Manicure hybrydowy ? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-06, 15:35   #1021
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------



w erze powiadasz a ja właśnie przeszłam do PLAY ;P czyli warto zamówić Indigo ?? a powiedz mi czy Indigo ma baze 2 in 1 ?? :P polecasz jakieś kolorki z tej firmy? i jakim acetonem je ściagasz z tej samej firmy ??
....
ma baze 2w1,kolorów specjalnie nie polece,co kto lubi gama jest piękna i szeroka....ja żeby nie tracic czasu,pierwsza warstę z topem spiłowuje,reszte odmaczam w acetonie,działa szybciej i mniej wysusza płytke,reszte patyczkiem...aceton taki jaki mam pod reką.Indigo jako pierwsze wprowadziło tez nowa serie- hybrydy niewymagające użycia bazy ani topu,poprostu od razu dajesz 2 warstwy koloru.
Według mnie obie firmy nieźle sie sprawdzaja na tak zwanej tłustej płytce...najgorsze dla hybryd sa paznokcie słabe,łamliwe i kruche,''tłuste'' da się okiełznac.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:37   #1022
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
tu wtrące..mam tłustą płytkę i indigo na dzień poodpryskiwał mi..tak jak i opi:P

a jaka firma Ci sie trzymała?? kurcze bo już w koszyku mam baze plus kolor z indigo i nie wiem czy płacic bo nie chce sie wkopać tak jak z INS
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:38   #1023
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
a jaka firma Ci sie trzymała?? kurcze bo już w koszyku mam baze plus kolor z indigo i nie wiem czy płacic bo nie chce sie wkopać tak jak z INS
...
bez przesady,to jak porównac mercedesa do malucha
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:43   #1024
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A remover i cleaner może być z INS?? czy też mam zmienić :P nie chce zniszczyć płytki paznokcia.... ale ja głupa byłam że kupiłam INS

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
bez przesady,to jak porównac mercedesa do malucha

Ok czyli zamawiam tego Mercedesa

a czy remover i cleaner może być z INS czy też nowy zamówić??
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:45   #1025
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
A remover i cleaner może być z INS?? czy też mam zmienić :P nie chce zniszczyć płytki paznokcia.... ale ja głupa byłam że kupiłam INS

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------




Ok czyli zamawiam tego Mercedesa

a czy remover i cleaner może być z INS czy też nowy zamówić??
...
jak juz masz to wypróbuj,warto miec jeszcze czysty aceton,te removery sa mocno rozcięczane i czasem niefektywne.Pamiętaj o skórkach,oniemoczeniu rak przed stylizacją,o lekkikm przejechaniu bloczkiem i watro dac krople primera.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:49   #1026
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak juz masz to wypróbuj,warto miec jeszcze czysty aceton,te removery sa mocno rozcięczane i czasem niefektywne.Pamiętaj o skórkach,oniemoczeniu rak przed stylizacją,o lekkikm przejechaniu bloczkiem i watro dac krople primera.

Postaram sie to wszystko zapamiętać jestes wielka a jak ściagasz to tak jak opisują dziewczyny na forum ze zawijamy w folie pazurki na 10 minut?? a czy ten primer jest konieczny??
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:54   #1027
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
Postaram sie to wszystko zapamiętać jestes wielka a jak ściagasz to tak jak opisują dziewczyny na forum ze zawijamy w folie pazurki na 10 minut?? a czy ten primer jest konieczny??
...
spiłowuje wieksza czesc pilnikiem,reszte koloru z baza odmaczam w miseczce z acetonem,dosłownie kilka chwil i sciągam patyczkiem..primer i zmatowienie uwazam za konieczne.jak robie klientkom,jakby mi na sobie sie trzymało to odpusciałabym primer.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 16:03   #1028
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
spiłowuje wieksza czesc pilnikiem,reszte koloru z baza odmaczam w miseczce z acetonem,dosłownie kilka chwil i sciągam patyczkiem..primer i zmatowienie uwazam za konieczne.jak robie klientkom,jakby mi na sobie sie trzymało to odpusciałabym primer.

a zawijasz w folie aluminiową czy tylko czymasz w acetonie?? a aceton gdzie kupujesz to est jakiś kosmetyczny czy jak :P
zmatowić zawsze trzeba a jakiej grubości pilnikiem piłujesz ?? ja w sumiem mam tez nową frezarke ale jeszcze od 2 lat nie miałam okazji jej otworzyć jest zamknieta w pudełku nowa mogę ją jakś wykorzystać do hybryd jeżeli tak to jakimi końcówkami :P a jakie kolory polecasz z indigo?? a baze masz ta 2in 1 za 69 zł??

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

dla pewności to są e hybrydy http://www.indigo-nails.com/56-hybry...phase-mini-5ml


Sorki że tak męcze ale nie chcę sie już naciąć
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:08   #1029
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja mam base i top od shellaca a kolory najtańsze.
Różnie mi się trzymają. Od 2 tygodni pracuje codziennie w rękawiczkach i przy chemii więc max 2-3dni.

Nie moczę w misce paznokci bo nawet po zawijaniu w folię z wacikami niszczy się skóra i pazury.

Matowić nie matowię akurat pod shellaca, słyszałam różne opinie..
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:09   #1030
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
a zawijasz w folie aluminiową czy tylko czymasz w acetonie?? a aceton gdzie kupujesz to est jakiś kosmetyczny czy jak :P
zmatowić zawsze trzeba a jakiej grubości pilnikiem piłujesz ?? ja w sumiem mam tez nową frezarke ale jeszcze od 2 lat nie miałam okazji jej otworzyć jest zamknieta w pudełku nowa mogę ją jakś wykorzystać do hybryd jeżeli tak to jakimi końcówkami :P a jakie kolory polecasz z indigo?? a baze masz ta 2in 1 za 69 zł??
...
nie zawijam,trzymam w miseczce .
do matowienia pod hybryde tylko delikatny bloczek biały,zadnego pilnika.
a tym bardziej frezarki.
mam baze 2w1
nie mam szczególnie lubianych kolorów,klientki zazwyczaj wybieraja czerwienie,burgundy,cieli ste,np mirakle french_połowa robi frenche,caffe latte...albo czerwienie albo naturalne.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:16   #1031
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie zawijam,trzymam w miseczce .
do matowienia pod hybryde tylko delikatny bloczek biały,zadnego pilnika.
a tym bardziej frezarki.
mam baze 2w1
nie mam szczególnie lubianych kolorów,klientki zazwyczaj wybieraja czerwienie,burgundy,cieli ste,np mirakle french_połowa robi frenche,caffe latte...albo czerwienie albo naturalne.

zamówiłam baze : http://www.indigo-nails.com/hybrydy-...-mini-5ml.html
i kolorek : http://www.indigo-nails.com/hybrydy-...-mini-5ml.html

zobaczymy co się będzie działo

a Ty też z tej strony zamawiasz??
ja stwierdziłam że na razie spróbuję be primera

dark01 dziekuję Ci bardzo: roza::r oza: bez ciebie nic bym nie zdziałała

lecę teraz na siłownie ale jak wrócę to będe na forum jeszcze was męczyć
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 21:15   #1032
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja używam soak offów ze star nailsa i z hybryd indigo - 5ml to super pojemnośc. Wole sobie kupić kilka kolorów wiecej i je zuzyć niż dwa kolory o pojemności 15 ml. używałam też shelaca ale cena 70 zł za 7,5 ml to lekkie przegiecie. A co do znudzenia kolorem to cos w tym jest, wytrzymuje zwykle 10 dni , ale się wycwaniłam i mimo że dobrze schodzą w acetonie to robię tak że delikatnie spiłowuję bloczkiem górną warstwę koloru, odtłuszczam i nakładam inny kolor
a teraz to odkryłam możliwośc przedłużenia paznokci builderem soak off z firmy ibd - taki sam ma firma gelish- i polecam , świetnie sie trzymają , paznokieć zachowuje elastyczność i giętkość - nie jest taki sztywny jak przy twardych żelach.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 07:39   #1033
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
ja używam soak offów ze star nailsa i z hybryd indigo - 5ml to super pojemnośc. Wole sobie kupić kilka kolorów wiecej i je zuzyć niż dwa kolory o pojemności 15 ml. używałam też shelaca ale cena 70 zł za 7,5 ml to lekkie przegiecie. A co do znudzenia kolorem to cos w tym jest, wytrzymuje zwykle 10 dni , ale się wycwaniłam i mimo że dobrze schodzą w acetonie to robię tak że delikatnie spiłowuję bloczkiem górną warstwę koloru, odtłuszczam i nakładam inny kolor
a teraz to odkryłam możliwośc przedłużenia paznokci builderem soak off z firmy ibd - taki sam ma firma gelish- i polecam , świetnie sie trzymają , paznokieć zachowuje elastyczność i giętkość - nie jest taki sztywny jak przy twardych żelach.

a jaka używasz baze pod hybrydki czy masz jedna do tych dwóch firm czy do kazdej osobno?? i gdzie kupujesz hybrydki z star nails ??
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 08:29   #1034
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
U mnie na paznokciach już nigdy więcej!
za to polecam schellaca i mollona, a skoro ktoś szuka tańszych lakierów to całkiem dobre kupowałam na allegro SimplyNails, ładne kolorki i dobrze się nakładają, ściąganie to ok 20 min roboty, ale z użyciem dobrej bazy !

No to się wkopałam ;( bo już zamówiłam z INS ;( a jakiej bazy używasz chcę zeby była dobra a najlepiej 2 in 1 :P[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

ja tam jakoś nie jestem zwolenniczką 2w1 hehe dlatego stosuję osobno bazę osobno top, shellaca Jesli już kupiłaś INS to możesz spróbować, pod warunkiem użycia dobrej bazy. Wiele osób pisze ze wtedy da się przeżyc ich ściaganie Ja właśnie kilka dni temu zrobiłam frencha z białym INS, bo jest na tyle intensywny że wystarczy nim raz pomalować. na razie się trzyma a zobaczymy jak przy ściaganiu.
dobre opinie słyszałam o lakierach cosmetics zone, nawet może sama się skuszę bo mają ladne kolorki

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
20minut...? to ja swoje odmaczam max 2-3 minuty i ładnie odchodzą patyczkiem
Ale też uzywasz SimplyNails ? bo one mi nie odchodzą wcale tak ładnie, po moczeniu jedynie na bokach dlatego cale ściąganie trwa ok 20 min, czasami muszę je podpiłować Ale ten akapit pisałam apropos tańszych lakierów.
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:08   #1035
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
a jaka używasz baze pod hybrydki czy masz jedna do tych dwóch firm czy do kazdej osobno?? i gdzie kupujesz hybrydki z star nails ??

uzywa bondera ibd i clear gel soak z ibd i resztkę base ze star nail, próbowałam mistero i indygo ale ten dobrze się trzyma i schodzi i nie gryzie sie z innymi firmami. W star nailsach nie trzeba zabezpieczać wolnego brzegu wiec jak je piłuje z góry to sie nic nie dzieje. Kuiłam je kiedys na allegro - używane z zestaw 15 kolorów dałam 200 zł , w detalu są za sztukę 49 zł, ale wiem że są w promocji 2 za cenę jednego czyli wyjdzie 25 zł za sztuke
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:18   #1036
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej dziewczyny doradźcie mi proszę. Na jednej ręce połamały mi się wszystkie paznokcie a na drugiej są mocne i łądne tylko skróciłam je żeby nie było widac różnicy. Koleżanka radzi mi manicure hybrydowy żeby te połamane mi odrosły a ja słyszałam że hybryda bardzo osłabia paznokcie. Słyszałyście o jakieś innej metodzie ?
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:43   #1037
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kreoolka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny doradźcie mi proszę. Na jednej ręce połamały mi się wszystkie paznokcie a na drugiej są mocne i łądne tylko skróciłam je żeby nie było widac różnicy. Koleżanka radzi mi manicure hybrydowy żeby te połamane mi odrosły a ja słyszałam że hybryda bardzo osłabia paznokcie. Słyszałyście o jakieś innej metodzie ?
...
odżywki/utrwrdzacze w lakierze
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 08:47   #1038
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Przepraszam jeśli powtarzam czyjeś pytanie, ale nie mam kiedy przecytać całego forum.
Moje pytanie dotyczy OPI Gel Color. Pani w firmowym sklepie powiedziała mi że paznokcie nie utwardzą się pod rzadną inną lampą LED tylko firmu OPI!

Hmmm nie chce mi sie w to wierzyć bo niby czemu???
Nie ukrywam że nie posiadam funduszy na lampę za 2000zł raczej myślałam o lampie LED za ok 400zł

Co o tym myślicie??
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:24   #1039
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Proooszę bardzo zdjęcie moich paznokci po kilkumiesięcznym noszeniu hybryd (zaniedbane z lekka więc proszę się nie przerazić ) mi tam wcale nie zniszczyły paznokci jak najbardziej nadają się do lekkiego utwardzenia paznokci
http://img444.imageshack.us/img444/2420/dscn5943y.jpg

klucha2217 uwielbiam zagrywki marketingowe :P na pewno się utwardzą pod inną ledówką
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2013-05-08 o 09:26
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 11:30   #1040
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kochane a gdzie mozna kupić zwykły Aceton ??

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Proooszę bardzo zdjęcie moich paznokci po kilkumiesięcznym noszeniu hybryd (zaniedbane z lekka więc proszę się nie przerazić ) mi tam wcale nie zniszczyły paznokci jak najbardziej nadają się do lekkiego utwardzenia paznokci
http://img444.imageshack.us/img444/2420/dscn5943y.jpg

klucha2217 uwielbiam zagrywki marketingowe :P na pewno się utwardzą pod inną ledówką

jak ja bym chciała mieć taka płytkę paznokcia jak Ty tylko pozazdrościć... ja mam taką małą płytkę że ręka wygląda jak u dziewczynki 10 letniej mimo że miesiąc zapuszczam już paznokcie

Edytowane przez angels18100
Czas edycji: 2013-05-08 o 11:35
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:08   #1041
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=angels18100;4070334 7]kochane a gdzie mozna kupić zwykły Aceton ?? [COLOR=Silver]

...aceton kosmetyczny,nie zwykły aceton możesz kupić w hurtowniach kosmetycznych-paznokciowych i na allegro.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:23   #1042
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=dark01;40704282]
Cytat:
Napisane przez angels18100 Pokaż wiadomość
kochane a gdzie mozna kupić zwykły Aceton ?? [COLOR=Silver]

...aceton kosmetyczny,nie zwykły aceton możesz kupić w hurtowniach kosmetycznych-paznokciowych i na allegro.


pisząc "zwykły"chodziło mi o ten nie rozcieńczony :P
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:12   #1043
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hurrrrrrrrrrrrrrrrra dostałam moje hybrydki :P myslę że nie zawiodę się na INDIGO powiem tak otworzyłam paczkę i szock dostałam jakies próbki kremów do rak ciała itd zapakowane w pięknym różowym woreczku kolorki troszke inne niż na zdjęciach ale cóż żeby się trzymały :P
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 09:09   #1044
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie było tak kolorowo jak myślałam cięzko się robi te pazurki oh ciężko robiłam chyba z 4 godziny ale dałam radę troszkę pewnie pozalewałam skórki zbyt mocno przypiłowałam płytki paznokcia ale mam już nowy kolorek najgorzej było sciagnąć te moje poprzednie (firma alessandro) albo ja nie umiem sciagać albo nie chciały się sciągnąć pod wpływem acetonu kosmetycznego z INS teraz narazie nie będę ich ruszała bo moje płytki mają już dość pilników wieczorkiem wstawię zdjęcia to same ocenicie jaki "koszmarek" mi wyszedł
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:42   #1045
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Moje dzisiejsze nowy kolorek estetiq nr 67
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130509_122606.jpg (80,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130509_122713.jpg (69,7 KB, 44 załadowań)
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:34   #1046
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Gianna - bardzo ładny kolor, daj znać za tydzień i zrób zdjęcie z odrostem.
angels - wystarczy trochę wprawy i bedzie dobrze, pamietaj warstwy nakładaj cieniutko jak zwykły lakier, pierwsza warstwa będzie lekko prześwitywać. Dopiero przy drugiej uzyskasz kolor i krycie.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 05:21   #1047
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nowy kolorek estetiq nr 67
uwielbiam estetiq a kolorek
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 10:46   #1048
angels18100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jaka cisza na forum no to pora "obudzic" towarzystwo

mam pytanko czy wtapiacie ozdoby w hybrydki ?? jezeli tak to jak to robicie ?? jeszcze jedno pytanko robiłam sobie sama ! raz hybrydki z indigo i trzymaja mi sie tydzień (chociaz juz bym chciała zmienic kolor tylko czasu brak:P) a ostatnio robiłam mojej mamie i odleciały jej po 4 dniach a przeciez robiłam tak samo :P o co chodzi ??
angels18100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:01   #1049
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

może miala dobite, rozdwajajace sie paznokcie? ja tam wtapiam co popadnie w te hybrydy, nie lubie czysciochow
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:49   #1050
Charllot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 26
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam !! Mam pytanie czy któraś z was używa kolorówki SPN, maja śliczne kolory i chcę połączyć z bazą i topem Gelish próbował ktoś ??
Charllot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.