Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 10:05   #3751
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradzicie z zakupami? Dostalam niedawno kupon urodzinowy w S, na 149 zl, ważnosc mu sie konczy za kilka dni, a ja sie nie moge na nic zdecydować, bylam już, połaziłam i wyszlam z niczym...
Co mam brać? Chcialabym niekoniecznie cos praktycznego, ale raczej sprawiający frajdę luksusowy gadżecik, moge doplacic. Tylko pomysłow brak. Myslalam nad CC Creamem jakims, bo jeszcze nigdy nie miałam, moze Dr Brandt? Ten z Chanel widzę tylko w beżoróżu, nie dla mnie... A moze wziać zestaw z kremami Strivectrin, widzialam po 174 zl, przeceniony z ponad 300. Ktos tu pisal, ze ten podoczny dobry.

Poza tym nic mnie nie kusi, nowych kolekcji na razie brak, a mnie ostatnio interesuja raczej marki spoza oferty S., typu szminki Toma Forda albo kolejne ETK Armaniego.
Ja mam z Clinique,jednak wg.mnie nadaje się na lato,teraz zdecydowanie zbyt lekki.

Ogólnie dobry latem,zimą coś bardziej treściwego potrzebuje moja buzia
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:09   #3752
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziś się przekonałam co to za towarzystwo w tej focusowej syforze.

Byłam oddać przeterminowany podkład Givenchy. I mówie babce że data produkcji wskazuje że produkt wyprodukowany w 2010roku i do końca grudnia miał termin.
A ona idzie w zaparte że jest słoiczek że produkt ważny 12 msc od otworzenia i te cyferki i numerki to numer seryjny a nie data produkcji. Że ja nie mam po co reklamacji składać bo i tak jej nie uwzględnią.
Ja szłam w zaparte że chce reklamować i koniec. Zwrot kasy i tyle nie bede na inne purchawy wymieniać.

Zleciało się 5 bab i chciały mnie zakrzyczeć ze "słoiczek" to jedyny wskaźnik przydatności produktu i oni nic starego nie sprzedają. Miałam ochotę grzmotnąć wszystkie na raz. Mówiąc im że nawet na fejsie napisano mi żeby złożyła reklamację to one że fejsbuk to nie wie co pisze. I wszystkie aplikacje typu checkcosmetics są napisane przez kogoś i one sie do tego stosować nie bedą.

Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują.
.
No nieźle, nie wiem czy śmiać się czy płakać

A ja ostatnio miałam przeboje z Wittchen. Wiele rzeczy od nich miałam i do tej pory byłam bardzo zadowolona. Musiałam teraz kupić portfel na prezent, więc padło na nich. Dodam że to miał być prezent dla cudzoziemca, który firmy nie zna, no i chciałam się "pochwalić" jaką to w Polsce mamy fajną i ekskluzywną firmę

No i wszystko pięknie ale po 3 tygodniach używania okazało się że portfel w środku nie jest ze skóry, tylko z jakiegoś tworzywa które zaczęło się ohydnie ścierać tyle się nachwaliłam jakie Wittchen robi porządne rzeczy, a okazało się że portfel jest podobnej jakości jak jakiś chiński kupiony za 20 pln na bazarze

No i jeszcze okazało się, że firma niezbyt przejęła się moją reklamacją i długo musiałam wykłócać się o zwrot pieniędzy, tak więc niesmak straszny pozostał. Nie wiem dokąd zmierza ta firma, skoro zaczynają sprzedawać swoje rzeczy w Lidlu i wstawiać sztuczne tworzywo do produktów, które niby mają być ze skóry
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:45   #3753
Subiektywnie na Fali
Przyczajenie
 
Avatar Subiektywnie na Fali
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Pomóżcie proszę!
Do niedzieli mam ważny kupon urodzinowy i oczywiście chcę wszystkiego i nie wiem na co się zdecydować...
Czy możecie mi polecić jakiś produkt za około 150zł, który Waszym zdaniem warto mieć?
Ja zastanawiałam się nad kolejnymi meteorytami(z dopłatą), podkładem z Bare Minerals, pomadką YSL lub Chanel albo jakimś pudrem(z dopłatą), jednak nie mogę się na nic zdecydować...
Subiektywnie na Fali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 11:48   #3754
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A czy w tym zestawie jest jeden kolor czy kilka? Jesli jeden, to który?
Może bym się skusiła na próbę
Sa zestawy w 3 odcieniach: light, medium i tan. Ja w swoim zestawie light mam 2 pokłady: fairy light i light.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:15   #3755
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No nieźle, nie wiem czy śmiać się czy płakać

A ja ostatnio miałam przeboje z Wittchen. Wiele rzeczy od nich miałam i do tej pory byłam bardzo zadowolona. Musiałam teraz kupić portfel na prezent, więc padło na nich. Dodam że to miał być prezent dla cudzoziemca, który firmy nie zna, no i chciałam się "pochwalić" jaką to w Polsce mamy fajną i ekskluzywną firmę

No i wszystko pięknie ale po 3 tygodniach używania okazało się że portfel w środku nie jest ze skóry, tylko z jakiegoś tworzywa które zaczęło się ohydnie ścierać tyle się nachwaliłam jakie Wittchen robi porządne rzeczy, a okazało się że portfel jest podobnej jakości jak jakiś chiński kupiony za 20 pln na bazarze

No i jeszcze okazało się, że firma niezbyt przejęła się moją reklamacją i długo musiałam wykłócać się o zwrot pieniędzy, tak więc niesmak straszny pozostał. Nie wiem dokąd zmierza ta firma, skoro zaczynają sprzedawać swoje rzeczy w Lidlu i wstawiać sztuczne tworzywo do produktów, które niby mają być ze skóry
Widzę,że też masz córeczkę o imieniu Helenka
Nie znam żadnej małej Helenki oprócz mojej,niedługo skończy 6 lat,bo Twoja jeszcze malutka
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:34   #3756
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A u mnie TheyreReal bylby spoko gdyby nie fakt, ze byl nie do zmycia niczym i sporo rzes potracilam przy demakijazu. Poza tym byl dla mnie za czarny - przy mocnym makijazu to plus, ale przy dziennym golym oku mnie to razilo

A ksero u mnie kazdy tusz zostawia, bo mam ekstremalnie tluste powieki.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
tez mam ten problem i jeszcze robi mi oko pandy wiecej nie kupie

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie pojmuje takich zasad
no wlasnie w moim Douglasie Bobbi Brown hojnie i chetnie obdarowuje probkami zawsze jak zapytam to dostaje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:39   #3757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Corii wyglądają na Tobie super te gatki,napisz proszę jak z długością,bo ja też chudzina,a do tego niziutka mam 157cm i zastanawiam się czy na długość będą ok?
Dddiano, na moje 170 cm są w sam raz na długość, ani za krótkie, ani za długie. Wiec na Ciebie pewno S za duze bedzie... musialabys przymeirzyc sama.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:50   #3758
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dddiano, na moje 170 cm są w sam raz na długość, ani za krótkie, ani za długie. Wiec na Ciebie pewno S za duze bedzie... musialabys przymeirzyc sama.
Dziękuję,tak myśłałam

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Dziewczyny może którejś z was się przyda

Dostałam parę próbek(odlewek) podkładów w celu testów.No i niestety dwa z nich okazały się za ciemne.
Nie chcąc mieszać z innym podkladem,żeby jakoś wyglądać zmieszałam tego nowego Givenchy i (drugie testy)HR color Clone z korektorem Helenki.Raz,że potrzebowałam czegoś bardzo jasnego,a dwa,że korektor mam otwarty już przeszło 9m-cy(nic się nie zmienił,ani zapachowo,ani konsystencją) Koleżanki pytały czego uzyłam,że tak ładnie wyglądam za pierwszym razem przy pomalowaniu się Givenchy(miałam na 2 testy) i po pomalowaniu się Helenki CClone.
Spróbujcie moze i u Was się sprawdzi,gdy podkład jest zbyt ciemny.U mnie efekt taki,że idealnie zakrył nazcynka na policzkach,nie uwidacznia(jak niektóre podkłady) rozszerzonych porów,w ogóle jestem zadowolona z takiego myka
Wiem już,że to nie zasługa jak wcześniej myślalam podkładu,a własni korektora
Nie wiem jeszcze jak często można w ten sposób używać,czy nie zapcha porów,ale jak na te parę dni jestem mega zadowolona
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-01-10 o 13:14
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:15   #3759
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, dla Ciebie to za ciemny, dla mnie to normalny kolor Z tym, ze nie lubię takich akurat odcieni rozświetlaczy
Tez nie lubie .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

wydaje mi się, że Sephora- w innych krajach thebalm jest u nich właśnie
Mnie sie wydaje, ze male szanse, ze S. przygarnie The Balm. S. wprowadza tylko drozsze marki. Tych tanszych zupelnie unika (UD, Too Faced itp.). Obawiam sie, ze pozostanie The Balm na Feelu kupowac.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A co by nalezało zrobic?
Przede wszystkim nie wyglupiac sie z chodzeniem do sklepu z kodeksem. Zupelnie sobie tego nie wyobrazam. Zamiast wdawac sie w takie przepychanki trzeba bylo isc do rzecznika. Poza tym jeszcze nie spotkalam sie z postanowieniami gwarancji, ktore bylyby najkorzystniejszym wyjsciem dla klienta. Sama nigdy sie na gwarancje nie decyduje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:29   #3760
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez mam ten problem i jeszcze robi mi oko pandy wiecej nie kupie

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------
ja zmywam They are real płynem micelarnym Bourjois albo L'oreal ideal soft
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:31   #3761
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Witajcie, przyszłam po pomoc do znawczyń-szukam jasnego fluidu. Wymagania-trwalość nie krócej niż 8 godzin, lekkość, nie wymagam krycia ale nie może być różowych tonów. Poprzedni Diorskin Nude jest za ciemny.
Pomożecie?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 13:39   #3762
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
oo nie, teraz to po każdych zakupach będę sprawdzała kody, beznadzieja, douglas zniechęcił mnie do siebie jeszcze bardziej;/
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziś się przekonałam co to za towarzystwo w tej focusowej syforze.

Byłam oddać przeterminowany podkład Givenchy. I mówie babce że data produkcji wskazuje że produkt wyprodukowany w 2010roku i do końca grudnia miał termin.
A ona idzie w zaparte że jest słoiczek że produkt ważny 12 msc od otworzenia i te cyferki i numerki to numer seryjny a nie data produkcji. Że ja nie mam po co reklamacji składać bo i tak jej nie uwzględnią.
Ja szłam w zaparte że chce reklamować i koniec. Zwrot kasy i tyle nie bede na inne purchawy wymieniać.

Zleciało się 5 bab i chciały mnie zakrzyczeć ze "słoiczek" to jedyny wskaźnik przydatności produktu i oni nic starego nie sprzedają. Miałam ochotę grzmotnąć wszystkie na raz. Mówiąc im że nawet na fejsie napisano mi żeby złożyła reklamację to one że fejsbuk to nie wie co pisze. I wszystkie aplikacje typu checkcosmetics są napisane przez kogoś i one sie do tego stosować nie bedą.

Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują

Zgadzam sie ze w Rondzie lepsza obsługa.

Niestety to może być prawda.


Zainstalujcie sobie na telefonach checkcosmetics i sprawdzajcie przy kasie czy to nie antyki z tych kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ale zenada... mam nadzieje, ze uwzglednia reklamacje, a obcowania z 5 nadetymi sephorzankami naraz nie zazdroszcze :/ czyli wedlug ich teorii moge sobie krem i z 30 lat trzymac jesli go nie otworze? Rotfl.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.
Jak się spytałam jednej z nich czy by sobie ponad 3 letni podkład na twarz nałożyła to głupio się uśmiała. Nie powiem nic o tym w jakich skandalicznych warunkach produkty przechowują. Zestaw P&R z ampułką po wzięciu w łapki aż grzał taki był nagrzany od lamp.
o rany masakra
mam nadzieje, ze to dobrze rozpatrza
Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Witajcie, przyszłam po pomoc do znawczyń-szukam jasnego fluidu. Wymagania-trwalość nie krócej niż 8 godzin, lekkość, nie wymagam krycia ale nie może być różowych tonów. Poprzedni Diorskin Nude jest za ciemny.
Pomożecie?
hej, mysle, ze chec pomocy zostanie udaremniona przez to, ze nie napisalas jaki odcien tego Diorskin Nude mialas
i przydaloby sie info o tym jaka masz cere
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:44   #3763
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hej, mysle, ze chec pomocy zostanie udaremniona przez to, ze nie napisalas jaki odcien tego Diorskin Nude mialas
i przydaloby sie info o tym jaka masz cere
gapciuś ze mnie 021 cera normalna
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:49   #3764
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

hej, mysle, ze chec pomocy zostanie udaremniona przez to, ze nie napisalas jaki odcien tego Diorskin Nude mialas
i przydaloby sie info o tym jaka masz cere
Illiosku, skad to negatywne nastawienie? Stracilas zdolnosc wrozenia przez lacza?



---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

10.01-12.01 - 15% znizki na Pat&Rub. Hasło: WEGE

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Douglas:
Thalasso Scurb (85 gr)

Poznaj bestsellerowy Thalasso Scurb – peeling, gwarantujący gruntową regeneracje skóry!
Tylko teraz! Gratis do każdego zamówienia od 89 zł!

KOD: PEELING
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:49   #3765
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44535718]Illiosku, skad to negatywne nastawienie? Stracilas zdolnosc wrozenia przez lacza?



---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

10.01-12.01 - 15% znizki na Pat&Rub. Hasło: WEGE[/QUOTE]
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:50   #3766
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

http://www.znak.com.pl/specjalna,ofe...d+7.45+z%C5%82
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:51   #3767
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Widzę,że też masz córeczkę o imieniu Helenka
Nie znam żadnej małej Helenki oprócz mojej,niedługo skończy 6 lat,bo Twoja jeszcze malutka
Imię po mojej ukochanej babci a ciebie co skłoniło do jego wybrania?

Uwielbiam je też za to że nie jest zbyt popularne, ale teraz co rusz słyszę, że ktoś je wybiera dla córeczki
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:51   #3768
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Asos:

The best way to beat the January blues? Treat yourself to bucketloads of new gear from the sale. With an extra 10% off, you can afford to go wild!
Use promo code JAN10 at checkout.

To chyba juz wszystkie nowe promocje, o ktorych wiem .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:52   #3769
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44535718]Illiosku, skad to negatywne nastawienie? Stracilas zdolnosc wrozenia przez lacza?



---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

10.01-12.01 - 15% znizki na Pat&Rub. Hasło: WEGE

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Douglas:
Thalasso Scurb (85 gr)

Poznaj bestsellerowy Thalasso Scurb – peeling, gwarantujący gruntową regeneracje skóry!
Tylko teraz! Gratis do każdego zamówienia od 89 zł!

KOD: PEELING[/QUOTE]
groszy?

dostałam od listonosza awizo do odbioru paczuchy od Ciebie,więc musze jeszcze po 17ej fatygować się na pocztę
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 13:52   #3770
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44535092]Mnie sie wydaje, ze male szanse, ze S. przygarnie The Balm. S. wprowadza tylko drozsze marki. Tych tanszych zupelnie unika (UD, Too Faced itp.). Obawiam sie, ze pozostanie The Balm na Feelu kupowac.
[/QUOTE]

No nie wiem, u mnie Sephora sprzedaje wlasnie glownie UD, Too Faced a nawet Bourjois, ktore przeciez sa tanie. Nawet w takich malych Sephorach w centrach handlowych, maja tylko swoja marke i wlasnie te tansze jak UD y Too Faced czy MUFE (i tylko te ktore maja na wylacznosc).
Z kolei The Balm sprzedaje inna perfumeria typu Douglas, ale nie Marrionaud.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:55   #3771
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Imię po mojej ukochanej babci a ciebie co skłoniło do jego wybrania?

Uwielbiam je też za to że nie jest zbyt popularne, ale teraz co rusz słyszę, że ktoś je wybiera dla córeczki
Mojej babci bratowa ma tak na imię(bardzo porządna kobieta)a ja chciałam,żeby w mojej rodzinie chociaż córeczka porządna była

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Jak wybrałam te imię to mój już pełnoletni obecnie syn ,powiedział"mamo nie dawaj takiego imienia,to SIARA,Hela w opałach"
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:56   #3772
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
No nie wiem, u mnie Sephora sprzedaje wlasnie glownie UD, Too Faced a nawet Bourjois, ktore przeciez sa tanie. Nawet w takich malych Sephorach w centrach handlowych, maja tylko swoja marke i wlasnie te tansze jak UD y Too Faced czy MUFE (i tylko te ktore maja na wylacznosc).
Z kolei The Balm sprzedaje inna perfumeria typu Douglas, ale nie Marrionaud.
Mowimy tutaj o Polsce. Miazdzaca wiekszosc wizazanek, ktora udziela sie na tym watku mieszka w Polsce.
Poza tym mowa tu o markach na wylacznosc. Burzuj nic do tematu nie wnosi.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

dostałam od listonosza awizo do odbioru paczuchy od Ciebie,więc musze jeszcze po 17ej fatygować się na pocztę

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:07   #3773
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A ja caly czas się zastanawiam, czy nabyć Naked 3. Jedynkę mialam 2 razy i dwa razy sprzedawałam, ale trójka taka kolorystycznie moja, ze mam cohote spróbować, ale i szkoda mi ewentualnie wywalac kase w błotko. Ja wiem, ze allegro it ewentualnie, ale lubie zakupy trafione Szkoda, ze u ans w sklepach nie ma Naked 3, to by sie pomacało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:12   #3774
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ależ wczoraj miałam nieprzyjemną sytuację w Douglasie Poszłam po próbeczkę tenue de perfection i oczywiście nie chciała mi zrobić bo niby nie było nic w testerach. Później zaproponowała mi podkład RBR to ja jej mówię żeby mi zrobiła próbkę to sobie w domu przetestuje, ciemno było, ja zmęczona wpadłam tam na chwilę a ta, że mi na buzię nałoży. Ja jej mówię, że wolę przetestować go na spokojnie, nałożyć rano w świetle dziennym i ponosić trochę w ciągu dnia by zobaczyć jak się zachowuje na twarzy. Ta z naburmuszoną miną, że ona jest wizażystką i że się zna lepiej Mnie to zatkało. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam. Oczywiście na infolinię już dzwoniłam, a jutro się pofatyguje chyba z tym do kierowniczki. Na infolinii rozmawiałam z bardzo miłą Panią sama była zaskoczona tą sytuacją i przyznała mi rację, nawet przepraszała. No kurde mam nadzieję, że tej Paniusi konsultantce dostanie się po
Dodam jeszcze, że wyszłam bez próbki bo tak się zdenerwowałam

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja caly czas się zastanawiam, czy nabyć Naked 3. Jedynkę mialam 2 razy i dwa razy sprzedawałam, ale trójka taka kolorystycznie moja, ze mam cohote spróbować, ale i szkoda mi ewentualnie wywalac kase w błotko. Ja wiem, ze allegro it ewentualnie, ale lubie zakupy trafione Szkoda, ze u ans w sklepach nie ma Naked 3, to by sie pomacało.
Ja też na nią poluje Chyba będę musiała poprosić TŻta żeby mi ją ściągnął z Francji, wcześniej mi tak jedynkę załatwił.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-01-10 o 14:11
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:17   #3775
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja caly czas się zastanawiam, czy nabyć Naked 3. Jedynkę mialam 2 razy i dwa razy sprzedawałam, ale trójka taka kolorystycznie moja, ze mam cohote spróbować, ale i szkoda mi ewentualnie wywalac kase w błotko. Ja wiem, ze allegro it ewentualnie, ale lubie zakupy trafione Szkoda, ze u ans w sklepach nie ma Naked 3, to by sie pomacało.
a znalazłaś gdzieś Naked 3?
bo ja szukam i wszędzie jest wyprzedana, a mam na nią ogromną ochotę
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:18   #3776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4453629 9]a znalazłaś gdzieś Naked 3?
bo ja szukam i wszędzie jest wyprzedana, a mam na nią ogromną ochotę [/QUOTE]

Nie, kolezanka mi w IRL ma kupić.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:56   #3777
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jaki żal czyli one liczyły, że przyjdzie klientka, której wystarczy umizianie dłoni tym podkładem i od razu szybko poleci z nim do kasy?

Mojej sis tak w S chciała podkład guerlain wcisnąć. Dobrała jej odcień o ton za ciemny, dała próbkę, ale powiedziała, że i tak ona powinna mieć jeszcze ciemniejszy nr 4, ale teraz nie mają. Nie muszę dodawać, że już ta 3ka była za ciemna? za takie doradzanie to ja senkju!
Z tymi zbyt ciemnymi podkładami to jest u nas jakaś plaga. Rozumiem, że nie każdemu musi się podobać jasna cera, ale nikt się raczej od stóp do głów podkładem nie wysmaruje. Tymczasem dobieranie zbyt ciemnych odcieni to norma - "bo pani taka blada", "trochę kolorku się pani przyda" itd. Swoją historię sprzed lat już opisywałam (o "opalonym" kolorze); ostatnio widziałam jak panie w S. malowały jakąś dziewczynę i też przerabiały ją na Mulatkę. Ale to jeszcze nic, bo pani stojąca przy kasie miała szyję w odcieniu ciepłym i żółtawym a twarz w zbyt ciemnym, chłodnym beżu. Do tego obowiązkowy eyeliner i czerwone usta. Smutno to wyglądało
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:26   #3778
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z tymi zbyt ciemnymi podkładami to jest u nas jakaś plaga. Rozumiem, że nie każdemu musi się podobać jasna cera, ale nikt się raczej od stóp do głów podkładem nie wysmaruje. Tymczasem dobieranie zbyt ciemnych odcieni to norma - "bo pani taka blada", "trochę kolorku się pani przyda" itd. Swoją historię sprzed lat już opisywałam (o "opalonym" kolorze); ostatnio widziałam jak panie w S. malowały jakąś dziewczynę i też przerabiały ją na Mulatkę. Ale to jeszcze nic, bo pani stojąca przy kasie miała szyję w odcieniu ciepłym i żółtawym a twarz w zbyt ciemnym, chłodnym beżu. Do tego obowiązkowy eyeliner i czerwone usta. Smutno to wyglądało
daj spokój te ich makijaże to już mały horror jest...chociaż i tak o mało zawału nie dostałam w Douglasie. Poszłam zobaczyć czy mają perfumy, które mi się podobają i słyszę ktoś za mną stoi i pyta się czy mi pomóc, obracam się i......szczęka w dół. Blondynka, bardzo delikatnej urody, a makijaż taki, że tragedia....czarne oczy, tak nawalone czarnego cienia, że wyglądała jakby jej ktoś węglem przywalił, do tego tona brązera na policzki i czerwona szminka...aż mnie zatkało...
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ależ wczoraj miałam nieprzyjemną sytuację w Douglasie Poszłam po próbeczkę tenue de perfection i oczywiście nie chciała mi zrobić bo niby nie było nic w testerach. Później zaproponowała mi podkład RBR to ja jej mówię żeby mi zrobiła próbkę to sobie w domu przetestuje, ciemno było, ja zmęczona wpadłam tam na chwilę a ta, że mi na buzię nałoży. Ja jej mówię, że wolę przetestować go na spokojnie, nałożyć rano w świetle dziennym i ponosić trochę w ciągu dnia by zobaczyć jak się zachowuje na twarzy. Ta z naburmuszoną miną, że ona jest wizażystką i że się zna lepiej Mnie to zatkało. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałam. Oczywiście na infolinię już dzwoniłam, a jutro się pofatyguje chyba z tym do kierowniczki. Na infolinii rozmawiałam z bardzo miłą Panią sama była zaskoczona tą sytuacją i przyznała mi rację, nawet przepraszała. No kurde mam nadzieję, że tej Paniusi konsultantce dostanie się po
Dodam jeszcze, że wyszłam bez próbki bo tak się zdenerwowałam[COLOR="Silver"]


Ja też na nią poluje Chyba będę musiała poprosić TŻta żeby mi ją ściągnął z Francji, wcześniej mi tak jedynkę załatwił.
o lol
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44535092]Tez nie lubie .


Mnie sie wydaje, ze male szanse, ze S. przygarnie The Balm. S. wprowadza tylko drozsze marki. Tych tanszych zupelnie unika (UD, Too Faced itp.). Obawiam sie, ze pozostanie The Balm na Feelu kupowac.

[/QUOTE]
okaże się, wtedy zostanie tylko Douglas, a wiem, że w usa TheBalm jest w Sephorze, więc może by się u nas też skusili? ale online zawsze da się kupić bo pełno sklepów internetowych ma w ofercie TheBalm także z tym problemu nie będzie
na feelu mają jednak ceny wyższe i to średnio o 15zł więc sensu przepłacać nie ma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:44   #3779
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A propos ciemnych podkładów, mam w pracy dziewczynę (jest nowa), która ma twarz jak mulatka, a reszta skóry jest w normalnym odcieniu europejskim. Do tego włosy ufarbowane na czarno. Wygląda to okropnie, podejrzewam, że wyznaje podobną zasadę co panie z S., podkładem trzeba się opalić
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:57   #3780
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez mam ten problem i jeszcze robi mi oko pandy wiecej nie kupie
They're real tez mi czasem pande robi, ale wystarczy, ze poloze na niego warstwe Clinique Lash Power i trzyma sie pancernie. Normalnie to nie lubie kombinowac z tuszami, ale ten jest na tyle fajny, ze warto

Cytat:
no wlasnie w moim Douglasie Bobbi Brown hojnie i chetnie obdarowuje probkami zawsze jak zapytam to dostaje
W Debenhamsie tez nie mam takiego problemu.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.