DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 18:55   #1981
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ściąganie koloru olejkiem rycynowym? Pierwsze słyszę. A używałam w celach odżywczych długo, długo.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 06:21   #1982
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam do was pytanie. Czy próbowała może któraś z was choć troszkę ściągnąć kolor za pomocą olejku rycynowego ? ;p Pofarbowałam sobie na jasny brąz, a wyszedł hm... ciemny brąz. Jestem mega wkurzona bo ten kolor jest dla mnie za ciemny. Na początku myłam szamponem przeciwłupieżowym to się wypłukiwał, a teraz to już nic ;/ Nałożyłam sobie na włosy ten olejek wymieszany z żółtkiem, ale nie wiem czy jest sens próbować tym choć troszkę rozjaśnić kolor ?
Zapewne farbowałaś farbą dostępną w sklepie Kochana nie kombinuj z cytryną ani olejkami bo takie "efekty" podjaśniania nie są zauważalne dla oka. Wybierz się do dobrego salonu na kąpiel rozjaśniającą na małym oxydancie w zależności jaki chcesz mieć efekt końcowy i po sprawie.
Mopeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:02   #1983
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Fryz którego zbanowali niedawno doradzał też chantal o ile się nie mylę. Jak poczytasz dosłownie z 2-3 strony wcześniej pisałyśmy o metodach jak trzeba postąpić z włosami po dekoloryzacji. Ja pisałam np. o szamponie zakwaszającym włosy z joanny professional, można go dostać na allegro. Tylko nie wiem czy on pomoże, ale można spróbować bo ciężko jest określić co pomoże przeciw ciemnieniu włosów po deko.
Rozumiem a Ty z jakiego produktu kozystalas schodzac z ciemnego koloru ? Mam obawy co do tych dekoloryzatorow...Nie chciala bym, zeby kolor mi powrocil a o dekoloryzacji u fryzjera moge zapomniec. Takze musze na cos sie zdecydowac...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:14   #1984
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
hej mam do was pytanie
ściagałam koleżance kolor czarny i nakładałam czerwony. Ściągnęłyśmy rozjaśniaczem, potem farba. Rozjaśniacz słabo rozjaśnił pasma z przodu i na grzywce (pomijając odrosty)-pewnie było go już za mało, czerwony wyszedł ładnie tylko ciemniej właśnie na tych pasmach. Za 2tyg powtarzamy farbowanie. Sama czerwona farba wystarczy czy zrobić kąpiel rozjaśniającą na całość albo na te ciemniejsze pasma
wie cos ktos na ten temat? pomoże mi ktoś?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:01   #1985
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
wie cos ktos na ten temat? pomoże mi ktoś?
Rozjaśnione pasma na który nałożyłaś czerwony przy myciu pochłaniają czarny ,który jest na całości (o ile dobrze zrozumiałam ). Do odświeżenia czerwonego wystarczy szamponetka czerwona. Natomiast jeśli pasma wyszły ci za ciemne to o ile stan włosów na to pozwala powtórz rozjaśnianie na oxydancie 6% lub 3%. Czasem czerwone farby dostępne w sklepie wchodzą ciemniej niż na opakowaniu jest to pokazane.
Mopeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:12   #1986
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
Rozjaśnione pasma na który nałożyłaś czerwony przy myciu pochłaniają czarny ,który jest na całości (o ile dobrze zrozumiałam ). Do odświeżenia czerwonego wystarczy szamponetka czerwona. Natomiast jeśli pasma wyszły ci za ciemne to o ile stan włosów na to pozwala powtórz rozjaśnianie na oxydancie 6% lub 3%. Czasem czerwone farby dostępne w sklepie wchodzą ciemniej niż na opakowaniu jest to pokazane.
część pasm się ładnie rozjasniło i są bardziej czerwone, te co sie mniej rozjasniły, mniej czerwone(bordowe). I teraz pytanie czy rozjaśniać 2raz te ciemniejsze czy tylko kłaść kolejną czerwoną farbę?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:17   #1987
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
Zapewne farbowałaś farbą dostępną w sklepie Kochana nie kombinuj z cytryną ani olejkami bo takie "efekty" podjaśniania nie są zauważalne dla oka. Wybierz się do dobrego salonu na kąpiel rozjaśniającą na małym oxydancie w zależności jaki chcesz mieć efekt końcowy i po sprawie.
Kąpiel można przecież zrobić w domu i wydaje mi się że nawet mniejszym kosztem

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Rozumiem a Ty z jakiego produktu kozystalas schodzac z ciemnego koloru ? Mam obawy co do tych dekoloryzatorow...Nie chciala bym, zeby kolor mi powrocil a o dekoloryzacji u fryzjera moge zapomniec. Takze musze na cos sie zdecydowac...
Ja używałam rozjaśniacza vincent ledier, bo nie chciałam mieć potem zabawy z ciemniejącym kolorem włosów
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 15:39   #1988
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kąpiel można przecież zrobić w domu i wydaje mi się że nawet mniejszym kosztem



Ja używałam rozjaśniacza vincent ledier, bo nie chciałam mieć potem zabawy z ciemniejącym kolorem włosów
Mozesz powiedziec cos wiecej o tym rozjasniaczu...Jaki uzyskalas efekt po jego uzyciu, jakies minusy ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:41   #1989
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
część pasm się ładnie rozjasniło i są bardziej czerwone, te co sie mniej rozjasniły, mniej czerwone(bordowe). I teraz pytanie czy rozjaśniać 2raz te ciemniejsze czy tylko kłaść kolejną czerwoną farbę?
rozjaśnij te które są bordowe gdyż kolejna farba czerwona dodatkowo je przyciemni.

exclusivee - robiąc kąpiel rozjaśniającą w salonie fryzjer dobierze odpowiedni oxydant tak aby uzyskać oczekiwany efekt jak najmniejszym kosztem zniszczenia włosów ,a poza tym po kąpieli kładzie się farbę aby wyrównać kolor na całości - kładąc ją w domu sklepową farbą niepotrzebnie znów je przyciemnisz.
Mopeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:07   #1990
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Mozesz powiedziec cos wiecej o tym rozjasniaczu...Jaki uzyskalas efekt po jego uzyciu, jakies minusy ?
Parę stron wcześniej dawałam zdjęcia po i pisałam co uzyskałam Rozjaśniacza używałam już drugi raz i jak najbardziej go polecam.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
exclusivee - robiąc kąpiel rozjaśniającą w salonie fryzjer dobierze odpowiedni oxydant tak aby uzyskać oczekiwany efekt jak najmniejszym kosztem zniszczenia włosów ,a poza tym po kąpieli kładzie się farbę aby wyrównać kolor na całości - kładąc ją w domu sklepową farbą niepotrzebnie znów je przyciemnisz.
Nikt nie powiedział że trzeba użyć farby sklepowej Zresztą farba przeważnie i tak po jakimś czasie się wypłukuje i jaśnieje, a efekt końcowy można korygować następnymi farbowaniami (np. zamiast użyć odcienia 8.0, farbujemy 9.0). Wiadomo że najlepiej oddać się w ręce fryzjera, ale mi np. szkoda kasy i wolę się farbować sama w domu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-04 o 16:10
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:48   #1991
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Parę stron wcześniej dawałam zdjęcia po i pisałam co uzyskałam Rozjaśniacza używałam już drugi raz i jak najbardziej go polecam.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------



Nikt nie powiedział że trzeba użyć farby sklepowej Zresztą farba przeważnie i tak po jakimś czasie się wypłukuje i jaśnieje, a efekt końcowy można korygować następnymi farbowaniami (np. zamiast użyć odcienia 8.0, farbujemy 9.0). Wiadomo że najlepiej oddać się w ręce fryzjera, ale mi np. szkoda kasy i wolę się farbować sama w domu

Owszem można korygować jaśniejszą ale tylko na początku kiedy pigment nie jest dobrze osadzony z każdym następnym farbowaniem osadza się on coraz bardziej ,a farba farby nie rozjaśnia . Widziałam różne przypadki rozjaśniania domowego dlatego odradzam robienie tego samemu. Wiem że w salonie fryzjerskim jest drożej niż samemu ale gwarantuje ci że włosy po dobrym fryzjerze i kosmetykach będą lepsze niż jak sama się za to weźmiesz
Mopeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 16:50   #1992
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
rozjaśnij te które są bordowe gdyż kolejna farba czerwona dodatkowo je przyciemni.

exclusivee - robiąc kąpiel rozjaśniającą w salonie fryzjer dobierze odpowiedni oxydant tak aby uzyskać oczekiwany efekt jak najmniejszym kosztem zniszczenia włosów ,a poza tym po kąpieli kładzie się farbę aby wyrównać kolor na całości - kładąc ją w domu sklepową farbą niepotrzebnie znów je przyciemnisz.
ok, dzięki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:52   #1993
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
Owszem można korygować jaśniejszą ale tylko na początku kiedy pigment nie jest dobrze osadzony z każdym następnym farbowaniem osadza się on coraz bardziej ,a farba farby nie rozjaśnia . Widziałam różne przypadki rozjaśniania domowego dlatego odradzam robienie tego samemu. Wiem że w salonie fryzjerskim jest drożej niż samemu ale gwarantuje ci że włosy po dobrym fryzjerze i kosmetykach będą lepsze niż jak sama się za to weźmiesz
... a o takich teraz niestety ciężko Ja po prostu fryzjerom w kwestii koloryzacji nie bardzo ufam, dlatego też sama aktualnie schodzę z czerni do blondu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 06:11   #1994
Mopeq
Przyczajenie
 
Avatar Mopeq
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
... a o takich teraz niestety ciężko Ja po prostu fryzjerom w kwestii koloryzacji nie bardzo ufam, dlatego też sama aktualnie schodzę z czerni do blondu

Pewnie wele razy się zraziłaś ,niestety dużo jest fryzjerów którzy nie znają podstaw ,nauczyli się ruszać nożyczkami i nakładać farbę a jeśli już chodzi o znajomość chemii to zero Przypuszczam że gdybyś trafiła do dobrego fryzjera już byłabyś blondynką
Mopeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:54   #1995
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
Pewnie wele razy się zraziłaś ,niestety dużo jest fryzjerów którzy nie znają podstaw ,nauczyli się ruszać nożyczkami i nakładać farbę a jeśli już chodzi o znajomość chemii to zero Przypuszczam że gdybyś trafiła do dobrego fryzjera już byłabyś blondynką
W moim małym mieście o dobrego fryzjera po prostu ciężko, a nie opłaca mi się jechać do sąsiednich miast. W sumie to już jestem blondynką, tylko że to taki bardziej miodowy blond aniżeli jasny popielaty. Ale tego nawet fryzjer mi nie może gwarantować
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:04   #1996
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mopeq Pokaż wiadomość
Pewnie wele razy się zraziłaś ,niestety dużo jest fryzjerów którzy nie znają podstaw ,nauczyli się ruszać nożyczkami i nakładać farbę a jeśli już chodzi o znajomość chemii to zero Przypuszczam że gdybyś trafiła do dobrego fryzjera już byłabyś blondynką
ja trafilam na fatalnego i wiecej nie pojde. Nie dosc, ze zniszczyla mi wlosy, to jeszcze mokre, splatane po myciu szamponem oczyszczajacym i potraktowane jakas gowniana, wodnista odzywka probowala na sile rozczesac SZCZOTKA. Chyba nie musze mowic, ze polowa moich wlosow zostala w rekach tej pani? I ze chyba kazdy wie, ze mokre wlosy rozczesuje sie grzebieniem z szeroko rozstawionymi zebami, a szczotka sluzy do nablyszczenia wlosow a nie rozczesywania? W dodatku moje wlosy sa falowane....
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:44   #1997
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

exclusivee Wlasnie znalazlam Twoj post z zejsciem z kolorku...Za ciekawie ten rudzielec nie wygladal..musze przyznac. Znam ten bol bo kiedys sama schodzilam z ciemnego brazu do blondu byla dluuuga droga. Nie wiem co mi odbilo, zeby znowu polozyc ciemna farbe bo teraz znowu naszlo mnie na jasne kudly.... Na blogu te ostatnie zdjecie w blondzie to bylo juz po 2giej kompieli rozjasniajacej... Powiedz mi jak bylo z kondycja wlow po tym proszku rozjasniajacym ? Bo na dzien dzisiejszy troche krusza mi sie wlosy i sporo ich wypada

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2013-02-05 o 12:11
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:14   #1998
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
exclusivee Wlasnie znalazlam Twoj post z zejsciem z kolorku...Za ciekawie ten rudzielec nie wygladal..musze przyznac. Znam ten bol bo kiedys sama schodzilam z ciemnego brazu do blondu byla dluuuga droga. Nie wiem co mi odbilo, zeby znowu polozyc ciemna farbe bo teraz znowu naszlo mnie na jasne kudly.... Powiedz mi jak bylo z kondycja wlow po tym proszku rozjasniajacym ? Jak tak patrze na Twoje wloski zastanawiam sie nad tym deko renee blanche...
Włosy były w bardzo dobrej kondycji, tylko że po tym robiłam jeszcze kąpiel z farbowaniem + tydzień później kolejne farbowanie Ale na moje włosy nie patrz bo po pierwsze- mam naturalnie falowane i puszące się włosy (do tego ciężko rozjaśniające się), po drugie końce mam popalone bo rok temu też schodziłam z blondu rozjaśniaczami (drogeryjnymi ). Ale mi akurat włosów nie szkoda, bo i tak ścinam je do ramion (aktualnie długość z tyłu za łopatki )
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 12:35   #1999
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ok kurde mam dylemat ten magiczny proszek ktorym rozjasnialas kudly czy Dekoloryzator Renee Blanche Podlapalam stronke z hurt, fryzjerska ktora wrzucil fryz5 do watku i zastanawiam sie jaki wybrac szampon do tego Benee Blanche. Mogla bys mi cos doradzic? To odrazu bym sobie zamowila...Dla mnie zalerzy na srednim blondzie jak myslisz czy po 1 kompieli rozjasniajacej tym proszkiem ktorym robilas uzyskala bym taki kolor jak w zalaczniku ...? Z richesse najbardziej podchodzi mi kolor 8.13
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8_0.jpg.thumb_111x150.jpg (16,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9_01.jpg.thumb_101x150.jpg (14,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1635_4 richesse 8.13.jpg (36,7 KB, 7 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 13:02   #2000
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Ok kurde mam dylemat ten magiczny proszek ktorym rozjasnialas kudly czy Dekoloryzator Renee Blanche Podlapalam stronke z hurt, fryzjerska ktora wrzucil fryz5 do watku i zastanawiam sie jaki wybrac szampon do tego Benee Blanche. Mogla bys mi cos doradzic? To odrazu bym sobie zamowila...Dla mnie zalerzy na srednim blondzie jak myslisz czy po 1 kompieli rozjasniajacej tym proszkiem ktorym robilas uzyskala bym taki kolor jak w zalaczniku ...? Z richesse najbardziej podchodzi mi kolor 8.13
Nie wiem jaki kolor aktualnie mają Twoje włosy, zresztą ciężko mi powiedzieć bo nie znam się na tym tak na prawdę. Na sobie mogę kombinować i różne rzeczy robić, bo nawet jak zaszkodzę to mogę mieć pretensje tylko do siebie, ale nie chcę komuś innemu niechcący źle doradzić Szkoda że fryza nie ma

Milka może na wątku o kąpieli rozjaśniającej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie? A jak nie to zawsze możesz wstawić tam zdjęcie włosów aktualne i zdjęcie jaki kolor chcesz to może dziewczyny bardziej obeznane w temacie się wypowiedzą. Ja kąpieli używałam tylko żeby pojaśnić niektóre ciemniejsze pasma jakie wyszły mi po rozjaśnianiu O kąpieli pisze też na blogu bunny KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:39   #2001
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

EX i pojaśniła Ci ta kapiel niektóre pasma? na jakiej wodzie tę kapiel robiłaś?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:49   #2002
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiadomo że najlepiej oddać się w ręce fryzjera, ale mi np. szkoda kasy i wolę się farbować sama w domu
zresztą eksperymentowanie z włoskami w domu przynosi więcej rozrywki. uwielbiam to
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:23   #2003
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki kolor aktualnie mają Twoje włosy, zresztą ciężko mi powiedzieć bo nie znam się na tym tak na prawdę. Na sobie mogę kombinować i różne rzeczy robić, bo nawet jak zaszkodzę to mogę mieć pretensje tylko do siebie, ale nie chcę komuś innemu niechcący źle doradzić Szkoda że fryza nie ma

Milka może na wątku o kąpieli rozjaśniającej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie? A jak nie to zawsze możesz wstawić tam zdjęcie włosów aktualne i zdjęcie jaki kolor chcesz to może dziewczyny bardziej obeznane w temacie się wypowiedzą. Ja kąpieli używałam tylko żeby pojaśnić niektóre ciemniejsze pasma jakie wyszły mi po rozjaśnianiu O kąpieli pisze też na blogu bunny KLIK

Ok pozniej sprawdze ten watek. Dziekuje za pomoc
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:53   #2004
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
EX i pojaśniła Ci ta kapiel niektóre pasma? na jakiej wodzie tę kapiel robiłaś?
Tak pojaśniła Na wodzie 9% robiłam.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zresztą eksperymentowanie z włoskami w domu przynosi więcej rozrywki. uwielbiam to
Ja w sumie też Jestem pewna że dojście do wymarzonego koloru samemu da o wiele większą satysfakcję niż pójście do fryzjerki
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:03   #2005
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Tak pojaśniła Na wodzie 9% robiłam.



Ja w sumie też Jestem pewna że dojście do wymarzonego koloru samemu da o wiele większą satysfakcję niż pójście do fryzjerki
A ja sie zawsze boje tego, co wyjdzie. Nawet nie koloru, ale tego, ze mi wlosy odpadna
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:14   #2006
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ja sie zawsze boje tego, co wyjdzie. Nawet nie koloru, ale tego, ze mi wlosy odpadna
A to tego ja się nigdy nie boję Koloru może i tak, ale mimo wszystko sam etap wybierania, kupowania, nakładania farb a potem czekania na efekt końcowy... no po prostu uwielbiam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:22   #2007
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A to tego ja się nigdy nie boję Koloru może i tak, ale mimo wszystko sam etap wybierania, kupowania, nakładania farb a potem czekania na efekt końcowy... no po prostu uwielbiam
No tak, efektu tez zawsze jestem ciekawa. Szkoda tylko, ze jeszcze ani razu nie wyszlo to, co chcialam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:35   #2008
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No tak, efektu tez zawsze jestem ciekawa. Szkoda tylko, ze jeszcze ani razu nie wyszlo to, co chcialam
A czym teraz będziesz robić?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

SceneQueene a jak tam Twoja studniówka?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:56   #2009
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A czym teraz będziesz robić?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

SceneQueene a jak tam Twoja studniówka?
Londacolor profesjonalna kolor 12/61.
Alfa nie dala rady,w dodatku wypadaly mi po niej wlosy.
Palette rozjasniajace od 2-4 tonow wyszly rudo. Ta od 4-6 tonow kiedys wychodzila mi zolta, wiec na razie jej nie probuje.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-05 o 16:57
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 23:38   #2010
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Londacolor profesjonalna kolor 12/61.
Alfa nie dala rady,w dodatku wypadaly mi po niej wlosy.
Palette rozjasniajace od 2-4 tonow wyszly rudo. Ta od 4-6 tonow kiedys wychodzila mi zolta, wiec na razie jej nie probuje.
Yhym A do jakiego poziomu włosów dążysz? U mnie o tyle lepiej że ja chcę mieć 8 albo 9, najgorsze teraz to stonowanie tej rudości okropnej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.