Mydło ALEPPO - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 12:04   #781
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Niestety, ja też miałam taki sam problem z mydłem z Organique. Jego wogóle nie da się pokroić....
Jak się sprawowało mydło Organique?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 14:47   #782
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Mydło ALEPPO

Mi się to z organique nie kruszylo bardzo. Tylko maly kawałek odpadł.
kroilam tylko raz. Teraz używam całego mydła, leży na mydelniczce z która ma mała styczność i szybko schnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 10:14   #783
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jak się sprawowało mydło Organique?


Sprawuje się całkiem dobrze, chociaż cudów nie zauważyłam.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:47   #784
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Jak się sprawowało mydło Organique?
Moim zdaniem mydło z Alepi jest lepsze. To jest ok ale pupci nie urywa Bardziej ściąga skórę a mniej odkaża.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 13:10   #785
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Mydło ALEPPO

A ja po długim stosowaniu ostatnio się zastanowiłam jak właściwie powinnam tego mydełka używać - czy zwyczajnie umyć buzię i od razu spłukać (tak robiłam do tej pory) czy może jednak potrzymać trochę żeby coś złapało? Jak Wy to robicie?
Przy okazji odkryłam, ze Aleppo mi się gryzie z Siarkową Mocą i teraz nie mam co z kremem zrobić, a prawie cały jest...
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:13   #786
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
A ja po długim stosowaniu ostatnio się zastanowiłam jak właściwie powinnam tego mydełka używać - czy zwyczajnie umyć buzię i od razu spłukać (tak robiłam do tej pory) czy może jednak potrzymać trochę żeby coś złapało? Jak Wy to robicie?
Przy okazji odkryłam, ze Aleppo mi się gryzie z Siarkową Mocą i teraz nie mam co z kremem zrobić, a prawie cały jest...
Moim zdaniem powinnaś robic "maseczkę" maks co 2 dni, nie częściej. Ja tak robie 2-3/tydz
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:55   #787
monika199616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Mydło ALEPPO

Mam pytanie: wiecie może czy jest to oryginalne mydło Aleppo -(wymoderowano), a może wiecie gdzie mogę kupić takie mydełko 40% ? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-12-03 o 21:03 Powód: Link do aukcji
monika199616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 15:19   #788
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez monika199616 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: wiecie może czy jest to oryginalne mydło Aleppo -(wymoderowano), a może wiecie gdzie mogę kupić takie mydełko 40% ? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź
a planujesz ciaze? Ono ma zwiekszac plodnosc ;o) heheheh ten sprzedawca to ma niezle we lbie narabane, albo jakies glupek i przepisal skas te bzdury wogole przy tym nie myslac

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-12-03 o 21:03 Powód: edycja cytatu
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 19:42   #789
bombshell
Raczkowanie
 
Avatar bombshell
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Mydło ALEPPO

Ech, a mi nawet do głowy nie przyszło, żeby sobie to mydło pokroić... Niedawno zaczęłam drugą kostkę (55% lauru) i od razu mi się przypomniało, jak męczyłam się z pierwszą, żeby wyszlifować w końcu wodą te kanciaste brzegi ;p
bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:00   #790
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a planujesz ciaze? Ono ma zwiekszac plodnosc ;o) heheheh ten sprzedawca to ma niezle we lbie narabane, albo jakies glupek i przepisal skas te bzdury wogole przy tym nie myslac
Hahah też jestem ciekawa skąd sprzedawca wziął taką informacje
Mydło zwiększające płodnośc,a to Ci dopiero
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 23:09   #791
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez monika199616 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: wiecie może czy jest to oryginalne mydło Aleppo -(wymoderowano), a może wiecie gdzie mogę kupić takie mydełko 40% ? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź
Moim zdaniem może być podróbką. Mydło 5% z Alepi albo Organique kosztują ok 23zł, a co dopiero 40%.

Z tą płodnością to też pojechali...

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-12-04 o 22:05
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 10:33   #792
bombshell
Raczkowanie
 
Avatar bombshell
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem może być podróbką. Mydło 5% z Alepi albo Organique kosztują ok 23zł, a co dopiero 40%.
Organique sporo zdziera, coś jak Sephora na perfumach Ale jeśli chodzi o allegro, to wiadomo - lepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców.

Edytowane przez bombshell
Czas edycji: 2013-11-26 o 10:34
bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 23:39   #793
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez bombshell Pokaż wiadomość
Organique sporo zdziera, coś jak Sephora na perfumach Ale jeśli chodzi o allegro, to wiadomo - lepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców.
Nic tak nie jest pelne podrób jak allegro. Sama kupowałam i polecalam nawet na wizazu paru sprzedawcow i za każdym razem to samo-po kilku mieisącach używania Savon Noir mialo zdecydowanie odległą konsystencję niż konsystencja smaru jaką powinno mieć. Biorąc pod uwagę to co się dzieje w Syrii wątpię, żeby Polscy importerzy zdążyli zrobić aż takie zapasy i savonu i alep. Ja się przerzuciłam na Dudu z Shealife-jest malo popularne, wybitnie wydajne więc
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 12:42   #794
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Mydło ALEPPO

ja miesiąc temu dostałam kawałek 40% od koleżanki i mniej więcej od tego też czasu używam dwa razy dziennie (następnie przecieram buzię wodą różaną).
na samym początku byłam dość sceptycznie nastawiona, ale aktualnie nie zamierzam zamienić mydełka już na nic innego
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 19:09   #795
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

a ja cały czas myslę co lepsze mydełko czy delikatne żele..
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 20:58   #796
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja cały czas myslę co lepsze mydełko czy delikatne żele..
U mnie aleppo nie sprawdza się na co dzień (skóra baaardzo trudna: trądzikowa-na Izoteku, wrażliwa, nadreaktywna, często podrażniona). Latem mydło stosowałam co 2 dni, teraz co 3. W pozostałe dni wciąż pozostaję wierna żelowi Babydream
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 21:52   #797
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mydło ALEPPO

Aleppo na skórze która jest leczona na trądzik to nie jest najlepszy pomysł. CHoć w moim przypadku Alep znacznie lepiej działa niż maści od dermatologa.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:32   #798
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja cały czas myslę co lepsze mydełko czy delikatne żele..
a o to, to sie musisz spytac twojej cery ;o)
No niestety nie ma tak ze dla kazdego to samo jest dobre. Trzeba patrzec na potrzeby cery i jak reaguje na dany produkt. Jedna osoba bedzie umiala uzywac mydla rano i wieczorem, inna tylko raz dziennie, a inna tylko np raz na tydzien. trzeba wszystko dopasowac do potrzeb naszej skory.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 19:16   #799
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Aleppo na skórze która jest leczona na trądzik to nie jest najlepszy pomysł. CHoć w moim przypadku Alep znacznie lepiej działa niż maści od dermatologa.
A u mnie spisuje się świetnie. Każda skóra jets inna i nie ma co uogólniać. Wystarczy poobserwować skórę i właściwie dobrać częstotliwość stosowania mydła.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2013-12-03 o 19:21
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 19:33   #800
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
A u mnie spisuje się świetnie. Każda skóra jets inna i nie ma co uogólniać. Wystarczy poobserwować skórę i właściwie dobrać częstotliwość stosowania mydła.
Jeżeli ktoś ma przepisane lekarstwa od dermatologa (tabsy bądz maści) to one w większości przypadków wysuszają skórę, więc używanie Alepo które u wielu osób ściąga i głęboko oczyszcza skóre nie jest dobre. Ja jak używałam od derma differinu to nie mogłam uzywać aleppo bo mnie skóra zwyczajnie piekła i swędziała.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:43   #801
bombshell
Raczkowanie
 
Avatar bombshell
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Nic tak nie jest pelne podrób jak allegro. Sama kupowałam i polecalam nawet na wizazu paru sprzedawcow i za każdym razem to samo-po kilku mieisącach używania Savon Noir mialo zdecydowanie odległą konsystencję niż konsystencja smaru jaką powinno mieć. Biorąc pod uwagę to co się dzieje w Syrii wątpię, żeby Polscy importerzy zdążyli zrobić aż takie zapasy i savonu i alep. Ja się przerzuciłam na Dudu z Shealife-jest malo popularne, wybitnie wydajne więc

Prawda, podrób jest pełno. Ale mój zapas mydełek zrobiłam jeszcze przed zamieszkami w Syrii, u sprawdzonego sprzedawcy. Natomiast co do innych kosmetyków, to omijam Allegro z daleka, bo parę razy nacięłam się na podróby niestety
bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 10:57   #802
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Mydło ALEPPO

a czy komuś pomogło to mydełko na grudki?
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 09:31   #803
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Mydło ALEPPO

ja swoje chyba będę zamawiała z kaliny albo z iwosa. ceny ok, a oryginały.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:25   #804
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mydło ALEPPO

Ja juz od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad mydłem z Aleppo, ale mam jakieś opory... że moze wysuszać, czytałam, że dla wrazliwej cery jest mydło Aleppo takie 100% oliwne i moze zaryzykuje takie..
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:31   #805
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mydło ALEPPO

Nie wiem czy samo mydełko, ale mi. Od długiego czasu używam Aleppo, a co drugi/trzeci dzień smaruję twarz LRP Effaclarem Duo. Grudki, którymi miałam usiane całe policzki i brodę, zniknęły. Polecam też zmianę kremu lub podkładu, do tego mega ważne jest porządne i dokładne oczyszczenie twarzy wieczorem ze wszelkich zanieczyszczeń. Jeżeli źle oczyszczasz i stosujesz zapychający podkład, to grudek nawet najdroższymi specyfikami się nie pozbędziesz.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:12   #806
PoePoePoe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Mydło ALEPPO

Swoją przygodę z Aleppo rozpoczęłam od najmocniejszego, 70 %. Miałam jakieś tam drobne problemy ze skórą, wypryski, zaskórniki. Zaczęłam stosować, bo miałam inne dermatologiczne schorzenia, które poniekąd ustały. Teraz mydełkiem myję się sporadycznie, ale cerę mam jakby zdecydowanie lepszą. Gorąco polecam.
PoePoePoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 08:48   #807
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mydło ALEPPO

eh, a ja ponownie przepadlam. Znow zlozylam zamowienie u Zhenobya. nie zeby moje majowe sie juz wykonczylo. W miedzy czasie uzywalam tez innych mydel, wiec jeszcze je mam. Ale wyciagnelam malutkie Aleppo dla gosci z glinka. Polozylam sobie obok mojego solnego mydelka zebym mogla myc buzie i zebym miala tez do rak. Wywalila mi opryszczka na nosie i postanowilam oprocz masci pomoc sobie wlasnie Aleppo, przetestowac czy wspomoze gojenie. Po zmyciu makijazu oliwka, namydlam gebe i zostawiam na moment jak maseczke. Mam wrazenie ze sie jeszcze lepiej goi i ten zapach... trudno sa mydla ktore maja bardzo mile zapachy. Uwielbiam rumianek, lawende itp , ale aleppo ma cos w sobie. No kocham ten smrodek ;o)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-12-12 o 08:49
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:08   #808
marcin10_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Witam
Ja rowniez stosuje aleppo, jak narazie drugi dzien. Mialem juz wczesniej to mydlo kupione przez przypadek jak bylem na wakacjach w kolobrzegu, wstapilem do mydlarni u franciszka i pani mi polecila, ale bedac nieswiadomy wzialem chyba 70% na start. Poczatkowo bylo ok ale pozniej jakby gorzej z tym ze nie wiem czy to nie bylo spowodowane kapielami slonecznymi w wakacje bo zawsze po sloncu mi wychodza zaskorniki i cera sie pogarsza. Przerazony odstawilem. Teraz kupilem ale z20% tez u franciszka i zobaczymy. Dam mu jeszcze szanse.Ogolnie twarz mi sie bardzo zmienila. Przed 20 mialem super cere, sucha i bez klopotow, mam teraz tlusta, nawet bardzo a mam 24 lata.Od kad mialem tlusta mylem sie Zawsze bialym jeleniem ale po nim skora schodzila platami byla czerwona sciagneta i jeszcze bardziej tlusta. Teraz mam problemy z czolem tylko i wylacznie. Kazdy krem mi pogarsza sprawe, a srodka do mycia twarzy wogole nie moge znalezc. Byl juz iwostin purritin, effaclar, pharmaceris, physiogel i wiele innych i po kazdym albo niedomyta cera albo wysuszona na wior i w kazdym orzypadku pogorszenie. Bialego jelenia stosowalem bo jako jedyne mi pomagalo ale za to skora byla tak masakrycznie wysuszona ze schodzila platami czerwona az pekala pomimo Cery tlustej. Jestem juz wykonczony szukaniem srodka do mycia twarzy. Dalem aleppo druga szanse i zobaczymy.
marcin10_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 08:58   #809
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez marcin10_19 Pokaż wiadomość
Witam
Ja rowniez stosuje aleppo, jak narazie drugi dzien. Mialem juz wczesniej to mydlo kupione przez przypadek jak bylem na wakacjach w kolobrzegu, wstapilem do mydlarni u franciszka i pani mi polecila, ale bedac nieswiadomy wzialem chyba 70% na start. Poczatkowo bylo ok ale pozniej jakby gorzej z tym ze nie wiem czy to nie bylo spowodowane kapielami slonecznymi w wakacje bo zawsze po sloncu mi wychodza zaskorniki i cera sie pogarsza. Przerazony odstawilem. Teraz kupilem ale z20% tez u franciszka i zobaczymy. Dam mu jeszcze szanse.Ogolnie twarz mi sie bardzo zmienila. Przed 20 mialem super cere, sucha i bez klopotow, mam teraz tlusta, nawet bardzo a mam 24 lata.Od kad mialem tlusta mylem sie Zawsze bialym jeleniem ale po nim skora schodzila platami byla czerwona sciagneta i jeszcze bardziej tlusta. Teraz mam problemy z czolem tylko i wylacznie. Kazdy krem mi pogarsza sprawe, a srodka do mycia twarzy wogole nie moge znalezc. Byl juz iwostin purritin, effaclar, pharmaceris, physiogel i wiele innych i po kazdym albo niedomyta cera albo wysuszona na wior i w kazdym orzypadku pogorszenie. Bialego jelenia stosowalem bo jako jedyne mi pomagalo ale za to skora byla tak masakrycznie wysuszona ze schodzila platami czerwona az pekala pomimo Cery tlustej. Jestem juz wykonczony szukaniem srodka do mycia twarzy. Dalem aleppo druga szanse i zobaczymy.
U mnie Aleppo powodowało plagę suchych skórek i ogromną nadprodukcję sebum. Cera pomimo tego, że jest z natury tłusta broniła w ten sposób przed obdzieraniem jej z warstwy ochronnej.
Jeśli Aleppo Ci nie pomoże, to bardzo polecam rezygnację z mycia środkami wymagającymi wody na rzecz płynów micelarnych, które czyszczą łagodniej - to uspokaja produkcję sebum, ogranicza przetłuszczanie (bo skóra nie musi się już bronić) i nie powoduje odwodnienia, które jest przyczyną suchych skórek.

Mydła jednak nie są dla każdego. Jak ktoś chce je stosować to warto przy tego rodzaju myciu pamiętać o toniku, który przywraca prawidłowe pH. Bez niego pH powróci do normy, ale to jednak "dodatkowa robota" dla skóry.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 12:14   #810
marcin10_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Mydło ALEPPO

Wysuszona skore mialem po jeleniu, wyszuszona to malo powiedziane-jak kamien! Umylem Twarz wczoraj wieczor i dzisiaj rano wlasnie tym mydelkiem z aleppo 20% i nie wiem co myslec ale pierwszy raz od dwoch lat przecieram nos i jest tylko taka delikatna powloczka, zadnego filmu tlistego czy jak to bylo po bialym jeleniu az tluszczu splywajacego. Najbardziej boje sie wysypu po tym aleppo, chociaz mam nadzieje ze obejdzie sie bez tego. Bo po nim juz nie mam wysuszonej skory, lekko sciagnieta ale to i woda takie powoduje.
marcin10_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 21:11:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.