U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 11:35   #451
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej
czy któras z Was miała ten wypełniacz z węża? pewnie nie bo chyba jeszcze nie jest Wam potrzebny ale może słyszałyście jakies opinie
http://allegro.pl/missha-near-skin-w...171334129.html

i czy filtry stosuje się zamiast kremu czy na krem? tzn krem, filtr, i dopiero BB? eee chyba nie co?
znalazłam takie filtry ale nie wiem czy są ok, a koniecznie musze kupić bo na retinoidach słońce jest absolutnie zakazane!
http://allegro.pl/lioele-sun-screen-...168771201.html

i jeszcze chciałam zapytac czy znacie ten BB Hera
http://allegro.pl/hera-hd-foundation...172560049.html
jaki ma podton czy rózowy czy żólty?
...
ja czekam właśnie na 2 sunscreeny z Hery,swietne opinie na zagranicznych blogach...no a u nas chwalona jest bardzo Missha 50+
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:40   #452
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja czekam właśnie na 2 sunscreeny z Hery,swietne opinie na zagranicznych blogach...no a u nas chwalona jest bardzo Missha 50+
acha to dobrze wiedzieć... a te z Hery to jaki maja filtr? i jak sie je stosuje?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:59   #453
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
acha to dobrze wiedzieć... a te z Hery to jaki maja filtr? i jak sie je stosuje?
....
50+,stosuje się pod podkład..zamiast kremu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:01   #454
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
50+,stosuje się pod podkład..zamiast kremu.
dzięki to szukam próbek
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:03   #455
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość

dzięki to szukam próbek
...
wez sobie jeszcze Misshe,ona to juz w ogóle zachowuje się jak kremik nawilżający.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:06   #456
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
wez sobie jeszcze Misshe,ona to juz w ogóle zachowuje się jak kremik nawilżający.
czy to ta? bo jest kilka Missha 50 i nie wiem o której mówisz
http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ector-spf.html
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:09   #457
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
czy to ta? bo jest kilka Missha 50 i nie wiem o której mówisz
http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ector-spf.html
....
oo ta : http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ll-around.html , tej misshy z Twojego linka nie znam....ale missha to missha więc....
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 12:13   #458
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
oo ta : http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ll-around.html , tej misshy z Twojego linka nie znam....ale missha to missha więc....
zajefajnie, bo akurat tej próbkę ten sprzedawca ma)) to zamwiam, choc tak myslę sobie - co krem mi może złego zrobić? jesli to krem nawilżający z filtrem .. chyba tylko zapchać, no ale jak juzamawiam to i ten wezmę, tylko strasznie ta HERA ten BB mnie ciekawi czy znacie i jaki to podton....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:05   #459
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A taki produkt jak Skinfood Black Egg Pore Foundation jest Wam znany? Stosował ktoś?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



A jaką masz cerę?
Cera wrazliwa ,naczynkowa,dojrzala
Mozesz cos polecic?Myslalam nad Tony Moly dual effect albo moze cos z Baviphat.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:09   #460
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A jaką sleeping pack polecacie do suchej cery? Odwodnionej nawet? I skłonnej do zapychania i bez q10.
Przeglądałam kilka, ale... Kurczę. Potrzebuję, żeby mi ktoś jakiś polecił, bo tak przeglądając to niewiele wiem co warte jest zaintersowania
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:24   #461
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
no dokładnie o coś takiego mi chodzi! super, dzięki! powiedz mi tylko jeszcze skąd zamawiasz - z tej strony, którą mi podesłałaś? bo na ebayu jest jedna czy dwie aukcje i wychodzi ok 5 dych
ja kupuję na miejscu, bo mieszkam w Londynie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 13:30   #462
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Cera wrazliwa ,naczynkowa,dojrzala
Mozesz cos polecic?Myslalam nad Tony Moly dual effect albo moze cos z Baviphat.
Najbogatszym sleeping packiem, jaki przyszło mi stosować był właśnie produkt Tony Moly. Jak dla mojej cery był za ciężki, ale skoro Twoja skóra jest dojrzała i potrzebuje nawilżenia, to możesz być z niego zadowolona. Podobne wrażenia miałam przy Missha Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping Mask.

Baviphat też ma fajne sleeping packi. Nawilżający jest Paprika Water Up All in One Sleeping Pack, jednak nie stosowałam go osobiście.

Możesz też zainteresować się Skinfood Fermented Pomegranate Whitening Sleeping Mask.

Albo Etude House Shea Butter Nutrifull Sleeping Pack. Miałam tylko próbkę, ale pamiętam, że też całkiem nieźle nawilżał.



Chyba najlepiej zaopatrzyć się wpierw w próbki i testować
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2013-04-19 o 13:49
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:39   #463
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej

i czy filtry stosuje się zamiast kremu czy na krem? tzn krem, filtr, i dopiero BB? eee chyba nie co?
znalazłam takie filtry ale nie wiem czy są ok, a koniecznie musze kupić bo na retinoidach słońce jest absolutnie zakazane!
http://allegro.pl/lioele-sun-screen-...168771201.html
Filtry azjatyckie niestety nie sa nawilzajace (akurat te ktore stosowalam), nie zastapia kremu, ale tez trudno nalozyc pod nie krem. Ja stosowalam solo i nawilzalam sie wieczorem. Nie idealne to bylo, jednak moja skora potrzebowala czegos wiecej.
Odpowiedz - albo solo albo na lekkim kremie/zelu jesli Ci sie uda nalozyc.

Pamietaj ze filtra musisz nakladac 1ml.

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2013-04-19 o 13:41
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:45   #464
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
AW: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Najbogatszym sleeping packiem, jaki przyszło mi stosować był właśnie produkt Tony Moly. Jak dla mojej cery był za ciężki, ale skoro Twoja skóra jest dojrzała i potrzebuje nawilżenia, to możesz być z niego zadowolona. Podobne wrażenia miałam przy Missha Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping Mask.

Baviphat też ma fajne sleeping packi. Nawilżający jest Paprika Water Up All in One Sleeping Pack, jednak nie stosowałam go osobiście.

Możesz też zainteresować się Skinfood Fermented Pomegranate Whitening Sleeping Mask.

Chyba najlepiej zaopatrzyć się wpierw w próbki i testować
Dziękuję bardzo, teraz wiem co szukać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:51   #465
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakąś super mocną maseczkę peel off? Taką co nie porwie się jak tylko jej dotkniesz...
Chcę stosować zaraz po peelingu głównie na nos, czoło i brodę bo tam mam najwięcej blackheadów.
Te Avonowe to śmiech na sali, bo wyciągają może z 1/4. Żelatyna się dobrze sprawdza, ale jako że nie mam mikrofali to ciężko mi ją dobrze rozrobić nad palnikiem gazowym i wkurza mnie to babranie się z grudkami.
Plasterki będą lepsze - peel offy nawet jeśli wydają się super mocne, to wyrywają same włoski.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A jaką sleeping pack polecacie do suchej cery? Odwodnionej nawet? I skłonnej do zapychania i bez q10.
Przeglądałam kilka, ale... Kurczę. Potrzebuję, żeby mi ktoś jakiś polecił, bo tak przeglądając to niewiele wiem co warte jest zaintersowania
Holika Holika Wine Therapy jest dość treściwy i tłusty, myślę że by się na suchej cerze sprawdził.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:55   #466
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:56   #467
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

W ogóle to biegałam dzisiaj 6 kilometrów i makijaż nieruszony. Ani Skinfood Honey Black Tea, ani róż.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
Właśnie zastanawiam się jak z tymi filtrami. Chcę zakupić na lato, a z BB pewnie nie zawsze będę mogła zrezygnować
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:06   #468
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Nie wiem dlaczego, ale boję się tych BB ze SkinFood, zwłaszcza z serii Good Afternoon. Może dlatego, że miałam nieprzyjemne spotkania z fasolką, aloesem i grzybkiem . Ale z drugiej strony bardzo mnie kuszą ze względu na tak różne opinie.

W ubiegłym roku używałam Hot Pink, bez dodatkowych filtrów i moja twarz była jasna. Mniemam, że zawarte w nim filtry działają. Dodam jeszcze, że często przebywałam na słońcu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:16   #469
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
...
sa tez filtry barwione,lub rodzaj bb z wysokim filtrem w środku nawet 50+,pozamawiałam jakies próbki tego nawet ostatnio....zobaczymy.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 14:43   #470
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Plasterki będą lepsze - peel offy nawet jeśli wydają się super mocne, to wyrywają same włoski.
Próbowałam plasterków. Co prawda nie azjatyckich a Beauty Formulas czy jak im tam. Działają tak samo jak maska peel off z Avonu. Jedynie odrywanie boli 2x bardziej. Wychodzi może z 1/3. Żeby wyszło więcej musiałabym chyba robić na 3 plasterkach pod rząd.
A moje włoski po plasterkach mają się wyśmienicie. Nawet przezroczystymi paskami z woskiem Joanny (moje KWC pasków z woskiem ) jest mi je ciężko wyrwać.
Więc dla mnie jakaś mocna maska peel off byłaby w sam raz. I wydajność też ma nieporównywalnie większą do plasterków.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:46   #471
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
i czy filtry stosuje się zamiast kremu czy na krem? tzn krem, filtr, i dopiero BB? eee chyba nie co?
znalazłam takie filtry ale nie wiem czy są ok, a koniecznie musze kupić bo na retinoidach słońce jest absolutnie zakazane!
http://allegro.pl/lioele-sun-screen-...168771201.html

i jeszcze chciałam zapytac czy znacie ten BB Hera
http://allegro.pl/hera-hd-foundation...172560049.html
jaki ma podton czy rózowy czy żólty?
Filtry stosuje sie pod krem BB i... albo na krem nawilzajacy albo na skore najpierw. Wlasnie, dziewczyny pomozcie Bo ostatnio widzialam na YT filmik pewnego dermatologa, ktory twierdzi ze sunscreen sie powinno najpierw nakladac (przed innymi kosmetykami), bo inaczej sie nie "przyczepi" dobrze do skory i nie bedzie chronil tak, jak powinien - a z drugiej strony np Azjatycki Cukier naklada go jako ostatni przed BB i generalnie azjatycka pielegnacja tez zaklada, ze ma on byc nakladany jako ostatni przed BB, wiec chyba to jest ok..?? Nie daje mi to spokoju i chcialabym wiedziec, co o tym myslicie.

Beth, lepiej kup probke Hera Multi Mineral BB, podobno rewelacyjny (nr 1)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja czekam właśnie na 2 sunscreeny z Hery,swietne opinie na zagranicznych blogach...no a u nas chwalona jest bardzo Missha 50+
ktore?? i czy one maja titanium dioxide+ zinc oxide w skladzie i nie maja alkoholu?

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Filtry azjatyckie niestety nie sa nawilzajace (akurat te ktore stosowalam), nie zastapia kremu, ale tez trudno nalozyc pod nie krem. Ja stosowalam solo i nawilzalam sie wieczorem. Nie idealne to bylo, jednak moja skora potrzebowala czegos wiecej.
Odpowiedz - albo solo albo na lekkim kremie/zelu jesli Ci sie uda nalozyc.

Pamietaj ze filtra musisz nakladac 1ml.
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
Hada Labo UV Moist Emulsion i Skin House nawilzaja, a Hada Labo jest jednoczesnie baza pod BB i nawilzaczem, i BB trzymaja sie na nim w najwieksze upaly, jak ta lala - sprawdzone na mojej tlustej skorze

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak wy, ale z tymi wszystkimi preparatami na pory to ja mam zawsze ten sam problem: wysuszają.
Mam tu na myśli toniki, maski czy żele, zarówno koreańskie jak i drogeryjne. Jak zgaduję, mają za zadanie "ściągać" skórę, więc bazują głównie na alkoholu. No i się nie lubimy. O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/the-face-sh...-big-size.html W dodatku wcale te pory mniejsze nie były, a i tak skóra nieprzyjemnie napięta.
Dzieki, chcialam zamawiac te probki ale sobie podaruje

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Na zmarszczki/miejsca szczególnie narażone na ich powstawanie. Skoro jest bardzo treściwy i skłonny do zapychania, co było tu podkreślane przez dziewczyny stosujące, to tak z tego wnioskuję.
Ja mam go w planach kupić pod same oczy Niestety, przez moją wyleczoną już namiętność do mrużenia oczu (nie spowodowane wadą wzroku, w zasadzie nie wiem czemu tak robiłam...) nabawiłam się niezwykle gustownych kreseczek w tymże miejscu.
Ja tez mam wlasnie zamiar stosowac go tylko w miejscach, ktore tego wymagaja zamiast na cala twarz, tym bardziej, jesli zapycha...

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Juz plasiam jak Ci sie sprawuje ten sue skin79? Zadowolona jestes? Jak z wydajnoscia? Bo ja jak mialam te probki sue i watermax mizona, to sue starczylo mi na dwa razy a mizon na 4, a pojemnosc probek taka sama chyba
Ja tez mam Sue Hydrating Fluid i musze powiedziec, ze wreszcie trafilam w 10 ^^ Leciutki, idealny do tlustej skory i bardzo dobrze nawilza, skora pod oczami odzyla

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Jutro Mizona CC przypudruję to powiem czy coś się zmienia.
asmenaa jak widzisz nie jesteś jedyną w tej walce o piękną cerę. U mnie raz jest lepiej a raz gorzej. Próbowałam wszystkich odcieni BB i ten CC jest najjaśniejszy i nie przyciemnia mi twarzy.
Dziękuję za miłe komentarze odnośnie włosów, ludziom na ulicy nie za bardzo to się podoba
Tez mi sie Twoje wlosy podobaja I wkurza mnie, ze w naszym kraju to wlasnie tak jest....

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
chiao, a które tinty polecasz?
Zadnych bo jeszcze nie uzywalam dostalam ostatnio probke tony moly i tyle, mam zamiar kupic jeden od Holiki bo ma ten sam odcien, co moja Yoon Eun Hye w ostatniej dramie, w ktorej ja widzialam
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:47   #472
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Próbowałam plasterków. Co prawda nie azjatyckich a Beauty Formulas czy jak im tam. Działają tak samo jak maska peel off z Avonu. Jedynie odrywanie boli 2x bardziej. Wychodzi może z 1/3. Żeby wyszło więcej musiałabym chyba robić na 3 plasterkach pod rząd.
A moje włoski po plasterkach mają się wyśmienicie. Nawet przezroczystymi paskami z woskiem Joanny (moje KWC pasków z woskiem ) jest mi je ciężko wyrwać.
Więc dla mnie jakaś mocna maska peel off byłaby w sam raz. I wydajność też ma nieporównywalnie większą do plasterków.
Azjatyckie The Face Shop naprawdę dużo wyciągają. Osobiście polecam.
A silna maska to np. Daiso Japan Charcoal, bardzo intensywna, super rwie włoski z twarzy, u mnie odrywanie trochę boli, niestety zaskórniki to tak ze dwa na całą twarz wyciągnie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:49   #473
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei ?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:17   #474
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Azjatyckie The Face Shop naprawdę dużo wyciągają. Osobiście polecam.
A silna maska to np. Daiso Japan Charcoal, bardzo intensywna, super rwie włoski z twarzy, u mnie odrywanie trochę boli, niestety zaskórniki to tak ze dwa na całą twarz wyciągnie.
Dzięki za rekomendacje
Poczekam na razie jak się metice sprawdzi ta Kose White Mask. Później będę się zastanawiać mocniej

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

No i kupiłam sobie ten ślimakowy żel co mi goldika zachwalała. MIZON Snail Recovery Gel Cream. Zobaczymy kiedy dotrze I jak się spisze.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:29   #475
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Co do filtrów... Nakładacie na nie BB? Albo chociaż próbowałyście? Miałam 5 różnych azjatyckich filtrów i na każdym z nich, z BB robiło się ciasto, jakby zważona warstwa. Co gorsza, na początku tego nie widać, dopiero po paru minutach. Dobrze, że za pierwszym razem, gdy w ten sposób zastosowałam filtr i BB spojrzałam w lusterko przed wyjściem...
Ja zawsze mialam dobre rezultaty. Chyba zalezy jaka kombinacja kosmetykow... BB wklepuje lekko, nie wcieram bo by mi sie filtr zrolowal.

Moze czekasz za dlugo po nalozeniu filtra? Albo za krotko? Albo za duzo bb dajesz? Moze po prostu filtr jest za tlusty..
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:55   #476
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, mam pytanie techniczne , tylko sie nie śmiać prosze

Kupiłam od f2plus1 dwie rzecz wczoraj, dziś przyszedł @ że wysłane. Wybrałąm przesylke rejestrowana. Tylko w tym okienku do wyboru przesyłki dalo sie zaznaczyć tylko przy jednym przedmiocie, wg opisu aukcji reszta przedmiotów nieplatna. A w @ automatycznym ebayowym przyszlo przy jednym przedmiocie że polecial ekonomiczną, a przy drugim rejestrowaną
Ale on to chyba wrzuci w jedna paczkę nie?

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:56
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:04   #477
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie techniczne , tylko sie nie śmiać prosze

Kupiłam od f2plus1 dwie rzecz wczoraj, dziś przyszedł @ że wysłane. Wybrałąm przesylke rejestrowana. Tylko w tym okienku do wyboru przesyłki dalo sie zaznaczyć tylko przy jednym przedmiocie, wg opisu aukcji reszta przedmiotów nieplatna. A w @ automatycznym ebayowym przyszlo przy jednym przedmiocie że polecial ekonomiczną, a przy drugim rejestrowaną
Ale on to chyba wrzuci w jedna paczkę nie?
Oczywiście, że będzie w jednej.
Ja tak kupowałam 3 Holiki u ideaseller_kr i miałam tak samo.
Bo trudno, żebyś płaciła 2 razy za wysyłkę Wszystko będzie w jednej paczce, do której powinnaś mieć podany numer trakingowy (do śledzenia paczki).

A możesz sprawdzić gdzie jest tutaj:
http://www.track-trace.com/post
Wybierz "track with options", lepiej pokazuje
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:10   #478
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Oczywiście, że będzie w jednej.
Ja tak kupowałam 3 Holiki u ideaseller_kr i miałam tak samo.
Bo trudno, żebyś płaciła 2 razy za wysyłkę Wszystko będzie w jednej paczce, do której powinnaś mieć podany numer trakingowy (do śledzenia paczki).

A możesz sprawdzić gdzie jest tutaj:
http://www.track-trace.com/post
Wybierz "track with options", lepiej pokazuje

Dzięki
Numer mam
Nie chciałam pisać do niego z pytaniem, bo by wyszlo,ze Polacy to połglowki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:15   #479
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dzięki
Numer mam
Nie chciałam pisać do niego z pytaniem, bo by wyszlo,ze Polacy to połglowki
Spoko. Ja to się bardziej zastanawiałam, gdzie to śledzić. A tu bach, sprzedawca sam mi podał stronkę i elegancko wyjaśnił gdzie co kliknąć
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:33   #480
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie techniczne , tylko sie nie śmiać prosze

Kupiłam od f2plus1 dwie rzecz wczoraj, dziś przyszedł @ że wysłane. Wybrałąm przesylke rejestrowana. Tylko w tym okienku do wyboru przesyłki dalo sie zaznaczyć tylko przy jednym przedmiocie, wg opisu aukcji reszta przedmiotów nieplatna. A w @ automatycznym ebayowym przyszlo przy jednym przedmiocie że polecial ekonomiczną, a przy drugim rejestrowaną
Ale on to chyba wrzuci w jedna paczkę nie?
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dzięki
Numer mam
Nie chciałam pisać do niego z pytaniem, bo by wyszlo,ze Polacy to połglowki
ja ostatnio zrobiłam to samo i napisałam do niego


przyszła do mnie próbka bb snail. i tak się zastanawiam - testować dziś czy jutro...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.