Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 12:40   #5011
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Jak sprawuje się serum?
Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć na jego temat zbyt wiele, bo za krótko stosuję, aby zauważyć oczekiwany efekt, ale co działa na jego korzyść ro z pewnością brak wystąpienia podrażnień, brak zapychania porów i ten zapaaaach W dodatku jest dość rzadkie [aczkolwiek nie jest płynne], przez co naprawę wydajne, pomijając już ogromną pojemność.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:48   #5012
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć na jego temat zbyt wiele, bo za krótko stosuję, aby zauważyć oczekiwany efekt, ale co działa na jego korzyść ro z pewnością brak wystąpienia podrażnień, brak zapychania porów i ten zapaaaach W dodatku jest dość rzadkie [aczkolwiek nie jest płynne], przez co naprawę wydajne, pomijając już ogromną pojemność.
Dzięki serdeczne
Kusi mnie strasznie to serum i chyba mnie przekonałaś.
Licze bardzo na rozjasnienie,choć delikatne moich przebarwień.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 08:11   #5013
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne
Kusi mnie strasznie to serum i chyba mnie przekonałaś.
Licze bardzo na rozjasnienie,choć delikatne moich przebarwień.
Też mam na to nadzieję, jednak obawiam się, że działa ono raczej na zniwelowanie widocznych naczynek, niż na faktyczne rozjaśnienia przebarwień Aczkolwiek witaminę c zawiera, więc jest nadzieja Z tego, co się orientuję, firma ma w ofercie typowo rozjaśniające serum, bodajże z limonką..? Ale myślę, że spróbować można, gdyż stosunek ceny do ilości daje naprawdę korzystną ofertę. A do działania także zastrzeżeń nie mam
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 23:21   #5014
Elizabeth Kukla
Przyczajenie
 
Avatar Elizabeth Kukla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 29
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czysty Żel hialuronowy 1% http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
Must have warto go mieć zawsze. Niezastąpiony, uniwersalny produkt. Można stosować do ekspresowego serum łacząc go z róznymi olejami, stosowany solo działą jak baza napinająca pod makijaż. Można go stosować do rozrabianai maseczek w proszku. Można nim wzbogacać gotowe produkty-balsamy, mleczka, szampony etc etc. Nakładam go na włosy, zwłaszca na końcówki-nawilża i lekko usztywnia.
Przy podrażnieniach czy oparzeniach słonecznych-koi i uspokaja skórę.

NIe wiedziałam, że ma tyle zastosowań ))). Spróbuję na końcówki włosów, dzięki.
__________________
Miłość jest kluczem, który otwiera drzwi do najwyższej rzeczywistości.
Martin Luther King
Elizabeth Kukla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 06:01   #5015
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Też mam na to nadzieję, jednak obawiam się, że działa ono raczej na zniwelowanie widocznych naczynek, niż na faktyczne rozjaśnienia przebarwień Aczkolwiek witaminę c zawiera, więc jest nadzieja Z tego, co się orientuję, firma ma w ofercie typowo rozjaśniające serum, bodajże z limonką..? Ale myślę, że spróbować można, gdyż stosunek ceny do ilości daje naprawdę korzystną ofertę. A do działania także zastrzeżeń nie mam
A jak z nawilżaniem?
Uzywasz go solo np.pod minerały czy dajesz cos jeszcze na nie?
Ja raczej stosowałabym na noc.Teraz uzywam serum Pervoe Reshenie 35-50lat rano i wieczorem.Rano pod minerały solo,natomiast wieczorem daję jeszcze na nie frakcję sojową bo za mało nawilża.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:15   #5016
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A jak z nawilżaniem?
Uzywasz go solo np.pod minerały czy dajesz cos jeszcze na nie?
Ja raczej stosowałabym na noc.Teraz uzywam serum Pervoe Reshenie 35-50lat rano i wieczorem.Rano pod minerały solo,natomiast wieczorem daję jeszcze na nie frakcję sojową bo za mało nawilża.
Właśnie kwestia nawilżenia to jego wada, bo dość trudno się go dopatrzeć. Stosuję go tylko na noc, czekam, aż sie wchłonie [a wchłania się całkowicie i dość szybko ], potem jadę z kremem nawilżającym.
Też miałam to serum ♥ Tylko wersję do 35l. Uwielbiam. Niedługo do niego wrócę. I je stosowałam podobnie jak Ty, samo pod minerał, na noc natomiast sporadycznie, w towarzystwie kwasu hialuronowego i oleju I porównując oba produkty; jeśli o nawilżanie chodzi, to mogłabym rzec, że niebo i ziemia. Jednakże na pewno przesuszenia po serum Apis nie uświadczyłam. Po prostu nie jest satysfakcjonującym nawilżaczem. Nie wiem, jakby się miało jego działanie do codziennego użytkowania, bo stosuję je co drugi dzień, z racji, że to kosmetyk z linii profesjonalnej.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 17:34   #5017
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

a kwas hialuronowy wymiesza się z olejem bez emulgatorów?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 18:10   #5018
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a kwas hialuronowy wymiesza się z olejem bez emulgatorów?
Tak W zagłębieniu dłoni, dosłownie troszeczkę z każdego, żeby nie przedobrzyć.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:04   #5019
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Hej Nie pamiętacie gdzie pisało coś o serum z wit.c z wody do iniekcji i wit.c w proszku?Szukam, ale nie mogę znaleźć
Z gory dzieki za odpowiedź.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 19:38   #5020
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Tak W zagłębieniu dłoni, dosłownie troszeczkę z każdego, żeby nie przedobrzyć.
o dzięki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 20:00   #5021
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie kwestia nawilżenia to jego wada, bo dość trudno się go dopatrzeć. Stosuję go tylko na noc, czekam, aż sie wchłonie [a wchłania się całkowicie i dość szybko ], potem jadę z kremem nawilżającym.
Też miałam to serum ♥ Tylko wersję do 35l. Uwielbiam. Niedługo do niego wrócę. I je stosowałam podobnie jak Ty, samo pod minerał, na noc natomiast sporadycznie, w towarzystwie kwasu hialuronowego i oleju I porównując oba produkty; jeśli o nawilżanie chodzi, to mogłabym rzec, że niebo i ziemia. Jednakże na pewno przesuszenia po serum Apis nie uświadczyłam. Po prostu nie jest satysfakcjonującym nawilżaczem. Nie wiem, jakby się miało jego działanie do codziennego użytkowania, bo stosuję je co drugi dzień, z racji, że to kosmetyk z linii profesjonalnej.
Dzięki
Ja w tej chwili nie uzywam kremów choc planuję razem z serum zamówić żurawinowy z Apisa .
Myslę że nic złego sie nie stanie jak nałoże na nie frakcję sojową?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Hej Nie pamiętacie gdzie pisało coś o serum z wit.c z wody do iniekcji i wit.c w proszku?Szukam, ale nie mogę znaleźć
Z gory dzieki za odpowiedź.

2ml kwasu askorbinowego, 1oml wody do iniekcji, 5 kropli kwasu hialuronowego, 1 tabletka Tokovit 200
to przepis jednej z wizażanek.Zacytuję:
Stężenie wit. C wynosi tu 20%. Najpierw rozpuszczam wit. C w wodzie, potem dodaję resztę. Serum ma trwałość 7 dni przechowywane w lodówce.

Fajna jest też pudrowa wit.C z Naturalisa.Wystarczy mikrołyżeczkę wymieszać na ręku z kilkoma kroplami kwasu hialuronowego i na buzię.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 06:45   #5022
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o dzięki
Proszę

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja w tej chwili nie uzywam kremów choc planuję razem z serum zamówić żurawinowy z Apisa .
Myslę że nic złego sie nie stanie jak nałoże na nie frakcję sojową?
To ja sobie nie wyobrażam tak bez kremu, no, chyba że oleje Ale też o tym żurawinowym myślałam, tym bardziej, że mój obecny się kończy. Co do frakcji, nie mam niestety pojęcia Ale chyba nie powinno się nic dziać. Kładłam na to serum krem wzbogacony olejem i było w porządku A co do frakcji... jak się sprawuje? Zastanawiam się nad jej zakupem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 09:49   #5023
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Proszę


To ja sobie nie wyobrażam tak bez kremu, no, chyba że oleje Ale też o tym żurawinowym myślałam, tym bardziej, że mój obecny się kończy. Co do frakcji, nie mam niestety pojęcia Ale chyba nie powinno się nic dziać. Kładłam na to serum krem wzbogacony olejem i było w porządku A co do frakcji... jak się sprawuje? Zastanawiam się nad jej zakupem
Frakcja to moje KWC
Zastępuje mi krem.Nie potrafię bez niej żyć choć nie od razu się przekonałam.Wydawała mi się zbyt tłusta,ciężka,bałam się że będzie zapychać.Nic z tych rzeczy.
Nakładam wieczorem na serum Pervoe Reshenie ,gdzież po pięciu minutach jak serum dobrze się wchłonie.Potrafię nałożyć całkiem sporo,zwłaszcza pod oczami.Po kilku minutach tłustość znika,zostaje matowa skóra choć przy dotknięciu czuc taką delikatną powłoczkę co nie każdemu będzie odpowiadać.Ja jednak mam już swoje lata i naprawdę jestem zadowolona jak rano budzę się z nawilżoną i ukojoną skórą.Nawet jak coś mi wyskoczy po nałożeniu frakcji rano wypryski są prawie zagojone i nie są czerwone.
Ostatnio uczulił mnie strasznie hydrolat oczarowy.Miałam jakby poparzoną,zaognioną twarz.
Po nałożeniu frakcji skóra doszła do siebie po kilku minutach
Rano nakładam tylko w/w serum i minerały,chyba że skóra potrzebuje to dokładam jeszcze trochę frakcji ale to sporadycznie.
Nie mieszam jej z niczym także na ten temat się nie wypowiem.Słyszałam że jeszcze lepiej nawilża w połączeniu z nawilżaczem cukrowym.Przy następnym zamówieniu również go zakupię.
Mam frakcję z Naturalisa.Innej nie używałam.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:45   #5024
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Frakcja to moje KWC
Zastępuje mi krem.Nie potrafię bez niej żyć choć nie od razu się przekonałam.Wydawała mi się zbyt tłusta,ciężka,bałam się że będzie zapychać.Nic z tych rzeczy.
Nakładam wieczorem na serum Pervoe Reshenie ,gdzież po pięciu minutach jak serum dobrze się wchłonie.Potrafię nałożyć całkiem sporo,zwłaszcza pod oczami.Po kilku minutach tłustość znika,zostaje matowa skóra choć przy dotknięciu czuc taką delikatną powłoczkę co nie każdemu będzie odpowiadać.Ja jednak mam już swoje lata i naprawdę jestem zadowolona jak rano budzę się z nawilżoną i ukojoną skórą.Nawet jak coś mi wyskoczy po nałożeniu frakcji rano wypryski są prawie zagojone i nie są czerwone.
Ostatnio uczulił mnie strasznie hydrolat oczarowy.Miałam jakby poparzoną,zaognioną twarz.
Po nałożeniu frakcji skóra doszła do siebie po kilku minutach
Rano nakładam tylko w/w serum i minerały,chyba że skóra potrzebuje to dokładam jeszcze trochę frakcji ale to sporadycznie.
Nie mieszam jej z niczym także na ten temat się nie wypowiem.Słyszałam że jeszcze lepiej nawilża w połączeniu z nawilżaczem cukrowym.Przy następnym zamówieniu również go zakupię.
Mam frakcję z Naturalisa.Innej nie używałam.
Więc chyba pozostaje mi przetestować na sobie. Czytałam, że nawet na dzień dobrze się sprawdza
Akurat w tym sklepie jeszcze nic nie zamawiałam
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 12:37   #5025
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Zapraszam do nowego wątku
klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.