Tabletki i prezerwatywa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 11:05   #61
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

No dobra, moja dziewczyna zdecydowała się na Microgynon 21, takie przepisał jej kiedyś lekarz (wyrównanie okresu). Teraz pytanie - od kiedy można kochać się bez zabezpieczeń?
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:22   #62
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
No dobra, moja dziewczyna zdecydowała się na Microgynon 21, takie przepisał jej kiedyś lekarz (wyrównanie okresu). Teraz pytanie - od kiedy można kochać się bez zabezpieczeń?
Jeśli pierwszą tabletkę z blistra weźmie w pierwszy dzień miesiączki, zabezpieczona jest od tej pierwszej tabletki. Natomiast jeśli w inny dzień, należy zabezpieczać się jeszcze 7 dni.
Wszystko jest napisane w ulotkach, niech sobie dziewczyna przeczyta.

Moja ginekolog pomimo wzięcia tabletki w pierwszy dzień okresu zalecała i tak dodatkowe zabezpieczenie przez te 7 dni. Żeby organizm "wysycił się" hormonami.
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:41   #63
Skolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 65
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

A jak to jest z tą przerwą 7 dniową? Wtedy też jesteśmy chronione tak jak w pozostałe dni (przy założniu że tabletki bierze się już kilka miesięcy) czy lepiej się dodatkowo zabezpieczyć?
Skolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:26   #64
dresden doll
Raczkowanie
 
Avatar dresden doll
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 99
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

tak, jesteśmy chronione pod warunkiem, że 8. dnia weźmiemy tabletkę. i jest tak nawet po pierwszym opakowaniu
__________________
Cause it's my problem if I wanna pack up and run away, it's my business if I feel the need to smoke and drink and swear, it's my problem, it's my problem if I feel the need to hide it's my problem if I have no friends and feel I want to die.
dresden doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 08:15   #65
Skolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 65
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

A w czasie okresu? czasem już pod koniec miesiączki mój TŻ chciałby się kochać a ja mam zawsze wątpliwości bo boję się o skuteczność działania tabletki
Skolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 08:20   #66
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez Skolinka Pokaż wiadomość
A w czasie okresu? czasem już pod koniec miesiączki mój TŻ chciałby się kochać a ja mam zawsze wątpliwości bo boję się o skuteczność działania tabletki
Jeśli bierzesz pigułki regularnie, jesteś zabezpieczona również w czasie krwawienia.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:06   #67
miska331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tabletki i prezerwatywa

Hej Dziewczyny od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya,nigdy nie zdarzyło mi sie zapomnieć tabletki ostatnio zapomniałam ostatniej tabletki z Pierwszego tygodnia blistra a dzień przed zapomnięciem tabletki kochałam sie z zabezpieczeniem wziełam tabletke z 24 godzinnym opóznieniem ,chodziaż dziwne pytanie ale boje sie ze ryzyko ciazy jest bo róznie to z prezerwatywami chodziaż nie pękła nam.Byłam u ginekologa ale nawet mnie nie zbadał bo powiedział ze nie ma ryzyka ciązy,chodziaż ja sobie w mawiam ze zle sie czuje jest mi nie dobrze,Proszę o odpowiedż czy ryzyko ciązy jest w tej sytuacji pozdrawiam
miska331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 15:00   #68
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez miska331 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya,nigdy nie zdarzyło mi sie zapomnieć tabletki ostatnio zapomniałam ostatniej tabletki z Pierwszego tygodnia blistra a dzień przed zapomnięciem tabletki kochałam sie z zabezpieczeniem wziełam tabletke z 24 godzinnym opóznieniem ,chodziaż dziwne pytanie ale boje sie ze ryzyko ciazy jest bo róznie to z prezerwatywami chodziaż nie pękła nam.Byłam u ginekologa ale nawet mnie nie zbadał bo powiedział ze nie ma ryzyka ciązy,chodziaż ja sobie w mawiam ze zle sie czuje jest mi nie dobrze,Proszę o odpowiedż czy ryzyko ciązy jest w tej sytuacji pozdrawiam


Urodzisz pięcioraczki
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:23   #69
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

Cytat:
Napisane przez miska331 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny od ponad roku biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya,nigdy nie zdarzyło mi sie zapomnieć tabletki ostatnio zapomniałam ostatniej tabletki z Pierwszego tygodnia blistra a dzień przed zapomnięciem tabletki kochałam sie z zabezpieczeniem wziełam tabletke z 24 godzinnym opóznieniem ,chodziaż dziwne pytanie ale boje sie ze ryzyko ciazy jest bo róznie to z prezerwatywami chodziaż nie pękła nam.Byłam u ginekologa ale nawet mnie nie zbadał bo powiedział ze nie ma ryzyka ciązy,chodziaż ja sobie w mawiam ze zle sie czuje jest mi nie dobrze,Proszę o odpowiedż czy ryzyko ciązy jest w tej sytuacji pozdrawiam
Miło nam za zaufanie, ale wbrew pozorom nie jesteśmy madrzejsze od ginekologa :brzyda l: Może lepiej jego posłuchać niż schizować?
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:26   #70
miska331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i prezerwatywa

no chyba dziewczyny nie potrzebnie się schizuje
miska331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.