Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 21:01   #3631
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
I wynalazłam ciekawą rzecz na oczyszczanie twarzy - pomogło mi na podskórne gule. Otóż po umyciu twarzy i opcjonalnie peelingu nakładam w ramach kremu mieszaninę kremu Calendula (zdaje się Babydream, taki gęsty z cynkiem) i Mother of Pearl. Zostawiam na noc i rano zmywam pozostałości - zawsze proszek zostaje na twarzy, więc dokładnie go zmywam przed porannym smarowaniem olejami. W 2 dni gule zniknęły. A twarz jaka gładka...
muszę spróbowac dzisiaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:10   #3632
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

a gdzie można kupić mother of pearl ? Alima z czym mieszasz kwas mlekowy z balsamem ?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:17   #3633
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ugh, jestem do tyłu na wszystkich wątkach... No nic, życie.

Muszę pozbierać informacje na temat pielęgnacji cery naczynkowej bo koleżance obiecałam, a pamiętam tylko o kocance bo jako właścicielka nieproblemowych naczynek nigdy się tą dziedziną nie zajmowałam.... Ktoś mi pomoże? Kilka propozycji wystarczy

I wynalazłam ciekawą rzecz na oczyszczanie twarzy - pomogło mi na podskórne gule. Otóż po umyciu twarzy i opcjonalnie peelingu nakładam w ramach kremu mieszaninę kremu Calendula (zdaje się Babydream, taki gęsty z cynkiem) i Mother of Pearl. Zostawiam na noc i rano zmywam pozostałości - zawsze proszek zostaje na twarzy, więc dokładnie go zmywam przed porannym smarowaniem olejami. W 2 dni gule zniknęły. A twarz jaka gładka...
Przepraszam za OT, ale GABS!!! Wszelki duch Gdzieś Ty sie podziewała jak Ciebie nie było
A żeby nie całkiem OT, to chyba wypróbuję takie połączenie. Jeszcze mi sie nie udało Mother of Pearl wypróbować, ale przy następnych zakupach mazidlanych na pewno się w koszyku znajdzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:17   #3634
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Calendula z Babydream jest bardzo tłusta i nie widzę żeby wysuszała, MoP też nie działa w tym kierunku, więc przy przesuszu chyba możesz spróbować. Co do proporcji - ja sypię na oko robiąc błotko, chyba jakoś objętościowo pół na pół... Na twarzy ma się wrażenie, że zostaje warstwa piachu, ale rano efekt po zmyciu jest wart tego...
a mnie wysuszył ten kremik strasznie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:19   #3635
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Przepraszam za OT, ale GABS!!! Wszelki duch Gdzieś Ty sie podziewała jak Ciebie nie było
A żeby nie całkiem OT, to chyba wypróbuję takie połączenie. Jeszcze mi sie nie udało Mother of Pearl wypróbować, ale przy następnych zakupach mazidlanych na pewno się w koszyku znajdzie
Pisałam magisterkę, wkuwałam japoński i wsiąkałam w japońską kulturę. To ktoś mnie jeszcze pamięta? Niestety nie miałam już czasu na wizaż tak jak kiedyś...

Spróbuj, MoP jest dość ciekawą substancją
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:21   #3636
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pisałam magisterkę, wkuwałam japoński i wsiąkałam w japońską kulturę. To ktoś mnie jeszcze pamięta? Niestety nie miałam już czasu na wizaż tak jak kiedyś...

Spróbuj, MoP jest dość ciekawą substancją
Ja Cię pamiętam
A mopa wypróbuję na pewno, bo coś mi ostatnio cera szaleje. Przez jakiś czas pomagało mi mleczko manuka, balsam Copaiba i night time rejunvement (czy jakoś tak) od Sweetscent, ale ostatnio coś niebałdzo
edit: dokładnie green tee overnight skin rejuvenation
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2010-10-14 o 21:23
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 21:28   #3637
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętam
A mopa wypróbuję na pewno, bo coś mi ostatnio cera szaleje. Przez jakiś czas pomagało mi mleczko manuka, balsam Copaiba i night time rejunvement (czy jakoś tak) od Sweetscent, ale ostatnio coś niebałdzo
edit: dokładnie green tee overnight skin rejuvenation
spróbuj ewentualnie oleju z kminku czarnego (lub inaczej czarnuszki) - u mnie akurat podregulował cerę. Inna rzecz, że był zbawieniem latem, kiedy kwasów nie mogłam.

I miło, że mnie ktoś pamięta... Już się na minerałach tak nie szlajam z braku czasu, ale jestem wierna
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 21:43   #3638
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czy możecie polecić jakiś dobrze nawilżający krem? Ostatnio moja cera szaleje, przesuszona strasznie i przetłuszcza się szybko zarazem. Suche skórki itp.
Nie mogę znaleźć żadnego kremu dla siebie. Próbowałam już kremy Babydream, Johnsona, używałam kremy z Lure Beauty, Joppa i albo zapychają albo wręcz przesuszają :/
Oleje też mi nie służą. Juz nie wiem po co siegać
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 22:57   #3639
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Własnie wypróbowuję kalendulę z MOP, bo na mnie też balsam copaiba i Nocturne przestały działać ;( A moja skóra pod wpływem leków zupełnie zwariowała.
Ponadto zobaczyłam swoje nowe zdjęcia i straszliwe zmarchy pod oczami mnie dobiły. Przyszłam tu szukać rad. Może macie jakieś nowe patenty?
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:13   #3640
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Plur, tez szukam czegoś na zmarchy podoczne, coraz ich więcej a cera wysypana jak u nastolatki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:27   #3641
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziewczyny moze spróbujcie cantella asiatica poczatkowo stosowałam własnie na tradzik, a teraz cera jest spokojna i przy okazji działa na zmarchy w specyfikacji mazideł piszą że zwieksza produkcje kolagenu w skórze, mysle ze warto spróbować. U mnie bardzo dobrze sie sprawdza
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 09:36   #3642
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Gabs, ja cie tez pamietam i to ze mialas przyjechac do białego

przy ostatnim zamowieniu wzielam olej z czarnuszki, uzywam z kremem na noc i jestem zadowolona- wycisza mi wszystko (a ostatnio znowu mam wysypy, zostaja mi czerwone slady, a ten olej jakby nawet te slady redukowal)
odstawilam go na kilka nocy, zeby poprobowac niacynamidu- efekt niacynka narobila mi cyrku na twarzy- po 2 dniach gule, wywalilam (dobrze ze poprosilam tylko o probke) i wrocilam do oleju i znowu jest lepiej. uzywam go juz jakies 2.5 tygodnia i nie narobil mi szkody.

dzis wymieszalam mala porcje centelli wlasnie- uzyje pierwszy raz na noc. mam nadzieje ze spelni moje oczekiwania
tym bardziej ze takie rzeczy jak zz, mop, proszki nocne (tych ze sweetscents nie probowalam) neemy itp. na mnie nie dzialaja.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 09:47   #3643
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Muszę sobie liste zakupów zrobić, bo mi ucieknie. Czyli tak: mop, olej z czarnuszki i cantella asiatica (nawet nie wiem co to ). A pod oczy też czegoś szukam zawsze. Ostatnio kładę najpierw Dermikowy Hialiq a potem na to krem pod oczy Oeparol i dopiero to podwójne uderzenie daje radę utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry przez cały dzień
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:24   #3644
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Plur, tez szukam czegoś na zmarchy podoczne, coraz ich więcej a cera wysypana jak u nastolatki
No ja mam dokładnie to samo! (a jestem starsza od Ciebie)
W dodatku to sypanie się pod oczami jakoś dziwnie szybko u mnie postępuje. Wczoraj przejrzałam zdjęcia z ostatnich dwóch lat i w ciągu ostatniego roku pomarszczyłam się straszliwie

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze spróbujcie cantella asiatica poczatkowo stosowałam własnie na tradzik, a teraz cera jest spokojna i przy okazji działa na zmarchy w specyfikacji mazideł piszą że zwieksza produkcje kolagenu w skórze, mysle ze warto spróbować. U mnie bardzo dobrze sie sprawdza
Właśnie mam. Ostatnio dosypałam do samorobionego kremu z mazideł (tego), ale po 2-3 dniach zrobił się prawie płynny. Normalnie tego nie robił (bez centelli) i zrobiony na nowo (też bez) nadal nie robi. Muszę to jeszcze potestować...
Wiążę duże nadzieję z centellą, ponoć pomaga też na cienie pod oczami, a to moja zmora od lat.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Muszę sobie liste zakupów zrobić, bo mi ucieknie. Czyli tak: mop, olej z czarnuszki i cantella asiatica (nawet nie wiem co to ). A pod oczy też czegoś szukam zawsze. Ostatnio kładę najpierw Dermikowy Hialiq a potem na to krem pod oczy Oeparol i dopiero to podwójne uderzenie daje radę utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry przez cały dzień
Mówisz, że Hialiq i Oeparol?

Olej z czarnuszki muszę stosować punktowo, bo zapach mnie powala.

Ale calendula z mop wczoraj na noc zastosowane jakby podsuszyły nieco "niespodzianki". (Albo to siła sugestii...;-P)
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 10:52   #3645
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Bo ze zmarchami pod oczami to już tak jest, że się cholery nagle pojawiają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 11:25   #3646
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja do swojej pielęgnacji dorzucam od dziś kremy Calendula i Extrasensitive Pflegecreme, no i tak zachwalany na wizażu żel aloesowy firmy GorVita. Zobaczymy jakie będą efekty..

Ps. Czy MoP z Naturalnego Piękna to to samo co puder perłowy z BU??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:06   #3647
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość

Ps. Czy MoP z Naturalnego Piękna to to samo co puder perłowy z BU??
to dwa różne produkty
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 12:15   #3648
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Bo ze zmarchami pod oczami to już tak jest, że się cholery nagle pojawiają
No naprawdę! I to samo siwe pióra robią ;(

BTW. Rozmawiałam wlaśnie z koleżanką, 5 lat ode mnie młodszą, która też narzeka na zmarszczki nagłe i podejrzewa minerały o wysuszenie skóry... Mam lekkie poczucie winy, bo ja ją wciagnęłam w te minerały. No i wolę uważać, że to nie minerały ;-)
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 18:00   #3649
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
a gdzie można kupić mother of pearl ? Alima z czym mieszasz kwas mlekowy z balsamem ?
na naturalnym pieknie kupisz, tez sie przymierzam

mlekowy mieszam z woda demineralizowana,albo sam daje(tego nie radze robic), boje sie robic mieszanki bo nie znam sie na tyle na tym, zeby miec pewnosc ze nic tam sie nie bedzie "gryzlo", chociaz podejrzewam ze interreakcji nie powinno byc
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 18:46   #3650
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakiś dobrze nawilżający krem? Ostatnio moja cera szaleje, przesuszona strasznie i przetłuszcza się szybko zarazem. Suche skórki itp.
Nie mogę znaleźć żadnego kremu dla siebie. Próbowałam już kremy Babydream, Johnsona, używałam kremy z Lure Beauty, Joppa i albo zapychają albo wręcz przesuszają :/
Oleje też mi nie służą. Juz nie wiem po co siegać
Ja uzywam Bioderma Atoderm Lait Moisturizing Milk Dry Sensitive skin-sprawdza sie.Mleczko Avene tez dobrze nawilza


Co do zmarch podocznych to na razie nie widze tego problemu(ale zapobiegawczo uzywam serum z vit C na cala twarz i olejku Aubrey Organics.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 18:55   #3651
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

86Paula-szkoda,ze ci niacynamide nie sluzy,dla mnie to wybawienie i dodaje do prawie kazdego kosmetyku.Jak widac trzeba probowac metoda prob i bledow i wybrac to,co nam sluzy najlepiej.

Ja dzisiaj w nocy bede testowac krem z nowej wersji TBS tea tree wzbogacony glukozyt ketonu malinowego,flawonidy miety,ekstrakt z owocow malin i ekstrakt z kory wierzby.Zrobilam sobie takie antytradzikowe mazidlo.Kremi z TBS uzywam juz od 2 tygodni i bardzo chwale,ale reszta skladnikow kupilam wlasnie z mysla o walce z tradzikiem.Zobaczymy jak skora na to zareaguje Mam nadzieje,ze bedzie ok.

Jeszcze raz pochwale sklep ZSK,szybka wysylka,dostalam rowniez ciekawe probki i juz wiem,ze kilka rzeczy,ktore dostalam w probkach np mocznik i wyciag z zielonej herbaty zamowie nastepnym razem.
Jutro wyprubuje rowniez korund(mikrodermabrazja). Moj ulubiony piling (mega mocny)z TBS drogi,wiec bardzo bym chciala,zeby korund sie sprawdzil.Po scieraniu bedzie testowanie maseczki peel off z algami.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 18:55   #3652
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A centella asiatica to aby nie olej herbaciany? Bo jak tak to ja miałam - świetny na dzień, zużyłam lekką ręką 100 ml i gdyby nie fakt, że mam jeszcze ze słodkich migdałów i makadamii to bym kolejną "setkę" zamówiła. Świetne nawilżenie pyszczka.

Plurabelle, cieszę się, że trochę ci pomogło. Jeszcze dziś i jutro i powinno być czysto

86Paula - byłam w Białym miesiąc temu, wpadłam do rodziny i na zakupy. Pamiętam o o Tobie, pamiętam...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 23:10   #3653
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A centella asiatica to aby nie olej herbaciany?
Nie, to ekstrakt. Jest tutaj (ma postać proszku).

Vesper też mam mother of pearl z NP. Używam go też jako delikatnego peelingu po zmieszaniu z kremem nawilżająco - rozświetlającym (Agabil to chyba Twoja rada była - dla mnie super! i jeszcze - widziałam Twoje nowe zdjęcia i wydaje mi się, że masz skórę pod oczami w dobrym stanie).

Poczytałam watek i widziałam, że dziewczyny odradzały retinoidy, a juz zaczynałam o nich myśleć (desperacja ).

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2010-10-15 o 23:15
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 08:22   #3654
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Nie, to ekstrakt. Jest tutaj (ma postać proszku).

Vesper też mam mother of pearl z NP. Używam go też jako delikatnego peelingu po zmieszaniu z kremem nawilżająco - rozświetlającym (Agabil to chyba Twoja rada była - dla mnie super! i jeszcze - widziałam Twoje nowe zdjęcia i wydaje mi się, że masz skórę pod oczami w dobrym stanie).

Poczytałam watek i widziałam, że dziewczyny odradzały retinoidy, a juz zaczynałam o nich myśleć (desperacja ).
tak, mieszałam MoP z kremem na noc

Mam zmarchy i to spore. Bez makijażu nie są aż tak widoczne ale ponieważ oprócz zmarszczek mam tez duże cienie pod oczami które muszę ukrywać pod potężną warstwą korektorów a to niestety zmarszczki eksponuje bardzo

Też myślę coraz więcej o retinoidach. I o medycynie estetycznej.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-16 o 08:23
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 08:57   #3655
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Na zmarszczki to chyba naprawde najlepsze retinoidy,witaminka C,mozna ukrecic sobie samemu cos np serum.Centella tez pomaga na zmarszczki,kiedys ukrecilam kremik z centella i retinolem roslinnym(kupilam w zsk)bylam bardzo zadowolona.
Jednak u mnie najwieksze dzialanie przeciwzmarszkowe to zdecydowanie roller,nakluwanie i dopiero potem nalozony krem,lub serum,wtedy wszystko przenika gleboko do skory.Dzieki rollerowi pozbylam sie rowniez w okolo 80% dziurek po tradziku,ktorych nie ruszyly nawet kwasy glikolowe,troche pomogl TCA.Jest na wizazu nawet watek o dermarollerze,mozna poczytac rowniez na laboratorium urody.

Po pierwszej nocy z moim mazidlem antytradzikowym jest bardzo ok,jestem bardzo zadowolona z glikozydu ketonu malinowego:Juz po pierwszej nocy delikatnie rozjasnione plamki(wiem,wiem trzeba cierpliwie dluzej czekac) i zero nowych krostek,a ostatnio sie co rano budzilam z czyms nowym na twarzy.
Zastanawia mnie jedna rzecz,duzo czytalam o kwasie salicylowym dla tradzikowej cery i jego zbawiennym dzialaniu.U mnie nic nie pomagal,a wrecz podraznial i mialam jeszcze duzy wysyp.Jednak tonik z wyciagiem z kory wierzby bialej,ktora rowniez zawiera salicylany dziala na mnie wrecz rewelacyjnie.Zero wysypu,podraznien,lekko zluszcza i wrecz lagodzi.Uzywam codziennie i widze bardzo dobry wplyw na moja cere,Chcialabym jednak zrozumniec na czym polega roznica dzialania?

Gdzie mozna kupic Mother of Pearl?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 09:00   #3656
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Mother kupisz na naturalnym pięknie.

Myślałam o rolce ale jednak na razie nie decyduję się na to. Zwłaszcza że tak do końca nie ma pewności że nie szkodzi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:28   #3657
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak, mieszałam MoP z kremem na noc

Mam zmarchy i to spore. Bez makijażu nie są aż tak widoczne ale ponieważ oprócz zmarszczek mam tez duże cienie pod oczami które muszę ukrywać pod potężną warstwą korektorów a to niestety zmarszczki eksponuje bardzo

Też myślę coraz więcej o retinoidach. I o medycynie estetycznej.
Mam dokładnie to samo - tzn. duże i widoczne cienie, w które dodatkowo włazi korektor i minerały, a poza tym zmaszczki w zastraszającym tempie zaczynają się pogłebiać ;(

O medycynie estetycznej nie myślę. Mam za dużo obaw, to samo z rolką.
O retinoidach jeszcze poczytam. Dziewczynyw tym wątku dały mi do myślenia.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:00   #3658
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja sie retinoidow nie boje - przez rok stosowalam Atrederm, w przyszlym roku chcialabym przeprowadzic kuracje - w gre wchodzi Zorac. Retin A niestety zapychal mnie niemilosiernie...

Dziewczyny, a skad Wasze obawy jesli chodzi o retinoidy?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 13:18   #3659
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja sie retinoidow nie boje - przez rok stosowalam Atrederm, w przyszlym roku chcialabym przeprowadzic kuracje - w gre wchodzi Zorac. Retin A niestety zapychal mnie niemilosiernie...

Dziewczyny, a skad Wasze obawy jesli chodzi o retinoidy?
Moje obawy wzięły się z tego wątku ;-) I opisów uwrażliwiania skóry po retinoidach. Moja skóra już jest wrażliwa i wiele rzeczy ją podraznia - np. filtry (zwłaszcza skóre pod oczami ;/). Po maści z wit. A miałam wokół oczu poduszki ;/ Gdzie się nie ruszę tam

Ale MoP z calendulą chyba mi pomagają na wypryski. Chyba, że to właśnie siła sugestii...

MoP nakładam też na noc (ale nie każdą) na całą twarz (niewielka wartswa, nanoszę to pędzlem kabuki). Mam wrażenie, że rano skóra jest wygładzona. To też pomysł chyba z tego wątku (nie pamietam czyj). Przypominam dla nowych użytkowniczek MoP.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:23   #3660
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

MoP nakładałam tez dawno temu pędzlem do podkładu na noc na zmianę z pudrem perłowym.

Karolinko, między innymi na naszych plotkach były wspominki o uwrażliwieniu skóry po retinoidach, nadmiernym wysuszeniu itp. Jakoś się boję choć zaczynam powoli myśleć o nich poważnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.