Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 17:30   #1
Quaibie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12

Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)


Cześć.
Przełamałam się i postanowiłam założyć własny wątek. Chciałabym zmienić swój wygląd. Nie lubię tego, jak wyglądam, dlatego chciałabym coś poprawić.

Po pierwsze: włosy. Myślałam nad zmianą ich długości i koloru, tylko nie wiem jaki najlepiej by mi pasował. Myślałam nad czarnym, ale znajomi mi to odradzają. Jak myślicie? A może jakiś inny kolor? Rudy?

Po drugie: oczy. Przez dłuższy czas nosiłam okulary, teraz przerzuciłam się na soczewki przez co moje oczy wydają się małe dla ludzi, którzy pamiętają mnie właśnie z okularami. Jaki polecilibyście makijaż powiększający oko?

No i po trzecie: nos. Nie znoszę go, z powodu garbka. Czy i na coś takiego jakiś makijaż by pomógł? Raczej wątpię, ale zapytać nie zaszkodzi.

Nigdy się nie malowałam, teraz chciałabym, by wreszcie zacząć wyglądać bardziej kobieco (mam 18 lat). Potrzebuję radykalnej zmiany by poczuć się lepiej i zyskać trochę pewności siebie. Macie jakieś propozycje? A może coś jeszcze (oprócz rzeczy wymienionych wyżej) mogłabym w sobie zmienić by wyglądać lepiej? Proszę o rady!


Jak się opalasz - szybko i na czerwono.
Kolor oczu - ciemny brąz, oprawa oczu też ciemna.
Piegi - nie.
Naturalny kolor włosów -złotawo-brązowy
Kolor ust -dość jasny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7523.jpg (96,1 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7534.jpg (84,5 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7538.jpg (108,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7542.jpg (126,9 KB, 124 załadowań)
Quaibie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:00   #2
ewiczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar ewiczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Nie jestem znawcą.
Nie ścinaj włosów.Długie włosy są piękne.
Ja na twoim miejscu wycieniowałabym je i ewentualnie zrobiła omre bo to każdemu pasuje( a jak już bardziej szalony pomysł to faktycznie rusy ale NIGDY czarny)
Co do makijażu ja jestem zwolenniczką kreski na oczach, wyrazistych ust i zaznaczonych kości policzkowych
Kup sobie eyeliner i zrób kreskę typu "jaskółka"
co do nosa to ci powiem jedno
jest normalny i nie ma czym się przejmować :3

A co do bardziej ekstremalnych pomysłów na zmiany
zrób sobie kolczyka
ja jestem wielką fanką kolczyków ale zdaje sobie sprawę, że większość ludzi jest do nich pejoratywnie nastawiona ale rzucam taki pomysł bo może akurat tobie się spodoba

Mam nadzieje, że jakoś pomogłam
ewiczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:01   #3
Oczy_sa_wyzej_kochany
Raczkowanie
 
Avatar Oczy_sa_wyzej_kochany
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Co do włosów uważam, że kolor masz dopasowany do Twojej karnacji i gdybyś zrobiła sobie je na czarno trochę by się to gryzło z Twoją ładną buzią jeśli już potrzebujesz czegoś zrobić z nimi to proponowała bym Ci przyciemnić je delikatnie do brązu, tak aby to wyglądało naturalnie

Co do makijażu masz piękne oczy więc myślę że także w tonacji ciepłych brązów ( jest dużo filmików gdzie pokazane jest jak optycznie powiększyć oczy) chociaż mi się wydaje że masz je w sam raz;D
__________________
Studentka

Rossmanoholiczka

Nerwus
Oczy_sa_wyzej_kochany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:45   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

A moim zdaniem jesteś tonacją typu zimne lato i ciepłych barw powinnaś unikać (np. brązów). Może rozjaśnić włosy o ton-dwa, żeby dodać im "słonecznych refleksów", ale nie decyduj się na czarny. Sporo porad jest w necie w jakich kolorach powinna nosić się pani zimne lato Poczytaj.
Co do kolczyka - moim zdaniem to poroniony pomysł. Nie mam nic przeciwko kolczykom samym w sobie - sama miałam, ale nie sądzę żeby pasował on dziewczynie na fotografiach, która sama chce być kobieca, a nie wyglądać agresywnie i buntowniczo.
Zacznij od przejrzenia garderoby, to zazwyczaj pozytywnie nastraja na dalsze zmiany :0
Co do makijażu - proponowałabym lekki - niezbyt ciężki podkład (lub krem z podkładem), puder sypki transparentny, jasno-różowy róż do policzków, perłowy cień do powiek w zimnym odcieniu i tusz to rzęs Dla początkującej w makijażu, to i tak będzie spore wyzwanie
Powodzenia!
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:48   #5
trumanholly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Musze zacząć od tego, że masz nos moich marzeń - wiem, ze to dziwnie brzmi, ale taki garbek nadaje twarzy charakteru. Jestem fanką takich wyrazistych cech twarzy, ostrych rysów, ja niestety nie moge sie tym poszczycic. Oczy masz śliczne, jak Bambi. Zeby je podkreslic, narysuj cienką naturalnie wygladajaca kreseczke miedzy rzesami a górnej powiece i ewentualnie do polowy oka na dolnej pamietajac, zeby byla naprawde cienka i lekko roztarta. WIdze Cie w cieniach w odcieniu beżu lub brązu. DO tego oczywiscie wytuszowane , rozdzielone rzesy - na specjalne okazje, grzech by bylo nie użyć przy takich oczach sztucznych rzes. kosci policzkowe podkresl naturalnym odcieniem różu, bądź brązerem. NIedoskonalosci zakryjesz jasnym korektorem. Tak naprawde, to używanie podkladu zostaw na wieksze wyjscie. Radze zadowllic sie na co dzien tonującym kremem CO do włosów.. są piękne i wyglądają na zdrowe i nie radze zmiany koloru czy radykalnego cięcia. Poeksperymentuj z warkoczami można z nich wyczarowac kobiece fryzury, wstarczy odpowiedni splot.


Z doswiadczenia wiem, ze diabel tkwi w szczegółach. Mi pewnosci siebie dodają wypielegnowane dłonie, paznokcie przeciągnięte bezbarwnym lakierem (nie ryzykuje z kolorami, bo boje sie, ze moze nieestetycznie odprysnąc kiedy akurat nie bede miala możliwości naniesienia poprawek ), zadbane stopy, świadomość tego, ze mam pod spodem ładną bieliznę

Pozdrawiam ;*
trumanholly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 00:50   #6
hedonistick
Przyczajenie
 
Avatar hedonistick
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 23
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Cytat:
Napisane przez Quaibie Pokaż wiadomość
Cześć.
Przełamałam się i postanowiłam założyć własny wątek. Chciałabym zmienić swój wygląd. Nie lubię tego, jak wyglądam, dlatego chciałabym coś poprawić.

Po pierwsze: włosy. Myślałam nad zmianą ich długości i koloru, tylko nie wiem jaki najlepiej by mi pasował. Myślałam nad czarnym, ale znajomi mi to odradzają. Jak myślicie? A może jakiś inny kolor? Rudy?

Po drugie: oczy. Przez dłuższy czas nosiłam okulary, teraz przerzuciłam się na soczewki przez co moje oczy wydają się małe dla ludzi, którzy pamiętają mnie właśnie z okularami. Jaki polecilibyście makijaż powiększający oko?

No i po trzecie: nos. Nie znoszę go, z powodu garbka. Czy i na coś takiego jakiś makijaż by pomógł? Raczej wątpię, ale zapytać nie zaszkodzi.

Nigdy się nie malowałam, teraz chciałabym, by wreszcie zacząć wyglądać bardziej kobieco (mam 18 lat). Potrzebuję radykalnej zmiany by poczuć się lepiej i zyskać trochę pewności siebie. Macie jakieś propozycje? A może coś jeszcze (oprócz rzeczy wymienionych wyżej) mogłabym w sobie zmienić by wyglądać lepiej? Proszę o rady!


Jak się opalasz - szybko i na czerwono.
Kolor oczu - ciemny brąz, oprawa oczu też ciemna.
Piegi - nie.
Naturalny kolor włosów -złotawo-brązowy
Kolor ust -dość jasny
Jeśli tak bardzo chcesz zmienić coś w swojej fryzurze,to idź do fryzjera. Dobry fryzjer powinien sam doradzić tobie jakie kolory pasują do twojej cery. Co do strzyżenia również powinien ci zaproponować strzyżenie. Pamiętaj,że to ty masz ostatnie słowo.
hedonistick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 15:18   #7
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Powinnaś też zadbać o cerę, koniecznie wybierz się do dermatologa.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 22:09   #8
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

ja bym Cię widziała w czekoladowym brązie. Może z grzywką na bok?
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 13:57   #9
HappyLotta
Przyczajenie
 
Avatar HappyLotta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Jak dla mnie zacznij oglądać różne youtuberki. Wtedy będziesz miała się z czego uczyć, podszkolisz się z różnych babskich spraw
YT to skarbnica wiedzy
__________________
Włosomaniaczka
HappyLotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 18:35   #10
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiunia66 Pokaż wiadomość
ja bym Cię widziała w czekoladowym brązie. Może z grzywką na bok?
Ja także Do tego makijaż: kreska, wytuszowane ładnie rzęski i lekki podkład. Ale najpierw myślę że powinnaś rozpocząć od zadbania o cere. Wybierz się do dermatologa- przepisze maść na niechciane niespodzianki. Zakup dobry peeling maseczki odżywcze nawilżające itp
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 19:11   #11
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Boże tylko nie czarny kolor. Do polskiego typu urody kompletnie to nie pasuje i bedziesz się męczyć, żeby to później ściągnąć. Rudy- miałam, piękny kolor, ale wymagający, chyba jeszcze gorszy, żeby go ściągnąć. Ja bym dała jasne refleksy, żeby rozjaśnić trochę twarz. Niby mała zmiana, ale zobaczysz, że różnica będzie spora
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 22:10   #12
Quaibie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Rety, nie spodziewałam się aż tylu rad. Aż nie wiem od czego zacząć.

Kolczyk raczej odpada, kompletnie do mnie nie pasuje. :P Co do grzywki to może być ciężko, bo mam "wicherek" i włosy mogłyby sterczeć. Z koloru to tak sobie myślę, że chyba ten czekoladowy brąz byłby dobry, chociaż te jaśniejsze refleksy też mnie kuszą. :P Sama nie wiem. A długość póki co zostawię, zetnę jak będą długie za łopatki.

Co do makijażu to kompletnie nie wiem od czego zacząć, tyle różnych rad dostałam. Jutro kupię jakieś najpotrzebniejsze przybory i popróbuję. Zdjęcia niebawem.

Dziękuję za wszystkie rady
Quaibie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 07:20   #13
Marticzka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Nieee, tylko nie czarny. Jesteś jeszcze młoda więc postaw na naturalność. Swoją zmianę zacznij od wizyty u dermatologa. Co do włosów to nie warto ich za bardzo męczyć. Uwierz mi, wiem co mówię Zaczynałam w Twoim wieku a teraz mam suche i popalone włosy. Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na kilka jasnych refleksów nic więcej. Fryzjer powinien doradzić Ci jaka fryzurka najbardziej będzie Ci pasowała. Co do makijażu to jak najbardziej naturalny
Marticzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 18:02   #14
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Zmiana uczesania, makijażu... wszystkiego ;)

Z nosem raczej nic nie zrobisz, ale powiem Ci, że mężczyźni kochają garbate nosy Ponoć świadczą o inteligencji (mam nadzieję, bo sama taki mam... ). Musisz go po prostu pokochać taki, jakim jest!

Makijaż powiększający oko (świetny tutorial ci podeślę, ale możesz trochę uprościć ten makijaż):

http://www.youtube.com/watch?v=FY_15JUtBRI

Kolor włosów... Albo miodowy albo czekoladowy brąz Ale na pewno ciepły odcień, absolutnie nie czarny!

Co do makijażu - nie potrzebujesz wiele zakrywać, ja postawiłabym na podkłąd rozświetlający (polecam mój ulubiony Bourjois Healthly Mix) oraz bronzer lub róż do policzków który wysmukli twarz i nada jej kolorków
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.