Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 07:53   #3211
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym Acne Derm bo mi Pani w aptece powiedziala ze to jest typowo na tradzik a nie na przebarwienia.
Co do Pań a aptece, to... brałabym na nie poprawkę - gdy dałam receptę na Locacid wyciągnęła tubkę kremu Locoid i próbowała mi wmówić, że na to właśnie mam receptę... ale dopiero jak powiedziałam jej, żeby sobie przeliterowała to co ma na recepcie to się zreflektowała, bo "tak podobnie wygląda"...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:03   #3212
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym Acne Derm bo mi Pani w aptece powiedziala ze to jest typowo na tradzik a nie na przebarwienia.
A jakie macie zdanie, wybiela przebarwienia? i wogole to bardzo wysusza? i niewiem czy stosowany co 2,3 dzien cos wogole da bo musze jeszcze wcisnac retinal i nawilzacz ummm
dzieki
Witam
Ja dodałam AD do swoich mazideł jakieś 3 tyg temu Zdecydowanie wybiela przebarwienia! Moje "plamy" na brodzie powstałe na skutek dłubania przy róznych syfkach zdecydowanie zbladły i praktycznie juz ich nie widać, a były to na prawde spore rozlewiska plam a nie jakies małe kropeczki
Polecam! Ja nie widze po AD jakiegoś duzego przesuszenia ale i tak na wszelki wypadek nawilżam skórę humektanem (ale nie codziennie). Może właśnie dlatego nie widze przesuszenia
AD stosuje 2, 3 razy w tygodniu. Pozostałe dni effaclar K.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:09   #3213
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dzieki Wielkie Dziewczyny bardzo mi pomoglyscie, dzisiaj lece kupic AD
Pozdrawiam
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:07   #3214
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dzis nie posmarowalam sie filtrem tylko nalozylam krem oraz fluid i powiem ze zauwazylam ze skora mi bardziej oddychala nie czulam tej nieprzyjemnej ciezkosci ....
chyba tez filtr nie jest dla mnie
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:59   #3215
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

:conf used:
Wczoraj wieczorem nałożyłam Effaklar AI zamiast K na całą twarz. Pomyliłam saszetki (próbki) i wskutek tego dziś mam wysyp na twarzy. Dziwne, bo po Effaklar K nic się nie działo i nie mam właściwie problemu z pryszczami tylko z zaskórnikami.
To znaczy,że Eff. AI mnie uczulił, czy też "wywalił" całe podskórne zło na zewnątrz i mam się nie przejmować???
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:06   #3216
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
a serum z wit C te z BU wybieli mi przebarwienia? bo mam to serum i stosuje rano pod filtry od 2 dni
Tak, też
Potrzeba trochę więcej czasu niż 2 dni ale naprawdę działa
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:26   #3217
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

poza tym, ze z dnia na dzien przestalam sie zupelnie luszczyc i ze narazie nie widze zadnych innych efektow [tak wiem trzeba czekac ] to musze powiedziec ze zakochalam sie w zapachu effaclaru normlanie moglabym siedziec z tubka w nosie i wachac
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:29   #3218
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
poza tym, ze z dnia na dzien przestalam sie zupelnie luszczyc i ze narazie nie widze zadnych innych efektow [tak wiem trzeba czekac ] to musze powiedziec ze zakochalam sie w zapachu effaclaru normlanie moglabym siedziec z tubka w nosie i wachac
A dla mnie zapach to jedne z podstawowych minusów - po 5 miesiącach już przywykłam (co nie znaczy, że go polubiłam). Ale i tak jest jest o niebo lepiej niż przy Lysanelu
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:55   #3219
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
:conf used:
Wczoraj wieczorem nałożyłam Effaklar AI zamiast K na całą twarz. Pomyliłam saszetki (próbki) i wskutek tego dziś mam wysyp na twarzy. Dziwne, bo po Effaklar K nic się nie działo i nie mam właściwie problemu z pryszczami tylko z zaskórnikami.
To znaczy,że Eff. AI mnie uczulił, czy też "wywalił" całe podskórne zło na zewnątrz i mam się nie przejmować???
Zrobiłam to samo chyba miesiąc temu, z tym, że pomyliłam active c z AI. Też mnie obsypało.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 00:42   #3220
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ziola nie uczulil Cie on wlasnie w ten sposob dzial ze wywala w bardzo szybkim tempie wsyztsko co masz na twarzy i w ten sposob ja oczyszcza. Ten krem z tego co wiem jest preparatem punktowym i wlasnie tak leczy krostki ze szybciutko je wywala wiec szybciej gina.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:39   #3221
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Ziola nie uczulil Cie on wlasnie w ten sposob dzial ze wywala w bardzo szybkim tempie wsyztsko co masz na twarzy i w ten sposob ja oczyszcza. Ten krem z tego co wiem jest preparatem punktowym i wlasnie tak leczy krostki ze szybciutko je wywala wiec szybciej gina.
Mam wysyp po Effaclarowy (5 pryszczy(ków) ) koło ust, że też mi A.I. nie przyszedł do głowy . Zaraz ide smarować.
I chyba konczę używanie E.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 18:27   #3222
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Uzylam Effa juz 3 razy.
hmm. zapach jest piekny.

Ale.. twarz jest dziwna. pryszczy duzo,ale mam okres wiec to tez przyczyna.skora niby jakby ciut ma inny koloryt, niby roniwejszy,ale za to jest czerowna.
ale! uparcie bede stosowac dalej, bo chyba tak musi byc....

a, no i zaczynam sie luszczyc. nie za szybko?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:44   #3223
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ja czekam na łuszczenie 5 miesięcy i chyba się już nie doczekam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 06:29   #3224
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
ja czekam na łuszczenie 5 miesięcy i chyba się już nie doczekam
podobno ma opóźniony zapłon
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 07:52   #3225
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
a, no i zaczynam sie luszczyc. nie za szybko?
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
ja czekam na łuszczenie 5 miesięcy i chyba się już nie doczekam
Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
podobno ma opóźniony zapłon
Ja przy Effaclarze nie łuszczyłam się w ogóle, a po jednym zastosowaniu retinoidów popchniętych Acne Dermem wyglądałam jak jaszczurka - Eff jest delikatny, więc nie każdy się po nim łuszczy

p.s.
tomama a jakbyś dorzuciła do Effa AD? Wtedy działa rewelacyjnie i barrrrdzo szybko
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:39   #3226
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
J

tomama a jakbyś dorzuciła do Effa AD? Wtedy działa rewelacyjnie i barrrrdzo szybko
pewnie tak -ale ja nie mam trądziku, blizn ani przebarwień, chciałam Eff. trochę zmniejszyć pory i wygadzić twarz. W sumie mi się udało ale to ostanie pryszcze trochę mnie zdenerwowały i chyba zrobię przerwę do jesieni
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:41   #3227
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
pewnie tak -ale ja nie mam trądziku, blizn ani przebarwień, chciałam Eff. trochę zmniejszyć pory i wygadzić twarz. W sumie mi się udało ale to ostanie pryszcze trochę mnie zdenerwowały i chyba zrobię przerwę do jesieni
Szczerze? Mi AD najbardziej pomógł na zamknięcie porów, które Eff oczyścił - naprawdę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:55   #3228
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
pewnie tak -ale ja nie mam trądziku, blizn ani przebarwień, chciałam Eff. trochę zmniejszyć pory i wygadzić twarz. W sumie mi się udało ale to ostanie pryszcze trochę mnie zdenerwowały i chyba zrobię przerwę do jesieni
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Szczerze? Mi AD najbardziej pomógł na zamknięcie porów, które Eff oczyścił - naprawdę
Mi AD rónież pomaga na zaskórniki Wspomagany tonikiem z kwasami 2x w tygodniu usuwa zaskórniki i zmniejsza pory
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:57   #3229
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mi AD rónież pomaga na zaskórniki Wspomagany tonikiem z kwasami 2x w tygodniu usuwa zaskórniki i zmniejsza pory
Dokładnie, na ulotce jest nawet napisane, że działa antyzasórnikowo Więc warto, bo przebarwienia i trądzik to jedno, ale krem na szerokie spektrum działania, a za tę cenę warto zaryzykować (byleby nie stosować razem z retinoidami )
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 09:00   #3230
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mi AD rónież pomaga na zaskórniki Wspomagany tonikiem z kwasami 2x w tygodniu usuwa zaskórniki i zmniejsza pory
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Szczerze? Mi AD najbardziej pomógł na zamknięcie porów, które Eff oczyścił - naprawdę
Dzięki, spróbuję jesienią. Nie filtruję się aż tak sumiennie, żeby ryzykować z AD wiosną
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 09:52   #3231
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja przy Effaclarze nie łuszczyłam się w ogóle, a po jednym zastosowaniu retinoidów popchniętych Acne Dermem wyglądałam jak jaszczurka - Eff jest delikatny, więc nie każdy się po nim łuszczy

p.s.
tomama a jakbyś dorzuciła do Effa AD? Wtedy działa rewelacyjnie i barrrrdzo szybko
piękna, porównując z hardkorowymi specyfikami to eff też mnie nie wysuszał i okazał się być chyba zdecydowanie za słaby.
fakt miałam jakimś tam wysyp (używałam z AD), nie wyglądałam za ciekawie i poskończeniu tuby odstawiłam.
teraz przymierzam się do odnowienia znajomości z AD i zastanawiam się ponownie nad eff, głównie żeby uspokoić swoje sumienie, że nie używam innych kwasów oprócz kwasu glikolowego.
a z drugiej strony zaskórniki mnie męczą, a nie chcę toniku z BU tylko krem, no a poza tym to próbuję usystematyzować moją wiosenną pielęgnację (na pewno do końca czerwca jadę z kwasami )

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
pewnie tak -ale ja nie mam trądziku, blizn ani przebarwień, chciałam Eff. trochę zmniejszyć pory i wygadzić twarz. W sumie mi się udało ale to ostanie pryszcze trochę mnie zdenerwowały i chyba zrobię przerwę do jesieni
tomama, ja też nigdy nie miałam i nie mam trądziku.
teraz w zasadzie z daleka wyglądam bardzo, bardzo przyzwoicie gorzej z bliska
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:10   #3232
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
tomama, ja też nigdy nie miałam i nie mam trądziku.
teraz w zasadzie z daleka wyglądam bardzo, bardzo przyzwoicie gorzej z bliska
Ja od jakiegoś czasu, gdy zauważyłam, że regularna pielęgnacja naprawde daje efekty codziennie się smaruję, wcieram itd

Ja nawet z bliska wyglądam całkiem nieźle, byleby nie podchodzić na mniej niż pół metra

Co do Effa, to dopiero jak nakładam AD i Locacid to widzę, że Eff nawet nawilzał troszkę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:30   #3233
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

stosuję Effa od tygodnia głównie na noc, na razie wysypu brak, skóra lekko mi się łuszczy na nosie, raniutko pory pieknie zamknięte a buźka gładziutka
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:30   #3234
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja przy Effaclarze nie łuszczyłam się w ogóle, a po jednym zastosowaniu retinoidów popchniętych Acne Dermem wyglądałam jak jaszczurka - Eff jest delikatny, więc nie każdy się po nim łuszczy
to tak jak ja,po kwasach zero łuszczenia-a tylko jak dodam jakiś inny specyfik(w moim przypadku Differin),błyskawicznie sie łuszcze... -myśle że to może być wynikiem tego że,kwasy sprawiają ze skóra staje sie troszke cieńsza,wiec moze silniejsze składniki zawarte w maściach/żelach lepiej się wchłaniają i tym samym lepiej działają
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:38   #3235
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mam wysyp po Effaclarowy (5 pryszczy(ków) ) koło ust, że też mi A.I. nie przyszedł do głowy . Zaraz ide smarować.
I chyba konczę używanie E.
Ja posiadam i ten i ten Effaclar ale narazie uzywam tylko A bo chodze na maski glikolowe wiec nie chce przesadzic no ale w kazdym badz razie dzis rano ubudzilam sie z mega wielkim pryszczem kolo nosa a po kilku godzin od posmarowanie Effaclarem A intruza nie bylo wiec akurat ten dziala bardzo szybko i wg mnie na prawde skutecznie teraz chyba przy tych kwasach u kosmetyczki zaczne go smarowac na cala buzie to szybciej powylazi to wszystko co tam siedzi i moze pozniej jak juz zaczne stosowac Effaclar K to da lepsze wfekty
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:30   #3236
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dokładnie, na ulotce jest nawet napisane, że działa antyzasórnikowo Więc warto, bo przebarwienia i trądzik to jedno, ale krem na szerokie spektrum działania, a za tę cenę warto zaryzykować (byleby nie stosować razem z retinoidami )
Jak to? nie mozna stosowac AD z retinolidami? ale w ten sam dzien czy naprzemiennie? bo ja uzywam jeden dzien AD a drugi Diacneal - nie mozna tak?
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:40   #3237
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Jak to? nie mozna stosowac AD z retinolidami? ale w ten sam dzien czy naprzemiennie? bo ja uzywam jeden dzien AD a drugi Diacneal - nie mozna tak?
Diacneal jest wbrew pozorom delikatny w dzialaniu zawiera retinaehyd, hihi chodzilo raczej o retinoidy na recepte ktore sa mocne i mocno zluszczaja i dolozenie dotatkowo acne dermu to mega luszczenie i mozna podraznic buzie, ja po 2 uzyciach zoraku mega sie luszcze ale mialam 2 dni przerwy i dzis acne dowale - pierwszy raz
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:09   #3238
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Diacneal jest wbrew pozorom delikatny w dzialaniu zawiera retinaehyd, hihi chodzilo raczej o retinoidy na recepte ktore sa mocne i mocno zluszczaja i dolozenie dotatkowo acne dermu to mega luszczenie i mozna podraznic buzie, ja po 2 uzyciach zoraku mega sie luszcze ale mialam 2 dni przerwy i dzis acne dowale - pierwszy raz

chyba ze tak ja zaczne mocniejsze po wakacjach zeby skora sie przyzwyczaila to lzejszych narazie. Marea a moge w wieku 28 lat stosowac juz retin-A? bo kosmetyczki roznie mowia, moja znajoma kosmetyczka mowi ze nie powinnam za wczesnie stosowac mocnych kremow przeciwzmarszczowych chyba ze jako kuracje np. jedno opakowanie i koniec
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:18   #3239
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
chyba ze tak ja zaczne mocniejsze po wakacjach zeby skora sie przyzwyczaila to lzejszych narazie. Marea a moge w wieku 28 lat stosowac juz retin-A? bo kosmetyczki roznie mowia, moja znajoma kosmetyczka mowi ze nie powinnam za wczesnie stosowac mocnych kremow przeciwzmarszczowych chyba ze jako kuracje np. jedno opakowanie i koniec
a ty masz problem z krostkami? tradzikiem? wiesz dziewczyny uzywaja prewencyjnie, aby zminimalizowac luszczenie stosuja nie czesciej niz 2 razy w tyg. mozesz nawet to zredukowac do 1 razu w tyg, zawsze lepiej wzmocnic skore, a retinoidy wlasnie to robia, powoduja ze skora przy dlugotrwalym stosowaniu jest grubsza bardziej elastyczna i powinnas je juz na stale wtedy wprowadzic, czyli uzywac do konca zycia z malymi przerwami dzieki temu zmarszczki pojawia sie pozniej, cera bedzie dluzej ladna i elastyczna
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:24   #3240
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
a ty masz problem z krostkami? tradzikiem? wiesz dziewczyny uzywaja prewencyjnie, aby zminimalizowac luszczenie stosuja nie czesciej niz 2 razy w tyg. mozesz nawet to zredukowac do 1 razu w tyg, zawsze lepiej wzmocnic skore, a retinoidy wlasnie to robia, powoduja ze skora przy dlugotrwalym stosowaniu jest grubsza bardziej elastyczna i powinnas je juz na stale wtedy wprowadzic, czyli uzywac do konca zycia z malymi przerwami dzieki temu zmarszczki pojawia sie pozniej, cera bedzie dluzej ladna i elastyczna
Ja nie mam wogole tradziku, nigdy nie mialam, mam tylko wagry i ostatnio jakos rozszerzone pory bo zawsze mialam tlusta cere, pozatym duzo sie kiedys opalalam wiec mam troszke piegow i to wszystko, ropne niespodzianki to bardzo zadko jak cos zjem pewnie lub przed okresem i tez nie zawsze. A skora mi sie nie przyzwyczai do tych mocnych retinoidow ze w wieku 40 lat nie bedzie juz na mnie nic dzialalo?
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.