Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 10:46   #871
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

malutka1901

Myslę ze uzyskalabyś taki odcien robiąc tymi farbami )
odrosty maluję Pallete xxl "zimny blond"buziak

ps. choochoo1 wyjasniając:
gdybys robila zdjęcia kamerką o malej rozdzielczosci to wyszlyby Ci matowe nawet jezeli mialabys najpiekniejsze wlosy swiata ;p
powiem ci ze moi znajomi ktorzy widzą wloski z bliska i dotykają je, nie mogą się nadziwic zresztą sama po sobie tez nie moge :PP

pozdrawiam !
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:29   #872
darunia198953
Raczkowanie
 
Avatar darunia198953
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: niebo
Wiadomości: 58
Dot.: Najlepsze farby BLOND

łaaaa blondi marzę o ciemnych włosach, ale z mojej palonej kawy trudno będzie ;/
darunia198953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:34   #873
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Helouuu . xd
A teraaz ja mam takie pytanie ..
Mam rozjaśnione włoski .. rozjaśniaczem oczywiście .. troszke żółty wyszedł bo zdecydowanie za krótko trzymałam .. ale maam mocno jasny bląd i w tym troszke kurczaczka. . no ale cóż ..
Mój kolor naturalny to średni blond .. i teraz moje pytanie ..
Czy właśnie na te rozjaśnione włosy uda sie mi kolor bardzo jasny popielaty blond 12/1 .......................:c onfused: z wellaton ...?
Hee ? .
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:42   #874
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chyba marzysz o jasnych...?

Na dniach idę po ten blondzik z palette xxl 'zimny blond' czy tam 'mrozny blond'? :P i wstawię zdjęcia mam nadzieję blondio111, że wyjdzie mi taki śliczny kolorek jak Twój Buziaki

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez IloveTHC Pokaż wiadomość
Helouuu . xd
A teraaz ja mam takie pytanie ..
Mam rozjaśnione włoski .. rozjaśniaczem oczywiście .. troszke żółty wyszedł bo zdecydowanie za krótko trzymałam .. ale maam mocno jasny bląd i w tym troszke kurczaczka. . no ale cóż ..
Mój kolor naturalny to średni blond .. i teraz moje pytanie ..
Czy właśnie na te rozjaśnione włosy uda sie mi kolor bardzo jasny popielaty blond 12/1 .......................:c onfused: z wellaton ...?
Hee ? .
************************* ****

Spróbuj, kto nie ryzykuje ten nie ma Wydaję mi się, że powinien Tobie wyjśc Ja mam obecnie rozjaśnione włosy, też wyszedł mi 'kurczak' na głowie:P, więc zrobiłam płukanką i mam ładnie platynowe włoski, lecz niestety nierówne, dlatego lece jak wyżej napisałam, po farbkę, żeby pokryc. ;-) Pozdrawiam
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:24   #875
Pati2484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hey Proszę pomóżcie... Bo ja teraz mam na głowie jakis jasny wpadający w blond kasztan <tak wyglądam po dwukrotnym rozjaśnianiu z ciemnego brązu i położeniu na tego rozjaśnionego kurczaka Blond nr 7 z Garniera> który wyszedł ciemny ale dobrze się spiera. A chciałabym mieć jakiś ładny jasny beżowy lub popielaty blond... Dodam tylko że z natury mam taki mysi kolor, którego nie cierpię Bardzo mi się podoba Loreal Preference Viking ale chyba wcześniej musiałabym je rozjaśnić co? A jeśli tak to czym najlepiej? Dotychczas używałam E0 Garniera..Pozdrawiam ciepło


---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Do malutka1901... Powiedz mi proszę czy najpierw rozjasniałaś włosy rozjasniaczem a potem nałożyłaś Wellaton 12.1?
Pati2484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:40   #876
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja Wellatonu nie używałam, rozjaśniacza użyłam tylko, następnie płukanką robię włosy i mam ładne platynowe;-)
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 23:22   #877
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blondi0111- a czym pielegnujesz swoje piekne włosy??
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 08:39   #878
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No tak .. tylko że ja się boję troszkę ryzykować .. bo jednak włoski się zniszczą .. ja miałam ciągle naturalne do czasu kiedy nie zachcialo mi stie rozjaśniacz na włosy położyć :/ . A teraz juz mi troche podeszły pod mój kolor te rozjaśnione włoski .. Bo z natury mam jasne włoski ..
Tylko że taraz zachciało mi się mieć takiego ślicznego blondziku . . . zimnego , ale za razem nie za bardzo. Podoba mi się jak ma ta facetka z okładki na wellaton 12/1 bardzo jasny popielaty blond .. o teen .
Co więcej mam już go nawet kupionego . Może ktoś już robił tym kolorkiem na jasne włosy ? jak wyszedł ? Jak coś poproszę o fotki .

Pozdrawiam
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:25   #879
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

śliczny kolorek, ale ja do popielatych blondów jakoś się urzedziłam...otóż na rozjaśnianych włosach wychodziły mi siwe!!! nie wiem dlaczego, farbę trzymałam tyle ile napisali na op. hm...a taki kolor bym chciała mieć!
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:25   #880
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ale czy ktoś robił sobie tą farbą ?? z góry dzięki za odpowiedzi
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:28   #881
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

robiłam tą farbą jedno pasemko... i wyszło mi żółte;/
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 17:07   #882
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

moze ktos polecic jakąś dobra plukanke. nigdy nie stosowalam zawsze farbowalam wlosy u fryzjera i oni tam mi robili plukane. teraz sama w domu chciala bym sobie wybielis zolte odrosty. moze ktos cos polecic ?
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 19:09   #883
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmm .. żeczywiście mi bardzo pomagacie ..
Moze ktoś mi wkońcu powie troche o tej farbie.. ? niszczy włosy ? nie wyjdzie mi żółty ?
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 16:13   #884
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez IloveTHC Pokaż wiadomość
Hmm .. żeczywiście mi bardzo pomagacie ..
Moze ktoś mi wkońcu powie troche o tej farbie.. ? niszczy włosy ? nie wyjdzie mi żółty ?
Zaraz pod twoim postem masz odpowiedź, nie trzeba się denerwować... Spróbuj na swoich włosach, na pasemku a będziesz znała odpowiedź. A co do niszczenia blond farby niszczą a szczególnie te superrozjaśniające(strukt ure włosa!) ale jeśli postawisz na dobrą pielęgnacje to możesz wcale żadnych zniszczeń nie zobaczyć ani nie czuć. pozdrawiam
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 11:43   #885
mylovebabydoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kołobrzeg / Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jaką farbą uzyskam taki odcień na bardzo jasnych rozjaśnianych włosach? Farbą na poziomie 8 czy 9? Naturalnym czy popielatym? Używałam l'oreala hollywood na początku był dość ciemny ale po miesiącu znów miałam bardzo jasne wlosy;/
Chodzi mi o odcień pani z prawej strony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mary-Kate-and-Ashley-Olsen.jpg (34,4 KB, 215 załadowań)
mylovebabydoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:52   #886
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mylovebabydoll Pokaż wiadomość
jaką farbą uzyskam taki odcień na bardzo jasnych rozjaśnianych włosach? Farbą na poziomie 8 czy 9? Naturalnym czy popielatym? Używałam l'oreala hollywood na początku był dość ciemny ale po miesiącu znów miałam bardzo jasne wlosy;/
Chodzi mi o odcień pani z prawej strony
Fajnie gdybys wstawiala fotke jaki jest obecnie Twój kolor , na który chcesz nałozyc farbe. Popielata farba na bardzo rozjasnionych wlosach moze dac kolor niebieski...Poza tym duzo zalezy od tego jak bardzo Twoje włosy chłona farbę. Ja jestem na przyklad naturalna brunetka, ale moje wlosy swietnie chłona farby. Co do farb Loreala przetestowałam wszystkie blondy i niestety u mnie wychodza ładnie, ale bardzo szybko sie wyplukują :/
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:16   #887
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam,
bardzo proszę oradę... mam włosy jasny blond od lat rozjasńione...kolorek fajowy...ale odrost rosnie juz prawei ze czarny..czym je potraktowac zeby złapało odrost ...i ewentulanie na koniec moge po calosci przeciagnac...kolorek mam bardzo jasny blond no to cieply ni to zimny...kiedy dawno temu robilam palleta kolorem platyna..potem chodzilam do fryzka i tam mi kladal goldwella na odrost i potem colorance..chce zaczac sama farbowac...moze byc tylko pokrycie samego odrostu..ale czym...interesuje mnie tylko loreal?? prosze o rade bardzo bardzo kochane
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:54   #888
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez IloveTHC Pokaż wiadomość
No tak .. tylko że ja się boję troszkę ryzykować .. bo jednak włoski się zniszczą .. ja miałam ciągle naturalne do czasu kiedy nie zachcialo mi stie rozjaśniacz na włosy położyć :/ . A teraz juz mi troche podeszły pod mój kolor te rozjaśnione włoski .. Bo z natury mam jasne włoski ..
Tylko że taraz zachciało mi się mieć takiego ślicznego blondziku . . . zimnego , ale za razem nie za bardzo. Podoba mi się jak ma ta facetka z okładki na wellaton 12/1 bardzo jasny popielaty blond .. o teen .
Co więcej mam już go nawet kupionego . Może ktoś już robił tym kolorkiem na jasne włosy ? jak wyszedł ? Jak coś poproszę o fotki .

Pozdrawiam
Dzisiaj kupiłam tą farbę. Niedługo będę nakładać ją na włosy ; P
Zobaczymy jaki będzie efekt ; P
Jak mi się nie będzie podobało,to ufarbuję się na rudo,o! ; )
Pozdrawiam ; )
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:57   #889
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kamila2023 Pokaż wiadomość
witam,
bardzo proszę oradę... mam włosy jasny blond od lat rozjasńione...kolorek fajowy...ale odrost rosnie juz prawei ze czarny..czym je potraktowac zeby złapało odrost ...i ewentulanie na koniec moge po calosci przeciagnac...kolorek mam bardzo jasny blond no to cieply ni to zimny...kiedy dawno temu robilam palleta kolorem platyna..potem chodzilam do fryzka i tam mi kladal goldwella na odrost i potem colorance..chce zaczac sama farbowac...moze byc tylko pokrycie samego odrostu..ale czym...interesuje mnie tylko loreal?? prosze o rade bardzo bardzo kochane
Ja robiłam juz wszystkimi preferance, ale kolor nie wyszedł mi na odrostach taki czysty platynowy, tylko raczej ciepły, a naturalnie mam bardzo ciemne włosy. Po przetrzymaniu farby wyszły co prawda ładne blond na odrostach, ale niestety chociaz włosy po tych farbach wychodza bardzo naturalne jak u mnie to za szybko sie wypłukuja niestety i zostaje żółty odcień. Proponuje majiblond z serii profesjonalnej loreal, bo sa bardziej trwale i wychodza rewelacyjnie. Odcienie platynowe wygladaja ładnie nawet po kilku myciach, bo wszystkie słoneczne itp. po kilku myciach niestety pozostawiaja żółte wloski :/
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 18:50   #890
msg
Przyczajenie
 
Avatar msg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pierwszy raz farbowałam włosy Pallet Color XXL Mroźny Blond kolorek świetny wyszedł idealny jak z opakowania jednak czytałam różne opinie na forum oraz od znajomych i każdy mi odradzał pallet strasząc, że w bardzo krótkim tempie zniszczą się włosy. Każdy polecał mi loreal więc skusiłam się na niego, wybrałam loreal preference odcień Z2 na zafarbowanie odrostów i powiem wam szczerze, że trochę żałuję. Odradzam ją stanowczo alergikom!! Po pallet mi nic nie było więc myślałam że i przy loreal nic nie będzie... dostałam ogromnej swędzącej wysypki na całej głowie. A kolor też nie wyszedł taki jakbym marzyła, wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu (nie skracałam czasu trzymania farby na włosach!).
msg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:12   #891
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do Kasinka 886: DZIEKUJE cI BARDZO ZA POMOC

ogladalam poki co loreala w marketach: wiking mi sie podobał i scandinavie bodajże....ale opakowanie opakowaniem....a czy moglabys mi polecic jakis kolorek majblond??? czy lepiej kupic na allegro? czy isc do sklepu jakiegos? i ost. pyt. czy aplikacja jest w miare prosta? bo jak trzeba cos mieszac w sensie z woda utlenianioa jakies proporcje to ja sie nie znam
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:49   #892
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej Dziewczyny ) A co myslicie o Farbach WELLATON A konkretnie o odcieniu 12/0 Bo chce rozjasnic troszke wlosy na jakis jasniejszy blond i nie wiem jaka farbe wybrac. Czy WeLLATON 12/0 bedzie odpowiednia i czy niszczy bardzo wloskI???Zastanawiam sie jeszcze nad GArnier bardzo jasny bezowy blond ??? DORADZCIE COS
2 zdjecie to moj wymarzony kolor tylko jaka Farba bedzie odpowiednia???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3600540181183_pack.jpg (18,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2571063X.jpg (40,2 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-06-27 o 23:00
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:46   #893
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

fajne te kolorki,,zatem poczekam z Toba na odp..czy wella lub garnier działa?? albo ewentulanie jaki kolor majblond wybrac aby cos tkaiego wlasnie miec
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:54   #894
msg
Przyczajenie
 
Avatar msg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jaką farbę muszę użyć aby mieć kolor jak Lady Gaga ?
msg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:36   #895
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A jaki masz swój kolor? Miej na uwadze że Lady Gaga nosi peruki, taki kolor bardzo niszczyć włosy i będziesz musiała wydawać kupę kasy na odrosty, dobre odżywki i kosmetyki przeciw żółknięciu. Jeśli masz bardzo ciemne włosy to odrosty będą pojawiać się w szybkim tempie. Wątpię żebyś uzyskała taki kolor farba sklepową, może jakiś fryzjer by się podjął tego zadania.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:50   #896
iustka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkich, właśnie dołączyłam.
Założyłam oddzielny wątek, ale widzę że tutaj wymieniacie się doświadczeniami w farbowaniu. Może ktoś wie ilo % jest mleczko utleniające w farbach garnier color naturals 9.1 i 111?
Planuję je wymieszać. Farbowałam sie nimi kila lat temu. 111 jest dla mnie ciut za jasna a 9.1 z tego co pamiętam wychodziła za beżowa, a zależy mi na popielatym odcieniu. Włosy mam ciemy blond i pasemka robione rozjaśniaczem.
Użyłam teraz Wellaton 9.1 ( kiedyś mi nie zniszczył włosów) ale odrosty wyszły trochę jasno-rude, natomiast reszta włosów bez zmian.
Jakie farby polecacie w takich odcieniach, tj między jasny popielaty blond a b.jasny ? Obawiam się że garnier wysuszy włosy, ale nie chę być rudo-biała
iustka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:02   #897
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kamila2023 Pokaż wiadomość
do Kasinka 886: DZIEKUJE cI BARDZO ZA POMOC

ogladalam poki co loreala w marketach: wiking mi sie podobał i scandinavie bodajże....ale opakowanie opakowaniem....a czy moglabys mi polecic jakis kolorek majblond??? czy lepiej kupic na allegro? czy isc do sklepu jakiegos? i ost. pyt. czy aplikacja jest w miare prosta? bo jak trzeba cos mieszac w sensie z woda utlenianioa jakies proporcje to ja sie nie znam
Niestety majiblond musisz mieszac. Robiłam odcieniem majiblond 921 i wyszły sliczne platynowe, co do vikinga to mi wyszedł jak dla mnie za ciemny ten platynowy - po prostu mysi :/, a odrosty to juz zupełnie ciemna platyna wyszla, ale ja mam naturalnie bardzo ciemne włosy. Duzo bardziej podobał mi sie kolor loral feria preferance bardzo jasny blond popielaty PO1, ale przetrzmałam go 5 minut dłuzej na odrostach, żeby wyszly jasniejsze, a na reszcie, żeby nie wyszly całkiem biale trzymałam krótko. Kolor wyszedł platynowy, ale taki jasny, przy glowie troche wpadajacy w bezowy, ale bez zółci. Nie wiem co ci doradzic tak dokladnie, bo nie widziałam tych Twoich odrostów...
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:58   #898
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczynki, mój blond po wellaton 12.0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (8,5 KB, 366 załadowań)
__________________
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:14   #899
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kasinka fajne masz włoski!1 ja mam jednak inny odcien..na dole bardziej w bez wpada ta moja platyna choc nie iwem czy to jeszcze platyna....cos jak maryla rodowicz ten kolor wyglada heheh taki wanioliowy sie troszke zrobil!!! a odrost to prawie czarny ..kiedys bylam szatynka teraz ten odrost czarny...i dol mi sie podoba ..teraz chce odrost zrobic...wiec moze sposbuje na poczatek ten bardzo jasny popielaty blond bo jak mowisz ze wyszedl troszke cieplo to mi moze bedzie akurat pasowal
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 09:08   #900
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkie wizażanki
Dziś po raz pierwszy zafarbowałam moje włoski farbą wellaton 9/0(świetlisty blond). Wcześniej miałam włoski bardzo jasny blond. Przy rozrobieniu kolor mieszanki był żółto-pomarańczowy. Pomyślałam, że wyjdą mi żółte, ale postanowiłam zaryzykować. Po wysuszeniu, ku mojemu zdziwieniu kolorek wyszedł bardzo ładny. Jest taki jaśniutki, nie biały ani też nie jest ciemny. Jednym słowem kolor wyszedł bardzo naturalny jaśniutki blondzik. Jeśli zastanawiacie się nad tą farbą to z czystym sumieniem ją polecam.Pozdrawiam
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.