Chudnijmy , start 26.06!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 02:00   #1
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Post

Chudnijmy , start 26.06!!!!


Hej , jestesmy dwie , Ania 17 lat i Angelika 18 lat , od dzis zaczynamy diete oraz cwiczenia
- chcemy schudnac ok 20 kg kazda, na poczatek (nie w tydzien oczywiscie ) Planujemy diete 1000-1300 kcal , wykluczenie bialego pieczywa , tluszczow , fast food'ow i innych rzeczy przez ktore tak wygladamy , wzbogacenie organizm o witaminy , pic duzo wody co jest jasne , procz diety planujemy codziennie rano biegac ok 20 - 30 minut , oraz silownia 4 razy w tygodniu (Ania len tylko 2 razy w tygodniu),
solidna praca mam nadzieje ze sie oplaci !!
pozdrawiamy i zapraszamy do dzielenia sie doswiadczeniami , oraz wspolnego zrzucania zbednych kilogramow!

Edytowane przez AniaIAngela
Czas edycji: 2009-06-26 o 02:03
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:00   #2
kotoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 20
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

powodzenia dziewczynki!! co do cwiczen to kto wie, moze Ania ma troche racji i lepiej najpierw zaczac od 2 razow tygodniowo a potem stopniowo zwiekszac? wiesz, zebys sie nie zniechecila Angeliko
trzymam za Was kciuki!!
kotoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:03   #3
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

a ile ważycie i ile macie wzrostu/?
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:15   #4
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Witam Drogie Dziewczynki!!!

Ja tez mam do zrzucenia kolo 20 kg. "Odchudzam" sie od wtorku... i z motywacja nie mam narazie problemu... wstaje rano i z usmiechen na buzce robie jakies 2 km...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:35   #5
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Tu Angela- szczerze nie wiem ile waze , wzdrosytu mam 170 ale do zrzucenia mam na 100% z 20 kg , od dzis biore sie do roboty ,
Magdusia chudnijmy razem ;D im nas wiecej tym razniej
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:40   #6
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaIAngela Pokaż wiadomość
Hej , jestesmy dwie , Ania 17 lat i Angelika 18 lat , od dzis zaczynamy diete oraz cwiczenia
- chcemy schudnac ok 20 kg kazda, na poczatek (nie w tydzien oczywiscie ) Planujemy diete 1000-1300 kcal , wykluczenie bialego pieczywa , tluszczow , fast food'ow i innych rzeczy przez ktore tak wygladamy , wzbogacenie organizm o witaminy , pic duzo wody co jest jasne , procz diety planujemy codziennie rano biegac ok 20 - 30 minut , oraz silownia 4 razy w tygodniu (Ania len tylko 2 razy w tygodniu),
solidna praca mam nadzieje ze sie oplaci !!
pozdrawiamy i zapraszamy do dzielenia sie doswiadczeniami , oraz wspolnego zrzucania zbednych kilogramow!

Hej dziewczynki Ale jest wam dobrze,że jest was dwie. Razem na pewno lepiej wytrwać i się wzajemnie wspierać Bardzo dobrze z wykluczeniem białego pieczywa, tłuszczów do tego jeszcze cukier i najgorszy,ale pyszny wróg słodycze..
Oczywiście przyłączam się do Was
Ja śniadanie mam już za sobą więc napisze co zjadłam.
2 bułki grahamki, zamiast margaryny troszkę musztardy, liść sałaty, serek hochland fit do tego czerwona herbatka
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 13:09   #7
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

zwazcie sie zmierzcie sie, bo na cyfrach lepiej cos powiedziec malo napisalyscie. lepiej dolaczcie sie do jakiegos watku
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 14:32   #8
Sylwia2915
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z małopolski;))
Wiadomości: 5
GG do Sylwia2915
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

A ja mam 10 albo 9, bo chce ważyć 65. Może się to wydawać dość dużo, ale jestem dość wysoka) Także życzę powodzenia ja też bd zaliczała aerobik, albo siłownie jeszcze nie wiem, a reszte rowerek na ładna pogode. Jestem tez na diecie odchudzanie na zawołanie) Jakby co to piszcie do mnie na gg pozdrowienia)
Sylwia2915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:56   #9
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia2915 Pokaż wiadomość
A ja mam 10 albo 9, bo chce ważyć 65. Może się to wydawać dość dużo, ale jestem dość wysoka) Także życzę powodzenia ja też bd zaliczała aerobik, albo siłownie jeszcze nie wiem, a reszte rowerek na ładna pogode. Jestem tez na diecie odchudzanie na zawołanie) Jakby co to piszcie do mnie na gg pozdrowienia)
a moglabys blizej powiedziec na czym polega ta dieta odchudzanie na zawolanie? jaki jest planowany spadek wagi i w jakim czasie? co powinno sie jesc na takiej diecie??
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 16:05   #10
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Mogę się do Was dołączyć? ;-)
Od dzisiaj zaczynam (a tak serio serio to od jutra)
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:08   #11
sawusia49
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 145
Thumbs up Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Witam ja MUSZE schudnac tylko i aż 5kg. Próbowłam chyba wszystkiego.Nie jem słodyczy ale używam cukru.Teraz chce i to weliminować.Co to za dieta ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE-bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.
sawusia49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 18:39   #12
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez sawusia49 Pokaż wiadomość
Witam ja MUSZE schudnac tylko i aż 5kg. Próbowłam chyba wszystkiego.Nie jem słodyczy ale używam cukru.Teraz chce i to weliminować.Co to za dieta ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE-bardzo proszę o odpowiedz.Pozdrawiam.
tutaj znajdziesz trochę informacji :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331993
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:58   #13
evelinkaa90
Raczkowanie
 
Avatar evelinkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

witaam dziewczynkii ** mogę dołączyć? od jutra zaczynam))

mam 163 cm wzrosu i waze 57 kg, do zrzucenia mam jakies 7kg..
zapisalam sie na aerobik i na siłownie i od poniedziałku startuje..

nie chce jakies diety stosowac, bo wiem, ze nie wytrzymam. probowalam milion razy i nie daje rady.. takie glodzenie sie jest bez sensu..
ale tak jak wy chce wyeliminować słodycze, fast foody, cukier (ewentualnie 1 łyżeczka do kawy rano;p)
duzo wody, zielonej i czerwonej herbaatki
aaa! i ostatni posiłek 18!


tak wiec 3mam kciuuki **

Edytowane przez evelinkaa90
Czas edycji: 2009-06-26 o 19:01
evelinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:14   #14
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Ja też się przyłączam!!! mam 168 wzroztu i 67 kg wagi, marzy mi się 10 kg mniej, od dziś zaczynam ćwiczyć a od jutra ograniczać jedzonko.

Dziewczyny bardzo ważne jest nie jeśc po 19!!! ja się staram do tego stosowac już jakiś czas, słyszałam też że picie czerwonej herbaty też jest bardzo dobre, muszę zakupić i wypróbować
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:33   #15
evelinkaa90
Raczkowanie
 
Avatar evelinkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

coraz wiecej nas suuupeer!
razem damy rade;] wierze w to!
evelinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:35   #16
AniaIAngela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

ogolnie zielona i czerona sa polecane w diecie bo przyspieszaja metabolizm i podobno pomagaja w spalaniu tkanki tluszczowej

a jakies suplementy diety typu linea komus pomogly? bo mam pelno tych tabletek w domu ale wiekszosc nie ruszona
AniaIAngela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:42   #17
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Ja tez ! moge się dołączyc ? nie ma co czekac do jutra, od dziś zaczynam.
A co do tabletek ja kiedys kupilam ananasa, zadnych efektow nie zauwazylam...

mam w planach cwiczenie ale juz dzis mi sie nie chce eh :P ciezko z motywacja, a do zgubienia mam 5-10 kg, nie wiem ile wazne bo sie boje zwazyc a wzrost 174 cm
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:43   #18
evelinkaa90
Raczkowanie
 
Avatar evelinkaa90
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

linei nie próbowałam, ale skoro masz w domu to moze sprobuj tylko uwazaj..
ja bralam therm line II i okropnie sie po nic czułam, wiec odstawiłam.. teraz postanowilam ze schudne bez zadnych wspomagaczy ;p;d
evelinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:00   #19
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

sorki dziewczyny, ale większość z was nawet nie wie ile wazy wiec na jakiej podstawie stwierdzacie ilość kilogramów do zrzucenia, zaczynając diete to jest podstawa aby sie obmierzyć zważyć bo inaczej nawet niebedziecie wiedziały czy stosowana dieta na was działa, jak juz podejmujecie takie decyzje to prosze was o rozsądek. odchudzanie to nie zabawa.
mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 20:11   #20
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez mona2007 Pokaż wiadomość
sorki dziewczyny, ale większość z was nawet nie wie ile wazy wiec na jakiej podstawie stwierdzacie ilość kilogramów do zrzucenia, zaczynając diete to jest podstawa aby sie obmierzyć zważyć bo inaczej nawet niebedziecie wiedziały czy stosowana dieta na was działa, jak juz podejmujecie takie decyzje to prosze was o rozsądek. odchudzanie to nie zabawa.
mona ja po prostu wiem ze chcę schudnac o 1 maks 1,5 rozmiaru. czyli tak przypuszczalnie miedzy 5 a 10 kilo, a nie waze się bo wiem ze moze mnie to zdolowac i wtedy zamiast zmotywowac to się załamię...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:20   #21
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

dziewczyny ja sie dolaczam
lat 19, wzrost 172cm, do zrzucenia - ok 4-5kg
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:03   #22
evilqueen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez evelinkaa90 Pokaż wiadomość
witaam dziewczynkii ** mogę dołączyć? od jutra zaczynam))

mam 163 cm wzrosu i waze 57 kg, do zrzucenia mam jakies 7kg..
zapisalam sie na aerobik i na siłownie i od poniedziałku startuje..

nie chce jakies diety stosowac, bo wiem, ze nie wytrzymam. probowalam milion razy i nie daje rady.. takie glodzenie sie jest bez sensu..
ale tak jak wy chce wyeliminować słodycze, fast foody, cukier (ewentualnie 1 łyżeczka do kawy rano;p)
duzo wody, zielonej i czerwonej herbaatki
aaa! i ostatni posiłek 18!


tak wiec 3mam kciuuki **
Sorry, że się wtrącam, ale nie jedzenie po 18 jest mitem! Ostatni posiłek powinien być czysto białkowy, ok. 3h przed snem. Takie moje małe spostrzerzenie
evilqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:19   #23
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

hej, ja też się przyłącze - 165cm i teraz jakieś 63-65 kg

chcialabym pozbyć się brzuszka i boczkow :P wiec glowie bede cwiczyla, ale na pewno nie tak jak tu autorki - dla mnie to za czesto, szybko narobie sobie mega zakwasow i mi sie szybkoodechce, moze bieganie...musze tz namowic w koncu bo samej to nie dam rady wstawac jak on bedzie tak smacznie spal
mam na kompie jakies filmy z cwiczeniami wiec czas to wykorzystac

no i byloby na tyle, tylko ze nie mam wogole motywacji moze jak wy mi tu bedziecie pisac ile to cwiczyci dziennie to mi sie glupio zrobi i tez bede

tak wiec dolaczam aby bylo razniej
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:20   #24
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez evilqueen Pokaż wiadomość
Sorry, że się wtrącam, ale nie jedzenie po 18 jest mitem! Ostatni posiłek powinien być czysto białkowy, ok. 3h przed snem. Takie moje małe spostrzerzenie
dokladnie tak, niektore z nas na pewno ida spac po 24 w nocy i nie jedzenie przez 6 godzin to musialaby byc straszna meczarnia ; P
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:22   #25
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez AneczkaBee Pokaż wiadomość
dokladnie tak, niektore z nas na pewno ida spac po 24 w nocy i nie jedzenie przez 6 godzin to musialaby byc straszna meczarnia ; P

i to nawet bardzo
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:48   #26
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Ja dzisiaj mam pierwszy dzień mojej 'diety', a także 1 dzień serii a6w. Jak na razie jakoś trwam w niej. Nie zjadłam dziś nic niedozwolonego, no, może prócz malutkiego kawałka serniczka, ale naprawdę mini. Nie będę się jednak głodziła, bo jak mialam na niego smak, to sobie zjadłam, mówię STOP katowaniu się.
Na kolację zjadłam kromkę chleba z serkiem i 3 takie kanapki jakby z bułki + serek waniliowy. Uważam, że ok. Nie mam na razie możliwości zamiany białego pieczywa na ciemne.

Co do tego, czy zdrowe jest jedzenie po 18-19, nie chceę się wtrącać, bo nie mam sprawdzonych informacji. Ja jednak nie jem nic po tych godzinach - kolacja ok. 19 (wiadomo, wyjątki się zdarzają) i dzień jedzenia uważam za zamknięty. ;D Dzisiaj zrobiłam tak samo, tylko że wcześniej jeszcze (tak po prostu wyszło). Już nic nie będę jadła, jestem tak przyzwyczajona. Wypiję później herbatke.

A Wam jak idzie dieta?
Ćwiczyłyście coś?
Wieczorem zrobię jeszcze 50 brzuszków. Jutro pójdę na rolki na 1-2h i poskaczę na skakance może.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:29   #27
michalina777
Raczkowanie
 
Avatar michalina777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 124
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

ja od środy wzięłam się za siebie w środę biegałam 40 min., w czwartek udało mi się aż 60 min., wczoraj ok 3 godz. jeździłam na rowerze i dzisiaj znowu biegałam 45 min. nic lepszego na schudnięcie jak ruch!! mam 160 wzrostu i ok 60 kg wagi mój cel to 55-56 kg
michalina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:52   #28
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez AneczkaBee Pokaż wiadomość
dokladnie tak, niektore z nas na pewno ida spac po 24 w nocy i nie jedzenie przez 6 godzin to musialaby byc straszna meczarnia ; P
Tak tak, swieta racja, nie po 18 ale 3-4 przed snem.

ptysza - a masz w ogole pomysl co cwiczyc?
Vacuous- o ktorej sie zwykle kaldziesz spac? jesli po 23 to moglabys naprawdne pozniej zjadac kolacje, ale wazne by Tobie pasowalo

michalina777- ale Ty cwiczysz, ja sie nie moge zabrac, steperek stoi i się patrzy.


Narazie co do mojej diety to wiecej w lipcu ruszy bo zapisalam sie na tance. A z jedzeniem, narazie ograniczam ale zamierzam mocniej kazdego dnia.

Mam stresujaca sytuacje, Chlopak mnie zostawil po kilku latach razem. Ciezko mi sie na diecie skupic.. ale jak sie czyms zajme to moze szybciej zapomne ze zostawil mnie.

Pozdrawiam dziewczynki!
ps: jak myslicie ile ma kalorii caly buidyn taki z saszetki( nie slodka chwila) z mlekiem?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:26   #29
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez Vacuous Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam pierwszy dzień mojej 'diety', a także 1 dzień serii a6w. Jak na razie jakoś trwam w niej. Nie zjadłam dziś nic niedozwolonego, no, może prócz malutkiego kawałka serniczka, ale naprawdę mini. Nie będę się jednak głodziła, bo jak mialam na niego smak, to sobie zjadłam, mówię STOP katowaniu się.
Na kolację zjadłam kromkę chleba z serkiem i 3 takie kanapki jakby z bułki + serek waniliowy. Uważam, że ok. Nie mam na razie możliwości zamiany białego pieczywa na ciemne.

Co do tego, czy zdrowe jest jedzenie po 18-19, nie chceę się wtrącać, bo nie mam sprawdzonych informacji. Ja jednak nie jem nic po tych godzinach - kolacja ok. 19 (wiadomo, wyjątki się zdarzają) i dzień jedzenia uważam za zamknięty. ;D Dzisiaj zrobiłam tak samo, tylko że wcześniej jeszcze (tak po prostu wyszło). Już nic nie będę jadła, jestem tak przyzwyczajona. Wypiję później herbatke.

A Wam jak idzie dieta?
Ćwiczyłyście coś?
Wieczorem zrobię jeszcze 50 brzuszków. Jutro pójdę na rolki na 1-2h i poskaczę na skakance może.
Nie jemy 2-3 godziny przed snem. Nie ma określonej godziny ostatniego posiłku, wszystko zależy od naszego trybu życia.



Kaloryczność budyni: http://www.byckobieta.pl/50,15,0,budynie.html
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:28
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 00:06   #30
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Chudnijmy , start 26.06!!!!

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Nie jemy 2-3 godziny przed snem. Nie ma określonej godziny ostatniego posiłku, wszystko zależy od naszego trybu życia.



Kaloryczność budyni: http://www.byckobieta.pl/50,15,0,budynie.html
dzięki, ale mi chodzi o juz gotowy budyn... ile ma caly kalorii. caly garnek.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.