Gdańskie Panny Młode - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 02:20   #1
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14

Gdańskie Panny Młode


hej dziewczyny
jako gdanszczanki,przyszłe panny młode, musimy połaczyc sie i wesprzec w całym tym zamieszaniu zwiazanym z tym waznym dla nas dniem.
połaczylam w watku rok 08 z 09,dlatego iz ja osobiscie bede miala dwie uroczystosci slubne,cywilny slub 08.08.2008-magiczna data dla mnie i mojego puzona,oraz slub koscielny 07.03.2009 w miesiacu i dniu pod znakiem Ryb.
piszcie dziewczyny jak u was z przygotowaniami do slubu, jakie macie pomysly na uroczystosc,jak z oprawa wesela, jak z sukienkami-kupic czy wypozyczyc, co z kwiatami,no piszcie wszystko
buziaki

hej dziewczyny nie ma zadnej z gdanska ktora chcialaby sie przylaczyc do watku???

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-17 o 09:44 Powód: post pod postem
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:57   #2
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Gdańskie Panny Młode

jeejjj ty juz znasz dokladna date swojego przyszlorocznego slubu? ja tez planuje na przyszly rok takze mniej wiecej na marzec ale myslalam ze zaczne przygotowania dopiero latem a tu widze ze juz sie trzeba zabierac za to wszystko
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 00:49   #3
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Gdańskie Panny Młode

witam houseofcolours
fajnie ze ktos tu w koncu zajrzal
niestety z tymi slubami jest tak,ze teraz trzeba wszystko rezerwowac rok wczesniej,ogolnie masakra ja rowniez myslalam ze jak zaczne w styczniu planowac wszystko pojdzie jak z platka a planowalam slub konkordatowy na sierpien,ale te restauracje czy hotele ktore mi akurat przypadly do gustu, mialy juz porobione rezerwacje na poczatku 2007 roku na rok 2008 i nawet na 2009!!! tak samo bylo z fotografem i zespolem tak ze rozumiesz, po prostu szal jakis na te sluby,chyba
musialam poprzekladac terminy,no i jezeli cos sie nie rypnie,bedziemy mieli dwa sluby ale ze zycie przewrotne jest,nie jestem tych dat powyzej umieszczonych tak zupelnie pewna
tak ze,musisz chyba zrobic leciutkie rozeznanie,zeby nie bylo niespodzianki ale mysle ze marzec jest bezpiecznym miesiacem i bedzie ok!
a jaki masz pomysl na ten wielki dzien?bedziesz probowala go przezyc po prostu(tak jak ja )czy moze jak inne dziewczyny, masz konkretny plan co i jak ma wygladac?
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:19   #4
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Gdańskie Panny Młode

wasciwie to tak, mam konkretny plan, bo nie jest bo zbyt wielki. Tez zamierzam brać slub konkordatowy (to juz chyba najczestszy rodzaj slubow) a wesele zorganizowac w postaci raczej przyjescia weselnego na max 30 osob w jakiejs elegancjej restauracji gdzies pod gdanskiem i wlasnie zaczelam juz wczoraj szukac czegos, patrze po zajazdach, ale mam ploblem z wpisaniem w google miasta, bo nie zabardzo znam te okoliczne wioski a wlasnie w takiej przytulnej wioseczce przy glownych trasach zazwyczaj sa te najczekawsze i najpiekniejsze zajazdy (mam nadzieje ze takze niezbyt drogie ewentualnie zastanawialam sie takze nad gardem party ale to wtedy marzec odpada :/ a jak to wyglada w twoim przypadku? wielkie wesele? masz juz lokal?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:44   #5
puzonka
Przyczajenie
 
Avatar puzonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 14
Dot.: Gdańskie Panny Młode

ja rowniez bede miala weselisko poza miastem,konkretnie za pruszczem gdanskim jest super kameralny hotelik,obsluga i szczegolnie p.Milosz bardzo do rzeczy sa tam dwie opcje menu weselnego :za 140/os lub 160/os,ale wszystko jest do dogadania,nie placisz dodatkowo za korkowe,za wystroj sali,za obsluge kelnerska i obsluga techniczna wesela ma za polowe menu,tak ze jest ok!
wesele bedzie na 80 osob,tak chca moi rodzice i tesciowie(sa super,ale tak dziwnie bedzie do nich zwracac sie : mamo...tato..juz mam z tego beke wolalabym bardziej kameralne przyjatko,ale coz,trzeba isc na kompromis,no i oczywiscie takie garden party byloby suuuper,ale w marcu nie kazdemu pewnie przypadloby to do gustu poszukaj na trojmiasto/weselnik, tam jest pelno ogloszen malych zajazdow,hotelikow i restauracji
poszukam na necie innych portali weselnych na ktorych ja tyle czasu siedzialam i napisze ci jutro co znalazlam, bo teraz musze gnac na basenik
buzka
ps.ciesze sie ze moge z toba poforumowac
puzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 09:13   #6
mala85
Raczkowanie
 
Avatar mala85
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 189
Dot.: Gdańskie Panny Młode

Hej, nio to i ja dołączam do Was ślub zaplanowany na czerwiec 2009, ale konkretnej daty jeszcze nie mamy, dopiero po świętach wielkanocnych jedziemy na Kaszuby do paru lokali zobaczyć, podowiadywać się no i jak coś nam wpadnie w oczko od razu rezerwujemy i wtedy ruszamy dalej z ustalaniem daty

pozdrawiam
__________________
Ślub 12.09.2009r.

Ur. Lenki 05.04.2010

Ur. Leosia
15.06.2014





mala85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.