hmm, jaki podkład? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 14:44   #1
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43

hmm, jaki podkład?


hej .Mam pytanie, a mianowicie chodzi mi o to jaki byście mogły mi polecić podkład, już przechodzę do rzeczy.. od początku malowania się używam podkładu z avon matującego, jest dla mnie dobry, dość dobrze kryje moje piegi, aczkolwiek mam włoski na twarzy ( jak dam jakiś podkład\puder to je widać ) ;( i tu jest problem.. czy mogłybyście mi polecić jaki podkład tak do 30zł ( najlepiej matujący ), żeby ich tak nie podkreślał i tak przy okazji macie jakieś pomysły czy zacząć je depilować lub jakieś kremy na nie? mam 16 lat i nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać, a te włoski mi naprawdę przeszkadzają
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:05   #2
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: hmm, jaki podkład?

Może jakiś bb zamiast podkładu? Mi pasuje Lirene Young, cena ok 15 zł chyba Jest naprawdę ok. A piegi po co ukrywasz? Piegi są fajne
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 17:03   #3
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: hmm, jaki podkład?

W wieku szesnastu lat nie powinnaś stosować mocno kryjących podkładów tylko skupić się na kremach-podkładach tuszujących to chcesz ukryć a przede wszystkich na odpowiednim nawilżeniu. Jeżeli masz mieszaną cerę z intencją do "świecenia się" matujące podkłady to najlepsze rozwiązanie Uwierz mi ,że Twoich włosów na twarzy nikt nie zauważy pod warunkiem ,że nie mają zbyt dużo czarnego pigmentu he he. Też mam piegi i tak między nami dziewczynami nikt nigdy nie postrzegał tego jako wady

Proponuje udać się do drogerii w zależności od zasobów finansowych droższej lub tańszej i przetestować sobie kilka podkładów w okolicy szyi i twarzy. Takim sposobem dobierzesz sobie taki kosmetyk ,który będzie pasować do Twojej karnacji skóry , będzie Ci odpowiadał kryciem ,zapachem oraz konsystencją...Trwałości niestety nie można w taki sposób oszacować. Można kupić tani kosmetyk ,który w żadnym stopniu nie będzie odbiegał od tych z "wyższej" półki.

Podkłady ,które mogę z czystym sumieniem polecić to:
-krem BB z Avonu ( nie pamiętam dokładnie jego nazwy. Czarne opakowanie. Bardzo fajnie nakłada się go na twarz i makijaż trzyma się wiele godzin. Zostawia na twarzy odczuwalną warstwę nawilżenia przez cały dzień. Co najważniejsze z czasem nie zmienia koloru na ciemniejszy jak niektóre buble ,które wyrzuciłam do kosza po tym jak mnie zawiodły).

Swojego czasu stosowałam też lekki podkład z Nivei Visage Young.
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 17:04   #4
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: hmm, jaki podkład?

Podkłady mineralne - sypkie, odpowiednio nałożone, sprawiają, że nie widać zupełnie włosków na twarzy.
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:34   #5
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: hmm, jaki podkład?

dziękuje dziewczyny . a z tych mineralnych, mogłabyś mi jakiś polecić?
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:21   #6
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: hmm, jaki podkład?

miałam z garniera, ale w ogóle nic nie dawał, brzydko wyglądał na twarzy ;/
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:26   #7
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: hmm, jaki podkład?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 14:09   #8
madlenee
Raczkowanie
 
Avatar madlenee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 193
Dot.: hmm, jaki podkład?

Jeśli chodzi o minerały to Lily Lolo, Bare Minerals... Jest tego trochę. Ale są to podkłady raczej do zamówienia przez internet. I nie zgadzam się z twierdzeniem że podkreślają wszystko na twarzy - trzeba nakładać bardzo, bardzo cienkie warstwy a na koniec po prostu spryskać twarz wodą termalną czy hydrolatem i kompletnie nic nie widać, nawet tego że masz podkład na twarzy - jest to bardzo naturalne wykończenie. I ważne żeby mieć pędzel dobry - najlepiej flat top i nakładać podkład kolistymi, "wcierającymi" ruchami lub stemplując twarz.
madlenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:04   #9
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: hmm, jaki podkład?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:44   #10
nothingelsematterss
Raczkowanie
 
Avatar nothingelsematterss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 43
Dot.: hmm, jaki podkład?

hahahah ;d. Dziękuje Ci bardzo za rade ;*
nothingelsematterss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:02   #11
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: hmm, jaki podkład?

"Pamiętaj, że polecasz minerały nastolatce, która korzystała w całym życiu z jednego podkładu. Zapomniał wół jak cielęciem był - na początku minerały to katorga, poza tym w większości chwalą je osoby z ładną cerą, u osób z mieszaną-tłustą skórą, z niedoskonałościami się nie sprawdzają, robią ciasto itd. Niezależnie od nakładanej ilości, dobrego pędzla i odpowiedniej aplikacji."

Nie wiem, na czym ma polegać katorga nakładania podkładu mineralnego? O_o
To jest najprostszy do nakładania podkład, można to robić nawet po ciemku bez obawy o smugi na twarzy. Kupujesz płaski pędzel, puder mineralny i ogólnie zero filozofii.

Mam cerę tłustą, z tendencją do wyprysków. I po wielu latach stosowania przeróżnych podkładów przerzuciłam się na stałe na minerały. Sprawdzają się, nie mam żadnego ciasta (?) i w dodatku mnóstwo moich znajomych z kłopotliwymi cerami zrobiło to samo. Podkład mineralny daje fantastyczny naturalny efekt, nie da się nim zrobić tapety etc.

Tym samym uważam, że wypowiedź o nieskuteczności minerałów wynika z czystego uprzedzenia a nie z faktów.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.