Guerlain - kolorówka część IV - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 14:26   #4351
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

No ja jedne Pastele zuzylam i 01 mi sie juz prawie skonczyly Ale mialam je dlugo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:36   #4352
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Chciałabym się z Wami podzielić swoją opinią na temat "piórek". Może komuś to ułatwi podjęcie decyzji. Za pierwszym razem byłam bardzo zawiedziona. Tak sobie zaaplikowałam róż, że przypominał mi świeżo poparzoną skórę z białą otoczką. Stwierdziłam, że kolor mi nie pasuje. Potem zaczęłam modyfikacje na różne sposoby i się przekonałam co do jego barwy. Dołączony pędzelek jest naprawdę dobry i z łatwością można zaaplikować najpierw tylko oczka z pawich piór, a następnie rozświetlacz. Opakowanie piękne i funkcjonalne. A najbardziej zaskoczyła mnie trwałość produktu, u mnie trzyma się 12 godzin !!! Nie lubię w pracy wykonywać poprawek i dla mnie jest to priorytetową zaletą. W porównaniu do różu z Chanel, który trzyma się na mojej buźce niecałą godzinę. Wracając do koloru, w zależności od aplikacji można uzyskać intensywny lub delikatny efekt. W rezultacie "piórka" nadają twarzy zdrowego rumieńca. Prezentują się naprawdę efektownie. Z czystym sumieniem mogę je polecić

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:37
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:45   #4353
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Chciałabym się z Wami podzielić swoją opinią na temat "piórek". Może komuś to ułatwi podjęcie decyzji. Za pierwszym razem byłam bardzo zawiedziona. Tak sobie zaaplikowałam róż, że przypominał mi świeżo poparzoną skórę z białą otoczką. Stwierdziłam, że kolor mi nie pasuje. Potem zaczęłam modyfikacje na różne sposoby i się przekonałam co do jego barwy. Dołączony pędzelek jest naprawdę dobry i z łatwością można zaaplikować najpierw tylko oczka z pawich piór, a następnie rozświetlacz. Opakowanie piękne i funkcjonalne. A najbardziej zaskoczyła mnie trwałość produktu, u mnie trzyma się 12 godzin !!! Nie lubię w pracy wykonywać poprawek i dla mnie jest to priorytetową zaletą. W porównaniu do różu z Chanel, który trzyma się na mojej buźce niecałą godzinę. Wracając do koloru, w zależności od aplikacji można uzyskać intensywny lub delikatny efekt. W rezultacie "piórka" nadają twarzy zdrowego rumieńca. Prezentują się naprawdę efektownie. Z czystym sumieniem mogę je polecić
A pisałam, że swietne? NIKT NIE CHCIAŁ MI WIERZYĆ!!
Najbardziej zdumiewają mnie opinie, że ma brokat... nakładałam go już kilkanaście razy, 100 razy oglądałam z bliska i po prostu tego brokatu nie widzę...Brokat znajduje się w kulkach w formie srebrnych kulek...ale w piórkach jest migoczący pyłek.... i przepięknie pachnie meteorami...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam nowe meteorki i u mnie dla odmiany sa prawie same srebrne troche różowych i w ogole jest ich wszystkich z pół opakowania. Wiem że nie bedziecie liczyć ale ile mniej więcej powinno byc wszystkich kulek w opakowaniu (sztuk) bo gram to wiem że 30? Ta czarna guma jest wyjątkowo obrzydliwa ciężko ją wydobyć z pudełeczka i wydgląda tak technicznie jakbym z jakiegoś warsztatu ją zakosiła.
ok. 64-68 sztuk....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:58   #4354
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Stałam się dziś szczęśliwą posiadaczką nowych meteorytów. Są piękne, kompozycja bardzo mi odpowiada Oficjalnie ich posiadaczką stanę się 24 grudnia ale ważne że już są u mnie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:38   #4355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Stałam się dziś szczęśliwą posiadaczką nowych meteorytów. Są piękne, kompozycja bardzo mi odpowiada Oficjalnie ich posiadaczką stanę się 24 grudnia ale ważne że już są u mnie
ha ha - następna to się szerzy jak zaraza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:03   #4356
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ha ha - następna to się szerzy jak zaraza
Ja dziękuję za szczepionkę, wolę chora być :-P
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:06   #4357
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja dziękuję za szczepionkę, wolę chora być :-P
Miałam je chyba jako jedna z pierwszych ale po czasie nie zachwycam się już nimi tak bardzo...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 22:25   #4358
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
A pisałam, że swietne? NIKT NIE CHCIAŁ MI WIERZYĆ!!
Najbardziej zdumiewają mnie opinie, że ma brokat... nakładałam go już kilkanaście razy, 100 razy oglądałam z bliska i po prostu tego brokatu nie widzę...Brokat znajduje się w kulkach w formie srebrnych kulek...ale w piórkach jest migoczący pyłek.... i przepięknie pachnie meteorami...

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



ok. 64-68 sztuk....

"Migoczący pyłek" - bardzo trafne określenie, ja również brokatu nie dostrzegłam No i właśnie zapomniałam dodać, to o czym przypomniałaś - rozświetlacz pachnie Meteorytkami
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:32   #4359
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ha ha - następna to się szerzy jak zaraza
Ale jaka przyjemna zaraza
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:50   #4360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ale jaka przyjemna zaraza
Dokładnie Yasiu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 23:33   #4361
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A widziałaś, aby komuś sie zużyły meteoryty ?
Ja zużyłam Mythic I jestem na dobrej drodze, żeby zużyć Teint Dore, chociaż jeszcze trochę mi to zajmie
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 23:41   #4362
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez laurie77 Pokaż wiadomość
Ja zużyłam Mythic I jestem na dobrej drodze, żeby zużyć Teint Dore, chociaż jeszcze trochę mi to zajmie
Nie sądziłam, iz to w ogóle możliwe chociaż jakbym uzywała kulek co dzień, to pewno wykonalne, sęk w tym, iż mam sporo innych kosmetyków, aby używac kulek dzień w dzień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 07:44   #4363
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

zuzywanie kulek jest cieeeeeeeezkie
mi sie udalo zuzyc mythic, ale w sumie tylko dlatego, ze siostra zakosila mi pol pudla
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 08:00   #4364
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

ja tylko prasowańca wykończyłam, w kulkach nawet nie było widać ubytku, ale kiedyś to miałam 9 pudeł

Corii jestem ciekawa kiedy (jak zwykle) minie Ci miłość do kulek

a jak któraś nie lubi tych srebrnych to ja się chętnie nimi zaopiekuje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 08:21   #4365
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zuzywanie kulek jest cieeeeeeeezkie
mi sie udalo zuzyc mythic, ale w sumie tylko dlatego, ze siostra zakosila mi pol pudla
Eeee takie zużycie się nie liczy. Liczy się wykończenie calutkiego pudełka samemu
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Corii jestem ciekawa kiedy (jak zwykle) minie Ci miłość do kulek
Mam nadzieję, ze tym razem wcale Bo te mnie jakoś szczególnie ujęły
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:43   #4366
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

matko kochana tylko kulasy i kulasy i w końcu i mnie zaczely kusić tylko bardziej nr 3 niz limitowanka obecnie tu zachwalana
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:53   #4367
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

No ja także kulku z nowej kolekcji kupiłam wcześnie i troszke czasu już je używam Są to moje pierwsze meteoryty także możliwe iż moja opinia nie będzie obiektywna Uwielbiam te kuleczki coraz bardziej i czaje się już na te z regularnej kolekcji 03 (beige chick)
Jeśli chodzi o kuleczki to są boskie i dla mnie wogóle nie mają brokatu a już na pewno nie widać nic na twarzy tylko taki fajny blask-połysk który kocham Z ciekawości dzisiaj wyjełam wszystkie kuleczki z pudelka i troszkę się zdziwiłam ponieważ jestem w posiadaniu tylko jednej srebrnej kuleczki A kulek razem jest 80 Na dnie mam dosyć proszku od startych kuleczek ale to zostawie sobie na koniec Uogólniając nie zawiodłam się na nich a wręcz przeciwnie jestem zachwycona (mimo iż to ta nowa - grosza formuła kuleczek ) i na pewno na jednym opakowaniu meteorytów się nie skończy Mam jeszcze pytanie odnośnie limitowanych edycji meteorytów - mniej więcej ile razy do roku wychodzą jakieś limitki bo już się nie mogę doczekać
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:11   #4368
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
No ja także kulku z nowej kolekcji kupiłam wcześnie i troszke czasu już je używam Są to moje pierwsze meteoryty także możliwe iż moja opinia nie będzie obiektywna Uwielbiam te kuleczki coraz bardziej i czaje się już na te z regularnej kolekcji 03 (beige chick)
Jeśli chodzi o kuleczki to są boskie i dla mnie wogóle nie mają brokatu a już na pewno nie widać nic na twarzy tylko taki fajny blask-połysk który kocham Z ciekawości dzisiaj wyjełam wszystkie kuleczki z pudelka i troszkę się zdziwiłam ponieważ jestem w posiadaniu tylko jednej srebrnej kuleczki A kulek razem jest 80 Na dnie mam dosyć proszku od startych kuleczek ale to zostawie sobie na koniec Uogólniając nie zawiodłam się na nich a wręcz przeciwnie jestem zachwycona (mimo iż to ta nowa - grosza formuła kuleczek ) i na pewno na jednym opakowaniu meteorytów się nie skończy Mam jeszcze pytanie odnośnie limitowanych edycji meteorytów - mniej więcej ile razy do roku wychodzą jakieś limitki bo już się nie mogę doczekać
Być może ta limitowanka ma więcej kulek, bo te pomarańczowe są mniejsze niż standardowo... Ja też mam 1 srebrną kulkę, bo resztę wyjęłam... Nie mniej jednak w ręku miałam 4 opakowania tegorocznej limitowanki i w każdym z nich było po mniej więcej 10 kulek, więc trochę dziwne, że masz 1 srebną kulkę- to jakieś wybrakowane opakowanie...;/

Ostatnio limitowane kulki wychodzą jedynie na Boże Narodzenie... ale może coś się pojawi nowego w innym terminie....
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:22   #4369
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Być może ta limitowanka ma więcej kulek, bo te pomarańczowe są mniejsze niż standardowo... Ja też mam 1 srebrną kulkę, bo resztę wyjęłam... Nie mniej jednak w ręku miałam 4 opakowania tegorocznej limitowanki i w każdym z nich było po mniej więcej 10 kulek, więc trochę dziwne, że masz 1 srebną kulkę- to jakieś wybrakowane opakowanie...;/

Ostatnio limitowane kulki wychodzą jedynie na Boże Narodzenie... ale może coś się pojawi nowego w innym terminie....
Możliwe że jakieś wybrakowane opakowanie jeśli chodzi o srebrne kulki ponieważ różowych mam strasznie dużo jednak nie przeszkadza mi to bo efekt jest cudny
Kurcze fajnie by było jakby zrobili limitowane meteorki na wiosne lub lato Póki co to pomyśle o zakupie jakiś ze stałej kolekcji
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 10:35   #4370
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Możliwe że jakieś wybrakowane opakowanie jeśli chodzi o srebrne kulki ponieważ różowych mam strasznie dużo jednak nie przeszkadza mi to bo efekt jest cudny
Kurcze fajnie by było jakby zrobili limitowane meteorki na wiosne lub lato Póki co to pomyśle o zakupie jakiś ze stałej kolekcji
Polecam Ci 02- są ekstra... Jeżeli nie masz porcelanowej cery, również 03 są świetne...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:40   #4371
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
matko kochana tylko kulasy i kulasy i w końcu i mnie zaczely kusić tylko bardziej nr 3 niz limitowanka obecnie tu zachwalana
Ja trójkę zakupiłam ok 3 miesięcy temu i cały czas jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam 03
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:44   #4372
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ja trójkę zakupiłam ok 3 miesięcy temu i cały czas jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam 03
o masz Yasiu kusicielko
jak sie czujesz?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:49   #4373
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Zmartwiłyście mnie, że będę musiała w niedługim czasie zakupić kolejne kulki. Chcialam dopiero w lecie 02 lub 03, ale ta gąbeczka doprowadza mnie do szału Muszę zdążyć jeszcze z zakupem Meteorytków z puszkiem. Może orientujecie się na jaki kod zwrócić uwagę, żeby trafić na "starą" wersję? Jak można było dokonać takiej zamiany, człowiek spodziewa się dalszych udoskonaleń, a tu taka "niespodzianka"
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:55   #4374
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Zmartwiłyście mnie, że będę musiała w niedługim czasie zakupić kolejne kulki. Chcialam dopiero w lecie 02 lub 03, ale ta gąbeczka doprowadza mnie do szału Muszę zdążyć jeszcze z zakupem Meteorytków z puszkiem. Może orientujecie się na jaki kod zwrócić uwagę, żeby trafić na "starą" wersję? Jak można było dokonać takiej zamiany, człowiek spodziewa się dalszych udoskonaleń, a tu taka "niespodzianka"
Niestety tego nie da się rozróżnić... podejrzewam, że już meteorków z podusią nie da się kupić...A same kulki czuć tą gumą.. I tak jak wcześniej było czuć fiołki przez zamknięty kartonik, tak teraz ledwo czuć jak się wyjmie gąbkę, bo kulasy są przesiąknięte gumą- i wiem co piszę, bo mam 5 opakowań z podusią i 1 z tym śmierdzącym czymś...Zdziwiłam się jak powąchałam perles de nuit... w ogóle inny zapach...;/

W ogóle to jestem tak zła na tą zamianę- nie dość, że ich kolorówka jest jedną z najdroższych, to jeszcze kombinują gdzie wlezie... Wprowadzają plastiki, jakieś gówniane śmierdzące gąbeczki... Żenujące się to zaczyna robić...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2011-11-26 o 11:02
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:07   #4375
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

ja jestem zła ,bo moje meteoryty śmierdzą tą gąbką( jak stara spalona guma).Kupiłam kiedyś na lotnisku miniaturki i też tak śmierdziały ,bo miały podobną gąbeczkę.Powiem szczerze,że gdybym wiedziała,że juz nie pachną tak ładnie to bym ich nie kypiła. Czuję się oszukana przez Guerlain.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:25   #4376
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
o masz Yasiu kusicielko
jak sie czujesz?
Czuję się zbita
Moje kulaski też mają lateksową gąbeczkę ale ona nie śmierdzi, zapach meteorytów wydobywa się z opakowania już po otwarciu
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:31   #4377
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czuję się zbita
Moje kulaski też mają lateksową gąbeczkę ale ona nie śmierdzi, zapach meteorytów wydobywa się z opakowania już po otwarciu
Powąchaj jeszcze raz... Może po prostu odsuwasz te myśli do siebie i wmawiasz sobie, że to jednak nie zapach spalonej gumy
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:40   #4378
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Czuję się zbita
Moje kulaski też mają lateksową gąbeczkę ale ona nie śmierdzi, zapach meteorytów wydobywa się z opakowania już po otwarciu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:09   #4379
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Powąchaj jeszcze raz... Może po prostu odsuwasz te myśli do siebie i wmawiasz sobie, że to jednak nie zapach spalonej gumy
Wąchałam dokładnie i nie czuje spalonej gumy
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
O jak miło
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:22   #4380
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ja trójkę zakupiłam ok 3 miesięcy temu i cały czas jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam 03
Ola nie fajne są, pociemniaja i są mocno brokatowe, stare nie były takie drobinowe
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.