Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 19:35   #871
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiesz co, one są zupelnie inne niż Peacocky. Też mam Unflappable, spodziewałam się cuda i się rozczarowałam, buras smutny jeden Jutro nałożę może te nowe metale na oko, to coś więcej będę mogła powiedzieć, ale Gold Carbon to taki szarobrąz, popiel, b. ciemny i zimny, a w tle jakby jest złota poświata (stare złoto, zimnawe też raczej). Na dłoni to fascynujący kolor, obaczym, czy twarzowy. Coś jak lakier Quartz z Chanela (srebrny ze złotym blaskiem), tzn. nie w sensie koloru, tylko takiej dyskretnej domieszki złota właśnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:40   #872
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wiesz co, one są zupelnie inne niż Peacocky. Też mam Unflappable, spodziewałam się cuda i się rozczarowałam, buras smutny jeden Jutro nałożę może te nowe metale na oko, to coś więcej będę mogła powiedzieć, ale Gold Carbon to taki szarobrąz, popiel, b. ciemny i zimny, a w tle jakby jest złota poświata (stare złoto, zimnawe też raczej). Na dłoni to fascynujący kolor, obaczym, czy twarzowy. Coś jak lakier Quartz z Chanela (srebrny ze złotym blaskiem), tzn. nie w sensie koloru, tylko takiej dyskretnej domieszki złota właśnie.
quartz bardzo mi się podobał (właśnie niejednoznaczny kolor) to tym bardziej czekam na Twój opis i na moje cienie

ja Unflappable używam tylko do kreski na fioletowej kredce, bo inaczej nie mam cierpliwości ...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-04 o 19:42
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:58   #873
lawendowa1
Zadomowienie
 
Avatar lawendowa1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
nie wiem jaki kolory masz - ja polecam patina do tego brun/mystery, scene, copperplate, quarry + yoghurt+carbon, shale - masz z takich ze tak powiem konkretnych kolorów. żaden filoet/wrzos mnie w mac macalnie na ręce az tak bardzo nie oczarował (znalazlam 2 cienie w idealnym kolorze w innych firmach)
Wielkie dzięki Mam Traxa, Expensive Pink, Shale, Club, Satin Taupe- z takich odcieni akurat pod zielone oczy. Reszta moich Macowych cieni aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiła.
__________________
Moja wymiana kosmetyczna!!

Moje blogowanie

Proszę odpisuj w moim wątku, ja odpiszę w Twoim!
lawendowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:13   #874
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Satin Taupe już mam zapomniałam, że mam też granatowego pigmaka. Za złotem średnio przepadam, źle się w tym czuję i mam wrażenie, że mi oko wygląda na zmęczone (tak samo zresztą jak przy rudościach). Poluję jeszcze na jakiś fajny śliwkowy cień, ale raczej w chłodnym odcieniu.
Eh, jeszcze nie mam tej kasy, a już ją próbuję rozdysponować
ale Contrast sobie zobacz bo to taki granat podszyty fioletem szkoda z tym złotem, ono naprawdę pięknie wydobywa nasz kolor tęczówki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:20   #875
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale Contrast sobie zobacz bo to taki granat podszyty fioletem szkoda z tym złotem, ono naprawdę pięknie wydobywa nasz kolor tęczówki!
Dzięki, napewno dopiszę sobie do listy 'do obadania' może się przekonam, ale dla mnie złoto jeśli już to raczej na jakieś większe wyjścia, kojarzy mi się tak 'odświętnie'.

Czy cienie i róże macowe depotujecie sposobem z prostownicą? Depotowałam tak kilka cieni, ale we wszystkich potem miałam zniszczone te plastikowe opakowania, zwyczajnie się potopiły - nie wiem czy ja coś źle robię czy po prostu taki plastik był... Mimo że będę depotować to nie chciałabym, żeby pudełeczka mi się popsuły...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:24   #876
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A po co Ci pudełeczka? Do B2M przyjmują przecież też i powyginane... Co z nimi robisz ciekawego (wścibska jestem, wiem)?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:30   #877
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Po prostu jestem zbieraczem i lubię jak wszystko jest idealne nie wiem, o ile nad jakimś inglotem nie rozpaczałam jak mi się stopił, o tyle moich macowych cudeniek mi szkoda - tym bardziej, że to są moje najpierwsiejsze nabytki (Stunner i Moleskin) i tak jakoś mi przykro je bezcześcić. Takie dziwactwo
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 20:41   #878
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Eee Corii, no wiesz - zamiast metaliczne powiedz sobie "satynowe" albo "z efektem tafli" i już masz lepszy zamiennik Gold Carbon Ci mogę oddłubać trochę do pojemniczka, bo kupiłam.
Najadko a nie szkoda Ci "popsuć" cienia aby troszkę wydłubać? Nie chciałabym Ci nic niszczyć - nawet pośrednio
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:45   #879
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Iii tam - nie szkoda, z kącika Ci wydłubię. A wiesz, ze one mają taką fajną, jakby sztruksową fakturę (w wypukle paseczki)? Ale pod jednym warunkiem będę dłubać - że pokażesz, co fajnego można nim zmalować, bo u Ciebie to na pewno cuda wyjdą...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 20:58   #880
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najada - zlać Cię? Nie chciałam tych cieni ze względu włąsnie na połysk, ale tak je opisujesz, że człowiek zaczyna chcieć Ale nie dam się
ja je dzisiaj tez macalam i tez chce sobie kupic chociaz jeden, z racji wydatkow swiatecznych ograniczam się ale piękne są, to prawda.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:01   #881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Iii tam - nie szkoda, z kącika Ci wydłubię. A wiesz, ze one mają taką fajną, jakby sztruksową fakturę (w wypukle paseczki)? Ale pod jednym warunkiem będę dłubać - że pokażesz, co fajnego można nim zmalować, bo u Ciebie to na pewno cuda wyjdą...
No Tobie jakżebym mogła odmówić, tylko zastanawiam się z czym go połaczyć, bo sam na powiekę to będzie chyba za ciemny? A jaki masz ten drugi kolor? Rusty?
Widziałam fakturę na swatchach, pewno na żywo jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja je dzisiaj tez macalam i tez chce sobie kupic chociaz jeden, z racji wydatkow swiatecznych ograniczam się ale piękne są, to prawda.
Milcz Waćpanna, bo nie zdzierżę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 21:05   #882
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A wiecie, co będzie, jak Corii albo Najdka wrzuci fotencję malunku którymś metalem?
Sold out jak nic, bo wszystkim się muszmieć włączy
(już się waszych inspiracji doczekać nie mogę, och!)
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:06   #883
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja je dzisiaj tez macalam i tez chce sobie kupic chociaz jeden, z racji wydatkow swiatecznych ograniczam się ale piękne są, to prawda.
Ale Wy kusicie! Nie planowałam nawet zaglądać do MACa, a teraz poważnie się nad tym zastanawiam ! Jeżeli nie uda mi się powstrzymać i coś kupię, na pewno się pochwalę
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:06   #884
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Rusty mam, Rusty - znaczy taką brzoskwinkę łagodną. Ta to jest typowy dzienniak. Też dłubnąć?
I teraz żałuję, że nie wzięłam tego złotobrązowego i rudzielca, kurczaki, hmm. Już nie wspomnę, że moja ublubiona macówka zachwycała się głównie oliwką.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:16   #885
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Rusty mam, Rusty - znaczy taką brzoskwinkę łagodną. Ta to jest typowy dzienniak. Też dłubnąć?
I teraz żałuję, że nie wzięłam tego złotobrązowego i rudzielca, kurczaki, hmm. Już nie wspomnę, że moja ublubiona macówka zachwycała się głównie oliwką.
A pasuje wg Ciebie Rusty do tego Carbona? Bo jak tak, to spróbowałabym stworzyć coś z tych dwóch. Tzn. Rusty na cała powiekę, a Gold Carbon w załamanie i w zewnetrzny kącik
Coś mi się Najado wydaje, ze wrócisz nie po 2, ale 3 cienie i nie mówię tu wcale o sobie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-12-04 o 21:17
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:29   #886
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O nie, żadne Sold out, bo ja jutro nie mam czasu na zakupy!
Brzydkie są, żartowałam, nic nie kupujcie, fuj, fuj. Co ja narobiłam, głupia - niedawno tak pochwaliłam fajny cień kremowy Laury Mercier na Truskawie, który planowałam nabyć (dobra cena była, jakaś superobniżona) i do wieczora mi go ktoś sprzątnął sprzed nosa. (Ale i tak go dorwałam, ha!) Tak się kończy, jak się człowiek publicznie pozachwyca, no...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A pasuje wg Ciebie Rusty do tego Carbona? Bo jak tak, to spróbowałabym stworzyć coś z tych dwóch. Tzn. Rusty na cała powiekę, a Gold Carbon w załamanie i w zewnetrzny kącik
Coś mi się Najado wydaje, ze wrócisz nie po 2, ale 3 cienie i nie mówię tu wcale o sobie
Nie wiem, czy pasuje, bo nie malowałam się nimi - ale na logikę grafit do brzoskwini powinien, nie? Tak mi się zdaje.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:49   #887
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja wróciłam właśnie z MACowych łowów ))
kupiłam rzęski 21. dość naturalne ale fajowe )
Moim łupem padly też dwie paletki (9ta do cieni ) i 4ta do róży 4 wkłady cieni (Blackberry i Texture po namowach Burn - , Arena i Sushi Flower - jak ja go mogłam nie mieć wcześniej do końca życia pozostanie dla mnie zagadką ) dwa wkłady róży (Plum Foolery i Margin), błyszczyk Pro Longwear w odcieniu Infinitely Likable (nie mój kolor totalnie ale właśnie takiego słodziaka różowego szukałam bardzo lubię formułę tych błyszczoli) i miniatura Strobe Cream. Tak zachwalany że w końcu musiałam się skusić jutro testowanie ))
Kasiu, ale zakuuupy . Ale dobrze czasem, że dadzą odetchnąć od obfitych limitek - okazuje się, że ile byśmy nie miały cieni, róży etc., to ciągle ze stałej kolekcji coś nowego można odnaleźć .
Ja dziś wpadłam do MAC'a dosłownie na 10 minut - wzięłam konturówkę do ust Stone (znów wpływ słynnej siostry - Nic ) , szminę Costa Chic dla Siostry (mam wielką nadzieję, że Jej się spodoba, bo to chcę dołożyć do prezentu pod choinkę dla Niej), a oprócz tego Yogurt na zapas i dwa ostatnie lakiery Rain Of Flowers (chyba mnie pogięło do reszty z tymi lakierami ).
Też mnie akurat dziś kusił Strobe Cream w wersji mini . (Chyba specjalnie te mini produkty tak sobie leżą przy kasie - żeby nas kusić). Postanowiłam jednak, że najpierw zużyję Strobe'a w wersji Liquid Lotion, a mam jeszcze pół opakowania. Przy okazji po raz kolejny usłyszałam, że mimo wszystko lepsza jest ta "treściwsza" wersja, czyli Strobe Cream . No i w sumie bardziej opłaca się kupować wersję mini, bo ta wersja ma 30 ml i kosztuje 62 zł, a pełnowymiarowa ma 50 ml i kosztuje 130 zł.
w każdym razie czekam na recenzję .

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A wiecie, co będzie, jak Corii albo Najdka wrzuci fotencję malunku którymś metalem?
Sold out jak nic, bo wszystkim się muszmieć włączy
(już się waszych inspiracji doczekać nie mogę, och!)
Litości, mam nadzieję, że po takich swatchach nie dam się skusić - dziś tak na szybko maźnęłam, nie wiem nawet jakim kolorem, i stwierdziłam, że Metal X nie dla mnie - jednak za bardzo metaliczny połysk ... i tego będę się trzymać . Będę, będę

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-12-05 o 07:27
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:57   #888
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pasuje, bo nie malowałam się nimi - ale na logikę grafit do brzoskwini powinien, nie? Tak mi się zdaje.
Ale mi chodziło bardziej o to czy one pasują, jak tak leżą obok siebie w panach
W każdym razie - zobaczymy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:01   #889
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hihi, to sobie pogadałyśmy. Ciemno jest już, to nie widzę dobrze - rano je obejrzę porządnie, ok?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 22:15   #890
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Hihi, to sobie pogadałyśmy. Ciemno jest już, to nie widzę dobrze - rano je obejrzę porządnie, ok?

Jasne, nie problem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 05:46   #891
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mnie metaliki rozczarowały, jakiś taki przygaszony ten połysk mają, liczyłem że bedzie bardziej czysty, żywy, a on jakis taki płaski.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 05:36 ----------

może ktoś ma ochote przygarnąć dwa razy uzyty podkłąd Prolongwear NC20 i nowy Browset Clear
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 11:03   #892
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
(znalazlam 2 cienie w idealnym kolorze w innych firmach)
Jakie, jakie? ja też zielonooka...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:06   #893
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Jej, ja się cieszę, że mam lenia i nie chce mi się jechać do Warszawy...pewnie bym oszalała przy tych cieniach, bo ja lubię nawet metaliczny efekt. Tylko mam takich pincet i nie wiem, ogólnie ogarnął mnie jakiś zakupowy rozsądek...nie podoba mi się to, boję się, że mania wróci ze zdwojoną siłą.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:23   #894
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

"Bawiłam" się dzisiaj pigmentami Smoky Berry - użyłam wszystkich i pieknie wychodzą na oku. Tylko aparat nie umie tego uchwycić - łapie jakąś plamę kolorów i mega błysk co wygląda wsio razem kiczowato
Zauważyłam, że o ile ciemne kolory pigmentów aparat daje radę ładnie odwzorować, tak te jasne i bardziej błyszczące "kładzie".
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:27   #895
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też mnie akurat dziś kusił Strobe Cream w wersji mini . (Chyba specjalnie te mini produkty tak sobie leżą przy kasie - żeby nas kusić). Postanowiłam jednak, że najpierw zużyję Strobe'a w wersji Liquid Lotion, a mam jeszcze pół opakowania. Przy okazji po raz kolejny usłyszałam, że mimo wszystko lepsza jest ta "treściwsza" wersja, czyli Strobe Cream . No i w sumie bardziej opłaca się kupować wersję mini, bo ta wersja ma 30 ml i kosztuje 62 zł, a pełnowymiarowa ma 50 ml i kosztuje 130 zł.
Olciu, zdecydowanie ja nie cierpię liquid lotionu jest strasznie tępy.. choć może lepiej nada się do tłustej cery.. ale moja sucha się z nim nie polubiła.. za to Strobe Cream, to cudeńko
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:44   #896
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jakie, jakie? ja też zielonooka...
chanel illusoire
Rouge Bunny Rouge Delicate Hummingbird
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 07:53   #897
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dzisiaj wzięłam dla odmiany na warsztat pigmaki Smoky Plum i ... zakochałam się w nich Po prostu wymiatają, sa ładniejsze od Berry, chociaż to pewno subiektywne odczucie. Ten lawendowy jest taki słodki A jasny brąz ma kolor o jakim dawno marzyłam
I zupełnie nie wiem, czemu Christina kręciła na nie nosem na blogu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:03   #898
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Olciu, zdecydowanie ja nie cierpię liquid lotionu jest strasznie tępy.. choć może lepiej nada się do tłustej cery.. ale moja sucha się z nim nie polubiła.. za to Strobe Cream, to cudeńko
Ja aktualnie też nie przepadam za Liquid Lotionem, ale wzięłam go właśnie dlatego, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i bałam się trochę "treściwości" Strobe Cream, może niepotrzebnie .
Chyba jednak nastęnym razem kupię małe opakowanie na próbę i sobie je porównam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:17   #899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja aktualnie też nie przepadam za Liquid Lotionem, ale wzięłam go właśnie dlatego, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i bałam się trochę "treściwości" Strobe Cream, może niepotrzebnie .
Chyba jednak nastęnym razem kupię małe opakowanie na próbę i sobie je porównam .
Strobe Cream do mieszanej jest fajny, ale zależy pod jakie podkłady. Pod Sculpta nie polecam. Natmiast jest super pod Pro Long i Perfection Lumiere Chanela. Generalnie pod podkłady matujace polecam Strobe Cream.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-12-06 o 08:51
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:36   #900
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Strobe Cream do mieszanej jest fajny, ale zależy pod jakie podkłady. Pod Sculpta nie polecam. Natmiast jest super pod Pro Long i Perfection Lumeire Chanela. Generalnie pod podkłady matujace polecam Strobe Cream.
No to tym bardziej żałuję, że nie kupiłam go przedwczoraj . Zwłaszcza, że zauważyłam, że te mini produkty szybko "schodzą" ze sklepu i potem dość długo mają braki.
Zobaczymy, jak się sprawdzi pod te podkłady, co używam obecnie - EL Double Wear Light , wodoodporny Make up Atelier, Guerlain Parure Extreme (niestety odcień 02 trochę się za ciemny już dla mnie zrobił) i jakieś resztki Colorstay Revlona.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.