jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 16:32   #31
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

te dwa zdjęcia razem : normalnie/ po ociepleniu zdjęcia. taką mam długość jak na 1 fotce
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:58   #32
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

najlepiej by Ci bylo w rudych. masz idealna twarz do rudosci. piegi,zielone oczy to cos pieknego do takiego koloru.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:10   #33
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

tylko jaki dokładnie odcień rudego ? bo właśnie rudy planuje ( to też mój naturalny kolor)
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 23:30   #34
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Co ja bym doradziła...przede wszystkim henna na brwi i rzęsy-to juz było. Mocno maluj rzęski tuszem... To zwróci na nie uwage. Po drugie podkład i róż - nabierzesz życia kobietko!

co do farby na wloski...koniecznie jakis brązik...i będziesz nie do poznania. Oczywiscie, że nadzieja jest. Jesteś ładna tylko musisz zadbać o siebie w inny sposób!
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 00:17   #35
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

podkładu ostatnio nie mogę sobie dobrać, zgubiłam idealny dla mnie a nie pamiętam jego nazwy i tak od dłuższego czasu szukam metodą prób i błędów. róż stosuje od jakiegoś czasu ale nie wiem do końca jak powinnam go nakładać i na które części dokładnie. a na henne wybieram się na początku wakacji < w wakacje planuje metamorfozę>.
dzisiaj właśnie zaczęłam się zastanawiać między brązem a rudym, ale większość znajomych twierdzi że zawsze kojarze się z rudym i delikatniej mi w nim( taki też mój naturalny) .

Amellie_flower dziękuje za rady
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:29   #36
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Smile Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

To tak : Z fryzurą nic bym nie robiła, bo jest oryginalna i nawet spoko.
Jeśli chodzi o cerę rozjaśniłabym ją jak tylko się da, na taką porcelanową. Można ją rozjaśnić maseczkami, np. z ogórka, ale też w gabinetach kosmetycznych i kremami, naświetlaniami różnymi.
Jeśli chodzi o makijaż: Podkreśliłabym usta mocniejszą szminką, ale bez żadnego połysku, bo wygląda on troszkę tandetnie. Pomadka w odcieniu brązowo - czerwono - pomarańczowym. Podkreśliłabym brwi. Z piegami nic nie robić, bo są oryginalne i pięknes ame w sobie. Oczy masz troszkę osadzone blisko siebie, więc wewnętrzne kąciki na jasno, zewnętrzne sobie odpuścić albo na ciemno pomalować.
Na ubiorze się za bardzo nie znam, może ktoś inny doradzi??

P.S Jesteś bardzo podobna do takiej dziewczyny z II czy I edycji You can dance, ale zapomniałam imienia ;p


[fashion]610474[/fashion]

[fashion]610474[/fashion]


Prosze pomóżcie mi wygrać
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:47   #37
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Uwazam ze powinnas wröcic do odcieni bräzu,rudosci i zrobic cos z tä grzywkä.Zapusc na bok i lekko wycieniuj cos w stylu fryzury jak simpson.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 13:40   #38
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Ależ prosze

jak chcesz mogę wstawić zdjęcia tego jak ja nakladam róż na policzki. Nie wiem czy robie to poprawnie ale wyglądają bardzo fajnie


A podkład-powiem Ci tak. Ja raz szukalam w Carrefurze(!) na drogerii i nie mogłam się zdecydować...doradziła mi ekspedientka!! Więc jeśli wybierzesz sie do Rossmana czy Nautry to tam już na pewno jakaś miła pani Ci dobierze. Polecam Douglassa-mi tam podpowiedziała malinowy kolor na usta i faktycznie-dla mnie najlepszy! Wydaje mi się, że Tobie bedzie pasował jasny beżowy-jesteś blada tak jak ja.


Aha, i jeszcze jedno-w Twoim przypadku stawiam na dlugą grzywke na bok i boba włosy bedą gęstsze i nadaja wdzięku!
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:42   #39
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

I j jeszcze jedno-mogłabyś wstawić swoje zdjęcie z wytuszowanymi rzesami ?
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:54   #40
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Ewelina_94 - o tym rozjaśnieniu chętnie pomyśle. Pierwszy raz ktoś podsunął mi taki pomysł. szminka- ok,spróbuje poszukać jakiegoś dobrego koloru. dziękuje

kaska222 dziękuje bardzo za symulacje strasznie ich potrzebowałam. najbardziej chyba podoba mi się ten ostatni kolor na którym zrobiłaś mi też symulacje makijażu. ale czy będzie dobry? i dziękuje za przykład fryzury grzywkę już zapuszczam

Amellie_flower
dziękuje za podpowiedź z różem - teraz mniej więcej wiem już jak i grzywka będzie na bok, ale na boba nie wiem czy się zdecyduje, skrócę włosy na pewno ale aż na takie cięcie chyba nie mam odwagi a do drogerii wybiorę się za jakiś czas więc rzeczywiście chyba zaufam miłym paniom
podpowiadałaś mi brązik, a co myślisz o rudym u mnie? ewentualnie który odcień?
dziękuje
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:02   #41
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

ja uważam, że rudy dla Ciebie zdecydowanie nie. I ja bym sie nie zdecydowała gdybym miała taką urode. Ale to moje zdanie. Ewntualnie pomyśl nad brązem z refleksami miedzianymi...albo faktycznie rozjasnij,ale myśle, że raczej powinnaś próbować w strone ciemniejsza
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 14:06   #42
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

no to teraz mam mieszane uczucia. jedne na rudy inne na brąz. chyba będe musiała też zaczerpnąć porad fryzjerów.
w każdym bądź razie dziękuje każda rada jest cenna.
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:24   #43
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Zawsze możesz spróbować obydwu - tylko w kolejności najpierw rudy, potem brąz, bo inaczej nie wyjdzie - rudy do brązu przefarbujesz bez problemu a w drugą stronę będzie gorzej, i nie obejdzie się bez ryzyka zniszczenia włosów - a są chyba jak na tą długość w bardzo dobrym stanie, sądząc po zdjęciach.
Ja bym się na rudy zdecydowała, taką oryginalną "rudą" urodę warto podkreślać, wyróżniać się
I co do brązu - masz delikatną urodę i jasne włosy - radziłabym nie próbować z koloryzacją na własną rękę, bo brązy lubią wychodzić ciemne, czasami dużo ciemniejsze niż na próbnikach. A to Ci raczej nie będzie pasować, tylko Cię przytłoczy.

Zgadzam się co do jasnej porcelanowej cery - myślę, że dobry codzienny krem z filtrem konieczny, możesz popróbować maseczek z ogórkiem.
I jasny puder nie poddawaj się, na pewno trafisz
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:57   #44
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

wredna_baba dziękuje Ci bardzo chyba jestem jednak dalej za rudym, który odcień z symulacji byłby dobry? a brąz miałam, zwykły brąz a wyszedł czarny i wyróżniało się to wszystko strasznie.
a poszukiwania pudru zaczynam już niedługo
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 20:35   #45
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

brwi koniecznie henna, włosy lekko za ramiona obciąć i wycieniować a grzywkę na bok zasłaniającą pół czoła
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:24   #46
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Ilena dziękuje za wzór fryzury właśnie nad taką się zastanawiam, a do wszystkie rady użyje <w wakacje>
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:22   #47
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Amellie_flower I j jeszcze jedno-mogłabyś wstawić swoje zdjęcie z wytuszowanymi rzęsami ?



Jasne
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 02:01   #48
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

bardzo ładnie choć troszke agresywna minka
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 14:13   #49
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

zdjęcia robione na szybko i na nich akurat uśmiechu nie było
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 15:28   #50
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Hej
Wydaje mi się, że dziewczyny Ci dobrze radzą z rudym - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1273913244 , https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1273913244 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1273351616 . Myślę, że w tym kierunku powinnaś iść. Teraz Twoja buzia jest taka niewyraźna.
Fajnie Ci w lokach, jak na ostatnich zdjęciach, ale ja bym ich nie spinała... Lepiej jakiś lekki tapir, żeby je unieść i stworzyć taką burzę loków
W dodatku mam wrażenie, że kolczyki, które masz na sobie, dodatkowo wydłużają Ci twarz.
Na nos, żeby trochę go optycznie zmniejszyć - jakiś matowy bronzer.
Róż w ciepłym odcieniu i nie nakładaj go "pionowo", bo bardziej wydłużysz buzię, lecz bardziej 'poziomo'. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi (Ewentualnie mogę postarać się zobrazować to na jakimś zdjęciu ). No chyba, że pociągła twarz to tylko kwestia tych ostatnich zdjęć?
Brwi też Ci już dziewczyny dobrze doradziły, nie bój się henny, ona ma to do siebie, że i tak szybko znika... Niestety Jak już kosmetyczka 'ustali' ich nowy kształt to polecam Ci zestaw do stylizacji brwi z Essence (opinie na KWC są), ten jaśniejszy cień powinien być dobry, a ciemniejszy możesz wykorzystać to malowania kresek na oku lub po prostu jako zwykły cień.
Mam z Essence fajny błyszczyk owocowy, czerwony. Jest delikatny, ale jednocześnie nadaje kolor, myślę, ze do rudych włosów mogłabyś spróbować
Garderoba powinna się składać też z ciepłych kolorów (w załączniku to te chusty na dole)

Powodzenia i jak jeszcze na coś wpadnę to się podzielę
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 20:37   #51
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Olcia dziękuję te loki i tak poprawiłam po zrobieniu zdjęcia na właśnie takie luźne kolczyki były tylko na jeden raz-rezygnuje jeśli rzeczywiście wydłużają. Na tym zdjęciu nie mam różu, nie używam po nieudanym dobraniu koloru < jaki odcień byłby dobry?>
a ostatnie zdjęcia wydłużyły mi twarz-potwierdzam.
henna i odświeżenie szafy -w wakacje.
już zaczynałam wątpić w rudy ale podbudowałaś mnie nim więc chyba jednak zaryzykuje- ale tez w wakacje na razie chce zadbać o włosy od strony nawilżenia i odbudowania.

idę na KWC obejrzeć ten zestaw do stylizacji

chętnie przyjmę kolejne rady każda jest dla mnie cenna.
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:58   #52
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Tylko wiesz, do wyrazistego koloru włosów zazwyczaj blado się wygląda
Dlatego wtedy pokreślenie brwi i choć trochę oczu będzie konieczne

*http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zacji-brwi.htm - tutaj zestaw do brwi, w razie gdybyś nie znalazła
*http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...chu-owocow.htm błyszczyk, o którym mówiłam, wersja wiśniowa (kosztuje nie 10zł, a 4.49)
*http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zy-i-ciala.htm dziewczyny sobie chwalą, ja również zakupiłam, ale do modelowania twarzy to wg mnie tak nie bardzo, ze względu na drobinki, ale zamiast różu itp. to tak
*http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-brazujacy.htm tym myślę, że mogłabyś właśnie modelować buzię
*http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...on-Mascara.htm tusz, także wypróbowany przeze mnie

oprócz tego fajne są kosmetyki MY SECRET, zwłaszcza cienie(~5zł)

Co do różu... Jakiś ciepły odcień, coś brzoskwiniowego...?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-policzkow.htm z Inglota, nie wiem czy cena aktualna, ale pewnie ~15zł, nie znam palety kolorów, ale przypuszczam, że ekspedientka by pomogła


Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj, bo może one naprowadzą mnie na jakieś jeszcze rady
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:21   #53
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1273913244
Taak! Kolor włosów, grzywka, kreska na oku.. Tu mi się najbardziej podoba I wtedy poszłabym ubiór w zielenie, coś delikatnego
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:32   #54
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

ooo dziękuję Ci bardzo za linki tych kosmetyków szczerze powiedziawszy to bardzo ich potrzebowałam
szukam jeszcze jakiegoś podkładu który wyglądałby naturalnie a jednocześnie ukryłby niedoskonałości, taki który by rozjaśnił twarz, nadał jej porcelanowego wyglądu jak polecały dziewczyny wcześniej byłabym baaardzo wdzięczna za radę

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez evita_l Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1273913244
Taak! Kolor włosów, grzywka, kreska na oku.. Tu mi się najbardziej podoba I wtedy poszłabym ubiór w zielenie, coś delikatnego
evita_l zostawić taką grzywkę ? dziewczyny raczej odradzały więc zdziwiło mnie że Ci się podoba a o takim kolorze właśnie myślałam a jak nie to taki jak Olcia poleciła w trzecim linku
dziękuję
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:28   #55
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Hmmm... Podkładów dobrych na KWC też jest duużo.
Nie wiem jaką gotówką dysponujesz, bo trochę zakupów przed Tobą. Ale chwalony jest Lirene City Matt(http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...gladzajacy.htm) albo Shiny Touch (jhttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11853-opis-Lirene-Dermoprogram-Shiny-Touch-fluid-rozswietlajacy.htm)
Na sobie wypróbowałam ten drugi, bo kupiłam kiedyś mamie i postanowiłam sprawdzić Fajny jest i mam nawet w planach go kupić, problem jedynie w kolorach - paleta jest uboga.
Trochę droższy - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...e-fluidzie.htm - ale również zebrał dobre opinie, też mnie kusi .
Potem z jeszcze droższych to np. Max Factor Lasting Performance - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ce-Make-Up.htm - na allegro są dużo taniej, tylko trzeba znaleźć dobrego sprzedawcę a wcześniej w drogerii kolor . Ja często kupowałam kosmetyki na allegro, tak zbiorowo, puder, podkład tusz - od jednego sprzedawcy i sporo oszczędzałam na tym. Tak więc możesz, jeśli zdecydujesz się na MF zakupić od razu np. tusz 2000 calorie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...grubiajacy.htm

Jeszcze cienie pod oczami, są na zdaje się pierwszym zdjęciu w pierwszym poście. W ogóle fajnie jest rozjaśnić obszar dookoła oka Ja używałam Maybelline Pure mineral, czy jakoś tak, też ma dobre opinie na KWC. Niestety zgubiłam go, nie wiem jakim cudem :P i na razie radzę sobie Panstikiem Max Factora


Btw, Essence, My secret, Sensique to firmy dostępne jedynie w drogeriach Natura, masz takie w pobliżu? Są też całe wątki poświecone tym firmom, dziewczyny oceniają poszczególne limitowanki itp. itd.
Poza tym Essence ma w swoich limitowankach bardzo dobre pędzle Ja mam na razie dwa, sa super miękkie.
Poza tym fajne pędzle są na EDM, to sklep zagraniczny z minerałami. Są na wizażu organizowane zakupy na ich produkty, mają świetne podkłady mineralne i nie tylko. Więc może będziesz chciała wypróbować minerałki? Polecam przejrzeć forum no i KWC, chodzi o kosmetyki every day minerals - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:36   #56
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Cytat:
Napisane przez malo zmienna Pokaż wiadomość

evita_l zostawić taką grzywkę ? dziewczyny raczej odradzały więc zdziwiło mnie że Ci się podoba a o takim kolorze właśnie myślałam a jak nie to taki jak Olcia poleciła w trzecim linku
dziękuję
Nie doczytałam kolejnych postów po tych zdjęciach, bo chciałam szybciutko zakomunikować, że to właśnie mi się podoba
I grzywka też mi się na nim podoba taka jaka jest. Chociaż nie będę doradzać grzywki, bo ja mam z nią wielki problem, ciągle jej nie chcę, ale jak jej nie ma to myślę, że wygląda głupio, jak już jest to mi przeszkadza. Jak Ci wygodnie. Chociaż na zdjęciu tym sprzed dwóch lat wcześniej podobało mi się bez grzywki... To jednak ten delikatny rudy coś z tej prostej grzywki wydobył. A jak szukasz dalszych inspiracji to wrzucę mój ostatni typ w fotkach poniżej
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:38   #57
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

evita_l dziękuję
no ja właśnie z grzywką mam to samo. zapuszczam ,obcinam i tak na okrągło bo kiedy dochodzi do lini brwi to nijak nie da się ułożyć i po prostu ciągle się przetłuszcza-koszmar :| a nad taka lekka grzywka jak w załącznikach pomyśle konieczne już u mnie są zmiany fryzury więc możliwe że z tej grzywki skorzystam
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 16:05   #58
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

Rad juz dostalas mnostwo, dziewczyny maja racje- jakas farba i na pewno makijazyk Pokaz efekty "po" metamorfozie, bo jestem strasznie ciekawa. Masz olbrzymi potencjał
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 19:59   #59
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

pokaże ale dopiero w wakacje niestety- wtedy dopiero będę miała przypływ gotówki. Wcześniej nie wyrobię , mam inne wydatki. ale w wakacje się pokaże

Olcia dziękuję,bardzo mi pomogłaś
teraz w weekend zrobię przegląd tych kosmetyków i pierwsze wydatki wakacyjne to będą właśnie te potem henna i włosy. a potem pokaże Wam efekty jesli się uda to będę prze szczęśliwa
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:56   #60
malo zmienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 92
GG do malo zmienna
Dot.: jest jakaś nadzieja na lepsze? pomóżcie

dziewczyny no to po długim czasie się odzywam henna na brwi i rzęsy od poniedziałku, od dzisiaj znowu prosta grzywka(niekoniecznie ją chciałam) i... RUDY taki jak w jednej z propozycji kaski222 wielu znajomych mowi ze mi pasuje, Wam też niedługo pokaże zdjęcia wtedy już z makijażem. na razie próbuje znaleźć ten róż,podkład i dobry tusz efekty mojej metamorfozy mam nadzieję że pokażę niedługo
malo zmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.