Czarnow³ose;) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-22, 09:34   #3121
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie dzi¶ pochmurny dzieñ,trudno by³o znale¼æ do zdj takie ¶wiat³o ¿eby wydobyæ ca³y urok tego kolorku,na dodatek zdj komórk± robionena wczêsniejszych które dodawa³am widaæ granatno zdecydowanie wole blekitna czern garniera,i pod wzgledem koloru i trwa³o¶ci.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

tutaj chyba bardziej widaæ granathttp://imageshack.us/photo/my-images/8/75880891.png/
Kolor bardzo ³adny, podoba mi siê Ja jeszcze siê wstrzymam z decyzj± o granatowej czerni. Mo¿e póki co bêdê farbowaæ zwyk³± czerni±, a kiedy indziej zaszalejê z niebiesk± Jestem cholernie zmienna, wiem
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 10:55   #3122
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor bardzo ³adny, podoba mi siê Ja jeszcze siê wstrzymam z decyzj± o granatowej czerni. Mo¿e póki co bêdê farbowaæ zwyk³± czerni±, a kiedy indziej zaszalejê z niebiesk± Jestem cholernie zmienna, wiem
to te¿ zale¿y jak± masz urodê,tzn kolor cery,oczu...ja np w hebanowej czy zwyk³ej mam wra¿enie,¿e cera wygl±da na tak± zmêczon±,a granatowa jako¶ tako¶ o¿ywia bu¼ke i podkre¶la niebieskie oczy
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 11:03   #3123
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
to te¿ zale¿y jak± masz urodê,tzn kolor cery,oczu...ja np w hebanowej czy zwyk³ej mam wra¿enie,¿e cera wygl±da na tak± zmêczon±,a granatowa jako¶ tako¶ o¿ywia bu¼ke i podkre¶la niebieskie oczy
Mam niebiesko-szare oczy, raczej ciemne, jasn± skórê, ciemn± oprawê oczu. Mi zale¿y by wygl±daæ bardzo naturalnie, wiêc obawiam siê tej niebieskiej czerni, chocia¿ znaj±æ ¿ycie kiedy¶ siê na ni± skuszê Bo w samej czerni wygl±dam dosyæ naturalnie i m³odo, nie chcia³abym by ten granat to zmieni³
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 11:14   #3124
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam niebiesko-szare oczy, raczej ciemne, jasn± skórê, ciemn± oprawê oczu. Mi zale¿y by wygl±daæ bardzo naturalnie, wiêc obawiam siê tej niebieskiej czerni, chocia¿ znaj±æ ¿ycie kiedy¶ siê na ni± skuszê Bo w samej czerni wygl±dam dosyæ naturalnie i m³odo, nie chcia³abym by ten granat to zmieni³
ja to uwa¿am,¿e m³odziej wygl±dam w granatowej ni¿ zwyk³ej hehe bo w³a¶nie ozywia cerê.ale wa¿ne,¿eby¶ dobrze siê czu³a,je¿eli dobrze Ci w zwyk³ej to tego nie zmieniaj,ale z drugiej strony jak nie spróbujesz to siê nie przekonasz.Ale z tego co pamiêtam u¿ywa³a¶ Kruczej z Brillance ona te¿ nadaje lekki granat.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 11:17   #3125
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja to uwa¿am,¿e m³odziej wygl±dam w granatowej ni¿ zwyk³ej hehe bo w³a¶nie ozywia cerê.ale wa¿ne,¿eby¶ dobrze siê czu³a,je¿eli dobrze Ci w zwyk³ej to tego nie zmieniaj,ale z drugiej strony jak nie spróbujesz to siê nie przekonasz.Ale z tego co pamiêtam u¿ywa³a¶ Kruczej z Brillance ona te¿ nadaje lekki granat.
U mnie daje bardzo lekki, ma³o widoczny, chocia¿ podoba³ mi siê Kiedy¶ na pewno wypróbujê z czystej ciekawo¶ci, póki co zostanê przy zwyk³ej
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 22:39   #3126
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

palette okaza³a siê do du** wiecie ¿e jeszcze nigdy nie trafi³am na tak± farbê krucz± czerñ ¿eby mi siê nie wyp³uka³a? znowu mam w ¶wietle dziennym ciemny br±z a w sztucznym czarny :/
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 13:32   #3127
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Hejuzywa³a która¶ z Was Aksamitnej czerni Joanny??dzi¶ j± kupi³am,ale nigdy jej nie uzywa³am i nie wiem jak wychodzi.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 17:06   #3128
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
Hejuzywa³a która¶ z Was Aksamitnej czerni Joanny??dzi¶ j± kupi³am,ale nigdy jej nie uzywa³am i nie wiem jak wychodzi.
ja jej uzywam za kazdym farbowaniem i jest super, kolor marzenie, bardzo naturalna czern. Moje zdjecia sa gdzies w watku ale niewiem na ktorej str.

aha uzywam wersji szampon na 24 mycia.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-25, 17:07   #3129
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
ja jej uzywam za kazdym farbowaniem i jest super, kolor marzenie, bardzo naturalna czern. Moje zdjecia sa gdzies w watku ale niewiem na ktorej str.
super,przejrzê w±tek.Dziêki za odp
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 12:53   #3130
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny mam farbowane na czarno w³osy i kupi³am szampon i od¿ywkê Timotei z henn±, my¶licie, ¿e po d³u¿szym stosowaniu da chocia¿ w s³oñcu taki kasztanowy, ciep³y po³ysk ?? W ogóle która¶ z Was stosowa³a ten zestaw przy farbowanej czerni ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-09, 13:50   #3131
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny, czy znacie farbê odcieniem identyczn± b±d¼ bardzo podobn± do Czerwonej Czerni Schwarzkopf Brillance? Jest przepiêkna, a niestety okaza³a siê bardzo nietrwa³a. Mnóstwo jest granatowych czerni, a mi w³a¶nie zale¿y na ciep³ym odcieniu, dlaczego jest ich tak ma³o? O¶wieæcie proszê
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:48   #3132
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy znacie farbê odcieniem identyczn± b±d¼ bardzo podobn± do Czerwonej Czerni Schwarzkopf Brillance? Jest przepiêkna, a niestety okaza³a siê bardzo nietrwa³a. Mnóstwo jest granatowych czerni, a mi w³a¶nie zale¿y na ciep³ym odcieniu, dlaczego jest ich tak ma³o? O¶wieæcie proszê
nigdy nie malowa³am w³osów tym odcieniem co pisa³a¶ wieæ nie mam porównania. Ale mi ciep³a czerñ ( b³yszcz±ca siê w ¶wietle na ciemny br±z) wyszla po palette intensive color cream odcieñ N1. Na pocz±tku byla bardzo czarna ale po kilku myciach wyp³uka³a siê do cieplego odcienia
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-13, 12:50   #3133
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie malowa³am w³osów tym odcieniem co pisa³a¶ wieæ nie mam porównania. Ale mi ciep³a czerñ ( b³yszcz±ca siê w ¶wietle na ciemny br±z) wyszla po palette intensive color cream odcieñ N1. Na pocz±tku byla bardzo czarna ale po kilku myciach wyp³uka³a siê do cieplego odcienia
kurcze, ja wlasnie nie chcialabym zadnego brazawego odcienia tylko taki bardziej bordowy, a czern zeby pozostala czarna choc juz po tych wszystkich poszukiwaniach zaczynam sie zastanawiac na zwyczajnej, hebanowej czerni. Jestem chyba za blada na zwykla, a tym bardziej na granatowa ;(
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-15, 17:34   #3134
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam farbowane na czarno w³osy i kupi³am szampon i od¿ywkê Timotei z henn±, my¶licie, ¿e po d³u¿szym stosowaniu da chocia¿ w s³oñcu taki kasztanowy, ciep³y po³ysk ?? W ogóle która¶ z Was stosowa³a ten zestaw przy farbowanej czerni ?
No i muszê napisaæ, ¿e stosowa³am ten zestaw. Od¿ywkê u¿y³am z 4-5 razy i trzyma³am od 1-2 godzin na w³osach i faktycznie mam w s³oñcu kasztanowe refleksy, których wcze¶niej nie mia³am. Tylko najgorzej, ¿e na samych odrostach mam najcieplejszy odcieñ, ale podoba mi siê My¶lê, ¿e zostanê przy zwyk³ej czerni, a jak mi siê zwyk³a, zimna znudzi bêdê stosowa³a t± od¿ywkê Timotei henna i bêdê mieæ cieplejsz± czerñ

W ogóle ostatnio mia³am my¶li ¿eby wyj¶æ z czerni, ale mi przesz³o jak moja rodzina i T¿ powiedzieli, ¿e w czerni mi najlepiej, w ¿adnych innych nie jest mi tak dobrze Pewnie maj± racjê teraz sama to zauwa¿y³am.

Dziewczyny jaka od¿ywka do farbowanych w³osów jest najlepsza, najd³u¿ej utrzymuje kolor ? Bo jak pofarbujê znów w grudniu na czerñ to chcia³abym ¿eby d³u¿ej kolor trzyma³ ni¿ zawsze kiedy takiej nie stosowa³am
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-21, 18:06   #3135
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Siedzê teraz z farb± na g³owie Wellaton, kolor oczywi¶cie czerñ I wiecie co siê dowiedzia³am ? Farba Brillance jest ju¿ wycofana ze sprzeda¿y, w moim mie¶cie nie widzia³am ju¿ jej nigdzie, s± tylko resztki- pani w drogerii tak mi powiedzia³a. Wielka szkoda, bo uwielbia³am t± farbê
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 13:32   #3136
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Kupi³am Czerñ z Garniera Mam nadziejê, ¿e bêdê zadowolona z efektu, bo do tej pory farbowa³am ciemnymi br±zami
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-22, 17:16   #3137
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am Czerñ z Garniera Mam nadziejê, ¿e bêdê zadowolona z efektu, bo do tej pory farbowa³am ciemnymi br±zami
Je¿eli ciemny br±z ¶wietnie Ci pasuje to mo¿e bêdziesz zadowolona, ja spra³am swoj± czerñ szamponem i od¿ywk± Timotei henna, ¿e mia³am na g³owie w³a¶ciwie ju¿ nie czerñ a bardzo ciemny br±z z ciep³± po¶wiat±, i wczoraj zafarbowa³am na czerñ i ju¿ widzê ró¿nicê i to na korzy¶æ, sto razy lepiej tak wygl±dam Jednak br±zy nie dla mnie. Czerñ niech ju¿ zostanie na dobre
Czarne w³osy s± taaaakie piêêkne Zw³aszcza jak s± d³ugie, do tego czerwone usta i jest seksi
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-23, 09:49   #3138
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli ciemny br±z ¶wietnie Ci pasuje to mo¿e bêdziesz zadowolona, ja spra³am swoj± czerñ szamponem i od¿ywk± Timotei henna, ¿e mia³am na g³owie w³a¶ciwie ju¿ nie czerñ a bardzo ciemny br±z z ciep³± po¶wiat±, i wczoraj zafarbowa³am na czerñ i ju¿ widzê ró¿nicê i to na korzy¶æ, sto razy lepiej tak wygl±dam Jednak br±zy nie dla mnie. Czerñ niech ju¿ zostanie na dobre
Czarne w³osy s± taaaakie piêêkne Zw³aszcza jak s± d³ugie, do tego czerwone usta i jest seksi
Wydaje mi siê, ¿e bêdê zadowolona, bo lubiê u siebie (i nie tylko) takie czarne w³osy Teraz mam sprany ju¿ ciemny br±z i jest ju¿ zdecydowanie za jasny....
Jedyne, co jest PRZECIW czarnym w³osom u mnie, to jasne odrosty, które bardzo szybko siê odznaczaj± Ale co¶ za co¶
Ja uwielbiam ch³odne odcienie:love : I masz racjê, ¿e czarne w³osy+czerwona szminka na ustach to po prostu cudo
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-27, 12:02   #3139
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Wydaje mi siê, ¿e bêdê zadowolona, bo lubiê u siebie (i nie tylko) takie czarne w³osy Teraz mam sprany ju¿ ciemny br±z i jest ju¿ zdecydowanie za jasny....
Jedyne, co jest PRZECIW czarnym w³osom u mnie, to jasne odrosty, które bardzo szybko siê odznaczaj± Ale co¶ za co¶
Ja uwielbiam ch³odne odcienie:love : I masz racjê, ¿e czarne w³osy+czerwona szminka na ustach to po prostu cudo
Mi moje odrosty juz tak nie przeszkadzaj±, ale i tak farbujê w³osy ¶rednio co 2 miesi±ce. Czarny kolor ma w sobie jak±¶ magiê- ale tylko je¿eli w³osy s± l¶ni±ce a kolor nie jest mocno sprany
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 17:02   #3140
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Czarnow³ose;)

Cze¶æ Kobitki mozna do was dolaczyc ?

sta³am sie happy posiadaczka czarnych wlosow od 5 lat mialam wlosy jasny blond ale postanowilam ze wroce do czerni i to jest to, po blondzie nalozylam kasztan byl ok myslalam ze juz przy nim zostane ale byl taki sobie malo wyrazisty robilam lorealem potem zdecydowalam sie na czern pianke wellaton ta rossmanowa, jednak troche sie wyplukuje i moja czern jest szara szukam dobrej farbki takiej jak najmniej zmywalnej

kiedys moja mama kilkakanscie lat farbowala Palette czernia i miala piekne wlosy ale czytam na forach same negatywne opinie o tej farbie i juz sama nie wiem

co stosujecie na odzywienie kolorku wloskow ?

ja uzywam calej serii Satinique i jestem bardzo zadowolona mam wrazenie ze mi wlosy zgestnialy ale szukam jeszcze dobrej maseczki na wlosy
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 19:12   #3141
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

hej ja co prawda nie czarna ale czajê siê na czerñ bo czu³am siê w niej sob±
pewnie za tydzien sobie kupiê farbkê bo jeszcze nie jestem zdecydowana na firmê

co do Palette to czerñ u¿ywa³am w 99% farbowañ jak decydowa³am siê na ten kolor bo naj³aniej mi wychodzi³ chociaz ostatnio palette mi sie wydaje tak delikatna ¿e szok, s³abo mi ³apie farba i dlatego nie wiem czy co¶ zmienili czy jak, w ka¿dym razie wrêcz ja kocha³am

stosujê pielêgnacjê bezsilikonow± i zobaczymy co bêdzie jak obetnê kiedy¶ sucharowe koñcówki
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-27, 21:53   #3142
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Kobitki mozna do was dolaczyc ?

sta³am sie happy posiadaczka czarnych wlosow od 5 lat mialam wlosy jasny blond ale postanowilam ze wroce do czerni i to jest to, po blondzie nalozylam kasztan byl ok myslalam ze juz przy nim zostane ale byl taki sobie malo wyrazisty robilam lorealem potem zdecydowalam sie na czern pianke wellaton ta rossmanowa, jednak troche sie wyplukuje i moja czern jest szara szukam dobrej farbki takiej jak najmniej zmywalnej

kiedys moja mama kilkakanscie lat farbowala Palette czernia i miala piekne wlosy ale czytam na forach same negatywne opinie o tej farbie i juz sama nie wiem

co stosujecie na odzywienie kolorku wloskow ?

ja uzywam calej serii Satinique i jestem bardzo zadowolona mam wrazenie ze mi wlosy zgestnialy ale szukam jeszcze dobrej maseczki na wlosy
Witamy
Te¿ farbowa³am t± piank± i podobne mia³am odczucia. Teraz chcê pofarbowaæ Gernierem 100% Color- b³êkitna czerñ- jestem ciekawa jej trwa³o¶ci i tego granatowego po³ysku Pallet siê bojê, po niej w³osy mog± bardziej wypadaæ, a i tak mam z tym problem ca³y czas.
W³a¶nie te¿ szukam jakiego¶ szamponu i odzywki co d³u¿ej trzyma kolor w³osów.



Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
hej ja co prawda nie czarna ale czajê siê na czerñ bo czu³am siê w niej sob±
pewnie za tydzien sobie kupiê farbkê bo jeszcze nie jestem zdecydowana na firmê

co do Palette to czerñ u¿ywa³am w 99% farbowañ jak decydowa³am siê na ten kolor bo naj³aniej mi wychodzi³ chociaz ostatnio palette mi sie wydaje tak delikatna ¿e szok, s³abo mi ³apie farba i dlatego nie wiem czy co¶ zmienili czy jak, w ka¿dym razie wrêcz ja kocha³am

stosujê pielêgnacjê bezsilikonow± i zobaczymy co bêdzie jak obetnê kiedy¶ sucharowe koñcówki
Nie wypada³y Ci po niej w³osy ?
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-28, 07:58   #3143
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wypada³y Ci po niej w³osy ?
mnie wosy wypadaj± mocniej jedynie po rozja¶nianiu silnym
przynajmniej tak zauwa¿y³am podczas mycia g³owy
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 11:35   #3144
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny a uzywa ktoras z was farb profesionalnych czarnych ? czy one dluzej sie trzymaja ?

pytalam jednej kolezanki ale twierdzi ze dwa tygodnie i po farbie ale ona ma wiekszosc wlosow sztucznych tzn przedluzanych i wiadomo tam farba moze inaczej chwytac
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 17:33   #3145
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a uzywa ktoras z was farb profesionalnych czarnych ? czy one dluzej sie trzymaja ?

pytalam jednej kolezanki ale twierdzi ze dwa tygodnie i po farbie ale ona ma wiekszosc wlosow sztucznych tzn przedluzanych i wiadomo tam farba moze inaczej chwytac
Witaj
Najd³u¿ej utrzymuj±ca siê czerñ jak± kiedykolwiek farbowa³am w³osy to Koleston Welli. Mia³am ju¿ wszystkie mo¿liwe czernie na rynku.
Jednak ta farba,która pasuje moim w³osom niekoniecznie musi byæ tak samo dobra dla Twoich w³osów.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-30, 10:37   #3146
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja ostatnio farbowa³am czerni± z Garniera i muszê powiedzieæ, ¿e siê zawiod³am.... Kolor wyszed³ tak, jak po ciemnym br±zie, a spodziewa³am siê ¿e w³osy bêd± b³yszczeæ czerni±
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-30, 20:55   #3147
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 791
Dot.: Czarnow³ose;)

Hej,mam pytanie.Tez jestem "czarnulk±",ale chcia³abym siê dowiedzieæ czy która¶ z was stosuje szampon/odzywkê itp. po którym w³osy s± takie "sypkie"?.Takie fajne Je¶li tak to by³abym wdziêczna za nazwê.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-30, 22:20   #3148
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31322812]Hej,mam pytanie.Tez jestem "czarnulk±",ale chcia³abym siê dowiedzieæ czy która¶ z was stosuje szampon/odzywkê itp. po którym w³osy s± takie "sypkie"?.Takie fajne Je¶li tak to by³abym wdziêczna za nazwê.
[/QUOTE]

ja u¿ywam od¿ywkê alterry i równie¿ maskê z alterry https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1 i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1 oraz mleczko termoochronne z marionu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ry.html&next=1 po tym moje w³osy s± sypkie i polecam jeszcze szampon z gliss kur o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-31, 09:19   #3149
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 791
Dot.: Czarnow³ose;)

We wtorek jak by³am u fryzjera, podci±æ w³oski, by³y one takie sypkie,przelatuj±ce przez palce, b³yszcz±ce i piêkne.O takie w³asnie mi chodzi. Mo¿e kto¶ sie jeszcze wypowie
Foto w za³±czniku(moje w³osiska)
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-31, 10:10   #3150
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Czarnow³ose;)

ja ju¿ napisa³am dziêki czemu otrzymujê sypkie w³osy.. mo¿esz kupiæ sobie jeszcze naftê kosmetyczn±
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.