Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 13:13   #451
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
przepraszam dziewczyny ze tak d***pe zawracam ale czy mozna inaczej robic te pasemka bez folii czy jak ?? moze bunny pozniej mi cos odpowie???
Nie zawracasz, kazda się o cos pyta
Ja niestety nie znam sie na tym, ale blond bunny jak bedzie na pewno odpowie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:12   #452
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witam wszystkie blodyneczki w pierwszym dniu. Ja juz ostro pracuje od 12 i dzis musze zostac w pracy do 24. A wczoraj spedzilam wieczor bardzo milo ale tylko z tz a ze niewidzielismy sie az 9 dni( cala wiecznosc) to dobrze nam to zrobilo. Drinkowalismy opowiadlismy ogladalismy tv a o polnocy ogladalismy pokaz fajerwerkow. Bylo bardzo milusio. No ale teraz na codziennosc.

Agatko
Moim zdaniem masz mix na wlosach. Najbardziej widac chlodny odcien na koncach wlosow. Gora zdecydowanie ciepla tak to widze po zdjeciach. Ale moge sie mylic bo expertem nie jestem.

Snow
Ty kochana tradycyjnie chcesz miec mnie na sumieniu. Chyba musze poprosic moderatorow o zakaz dla Ciebie na wstawianie tych pieknych fotek z Twoimi wlosami.
Ale tak na serio to mialam dzis jakies dziwne zalamanie. Wstalam i jak sie zobaczylam w lustrze to mysle sobie " nie za jasne te wlosy" wiem wiem zaraz dostane Op. Ale jak sie zrobilam. Umylam i ulozylam wloski, zrobilam m- ap to wszystko mi przeszlo. A jak zobaczylam Twoje wloski to stwierdzilam ze na moim odroscie ktory sie odcina i pewnie jeszcze troszke sciemnieje o 0,5 tonu zrobie pare pasemek i bedzie super. Takze trwam dalej aby wytrwac do wiosny z tym oto kolorem blondu. Ale sie rospisalam sorrki.
Acha a co do biznesu to ogladajac ost tv natknelam sie ost. na ranking najlepszych dzialalnosci i bylo wlasnie wymienione ze teraz jest bum na sklepy internetowe i bedzie jeszcze wiekszy popyt na to. Coraz wiecej polakow zamawia przez internet a to dopiero poczatek. Ja widze sama po sobie ze zamawiam bardzo duzo z bratem i rodzicami. Takze Pomysl nad tym bo watro.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:19   #453
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny chciałabym jutro znowu ufarbować włosy, niestety ale wyłazi mi jakiś rudy kolor;/ muszę to zgasić jak bunny pisała czymś popielatym albo perłą. Polećcie mi jakąś farbę co da mi ładny popielaty blond niezbyt jasny.
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:30   #454
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym jutro znowu ufarbować włosy, niestety ale wyłazi mi jakiś rudy kolor;/ muszę to zgasić jak bunny pisała czymś popielatym albo perłą. Polećcie mi jakąś farbę co da mi ładny popielaty blond niezbyt jasny.
Ja mialam bardzo rude i prawie czerwone wlosy po kapieli rozjasniajacej i mi to wszystko ladnie zgasila palett c12 zachwalanu tu z reszta. Ale nie wiem czy nie bedzie za jasna dla Ciebie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:43   #455
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja mialam bardzo rude i prawie czerwone wlosy po kapieli rozjasniajacej i mi to wszystko ladnie zgasila palett c12 zachwalanu tu z reszta. Ale nie wiem czy nie bedzie za jasna dla Ciebie.
c12 właśnie zbyt jasna jak dla mnie, chciałabym coś bardziej naturalnego. Ten odrost zrobił mi się rudy;/ zrobiłam dzisiaj jeszcze jedną płukankę i znowu nic nie dało, wygląda to jeszcze gorzej bo mam niebieskie pasemka
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:45   #456
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cascada
miałaś zdjęcia włosków i stroju wstawić i nic

A ja wczoraj zrobiłam sobie zdjęcia włosów, chyba z lampa, nie pamiętam, ale tylko tej dolnej warstwy co jest równa, reszta w kucyku podtrzymywana na górze.
Powiedzcie mi ja mam chłodny czy ciepły ten blond?
Bo mi się wydaje, że mam taki mix

Od razu na Nowy Rok z pytaniem do Was żeby Wam za nudno nie było
mi się wydaje,że takie zimno-ciepłe
ale bardzo ładne masz te włoski

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to wklejam swoje ostanie włoski w 2010r Mam nadzieję,że nowy rok obdarzy mnie włosami do pasa

Caskada bo przy pasemkach nie da się robić idealnie odrostu przy skórze bo farba mogłaby się rozlać i powstałaby jedna wielka plama na włosach Jest jedna metoda która umożliwia robienie balejażu jak najbliżej się da, pisała o niej Bunny niedawno, szydełkowa bodajże? Mogę się mylić

: love:
zastrzelić Cię?
zakochałam się w Twoich wloskach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 14:57   #457
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja dopiero wstałam xD
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 16:27   #458
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mój wymarzony kolor <zakochany>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal_loki.jpg (40,4 KB, 29 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 16:37   #459
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ja tylko wstawiam na szybko fotki,dwa pierwsze przed, ostatnie po
Przypominam farbka Palette C12.
Też nie widzę zbytniej różnicy - daj im już spokój bo będziesz płakać jak ja.. zobaczysz

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dla wszystkich Blondynek dużo szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku
bawcie się dziś wspaniale i blond włoskami czarujcie całą salę
Ależ Ci się zrymowało


Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Yattamanka --> wtrące swoje piec groszy - - przepiekny kolor!!!!
A dziekuję


Tak tak - muszę sobie przykleic do monitora jakąś kartkę by pod żadnym pozorem nie oglądać zdjęć Snow

No i wstawiam wam zdjęcie włosków robiłam wczoraj po południu.. Są trochę jasniejsze, ale na zdjęciu jakoś tak korzystanie wyglądają. Zdjęcie jest bez lampy bo wtedy to w ogóle przekłamany kolor wychodził - ale ten też nie do konca jest prawdziwy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski.jpg (13,4 KB, 51 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 16:37   #460
klaudia17186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Unhappy jak mam przejść spowrotem na jasny blond?

rok temu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem joanny 5-6 tonów i wyszedł żółty, ale nie martwiłam się tym bo przy codziennym myciu dodawałam do wody kroplę fioletu. Kolor miałam bardzo ładny. Od tamtego czasu miałam naruralne średnioblond odrosty, ale prawie nie rzucały się oczy.
Nagle coś mi odbiło i niedawno zafarbowałam włosy na ciemny blond farbą syossa http://www.syoss.pl/index.php?id=130 kolor wyszedł niemal inentycznie, ale tam gdzie były odrosty wyszedł trochę rudawo. Nie narzekałam na kolor , lecz po 2 tyg miałam go dość i pragnęłam wrócić do jasnego blondu. Kupiłam farbę mroźny perłowy blond http://www.syoss.pl/index.php?id=126 i wyszedł trochę jaśniejszy (tylko trochę), a odrosty były jeszcze bardziej rude ;(

Włosy mam bardzo zniszczone.. farby i prostownica jednak robią swoje .. ;/
Teraz za jakiś miesiąc planuję znów rozjaśnić włosy i moje pytanie :
czym lepiej : farbą (jeśli tak to jaką) , czy rozjaśniaczem ? i czy nie wyjdą jeszcze bardziej rude ..
Jeśli chodzi o rozjaśniacz to mam upatrzony z joanny 4-5 ton


proszę o odpowiedź
klaudia17186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 16:43   #461
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: jak mam przejść spowrotem na jasny blond?

Cytat:
Napisane przez klaudia17186 Pokaż wiadomość
rok temu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem joanny 5-6 tonów i wyszedł żółty, ale nie martwiłam się tym bo przy codziennym myciu dodawałam do wody kroplę fioletu. Kolor miałam bardzo ładny. Od tamtego czasu miałam naruralne średnioblond odrosty, ale prawie nie rzucały się oczy.
Nagle coś mi odbiło i niedawno zafarbowałam włosy na ciemny blond farbą syossa http://www.syoss.pl/index.php?id=130 kolor wyszedł niemal inentycznie, ale tam gdzie były odrosty wyszedł trochę rudawo. Nie narzekałam na kolor , lecz po 2 tyg miałam go dość i pragnęłam wrócić do jasnego blondu. Kupiłam farbę mroźny perłowy blond http://www.syoss.pl/index.php?id=126 i wyszedł trochę jaśniejszy (tylko trochę), a odrosty były jeszcze bardziej rude ;(

Włosy mam bardzo zniszczone.. farby i prostownica jednak robią swoje .. ;/
Teraz za jakiś miesiąc planuję znów rozjaśnić włosy i moje pytanie :
czym lepiej : farbą (jeśli tak to jaką) , czy rozjaśniaczem ? i czy nie wyjdą jeszcze bardziej rude ..
Jeśli chodzi o rozjaśniacz to mam upatrzony z joanny 4-5 ton


proszę o odpowiedź
Jeśli chodzi o farbę polecam Majiblond Loreala. Do kupienia na allegro i w hurtowniach fryzjerskich Wychodzą ładne blondy
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 16:50   #462
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
c12 właśnie zbyt jasna jak dla mnie, chciałabym coś bardziej naturalnego. Ten odrost zrobił mi się rudy;/ zrobiłam dzisiaj jeszcze jedną płukankę i znowu nic nie dało, wygląda to jeszcze gorzej bo mam niebieskie pasemka
No wlasnie z plukanka jest ze jak sie przedobrzy to takie sa wlasnie konsekwencje. Ale coz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 16:51   #463
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie blodyneczki w pierwszym dniu. Ja juz ostro pracuje od 12 i dzis musze zostac w pracy do 24. A wczoraj spedzilam wieczor bardzo milo ale tylko z tz a ze niewidzielismy sie az 9 dni( cala wiecznosc) to dobrze nam to zrobilo. Drinkowalismy opowiadlismy ogladalismy tv a o polnocy ogladalismy pokaz fajerwerkow. Bylo bardzo milusio. No ale teraz na codziennosc.

Agatko
Moim zdaniem masz mix na wlosach. Najbardziej widac chlodny odcien na koncach wlosow. Gora zdecydowanie ciepla tak to widze po zdjeciach. Ale moge sie mylic bo expertem nie jestem.

Snow
Ty kochana tradycyjnie chcesz miec mnie na sumieniu. Chyba musze poprosic moderatorow o zakaz dla Ciebie na wstawianie tych pieknych fotek z Twoimi wlosami.
Ale tak na serio to mialam dzis jakies dziwne zalamanie. Wstalam i jak sie zobaczylam w lustrze to mysle sobie " nie za jasne te wlosy" wiem wiem zaraz dostane Op. Ale jak sie zrobilam. Umylam i ulozylam wloski, zrobilam m- ap to wszystko mi przeszlo. A jak zobaczylam Twoje wloski to stwierdzilam ze na moim odroscie ktory sie odcina i pewnie jeszcze troszke sciemnieje o 0,5 tonu zrobie pare pasemek i bedzie super. Takze trwam dalej aby wytrwac do wiosny z tym oto kolorem blondu. Ale sie rospisalam sorrki.
Acha a co do biznesu to ogladajac ost tv natknelam sie ost. na ranking najlepszych dzialalnosci i bylo wlasnie wymienione ze teraz jest bum na sklepy internetowe i bedzie jeszcze wiekszy popyt na to. Coraz wiecej polakow zamawia przez internet a to dopiero poczatek. Ja widze sama po sobie ze zamawiam bardzo duzo z bratem i rodzicami. Takze Pomysl nad tym bo watro.
To bardzo miło spędziliście sylwestra

I dziękuje za komplement A ja właśnie chciałam Ci napisać ostatnio, że może spróbowałabyś kilka pasemek sobie strzelić z wierzchu Do tego n&e 522 jest niezastąpiona I trwaj dalej w tym kolorze bo jest Ci naprawdę w nim do twarzy!

Co do biznesu to właśnie wiem, że jest popyt teraz na to Już się dowiadywałam z TŻ i to nawet nie są takie wielkie koszta, bo z początku przez 2 lata za podatek od założenia firmy to jest trochę ponad 200zł, później koszty wzrastają ponad 2krotnie no ale przez dwa lata to jak ktoś chce to może się już jakoś ustawić i jakoś to wszystko dalej ciągnąć żeby mu dobrze wychodziło nawet z wyższymi opłatami A ja głowę do interesów to chyba mam, na razie od 2lat sprzedaje na all całkiem amatorsko, ale przeczytałam kurs o robieniu dobrych zdjęć, wiem co pisać w opisie i tym sposobem potrafię sprzedać załóżmy spodnie za cenę 3krotnie wyższą niż w sklepie Poza tym mam już tzw stałe kupujące które chyba są zadowolone z zakupionych rzeczy bo wracają do mnie A no i z założenia firmy same plusy, ubezpieczenie, telefon na firmę, niższe ceny wystawiania i prowizji na all. Chyba to głęboko przemyślę


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi się wydaje,że takie zimno-ciepłe
ale bardzo ładne masz te włoski





zastrzelić Cię?
zakochałam się w Twoich wloskach
hehhe oj dziękuję

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a ja dopiero wstałam xD
no to ładnie i jaki ładny nowy av widzę

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też nie widzę zbytniej różnicy - daj im już spokój bo będziesz płakać jak ja.. zobaczysz



Ależ Ci się zrymowało


A dziekuję


Tak tak - muszę sobie przykleic do monitora jakąś kartkę by pod żadnym pozorem nie oglądać zdjęć Snow

No i wstawiam wam zdjęcie włosków robiłam wczoraj po południu.. Są trochę jasniejsze, ale na zdjęciu jakoś tak korzystanie wyglądają. Zdjęcie jest bez lampy bo wtedy to w ogóle przekłamany kolor wychodził - ale ten też nie do konca jest prawdziwy.
hehe oj tam przestań

A Twoje włoski na tym zdjęciu baaardzo mi się podobają Zupełnie inaczej wyglądają niż wczoraj w loczkach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:07   #464
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też nie widzę zbytniej różnicy - daj im już spokój bo będziesz płakać jak ja.. zobaczysz



Ależ Ci się zrymowało


A dziekuję


Tak tak - muszę sobie przykleic do monitora jakąś kartkę by pod żadnym pozorem nie oglądać zdjęć Snow

No i wstawiam wam zdjęcie włosków robiłam wczoraj po południu.. Są trochę jasniejsze, ale na zdjęciu jakoś tak korzystanie wyglądają. Zdjęcie jest bez lampy bo wtedy to w ogóle przekłamany kolor wychodził - ale ten też nie do konca jest prawdziwy.
Ale jak pazrze na ten kolore to calkiem przyzwoity. Albo inne swiatlo bo popiolek chyba jeszcze jest co? Ale na pewno bedziesz zadowolona wraz z wyplukiwaniem sie. A swoja droga to miedzy nami jest ok 2 misieczna roznica czasu jak scinalysmy wlosy co? Ale jak patrze na moje i twoje to moje rosna mega szybko. Ja juz je podcinalam dwa razy a mam duzo dluzsze niz Twoje. Nie obraz sie stwierdzam tylko fakt jak moje wlosy rosna. Teraz widze roznice. W poniedzialek ide po 2 op. Merz spezial ale tym razem wezme tego dopalacza.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Snoww
To ciesze sie ze ukada Ci sie z biznesem. Wiadomo na razie maly ale od czegos trzeba zaczac. To trzymam kciuki aby ten nowy rok narodzil sporo nowych pomyslow i zycze powodzenia w ich realizacji.
A pasemka strzele sobie dopiero w kwietniu jak przyjade do pl na swieta. Zapisze sie do mojej frZjerki. Bo wiesz ja taka utalentowana nie jestem jak ty. Choc moze jak bym sie uparla. Ale na razie jest ok jak jest.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:13   #465
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Świeta świeta i po wracamy do rzeczywistości ja juz nawet choinke rozebrałam
szybko mineło jak zawsze.Co do Sylwestra jakoś przezyłam go w pracy około 22:30 wyłaczyli prad i stacja zamarła nie obsługiwalismy zamkniete właczyli dokładnie o 24 wiec musielismy właczyć komputery zrobic rozliczenie raporty itp.no i zmienic stawki vat jakos poszło i od nowa ruch klienci po piwko i wódeczke heeh.i mamy nowy rok i styczeń do wiosny juz blizej.....zobaczymy jak to bedzie jak narazie mam dosyc śniegu i tej zimy.....

A co do włosków wczoraj ładnie umylam zabawa z płukaną
i jest w miare ok teraz pomalutku zaczne myslec o farbce pomysł
o syoss z woda 12% aktualny ale wiadomo blondi na wizażu kuszą kusza i rózne farbki wynajduja i mi metlik robia w główce,wiem napewno nadal Blondi bez zmian........ale farbka cięzki wybór jak zawsze kusi spróbowac jakąs inna ale wiadomo najlepsze efekty sa jak sie używa jednej sprawdzonej,zeby niespodzianek nie było hehe.zobaczymy na co sie zdecyduje....pozdrawiam
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:23   #466
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: jak mam przejść spowrotem na jasny blond?

Farbą nie rozjaśnisz ciemniejszej farby. Lepiej użyć rozjaśniacza.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:29   #467
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale jak pazrze na ten kolore to calkiem przyzwoity. Albo inne swiatlo bo popiolek chyba jeszcze jest co? Ale na pewno bedziesz zadowolona wraz z wyplukiwaniem sie. A swoja droga to miedzy nami jest ok 2 misieczna roznica czasu jak scinalysmy wlosy co? Ale jak patrze na moje i twoje to moje rosna mega szybko. Ja juz je podcinalam dwa razy a mam duzo dluzsze niz Twoje. Nie obraz sie stwierdzam tylko fakt jak moje wlosy rosna. Teraz widze roznice. W poniedzialek ide po 2 op. Merz spezial ale tym razem wezme tego dopalacza.
Nie wiem czy dwumiesięczna. Ja ścinałam we wrześniu w każdym razie No mi włoski wolno rosną - wcinam te suplementy, ale jak się człowiek kiepsko odżywia to tak jest. Sama nie wiem. Musze chyba wrócić do wcierania tego radicala codziennie - może to mi coś da..
No a popiołek - jest i to dużo - na razie nie moge uchwycić do końca tego koloru - taki jakiś jest - nie mogę go nazwać Zobaczymy jak się będzie wypłukiwał

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehe oj tam przestań

A Twoje włoski na tym zdjęciu baaardzo mi się podobają Zupełnie inaczej wyglądają niż wczoraj w loczkach
Podobają Ci się ?
A chcesz się zamienić ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:53   #468
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dwumiesięczna. Ja ścinałam we wrześniu w każdym razie No mi włoski wolno rosną - wcinam te suplementy, ale jak się człowiek kiepsko odżywia to tak jest. Sama nie wiem. Musze chyba wrócić do wcierania tego radicala codziennie - może to mi coś da..
No a popiołek - jest i to dużo - na razie nie moge uchwycić do końca tego koloru - taki jakiś jest - nie mogę go nazwać Zobaczymy jak się będzie wypłukiwał

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



Podobają Ci się ?
A chcesz się zamienić ?
bardzo wiele kolorów pokazywanych tu mi się podoba ale to nie znaczy, że mi by pasował Ja w popielach nie wyglądam dobrze cera jest zaraz jakaś ziemista i zmęczona, za to pięknie wydobywają mi błękit z oczu

A ja siedzę dziś cały dzień z olejkiem fur mama na włosach jutro zmyje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:04   #469
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

witam
mam pytanko - czy farba syoss bardzo jasny blond jest w odcieniu neutralnym?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 18:13   #470
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
witam
mam pytanko - czy farba syoss bardzo jasny blond jest w odcieniu neutralnym?
z nazwy niby tak ale zastanawia mnie ta numeracja 9-1
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:22   #471
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
z nazwy niby tak ale zastanawia mnie ta numeracja 9-1
tutaj jest wszystko napisane http://www.syoss.pl/index.php?id=177
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:40   #472
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
tutaj jest wszystko napisane http://www.syoss.pl/index.php?id=177
no to wszystko jasne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:41   #473
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dodaje kilka fotek z sylwestra abyście mogły w końcu zobaczyć mój kolorek

ps. to ostatnie to już zmęczona byłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01803.jpg (16,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01821.jpg (13,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01838.jpg (11,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01850.jpg (19,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01859.jpg (20,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01911.jpg (28,5 KB, 67 załadowań)
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:51   #474
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wasienka wg.mnie jest dość jasno.
Ale ja jestem zaskoczona że tak równo Ci to wszystko wyszło i jakoś mało rudo, fajny kolor

Dziękuję za opinie odnośnie moich włosow-rzeczywiście kto mnie widzi w świetle dziennym tez potwierdza ze mam chłodno-ciepłe.
Ja podobnie jak snowhitee wygladam źle w popielach, w całkiem złotych tez niekorzystnie, najlepiej jak jest element obu odcieni

Princeska
Twój kolor jest bardzo jasny i chłodny, po farbowaniu ujednolicił się, wyrownał ale jest nadal jasny i chłodny
Co teraz planujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:52   #475
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dodaje kilka fotek z sylwestra abyście mogły w końcu zobaczyć mój kolorek

ps. to ostatnie to już zmęczona byłam...
bardzo ładnie wyglądasz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:54   #476
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka wg.mnie jest dość jasno.
Ale ja jestem zaskoczona że tak równo Ci to wszystko wyszło i jakoś mało rudo, fajny kolor
też jestem zaskoczona ale bardzo cieszę się z tego powodu
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyglądasz
dziękuję
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:04   #477
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wasienka
Tak teraz widac kolotek i jest jasno i bardzo ladnie. Nadal chcesz je jeszcze troszke rozjasniac?
A co do zabawy to widac ze byla udana co.?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:07   #478
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: jak mam przejść spowrotem na jasny blond?

Zrób kąpiel rozjasniającą i potem nałóż farbę.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:08   #479
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wasienka i już nam więcej nie przyciemniaj


A ja tak patrze po farbach na all w poszukiwaniu zamiennika excell'ki jak naprawdę wycofają i na razie wpadła mi w oko londa 10/38 http://allegro.pl/londa-londacolor-f...387027550.html i zauważ Agatko, że na tym testerze podobnie jak w Excell 10/38 jest w miarę chłodny przynajmniej się wydaję a 9/38 już cieplutki Podoba mi się też chłodniejszy kolorek 10/8 http://allegro.pl/londa-londacolor-f...387610964.html

I znalazłam jeszcze takie serum Loreala i zastanawiam się nad nim zamiast perełek jednak tańsze jest http://allegro.pl/181-serum-loreal-o...375738015.html
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-01 o 19:09
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 19:10   #480
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wasienka
Tak teraz widac kolotek i jest jasno i bardzo ladnie. Nadal chcesz je jeszcze troszke rozjasniac?
A co do zabawy to widac ze byla udana co.?
póki co nawet nie myśle o farbowaniu bo znów coś sobie ubzduram i będę chciała je farbować za 2 tygodnie
a co do zabawy to tak średnio, byłam w centrum Londynu na fajerwerkach, fakt, widok był cudowny ale za to zmarzłam straaaaasznie ! minutę przed północą odliczali sekundy na budynku reflektorami, to też było fajne a kiedy wybiła północ PACH PACH PACH mnóstwo fajerwerków! trwało to może z 15 minut a potem wróciliśmy do domu, ale nie było łatwo bo pozamykali najbliższe wejścia na stacje i trzeba było krążyć z milionami ludzi
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wasienka i już nam więcej nie przyciemniaj
dobrze już dobrze

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2011-01-01 o 19:11
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.