Solarium & Zdrowa cera - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 17:25   #571
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
post widzialam ale link mi nie działa
przezyj taki stres jaki panuje u mnie w domu.. bo to szokiem nie jest. a ze rzecz ulatwilam... nie bede wchodzila w szczegoly, bo i tak nie warto. Kto wie, ten wie i koniec.
Nie rozumiem tego co piszesz i zaprzeczasz sama sobie. Twierdzisz,że sytuacja u Ciebie w domu jest taka,że można osiwieć albo też zestrzeć się,a jednocześnie piszesz o tym,że ludzie dają Ci mnie lat niż masz w rzeczywistości. Jedno zaprzecza drugiemu ....

Cytat:
I nie rozumiem jednego (kolejny offtopic). Dlaczego ludzie za wszelką cene chcą wyglądać młodziej niż jest w rzeczywistości? Ta.. dlugowiecznośc, wiecznie wyglądać pięnie i młodo - wzór kreowany przez media. Kiedyś tego problemu nie było, jak i ublizania grubym i chudym.
Twoje off topy są dobijające i dołujące. Mam wrażenie,że swoimi postami chcesz nam pokazać jak los Ciebie i Twoją rodzinę ciężko doświadczył,ale wierz mi w każdym domu domu zdarzą się ludzkie dramaty. Mogłybyśmy się policytować, która ma bardziej popaprane życie,ale nie w tym rzecz.Dlatego daj sobie na wstrzymanie ..... Myślę,że większość osób udzielających się w tym wątku nie chce z Tobą dyskutować na temat Twoich problemów rodzinnych lub też dlaczego ludzie Ci ubliżają,bo jesteś chuda. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na takie rozmowy to na pewno znajdzie Twój wątek na plotkowym.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 17:31   #572
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Chcialem nawiazac jeszcze do tematu solarium vs tradzik,tzn musze zgodzic sie z Ms Lara,tez rowniez jak i Ona sadze,ze jesli ktos ma naprawde sporawe problemy z cera i nic mu nie pomaga ,to solara jest dobrym wyjsciem.Sam niedawno mialem sie juz do tego "zastosowac",tzn tez zaczac chodzic sobie regualrnie na solare ,zeby tradzik mi dal spokoj.Oczywiscie nie zrozumcie mnie zle,wiem,na jakiej zasadzie to dziala,jakie sa negatywne skutki i wogole,na jakiej zasadzie ta rzekoma poprawa cery jest.Jednak szczerze mowiac,lepsze takie wyjscie niz np Izotek ktory mi pewnymi czasy moja derm polecala.Mozliwe,ze po Izoteku tradzik ustapilby calkowicie i nie wrocil,ale dac 4tys. zl.za kuracje czyms co moze mi dodatkowo rozwalic watrobe ,i niewiem,co jeszcze zrobic z moim organizmem w przyszlosci-to jest przegiecie lekkie.Dlatego tez nie rozumiem,czemu tak krytykujecie Ms Lare,za to jak postepuje-chce chodzic na solarium,to OK jej sprawa przeciez, niech sobie chodzi-kazdy robi to co uwaza za sluszneLepsza opalona cera z przebarwieniami niz trupio blada z przebarwieniami,wiem bo sam przerabialem niedawno ten temat,i zreszta nadal resztki jego przerabiam,ze sie tak wyrazepzdr
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:34   #573
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Michał 84 są gusta i gusciki, ale istnieje też coś takiego jak samoopalacze i zabiegi wybielajace , kremy czy w saloneie lub u dermatologa.izotex nie jest jedynym lekeim na trądzik. oczywiście ze to sprawa tego co chodzi na solarę, ale niech sobie chociaż dadzą powiedzieć ze szkodzi.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:38   #574
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Twoje off topy są dobijające i dołujące. Mam wrażenie,że swoimi postami chcesz nam pokazać jak los Ciebie i Twoją rodzinę ciężko doświadczył,ale wierz mi w każdym domu domu zdarzą się ludzkie dramaty. Mogłybyśmy się policytować, która ma bardziej popaprane życie,ale nie w tym rzecz.Dlatego daj sobie na wstrzymanie ..... Myślę,że większość osób udzielających się w tym wątku nie chce z Tobą dyskutować na temat Twoich problemów rodzinnych lub też dlaczego ludzie Ci ubliżają,bo jesteś chuda. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na takie rozmowy to na pewno znajdzie Twój wątek na plotkowym.
no na plotkowe to raczej.

a Ty chcesz wyglądać staro? nie chcesz robić niczego co uczyni Cię młodszym ?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:41   #575
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
Michał 84 są gusta i gusciki, ale istnieje też coś takiego jak samoopalacze i zabiegi wybielajace , kremy czy w saloneie lub u dermatologa.izotex nie jest jedynym lekeim na trądzik. oczywiście ze to sprawa tego co chodzi na solarę, ale niech sobie chociaż dadzą powiedzieć ze szkodzi.
Aniołku poczytaj trochę postów Michała to będziesz wiedziała,że stosowała wiele wiele wiele rzeczy,a jego post napisany wyżej mnie zdziwił

Cytat:
a Ty chcesz wyglądać staro? nie chcesz robić niczego co uczyni Cię młodszym ?
To jest pytanie do mnie czy do Karolcy?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 18:54   #576
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Nie rozumiem tego co piszesz i zaprzeczasz sama sobie. Twierdzisz,że sytuacja u Ciebie w domu jest taka,że można osiwieć albo też zestrzeć się,a jednocześnie piszesz o tym,że ludzie dają Ci mnie lat niż masz w rzeczywistości. Jedno zaprzecza drugiemu ....

Twoje off topy są dobijające i dołujące. Mam wrażenie,że swoimi postami chcesz nam pokazać jak los Ciebie i Twoją rodzinę ciężko doświadczył,ale wierz mi w każdym domu domu zdarzą się ludzkie dramaty. Mogłybyśmy się policytować, która ma bardziej popaprane życie,ale nie w tym rzecz.Dlatego daj sobie na wstrzymanie ..... Myślę,że większość osób udzielających się w tym wątku nie chce z Tobą dyskutować na temat Twoich problemów rodzinnych lub też dlaczego ludzie Ci ubliżają,bo jesteś chuda. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę na takie rozmowy to na pewno znajdzie Twój wątek na plotkowym.
wiesz, staram sie przez to wszystko przebywac w domu jak najmniej i uciekam od tych problemów bo bym leciała na psychotropach (niewiele brakowało na początku, ale niewazne)
offtopy beda dobijające i dolujace bo caly ten wątek taki się zrobil. W kołko to samo. Od początku do końca. Jak juz robi sie spokojnie i ucieka gdzies w zapomnienie, to ktos musi zacząć od początku. Cieżko jest przecyztać?
Tez niewazne, bo zacznie sie nastepna NIEPOTRZEBNA dyskusja.
Uciekam stad bo jak dla mnie nie ma sensu dalsza dyskusja na moj temat.
Swoją drogą, nie pojmuje czego ty sie czepiasz? nie podoba sie cos czy jak?
Gdybym miała byc niemiła powiedziałabym, ze chyba mama cie nie kochała. ale nie znam cie i nie bede sie wypowiadała. szkoda mojego czasu.
Starczy mi pozytywna muzyka w tle.
Dobranoc.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 19:03   #577
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
To jest pytanie do mnie czy do Karolcy?
tylko nie karolcy
"karolca" to tylko literówka sprzed kilku lat, ktora przyjeła sie jako nick przy odmianie niech bedzie tak jak "karolcia" a nie po amerykansku (przez twarde N ).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 19:08   #578
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
offtopy beda dobijające i dolujace bo caly ten wątek taki się zrobil. W kołko to samo. Od początku do końca. Jak juz robi sie spokojnie i ucieka gdzies w zapomnienie, to ktos musi zacząć od początku. Cieżko jest przecyztać?
Sama podbijasz ten wątek,więc masz te swoje zasługi w odnawianiu tej dyskusji. Dla mnie ten wątek nie jest dobijający i dołujący dopóki czytam w nim wypowiedzi obu stron na temat solariów,a nie na temat tego na co jest chory mój brat (aaaa widzisz ja też mam chorego brata).

Cytat:
Tez niewazne, bo zacznie sie nastepna NIEPOTRZEBNA dyskusja.
Uciekam stad bo jak dla mnie nie ma sensu dalsza dyskusja na moj temat.
Swoją drogą, nie pojmuje czego ty sie czepiasz? nie podoba sie cos czy jak?
Nieustannie w tym wątku piszesz o swoich problemach rodzinnych, zdrowotnych. Jesteś autorką wielu jak sama piszesz niepotrzebnych off topów. Czego się czepiam? Tego,że każdy z nas ma swoje problemy życiowe, zdrowotne, a to nie jest wątek od tego,by się użalać nad sobą i nad swoim życiem. Nie ja jedna,bo już wcześniej ktoś Ci zwrócił uwagę, chciałabym czytać coś innego niż Twoje problemy. Swoimi wypowiedziami dołujesz mnie i inne osoby, które to czytają,a czują się pewnie niezręcznie i kołacze się im w głowie pytanie-A co mnie to obchodzi?

Cytat:
Gdybym miała byc niemiła powiedziałabym, ze chyba mama cie nie kochała.

Piszesz jakby moja mama umarła. Ucieszy się,że pochowałaś ją za życia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 19:13   #579
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez natii4
Sama podbijasz ten wątek,więc masz te swoje zasługi w odnawianiu tej dyskusji. Dla mnie ten wątek nie jest dobijający i dołujący dopóki czytam w nim wypowiedzi obu stron na temat solariów,a nie na temat tego na co jest chory mój brat (aaaa widzisz ja też mam chorego brata).

Nieustannie w tym wątku piszesz o swoich problemach rodzinnych, zdrowotnych. Jesteś autorką wielu jak sama piszesz niepotrzebnych off topów. Czego się czepiam? Tego,że każdy z nas ma swoje problemy życiowe, zdrowotne, a to nie jest wątek od tego,by się użalać nad sobą i nad swoim życiem. Nie ja jedna,bo już wcześniej ktoś Ci zwrócił uwagę, chciałabym czytać coś innego niż Twoje problemy. Swoimi wypowiedziami dołujesz mnie i inne osoby, które to czytają,a czują się pewnie niezręcznie i kołacze się im w głowie pytanie-A co mnie to obchodzi?

Piszesz jakby moja mama umarła. Ucieszy się,że pochowałaś ją za życia
o rety... czy ja gdziekolwiek sie nad sobą uzalam. ciesze sie ze swojego zycia! ciesze sie z tego kim jestem.
ehh.. swoja drogą nikogo za zycia nie pochowalam. jesli tak bardzo wzbudzilam twoją bulwersacje to przykro mi. btw. czas przeszly o niekochaniu nie jest zamierzony :| i nie widze powodów aby się smiac.
Nie psuje dobrego humoru.
...Sayonara
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 20:21   #580
Uni
Przyczajenie
 
Avatar Uni
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Tigretta! DZIĘKI!!!

RAY dziewczyno jesteś inteligentna - błagam nie rób z siebie przekupy. Wypuszczają cię a ty się dajesz.

Wszechobecne wyśmiewanie ludzi że jakoby słońce czy solarium nie pomagały na trądzik. Te z was które się z tym nie zgadzają = TWIERDZĄ ŻE TO KATEGORYCZNA BZDURA - szczerze: miałyście takie problemy? Nie mówię tu o 5 "syfkach" na krzyż. Mówię o problemach które mają wpływ na was. Czyli na to jak o sobie myślicie.
Poza tym jeszcze 10 lat temu dermatolodzy ludziom z trądzikiem wręcz polecali słoneczko. Czym jest trądzik? Ano zatkanymi porami na tłustej cerze, trochę kurzu i proszę infekcja (maksymalny skrót do którego pewno się przyczepicie). Co robi słoneczko? Wysusza skórę. Więc co? Pomaga.

Kolejna wszechobecna rzecz: JA WIEM JESTEM KOSMETYCZKĄ. OK wiesz bo co? Bo ktoś ci powiedział. Bo tamtemu komuś też ktoś powiedział i on później zrobił sobie papierek i on mówi teraz innym. Oni napisali o tym książki na potrzeby nauczania etc. Napisali książki na podstawie badań lub na potrzeby aktualnego trendu. (Zeżrecie mnie za to coś czuję... )

Przyznam szczerze że dobre pare lat temu miałam koszmarne problemy ze skórą (chwała że minęły z wiekiem) i co? Kochałam lato. W lecie wystawiałam się na słoneczko i wszystkie "syfy" goiły się 5 razy szybciej. Czemu? Bo pod wpływem promieni UV skóra tworzy się szybciej - stare jak świat tylko nikt o tym jakoś nie mówi - nie przyjęło się, było niewygodne diabli wiedzą.

Powiem wam szczerze że bardziej przekonuje mnie stwierdzenie solarium i zdrowa skóra niż solarium czy zdrowa skóra. Dziewczyny wypowiadające się za tym że solarium im pomaga w zwalczeniu trądziku, syfków, krostek czy jak zwał tak zwał użyły póki co najmocniejszego argumentu: WIEM SPRAWDZIŁAM NA SOBIE. I nie sądzę żeby ganiały na to solarium 5 razy w tygodniu na 10min. Raczej raz w tygodniu albo jeszcze rzadziej na 5 do 8 minut. Ja im wierzę. Przekonały mnie. Dlaczego? Sama 10 lat temu korzystałam z solarium naturalnego na syfki SŁOŃCA i po 10 latach wyglądam fajnie. Nie mam zmarszczek pt kurze łapki choć bardzo często się śmieję. Lubię się. Nie mam zmarszczek jak niektóre moje koleżanki które nie biegały na każdy promyk słonka z obawy że się zestarzeją za szybko.

Dziewczyny - KOSMETYCZKI - błagam nie zapierajcie się jak osiołki przy tym co ktoś wam powie. Nie radźcie nikomu niczego czego nie sprawdziłyście na sobie. Użyjcie głowy we właściwym celu i bo nie jesteście głupie. Starczy. I tak sobie pewno przechlapałam. Cóż - przeżyję.
Uni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:25   #581
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

A ja OT - Emilia 1 jak zrobiłaś żę z aniłołka andrzejka jesteś Emilką ? Czy to wiąże sie z tym że jesteś Modką?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 21:28   #582
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Czytam ten watek i az mi słabo jakie tu glupoty niektore wypisuja, Ray i Emilia1 podziwiam naprawde za cierpliwosc
najśmieszniejsze ze tyle jest pisane o tym ze promienie UVA i UVB są szkodliwe i wszystkie skutki jakie one powoduja a nagle co chwile wypowiedzi typu " tak wiem ze sa solarium jest szkodliwe ale na mnie bardzo dobrze dziala na tradzik" dziewczyny jak wam tak trudno to zrozumiec to wbijcie sobie do glowy ze to sa FAKTY a z faktami sie nie dyskutuje, a faktem jest ze solarium jest szkodliwe !! nikt wam nie zabrania chodzic na solarium i za kilka lub kilkanascie lat wygladac jak spieczone skwarki ale prosze was nie wypisujcie bzdur
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:40   #583
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez uskow
A ja OT - Emilia 1 jak zrobiłaś żę z aniłołka andrzejka jesteś Emilką ? Czy to wiąże sie z tym że jesteś Modką?
Ja Ci odpowiem z punktu technicznego

Zmienic kazdego nicka moze wylacznie admin forum, z zachowaniem calego wirtualnego dobytku na forum a mozliwe jest to dlatego, ze forum rozpoznaje userow po ID ( numer nadaje przy zakladaniu konta ) ktorego nazwe mozna dowolnie zmieniac czyli nicka Dla bazy nadal jest to ten sam user o ID np. 12345 - nick nie ma wielkiego znaczenia w tym przypadku ale nie moze sie powtarzac na forum.
Mozna tez z np. 2 ID ( 2 userow) zrobic jednego.


Takie cuda to tylko z panelu admina.

aniolekandrzejka1 v Emilia1

ps. nie "krzyczec" za off topic na solarium i UV sie nie znam

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:45   #584
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

chyba nie potrzebnie wdaje sie w dyskusje ale na prawde nie mowie tego by komus dogrysc.. po prostu moja natura taka ze lubie wyjasniac ludziom skoro wiem wiecej.... co do uni tak sie sklada slonce ze ja duzo rzeczy wyprobowlama na sobie ... jeste tradzikowcem raczej bylam... w wieku dorstania i do 29 roku zycia tez mialam bardzo duzy tradzikprzyjelam wszystkie mozliwe antybiotyki ze znam je na pamiec jak dermatolog... wiec wiem co to walka z tradzikiem ale tez wiem ze solarium to tylko objawy pokonuje ale na jak dlugo????? po odstawieniu solarium same zauwazycie ze skora bedzie szara a pory bardziej zapchane i wiecej "syfków" ale to wybor wasz... i druga sprawa co innego troche sloneczka w ciaguata a co innego lezec godzinami na solancu i smazyc sie do poparzenia albo chodzic na solarium dwa razy w tyg...
ja juz nie ebde pisac efektow bo juz tyle razy byly podane

i tak jak mowie bzdur na studiach nie ucza ... to nie jest ze ktos komus powiedzial to sa lata badan dermatologow chemikow i lekarzy i kosmetologow.. to sa udokumentowane fakty nawetr sa zdjecia porownawcze opinie kobiet innych osob... jak to szkodzi i na codzien w pracy spotykam sie z tym i slysze jak to skarza sie klientki bo zmarszczki a jak pytam czy czesto sie opalalay slysze tak solarium oplus wakacje co roku na krecie pelnym sloncu ale coz wasz wybor
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:47   #585
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski
Ja Ci odpowiem z punktu technicznego

Zmienic kazdego nicka moze wylacznie admin forum, z zachowaniem calego wirtualnego dobytku na forum a mozliwe jest to dlatego, ze forum rozpoznaje userow po ID ( numer nadaje przy zakladaniu konta ) ktorego nazwe mozna dowolnie zmieniac czyli nicka Dla bazy nadal jest to ten sam user o ID np. 12345 - nick nie ma znaczenia.
Mozna tez z np. 2 ID ( 2 userow) zrobic jednego.


Takie cuda to tylko z panelu admina.

aniolekandrzejka1 v Emilia1

ps. nie "krzyczec" za off topic na solarium i UV sie nie znam

aniolek
Rozumiem wiec że aniołek miałą 2 konta które są teraz jednym, czy tak???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:55   #586
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez uskow
Rozumiem wiec że aniołek miałą 2 konta które są teraz jednym, czy tak???
Nie, niekoniecznie, mozna zmienic Nicka dla numeru ID, nie trzeba laczyc 2 ID ( 2 kont)

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 23:17   #587
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

^Emilia,niech Cie nie zmyli fakt,ze jestem facetem,i niewiem,co to kremy wybielajace ,lub tez antytradzikowe.Gdybys wiedziala,czego i w jakich ilosciach juz uzywalem,to bys sie szczerze zdziwilaJesli chodzi o samoopalacze,to tez jestem w miare w temacie,jednak poki nie usune przebarwien,nie bede mogl ich uzywac,bo przez nie,tylko wszystko staje sie b widoczne(tzn mowa o przebarwieniach pozapalnych).No nic w nast. tyg ide na peeling migdalowy,moze to sie okaze lepszym wyjsciem niz AHA;/

Natii-moj powyzszy post byl napisany pod wplywem impulsu chybaTak na zdrowy rozum,to tak sobie mysle,ze jaki jest sens tego ze uzywam tych filtrow non stop od jakiegos czasu i wogole staram sie dbac o swoja twarz,tylko po to,zeby ja potem zaczac niszczysz w solarce.Nie kalkuluje mi sie to,ale musze przyznac,ze ostatnio mialem lekkiego dola spowodowanego moja twarza,i slyszac opinie znajomych ktorzy wlasnie dzieki solarium "lecza" sobie skore,to mozna juz kompletnie zeswirowac i stracic zdrowy rozsadek,ale potem jednak przychodzi opamietanie,ze to nie jest wlasciwa droga
Jednej rzeczy,ktra napisalem w poprzednim poscie,jednak nadal sie trzymam.Tzn stwierdzenia,ze niech kazdy robi to co uwaza za slusznepzdr
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 00:02   #588
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Solarium szkodzi.Zgadzam sie.
Czy wiecie co oznacza smiech innych ludzi ze masz kratery na twarzy?? Nie wiem co bedzie za 10 lat ale mniej sie smieja ze zmarszczek. Poza tym nie uwazam zebym po 10 min 2x w miesiacu wygladala jak skwarek:
Cytat:
za kilka lub kilkanascie lat wygladac jak spieczone skwarki
Co do stresu. Znam osobe ktora w ciagu 2 lat postarzala sie o ok 5lat(sprawy finansowe). Cale szczescie ze ma "uczulenie na UV" (tak potocznie sie o tym mowi) bo bym powiazala ten fakt z solarium. Dodam ze nie pali.

Poza tym, macie racje. Solarium leczy tylko skutki a nie przychyny tradziku. Zazwyczaj wywoluja go zmiany hormonalne, wiec czemu karzecie mi leczyc to od zewnatrz lub Bog wie jakimi tabletkami?

Chodzac 2x w m-cu na solarium nie zauwazylam zeby mi sie powiekszyly klopoty ze skora bo bywalo ze odpuszcalam pare miesiecy.
Wydaje mi sie ze to sprawa indywidualna.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 00:29   #589
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara
Solarium szkodzi.Zgadzam sie.
Czy wiecie co oznacza smiech innych ludzi ze masz kratery na twarzy?? Nie wiem co bedzie za 10 lat ale mniej sie smieja ze zmarszczek. Poza tym nie uwazam zebym po 10 min 2x w miesiacu wygladala jak skwarek:


Co do stresu. Znam osobe ktora w ciagu 2 lat postarzala sie o ok 5lat(sprawy finansowe). Cale szczescie ze ma "uczulenie na UV" (tak potocznie sie o tym mowi) bo bym powiazala ten fakt z solarium. Dodam ze nie pali.

Poza tym, macie racje. Solarium leczy tylko skutki a nie przychyny tradziku. Zazwyczaj wywoluja go zmiany hormonalne, wiec czemu karzecie mi leczyc to od zewnatrz lub Bog wie jakimi tabletkami?

Chodzac 2x w m-cu na solarium nie zauwazylam zeby mi sie powiekszyly klopoty ze skora bo bywalo ze odpuszcalam pare miesiecy.
Wydaje mi sie ze to sprawa indywidualna.
Mrs.Lara mialam akurat na mysli dziewczyny ktore lataja do solarium 2 razy w tygodniu bo nie jedna tak tu pisala twierdzac ze to najlepszy środek na wyleczenie trądziku i za ciekawie na 100% nie bedzie wygladac za jakis czas

Ciesze sie ze zdajesz sobie z tego sprawe ze leczy to tylko skutki sama kiedys jak bylam mlodsza tak myslalam dlatego moze teraz jestem zla ze wtedy nikt o tym nie mowil a teraz duzo o tym mowa a kazdy probuje byc madrzejszy ze wie lepiej klocac sie z dziewczynami ktore znaja sie na tym najlepiej
Doskonale cie rozumiem ze nie jest milo z taka cera ale chodzenie na solarium nie wyleczy tego, sprobuj poczytac troche o kuracjach kwasowych na forum biochemi wielu dziewczynom bardzo to pomoglo, sama stosowalam do tego filtry i sa efekty, nie chce cie do niczego zmuszac bo jak juk wiele razy tu sie pojawilo to ze kazdy robi to co chce ale warto dowiedziec sie zcegos co moze pomoc i wtedy podejmowac decyzje czy cos jest zle albo nie. A sądze ze lepiej leczyc trądzik maściami antybiotykami czy nnymi lekami dluzej i miec potem spokoj niz zaleczac tylko na chwile
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 00:53   #590
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

No, pierwsza osoba ktora przekazala swoje zdanie w mily sposob. Inne posty konczyly sie tylko na "....bo ja wiem lepiej." Post Little Princesss podsumowal caly temat.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 06:53   #591
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

heh..... mrs. lara tyle cale zycie na solarium bedziesz chodzila???? nie lepiej podjac kuracje np diferrinem czy chodziasz roaccutanem.... ktora trwa rok a aefekty sa zniewalajce i potem sie nie ma problemow??? tylko ze na tot rzeba czekac na efekty a widze ze nie kazdy umie... tez mialam jak pisalam duzy tradzik bardzo powazny ale uporalam sie z znim na szczescie takze solarium to nie jest rozwiazanie na te problemy
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 07:19   #592
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Jeśli chodzi o trądzik to polecam mydło siarkowe! Wg mnie efekty dosc szybkie. I nie działa na skóre jak zwykłe mydło toaletowe. Tylko jedna, bardzo wazna zasada. Mydła siarkowego powinna uzywac JEDNA osoba a nie wszyscy domownicy jak leci.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:31   #593
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
Jeśli chodzi o trądzik to polecam mydło siarkowe! Wg mnie efekty dosc szybkie. I nie działa na skóre jak zwykłe mydło toaletowe. Tylko jedna, bardzo wazna zasada. Mydła siarkowego powinna uzywac JEDNA osoba a nie wszyscy domownicy jak leci.
Trądzik,jak każdą chorobę, lepiej leczyć u lekarza niż kosmetykami ze sklepu,a ważniejszą radą przy mydle siarkowym jest fakt,żeby użyć toniku,bo w ph zasadowym jakie ma każde mydło bakterie się najlepiej rozwijają,dlatego trzeba przyrócić naturalne PH skórze.

Cytat:
Napisane przez Michał84
Natii-moj powyzszy post byl napisany pod wplywem impulsu chybaTak na zdrowy rozum,to tak sobie mysle,ze jaki jest sens tego ze uzywam tych filtrow non stop od jakiegos czasu i wogole staram sie dbac o swoja twarz,tylko po to,zeby ja potem zaczac niszczysz w solarce.Nie kalkuluje mi sie to,ale musze przyznac,ze ostatnio mialem lekkiego dola spowodowanego moja twarza,i slyszac opinie znajomych ktorzy wlasnie dzieki solarium "lecza" sobie skore,to mozna juz kompletnie zeswirowac i stracic zdrowy rozsadek,ale potem jednak przychodzi opamietanie,ze to nie jest wlasciwa droga
Dlatego się dziwię Solarium plus filtry-hmmmm No niestety nasi znajomi, ludzie wśród, których się obracamy mają duży wpływ na to jak się czujemy i jak się zachowujemy. Oni się opalają i tak sobie leczą skórę,a ja nie chce być outsiderem i podstepuję podobnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 11:52   #594
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Usow , tak to wiąże się z tym,że zostałąm modką nie mam dwoch kont, nie wiem skad te wywody
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 12:40   #595
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
heh..... mrs. lara tyle cale zycie na solarium bedziesz chodzila???? nie lepiej podjac kuracje np diferrinem czy chodziasz roaccutanem.... ktora trwa rok a aefekty sa zniewalajce i potem sie nie ma problemow??? tylko ze na tot rzeba czekac na efekty a widze ze nie kazdy umie... tez mialam jak pisalam duzy tradzik bardzo powazny ale uporalam sie z znim na szczescie takze solarium to nie jest rozwiazanie na te problemy
Na leczenie mam za malo czasu i pieniedzy. Czasu przede wszystki na to zeby szukac dobrego lekarza. Kiedys do paru chodzilam i mi pietami wyszlo.
Poza tym nie bylam juz na solarce ok pol roku i na razie nie narzekam.

Cytat:
Jeśli chodzi o trądzik to polecam mydło siarkowe! Wg mnie efekty dosc szybkie. I nie działa na skóre jak zwykłe mydło toaletowe. Tylko jedna, bardzo wazna zasada. Mydła siarkowego powinna uzywac JEDNA osoba a nie wszyscy domownicy jak leci.
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze mydla sa do bani bo to na nich zbiera sie najwiecej bakteri chociaz uzywa 1 osoba.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 12:52   #596
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze mydla sa do bani bo to na nich zbiera sie najwiecej bakteri chociaz uzywa 1 osoba.
to wychodzi na to, ze wszystko nam szkodzi
antybiotyki na pewno maja jakies działania uboczne na np. watrobe (nie wiem na pewno ale na pewno jakies maja). mydla nie, bo na nich zostaja zarazki, ingerencja ze. eliminuje tylko skutki a nie przyczynę...
tak źle a tak nie dobrze.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 12:56   #597
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez karolca
Pobieżne informacje typu "solarium dobre, "solarium złe" itp nie daja wiele, bo są tam informacje, opinie jednego typu i jesli ktos zawsze uwazal, ze robi dobrze nie licząc sie z konsekwencjami bedzie tak robil nadal, bo nie bedzie mu sie chcialo czytac/sluchac wywodów ze robi źle. Tak przynajmniej mi się wydaje, bo czlowiek to istota bardzo samolubna i ograniczona. (tak, tak...)

Ja z własnej ciekawości czytałam artykuły o wytwarzaniu pigmentu pod wplywem słońca. Dowiedzialam się jak powstają przebarwienia, znamiona, pieprzyki. Ale co mi po tym skoro i tak nie jestem w stanie "sprzedać" tego dalej, bo kogos to nie interesuje. Sama znajmośc własnej skóry, ciała to nie wszystko!
to może ja jeszcze raz podam linka do artykułu BBC "Europe issues warning on sunbeds" http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5157190.stm
może mimo powszechnego niedouczenia niektórzy znają angielski
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 13:46   #598
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

Cytat:
Napisane przez sylwiani
to może ja jeszcze raz podam linka do artykułu BBC "Europe issues warning on sunbeds" http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5157190.stm
może mimo powszechnego niedouczenia niektórzy znają angielski
Cytat z artykułu:
"It says a number of people should never use sunbeds including
  • Under 16s
  • People with fair or freckly skin
  • Those who burn easily or have a lot of moles
  • People with a personal or family history of skin cancer
  • Anyone using medication which increases sensitivity to UV radiation"
Czyli TEORETYCZNIE jeśli nie należę do żadnej z tych grup to mogę korzystać z kąpieli słonecznych, nawet w solarium.

PRAKTYCZNIE rzecz ma się zupełnie inaczej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 14:00   #599
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

NATI to o tym wyglądzie było do Karolcy , nie do Ciebie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 14:52   #600
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Solarium & Zdrowa cera

hmm.. wiez co mr.lara powiem ci tak co do leczenia tradizku nie trzeba miec kupe pieniedzy tylko troche wtrwalosci droge natybiotyki nie zopancza dobre.. wiekszosc dermatologw przepisuje minstury robione w aptece za 6 zl.. ja takie swego czasu dostawalam i bylam zadowolona z podejsciem ze nic ci nie pomoze pzoa solarium to faktycznie po co isc do dermatologa... poczytaj jak dziewcyzny pisza ile czasu musialay czekac na efekty ile sie naplakaly ile wysypu gorzszego mialy a jednak udalo sie... trzeba cierpliwosci...
skoro masz tak duzy tradzik nie obejdzie sie od antybiotykow dobry jest dalacin t skinoren i wwile innych... wystarczy miec troche cierpliwosci..
dobrze o tym wiem bo swoje z tradzikiem przeszlam ale dzieki mojej wytrwalosci kazdy jak mowie ze mialam straszny tradzik mi nie wierzy patrzac na moja buzie a jestem kosmetyczka teraz...
solarium nie jest rozwiazaniem... nie sadze by to ono ci pomagalo skoro piszesz ze pol roku nie bylas... i nie nazekasz na wyssyp tak mi sie wydaje widac czynnikiem musi byc cos innego gdyby ci solarium pomagalao musialabys chodzic raz w tyg badz na dwa tyg... a zaraz po odstawieniu go efekt by wracal takze pewnie cos innego ci pomaga moze zmiana diety moze zanik stressu moze po prostu twoj organizmz t ego wyrasta kto wie ...
tylko nie pisz ludziom ze solarium leczy tradzik i pomaga
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.