Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 11:52   #751
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Wesołych Świąt!

Mnóstwa radości, szczęścia, spokoju, wszystkiego, czego same byście sobie życzyły!

A ja się dopiero na 25 stronie odnalazłam no i jestem do tyłu...

Mariolko - cudowny likier, mogę poprosić o przepis? Wyprodukuję sobie takiego chyba z 10 litrów, do ciasta jest idealny... Wszystkim smakował i niestety już się kończy...

Siedzę u teściów, jest spokojnie, rodzinnie - u mnie tak nigdy nie było... Niestety w związku z całym zamieszaniem z przyjazdem (dłuuuga historia) zapomniałam zabrać z domu prezent dla Tż-a... Porażka... No cóż, dam mu po powrocie...

Ale ogólnie wesoło i taki miły rozgardiasz był, a dziś spokój, tylko Tż chce mnie wyciągać na dwór a taka plucha, że żal psa wypuszczać na spacer... A ja nie lubię w taką pogodę, zero przyjemności.

To ja zmykam dalej leniuchować, a wam życzę wszystkiego naj - świątecznie, urodzinowo, imieninowo i z różnych innych okazji też!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 12:06   #752
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Hmmm, tak myslalam, ze to nie prawdziwy mineralny, ale jak to mowia darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada. Skladu niestety nie ma... Chyba ze na folii ochronnej byl. Na opakowaniu jest napisane tylko: no paraben, no fragrance, no allergen, no talc, non comedogenic.
Moze wygrzebe w koszu ta folijke ktora zdjelam ale watpie ze na znajde.

Myslicie, ze ten puder moze narobic szkody?

Kochane a jak takim pudrem ukryc blizny i tradzik? W poalczeniu z korektorem w sztyfcie? Na youtube sa tutoriale, ale tam dziewczyny maja ladna cere... I jesli uzywaja korektora to tylko mineralnego. Pomozecie mi? Bardzo bym chciala wreszcie ukryc ten okropny tradzik i nie wstydzic sie wyjsc do ludzi bez maski na twarzy...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 12:17   #753
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

MadameButterfly6, a widzialas ten watek? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233
Mysle ze kazdym mineralnym da sie ukryc tradzik. Przy zdjeciach masz napisane czego uzywamy Ja polecam korektor zielony mint mineralny, bo tylko ten testowalam no i zolty pod oczy, czasami tez dawalam na okolice "pryszczowe"

Wesolych Swiat tak w ogole ludziska!



Mnie kaszel strasznie meczy, masakra. Czuje sie juz lepiej, ale ten kaszeeel...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 12:19   #754
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Hmmm, tak myslalam, ze to nie prawdziwy mineralny, ale jak to mowia darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada. Skladu niestety nie ma... Chyba ze na folii ochronnej byl. Na opakowaniu jest napisane tylko: no paraben, no fragrance, no allergen, no talc, non comedogenic.
Moze wygrzebe w koszu ta folijke ktora zdjelam ale watpie ze na znajde.

Myslicie, ze ten puder moze narobic szkody?

Kochane a jak takim pudrem ukryc blizny i tradzik? W poalczeniu z korektorem w sztyfcie? Na youtube sa tutoriale, ale tam dziewczyny maja ladna cere... I jesli uzywaja korektora to tylko mineralnego. Pomozecie mi? Bardzo bym chciala wreszcie ukryc ten okropny tradzik i nie wstydzic sie wyjsc do ludzi bez maski na twarzy...
Znalazłam tylko tyle: "Ponieważ aż 98% pudru stanowią minerały – kosmetyk nie podrażnia i doskonale nadaje się do każdego rodzaju cery."

Czyli nie jest czysto-mineralny. Raczej nie powinien narobić szkody
W połączeniu z korektorem powinien ukryć.

Natomiast nie będę ukrywać że jesteśmy tu zwolenniczkami czystych minerałów i chętnie namawiamy do spróbowania ich na własnej skórze
Zobacz proszę tutaj i sama się przekonaj

Edit: O Anecka mnie wyprzedziła z linkiem!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-12-25 o 12:20
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 12:37   #755
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
MadameButterfly6, a widzialas ten watek? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311233
Mysle ze kazdym mineralnym da sie ukryc tradzik. Przy zdjeciach masz napisane czego uzywamy Ja polecam korektor zielony mint mineralny, bo tylko ten testowalam no i zolty pod oczy, czasami tez dawalam na okolice "pryszczowe"

Wesolych Swiat tak w ogole ludziska!



Mnie kaszel strasznie meczy, masakra. Czuje sie juz lepiej, ale ten kaszeeel...
Widzialam, co prawda nie caly, ale nie widze tam zadnych stepow. No i tam sa makijze robione korektorem tez mineralnym a nie zwyklym w sztyfcie....
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 13:20   #756
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Atoja
jest dobrze. pogodzilysmy sie.
cieszę się razem z Tobą i mam nadzieje, że zmiana na lepsze jest na dłużej, oby na zawsze

U mnie Wigilia skończyła się o 2:30 poszłam spać o 3:42
O godzinie 23 nikt nie idzie na pasterkę, o 23:30 a może jednak byśmy poszli? O 23:45 idziemy wszyscy . Wróciliśmy o 1:20 to jeszcze jakaś herbatka, może by tak coś przegryźć i się przeciągnęło do 2:30

Kami cieszę się, że dotarłaś z niecierpliwością czekam na anegdoty

Madame najlepiej nałóż najpierw krem, poczekaj aż się dobrze wchłonie, później korektor (dobrze wklep) i na to podkład mineralny wg opisów, które znalazłaś na wizażu, powinno być ok No i koniecznie poczytaj o czystych minerałach, primerach, pędzlach i w ogóle
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 14:04   #757
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Widzialam, co prawda nie caly, ale nie widze tam zadnych stepow. No i tam sa makijze robione korektorem tez mineralnym a nie zwyklym w sztyfcie....
No to chyba nie czytalas. Na 1 stronie, w poscie numer 6, opisalam co i jak. Zamiast korektora sypkiego daj swoj w sztyfcie a na to ta Sephore i voila. Ja czasami wlasnie jak nie mam korektora, to po prostu na podklad daje jeszcze punktowo podklad (oczywiscie zeby nie przesadzic)

Cytat:
Co nakladalam jest napisane, ale jak nakladalam..
- No wiec umyłam buzie, przetarlam sie tonikiem z kwasem, odczekalam chwil pare..
- Wzielam pedzelek z rossmana taki do cieni i nabralam troszke zielonego korektora (ale naprawde BARDZO MAŁO) i pomaziałam się po przebarwieniach, ogolnie po zaczerwienieniach, ąz troche zbledły (ale nie mozna przesadzic bo pozniej przez podklad przebija efekt sinych plam)
- Nastepnie przy użyciu FLAT TOPA (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27867) nalozylam na twarz podklad, ALE techniką "maczania" pędzla w podkladzie, a nie mieszania pędzlem mineralów.
- Po tym etapie wzielam pedzelek ktorym się "korektorowalam" mintem i nabralam jeszcze troszkę korektora z EDM i zamalowywalam przebarwienia
- Pozniej wzielam pedzel do różu z rossmana i nalozylam troszeczke różu, zeby nie przesadzic (a i tak go jakos nie widac.. )
- Na koniec tym samym pedzlem nalozylam Puder wykanczajacy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 14:24   #758
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No to chyba nie czytalas. Na 1 stronie, w poscie numer 6, opisalam co i jak. Zamiast korektora sypkiego daj swoj w sztyfcie a na to ta Sephore i voila. Ja czasami wlasnie jak nie mam korektora, to po prostu na podklad daje jeszcze punktowo podklad (oczywiscie zeby nie przesadzic)
dziekuje dziekuje dziekuje :padam: i przepraszam
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 15:14   #759
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Jakie macie plany kinowe na przyszly rok? Przegladam trailery i co i rusz na wampiriade sie nadziewam, filmowcow wscieklo, same potworzaki w przyszlym roku nas czekaja - jak nie wojny wampirow, to koszmary z ulicy wiazow, wilkolaki tropione przez Holmes'a i insze zjawy i pokraki z Godzilla i King Kongiem na czele - strach bez pampersa na seans wejsc
Miedzy tymi znalazlam rodzynek - nowa czesc Karate Kid Smiejcie sie, smiejcie ale jak zobaczylam mlodego Smitha i Chana w badz, co badz powaznej roli jak na niego to mnie zaciekawilo Mlody Smith naturalny, niezle sobie radzi widac (dobrze sie zapowiadal juz w "Pogoni za szczesciem", a 8 lat mial dopiero), a jak na koncu mowi "that's nasty", to slowo daje wykapany ojciec - intonacja, mimika jak Will, doslownie
http://www.youtube.com/watch?v=jy3TwgpOfr0
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 15:21   #760
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakie macie plany kinowe na przyszly rok? Przegladam trailery i co i rusz na wampiriade sie nadziewam, filmowcow wscieklo, same potworzaki w przyszlym roku nas czekaja - jak nie wojny wampirow, to koszmary z ulicy wiazow, wilkolaki tropione przez Holmes'a i insze zjawy i pokraki z Godzilla i King Kongiem na czele - strach bez pampersa na seans wejsc
Miedzy tymi znalazlam rodzynek - nowa czesc Karate Kid Smiejcie sie, smiejcie ale jak zobaczylam mlodego Smitha i Chana w badz, co badz powaznej roli jak na niego to mnie zaciekawilo Mlody Smith naturalny, niezle sobie radzi widac (dobrze sie zapowiadal juz w "Pogoni za szczesciem", a 8 lat mial dopiero), a jak na koncu mowi "that's nasty", to slowo daje wykapany ojciec - intonacja, mimika jak Will, doslownie
http://www.youtube.com/watch?v=jy3TwgpOfr0
Malo dla siebie widze,pewnie bede szukac czegos w kinie niszowym dla siebie badz w produkcjach ktore z duzym opoznieniem trafia do PL.
Nie lubie kinowej komercji,klimaty wampirze cenie ale kiedy jest to podane odpowiednio.
Zrobilam sie wymagajaca poki co korci mnie Avatar,glownie przez efekty bo sa chwile kiedy lubie dac sie zaczarowac i wciagnac magii dobrego obrazu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 15:30   #761
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Parnassus

Sherlock Holmes

Alicja w Krainie Czarów

Kiedy ja ostatnio w kinie byłam... chyba jeszcze w 2008...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-12-25 o 15:32
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 15:41   #762
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Mnie kolega ciagnie na Avatara, ale nie chce mi sie isc, bo nie lubie filmow sci-fi.
Ostatnio ogladalam Paranormal Activity, ale nie w kinie, bo uwazam ze horror/thriller to trzeba w klimacie obejrzec.. No i w sumie nic sie tam nie dzieje, jesli chodzi o mega akcje ale film daje w czape trochę (czyt. mozna dostac niezłego pypcia).

Ja chcę się wybrać na "Gorzkie mleko", "Raj dla par", "Będzie głośno", "Człowiek, który gapił się na kozy"

To tak na wstępie

Zapomnialam dopisac ze jeszcze film bollywood "My name is Khan". Jestem fanka Indii
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-12-25 o 15:44
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 21:30   #763
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

I ja też Indie lubię Ilona szczęściara...


No, ja już po świętowaniu. Muszę przyznać, że tegoroczne święta były (jak do tej pory) wyjątkowo udane. Nikt się nie pokłócił, nie obraził, ba! w bliskiej rodzinie został zażegnany odwieczny konflikt. Naprawdę aż miło życzę sobie więcej takich świąt. Jutro rodzinka moja najbliższa spędza dzień w łóżku przed tv na błogim leniuchowaniu, a ja jadę na obiad do TŻ
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 21:33   #764
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Ja chcę się wybrać na "Gorzkie mleko", "
"gorzkie mleko" już widziałam i polecam! baaaardzo dobry Niestety, ominał mnie w swoim czasie inny film tej samej reżyserki, czyli "Madeinusa", ale go jeszcze dorwę!
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:43   #765
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Co roku planuję, że tym razem z wszystkim się "wyrobię" na spokojnie i niestety zawsze gonię na wariata
dlatego nawet nie zaglądałam to od przedwczoraj

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM MINERALNYM MANIACZKOM!

dla mnie święta już się kończą, bo własnie pakuję się na jutro do pracy,
ale były wspaniałe
strasznie mi przykro czytać o tych waszych problemach z rodzinami
wiem jak bywało u nas
ale jakoś magia świąt zadziała, tylko teściowa powiedziała, że jednak nie przyjedzie z powodu śniegu (+10 stopni ), ale pojedziemy do niej pojutrze
ale poza tym było cudnie i warto było sie tyle napracować, żeby zobaczyć jak wszystkim było miło
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:43   #766
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Witam!
Hm..konflikt zazegnany, zobaczymy teraz czy cos do niej dotarlo,i na ile powazne i szczere byly jej przeprosiny za zachowanie i slowa, i zapewnienia.
Bronie sie przed zbytnim otwarciem sie przed nia, zeby znow nie dostac kopa.

Dzis z kolei troche mnie moja mama zdenerwowala,bo umawialysmy sie inaczej,a nagle oberwaly mi sie pretensje. Brr..ale to juz malo wazne.

Odwiedzil nas chrzestny malej i milo spedzilismy popoludnie. Chociaz ja magii swiat niestety nie odczuwam.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 07:22   #767
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

No to i ja się przywituję. Meldunek Toruń. Wszyscy śpią, wiatr huczy, szaro buro i ponuro, a ja z "nudów" w necie.Mama nalega byśmy z M. zostały do nowego roku, ale u mnie się nieźle właśnie zapowiedziało po 3 g. i nie wiem. jestem wkurzona, obolała i wszystko razem

Vrill, dobre! a ja przeczytałam koszmary z ulicy WIZAŻÓW. Filmy zdecydowanie nie dla mnie, nie lubię horrorów i tym podobnych. Anecko jak tam u Ciebie święta, dałaś radę? Ja to w kinie to w 2006r. ostatni raz byłam.....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:02   #768
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Dzieńdobry kawa...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:17   #769
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

dzień dobry z krainy wiosennych roztopów

angel, zman te scenariusze tyle, że z dziećmi już się tak nie da, ufff

Paula, cieszę się że wszystko się jakoś ułożyło
Isil, mam nadzieję, że u Ciebie również

atoja, co się zapowiedziało

Hexx, jeszcze raz dzięuję
w temacie perfum strasznie odpowiada mi Mandragora i Uomo Villerosi ale chęć na słodki otulający, korzenno-miodowo tudziez czekoladowy nie został zaspokojony
i wzięłam sobie do serca Twoje kuszenie na Lauressie

z filmów pewnie obejrzymy Avatar, Zmierzch Tytanów, The Wolf i tę komedię Raj Par czy jakoś
Imaginarium mi bardzo ciekawie brzmi
więcej grzechów nie pamiętam

Kami, jakie znowu ekscesy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 08:23   #770
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Il..u mnie do roztopów dochodzi deszcz- okropnie leje drugi dzień A jak leje- Selene jest śpiąca i nic jej się nie chce A muszę tyle dzisiaj zrobić, ugotować , i znów sprzątac...Zaprosiłam 16 osób więc trzeba je jakos ugościć
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:25   #771
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Il..u mnie do roztopów dochodzi deszcz- okropnie leje drugi dzień A jak leje- Selene jest śpiąca i nic jej się nie chce A muszę tyle dzisiaj zrobić, ugotować , i znów sprzątac...Zaprosiłam 16 osób więc trzeba je jakos ugościć
zapomniałam dodać, że wieje u nas okrutnie, jedyny plus - osusza to co się roztopiło

obudż się
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:30   #772
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać, że wieje u nas okrutnie, jedyny plus - osusza to co się roztopiło

obudż się
si...jeszcze mam czas..TŻ jeszcze spi Trzeba zrobic druga kawę
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:23   #773
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
w temacie perfum strasznie odpowiada mi Mandragora i Uomo Villerosi ale chęć na słodki otulający, korzenno-miodowo tudziez czekoladowy nie został zaspokojony
Korzenno-miodowy? Ginestet - Botrytis! Najpiękniejszy piernikowy miód. Uwielbiam Czekolada? Może La Perla - Dark Extacy?


Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
TŻ jeszcze spi
Zrób mu "Płacone" czyli: łapiesz za nogi i pytasz "Płacone?" - jak mówi "Tak" to wyciągasz go za nogi z wyra z okrzykiem "No to jedziemy!", a jak powie "Nie" to to samo, ale krzyczysz "No to wysiadać!"


Dzień dobry
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:27   #774
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

hihih..nie podziałało na niego Waży 107 kilo więc nie dam rady go wyciagnąć w łózka Ale podziałało na niego hasło: gorace zraziki czekają na sniadanko w kuchni
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 11:10   #775
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Korzenno-miodowy? Ginestet - Botrytis! Najpiękniejszy piernikowy miód. Uwielbiam Czekolada? Może La Perla - Dark Extacy?




Zrób mu "Płacone" czyli: łapiesz za nogi i pytasz "Płacone?" - jak mówi "Tak" to wyciągasz go za nogi z wyra z okrzykiem "No to jedziemy!", a jak powie "Nie" to to samo, ale krzyczysz "No to wysiadać!"


Dzień dobry
pierwszy brzmi kusząco
natomiast drugi, hm wolę raczej gorzką czekoladę na ostro
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 12:58   #776
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Korzenno-miodowy? Ginestet - Botrytis! Najpiękniejszy piernikowy miód. Uwielbiam Czekolada? Może La Perla - Dark Extacy?
Ja tam w ogóle tego piernikowego miodu nie czułam :P Serio serio. Ale wieje obrzydliwie
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 14:29   #777
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Witam dziś znad książki o wdzięcznym tytule "Negocjacje w biznesie" więc wpadłam tylko na chwilkę...


Dziękuje wizażance która poleciła krem babydream Niech Ci życie wynagrodzi w prochach Dawno takiej poprawy cery nie miałam A wszystkiemu winna antykoncepcja
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 14:47   #778
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

Hexx, jeszcze raz dziękuję
w temacie perfum strasznie odpowiada mi Mandragora i Uomo Villerosi ale chęć na słodki otulający, korzenno-miodowo tudziez czekoladowy nie został zaspokojony
i wzięłam sobie do serca Twoje kuszenie na Lauressie

z filmów pewnie obejrzymy Avatar, Zmierzch Tytanów, The Wolf i tę komedię Raj Par czy jakoś
Imaginarium mi bardzo ciekawie brzmi
więcej grzechów nie pamiętam

Kami, jakie znowu ekscesy
Ila

Co sie konkretnie kusi z Lauress?

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Korzenno-miodowy? Ginestet - Botrytis! Najpiękniejszy piernikowy miód. Uwielbiam Czekolada? Może La Perla - Dark Extacy?

Cytat:
Napisane przez IlonaP
pierwszy brzmi kusząco
natomiast drugi, hm wolę raczej gorzką czekoladę na ostro

Stawiam,ze Ginestet - Botrytis moze Ci sie spodobac-warto przetestowac ale Dark Extacy jest zbyt doslowna slodycza i jak znam Twoj gust zapachowy to nie bardzo bedzie Twoim typem.




Warto tez sprobowac Cinnamon Bun Demeter-to jedna z niewielu pieknych kompozycji korzennych i diablo trwalych
Wytrawna czekolada zlamana paczula to Neonatura Cocoon Yves Rocher.
Gorzka czekolada nasaczona wodka to Bvlgari BLV Notte i ciekawa mieszaka korzenno-czekoladowa Omnia EDP,naprawde gorzka czekolada ktora nie przechodzi w slodycz bedzie Trussardi Python(jednak ciezko go dostac bo zostal wycofany ze sprzedazy)
Dorzuce jeszcze Mauboussin Mauboussin,Masaki Matsushima Mat Chocolat,Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao,Borneo 1834 Lutensa,Chocolat Il Profumo,Chocolovers EDT;Black Orchid Toma Forda.

Aaaa i zapomnialabym o genialnym Musc Maori
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-12-26 o 14:49
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 16:03   #779
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

ile czekoladowych kompozycji, obczaję te które się da

Witam
u mnie już po Świętach (z jednej strony szkoda, z drugiej się cieszę ). Rodzice w wyrku film oglądają, brat gra, ja wizażuję Wróciłam właśnie od TŻta. Zjedliśmy obiad, pobawiłam małego Olafa... strasznie pogodny maluch.


Zastanawiam się nad obcięciem włosów zaczynają mnie denerwować... W ogóle nie mam pomysłu na fryzurę dla siebie. Wiecznie długie, prosto ścięte...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 16:39   #780
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

To moje jedne z ulubionych czekolad w zaleznosci od pory roku,nastroju itd.ukladaja sie roznie ale sa absolutnymi faworytami

Violl znasz La Perla J'aime bo jezeli nie to goraco polecam-lubisz tez slodziaki i wydaje mi sie,ze powinny Cie zauroczyc
Trwalosc jest roznie oceniana ale na mojej skorze jest naprawde niezle,warto poznac

__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.