Łupież :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 18:32   #1
Linijeczka123
Raczkowanie
 
Avatar Linijeczka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45

Łupież :/


Niedawno miałam mały, taki naparawdę maleńki łupież, ale i tak chciałam się go pozbyć. Wyczytałam gdzieś, że trzeby włosy przemyć herbatą z pokrzywy, no to przemyłam - i bęc - miałam meeega wysyp. Przez 15 minut przed pójściem do szkoły czesałam włosy cieniutkim grzebieniem, no i trochę tego łupiezu wyzbierałam, ale większość i tak zostawała. To było takie krępujące. Kiedy rozmawiam z nauczycielkami w jakiejś sprawie, wszystkie nagle przerzucają wzrok z moich oczu na mołe włosy. yh...

jeśli macie jakies sprawdzone metody to piszcie, błagam!
Linijeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:54   #2
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Łupież :/

Kochana! spróbuj Nizoral, juz nie wiem ile razy nie zlicze mi pomogl po stosowaniu nie takiego szamponu, kup jedna dwie saszetki wmasuj w skore - nie musisz calych wlosow nim myc, bo tu chodzi o stan skory i na pewno pomoze. Ja jutro ide kupic, bo ostatnio sie przezucilam z mojego Sunsilka fioletowego na jakies panten pro-v i elsevy i zrobil mi sie wysyp to samo moj nazeczony, te mu sie wysyp zrobil od tych szamponow.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:00   #3
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Łupież :/

ja kiedys mialam straszny lupiez, ale nie martw sie, bo mozna wszystko zwalczyc. polecam szampon Farma Blau JEST GENiALNY. nie jest reklamowany i zalecany przez dermatologow. kupilam go przypadkiem, serio podzialal.
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 16:10   #4
Linijeczka123
Raczkowanie
 
Avatar Linijeczka123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Łupież :/

Dziękuje wam

Jutro ide kupić te wynalazki, mam nadzieję, ze podziałają.
Linijeczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:08   #5
Michagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Łupież :/

Ja natomiast polecam natomiast szampon Polytar AF ( dostępny jedynie w aptekach ) Podczas mycia strasznie śmierdzi ( jest to szampon dziegciowy ) ale po wysuszeniu włosów zapach znika a szampon jest niezwykle skuteczny ( jedyny, który mi pomaga )
Michagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 00:10   #6
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Łupież :/

Kiedyś miałam łupież i nie mogłam sobie z nim poradzić w żaden sposób, nie mogłam utrafić w "swój" szampon. Nizoral mi pomógł, ale po miesiącu łupież był z powrotem... Przestałam wtedy inwestować w szampony i rozglądałam się po sklepach za najtańszymi, żeby jakiś po prostu był. Kupiłam z Ewy, "Brzoza, dziegć, wierzba" - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...c-wierzba.html , ten sam. Po jakimś czasie zauważyłam, że łupież zniknął, minął około rok odkąd przestałam go stosować i wciąż nie mam problemów. Szampon jest bardzo tani i skuteczny - przynajmniej u mnie podziałał - ale ma bardzo rzadką konsystencję, leje się, na moje długie włosy starczał na niecałe dwa miesiące może. I ma niezbyt piękny zapach, ale można się przyzwyczaić, nie jest tragiczny.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:19   #7
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Łupież :/

dziewczyny, czy stosując NIZORAL mozna używac odżywki do włosów po jego spłukaniu ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 18:23   #8
musicness
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 460
Dot.: Łupież :/

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam łupież i nie mogłam sobie z nim poradzić w żaden sposób, nie mogłam utrafić w "swój" szampon. Nizoral mi pomógł, ale po miesiącu łupież był z powrotem... .
Ja miałam to samo :/

Pozniej kupilam jakis inny, tanszy szampon, nie mialam łupieżu przez pol roku nawet w nim nie myjąc, teraz znów powrócił. Jednak zima, czapki, zmiany temperatury robią swoje :/
musicness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:16   #9
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Łupież :/

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy stosując NIZORAL mozna używac odżywki do włosów po jego spłukaniu ?
Ja tam używam.. Tyle, że nie nakładam jej od skóry głowy, ale zaczynam od ok 7 cm od niej
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:15   #10
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Łupież :/

dziewczyny! ja używałam head&shoulders przez 2 lata, na poczatku pomagał a potem juz go poprostu z przyzwyczajenia używałam... ale gdy zauważyłam że łupież powrocił ze zdwojona intensywnościa... sięgnełam po NIZORAL. po pierwsyzm myciu zauważyłam efekty, łupież prawie zniknął, ale gdy użyłam go jeszcze kilka razy znowu zauważyłam że wraca... już sama nie wiem czego uzywać... potrzebuje czegoś naprawdę skutecznego... tylko co?
__________________

dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.