Lakiery hybrydowe - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 21:17   #1441
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę czy kolor 004 z CZ podchodzi bardziej pod nude czy róż bo na różnych zdjęciach odnoszę różne wrażenie. Oraz co powiecie na temat koloru 059 z CZ? Chciałabym zamówić kilka kolorków a nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości.
na stronie CZ oraz na fcb dziewczyny wstawiają zdjęcia pazurków pomalowanych ich lakierami to bardzo pomocne w wyborze
Na ich stronie też istnieje galeria pomalowanych pazurków
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 01:28   #1442
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez PchamTaczki Pokaż wiadomość
Gdzieś kupiła ten pierścionek?
pierścionek mojego wykonania baza posrebrzana + kryształki Swarovskiego Crystal AB 30 szt. pazurki i biżuteria ręcznie robiona to moje hobby
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:46   #1443
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam dziś od rana ogromny dylemat bo w sumie nie wiem czy zamówić sobie 5ml tifton czy 15ml estetiq mam dopiero 3 kolorki zatem przydałoby się jeszcze kilka ale z drugiej strony jak piszecie, że starczają na około 5 razy to trochę mało gdyż w samym domu mam już 3 kobitki chętne Jakie kolorki polecacie? Mam już czerwień i delikatny róż, i metaliczny taki jakby buraczkowy
jeśli na jeden set schodzi +/- 0,4ml to opakowanie 5ml starcza na 12 setów a nie 5 jak piszesz
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:04   #1444
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jeśli na jeden set schodzi +/- 0,4ml to opakowanie 5ml starcza na 12 setów a nie 5 jak piszesz
Tak również to przeliczałam w ten sposób, ale ktoś później pisał, iż malował dwa razy i że na okoły trzy jeszcze starczy stąd ten wniosek
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:43   #1445
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Uzywam pojemności 5ml z indigo i po dwóch setach malo co ubyło z buteleczki a jest dość gesty wiec stwierdzenie ze wystarczy na 5 razy to przesada ale wiadomo co kto lubi-ja tam wole mieć dużo kolorów małych pojemności niż parę dużych których potem nie zuzyje i wyrzuce
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 12:53   #1446
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Uzywam pojemności 5ml z indigo i po dwóch setach malo co ubyło z buteleczki a jest dość gesty wiec stwierdzenie ze wystarczy na 5 razy to przesada ale wiadomo co kto lubi-ja tam wole mieć dużo kolorów małych pojemności niż parę dużych których potem nie zuzyje i wyrzuce
Ja zamawiałam na razie taki na prawdę podstawowe kolory więc uznałam, że lepiej wziąć większe ale jak będę poszerzać kolekcję to mam zamiar wziąć takie mniej popularne w mniejszych pojemnościach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 15:46   #1447
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny odwołuję to co napisałam wcześniej o topie Eco Star Nails malowałam wczoraj pazurki pierwszy raz tym topem i powiem szczerze, że jestem nim zachwycona !! konsystencja jest idealna, nie za rzadka nie za gęsta, wystarczyło po prostu porządnie wstrząsnąć przyjemnie się go używa, jest też bardzo wydajny, jedno namoczenie pędzelka i otarcie o brzeg buteleczki wystarcza na przemalowanie 4 pazurków... mani błyszczy niesamowicie jestem MEGA zadowolona !! mam nadzieję, że ten błysk na paznokciach utrzyma się do następnego zmycia

a teraz fotki :brzyda l: szkoda, że na zdjęciach pazurki wychodzą zawsze gorzej :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bluesky 518_2.jpg (118,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bluesky 518_4.jpg (100,1 KB, 71 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 16:01   #1448
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja jako topu używam base/top z Charbonne i też pięknie błyszczy, nie rysuje się i pięknie utwardza
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:40   #1449
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

jaki to kolorek?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny odwołuję to co napisałam wcześniej o topie Eco Star Nails malowałam wczoraj pazurki pierwszy raz tym topem i powiem szczerze, że jestem nim zachwycona !! konsystencja jest idealna, nie za rzadka nie za gęsta, wystarczyło po prostu porządnie wstrząsnąć przyjemnie się go używa, jest też bardzo wydajny, jedno namoczenie pędzelka i otarcie o brzeg buteleczki wystarcza na przemalowanie 4 pazurków... mani błyszczy niesamowicie jestem MEGA zadowolona !! mam nadzieję, że ten błysk na paznokciach utrzyma się do następnego zmycia

a teraz fotki :brzyda l: szkoda, że na zdjęciach pazurki wychodzą zawsze gorzej :/

Jaki to kolorek?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:43   #1450
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
Lampę mam nową, więc żarówki powinny być w porządku. Ja kciuki maluję osobno, nie wkładam razem z pozostałymi palcami To ja też tych pęcherzyków nie ruszam i czekam, może mi się też wchłoną [COLOR="Silver"]
Faktycznie pęcherzyków dzisiaj już nie ma

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny odwołuję to co napisałam wcześniej o topie Eco Star Nails malowałam wczoraj pazurki pierwszy raz tym topem i powiem szczerze, że jestem nim zachwycona !! konsystencja jest idealna, nie za rzadka nie za gęsta, wystarczyło po prostu porządnie wstrząsnąć przyjemnie się go używa, jest też bardzo wydajny, jedno namoczenie pędzelka i otarcie o brzeg buteleczki wystarcza na przemalowanie 4 pazurków... mani błyszczy niesamowicie jestem MEGA zadowolona !! mam nadzieję, że ten błysk na paznokciach utrzyma się do następnego zmycia

a teraz fotki :brzyda l: szkoda, że na zdjęciach pazurki wychodzą zawsze gorzej :/
Czym robiłaś te zdobienia? Też takie chcę
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 18:47   #1451
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny odwołuję to co napisałam wcześniej o topie Eco Star Nails malowałam wczoraj pazurki pierwszy raz tym topem i powiem szczerze, że jestem nim zachwycona !! konsystencja jest idealna, nie za rzadka nie za gęsta, wystarczyło po prostu porządnie wstrząsnąć przyjemnie się go używa, jest też bardzo wydajny, jedno namoczenie pędzelka i otarcie o brzeg buteleczki wystarcza na przemalowanie 4 pazurków... mani błyszczy niesamowicie jestem MEGA zadowolona !! mam nadzieję, że ten błysk na paznokciach utrzyma się do następnego zmycia

a teraz fotki :brzyda l: szkoda, że na zdjęciach pazurki wychodzą zawsze gorzej :/
sliczne pazurki,piękny kolor
to srebrne to naklejka czy stepelek ?cudnie wygląda i widać ze pięknie błyszczą na pewno go kupię
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 18:52   #1452
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

W temacie zdobień czytałam, że robicie je farbkami, stemplami przy użyciu zwykłych lakierów. Czy przy użyciu zwykłych lakierów do zdobienia nie dzieje się nic z hybrydą? Przepraszam za takie pytania ale kiedyś w kilku miejscach czytałam, że połączenie zwykłych z hybrydą może powodować pękanie i rozwarstwianie manicure ?

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-01-05 o 19:02
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:04   #1453
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny Czytam Was już od jakiegoś czasu, ponieważ zastanawiam się nad zakupem zestawu lakierów hybrydowych. Chciałam zamówić od Cosmetic Zone, ale piszecie, że baza i top nie są zbyt dobre a szkoda, bo cena przystępna. Gelish - trochę drogo jak na pierwszy raz. Doradzicie coś ? Na jakie firmy warto jeszcze popatrzeć?
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:10   #1454
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny Tifton na bazie gelish na prawdę trzyma sie rewelacyjnie

Co do pojemności to 5ml wystarczy na pewno na więcej niż 5 setów,ale jak wiadomo nakładanie z takiej butelki będzie mniej komfortowe niz z 15ml.
Dodatkowo butelka nie jest napełniona lakierem po brzegi wiec obowiązkowo trzeba nią pokręcić na lewo i prawo zeby jakoś ten lakier wygodnie nabrać na pędzelek.
Do użytku domowego polecam 5ml,a jak polubicie się szczególnie z jakims kolorom to przecież zawsze można zakupic większy.
Ostatnio patrzyłam na ich aukcje i widzę,że niektórych kolorów już nie ma...
Czyżby wycofali je na amen?Wiecie coś o tym?
Bazę też kupiłam jak zamawiałam kolory i jak dla mnie szału nie ma.
Nie błyszczy tak jak lubię.Innych problemów z nią nie miałam.
Na fb na ich profilu kilka moich prac ich hybrydami

https://www.facebook.com/pages/Tifto...145224?fref=ts

Nie pamiętam czy wklejałam paletkę kolorów Tifton
od lewej 10,11,29,30,31,32,22,25,4 ,8,9,6

Edytowane przez asik G
Czas edycji: 2014-01-05 o 20:24
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:22   #1455
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

malowałam paznokcie lakierem Bluesky 518 kruczo czarny ten wzorek na kciuku i serdecznym to stempelek zdobienie robiłam zwykłymi lakierami z Golden Rose przeznaczonymi do zdobień (poniżej na zdjęciu), mam też lakiery z Konada jednak z tych polecam tylko biały i czarny, srebrny nie nadaje się do stempli, kiepska pigmentacja za to te lakiery z Golden Rose są świetne, zapłaciłam za jeden 5,90 więc nie tak dużo jak w przypadku Konada, a pigmentacja jest rewelacyjna przynajmniej srebrnego na razie testowałam tylko ten, złoty jeszcze czeka na swoją kolej... wydaje mi się, że można zdobić zwykłymi lakierami i pokryć to topem do hybryd, mi tam nic się nie kruszy a malowałam już kilka razy, tylko lakier musi być całkiem suchy i zdobienie nie na całą płytkę bo wtedy może się top nie trzymać za dobrze..

Enia pazurki błyszczą niesamowicie, non stop na nie zerkam nie ma nawet co porównywać topu Eco z topem z Cosmetics Zone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stempelki.jpg (101,1 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-01-05 o 21:25
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:37   #1456
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

asik G wydaje mi się, że nie wycofali tylko wyprzedali na daną chwilę, jakiś czas temu miałam w planach zakupić kilka kolorków i zawsze było tak, że jak jeden był to drugiego nie było:/ a za jakiś czas gdy znowu przymierzałam się do zakupu to brakowało tych co wcześniej były dostępne, a można było zamówić te kolory których wtedy nie było i tak w kółko także chyba szybko im schodzą niektóre odcienie i stąd te braki może i zamówiłabym jeden na próbę ale mają wysoki koszt dostawy, w sumie to nie wiem dlaczego... ile taki lakier 5ml + koperta mogą ważyć? na pewno nie tyle żeby płacić 12 zł :/
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 21:44   #1457
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

na tym zdjęciu widać ten błysk asik G dzięki za rade co do topu z Eco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bluesky 518.jpg (84,0 KB, 76 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 22:02   #1458
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny jak robicie stempelki na hybrydach? w którym momencie nakładacie ozdobę i jakim lakierem?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 22:17   #1459
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak robicie stempelki na hybrydach? w którym momencie nakładacie ozdobę i jakim lakierem?
ja odbijam stempelek na utwardzony i przemyty celanerem top, używam do tego zwykłych lakierów ze zdjęcia powyżej, po chwili gdy upewnię się, że wzorek jest suchy nakładam jeszcze raz top i do lampy, przecieram cleanerem i gotowe wzorek trzyma się, aż do ściągnięcia hybryd, nic się nie kruszy i nie rozwarstwia w tym miejscu polecam fajna sprawa, szybkie zdobienie nie wymagające żadnych umiejętności ważne aby lakiery, którymi robimy wzorki były dobrze napigmentowane, żeby wzorek był wyraźny i widoczny.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 22:20   #1460
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja odbijam stempelek na utwardzony i przemyty celanerem top, używam do tego zwykłych lakierów ze zdjęcia powyżej, po chwili gdy upewnię się, że wzorek jest suchy nakładam jeszcze raz top i do lampy, przecieram cleanerem i gotowe wzorek trzyma się, aż do ściągnięcia hybryd, nic się nie kruszy i nie rozwarstwia w tym miejscu polecam fajna sprawa, szybkie zdobienie nie wymagające żadnych umiejętności ważne aby lakiery, którymi robimy wzorki były dobrze napigmentowane, żeby wzorek był wyraźny i widoczny.
Dzięki za pomoc, ja pierwszy raz będę robić stempelki więc skorzystam z Twojej rady
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 00:13   #1461
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na tym zdjęciu widać ten błysk asik G dzięki za rade co do topu z Eco
A nie mówiłam????

Pisałam do Pana od Tiftona i faktycznie kolory są po prostu wyprzedane:0
Mają dotrzeć ok 17 stycznia.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:07   #1462
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
malowałam paznokcie lakierem Bluesky 518 kruczo czarny ten wzorek na kciuku i serdecznym to stempelek zdobienie robiłam zwykłymi lakierami z Golden Rose przeznaczonymi do zdobień (poniżej na zdjęciu), mam też lakiery z Konada jednak z tych polecam tylko biały i czarny, srebrny nie nadaje się do stempli, kiepska pigmentacja za to te lakiery z Golden Rose są świetne, zapłaciłam za jeden 5,90 więc nie tak dużo jak w przypadku Konada, a pigmentacja jest rewelacyjna przynajmniej srebrnego na razie testowałam tylko ten, złoty jeszcze czeka na swoją kolej... wydaje mi się, że można zdobić zwykłymi lakierami i pokryć to topem do hybryd, mi tam nic się nie kruszy a malowałam już kilka razy, tylko lakier musi być całkiem suchy i zdobienie nie na całą płytkę bo wtedy może się top nie trzymać za dobrze..

Enia pazurki błyszczą niesamowicie, non stop na nie zerkam nie ma nawet co porównywać topu Eco z topem z Cosmetics Zone.
widać na zdjęciach tą różnicę
chce zakupić kilka płytek do zdobień i nie wiem skąd, z jakiej aukcji czy to ma jakieś znaczenie ?
Kiedyś miłam 3 konad z dwoma lakierami i wywaliłam a teraz znów będe kupowała
skąd ty je masz?
z all ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:21   #1463
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Czytam Was już od jakiegoś czasu, ponieważ zastanawiam się nad zakupem zestawu lakierów hybrydowych. Chciałam zamówić od Cosmetic Zone, ale piszecie, że baza i top nie są zbyt dobre a szkoda, bo cena przystępna. Gelish - trochę drogo jak na pierwszy raz. Doradzicie coś ? Na jakie firmy warto jeszcze popatrzeć?
missia ja jednak mimo ceny polecam gelisha jesli mało uzywasz to kup sobie pojemność mini chociaż te większe bardziej sie opłaca ,ja nie toleruje hybryd tych alegrowych przetestowałam wiele firm i ostatecznie zostałam przy bazie i topie gelish a kolorki MM , gelish i indigo.
Co do zdobień ja na hybrydach robie zdobienia tylko farbkami akrylowymi
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:21   #1464
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
missia ja jednak mimo ceny polecam gelisha jesli mało uzywasz to kup sobie pojemność mini chociaż te większe bardziej sie opłaca ,ja nie toleruje hybryd tych alegrowych przetestowałam wiele firm i ostatecznie zostałam przy bazie i topie gelish a kolorki MM , gelish i indigo.
Co do zdobień ja na hybrydach robie zdobienia tylko farbkami akrylowymi
Dziękuję za odpowiedź Przemyślę sprawę, ale pewnie jednak zdecyduję się na Gelish. Tyle pozytywnych opinii więc musi coś w tym być. Pytanie do dziewczyn które kupowały bazę i top gelish. Leobert na allegro sprzedaje oryginały?
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:20   #1465
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
widać na zdjęciach tą różnicę
chce zakupić kilka płytek do zdobień i nie wiem skąd, z jakiej aukcji czy to ma jakieś znaczenie ?
Kiedyś miłam 3 konad z dwoma lakierami i wywaliłam a teraz znów będe kupowała
skąd ty je masz?
z all ?
ja kupiłam swoje blaszki już dawno temu, kiedy jeszcze bawiłam się w pazurki żelowe swoje kupiłam na allegro w zestawie z taką maszynką do wzorków, maszynka leży nie używana (do niczego się nie nadaje) zaś płytki spisują się rewelacyjnie mam też parę z Konada też z allegro, ale kupiłam je po promocyjnej cenie chyba 4,5 za sztukę warto poszukać czegoś na allegro, niekoniecznie muszą być te Konad, np. znalazłam taką http://allegro.pl/blaszki-stempelki-...845829029.html prawie wszystkie wzorki które tu są mam na blaszkach właśnie tych z zestawu z maszynką taka jedna większa płytka wychodzi taniej niż 5 mniejszych 40 wzorków to inaczej 5 płytek akurat na tej, która jest w linku jest ten wzorek, którym zdobiłam te czarne pazurki (dokładnie druga kolumna od lewej pierwszy z góry)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:57   #1466
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe

tyle że mi sie nic nie rozwarstwia, a po prostu złazi płatem z wolnego brzegu :/ Wydaje mi się że może mieć z tym wspólnego właśnie to, że baza po utwardzeniu w lampie ma puste "dziury". Pisały juz o tym dziewczyny. Mało tego, zauważyłam też że baza podkurcza się już po utwardzeniu. Przemywam cleanerem a tam psikus. Próbowałam tez bez przemywania, ale dalej ten brzeg schodzi:/ jak będe robic kolejne mani to wrzuce dokładne zdjęcia jak to wygląda :P
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:15   #1467
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Przemyślę sprawę, ale pewnie jednak zdecyduję się na Gelish. Tyle pozytywnych opinii więc musi coś w tym być. Pytanie do dziewczyn które kupowały bazę i top gelish. Leobert na allegro sprzedaje oryginały?
Ja kupiłam bazę i top mi przyszły orginalne
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:11   #1468
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja kupiłam bazę i top mi przyszły orginalne
A długo czekałaś na przesyłkę? Bo ja pieniądze od razu przelałam, a bazy wciąż brak
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:31   #1469
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

po 2 dniach przyjechał kurier więc dość szybko
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 16:34   #1470
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
A długo czekałaś na przesyłkę? Bo ja pieniądze od razu przelałam, a bazy wciąż brak
Teraz to może przez nadmiar tych świąt ja zamawiałam w środę co prawda w innym sklepie ale też nie ma przesyłki pomimo wpłaty, z powodu remanentu,, w moim przypadku maja wysłać jutro

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:35
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.