Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 14:15   #2371
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak
teraz mam już za jasne włosy, czuje się nieco sztucznie....

Może ten Wellaton 8 jasny blond nałożyc??
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
naprawde



dziękuje !
takk c12 jasniutko wychodzi ale powiedz mi Kochana czym przyciemnic o ten jeden ton?
Może spróbuj tej mieszanki Wellatonów co ja robiłam? 9/0 +8/1, co prawda kolor wychodzi chłodny, ale nie szary. Takie ma ciepłe przebłyski też. A jak chcesz typowo ciepły to mogłabyś 9/0 + 8/0, bo 8/0 moze byc za ciemne jednak...


Syossów niestety nie było ani w SP ani w Rossmannie.

No i 9/1 Wellatonu w promocji nie było w SP :/ Jest tylko 8/1, 9/0, 8/0. 9/1 wogóle nie maja w sprzedazy tam I teraz nie wiem bo kolor mam super po tej mieszance, tylko że wolałabym chyba ten dół troszke ochłodzić jednak... no i odrost mi wychodzi po niej ciepły, taki beżowy jak sie przyjrze. Jakbym robiła mieszanka to 9/1 i 8/1 a cholera nie ma. Chyba ze mi sie zrówna ten odrost. No nie wiem
Boje sie znowu ze przy samym 9/1 bedzie zbyt szaro no, ale nic.
Nie ma sensu teraz kupowac bo nie wiem jak to mi sie bedzie wyplukiwac, jak odrost, a potem mi bedzie leżeć No nic, bede myśleć za miesiąc, a narazie bezstresowo ciesze sie kolorkiem
Wogóle średnio u mnie z farbami w SP, z Syossa chyba 3 czy 4 odcienie, z L'oreali to samo.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-13 o 14:20
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:22   #2372
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciekawe czemu z rossa wycofują nie latam po marketach a jak już to rzadko
łee a już myślałam że Tż taki zdolniacha i zrobi
a skąd wiesz że wycofują???
no zdolniacha,ale tego sie nauczyć nie chce,drań

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
naprawde
noooo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:31   #2373
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

hej Blondaski
ja dopiero wpadłam, bo od rana było coś
nadrobiłam, a teraz lecę pożreć obiad i poczytać książkę
do później

Infatuated śliczne włoski i pazurki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:41   #2374
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


jak nie wiemy czy jeszcze rude czy juz zolte to gasimy popielem i perla pol na pol

Yatta, Bunny, dziękuję za rady! Poszukam takich, czyli co? po kropce .21? .12? A ze sklepowych jakaś oprócz C12?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie a propo olejowania mam na myśli lniany albo kokosowy bo widziałam w supermarkecie ale cena też jakoś 30-40zł i tak się zastanawiam za tyle kupujecie? to były małe buteleczki nie jakieś mega duże ja chciałabym spróbować ale szkoda mi troszkę na taki olej jak nie będę go używała a nie można jakiegoś malutkiego mini kupić?
Ja kupuję w Bomi - 25o ml za 12 zł.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość

Lady, Ty też jesteś ze Szczecina ? Bo widzę, że udzieliłaś się w wątku o dobrych fryzjerach
Efcia, Lady, ja też, ale nie jestem autochtonem
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:42   #2375
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Ja prawo, ale w sumie na lewobrzeżu spędzam większość czasu - znajomi, szkoła, zakupy Kaskadę nam budują, ciekawe co to to będzie, bo glx już mam po dziurki fajnie fajnie, blondowłosa z moich rejonów
a ja bywam też na prawo
też nie przepadam za Glx mam nadzieje że Kaskada miło mnie zaskoczy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:43   #2376
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Witajcie blondyneczki
powracam z dylematem, co tutaj zrobić, kiedyś robiłam goldwellem u fryzjera, ale często wychodziłam z popielatymi końcami, wręcz siwymi i ciepłym odrostem, dlatego doszłam do wniosku, ze skoro nie jestem do końca zadowolona to po co przepłacać. Ostatnie 2 razy robiłam Palette-popielaty blond- permanent natural colors 219- z tego co Bunny mówiła ta farbka zawiera 12%.
Wogóle to mam cienkie włosy jak u dziecka, intensywnie wypadały przez ostatni czas, zastanawiałam sie czy to rezulatat użycia tej farbki, czy może moje problemy z hormonami, w każdym razie ta 219 się sprawdziła, odrost nie wyszedł rudy, nie odróżniał się od reszty.
Mam w domu c12 i zastanawiam się czy jej tym razem nie użyć, ale myślę też sie czy dobrze robie używając farb z taką dużą wodą, nie chciałabym uzyć tej farby i mieć inny kolor odrostu a inna resztę (na końcach mam jeszcze pozostałości po rozjaśniaczu), a boję się, że jak przeciągnę po reszcie, która w niektórych miejscach jest ciepła to się pozbędę włosów. I co tutaj zrobić??
Myślę o powrocie do balejażu tylko 1 kolorem, albo 2 blondami i swoje naturalne, już mam kryzys włosowy, nawet mysle o przyciemnieniu, choc wiem ze nie byłoby mi raczej dobrze, bo jestem bardzo blada.

A jeszcze czytając wczesniejsze posty myślę o tym białym złocie, ale czy 9 % to nie za mało?? Dziewczyny poradzcie coś proszę, poniżej wstawiam zdjęcia z dzis.

Ja bym nic nie robiła masz ładny kolor i Twoje włosy wyglądaja na zdrowe
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:43   #2377
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a skąd wiesz że wycofują???
no zdolniacha,ale tego sie nauczyć nie chce,drań



noooo
pisałam chyba w sobotę że mojemu tacie tak babka w rossie powiedziała jak pytał czy jest to że u nich jak nie ma już to nie będzie i żeby zobaczył w innym bo może uchowały się ostatnie sztuki jeszcze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 14:44   #2378
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Lady, ja widziałam je w Realu.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:46   #2379
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Yatta, Bunny, dziękuję za rady! Poszukam takich, czyli co? po kropce .21? .12? A ze sklepowych jakaś oprócz C12?



Ja kupuję w Bomi - 25o ml za 12 zł.



Efcia, Lady, ja też, ale nie jestem autochtonem
Malaika to tak jak ja

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Lady, ja widziałam je w Realu.
u w realu to nie byłam chyba z milion lat

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Yatta, Bunny, dziękuję za rady! Poszukam takich, czyli co? po kropce .21? .12? A ze sklepowych jakaś oprócz C12?



Ja kupuję w Bomi - 25o ml za 12 zł.



Efcia, Lady, ja też, ale nie jestem autochtonem
no to tanio 12 zł w porównaniu z tym co ja widziałam i to też nie były jakieś olbrzymy
ale olejowanie nie dla mnie jednak nie chce żeby mi pożółkły kłaczki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:47   #2380
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
naprawde



dziękuje !
takk c12 jasniutko wychodzi ale powiedz mi Kochana czym przyciemnic o ten jeden ton?
poziom 8.0 spokojnie mozesz nalozyc, jak bedzie za ciemno to sie wyplucze to jedno farbowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Może spróbuj tej mieszanki Wellatonów co ja robiłam? 9/0 +8/1, co prawda kolor wychodzi chłodny, ale nie szary. Takie ma ciepłe przebłyski też. A jak chcesz typowo ciepły to mogłabyś 9/0 + 8/0, bo 8/0 moze byc za ciemne jednak...


Syossów niestety nie było ani w SP ani w Rossmannie.

No i 9/1 Wellatonu w promocji nie było w SP :/ Jest tylko 8/1, 9/0, 8/0. 9/1 wogóle nie maja w sprzedazy tam I teraz nie wiem bo kolor mam super po tej mieszance, tylko że wolałabym chyba ten dół troszke ochłodzić jednak... no i odrost mi wychodzi po niej ciepły, taki beżowy jak sie przyjrze. Jakbym robiła mieszanka to 9/1 i 8/1 a cholera nie ma. Chyba ze mi sie zrówna ten odrost. No nie wiem
Boje sie znowu ze przy samym 9/1 bedzie zbyt szaro no, ale nic.
Nie ma sensu teraz kupowac bo nie wiem jak to mi sie bedzie wyplukiwac, jak odrost, a potem mi bedzie leżeć No nic, bede myśleć za miesiąc, a narazie bezstresowo ciesze sie kolorkiem
Wogóle średnio u mnie z farbami w SP, z Syossa chyba 3 czy 4 odcienie, z L'oreali to samo.
spokojnie, niebawem pewnie w rossie bedzie promo na welle to jeszcze kupisz.

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Yatta, Bunny, dziękuję za rady! Poszukam takich, czyli co? po kropce .21? .12? A ze sklepowych jakaś oprócz C12?



Ja kupuję w Bomi - 25o ml za 12 zł.



Efcia, Lady, ja też, ale nie jestem autochtonem
stokholm loreala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:54   #2381
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Efcia90 jednak wątpię żeby Kaskada mnie zaskoczyła przeczytałam: "Juz 95% powierzchni wynajete. Do grona Najemcow dolaczyli ostatnio: Jacqueline Riu , Kawiarnia Castellari, Gatta, Duka, Mensa Home, Puccini, Cafe Club, Kapp Ahl, New Yorker, Triumph, Deichmann, Jonny Washer, Subway i McDonalds." czyli prawie nic nowego jak na razie ciekawe czy maka po drugiej stronie zamkną czy będa dwa vis a vis niech jeszcze jedno kfc wcisną bo na prawdę mało tego mamy
a wcześniej : "W Galerii Kaskada swoje pierwsze sklepy otworza:
Saturn, Alma, Van Graaf, C&A, Intersport, Humanic, L´occitane
Ponadto w gronie najemcow znajda sie rowniez Reserved, Intersport, Empik, Rossmann, Douglas, Sephora, Deni Cler, Weekend by Max Mara, Simple, Vistula, Pierre Cardin, Pepe Jeans, Ecco, Coffee Heaven i wiele innych."
"Obecnie 90% powierzchni sprzedazy jest juz wynajete.
Do grona najemcow dolaczyli ostatnio: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti, Cubus, Colloseum, Pandora, Swiss, Time Trend, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok, Heavy Duty."
no ale na pewno będę odwiedzać to centrum zapowiada się że będzie wszystko pod ręką choć dużo sklepów się powtarza jak zwykle

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-13 o 14:59
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 14:56   #2382
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

spokojnie, niebawem pewnie w rossie bedzie promo na welle to jeszcze kupisz.


stokholm loreala
Pewnie Nie ma co kupowac na zapas.
Kupiłam sobie za to tusz z Rimmela do współpracy z tym shitem z Astora Ty masz Bunny ten Stimulong czy źle pamiętam? Niecierpie tego tuszu normalnie... Jedyna zaleta to ze fajnie wydłużał, ale juz tego nie robi Skleja, masakrycznie długo schnie, ciężko sie zmywa. Jak z innym tuszem pomaluje to jeszcze jako tako
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:03   #2383
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pewnie Nie ma co kupowac na zapas.
Kupiłam sobie za to tusz z Rimmela do współpracy z tym shitem z Astora Ty masz Bunny ten Stimulong czy źle pamiętam? Niecierpie tego tuszu normalnie... Jedyna zaleta to ze fajnie wydłużał, ale juz tego nie robi Skleja, masakrycznie długo schnie, ciężko sie zmywa. Jak z innym tuszem pomaluje to jeszcze jako tako
No co ty mowisz ze ci nie podszedl?
ja go uwielbiam, ale kocham z astora ten air max...
stimulong ok, ładnie rodziela i wydluza, ale dla mnie za malo pogrubia.
a z astora wszystkie sie tak zmywaja- łatwo ale dużo wacikow trzeba zuzyc bo sa megaczarne te tusze- ja to akurat lubie
moj schnie normalnie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:04   #2384
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

C&A nie było i Pepe Jeans. Ale to żaden szał... Chociażby mogli Bershkę otworzyć...

Edit: A, nie doczytałam, że Bershka będzie, i Pull&Bear - no nie będzie źle
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2011-04-13 o 15:05
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:05   #2385
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

a ja lubię ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...k-mascara.html na przemian z żółtkiem z maybelline

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
C&A nie było i Pepe Jeans. Ale to żaden szał... Chociażby mogli Bershkę otworzyć...
no właśnie Bershka będzie będzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:06   #2386
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

A ja wczoraj buszowałam po Galaxy, bo blisko mam. Kupiłam jasną "skórę" w Camaieu i białą koszulę w H&M. Ale szału nie ma na wiosnę w tych sklepach... butów szukam i lipa straszna.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:07   #2387
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Jestem dzis po 2 myciach 1 raz z nizoralem a 2 szampon pantene i maska rigenol. Zauważyłam ze kolor powoli sie wymywa ale w taki sposób ze z włosów robia mi sie firanki tzn. w pewnych miejscach wymył sie wiecej a w innych mniej. Włosy nie wygladaja najlepiej moze i nie tak bardzo ich stan ale kolor taki wypłowiały.... Kurde a miał byc blond i pare pasemek brąz a jest ciemny z paroma pasemkami blond ;( szczerze to sama bym sobie lepiej włosy zrobiła..... co mnie podkusilo wrrrrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 168.jpg (61,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 172.jpg (45,3 KB, 31 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:11   #2388
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No co ty mowisz ze ci nie podszedl?
ja go uwielbiam, ale kocham z astora ten air max...
stimulong ok, ładnie rodziela i wydluza, ale dla mnie za malo pogrubia.
a z astora wszystkie sie tak zmywaja- łatwo ale dużo wacikow trzeba zuzyc bo sa megaczarne te tusze- ja to akurat lubie
moj schnie normalnie.
Mi ten stimulong od poczatku skleja rzęsy potwornie, bez dodatkowej szczoty sie nie obejdzie. Schnie długo, przez pare minut mam taka mgielke przed oczami czasem, a jak kichne to wogole panda wita. No ale fakt - wydłuża. Tylko ze ja mam proste rzęsy więc dopiero przy zalotce widać jakikolwiek efekt, no i jest mega naturalny. Nie dla mnie
Ja nigdy zadnego tuszu z Astora nie miałam, ale jakoś ten moj nie jest megaczarny, taki zwykły, a zmywa sie ciezko w porównaniu z innymi tuszami. Moja kumpela to przeklina na zajęciach jak musi mi go zmywac
Da sie go przeżyć ale ostatnio to juz po prostu z musu sie nim maluje. No ale moze znajde na niego jakis sposob jeszcze Najgorzej mnie to wysychanie denerwuje bo czasem sie spiesze a tu dupa No i pogrubia malutko, dlatego tego Rimmela wzielam bo w promocji za 9 zł był a bardzo go lubie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:14   #2389
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj buszowałam po Galaxy, bo blisko mam. Kupiłam jasną "skórę" w Camaieu i białą koszulę w H&M. Ale szału nie ma na wiosnę w tych sklepach... butów szukam i lipa straszna.
ja butów szukam już z miesiąc i tylko nerwy i płacz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
C&A nie było i Pepe Jeans. Ale to żaden szał... Chociażby mogli Bershkę otworzyć...

Edit: A, nie doczytałam, że Bershka będzie, i Pull&Bear - no nie będzie źle
nie będzie źle ciekawe kiedy otwarcie bo na stronce pisze 2011

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj buszowałam po Galaxy, bo blisko mam. Kupiłam jasną "skórę" w Camaieu i białą koszulę w H&M. Ale szału nie ma na wiosnę w tych sklepach... butów szukam i lipa straszna.
pokażesz skórkę?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem dzis po 2 myciach 1 raz z nizoralem a 2 szampon pantene i maska rigenol. Zauważyłam ze kolor powoli sie wymywa ale w taki sposób ze z włosów robia mi sie firanki tzn. w pewnych miejscach wymył sie wiecej a w innych mniej. Włosy nie wygladaja najlepiej moze i nie tak bardzo ich stan ale kolor taki wypłowiały.... Kurde a miał byc blond i pare pasemek brąz a jest ciemny z paroma pasemkami blond ;( szczerze to sama bym sobie lepiej włosy zrobiła..... co mnie podkusilo wrrrrrr
nie wiem co Cię podkusiło na te ciemne pasma
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 15:26   #2390
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
Witam Kobietki ! dziękuję za cenne rady na temat pielęgnacji włosów blond a jakie specyfiki stosujecie przed prostowaniem lub modelowaniem włosków ?

I coś więcej o kosmetykach Marion ?
Ja nie pomogę bo włosów nie prostuję, ani nigdy nie prostowałam i mariona też nie używam..

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
A jeszcze czytając wczesniejsze posty myślę o tym białym złocie, ale czy 9 % to nie za mało?? Dziewczyny poradzcie coś proszę, poniżej wstawiam zdjęcia z dzis.
Na zdjęciu 4 i 5 to Twój odrost taki jasny ??

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jestem na kompie chwilowo, wiec wrzucam fotki po c12 30 min trzymałam.
wczoraj robiłam, było mega słonce ale chyba udało się mniej wiecej uchwycic
1-robiona komórką
2-w słonecznym pokoju

robiłam tylko odrost(1 cm)-> Alfaparf się cały czas trzyma
ale mam zamiar przyciemnić tak o ton, wrzucam fotkę po excellce, którą znalazłam cudem na pen drive
taki kolorek to moj obecny docelowy najlepiej się w takim czuje
któraś ma pomysł jak do niego zejść??? prosze łaaaadnie
No faktycznie za jasno się zrobiło. Tez najbardziej podoba mi się zdj nr 3

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wrzucam tez fotki skróconych pazurków- i wczorajszy frenczyk
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje
to naturalki
2 warstwy Inglot nr 82
Mój ulubiony - bardzo lubię tak malować pazurki - do wszystkiego pasują i są takie urocze

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Yatta, Bunny, dziękuję za rady! Poszukam takich, czyli co? po kropce .21? .12? A ze sklepowych jakaś oprócz C12?
Jak chcesz poziom 9 to C12 jest za jasna.
Ja ostatnio robiłam matrixem 9AV ale nie byłam z niej zbytnio zadowolona szczerze powiedziawszy - wysuszył mi włosy dopiero po 2 tyg doszły do siebie po olejowaniu i długo śmierdziały taką typową farbą Więc chyba Stockholm najlepszy Szkoda, że majirel nie ma takiego połączonego - strasznie nad tym ubolewam bo bardzo fajne są te farby

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem dzis po 2 myciach 1 raz z nizoralem a 2 szampon pantene i maska rigenol. Zauważyłam ze kolor powoli sie wymywa ale w taki sposób ze z włosów robia mi sie firanki tzn. w pewnych miejscach wymył sie wiecej a w innych mniej. Włosy nie wygladaja najlepiej moze i nie tak bardzo ich stan ale kolor taki wypłowiały.... Kurde a miał byc blond i pare pasemek brąz a jest ciemny z paroma pasemkami blond ;( szczerze to sama bym sobie lepiej włosy zrobiła..... co mnie podkusilo wrrrrrr
No teraz to już nie ma co płakać mleko się rozlało - musisz zacisnąć zęby i wytrzymać aż trochę się wypłuczą, a potem Jak chyba mysia pisała zrobić delikatną kąpiel rozjaśniającą i coś na to położyć i będzie lepiej
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:32   #2391
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Efcia90 jednak wątpię żeby Kaskada mnie zaskoczyła przeczytałam: "Juz 95% powierzchni wynajete. Do grona Najemcow dolaczyli ostatnio: Jacqueline Riu , Kawiarnia Castellari, Gatta, Duka, Mensa Home, Puccini, Cafe Club, Kapp Ahl, New Yorker, Triumph, Deichmann, Jonny Washer, Subway i McDonalds." czyli prawie nic nowego jak na razie ciekawe czy maka po drugiej stronie zamkną czy będa dwa vis a vis niech jeszcze jedno kfc wcisną bo na prawdę mało tego mamy
a wcześniej : "W Galerii Kaskada swoje pierwsze sklepy otworza:
Saturn, Alma, Van Graaf, C&A, Intersport, Humanic, L´occitane
Ponadto w gronie najemcow znajda sie rowniez Reserved, Intersport, Empik, Rossmann, Douglas, Sephora, Deni Cler, Weekend by Max Mara, Simple, Vistula, Pierre Cardin, Pepe Jeans, Ecco, Coffee Heaven i wiele innych."
"Obecnie 90% powierzchni sprzedazy jest juz wynajete.
Do grona najemcow dolaczyli ostatnio: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti, Cubus, Colloseum, Pandora, Swiss, Time Trend, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok, Heavy Duty."
no ale na pewno będę odwiedzać to centrum zapowiada się że będzie wszystko pod ręką choć dużo sklepów się powtarza jak zwykle
Rzeczywiscie, nic nowego.. fajnie, ze chociaz Bershka i Pull&Bear bedzie po brakowalo mi tych sklepow w Szczecinie co do maca do bardzo mozliwe, w koncu praktycznie naprzeciwko galaxy na rodla otworzyli kfc
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:36   #2392
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja bym nic nie robiła masz ładny kolor i Twoje włosy wyglądaja na zdrowe
Tak Słońce, tyle ze muszę zrobić odrosty i nie wiem czy zostac przy 219 czy użyć tej c12
ja Ci sie nie dziwie z tym, że poszłaś do fryzjera- sama sie zastanawiam, non stop coś wymyślam, a może by całe na naturalny zafarbować i zostawić pasemka, a może balejaż, tyle ze liczę się z tym, że cokolwiek położe ciemniejszego to może wyjść albo za ciemne, albo wypłuka sie do rudego i będzie gorzej albo całkiem jakas zieleń.

Yattamanka tak to mój odrost, zdjęcia robione przy oknie , nawet nie wiem jaki to poziom, a czemu pytasz? masz jakieś rady ?
wydaje się, że nie mam takich ciemnych odrostów, ale są troche oporne na rozjaśnianie, pamiętam jak robiłam najaśnijeszym wellatonem to miałam kurczaka ;/

coraz częściej myślę, że powróciłabym do naturalnego i robiłabym rozjasniaczem np. refleksy blond, albo balejaż z 1 kolorem, tylko jak tego dokonać?

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:02
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:37   #2393
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Infatuated, a nie chcesz przyciemnić czymś z Alfaparfu właśnie, skoro tak się trzyma? Ja kiedyś farbowałam nimi na jasne brązy i byłam bardzo zadowolona, właśnie ze względu na to, że jest b. trwała.

A paznokcie super, uwielbiam naturalny manicure i francuski.

Yatta, chętnie bym zeszła na 9,5 - 10, jeśli chodzi o poziom. A o Matrixie nie ty jedna widzę masz taką opinię, Snow też nie była zadowolona.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA

Edytowane przez malaika7
Czas edycji: 2011-04-13 o 15:38
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:44   #2394
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie, nic nowego.. fajnie, ze chociaz Bershka i Pull&Bear bedzie po brakowalo mi tych sklepow w Szczecinie co do maca do bardzo mozliwe, w koncu praktycznie naprzeciwko galaxy na rodla otworzyli kfc
też się cieszę że będzie Bershka i Pull&Bear
niemożliwi są z tymi kfc i macami prawie na każdym rogu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-13 o 15:45
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:54   #2395
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dokladnie, to jakas masakra jest, jade do szkoly, mijam mc i kfc to jak tu sie nie zatrzymac ? A dupa rosnie
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:56   #2396
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dokladnie, to jakas masakra jest, jade do szkoly, mijam mc i kfc to jak tu sie nie zatrzymac ? A dupa rosnie
ja prawie pod samą uczelnią kfc
swoją drogą ciekawe czemu na turzynie nie ma dopiero kfc na piastów dziwne że aż taka "duża" odległość

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-13 o 15:58
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:58   #2397
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Uf, wreszcie jestem
byłam w galerii i kupiłam balerinky i trampereczki
zastanawiałam się jeszcze nad takimi bucikami na koturnie, takie jak te, tylko bez pompona http://www.bootsquare.pl/b-n-1/obuwie-damskie.html ale w końcu ich nie wzięłam

kitka - nie było już tych koszul w croppie
a te z Reserved mi się nie podobały :/ za krótkie..


a teraz sobie siedzę ze skandynawskim na głowie


Infa - jak ja uwielbiam Twoje włoski, są cudne
ale i tak najbardziej je ubóstwiałam po niezapomnianej excellce
i pazurki bardzo ładne

karmen
- ja przed prostowaniem polecam serum termoochronne Marion
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:00   #2398
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja prawie pod samą uczelnią kfc
swoją drogą ciekawe czemu na turzynie nie ma dopiero kfc na piastów dziwne że aż taka "duża" odległość
A nie będzie w tej galerii "Turzyn" co wybudowali przypadkiem ? Jak nie no to rzeczywiście, duuużo na tym tracą
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:02   #2399
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Wczorajszy zakup. Nie jestem do niej przekonana w 100%, więc nie zerwałam jeszcze metek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 032.jpg (43,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:08   #2400
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

naliczyłam 8 kfc i a mc 5 nie jestem pewna

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A nie będzie w tej galerii "Turzyn" co wybudowali przypadkiem ? Jak nie no to rzeczywiście, duuużo na tym tracą
no właśnie nie wiem ale tam nie było i nie ma jak do tej pory maca ani kfc w Kaskadzie będzie mac to pewnie i kfc upchną

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Wczorajszy zakup. Nie jestem do niej przekonana w 100%, więc nie zerwałam jeszcze metek.
fajna ciekawe jak leży najważniejsze żebyś się dobrze czuła to jeszcze przemyśl ale kolorek i ogólnie fajniutka

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Uf, wreszcie jestem
byłam w galerii i kupiłam balerinky i trampereczki
zastanawiałam się jeszcze nad takimi bucikami na koturnie, takie jak te, tylko bez pompona http://www.bootsquare.pl/b-n-1/obuwie-damskie.html ale w końcu ich nie wzięłam

kitka - nie było już tych koszul w croppie
a te z Reserved mi się nie podobały :/ za krótkie..


a teraz sobie siedzę ze skandynawskim na głowie


Infa - jak ja uwielbiam Twoje włoski, są cudne
ale i tak najbardziej je ubóstwiałam po niezapomnianej excellce
i pazurki bardzo ładne

karmen
- ja przed prostowaniem polecam serum termoochronne Marion
pokazuj nam te trampeczki i balerinki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.