Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 18:15   #1
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b

Jak podkreślić jasną cerę? część VII


Zapraszam do dyskusji
Linki do starych części:
I. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707
II. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=162984
III. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186996
IV. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300403
V. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436563
VI. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496118

Podsumowanie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270173
Jasny podkład-wątek zbiorczy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282

Blade jest piękne!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 18:20   #2
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

zgłaszam się w kolejnej części mam nadzieję że będzie nas bladych przybywać tutaj
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:01   #3
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co? To już VII część? Ojej!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:04   #4
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

jestem, też bladolica
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:13   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

I ja się zamelduję; w poprzedniej części trafiłam w środek dyskusji nt. koloru włosów- jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że chcę uzyskać popielaty, szarobrązowy, świetlisty kolor, tylko pytanie, jak i czy w ogóle można coś takiego osiągnąć dla naturalnego ciemnego brązu Jestem już po ściąganiu koloru i dwukrotnym rozjaśnianiu, jeszcze mam włosy na głowie, chociaż zastanawiam się, jakim cudem , ale szczerze zaczynam wątpić, czy trafię na chłodny kolor, bo póki co wszystko spłukuje się do rudości. Zrobię jeszcze może 2 podejścia i najwyżej wrócę do natury. Póki co mam też problem ze szminkami, bo to co pasuje brunetce, niekoniecznie sprawdza się dla jaśniejszego koloru
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:27   #6
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
I ja się zamelduję; w poprzedniej części trafiłam w środek dyskusji nt. koloru włosów- jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że chcę uzyskać popielaty, szarobrązowy, świetlisty kolor, tylko pytanie, jak i czy w ogóle można coś takiego osiągnąć dla naturalnego ciemnego brązu Jestem już po ściąganiu koloru i dwukrotnym rozjaśnianiu, jeszcze mam włosy na głowie, chociaż zastanawiam się, jakim cudem , ale szczerze zaczynam wątpić, czy trafię na chłodny kolor, bo póki co wszystko spłukuje się do rudości. Zrobię jeszcze może 2 podejścia i najwyżej wrócę do natury. Póki co mam też problem ze szminkami, bo to co pasuje brunetce, niekoniecznie sprawdza się dla jaśniejszego koloru
Na fryzjerskim jest fajny wątek o chłodnych odcieniach brązu. Może tam znajdziesz jakieś wskazówki? KLIK
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:36   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Na fryzjerskim jest fajny wątek o chłodnych odcieniach brązu. Może tam znajdziesz jakieś wskazówki? KLIK
Oho, dzięki, lecę czytać
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 19:41   #8
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

melduję się

nie macie na wymianę podkładu bourjois najjaśniejszego ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:42   #9
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

melduję się
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:13   #10
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też się melduję w kolejnej części
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:01   #11
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
I ja się zamelduję; w poprzedniej części trafiłam w środek dyskusji nt. koloru włosów- jakiś czas temu wymyśliłam sobie, że chcę uzyskać popielaty, szarobrązowy, świetlisty kolor, tylko pytanie, jak i czy w ogóle można coś takiego osiągnąć dla naturalnego ciemnego brązu Jestem już po ściąganiu koloru i dwukrotnym rozjaśnianiu, jeszcze mam włosy na głowie, chociaż zastanawiam się, jakim cudem , ale szczerze zaczynam wątpić, czy trafię na chłodny kolor, bo póki co wszystko spłukuje się do rudości. Zrobię jeszcze może 2 podejścia i najwyżej wrócę do natury. Póki co mam też problem ze szminkami, bo to co pasuje brunetce, niekoniecznie sprawdza się dla jaśniejszego koloru
jeszcze raz mogę polecić goldwell kolor silver brown są też pewnie w ich palecie i ciemniejsze odcienie chłodne, ten akurat to średni brąz. Szminki akurat łatwiej testować niż farby

poszukując jasnego kremu bb często się sugeruję zdjęciami azjatek, a na ich ciemnych buziach wszystko wydaje się takie jasneee np u tej, buzia jak u mulatki to każdy krem się bardzo jasny wydaje
http://bernice-oops.blogspot.com/201...-bb-cream.html

10 saszetek tego kremu jest właśnie w rozbiórce, pewnie wcale super jasny nie jest ale mnie od dawna korciło by ten słynny kremik wypróbować

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-25 o 21:11
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 21:36   #12
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jeszcze raz mogę polecić goldwell kolor silver brown są też pewnie w ich palecie i ciemniejsze odcienie chłodne, ten akurat to średni brąz. Szminki akurat łatwiej testować niż farby
Oj, widziałam ten kolor w poprzedniej części wątku i śliczny jest, moim docelowym ideałem byłby kolor jeszcze ciut jaśniejszy, ale w tym typie Sama nie wiem, może nawet ciemny popielaty blond? Kolor na pozór zwyczajny, ale ja nigdy nie miałam jasnych włosów Nie mówię o żadnym California Blond , tylko taki chłodny, szarobrązowy, lśniący.. za dużo reklam się naoglądałam, pewnie nie ma czegoś takiego
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:37   #13
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

iamsolucky, mi się też wydaje, że to działa na zasadzie kontrastu Dziewczyna ma ciemną karnację, a bb tylko wydaje się bardzo jasny... A tak na marginesie soczewki powiększające tęczówkę wyglądają paskudnie na tej dziewczynie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 23:08   #14
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja nie wierzę już zdjęciom i filmikom po tym, jak dziewczyna używająca podkładu z drogerii, takiego karmelowego, w filmiku wyglądała na topielicę

Co do zmian koloru włosów typu przejście z ciepłego brązu na chłodny, to myślę, że trzeba najpierw przeprowadzić dekoloryzację przy pomocy fachowca. Mój kolega, który jest fryzjerem, nieźle mnie zjechał, jak mu powiedziałam o tym, że kiedyś chciałam zostać blondynką, nie używając dekoloryzatora;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 02:07   #15
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja kiedyś miałam czarne włosy i miałam już dość to sobie sama przeprowadziłam dekoloryzację (dekoloryzator L'Oreal - polecam --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ecolorant.html) a potem zafarbowałam i było ok Teraz noszę czerwienie i rudości i do czerni nie wrócę... Moje ulubione farby to Feria L'Oreal - długo utrzymujące się kolory, intensywne, włosy nie farbują ręczników, poduszki i wszystkiego naokoło, co więcej - podczas farbowania nie chwyta kompletnie skóry - wow! Produkt naprawdę wnika we włosy a nie tylko oblepia barwnikiem, który schodzi po paru myciach..

Te metamorfozy azjatek ciągle mnie zadziwiają... Wymaluje się, soczewy założy, podlepi powieki, zrobi dzióbek i całkiem inne laska

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2011-12-26 o 02:10
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 03:48   #16
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

I ja również melduję się w nowym wątku.

Wracając jeszcze do kwestii kontrastu mocnych brwi z jasną cerą i jasnymi włosami: właśnie to mnie troszkę przerażało, gdy podjęłam decyzję o dekoloryzacji, ale na szczęście w moim przypadku nie wydaje mi się to rażące, choć na pewno nie jest to naturalne i rzuca się w oczy. Jednak i tak zapuszczam grzywkę i zamierzam zakryć w 100% brwi. A Wy jak myślicie - źle to wygląda, czy może być?

By the way: dostałam na gwiazdkę upragniony pędzel do podkładu (nie cierpię się mazać palcami, a gąbki również nie przypadły mi do gustu). Wymalowałam się przy jego użyciu i muszę przyznać, że nie tylko aplikacja była o wiele przyjemniejsza, ale i podkład ładniej się rozprowadził i dłużej pozostawał "świeży".

Niestety coraz bardziej się przekonuję, że podkład L'oreal True Match N2 Vanille jest dla mnie za ciemny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (9,6 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (8,6 KB, 229 załadowań)
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 09:47   #17
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używasz N2? Toż to bardzo ciemny podkład, nie dziwię się wcale że może Ci się wydawać zbyt ciemny Dla mnie n1 jest za ciemny a n2? Brrrrr....

Co do połączenia ciemnych brwi i jasnych włosów, to według mnie wszystko zależy od typu urody i koloru naturalnych włosów. Mam koleżankę, naturalnie jasną blondynkę i ona ma ciemną oprawę oczu. W jej przypadku wygląda to ślicznie. Z kolei strasznie drażniły mnie ciemne i wyraźne brwi u naszej byłej miss Rozalii Mancewicz
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 12:30   #18
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Swoją drogą moje kudły są jakieś dziwne, trzymałam szamponetkę godzinę i 20 min i ledwo co było widać:/
Teraz kupiłam jakiś kasztanowy brąz chyba, zobaczymy, może coś więcej weźmie, bo też chciałabym zobaczyć jak bym wyglądała w takim chłodnym brązie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 12:35   #19
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć dziewczyny Nowy wątek powstał to i nowe osoby przybywają Może nie jestem mega jasna ale do jasnych zdecydowanie się zaliczam Dlatego przychodzę do was

WhiteGyaru nie masz bardzo ciemnych brwi mi się podoba taki kontrast bo nie wygląda sztucznie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 12:45   #20
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

nowy wątek na nadchodzący nowy rok będę tu i ja

ja bym chciała mieć ciemniejsze brwi, jednak nie umiem powiedzieć, czy mi pasują. mam dość dziewczęcą buzię i chyba by mnie "przytłaczały". dowiedziałam się od "kochanego brata" spytanego o radę czy grzywkę trzymać czy zapuszczać, że z grzywką wyglądam jak "słit sikstin, wiesz, taki emo pokemon....", za to bez niej "kobieco... seksi... AAAA!!!! tej rozmowy nie było!!!" więc chyba w nowy rok wkroczę kobiecym, seksi bezgrzywkowym wyglądem. może wtedy pokombinuję z brwiami. podobają mi się takie "francuskie", coś jak tu: http://thebeautydepartment.com/2011/...n-french-chic/
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 13:16   #21
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nowy wątek na nadchodzący nowy rok będę tu i ja

ja bym chciała mieć ciemniejsze brwi, jednak nie umiem powiedzieć, czy mi pasują. mam dość dziewczęcą buzię i chyba by mnie "przytłaczały". dowiedziałam się od "kochanego brata" spytanego o radę czy grzywkę trzymać czy zapuszczać, że z grzywką wyglądam jak "słit sikstin, wiesz, taki emo pokemon....", za to bez niej "kobieco... seksi... AAAA!!!! tej rozmowy nie było!!!" więc chyba w nowy rok wkroczę kobiecym, seksi bezgrzywkowym wyglądem. może wtedy pokombinuję z brwiami. podobają mi się takie "francuskie", coś jak tu: http://thebeautydepartment.com/2011/...n-french-chic/


Mi akurat te się nie podobają. W sensie - do tej pani pasują, ale do mojej drobnej buzi już nie. O matko, wyglądałabym jak wilkołak
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:12   #22
Farizah
Raczkowanie
 
Avatar Farizah
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hejka wita was kolejna bladzioszka obecnie używam dermacolu 210, szminki inglot 06 ( wkład do kasetki)
A mam pytanie czy ze wzgledu na to ze jestescie blade nikt nie pyta was o jakies choroby?? Bo mialam przypadki ze nie chcieli mi reki podac ze wzgledu na moje trupie ubarwienie i pytali sie czy mam aids:/ porazka...
Farizah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:19   #23
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mnie nie pytają, ale widzą, że mam blade ręce I specjalnie je maluję na fioletowo, żeby jeszcze bardziej to zaakcentować
No, ale nie wiem, może jestem za gruba, żeby uznać, że chora
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:31   #24
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

WhiteGyaru masz piękne oczy a brwi wcale nie są takie bardzo ciemne, w sam raz, podobne do moich no a ten podkład l'oreal jest ciemny choć do niektórych w magiczny sposób nawet ciemnidła się dopasowują
Chochliku a jaką szamponetką robiłaś? ja przed laty Marion to nic nie chwyciło, za to Palette chwyta jak farba
Farizah nikt mi nigdy nie powiedział że wyglądam na chorą czasem dalsza rodzina się "dziwi" że można być tak bladym ale ogólnie w moim towarzystwie nie ma jakiś miłośników opalania czy solarium i raczej większość jest dość jasna
natomiast bardzo nie podoba mi się to że tak nieładnie zżółkłam na ciele po tych wakacjach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 15:33   #25
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

kiedyś też robiłam marionem to mi wyszły rude, ale takie brzydkie, wyblakłe :/ A teraz joanną na 4-8 myć
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:08   #26
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
[/B]

Mi akurat te się nie podobają. W sensie - do tej pani pasują, ale do mojej drobnej buzi już nie. O matko, wyglądałabym jak wilkołak
Ja cały czas próbuję zapuścić brwi i jakoś mi to średnio wychodzi. Są dość grube, ale mam trochę prześwitów, włoski rosną nie tam, gdzie potrzeba Próbuję je jakoś podreperować cieniami do brwi z Cartice albo żelo-tuszem z Artdeco i jakoś to wygląda, ale nie idealnie. Próbowałam też żelu z Delii, ale ma za małe krycie jak dla mnie. Znacie może coś lepszego?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:18   #27
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć dziewczyny,całkiem niedawno odkryłam watki poświęcone bladziochom.Sama mam jasna cere i kocham to Komentarze traktuje raczej jak komplementy ,lubie się wyróżniać wśród skwarek.
Powiedzcie mi ,czy też zauważyłyście,że na bladej dłoni bardziej widoczne są pomalowane paznokcie ? Niesamowicie wygląda blada rączka + krwistoczerwony lakier na paznokciach
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:25   #28
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nowy wątek na nadchodzący nowy rok będę tu i ja

ja bym chciała mieć ciemniejsze brwi, jednak nie umiem powiedzieć, czy mi pasują. mam dość dziewczęcą buzię i chyba by mnie "przytłaczały". dowiedziałam się od "kochanego brata" spytanego o radę czy grzywkę trzymać czy zapuszczać, że z grzywką wyglądam jak "słit sikstin, wiesz, taki emo pokemon....", za to bez niej "kobieco... seksi... AAAA!!!! tej rozmowy nie było!!!" więc chyba w nowy rok wkroczę kobiecym, seksi bezgrzywkowym wyglądem. może wtedy pokombinuję z brwiami. podobają mi się takie "francuskie", coś jak tu: http://thebeautydepartment.com/2011/...n-french-chic/
mi też się podobają "francuskie" brwi, w ogóle dużą uwagę zwracam na brwi i zdecydowanie wolę szerokie, mocno zaznaczone zwłaszcza po obejrzeniu tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=t77CGy-LvVk , zakochałam się w tej modelce i ma szerokaśne brwi. I ostatnio zapuściłam swoje, nie zwężam ich już.
Wracając do jasnych włosów i ciemnych brwi - mnie się to bardzo podoba (wiadomo, tylko przy jasnej cerze), zwłaszcza przy ciemniejszym makijażu nawet jeśli nie zawsze wygląda to naturalnie, to mi się podoba taki kontrast, wyrazisty

Co do szamponetek - ja najbardziej lubię Delię, nie trzyma się tak jak Palette, ale włosy po niej nie rudzieją tak bardzo, mam wrażenie, że mniej niszczy włosy, i przy okazji jest trwalsza niż Joanna Używałam długo "czarnej kawy", potem czerni, i nie zostawiały ciepłych tonów.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:26
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:26   #29
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Farizah Pokaż wiadomość
Hejka wita was kolejna bladzioszka obecnie używam dermacolu 210, szminki inglot 06 ( wkład do kasetki)
A mam pytanie czy ze wzgledu na to ze jestescie blade nikt nie pyta was o jakies choroby?? Bo mialam przypadki ze nie chcieli mi reki podac ze wzgledu na moje trupie ubarwienie i pytali sie czy mam aids:/ porazka...
Trzeba było zapytać, czy przypadkiem nie mają problemów z mózgiem No doprawdy, ale żeby powiązać bladość z AIDS to trzeba już mieć nieźle zryty beret.
A wracając do pytania, to czasami ktoś się mnie zapyta, czy przypadkiem nie czuję się źle. Ale są to przypadki sporadyczne. Ja jestem jasna, ale nie przeraźliwie. Baby w tramwajach jakoś nie mają problemów by domagać się ode mnie bym ustąpiła im miejsce siedzące
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 16:45   #30
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Używasz N2? Toż to bardzo ciemny podkład, nie dziwię się wcale że może Ci się wydawać zbyt ciemny Dla mnie n1 jest za ciemny a n2? Brrrrr....

Co do połączenia ciemnych brwi i jasnych włosów, to według mnie wszystko zależy od typu urody i koloru naturalnych włosów. Mam koleżankę, naturalnie jasną blondynkę i ona ma ciemną oprawę oczu. W jej przypadku wygląda to ślicznie. Z kolei strasznie drażniły mnie ciemne i wyraźne brwi u naszej byłej miss Rozalii Mancewicz
Wydawał mi się w miarę jasny, gdy użyłam próbki w Douglasie (ach, to sztuczne światło ). A jak się nim umalowałam w domu i wyszłam na dwór, to z przerażeniem stwierdziłam, że jestem niemal brązowa na buzi. No, ale to było jeszcze latem, kiedy twarz była nieco opalona. Teraz ta różnica jest jeszcze bardziej widoczna.

A jaki podkład byście poleciły? Pytałam już o to w wątku dot. podkładów. W sumie nie mam jakiś wielkich problemów z cerą - prócz paru drobnych przebarwień lub płyciutkich blizn (które leczę z powodzeniem i wyraźną poprawą) - jedynie nierównomierny koloryt i widoczne wągry w strefie T niszczę efekt dlatego jednak muszę wybierać bardziej kryjące podkłady.

Cera jest typowo zimna - jasna oliwka z miejscowo występującym zaróżowieniem, które jest widoczne w świetle dziennym i niekiedy się pogłębia przez np. użycie zbyt ciepłej wody lub ostrego środka myjącego / mechanicznego np. peelingu.

A jeżeli chodzi o brwi, to to troszkę głupio wygląda w świetle dziennym, gdy moje włosy są bardziej żółte. Chcę mieć takie, jak lachon w moim awatarze - wtedy będę w pełni usatysfakcjonowana.

BTW: jak mijają święta? Ja już pękam z obżarstwa, ale muszę sobie pofolgować jeszcze, bo od nowego roku biorę się za dietę.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
WhiteGyaru masz piękne oczy a brwi wcale nie są takie bardzo ciemne, w sam raz, podobne do moich no a ten podkład l'oreal jest ciemny choć do niektórych w magiczny sposób nawet ciemnidła się dopasowują
Na początku jest bardzo ciemny, ale później faktycznie nieco blaknie. Może to jest ta magia "true match"?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi ,czy też zauważyłyście,że na bladej dłoni bardziej widoczne są pomalowane paznokcie ? Niesamowicie wygląda blada rączka + krwistoczerwony lakier na paznokciach


Ja jeszcze uwielbiam fiolet i granat / chabrowy kolor.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.