Zapowietrzenia - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 17:38   #241
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Chodzi Ci o bruzdy? Poprzeczne lub podłużne?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:40   #242
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

siedze w tej przegladarce i nic nie moge znalezc, tzn nic konkretnego. Jest o podchodzacym powietrzu po 3 dniach od zrobienia, a ja mam problemu po 3-4 tygodniach. I czy na te pekniete wzdluz tipsy jest sens nakladac zel czy trzeba je sciagnac i zrobic od nowa, pekaja po 2 tygodniach o zalozenia (o ile ma to jakies znaczenie??)
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:44   #243
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Nieważne czy podchodzą powietrzem po 2 dniach czy po 3 tygodniach.
Przyczyna będzie taka sama.

Tipsy pękniete wzdłuż trzeba bezapelacyjnie zdjac i nałożyć nowe -
zwracając przy tym uwagę na ich odpowiedni dobór - tak aby next time nie pękaly ( również nie ma wiekszego znaczenia czy dzieje się to na drugi dzien czy po dwóch tygodniach).
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:45   #244
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

pekniecie(bruzda) jest w zdluz paznokcia
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:47   #245
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

te pekniete nie podchodza powietrzem, poprostu robi sie w zdluz bruzda, powietrze podchodzi na innych na nich nic nie peka
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:48   #246
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Cytat:
Napisane przez kinga_at Pokaż wiadomość
pekniecie(bruzda) jest w zdluz paznokcia
No to bruzda czy pęknięcie ??!!!


Nie ma znaczenia ,ze tamte nie podchodzą powietrzem. Jest to blad stylistki i trzeba go naprawić.

Kurs był?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:48   #247
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

powtorze moje pytanie, czy podchodzenie powietrza mozne byc spowodowane pofalowana naturalna plytka paznokcia, mimo to, ze byla ona wygladzona, przed zalozeniem tipsow??
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 17:51   #248
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

ja napisalam, ze to jest pekniecie, ale ty to nazwalas bruzda i zglupialam. A jaka jest roznica miedzy peknieciem a bruzdam? bo to chyba nie ma znaczenia bo i takie i takie trzeba wymienic czy nie??
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:51   #249
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Cytat:
Napisane przez kinga_at Pokaż wiadomość
powtorze moje pytanie, czy podchodzenie powietrza mozne byc spowodowane pofalowana naturalna plytka paznokcia, mimo to, ze byla ona wygladzona, przed zalozeniem tipsow??

No to się pytam po raz kolejny czy mowiąc o falowanych paznokciach masz na mysli bruzdowanie??!!!!!


Dziewczyny potarga mnie zaraz.
A widzicie ,ze sie staralam
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:53   #250
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

kurs byl, od ponad 4 lat pracuje zawodowo i pierwszy raz cos takiego mi sie przydaza...
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:54   #251
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Paula zaczynam się martwić, dobrze się czujesz? siedzisz i liczysz do 100? jakim cudem wytrzymujesz jeszcze to ja nie wiem, ja tam konsekwentnie bojkot na tego typu pytania againowe.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 17:58   #252
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

paulakrk niech cie nie targa, poprostu nalozyly ci sie 2 problemy na raz.
1) u jedenj pekaja w zdluz tipsy, nie podchodzi powietrze, tylko robia sie te pekniecia, jesli mam byc szczera, to nie chce mi sie wierzyc, ze zle dobralam tipsy, poniewaz nie sa to jej pierwsze tipsy robione przeze mnie, i nie zmienilam firmy tipsow.
2) u drugiej podchodzi powietrze 3 tygodnie po zrobieniu, i ona miala pofalowana plytke paznokcia, zadnych bruzd, poprostu fale dunaju. mam nadzieje, ze teraz napisalam to zrozumiale...
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:59   #253
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

I praktykujaca 4 lata stylistka nie slyszała o bruzdowaniu paznokci ??!!
To co bedzie jak przyjdzie klientka z onycholisis, onychomadesis czy trachyonychia ?!

Awa wymiękłam.


Dobra Kinga, ide robic paznokcie, odpisze jak skoncze.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:03   #254
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

awa sorry, alewczesniej ci to nie przeszkadzalo, jak pisalysmy na gg
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:05   #255
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

oczywiscie, ze slyszala o bruzdowaniu,ale to ty paluakrk nazwalas je z bruzdami a one bruzd nie maja
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:14   #256
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

dobra nie musicie juz mi pomagac, odpowiadac, zadzwonie do mojej nauczycielki, bo ja pisze o peknieciu na tipsie a nie o bruzdach na paznokciach i wychodzi na to, ze nie wiem co to sa bruzdy. A tobie awa to naprawde nie wiem o co chodzi. dzieki
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:55   #257
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Co moze byc przyczyna???

napisałaś do mnie z numeru, którego nie miałam na gg ( być może przed formatem nie zapisałam go), więc nie wiedziałam kto do mnie pisze. Sory więc za blokadę, ale nie zmienia to faktu, że skoro dałam Ci swój nr to możesz pytać mnie na gg o co chcesz i nie zakładac kolejnych wątków utrudniających nawigację po Wizażu, wiedziałaś przecież, że zawsze chetnie Ci pomogę. Musisz zrozumieć, że strasznie się namnożyło ostatnio zdublowanych wątków lub takich których można uniknąć korzystając z wyszukiwarki. Twój kolejny wątek należy do tych, którcyh nie da się rozwiązać na necie, co widać już na płaszczyźnie słownictwa, najlepiej będzie jak skorzystasz właśnie z pomocy swojej nauczycielki i powinnaś posłużyć się fotkami, bo z opisu trudno wywnioskować o co chodzi.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 08:31   #258
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

awa nie ma sprawy, ze mnie zablokowalas, ale musze wytlumaczyc, ze nie napisalam nic niegrzecznego, ale to teraz nie wazne. Co do tego, ze zalozylam watek (ktory juz sie pojawil) to pewnie masz racje, tylko, ze problem jest taki, ze nie znalazlam nic w wyszukiwarce, co pomoglo by mi rozwiazac ten problem, a po drugie tematy danego problemu sa tak rozne, ze chyba musialabym byc jasnowidzem, zeby wiedziec jaki haslo wpisac, zeby pokazaly sie podobne watki, ale to juz nie wazne, temat juz jest nieaktualny, a problem mam juz rozwiazany. Chce tylko powiedziec, ze niektore z Was zachowuja sie jak by pozjadaly wszystkie rozumy, jaki problem by nie byl obwiniacie styliste, a nie wezmiecie pod uwage tego, ze klienta tez moze byc winna, np podchodzacy zel moze byc spowodowany zbyt duzym nawilzeniem, namaczaniem a nawet uzywaniem balsamow lub zeli do kapania z kwasami owocowymi, ale co ja bede pisac jak i tak wy wiecie lepiej. Awa dziekuje za wyrazumialosc i mam nadzieje, ze Twoja postawa sie nie zmieni, bo jestes chyba jedyna osoba tutaj, ktora nie wymadrza sie. Pozdrawiam i zycze milego dnia
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 09:43   #259
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Cytat:
Napisane przez kinga_at Pokaż wiadomość
np podchodzacy zel moze byc spowodowany zbyt duzym nawilzeniem, namaczaniem a nawet uzywaniem balsamow lub zeli do kapania z kwasami owocowymi,
No coz...



I nie wmawiaj mi,że ja coś nazwalam bruzdowaniem!
Spytałam czy pisząc o falach masz na mysli bruzdy, bo klientki tak najczęsciej je okreslają!!
A Ty zaczęlaś się motać,ze bruzdy powstają pod tipsem!

Tymczasem skoro jestesmy w temacie paznokci, hasło "bruzdowanie" odosi się jednoznacznie do defektu paznokci. A skoro ja chcąc pomóc nie jestem w stanie tego zrobić bo nie kojarzysz fachowej nomenklatury to już trudno.
Chęci miałam dobre, ale rownież jasnowidzem nie jestem by odgadnąć " co stylistka ma na myśli".
Tyle sprostowania z mojej strony.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 10:00   #260
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Moja postawa na pewno się nie zmieni, zawsze chetnie pomogę jeśli potrafię, ale niestety są sytuacje kiedy się nie da, tak jak w tym przypadku, być może fotki rozwiązałyby sprawę, skoro nie wiadomo jak nazwać ten problem.
Nie zgadzam się natomiast z Tobą, że jestem jedną z niewielu pomagających, bo jest takich dziewczyn wiele, Paula pierwsza ruszyła z pomocą, ale padła podobnie jak ja przy próbie zrozumienia o co kaman, Pewnie właśnie dlatego miałaś problemy z wyszukiwarką ( nie wiadomo jakie hasło wpisać, skoro nie wiadomo co tym pazurkom jest).
Postaraj się o fotki, a wtedy być może uda się pomóc.
Pozdrawiam również i odezwij się na gg, bo nie mam nadal niczyjego numeru z wizażu
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:29   #261
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

paula skoro napisalam, o peknietym tipsie to chodzilo mi o pekniety tips, jezeli napisalam, ze plytka jest pofalowana to jest pofalowana a nie, ze ma bruzdy, a co do tego, ze nie znam nazewnictwa, to masz racje, ale dlatego, ze nie mieszkam w pl i nie wiem jak to sie nazywana po polsku, bo tego wszystkiego uczylam sie za granica, dlatego, napisalam to w taki sposob, zeby nie bylo problemu z rozszyfrowaniem (chodzi mi o fachowe nazewnictwo)....
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:40   #262
zagubiona1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
żel na naturalnej płytce, problem

Mam nałożony aktualnie żel na moją naturalnego paznokcia, od około 2 miesięcy
w
tym czasie musiałam już robić 3 korekty i dzisiaj sytułacja sie powtarza to
znaczy odłamuje mi się fragment żelu na końcówce paznkocia a oprócz tego
podchodzi podnie powietrze, ostatnią korekte miałam robioną tydzień
temu,miałam
spiłowywany stary żel i nakładany nowy od podstaw.Jak może być przyczyna tak
szybkiego łamania się na końcach i podchodzenie powietrza?Zaznacze że nie
robiłabam nic takiego by mogły się tak szybko łamać.
Czy dalsze uzupełniania ma wogóle sens? jak można żel zdjąć z jak najmniejszą szkodą dla pazokcia i co potem zrobić by paznokcie się nie łamały i nie rozdwajały?To był powód dlaczego zdecydowałam się na nałożenie żelu.
zagubiona1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:32   #263
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Przyczyną odpryskiwania żelu z końcówki paznokcia, jest złe zalanie wolnego brzegu. stylistka powinna Ci dokładnie "zawinąć" każdą warstwę żelu pod paznokcie, by uchronić je właśnie przed takimi sytuacjami.

Natomiast zapowietrzanie się to nic innego jak złe przygotowanie płytki paznockia (Złe zmatowienie, odtłuszczenie, odpylenie lub zalanie skórek).

A jeżeli chodzi o ściąganie żelu, to należy go delikatnie spiłować pilnikiem, tak by nie porysować płytki. Jeżeli zostanie zdjęty odpowiednio, nie zaszkodzi Twoim paznokciom, a jeżeli chcesz żeby nie łamały się i nie rozdwajały, używaj dobrych odżywek do paznokci, lub stosuj sposoby babuni. poczytaj forum a na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

A co do tych paznocki żelowych, to może spróbuj zmienić stylistkę, bo niestety kiedy pojawiają się takie objawy jak opisałaś, to jest to wina stylistki a nie Twoja.
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 22:26   #264
zagubiona1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Dziękuje za odpowiedzi.Zastanawiam się czy całkiem nie zrezygnować z nakładania żelu i nie zainwestować w dobrą odżywke. Aktualnie nie mam juz prawie wogóle żelu na dwóch paznokciach bo fragmenty sie odłamały a pod reszte podeszło powietrze i po delikatnym podważeniu odpadło.Niedługo jestem umówiona na korekte tych dwóch paznkoci.Zobaczymy jak długo później wytrzymają i podejme wtedy decyzje co z nimi dalej robić.
zagubiona1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 22:41   #265
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

skoro odchodzi platami to raczej wina stylistki, doradzam zmiane stylistki i sprobowanie jeszcze raz.
Czy mialas kiedykolwiek wczesniej przedluzane paznokcie zelem akrylem?
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 07:12   #266
zagubiona1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Miałam ponad rok temu tipsy żelowe, ale był wtedy podobny problem, około 2 tygodnie po założeniu spadały a części sama zdjełam.Tipsy robiłam u kogoś innego niż żel.Może to poprostu wina moich paznokci.Zobacze jak po tej korekie tych dwóch będzie to wyglądało i zastanowie się czy ma sens dalej to robić.
zagubiona1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:18   #267
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Może i po czesci jest t wina stylistki, ale moim zdaniem żel na naturalnych paznkociach sie poprostu nie trzyma gdyz paznokiec jest gietki i bedzie po prostu podchodzic powietrze...n9ie spotkalam sie z tym zeby sie komus trzymal żel na naturalnych paznokciach...nawet po zalaniu wolnego brzegu...zawsze gdzies znajdzie ujscie powietrze...a jesli chodzi o dobre przygotopwanie paznokcia to kladiemy zel na naturalna plytke by je wzmocnic a nie zniszczyc..dlatego nie mozna zbytnio ich pilowac jak przy tipsach...to oznacza pominiecie sie z celem....
Po zdjęciu po 2 miesiacach zelu paznokcie niestety beda przesuszone, wiec bedą niestety sie łamać...TAKIE JEST MOJE ZDANIE....
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:02   #268
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Bzdura ,na bzdurze bzdurę pogania

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
Może i po czesci jest t wina stylistki, ale moim zdaniem żel na naturalnych paznkociach sie poprostu nie trzyma gdyz paznokiec jest gietki i bedzie po prostu podchodzic powietrze...
Dlatego używamy żeli specjalnie przeznacznych do utwardzania naturalnej płytki. Sa one znacznie bardziej elastyczne niż typowe buildery.

Cytat:
n9ie spotkalam sie z tym zeby sie komus trzymal żel na naturalnych paznokciach...nawet po zalaniu wolnego brzegu...zawsze gdzies znajdzie ujscie powietrze...
Zalanie brzegu nie ma nic wspolnego z 'uchodzeniem powietrza".
Do mnie dziewczyny przychodzą co 4-5 tygodni na uzupelnienie i paznokcie są w stanie idealnym.


Cytat:
dlatego nie mozna zbytnio ich pilowac jak przy tipsach...to oznacza pominiecie sie z celem....
Przy tipsach nic nie PIŁUJEMY !!! Procedury ą identyczne w obu przypadkach.

Cytat:
Po zdjęciu po 2 miesiacach zelu paznokcie niestety beda przesuszone, wiec bedą niestety sie łamać...
Owszem, silą rzeczy będą suche ale nie jest to równoznaczne z lamliwością
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:44   #269
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
żel na naturalnych paznkociach sie poprostu nie trzyma gdyz paznokiec jest gietki i bedzie po prostu podchodzic powietrze...n9ie spotkalam sie z tym zeby sie komus trzymal żel na naturalnych paznokciach...nawet po zalaniu wolnego brzegu...zawsze gdzies znajdzie ujscie powietrze...a jesli chodzi o dobre przygotopwanie paznokcia to kladiemy zel na naturalna plytke by je wzmocnic a nie zniszczyc..dlatego nie mozna zbytnio ich pilowac jak przy tipsach...to oznacza pominiecie sie z celem....
A ja mam pewien przypadek- koleżankę Robiła żele u wielu osób, u mnie również, za każdym razem podchodziło powietrze po bokach nie było szans Zawsze to samo... ostatnio utwardziłam jej paznokcie żelem, (baaardzo dokładnie i starannie zalałam wolny brzeg) bez przedłużania i wszystko się trzyma nawet powietrze nigdzie nie podchodzi. na jednym paznokciu tylko pękł żel, bo przygrzmociła nim z całej siły o coś.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 23:33   #270
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: żel na naturalnej płytce, problem

bardzo wazne jest dokladne usuniecie skoreczek, a w szczegolnosci bloneczek zarastajacych na pazurka, ktore czasem sa wrecz niewidoczne a cudnie podnosza mase i zapowitrzaja pazurka. Oczywiscie najlepiej frezarka, nawet klientki zauwazaja ze jak sie usunie frezarka to mniej sie podpowietrza
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.