem czym się różnią jeden i drugi wygładza, buźka jest po ich zastosowaniu gładziutka, aksamitna
Dokladnie to samo wybralam- Flawless Finish i Pure Silk Powder. a jesli chodzi o podkład to Veena Veel i Cashmere . A jaki ty kolor pudrów wykonczeniowych uzywasz? Kurde bo ja juz wybrałam sheer,jakos boje sie sand, mimo ze na zdjeciu Czarnego Elfa wyglada fajnie, a ivory odpada u mnie.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:35   #686
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo wybralam- Flawless Finish i Pure Silk Powder. a jesli chodzi o podkład to Veena Veel i Cashmere . A jaki ty kolor pudrów wykonczeniowych uzywasz? Kurde bo ja juz wybrałam sheer,jakos boje sie sand, mimo ze na zdjeciu Czarnego Elfa wyglada fajnie, a ivory odpada u mnie.
ja mam podkład FF formuły Cashmere po przeczytaniu opinii na www.makeupalley.com nawet nie testowałam

jeżeli chodzi o odcień finishing powder to spokojne weź sand !! ja wziełam taki i on jest zdecydowanie jasniejszy niz LMW !! przy takich kolorach jak chcesz kupić , nic a nic nie będzie za ciemny...on jest naprawdę piaskowy, taki ciepły bardzo, badzo jasny beż, sheer wpada w róż !!
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:50   #687
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??



Kurde a ja juz zamowiłam sheer, chyba ze Gosiala jesczcze nie zlozyła naszego zamówienia, ale glupio mi jej znów głowe zawracać. Naprawdę ten sheer ma rozowy odcień? Niby juz Czarny Elf pisała, ze sand nie jest wcale ciemny, ale balam sie ze zmienie odcien podkladu.


Ja Cashmere wziełam własnie po przeczytaniu opinii na jakims makijazowym amerykanskim forum hehehehehehehe)))Flawle ss u mnie odpada, Luminese tym bardziej, pisza na stronie ,ze daje podobny efekt do BE a wiec absolutnie nie dal mnie.

Fruity, Ty masz próbke sheer, ma on rozowawa baze czy poświatę?
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:30   #688
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Sheer rozowy??

On jest calkowicie transparentny na buzi. A w pojemniczku bialy.

Wrobel
zamowilas duze opakowania? Na jakie kolory sie zdecydowalas?
Ja jeszcze nie wiem do konca. Mam dziwny kolor buzi i szyji. Jakos ten sam puder w 3 dniach wyglada inaczej.
Nie wiem od czego to zalezy.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 21:19   #689
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dzieeeewczyny! Co to jest Silk Radiances?? Bo zakochalam sie w kolorze Sundew i chce zamowic, a nie wiem czy to na ryjek? (pytam oczywiscie o lumiere)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:12   #690
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzieeeewczyny! Co to jest Silk Radiances?? Bo zakochalam sie w kolorze Sundew i chce zamowic, a nie wiem czy to na ryjek? (pytam oczywiscie o lumiere)
Wydaje mi sie ze to taki uniwersalny produkt ktory mozesz uzywac jak chcesz i gdzie chcesz).Jako roz,cienie,brazer, rozswietlacz...


aaaa moj podklad znika w zastraszajacym tempie-niedlugo bede musiala znowu zamowic-te podklady za $9 sa male...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.