Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 13:36   #1621
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Czy któraś z Was już używała nowych balsamów do ust Figs&Rouge?
http://www.feelunique.com/brands/fig...mmer-lip-balms
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:05   #1622
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no ja nie wiem w moim przypadku to juz gorzej byc nie moze
fajnie wyglada ten zestawik nie powiem
Mnie jakos nic nie kusi teraz. Chyba przez ta chorobe cos mi sie z glowa stalo
jeśli pewnego dnia poczujesz się źle z tym, że masz dużo kosmetyków, a wyrzuty sumienia nie dadzą ci spać, to polecam spojrzeć na poniższy filmik i dobre samopoczucie wróci natychmiast
http://www.youtube.com/watch?v=X6NXrN4aSAc

w sumie nie ma co się zastanawiać, przyda się

nie kusi, nic a nic? nawet o drobinkę?
jeśli nie, to przez chorobę. za kilka dni wszystko wróci do normy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:36   #1623
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was już używała nowych balsamów do ust Figs&Rouge?
http://www.feelunique.com/brands/fig...mmer-lip-balms
ja straciłam zaufanie po zakupie jednego z dotychczasowych, poczekam na opinie innych

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeśli pewnego dnia poczujesz się źle z tym, że masz dużo kosmetyków, a wyrzuty sumienia nie dadzą ci spać, to polecam spojrzeć na poniższy filmik i dobre samopoczucie wróci natychmiast
http://www.youtube.com/watch?v=X6NXrN4aSAc
obejrzałam w moich szufladach i na półkach panuje absolutny minimalizm
postanowiłam ocenić swoje skromne zbiory (pamiętajcie, że 'wpadłam' dopiero w sierpniu ) i uważam, że w porównaniu z Wami jestem grzeczna, jak niemowlę
Posiadowywuję (bez próbek, przelewek i takich tam):
1 myjadło do twarzy
1 płyn micelarny
2 spreje do twarzy (mgiełkę nawilżającą i spray Alvy)
2 wody termalne
2 toniki
2 smarowidła do ciała
1 masełko shea
4 oleje (w tym oliwka fur Mama)
5 maseczek (w tym glinki)
1 peeling do twarzy
3 dezodoranty
3 serum do twarzy
2 kremy do pyska
3 szampony
2 odżywki do włosów
3 mydła
Savon Noir (też niby mydło, ale jakby inna kategoria)
2 żele do mycia
2 płyny do hig. intymnej (w tym Facelle, więc takie pół-naturalne)
1 pastę do zębów
1 błyszczyk
2 pomadki ochronne do ust
3 x paletki cieni do powiek
próbaski Lauress
eyeliner Hauschki
2 oleje do włosów
1 wcierka do włosów
1 kredka do oczu

bieda z nędzą, co?
czas nad tym popracować, serio...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-05 o 14:37
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:45   #1624
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

obejrzałam w moich szufladach i na półkach panuje absolutny minimalizm
postanowiłam ocenić swoje skromne zbiory (pamiętajcie, że 'wpadłam' dopiero w sierpniu ) i uważam, że w porównaniu z Wami jestem grzeczna, jak niemowlę
Posiadowywuję (bez próbek, przelewek i takich tam):
1 myjadło do twarzy
1 płyn micelarny
2 spreje do twarzy (mgiełkę nawilżającą i spray Alvy)
2 wody termalne
2 toniki
2 smarowidła do ciała
1 masełko shea
4 oleje (w tym oliwka fur Mama)
5 maseczek (w tym glinki)
1 peeling do twarzy
3 dezodoranty
3 serum do twarzy
2 kremy do pyska
3 szampony
2 odżywki do włosów
3 mydła
Savon Noir (też niby mydło, ale jakby inna kategoria)
2 żele do mycia
2 płyny do hig. intymnej (w tym Facelle, więc takie pół-naturalne)
1 pastę do zębów
1 błyszczyk
2 pomadki ochronne do ust
3 x paletki cieni do powiek
próbaski Lauress
eyeliner Hauschki
2 oleje do włosów
1 wcierka do włosów
1 kredka do oczu

bieda z nędzą, co?
czas nad tym popracować, serio..
.

wiedziałam, że ten filmik obudzi w nas dusze minimalistyczne

a tak poza tym, piękne zbiory
a eyeliner hauschki mnie u ciebie zainteresował
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-11-05 o 14:46
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:45   #1625
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeśli pewnego dnia poczujesz się źle z tym, że masz dużo kosmetyków, a wyrzuty sumienia nie dadzą ci spać, to polecam spojrzeć na poniższy filmik i dobre samopoczucie wróci natychmiast
http://www.youtube.com/watch?v=X6NXrN4aSAc

w sumie nie ma co się zastanawiać, przyda się

nie kusi, nic a nic? nawet o drobinkę?
jeśli nie, to przez chorobę. za kilka dni wszystko wróci do normy
ta pani to chyba do konca zdrowa na umysle to nie jest ona ma manie zbierania wszystkiego od kosmetykow po buty.
Przy niej czuje sie zdrowa jak ryba, a moja kolorowka to blaga o litosc przy jej zbiorach
skusilas sie na ten zestawik??

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja straciłam zaufanie po zakupie jednego z dotychczasowych, poczekam na opinie innych



obejrzałam w moich szufladach i na półkach panuje absolutny minimalizm
postanowiłam ocenić swoje skromne zbiory (pamiętajcie, że 'wpadłam' dopiero w sierpniu ) i uważam, że w porównaniu z Wami jestem grzeczna, jak niemowlę
Posiadowywuję (bez próbek, przelewek i takich tam):
1 myjadło do twarzy
1 płyn micelarny
2 spreje do twarzy (mgiełkę nawilżającą i spray Alvy)
2 wody termalne
2 toniki
2 smarowidła do ciała
1 masełko shea
4 oleje (w tym oliwka fur Mama)
5 maseczek (w tym glinki)
1 peeling do twarzy
3 dezodoranty
3 serum do twarzy
2 kremy do pyska
3 szampony
2 odżywki do włosów
3 mydła
Savon Noir (też niby mydło, ale jakby inna kategoria)
2 żele do mycia
2 płyny do hig. intymnej (w tym Facelle, więc takie pół-naturalne)
1 pastę do zębów
1 błyszczyk
2 pomadki ochronne do ust
3 x paletki cieni do powiek
próbaski Lauress
eyeliner Hauschki
2 oleje do włosów
1 wcierka do włosów
1 kredka do oczu

bieda z nędzą, co?
czas nad tym popracować, serio...
bieda az piszczy koniecznie musisz nad soba popracowac nic do wlosow Cie nie kusi? maski, odzywki stylizacja ??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:59   #1626
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wiedziałam, że ten filmik obudzi w nas dusze minimalistyczne

a tak poza tym, piękne zbiory
a eyeliner hauschki mnie u ciebie zainteresował
polecam z całego serca
jak już pisałam kilka stron wcześniej, jestem na etapie kreski a' la lata 70te - do stycznia 2013 opanuję cieniutką linię tuż przy rzęsach, ale to moja drżąca pijacka łapa, a nie wina eyelinera

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ta pani to chyba do konca zdrowa na umysle to nie jest ona ma manie zbierania wszystkiego od kosmetykow po buty.
Przy niej czuje sie zdrowa jak ryba, a moja kolorowka to blaga o litosc przy jej zbiorach
święte słowa...

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bieda az piszczy koniecznie musisz nad soba popracowac nic do wlosow Cie nie kusi? maski, odzywki stylizacja ??
no cóż, Anulowa choroba dotyka i mnie powolutku ale moim priorytetem jest teraz pysk - kombinuję nad kremami (bo na liczbie pojedynczej się raczej nie skończy )
z masek do włosów jak skończę P&R (albo ciutkę wcześniej) planuję Anti-aging Organique, na więcej chyba nie dam się namówić
za to odżywki i szampony, którym wreszcie uda się nadać mojemu sianu objętości są jak najbardziej mile widziane
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:35   #1627
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jasne nie ma problemu planowalam jakies zakupy na grudzien chcialabym maske z czekolada i kokosem oraz melon i arbuz o ile dobrze pamietam
ale wiesz jak chcesz całe opakowanie masek to spoko. mi chodziło jakbyś chciała więcej wypróbować to ja chętna bym była
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 15:49   #1628
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
polecam z całego serca
jak już pisałam kilka stron wcześniej, jestem na etapie kreski a' la lata 70te - do stycznia 2013 opanuję cieniutką linię tuż przy rzęsach, ale to moja drżąca pijacka łapa, a nie wina eyelinera



święte słowa...



no cóż, Anulowa choroba dotyka i mnie powolutku ale moim priorytetem jest teraz pysk - kombinuję nad kremami (bo na liczbie pojedynczej się raczej nie skończy )
z masek do włosów jak skończę P&R (albo ciutkę wcześniej) planuję Anti-aging Organique, na więcej chyba nie dam się namówić
za to odżywki i szampony, którym wreszcie uda się nadać mojemu sianu objętości są jak najbardziej mile widziane
w kwestii objetosci to rzeczywiscie Anula ma najlepsze rozeznanie w tej materii Ja moge polecic maski Organic Shop to chyba niekwestionowani faworyci w kategorii pielegnacji wlosow

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ale wiesz jak chcesz całe opakowanie masek to spoko. mi chodziło jakbyś chciała więcej wypróbować to ja chętna bym była
spoko ja sobie testuje je na pracowni i wybieram perelki Chyba, ze Ty masz ochote na jakies inne maski to mow smialo jakos sie dogadamy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:02   #1629
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01416.jpg (58,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01418.jpg (38,7 KB, 56 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:21   #1630
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
mmmmmmmmmmmm, milusie zakupy
Fur Mama teraz jak najbardziej dla Ciebie smaruj brzucha, dogadzaj mu (i sobie)

ja sobie siedzę z rhassoulem od Anuli z odrobiną oleju jojoba ( ) na pysku.
co dziwne, moje dzieci już nie reagują na mnie z upaćkana twarzą, to znaczy, że mam chyba niezłą częstotliwość

Beets, jeszcze w temacie peelingu Neobio, bo go sobie dla przypomnienia zrobiłam przed maską - on jest straszliwie alkoholowy, ale nie aż taki zdzierak, jak mi się wydawało - ale na policzkach mi przeszkadzała ta zdzieralność i nie było to przyjemne... (nadal nie polecam generalnie, ale wolałam sprostować tę moc, która mi się uwidziała )

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
spoko ja sobie testuje je na pracowni i wybieram perelki Chyba, ze Ty masz ochote na jakies inne maski to mow smialo jakos sie dogadamy
a przypomnij mi proszę, one są w proszku, czy od razu rozrobione?
qrdę, tak o nich pisałaś, że też mam na nie ślinotok - na pewno się skuszę jakoś w grudniu może albo na Apis, albo na Bielendę, bo cierpię na niedobór masek nawilżających...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-05 o 16:26
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:31   #1631
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dzięki dziewczyny za życzenia zdrowia. Niestety do końca tygodnia mam siedzieć pod pierzynką i nigdzie się nie ruszać. Będę miała trochę wolnego czasu ale na razie nie mam siły na zużywanie kosmetyków....
Cloche, piękne zakupy.
Fryne, chyba musisz nadrobić zaległości w zakupach Ja to bałabym się zrobić takie podsumowanie. Pewnie by wyszło, że przez rok nie powinnam nic kupować....
Justyś, je też chcę obejrzeć Twoje włosy
Piękne włosy dziewczynki macie. Zazdroszczę Wam objętości strasznie
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 16:52   #1632
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
wiesz jak skutecznie skusic kolezanki maslo i maska do wlosow sa na mojej liscie chciejstw, roz jakis tez by mi sie przydal
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a przypomnij mi proszę, one są w proszku, czy od razu rozrobione?
qrdę, tak o nich pisałaś, że też mam na nie ślinotok - na pewno się skuszę jakoś w grudniu może albo na Apis, albo na Bielendę, bo cierpię na niedobór masek nawilżających...
to sa sproszkowane algi to rozrabiania z woda Apis ma tez gotowe maski ale nie patrzylam jak ze skladami w tych gotowcach. Przy najblizszej okazji zerkne, ale nie wydaje mi sie zeby byly eko

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrowia. Niestety do końca tygodnia mam siedzieć pod pierzynką i nigdzie się nie ruszać. Będę miała trochę wolnego czasu ale na razie nie mam siły na zużywanie kosmetyków....
Cloche, piękne zakupy.
Fryne, chyba musisz nadrobić zaległości w zakupach Ja to bałabym się zrobić takie podsumowanie. Pewnie by wyszło, że przez rok nie powinnam nic kupować....
Justyś, je też chcę obejrzeć Twoje włosy
Piękne włosy dziewczynki macie. Zazdroszczę Wam objętości strasznie
ale zakupy zawsze jakies mozesz poczynic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:54   #1633
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

ale zakupy zawsze jakies mozesz poczynic
Tjaaaa... Wiedziałam, że na koleżanki z wątku mogę liczyć
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:57   #1634
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny, śliczne włosiska! Ostatnio zażarcie walczę z moimi rozdwojonymi końcówkami. Przechodzę odwyk tangle-teezerowy i naprawdę trudno mi się przyzwyczaić do normalnego grzebienia po zaznaniu tego cudeńka. Niestety jestem na 99% pewna, że to on jest winowajcą. Zmuszam się też do czegoś, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe - nieczesania mokrych włosów. Przy suszeniu suszarką tylko przeczesuję je palcami, a gdy schną naturalnie, to wcale. O dziwo po wyschnięciu wcale nie są tak poplątane, jak się tego obawiałam. Poza tym wycinam rozdwojone końcówki nożyczkami fryzjerskimi. Strasznie to pracochłonne, ale co zrobić... Podcięcie u fryzjera nic nie da, bo zniszczenia są na całej długości. Trzymajcie kciuki za powodzenie całej akcji.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:05   #1635
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Przy niej czuje sie zdrowa jak ryba, a moja kolorowka to blaga o litosc przy jej zbiorach
skusilas sie na ten zestawik??
mówiłam, że poczujesz się lepiej

w innym sklepie znalazłam za 95 zł i czekam teraz na odp w sprawie dat ważności

Fryne, taki ostry peeling, to by mi moją suchą skórę zdarł w całości. Zatem odpuszczam zupełnie.

Zai, zakupy lekarstwem na całe zło

Cloche, cudne zakupy

Effa, skoro potrzebujesz różu, mogę cię pokusić moim podwójnym różem Logona

Melya, trzymam kciuki za akcję włosową
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-11-05 o 17:08
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 17:13   #1636
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Podciełam kudły, zdjęcia w albumie
Justys......... jeszcze raz powiesz cos złego na swoje włosy to Ci osobiście chudą dupcie stłukę śliczne są

Cloche
piekne zakupy, ale chyba miałas tylko zobaczyc co na święta przygotowali


Fryne - wiesz, ja zawsze mogę Cie namówic na kolejne zakupy, skoro czujesz niedosyt zapasów
co do objetości - madre labs do normalnych, andalou cytryna (bede tez mieć ten na objetość, więc zobaczymy), eco hysteria xxl - moje trochę puszy, przy okazji dam Ci próbkę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:48   #1637
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

jp91, poraziłaś mnie swoją urodą


Warszawianki - Noc Zakupów w Galerii Mokotów, już w ten czwartek
http://kobieta.wp.pl/acid,4,aid,1524...gloszenie.html

m.in w Phenome zniżki

Ponadto publikuję listę perfumerii Douglas, w których można kupić Phenome:
Białystok Centrum Handlowe Alfa Ul. Świętojańska 15
Bielsko-Biała Galeria Sfera Ul. Mostowa 5
Bielsko-Biała CH Sarni Stok Ul. Sarni Stok 2
Bydgoszcz Focus Park Ul. Jagiellońska 39-47
Bydgoszcz Galeria Pomorska Ul. Fordońska 141
Częstochowa Galeria Jurajska Ul. Wojska Polskiego 207
Dąbrowa Górnicza Centrum Handlowe Pogoria Ul. Jana III Sobieskiego 6
Gdańsk Centrum Handlowe Morena Ul. Schuberta 102 A
Gdańsk Galeria Bałtycka Al. Grunwaldzka 141
Gdańsk CH Matarnia ul. Złota Karczma 26
Gdańsk Centrum Handlowe Alfa Ul. Kołobrzeska 41C
Gdańsk Centrum Handlowe Madison Ul. Rajska 10
Gdynia Centrum Handlowe Klif Al. Zwycięstwa 256
Gliwice Forum Ul. Lipowa 3
Gliwice Centrum Handlowe Arena Al. Jeziorańskiego 1
Gorzów Wlkp. Galeria Askana Al. Konstytucji 3 Maja 102
Kalisz Galeria Tęcza ul. 3 Maja 1
Katowice Silesia City Center Ul. Chorzowska 107
Kielce Galeria Echo Ul. Świętokrzyska 20
Kobierzyce Bielany Park Ul. Francuska 6
Koszalin Forum Ul. Paderewskiego 1
Kraków CH Bonarka Ul. Kamieńskiego 11
Kraków Perfumeria Douglas Ul. Floriańska 32
Kraków Galeria Krakowska Ul. Pawia 5
Kraków Centrum Handlowe Czyżyny Ul. Medweckiego 2
Legnica Galeria Piastów Ul. Najświętszej Marii Panny 9
Leszno Galeria Leszno Al. Konstytucji 3 Maja 12
Łódź Manufaktura Ul. Karskiego 5
Olsztyn Centrum Handlowe Alfa Al. Piłsudskiego 16
Opole Galeria Solaris Pl. Kopernika 16
Opole Centrum Handlowe Karolinka Ul. Wrocławska 154
Piaseczno Auchan Piaseczno ul. Puławska 46
Płock Galeria Wisła Ul. Wyszogrodzka 144
Poznań Centrum Handlowe M1 Ul. Szwajcarska 14
Poznań Centrum Handl.-Rozryw.Plaza Ul. K. Drużbickiego 2
Poznań Galeria Pestka Al. Solidarności 47
Poznań Stary Browar Ul. Półwiejska 42
Rumia Auchan Rumia Ul. Grunwaldzka 108
Rybnik Focus Park Ul. Chrobrego 1
Rzeszów Galeria Graffica Ul. Lisa Kuli 19
Stare Miasto Galeria Ferio Ul. Ogrodowa 31A
Szczecin Centrum Handlowe Auchan Ustowo 45
Szczecin Galeria Kaskada Al. Niepodległości 36
Szczecin Galaxy Centrum Al. Wyzwolenia 18
Toruń Perfumeria Douglas Ul. Szeroka 24
Toruń Galeria Copernicus Ul. Żółkiewskiego 15
Toruń Galeria Bielawy Ul. Olsztyńska 8
Toruń Toruń Plaza ul. Władysława Broniewskiego 90
Warszawa Perfumeria Douglas Ul. Chmielna 1/3
Warszawa Centrum Handlowe Arkadia Al. Jana Pawła II 82
Warszawa Złote Tarasy Ul. Złota 59
Warszawa Galeria Mokotów Ul. Wołoska 12
Wrocław Galeria Dominikańska Pl. Dominikański 3
Wrocław Pasaż Grunwaldzki Pl. Grunwaldzki 22
Wrocław Arkady Wrocławskie Ul. Powstańców Śląskich 2-4
Zielona Góra Focus Park Ul. Wrocławska 17
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-11-05 o 19:18
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:09   #1638
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dolaczylas do watku na wlasna odpowiedzialnosc a tu zadna z nas nie ma silnej woli jesli chodzi o kosmetyki
ale z Ciebie slicznotka a wlosy piekne zazdraszam dlugosci i blasku
e tam, to lampa
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeśli pewnego dnia poczujesz się źle z tym, że masz dużo kosmetyków, a wyrzuty sumienia nie dadzą ci spać, to polecam spojrzeć na poniższy filmik i dobre samopoczucie wróci natychmiast
http://www.youtube.com/watch?v=X6NXrN4aSAc
przy niej to w ogóle nie mam kosmetyków
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
bieda z nędzą, co?
czas nad tym popracować, serio...
bida, bida
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
moje kochane, widzę, że bardzo skromnie tutaj ostatnio a święta się zbliżają... byłam w dm, żeby sprawdzić, jakie sety zorganizowali na święta. i widziałam tylko jeden: żel pod prysznic i lotion beerentraum http://mein-erfahrungsbericht.de/htm...uschgel_b.html
nietypowy jak na święta - bo zapach podobno truskawkowo-malinowo-... itp. ale podobno ładny, naturalny - jak sorbet owocowy

oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami na zdjęciu również zakupy z ostatnich tygodni, którymi nie zdążyłam się pochwalić (hauschka & babydream). a zatem:
1. hauschka:
- miniaturka kremu z melisą - bardzo przyjemny kremik
- płyn augenfrische na jedno użycie - to taki płyn np. do nasączenia wacików na okład do oczu. jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak tylko kiedyś będę miała zaczerwienione czy podpuchnięte oczy, to dam znać, czy to cóś sobie radzi
- krem do rąk - fajny, z miłą chęcią używam
2. babydream dla mam:
- płyn do kąpieli
- lotion do ciała
uwielbiam moją poranną rutynę z użyciem obu kosmetyków a systematyczność sprawiła, że mam mięciutką, gładką skórę - jak pupcia niemowlaka
3. alverde:
- repair haarbutter - masło do włosów (jutro testy)
- repair haarmaske - maska do włosów (pojutrze testy)
- 4 in 1 color and care foundation - a co mi tam, zaryzykowałam sobie... drogi nie jest i właśnie mam na gębie. ładnie się rozprowadza, jest jasny, nie klei się... zobaczymy jak będzie dalej; słocz na ręce - rozsmarowany aż do nadgarstka
- róż w kulkach nie mogłam się powstrzymać! chciałam oba, ale się opamiętałam. ten drugi, w kolorze toffee, zostawiłam na półce, bo podobny efekt dawał mój bronzer. oczywiście już mam na policzkach; słocz na ręce - w okolicy nadgarstka pacnięte
- lash booster - już nałożyłam. to nowa wersja - jest z takim pędzelkiem jak eyeliner, zobaczymy po jakimś czasie, co zdziała
super!
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Justyś, je też chcę obejrzeć Twoje włosy
Piękne włosy dziewczynki macie. Zazdroszczę Wam objętości strasznie
Musimy się zaprzyjaciółkować
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, śliczne włosiska! Ostatnio zażarcie walczę z moimi rozdwojonymi końcówkami. Przechodzę odwyk tangle-teezerowy i naprawdę trudno mi się przyzwyczaić do normalnego grzebienia po zaznaniu tego cudeńka. Niestety jestem na 99% pewna, że to on jest winowajcą. Zmuszam się też do czegoś, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe - nieczesania mokrych włosów. Przy suszeniu suszarką tylko przeczesuję je palcami, a gdy schną naturalnie, to wcale. O dziwo po wyschnięciu wcale nie są tak poplątane, jak się tego obawiałam. Poza tym wycinam rozdwojone końcówki nożyczkami fryzjerskimi. Strasznie to pracochłonne, ale co zrobić... Podcięcie u fryzjera nic nie da, bo zniszczenia są na całej długości. Trzymajcie kciuki za powodzenie całej akcji.
Trzymam kciuki! Podcinaj regularnie co 4-5 tyg i olejuj na potęgę - u mnie to pomogło. Myj OMO i zainwestuj w sese i śliwkę będzie super
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Justys......... jeszcze raz powiesz cos złego na swoje włosy to Ci osobiście chudą dupcie stłukę śliczne są
ja tylko chcę, żeby były takie jak Twoje...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:39   #1639
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczyny, kuszenie to się zacznie, jak już te dopieszczacze włosowe wypróbuję albo może i ostudzę wasz zapał... chociaż wątpię! bo tą maskę Margo już chwaliła dlatego też masła jestem ciekawsza i będzie testowane jako pierwsze.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cloche
piekne zakupy, ale chyba miałas tylko zobaczyc co na święta przygotowali
ano... cicho
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 19:48   #1640
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ja tylko chcę, żeby były takie jak Twoje...
czyli chcesz mieć o połowę cieńsze i 5 razy krótsze?
Ty masz masz marzenia
Piękna z Ciebie kobieta
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, kuszenie to się zacznie, jak już te dopieszczacze włosowe wypróbuję albo może i ostudzę wasz zapał... chociaż wątpię! bo tą maskę Margo już chwaliła dlatego też masła jestem ciekawsza i będzie testowane jako pierwsze.

ano... cicho
Masło do włosów za mną chodzi od jakiegos czasu - testuj i pisz szybciutko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:50   #1641
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Melya, trzymam kciuki za akcję włosową
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki! Podcinaj regularnie co 4-5 tyg i olejuj na potęgę - u mnie to pomogło. Myj OMO i zainwestuj w sese i śliwkę będzie super
Dzięki Dziewczyny za kciukasy. U fryzjera chcę podcinać co 3 miesiące, natomiast samodzielne wycinanie zniszczonych końcówek uskuteczniam przynajmniej raz w tygodniu. Nie mam czasu olejować na potęgę, ale się staram. Myję metodą OMO już od roku. Sesa nie jest na mój nochal, ale śliwkę mam zamiar zamówić. Chociaż chyba bardziej by mi odpowiadała jakaś pomada do zabezpieczania końcówek. JMO była fajna, tylko ten zapach i cena... Na iherbie sobie wypatrzyłam takie: Kinky-Curly i Jane Carter.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:56   #1642
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Mel, śliwka jest na prawdę ciężka. Na moje włosy dwie krople to aż aż.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:37   #1643
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mel, śliwka jest na prawdę ciężka. Na moje włosy dwie krople to aż aż.
No właśnie obawiam się, że za ciężka. Pomady są trochę mniej obciążające.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 22:15   #1644
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" . Kurde, tyle się naczytałam o tej chemii w kosmetykach, których sama używam, że postanowiłam coś z tym zrobić. Długo nie czekałam i zamówiłam swoją pierwszą paczuszkę z kosmetykami organicznymi. Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory używałam Clarinsów, Clinique, Diorów, Chaneli i innych Guerlainów. Zdarzały się też Ziaje i Yves Rocher. I tak jak Yves Rocher całkiem lubię, tak całkowicie rezygnuję z tzw wyższej półki. Wykończę to co mam, a później...to już inna bajka I powiedzcie mi, czy na dobry początek, to co zamówiłam, będzie ok? Nie wiem czy to są typowe kosmetyki eko, ale zależy mi na braku parabenów, silikonów, pochodnych ropy nafrowej,l SLS-ów.

- Olejek arganowy czysty 15 ml
- AnneMarie Börlind Dwufazowy Koncentrat Rewitalizujący 15 ml
- Born to Bio Szampon do włosów suchych i zniszczonych
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml)
- phenome - dostałam w sklepie 2 próbki emulsji nawilżającej i jakiś żel-krem matujący.

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 22:54   #1645
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Wysłać Closzka na zwiady do DM

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Musimy się zaprzyjaciółkować
ja Wam dobrze radzę, nie róbcie tego mi przyszedł do głowy taki pomysł i co? w kompleksy wpadłam Justynka ma takie włosy takie wcięcie w tali i taki uśmiech, że chyba normalnie stała w kolejce po multi pakiet urodowy jak na górze przydzielali talenty ja to muszę na spotkania z Wami, czy na oglądanie zdjęć zdejmować okulary...
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
My tu ciągle coś polecamy, zostań z nami na dłużej a Twój zbiór skutecznie się powiększy. najlepiej przejrzyj ostatni wątek, a będziesz wiedzieć co jest na fali. Albo napisz z jakieś kategorii potrzebujesz kosmetyków i do jakiego typu cery/włosów i jakieś preferencje to może coś się podsunie.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-11-05 o 22:56
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 22:59   #1646
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

cloche

Zacne zakupy .

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za kciukasy. U fryzjera chcę podcinać co 3 miesiące, natomiast samodzielne wycinanie zniszczonych końcówek uskuteczniam przynajmniej raz w tygodniu. Nie mam czasu olejować na potęgę, ale się staram. Myję metodą OMO już od roku. Sesa nie jest na mój nochal, ale śliwkę mam zamiar zamówić. Chociaż chyba bardziej by mi odpowiadała jakaś pomada do zabezpieczania końcówek. JMO była fajna, tylko ten zapach i cena... Na iherbie sobie wypatrzyłam takie: Kinky-Curly i Jane Carter.
Powodzenia w akcji. Z tego co pamiętam często chwalone były produkty Jane Carter. Beautiful Curls też ponoć niczego sobie.
Mówisz, że pomada brzydko pachnie? A tak się na nią napaliłam.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" . Kurde, tyle się naczytałam o tej chemii w kosmetykach, których sama używam, że postanowiłam coś z tym zrobić. Długo nie czekałam i zamówiłam swoją pierwszą paczuszkę z kosmetykami organicznymi. Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory używałam Clarinsów, Clinique, Diorów, Chaneli i innych Guerlainów. Zdarzały się też Ziaje i Yves Rocher. I tak jak Yves Rocher całkiem lubię, tak całkowicie rezygnuję z tzw wyższej półki. Wykończę to co mam, a później...to już inna bajka I powiedzcie mi, czy na dobry początek, to co zamówiłam, będzie ok? Nie wiem czy to są typowe kosmetyki eko, ale zależy mi na braku parabenów, silikonów, pochodnych ropy nafrowej,l SLS-ów.

- Olejek arganowy czysty 15 ml
- AnneMarie Börlind Dwufazowy Koncentrat Rewitalizujący 15 ml
- Born to Bio Szampon do włosów suchych i zniszczonych
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml)
- phenome - dostałam w sklepie 2 próbki emulsji nawilżającej i jakiś żel-krem matujący.

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
Witam w szeregach. Początek chyba udany . Zainteresowałaś mnie:
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml).
Daj znać jak się spisują i koniecznie sprecyzuj czego kontretnie szukasz.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:16   #1647
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Badania Izmałkowa Consulting na temat zakupowych zachowań kobiet i mężczyzn :

'Kobieta uważa, że jej włosy nie są wystarczająco błyszczące, skóra wystarczająco gładka, a paznokcie twarde. W aptece czy drogerii szuka produktu, który w reklamie zapewnia ją, że dzięki nowemu superaktywnemu składnikowi jej uda będą szczuplejsze. Mężczyzna stale używa tych samych kosmetyków. Gdy jeden będzie mu odpowiadał, to nie będzie szukał innego. Na przykład jeśli chodzi o kremy, to najczęściej używa tylko jednego - przeciwsłonecznego. Jeżeli jest na jego półce drugi, to taki facet ma żonę, która go do stosowania jakiegoś specyfiku przymusza. A pytanie, czy używa kremu na dzień i na noc, jest dla niego pytaniem bez sensu. On ma jedną skórę, jeden krem, nie widzi potrzeby używania aż dwóch.

(...) Byliśmy w łazienkach singli i żonatych, sprawdzaliśmy ich apteczki. Świetnie było też widać to w aptece, gdzie sprzedawczyni proponowała mężczyznom jakiś upiększający kosmetyk, a oni robili wielkie oczy. Mężczyzna twierdzi, że jego włosy są OK, jeśli nie wypadają. Po co więc je poprawiać?
U kobiet zauważyliśmy, że kupno produktu sprawia, że robi się we własnym mniemaniu piękniejsza. Sam fakt posiadania nowego kremu powoduje, że czuje się lepiej. A w momencie podjęcia decyzji o diecie ma wrażenie, jakby była już troszkę szczuplejsza. Mężczyzna jest zadowolony dopiero wtedy, kiedy widzi efekt.'

TUTAJ całość

Ubawiło mnie to

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" .
witaj
ja się czaję na geraniowy bodajże PAI - dawaj znać, jak próbasy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
co do objetości - madre labs do normalnych, andalou cytryna (bede tez mieć ten na objetość, więc zobaczymy), eco hysteria xxl - moje trochę puszy, przy okazji dam Ci próbkę.
muczias gracjas jak zwykle andalou mam próbkę w domu, to sobie zapodam od razu.
a na wspólne zakupy z Tobą to trzeba odważnego ale kuś mnie kuś, co mi tam, podobno mamy tylko jedno życie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, śliczne włosiska! Ostatnio zażarcie walczę z moimi rozdwojonymi końcówkami. Przechodzę odwyk tangle-teezerowy i naprawdę trudno mi się przyzwyczaić do normalnego grzebienia po zaznaniu tego cudeńka. Niestety jestem na 99% pewna, że to on jest winowajcą. Zmuszam się też do czegoś, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe - nieczesania mokrych włosów. Przy suszeniu suszarką tylko przeczesuję je palcami, a gdy schną naturalnie, to wcale. O dziwo po wyschnięciu wcale nie są tak poplątane, jak się tego obawiałam. Poza tym wycinam rozdwojone końcówki nożyczkami fryzjerskimi. Strasznie to pracochłonne, ale co zrobić... Podcięcie u fryzjera nic nie da, bo zniszczenia są na całej długości. Trzymajcie kciuki za powodzenie całej akcji.
Mel - powodzenia w walce; te kosmetyki Jane Carter fajnie wyglądają
A czemu tangler Ci rozdwaja końcówki? Bo na mokro czesałaś, czy wogóle? Bo ja mam bodajże Dtangler (ten tańszy, z rączką) i go kocham jeśli mi krzywdę zrobi, to się zapłaczę....

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-11-06 o 08:22
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:43   #1648
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu stosunkowo nowa, ale ostatnio "coś mnie wzięło" i po przeczytaniu chyba setek stron Waszego forum, postanowiłam też być "eko" . Kurde, tyle się naczytałam o tej chemii w kosmetykach, których sama używam, że postanowiłam coś z tym zrobić. Długo nie czekałam i zamówiłam swoją pierwszą paczuszkę z kosmetykami organicznymi. Przyznam, że kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory używałam Clarinsów, Clinique, Diorów, Chaneli i innych Guerlainów. Zdarzały się też Ziaje i Yves Rocher. I tak jak Yves Rocher całkiem lubię, tak całkowicie rezygnuję z tzw wyższej półki. Wykończę to co mam, a później...to już inna bajka I powiedzcie mi, czy na dobry początek, to co zamówiłam, będzie ok? Nie wiem czy to są typowe kosmetyki eko, ale zależy mi na braku parabenów, silikonów, pochodnych ropy nafrowej,l SLS-ów.

- Olejek arganowy czysty 15 ml
- AnneMarie Börlind Dwufazowy Koncentrat Rewitalizujący 15 ml
- Born to Bio Szampon do włosów suchych i zniszczonych
- Miessence Probiotyczny płyn rozjaśniający tester
- Pai Krem Nawilżający na dzień Avokado & Jojoba (5 ml)
- phenome - dostałam w sklepie 2 próbki emulsji nawilżającej i jakiś żel-krem matujący.

Taki mały początek. Nie znam się na markach eko. Polećcie jakieś Wasze bestsellery. Poza działaniem, ważne jest jeszcze dla mnie fajne opakowanie
O nareszcie kolejna Lublinianka
Niestety musisz przejrzeć ten wątek i poprzedni, tzn tę część i poprzednią
Wejdz sobie jesli chcesz na mój wizażowy blog, tam jest cała masa sklepów internetowych, nie dopisałam tylko bioarpu i kaliny.
W Lublinie można kupić rosyjskie kosmetyki w Aptece Tilla na Bronowicach i w drogerii Mat na Lubartowskiej 25(?)
Poza tym seria babydream dla mam jest super, możesz popróbować Alterry, szczególnie maski z granatem, Organique maski do włosów Ani-coś tam, szampon z YR z pokrzywą jest super oczyszczający i w ogóle dużo dużo tego Powodzenia
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Wysłać Closzka na zwiady do DM


ja Wam dobrze radzę, nie róbcie tego mi przyszedł do głowy taki pomysł i co? w kompleksy wpadłam Justynka ma takie włosy takie wcięcie w tali i taki uśmiech, że chyba normalnie stała w kolejce po multi pakiet urodowy jak na górze przydzielali talenty ja to muszę na spotkania z Wami, czy na oglądanie zdjęć zdejmować okulary...
My tu ciągle coś polecamy, zostań z nami na dłużej a Twój zbiór skutecznie się powiększy. najlepiej przejrzyj ostatni wątek, a będziesz wiedzieć co jest na fali. Albo napisz z jakieś kategorii potrzebujesz kosmetyków i do jakiego typu cery/włosów i jakieś preferencje to może coś się podsunie.
Wariatka dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:05   #1649
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

cloche Piękne zakupy Mam ten sam krem do rąk dr Hauschka - jest świetny na tę porę roku. Zazdroszczę alverde - róż w kulkach cudny! Czy babydream fur mama zmieniło tylko opakowanie, czy sklad też jest inny niż w poprzedni różowym opakowaniu?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:14   #1650
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was już używała nowych balsamów do ust Figs&Rouge?
http://www.feelunique.com/brands/fig...mmer-lip-balms
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Justynka ma takie włosy takie wcięcie w tali i taki uśmiech, że chyba normalnie stała w kolejce po multi pakiet urodowy jak na górze przydzielali talenty ja to muszę na spotkania z Wami, czy na oglądanie zdjęć zdejmować okulary...
Po tym w metalowym pudełeczku, na którym się bardzo zawiodłam nie mam najmniejszej ochoty na produkty do ust z tej firmy, ale chętnie posłucham opinii innych, jeżeli ktoś kupi.

Ooo, dobrze, że nie mam Justynki w znajomych, bo pewnie pękłabym z zazdrości. Wcięcie w talii, może marzenie, ech...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.