Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-12, 20:03   #1561
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej Ja sobie niedawno zrobi³am w³oski Garnier 100 % color czerwona mied¼. Ogólnie bardzo fajnie wysz³o, bo mia³am naturalne blond w³osy Farba z³apa³a trochê nierówno i powychodzi³y mi dziwne paski w poprzek, ale chyba jestem przewra¿liwiona, bo nikt inny ich nie zauwa¿a Do¶æ szybko te¿ siê spiera i jak na mój gust jest bardziej czerwony ni¿ rudy, wiêc nastêpnym razem spróbujê ja¶niejszego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Asia 004_1_1_1_1.jpg (57,7 KB, 382 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Asia2 033.jpg (159,2 KB, 328 za³adowañ)
asiunia19021 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-12, 22:10   #1562
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Ja sobie niedawno zrobi³am w³oski Garnier 100 % color czerwona mied¼. Ogólnie bardzo fajnie wysz³o, bo mia³am naturalne blond w³osy Farba z³apa³a trochê nierówno i powychodzi³y mi dziwne paski w poprzek, ale chyba jestem przewra¿liwiona, bo nikt inny ich nie zauwa¿a Do¶æ szybko te¿ siê spiera i jak na mój gust jest bardziej czerwony ni¿ rudy, wiêc nastêpnym razem spróbujê ja¶niejszego
fajny kolorek
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:40   #1563
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ja zrobilam niedawno orzechem laskowym castinga;/;/;/ i po 1 umyci farba z wlosow mi splnela tylko odrosty mam marchewkowe;/;/;/..... zafarbowalabym te wlosy juz...ale nie chce zeby mi juz caliekim wylecialy.... i znow musze miec farbe ktora pokryje brazowe wlosy na fajny jasny rudy;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:35   #1564
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kra¶nik/Lublin
Wiadomo¶ci: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Ja sobie niedawno zrobi³am w³oski Garnier 100 % color czerwona mied¼. Ogólnie bardzo fajnie wysz³o, bo mia³am naturalne blond w³osy Farba z³apa³a trochê nierówno i powychodzi³y mi dziwne paski w poprzek, ale chyba jestem przewra¿liwiona, bo nikt inny ich nie zauwa¿a Do¶æ szybko te¿ siê spiera i jak na mój gust jest bardziej czerwony ni¿ rudy, wiêc nastêpnym razem spróbujê ja¶niejszego
¶liczny masz kolorek! bardzo ci pasuje do zielonych oczu zazdroszczê tak fajnego efektu i wcale nie s± czerwone, masz ¶liczn± mied¼ na w³oska tak± jak z jakiego¶ magazynu dla fryzjerów EKSTRA!!!
a co do farb 100% z Garniera, to niestety ja te¿ malowa³am sobie nimi w³osy, tylko, ¿e odcieniem intensywna czerwieñ i niestety sp³ukuj± siê b³yskawiczne... z tym siê zgadzam
__________________
Ludzie s± jak wiatr. Jedni lekko przelec± przez ¿ycie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm± jak wichry, wiêc zostaj± po nich serca z³amane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej± jak trzeba. Tyle, ¿eby wszystko na czas mog³o kwitn±æ i owocowaæ. I po tych zostaje piêkno naszego ¶wiata...
Ewa1711 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:35   #1565
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 6 437
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

no to teraz kolei na mnie

witajcie dziewczyny!
jestem naturalnym rudzielcem z wielgachn± histori± ;p
wielgachn±, bo bêd±c dzieckiem i w sumie nastolatk± mia³am ogromny kompleks rudych w³osów; czu³am siê jak jakie¶ ufo z innej planety; wkurza³o mnie jak ludzie na mój widok wytykali mnie palcami i szczypali siê
razem z mam± postanowi³y¶my przyciemniæ k³aki. ci±g³e mycie szamponem z czarn± rzep± i w koñcu szamponetki na kilka myæ. koniec koñców - w³osy ¶ciemnia³y. no ale có¿, nie by³abym sob± jakby znów zachcia³o mi siê rudych w³osów na ¶ci±gniêcie koloru raczej nie mog³am siê udaæ, bo dosz³am do wniosku, ¿e kolor mi sam ju¿ siê zmieni³ na ciemniejszy i ni w t± ni w tamt± jako¶ w kwietniu posz³am do fryzjera na niby trwa³± farbê, po której - uwaga - nie mia³am odrostów i która - uwaga 2 - schodzi³a mi jak szamponetka, woda ci±gle by³a br±zowa kolor te¿ by³ nie taki jaki chcia³am mieæ i ot katastrofa -.-
kolejny krok - zakupi³am krem koloryzuj±cy garniera - czerwona mied¼ czy co¶ takiego. kolor wyszed³ ciemny z przeb³yskami czerwieni
widzia³am, ¿e w tym w±tku jedna z wiza¿anek zamieszcza³a swoje zdjêcia po trwa³ej farbie garniera 100% z³otomiedziany blond, nr 743. widok by³ osza³amiaj±cy, ale po skromnym wywiadzie dowiedzia³am siê, ¿e wcze¶niej rozja¶nia³a w³osy i dlatego wyszed³ jej taki piêkny efekt.
no ale nic, pytanie ode mnie - rzek³abym do wró¿ek - czy kto¶ mo¿e wytypowaæ jaki najprawdopodobniej wyjdzie mi kolor? na odwrocie kartonika oczywi¶cie s± jakie¶ gdybania, ale odnosi siê to do jasnego, ciemnego blondu, jasnego szatyna, szatyna, ciemnego br±zu i czerni -.- nie ma tam nic o jakim¶ kasztanie czy czym¶ podobnym -.- oczywi¶cie sz³am tropem: wcze¶niejszy krem ofiarowa³ mi ciemne w³osy - ja¶niejsza farba (z³otomiedziany blond) da ja¶niejszy kolor, bardziej rudy.
za³±czam oczywi¶cie kolor moich k³aków jaki mam na ten czas oraz kolor jaki chcia³abym uzyskaæ - to ta modelka
oprócz tego do³±czam farbê jak± na ten czas zakupi³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SL272221.jpg (91,2 KB, 164 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_COLOR_BENEFITS_visuel.jpg (24,7 KB, 72 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-743-zlocisty-miedziany-blond-28046-big.jpg (22,4 KB, 74 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2009-08-14 o 18:42
anoska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:54   #1566
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 375
GG do restless
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Zazwyczaj jest tak ze je¿eli masz ciemniejsze w³osy od tych jakie chcia³abys uzyskac to farba nada tylko delikatny odcieñ, refleks, a zasadniczego koloru nie rozja¶ni bez wcze¶niejszego rozja¶nienia.
Choæ z drugiej strony jezeli dodasz ognistych refleksów obecnemu kolorowi w³osów bêdzie dosc podobny do wymarzonego jako ze nie jest duzo ja¶niejszy od twojego.

Gdybys chcia³a wcze¶niej przed farbowaniem ( lub po farbowaniu) trochê rozja¶niæ w³osy to polecam spray Blond Refleks Joanny - sama jestem naturalnie jasnoruda (jako dzieciak mia³am ma g³owie istn± marchewkê) i zafarbowa³am siê Garnierem na taki czerowny kasztano-rudy , na mózg mi pad³o ze mam za ma³o ogniste w³osy , a dziêki temu sprayowi uda³o mi siê po 1,5 roku dziwnych farbowan wrócic do mojego w³asnego koloru. Zero zniszczenia i wypadania, ale codziennie nak³ada³am nawil¿aj±c± maskê.
Spray jest te¿ fajny zeby dodac wlosom lekkich refleksów by kolor nie by³ p³aski tylko taki naturalnie mieni±cy sie odcieniami. No i mimo nazwy by uzyskac nim blond trzeba albo byæ juz blondynk± albo wylac na raz ca³± butelkê , efekt jest powolny , mozna go stopniowaæ i wiêkszo¶ci przyrudza w³osy w czasie rozja¶niania, dopiero po wielu u¿yciach przechodzi sie przez fazê rud± do blondu - wiele ciemnow³oswych wizazanek na to narzeka³o ze przez jakis czas mia³o ciep³o-rudy odcien, dopiero uzyska³o oczekiwany efekt.

Aha i zapraszam do w±tku spo³eczno¶ciowego w moim podpisie - dla rudych piêkno¶ci , o rudo¶ci jako takiej , nie tylko o farbowaniu
__________________
W±tek Rudow³osych Wiza¿anek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukujê starych zapachów Guerlain !!!



Edytowane przez restless
Czas edycji: 2009-08-15 o 10:57
restless jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:05   #1567
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

anoska ja marze o takim kolorze jak twoje naturalne z zalcznika nic z nimi nie rob, sa miodzio

a ja mam inne pytanie, bo ciagle kminie jak to zostac rud±, ta farba ktora pomalowalam z feri p50, zmywa sie za kazdym myciem - i wcale nie widac rudego jesli stosowala ktoras z was ta farbe z zalacznika to prosze o pokazanie efektu! czy bede czerwona po niej? prosze prosze prosze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (61,5 KB, 107 za³adowañ)
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2009-08-15 o 17:09
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 10:43   #1568
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

nie stosowalam jej, ale jesli ma w nazwie machon lub kasztan na 100% bedzie czerwonawa. mo¿e lepiej spróbuj co¶ innego z Loreala? chcesz byc jasno ruda czy ciemno ruda?;p
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:38   #1569
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
anoska ja marze o takim kolorze jak twoje naturalne z zalcznika nic z nimi nie rob, sa miodzio

a ja mam inne pytanie, bo ciagle kminie jak to zostac rud±, ta farba ktora pomalowalam z feri p50, zmywa sie za kazdym myciem - i wcale nie widac rudego jesli stosowala ktoras z was ta farbe z zalacznika to prosze o pokazanie efektu! czy bede czerwona po niej? prosze prosze prosze
miedziana czerwien moze wyjsc bardziej czerwono niz rudo. jesli chcesz typowy rudy to wybieraj farby z nazwa "zlocisty" lub jakies miedziane blondy, ktore na pozor nie wygladaja rudo na pudelku.

i efekt zalezy od tego na jaki kolor wyjsciowy nalozysz farbe. jesli masz braz po feri to poczekaj jeszcze. bo inaczej kazda farba wyjdzie ci duzo ciemniej.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:02   #1570
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ja dzi¶ kupi³am mango farbuje za jakies 3 tyg ale juz sie boje co wyjdzie;d wlasnie robie test na pasemku ale nie jest chyba zbyt miarodajne bo albo sie da za malo utleniacza albo tego drugiego czegos albo za duzo
marteCka001 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:57   #1571
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie nie chce czerwieni ale ten kolor jest za jasny, chcialabym uzyskac ciemny rudy, zastanawiam sie jescze nad ta farba z zalacznika - wydaje mi sie ze kolor jest zblizony do ashlee, tylko jak wyglada na wlosach ,czy moze mi ktos cos o niej powiedziec
mo¿e piszê trochê spó¼niona ale ja farbowa³am tym odcieniem wrzuca³am fotki w tym w±tku i wielu innych- jest ¶liczny, nie wpada absolutnie w czerwieñ, na pocz±tku to taki ciemny rudy lekko wpada w br±z, szybko siê wyp³ukuje do jasnego rudego ale jest ¶liny na pocz±tku przypomina kolor Ashley.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 18:30   #1572
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomo¶ci: 6 010
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mi wczoraj uda³o siê uzyskaæ w koñcu rudy kolor
Wydaje mi siê sam w sobie bardzo ³adny, niestety na czubku g³owy (stary kolor musia³ mi sp³owieæ od s³oñca ) zrobi³ mi siê parê tonów ja¶niejszy placek i nie mo¿e tak zostaæ (je¶li kto¶ wie jak pomóc proszê o rady - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=359838 ), a poza tym stwierdzi³am, ¿e to chyba nie jest kolor dla mnie, bo mam cerê naczynkow± i wydaje mi siê, ¿e rudo¶æ to jeszcze podkre¶la.
Niemniej jednak pokazujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P8181933.jpg (28,8 KB, 137 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P8181936.jpg (35,2 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P8181939.jpg (34,0 KB, 76 za³adowañ)
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:40   #1573
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Moje w³osy, kolor prezentuje sie tak jak na zdjêciu poni¿ej
D±¿ê do ja¶niejszego

Ps. nie by³o obróbki w kolorach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0058.jpg (46,9 KB, 194 za³adowañ)
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo

Edytowane przez ktosia1
Czas edycji: 2009-08-18 o 18:48
ktosia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:44   #1574
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
i efekt zalezy od tego na jaki kolor wyjsciowy nalozysz farbe. jesli masz braz po feri to poczekaj jeszcze. bo inaczej kazda farba wyjdzie ci duzo ciemniej.
a wiec pokazuje co mam teraz na glowie, zdjecie robione z lamp±, kolor jest taki jak w niektorych miejscach-ten najciemniejszy, ten odcien rudego to klamstwo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (137,7 KB, 63 za³adowañ)
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 19:45   #1575
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e piszê trochê spó¼niona ale ja farbowa³am tym odcieniem wrzuca³am fotki w tym w±tku i wielu innych- jest ¶liczny, nie wpada absolutnie w czerwieñ, na pocz±tku to taki ciemny rudy lekko wpada w br±z, szybko siê wyp³ukuje do jasnego rudego ale jest ¶liny na pocz±tku przypomina kolor Ashley.
powiem Ci ze ja nic w nim rudego nie widze
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 22:20   #1576
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
a wiec pokazuje co mam teraz na glowie, zdjecie robione z lamp±, kolor jest taki jak w niektorych miejscach-ten najciemniejszy, ten odcien rudego to klamstwo
a przypomnij mi na jaki kolor kladlas ta farbe? no faktycznie nie wyglada tak jak u mnie.
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:26   #1577
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 8 486
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A to ja
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ee98bc7926.jpg (22,9 KB, 111 za³adowañ)
__________________
"Wielko¶æ cz³owieka polega na jego postanowieniu, by byæ silniejszym ni¿ warunki czasu i ¿ycia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:08   #1578
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 265
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Przeczyta³am w±tek wzd³u¿ i wszerz, ¿eby uzupe³niæ swoj± wiedzê, by uzyskaæ kolor jaki pragnê. Moja historia z rudym jest krótka.
Przez ostatni rok by³am jasn±, bardzo jasn± blondynk±, taki skandynawski blond. Na w³osach mia³am farbê garniera o wymownej nazwie sahara a pod ni± w³osy po rozja¶nieniu. Na to na³o¿y³am czerwon± mied¼ garniera, za pierwszym razem wyszed³ jasny czerwono- rudy, ³adny ale po 2 myciach by³ pomarañczowy, totalnie sprany i bez wyrazu, wiêc po kilku dniach poprawi³am tym samym kolorem i efekt utrzymywa³ siê trochê d³u¿ej, ale po 2 tygodniach mam spran± mied¼, bez czerwieni a w miejscach, gdzie by³ najja¶niejszy blond czyli koñcówkach wpada lekko w ró¿. Kolor nie jest z³y, ale marzy mi siê rudy ognisty, w stylu Marcii Cross b±d¼ kobiety z billboardu "Pachnid³a". Tote¿ przystêpujê do ataku z tycjanem pallette. Wiem, ¿e farby te nie s± najlepsze, ale jest to jedyny kolor, który podchodzi pod moje oczekiwania. Chcê mieæ intensywny, ciemny rudy, takie po³±czenie czerwieni z rudym pomarañczowym i nutk± br±zu. Mam nadziejê, ¿e efekt bêdzie mi³y dla oka i nie bêdê przypominaæ starszej pani.

1. Poza tym zastanawiam siê dlaczego farby pallette s± takie z³e, bo kilka lat farbowa³am siê nimi na czekoladowy br±z i w³osy mia³am po tej farbie ¶liczne, zdrowe, l¶ni±ce.

2. Siostra mojego ch³opaka zachwala szamponetki marion kolor mied¼ i rzeczywi¶cie kolor ma piêkny. Ona robi tak, ¿e raz na jaki¶ czas farbuje siê garnierem jasna mied¼ czy co¶ takiego i po tym ma pomarañczowe w³osy, po jakim¶ czasie to siê sp³ukuje i na to k³adzie szamponetkê. Niestety te szamponetki s± dostêpne jedynie w województwie pomorskim, od czasu do czasu w Szczecinie, je¶li siê mylê to mnie poprawcie.

Edytowane przez Erite
Czas edycji: 2009-08-20 o 19:09
Erite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 20:38   #1579
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

hm... postanowi³am siê udzieliæ w tym w±tku, poniewa¿ na swojej g³owie mialam ju¿ chyba wszytskie kolory têczy nie no mo¿e przesadzam, ale blond, ciemny br±z i od paru dni rudy nie przeczyta³am ca³ego w±tku, ale stwierdzi³am, ¿e napiszê jak uzyska³am kolor który uzyska³am :P
od zawsze marzy³ mi siê rudy i w koñcu siê zdecydowa³am. maj±c ciemny br±z u¿y³am rozja¶niacza joanny (mam dosyæ d³ugie w³osy, a kupi³am tylko jedna opakowanie i by³am ca³a w plany, od ¿ó³tego poprzez pomarañczowy a na br±zowym koñcz±c) . tego samego dnia pofarbowa³am w³osy farb± firmy joanna o nazwie "li¶æ jesienny" i efekt mo¿ecie na zdjêciach zobaczyæ.

1.ja w blondzie
2.ja w br±zie
3.rudy raz


PS. i mimo, ¿e to Joanna, to w³osy nie s± zniszczone i os³abione pozdrawiam

PPS. dwa kolejne zdjecia w rudym w next wiadomosci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8859ff1c59.jpg (22,5 KB, 191 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1000261e.jpg (52,2 KB, 172 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010173.jpg (42,8 KB, 280 za³adowañ)
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znika³a gdzie¶ nasza z³o¶æ i rozdra¿nienie'
ewqaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 20:44   #1580
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

rudy x2
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010227.jpg (22,3 KB, 121 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1010232.jpg (20,1 KB, 261 za³adowañ)
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znika³a gdzie¶ nasza z³o¶æ i rozdra¿nienie'
ewqaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:26   #1581
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 3 706
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez ewqaa Poka¿ wiadomo¶æ
rudy x2
fantastyczna przemiana
ja ci±gle w blondzie,nie mam odwagi na rudy
Kiya jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:37   #1582
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomo¶ci: 4 600
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ja od pó³ roku jestem szczêsliw± posiadaczka rudych w³osków moim wyj¶ciowym kolorem by³ ciemny, prawie czarny br±z, aby miec rude, najpierw mia³am dekoloryzacje , nastêpnie farbowane w³oski mieszank± farb ( dlatego nie znam konkretnie odcienia farby która mi moja fryzjerka aplikowa³a ) ... na pocz±tku rudy by³ bardzo naturalny, wpadaj±cy w kasztan... z czasem na ja¶niejszych juz w³osach eksperymentowa³am z ró¿nymi farbami, w wiekszo¶ci na pocz±tku w³osy wychodzi³y mi czerwone, dopiero po kilku myciach nabiera³y miedzianego kolorku- obecnie mam na w³osach do¶æ wsciek³y kolorek ( o takim marzy³am ) - farba z loreal kolor mango ( super , polecam, szczególnie , ¿e jedno opakowanie wystarczy³o mi na moje d³ugie w³osy )
__________________
DBAM O SIEBIE


Je¶li choæ raz posmakowa³e¶ latania to ju¿ zawsze bêdziesz chodzi³ z oczami utkwionymi w niebo, bo tam by³e¶ i zawsze bêdziesz chcia³ tam wróciæ..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 08:47   #1583
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

to ja moze tutaj zapytam (wiem upartra jestem:P) chce zafarbowac hi.richesse - i mam wielki dylemat pomiedzy toffi a karmelem? chcialabym oczywiscie cos bardziej rudego i cieplego. farbowalam ostatnio orzechem. niby ladny kolor ale jakis taki za bardzo naturalny prosze o pomoc
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba i¶æ do przodu.

Pomy¶leæ czasami o sobie.
Zrozumieæ, ¿e nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:23   #1584
Majka1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Witajcie! Ja wczoraj farbowa³am w³osy na kolor czerwona mied¼ czy co¶ takiego z garniera. wcze¶niej mia³am ciemniejszy blond jednak kiedy¶ mia³am pofarbowane o tak <zdj ni¿ej>
wkrótce zrobiê zdj. jak mam teraz... jednak tamten chyba mi siê bardziej podoba³. ale same ocenicie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg S5007880.jpg (32,4 KB, 126 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S5007881.jpg (137,2 KB, 141 za³adowañ)

Edytowane przez Majka1304
Czas edycji: 2009-08-21 o 09:25
Majka1304 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:15   #1585
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ladny kolor ma ta dziewczyna

http://pl.123rf.com/photo_4383862.html
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4383862.jpg (19,4 KB, 86 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4676871.jpg (19,1 KB, 83 za³adowañ)
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:54   #1586
Majka1304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

o tak, rzeczywi¶cie. sama bym taki chcia³a. Jest taki ³adny, intensywny widac ze rudy
Pozdrawiam
__________________
'Bo w ¿yciu chodzi o to, aby byæ odrobinê niemo¿liwym'
Majka1304 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:30   #1587
1988anek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

ja ide w srode i cykora mam strasznego ale strasznie podobaja mi sie rudzielce

mam br±zowe w³osy, niebieskie oczy i jasna karnacjê (nie bardzo blada ale jasna)

mysle o kolorku jak ma ashley simpson

zobaczymy co fryzjer powie
1988anek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:55   #1588
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka¿ wiadomo¶æ
a przypomnij mi na jaki kolor kladlas ta farbe? no faktycznie nie wyglada tak jak u mnie.
naturalnie mam sredni braz i na to nalozylam ferie,

ewqaa jakiej rudej farby uzylas
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:27   #1589
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
naturalnie mam sredni braz i na to nalozylam ferie,

ewqaa jakiej rudej farby uzylas
no to juz wiem ta farba nie rozjasni ci wlosow a zwlaszcza ze masz naturalnie brazowe to jasniejszego nie uzyskasz, generalnie bedzie sie splukiwac do ciemnego stad ta roznica pomiedzy moim a two0im, bo ja kladlam na jasniejsze wlosy

jak chcesz rude to musisz rozjasnisc zwlaszcza teraz bo farbowanych sama farba nie rozjasnisz
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:19   #1590
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

nawet jakbym nalozyla jasny rudy np. mango tez by nie bylo efektu?
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.