Gładka buzia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-26, 19:22   #61
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Re: Gładka buzia

bardzo sie ciesze,ze poruszylyscie ten temet.mnie to nurtowalo juz od dawna,jak to jest ze zmywaniem makijazu itp.
miesz kam w szwecji,czesto bywam w polsce.juz dawno zauwazylam,ze mleczka,smietanki np.loreal,nivea,yr,johnso n tu w szwecji maja opis,aby je splukiwac woda.a w polsce jest opis z uzyciem wacika.sa to dokladnie te same kosmetyki.sprawdzalam sklad.
ja mam bardzo tlusta cere.do zmywania makijazu uzywam roznych mleczek .robie tak,jak jest napisane na produkcie .nalewam troche mleczka w dlonie i kolistymi ruchami masuje twarz,potem zmywam to wszystko letnia woda.taki sposob mi sluzy.nie pojawiaja sie krostki.buzia jest oczyszczona,niewysuszona. chcialabym wiedziec jak to jest z tymi mleczkami i ich spsobem uzywania.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-27, 01:09   #62
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Gładka buzia

Witajcie dziewczyny

No i znowu sie czegosdowiedzialam na wizazu.Otoz ja do tej pory stosowalam bardzo lekkie mleczko neutrogena deep celan jest swietne ,zmywajac tonikiem .Stan mojej buzki czasem zostawia wile do zyczenia...chodzi o zasypianie w makijazu brrr. Ale od 2 dni zmywam woda i mleczkiem plus tonki.zobaczymy czy zauwarze roznice tak czy inaczej zamelduje o rezultatach
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 22:05   #63
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Gładka buzia

Beata Krajnik napisał(a):
> Mycie twarzy tylko mleczkiem i tonikiem nie jest już zalecane,mleczko tak ale trzeba spłukać wodą a potem zastosować tonik. Samo użycie toniku (przetarcie twarzy tonikiem) po zastosowaniu mleczka sprawia ,że resztki mleczka zostają na skórze,nie jest to bardzo dokładny sposób na mycie twarzy.Były robione badania na grupie kobiet ,które przez kilka lat używały do mycia twarzy tylko mleczka i toniku okazało się ,że większość z tych pań miała kłopoty z cerą.
Mi nawet paru lat nie trzeba było... Już po kilku miesiącach "mycia" twarzy tylko mleczkiem i tonikiem zauważam negatywne skutki w postaci rozszerzonych porów (czego do tej pory nie było). Ale z drugiej strony wcześniej stosowany przeze mnie zestaw: żel + kranówka dawał jeszcze gorsze rezultaty, gdyż tak rozdrażnił mi cerę, że do tej pory boję się cokolwiek na nią położyć. Czasem nawet kosmetyki dla wrażliwców zawodzą i teraz przerzucam się powoli na te apteczne. A jeśli chodzi o mycie buźki, to wracam do zestawu żel + woda, tyle, że nie z kranu, a z butelki - Oaza (made in Biedronka ) Może tym razem będzie lepiej, zwłaszcza, że do pielęgnacji twarzy włączyłam też wodę termalną i szczerze mówiąc jej działanie da się szybko odczuć
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.