Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 16:30   #3481
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Nikt nie pisał- niespodzianką z clinique jest serum smart Kocham to serum! Zużyłam 9x10ml. Nawilża, ujednolica, i rozświetla skórę. Gdybym wiedziała, że je dadza złożyłabym 10 zamówień.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:03   #3482
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał- niespodzianką z clinique jest serum smart Kocham to serum! Zużyłam 9x10ml. Nawilża, ujednolica, i rozświetla skórę. Gdybym wiedziała, że je dadza złożyłabym 10 zamówień.
Ja pisałam też dostałam to serum
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:11   #3483
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
woooow! Gratulacje!
Jak to zrobiłaś? w sensie chodzi mi o sprzedaż :p Bo ja ciągle to rozkminiam, ale boję się, że będę się z tym bujać i bujać i nic z tego nie wyjdzie
Trzeba miec dobry i rzeczowy opis produktu, jego kody i daty przdatności itp
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:15   #3484
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał- niespodzianką z clinique jest serum smart Kocham to serum! Zużyłam 9x10ml. Nawilża, ujednolica, i rozświetla skórę. Gdybym wiedziała, że je dadza złożyłabym 10 zamówień.
Dokładnie! A ja nie złożyłam ani jednego.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:17   #3485
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Ale oglądając zastanawiam się czy też tak skończę
Nie ważny rocznik, ważne samopoczucie
No ja się czuję na 10 lat młodszą
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:22   #3486
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał- niespodzianką z clinique jest serum smart Kocham to serum! Zużyłam 9x10ml. Nawilża, ujednolica, i rozświetla skórę. Gdybym wiedziała, że je dadza złożyłabym 10 zamówień.
No nie mów. A ja nie składałam bo myślałam, że będzie ten nawilżający.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:32   #3487
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam Clinique - próbka niespodzianka to serum Clinigue Smart 10 ml
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał- niespodzianką z clinique jest serum smart Kocham to serum! Zużyłam 9x10ml. Nawilża, ujednolica, i rozświetla skórę. Gdybym wiedziała, że je dadza złożyłabym 10 zamówień.
Również mam to serum i jestem bardzo zadowolona miniatura ,,Aromatics in white'' jest przeurocza no i mam zapasową miniaturę maskary no i jestem mile zaskoczona - myślałam że Superdefense 15 ml dostanę w tubce a tu słoiczek
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 18:13   #3488
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V


Napisałam do paybacka o braku punktów z Douglasa, kazali czekać 14dni...

Przyszły moje lipbalmy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150410_181324.jpg (132,1 KB, 74 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 18:18   #3489
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, w ciągu miesiąca sprzedałam rzeczy za 1000zł z małym kawałkiem.

Jeszcze nigdy nie miałam tak mało kosmetyków..... a wychodziłam na plus albo na zero w stosunku do moich wydatków, nie sprzedałam nic za bezcen.

Oprócz tego zmotywowałam sie do porzadków w kolorówce i wywaliłam z 1/4 wszystkiego .....a teraz 5 razy zastanawiam się czy coś kupić, oprócz tego planuję się przerzucić na naturalną pielegnację ciała i mniej mieć rzeczy. Przytłacza mnie już ilość rzeczy wszelakich.
Tez jestem teraz na takim etapie. Mam zapas prawie wszystkiego co mnie interesuje buty, ciuchy, kosmetyki, perfumy... Wystawiłam trochę na all i mam zamiar jeszcze robić czystki. Szkoda żeby leżało...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 18:44   #3490
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Tez jestem teraz na takim etapie. Mam zapas prawie wszystkiego co mnie interesuje buty, ciuchy, kosmetyki, perfumy... Wystawiłam trochę na all i mam zamiar jeszcze robić czystki. Szkoda żeby leżało...
zrobiłam to samo, no i zabrałam się za denkowanie solidne... uporządkowałam kosmetyczki, żeby mieć odmianę i na głodzie "znudzenia kolorówkowego " nie rzucać się z zamówieniami Więc co rusz zmieniam sobie zestawy i mam urozmaicenie i radochę z używania Zapasy mam nadal, ale też nie dązyłam do tego żeby mieć np 4 paletki cieni i 2 rozświetlacze... Ale gratuluję ogarnięcia kolorówkowego wiem jakie to trudne

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość

Napisałam do paybacka o braku punktów z Douglasa, kazali czekać 14dni...

Przyszły moje lipbalmy
cudowności w załączniku
Przestałam się denerwowąc fuszerką pb,. Notorycznie nie mam pktów dopisanych, i też nie mam ochoty na boksowanie się i żebranie w długich reklamacjach. Jakoś jeszcze rok temu był to inny payback, inna jakość i łatwiej I MILEJ się zbierało.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 18:54   #3491
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
zrobiłam to samo, no i zabrałam się za denkowanie solidne... uporządkowałam kosmetyczki, żeby mieć odmianę i na głodzie "znudzenia kolorówkowego " nie rzucać się z zamówieniami Więc co rusz zmieniam sobie zestawy i mam urozmaicenie i radochę z używania Zapasy mam nadal, ale też nie dązyłam do tego żeby mieć np 4 paletki cieni i 2 rozświetlacze... Ale gratuluję ogarnięcia kolorówkowego wiem jakie to trudne

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------



cudowności w załączniku
Przestałam się denerwowąc fuszerką pb,. Notorycznie nie mam pktów dopisanych, i też nie mam ochoty na boksowanie się i żebranie w długich reklamacjach. Jakoś jeszcze rok temu był to inny payback, inna jakość i łatwiej I MILEJ się zbierało.
dzieki Masz racje, payback sie popsul, napisalam do nich i czekam na odpowiedz podobno osoby tym sie zajmujacej, ale mam nadzieje ze nie bedzie mi dane tak sie z nimi wykłócać o punkty jak tu niektore dziewczyny pisaly zobaczymy

Rapsodio, dam Ci jutro znac co z Givenchy Jeszcze dzisiaj sie z tym przespie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 19:04   #3492
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dzieki Masz racje, payback sie popsul, napisalam do nich i czekam na odpowiedz podobno osoby tym sie zajmujacej, ale mam nadzieje ze nie bedzie mi dane tak sie z nimi wykłócać o punkty jak tu niektore dziewczyny pisaly zobaczymy

Rapsodio, dam Ci jutro znac co z Givenchy Jeszcze dzisiaj sie z tym przespie
ja też znikam i jutro się ozwę bo życie woła
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:17   #3493
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Testowałam tego tinta estee i dla mnie rewelacja, nadaje lekko opalony odcień ale nie jakiś natrętny, po kilku minutach się wchłania i ten kolor jakby stapia się ze skórą nie ma maski, skóra nawilżona
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:47   #3494
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Masz racje, payback sie popsul, napisalam do nich i czekam na odpowiedz podobno osoby tym sie zajmujacej, ale mam nadzieje ze nie bedzie mi dane tak sie z nimi wykłócać o punkty jak tu niektore dziewczyny pisaly
Ja się sama z nimi biję o 2 tysiaki punktów - w sumie od stycznia, także ten I wymyślają, że mam im robić skany rachunków, potwierdzeń, 20 razy pytają, czy na stronę z której zamawiałam weszłam przez stronę i kupon payback, albo wymyślają jakieś id aukcji (ale nie to tradycyjne) na allegro, które mam im podać - a czegoś takiego nawet na allegro nie ma. Także grubymi nićmi to szyte i nie liczyłabym w tym względzie na szybkie załatwienie sprawy.


Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Pomijając namet krzywdę tej drugiej kobiety to bałabym się, że skoro jedną żonę zostawił, to czy równie łatwo nie zosawi mnie.. karma lubi wracać
Zobaczę (oby nie) czy po 30stce mi się poglądy nie zmienią
Ja też do niedawna byłam z gatunku tych porządnych. W sumie nadal jestem, ale coraz bardziej się zastanawiam jaki jest sens w życiu bycia fair wobec innych, obcych ludzi. Przecież mną nikt by się nie przejmował jakby chciał mi odbić faceta. I w sumie jest tak z każdą sytuacją. Choćby z przepuszczaniem starszych osób na siedzenia w autobusach. Zwykle to robiłam. Aż nadszedł dzień, że musiałam jechać na uczelnię na egzamin ze złamaną nogą, gips od kostki po koniec uda, ciężkie to w ch***, 2 kule u nogi, autobus pełen takich babć i żadna, dosłownie żadna się nie ulitowała nade mną. A jak sobie złamałaś nogę głupia idiotko to stój. I wtedy pomyślałam, że po co być dla każdego miłym, skoro i tak ta dobra karma nie wraca. I jako 28latka chyba powoli zaczynam wychodzić z założenia, że to mi ma być w pierwszej kolejności dobrze w życiu.

A co do ładnych panów to ja wielbię i talent i wygląd Davida Garretta, mega ciacho w moim typie i w dodatku tak pięknie gra. A skoro tak pięknie gra, to na pewno umie się dobrze bawić paluszkami
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:52   #3495
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja się sama z nimi biję o 2 tysiaki punktów - w sumie od stycznia, także ten I wymyślają, że mam im robić skany rachunków, potwierdzeń, 20 razy pytają, czy na stronę z której zamawiałam weszłam przez stronę i kupon payback, albo wymyślają jakieś id aukcji (ale nie to tradycyjne) na allegro, które mam im podać - a czegoś takiego nawet na allegro nie ma. Także grubymi nićmi to szyte i nie liczyłabym w tym względzie na szybkie załatwienie sprawy.




Ja też do niedawna byłam z gatunku tych porządnych. W sumie nadal jestem, ale coraz bardziej się zastanawiam jaki jest sens w życiu bycia fair wobec innych, obcych ludzi. Przecież mną nikt by się nie przejmował jakby chciał mi odbić faceta. I w sumie jest tak z każdą sytuacją. Choćby z przepuszczaniem starszych osób na siedzenia w autobusach. Zwykle to robiłam. Aż nadszedł dzień, że musiałam jechać na uczelnię na egzamin ze złamaną nogą, gips od kostki po koniec uda, ciężkie to w ch***, 2 kule u nogi, autobus pełen takich babć i żadna, dosłownie żadna się nie ulitowała nade mną. A jak sobie złamałaś nogę głupia idiotko to stój. I wtedy pomyślałam, że po co być dla każdego miłym, skoro i tak ta dobra karma nie wraca. I jako 28latka chyba powoli zaczynam wychodzić z założenia, że to mi ma być w pierwszej kolejności dobrze w życiu.

A co do ładnych panów to ja wielbię i talent i wygląd Davida Garretta, mega ciacho w moim typie i w dodatku tak pięknie gra. A skoro tak pięknie gra, to na pewno umie się dobrze bawić paluszkami
Coś w tym jest
A David świetny
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 19:54   #3496
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Coś w tym jest
A David świetny
No, tym razem to ja bym szarpała jak Reksio szynalkę Właśnie sobie zamówiłam film z jego udziałem i płytkę, to w dzień będę sobie go słuchać, a wieczorami ślinić się do ekranu

A tak swoją drogą - zamówiłam przed świętami 5 wosków YC i się zakochałam w nowych zapaszkach - Cappucino Truffle, Pain au Raisin, Tarte Tatin

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-04-10 o 19:58
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:52   #3497
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dzisiaj miałam testować tonik shiseido -ale mi się sprzedały 3, a 4 dałam cioci na święta - nie był mi dany
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:53   #3498
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, udało mi się zamówić kolejne Estee z kosmetyczką Zamówiłam zestaw do pielęgnacji oczu x 2 i kosmetyczka weszła bez problemu.
Teraz boję się co to będzie jak otworzą Estee online...

Jak Ty to zrobiłaś? Ja się czaje czaje i nic zawsze wyprzedane albo wkrótce dostepne
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 21:59   #3499
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Jak Ty to zrobiłaś? Ja się czaje czaje i nic zawsze wyprzedane albo wkrótce dostepne
Ja już nawet nie sprawdzam Boże ile ja mam próbek z tołpy i ziaji
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 23:07   #3500
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała może kremy dermatologiczne Acnatac lub Rozex ? Dermatolog przepisała mi te kremy, mam je stosować naprzemiennie przez okres 1,5 miesiąca, a później do kontroli. Tylko ja się tak zastanawiam, czy w okresie wiosenno-letnim warto zaczynać stosować takie kremy, bo na ulotkach piszą, że należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne, bo te leki mogą powodować fotouczulenie. Wiadomo, że można stosować kremy z filtrami, tylko nie wiem, jak ja miałabym smarować moją mieszaną cerę tłustymi kremami i na to nakładać jeszcze makijaż Może lepiej zaczekać do jesieni? Najlepsze jest, to że lekarka w ogóle nic nie wspomniała o tym, że należy unikać słońca, smarować się filtrami Nie bardzo też wiem, jak miałaby wyglądać pielęgnacja mojej skóry podczas stosowania tych mazideł. Dermatolog napisała tylko, żebym przemywała twarz emulsją Cetaphil i tyle, a przecież muszę jakoś nawilżać skórę, no i nie wiem, czy mogę używać peelingów Ja takich silnych maści nigdy nie stosowałam i strasznie się boję pogorszenia stanu skóry, tym bardziej że mam cerę wrażliwą. Jak poczytałam sobie ulotkę, działania niepożądane tych maści, to Ja to jestem cykor, boję sie stosowania antybiotyków przez tak długi czas, nawet w postaci kremów
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-04-11 o 00:01
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 05:07   #3501
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość

Napisałam do paybacka o braku punktów z Douglasa, kazali czekać 14dni...

Przyszły moje lipbalmy
Przepiękne nabytki!!!! Gratuluję!!


Co do zapasów... to jakiś czas temu robiłam rewolucję w kosmetyczce i produkty niskiej/średniej półki zaczęłam sobie wymieniać na high end. I w głowie miałam taki obraz, że będę mieć np. jeden róż ale żeby to był róż wysokopółkowy i tak samo, jeden rozświetlacz itp... Tia... przez chcwilę tak było A później zaczęło się kupowanie Mi się zdecydowanie za dużo rzeczy podoba.. A jak mi się coś podoba, to siedzi mi z tyłu głowy i nie daje spać I wtedy wiem, że na dniach to kupię..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 07:28   #3502
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dużo nowych próbek w D w tym zapachów
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:21   #3503
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Testowałam tego tinta estee i dla mnie rewelacja, nadaje lekko opalony odcień ale nie jakiś natrętny, po kilku minutach się wchłania i ten kolor jakby stapia się ze skórą nie ma maski, skóra nawilżona
Ja też używałam i u mnie się trochę odcina. Wygląda trochę jak samoopalacz Ale będzie idealny na lato, zawsze mam jaśniejszą buzię od reszty ciał. Jeden sobie zostawię, a ten nieotwierany pójdzie na all I jedna kredka też, bo ja dostałam dwie :-D
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:23   #3504
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja też używałam i u mnie się trochę odcina. Wygląda trochę jak samoopalacz Ale będzie idealny na lato, zawsze mam jaśniejszą buzię od reszty ciał. Jeden sobie zostawię, a ten nieotwierany pójdzie na all I jedna kredka też, bo ja dostałam dwie :-D
No na lato super bo też twarz mam zawsze jaśniejszą, a planuje się dużo opalać bo przez ciąże bardzo zbladłam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:48   #3505
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

ProduktOpisCena / sztIlośćSumaRóżany balsam do ust Masło SheaReferencja : 01BR012K14Rozmiar : 12 mlGrazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]32,00 zł1☠2☠3☠32,00 zł27,20 zł[X]Smakowity zestaw MigdałReferencja : 29DKALM75Rozmiar :Grazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]101,90 zł75,00 zł1☠2☠3☠75,00 zł63,75 zł[X]Zestaw Powitalny "Skarby Prowansji"Referencja : WELCOME_WEBRozmiar :POWITANIE :Otrzymujesz Zestaw Powitalny!☠☠☠[X]Grazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]1☠2☠3☠W prezencie[X] ☠Dodaj do listy życzeńRazem90,95 zł☠KOD RABATOWYZATWIERDŹ☠OFERTA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Co myślicie o tym ?;-)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

To loccitane, źle się skopiowało. Wchodzi kod powitanie i grazia15 dajacy -15%
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:57   #3506
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A jaki jest kod na perfumy, bo mi iPad jakoś tak dziwnie wyswietla
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2015-04-11 o 09:02
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 08:58   #3507
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
ProduktOpisCena / sztIlośćSumaRóżany balsam do ust Masło SheaReferencja : 01BR012K14Rozmiar : 12 mlGrazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]32,00 zł1☠2☠3☠32,00 zł27,20 zł[X]Smakowity zestaw MigdałReferencja : 29DKALM75Rozmiar :Grazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]101,90 zł75,00 zł1☠2☠3☠75,00 zł63,75 zł[X]Zestaw Powitalny "Skarby Prowansji"Referencja : WELCOME_WEBRozmiar :POWITANIE :Otrzymujesz Zestaw Powitalny!☠☠☠[X]Grazia2015 :☠-15%☠☠☠[X]1☠2☠3☠W prezencie[X] ☠Dodaj do listy życzeńRazem90,95 zł☠KOD RABATOWYZATWIERDŹ☠OFERTA SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Co myślicie o tym ?;-)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

To loccitane, źle się skopiowało. Wchodzi kod powitanie i grazia15 dajacy -15%
Możesz podać kody ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:03   #3508
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Powitanie i Grazia2015 wrzuć w takiej kolejności
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:05   #3509
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Powitanie i Grazia2015 wrzuć w takiej kolejności
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:17   #3510
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A jaki jest kod na perfumy, bo mi iPad jakoś tak dziwnie wyswietla
Jeśli chodzi o Douglasa to TWOJSTYL2015
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.