Stanik a karmienie piersia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 20:57   #31
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Stanik a karmienie piersia

hej
ja kupiłam biustonosz z medela dałam 120 zł,i wcale nie jestem zadowolona pod kątem przytrzymywania biustu.Mam go dopiero tydzien ale wiem,ze nie jest wart swojej ceny,jedyny plus dobry miękki materiał,nie drażni piersi.Ale nie podtrzymuje wcale dodam,że noszę rozmiar 80H.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:07   #32
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
hej
ja kupiłam biustonosz z medela dałam 120 zł,i wcale nie jestem zadowolona pod kątem przytrzymywania biustu.Mam go dopiero tydzien ale wiem,ze nie jest wart swojej ceny,jedyny plus dobry miękki materiał,nie drażni piersi.Ale nie podtrzymuje wcale dodam,że noszę rozmiar 80H.
A może żle zmierzyłaś obwód pod biustem? Może 75 I by lepiej trzymał.
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 18:51   #33
Salomea1
Zadomowienie
 
Avatar Salomea1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Ostatnio kupiłam stanik z Melissa za 88zł 70J i jestem zadowolona, o wiele lepiej trzyma niż Anita i wygląda jak stanik, a nie pancerz. Tylko,że ma fiszbiny
Salomea1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:47   #34
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Ja kupiłam na babymama biustonosz - co prawda wydałam na niego niecałe 200zł
ale teraz spokojnie moge go jeszcze nosic.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 10:33   #35
martuska300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Zdecydowanie polecam biustonosze firmy Anita, nie lubię biustonoszy bez fiszbin ale podczas karmienia ..wiadomo biust jest strasznie wrażliwy...a ten ma fiszbiny tak wygodnie wszyte że nie było problemu

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/bielizna/461-bi...nita-5068.html
martuska300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:58   #36
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Cytat:
Napisane przez martuska300 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam biustonosze firmy Anita, nie lubię biustonoszy bez fiszbin ale podczas karmienia ..wiadomo biust jest strasznie wrażliwy...a ten ma fiszbiny tak wygodnie wszyte że nie było problemu

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/bielizna/461-bi...nita-5068.html
Fakt, Anity są bardzo wygodnie niestety rozciągają się masakrycznie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 14:24   #37
alicja w krainie mebli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Stanik a karmienie piersia

narusznie regulaminu

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:11 Powód: naruszenie regulaminu
alicja w krainie mebli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 11:33   #38
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stanik a karmienie piersia

ja szukałam najpierw w triumphie, był fajny ze sztywnymi miseczkami, ale teraz trudno go dostać, zresztą pani w sklepie odradziła, że to jednak zbyt sztywne, inny który mierzyłam wg mnie wyglądał bardzo ortopedycznie, fajny jest taki z koronką, ale dość drogi;

są też staniki w lindex, ale widziaąłm tylko na stronie int, w sklepie nie mieli;

a dzisiaj kupiłam 3 bardzo fajne staniki w h&m
jeden taki sztywniejszy, ale nei sztywny, ma bardzo miły materiał w dotyku, taki lekko błyszczący, były czarne i takie bardzo jasnoróżowe - 60zł 50% bawełny, z zewnątrz poliesten, elstan, poliamid

a 2 kupiłam bawełniane (niby bawełna ekologiczna) w dwupaku - ładnie się w nich wygląda, jeden biały, drugi jasnoszary - dwupak 80zł

te takie paczkowe w sklepach np z canpola jak dla mnei są straszne, w rossmanie też jakies były, ale też nei zachwycały

kupiłam już, a jeszcze 2 miesiace do porodu, ale spokojnie mogę jeszcze w stanik włożyć rękę, także chyba będzie ok.. a do obwodu najwyżej przedłużka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mail.google.com.jpg (39,5 KB, 31 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:55   #39
satine_bielizna
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Dziewczyny! Jest tyle firm, które oferują szeroką rozmiarówke staników do karmienia...
Anita, o której wspomniałyście jest świetna jeśli chodzi o staniki laktacyjne.
Dużo tańsza firma Alles, oferująca równie dobre (troszkę gorsze jakościowo) staniki i to jakie wzorzyste, kolorowe, miękkie i delikatnie usztywniane też!
Dla biuściastych super jest angielska firma Royce, chociażby stanik Lauren który jest bez fiszbin i mega wygodny zarówno do spania jak i na codzień!

Spróbujcie, googlujcie, szukajcie sklepów oferujących usługi brafittingowe, bo trzeba dbać o biust, żadne tam h&m czy inne sieciówki... przekonajcie się, naprawdę warto!)
satine_bielizna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:50   #40
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Comexim przerabia na zamowienie kazdy swoj model. Mam ich 2 staniki (jeden do karmienia) i z obu jestem zadowolona.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 14:29   #41
kamilka.j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Ja mam duży biust i duży problem ze znalezieniem odpowiedniego biustonosza. Rozmiar sprzed ciąży 65F zmienił mi się teraz w 9 miesiącu ciąży na 70G.
Znalazłam fajny biustonosz polskiej firmy Ava - rewelacyjnie podtrzymuje i nadaje kształt. Nie mają jednak w ofercie karmników.
Drugą firmą, którą polecam jest też polska marka - Kris. Tutaj znalazłam nawet coś dla mamy karmiącej.
Oba w/w są na fiszbinach z dość wystającymi szwami i koronkami przez co mocno uwierają mnie w piersi i swędzą.
Dlatego zdecydowałam się na coś markowego, bez fiszbin, czyli HotMilk. I tutaj kompletna porażka. Materiał co prawda boski, ale z dwóch piersi zrobiła mi się jedna, spłaszczona i wciśnięta gdzieś pod pachy. Biustonosz zwróciłam.
Drugim strzałem było Cake Lingerie z fiszbinami. Cena z kosmosu a biustonosz po prostu straszny. Odstawał pod pachami, a miski jakby za małe, mimo fiszbin na mostku też odstawał. Mierzyłam różne rozmiary, ale w każdym wyglądałam strasznie. Biustonosz dla osób chyba o bardzo szeroko rozstawionych piersiach. Z wyglądu przepiękny, ale nie dla mnie.
Na końcu zdecydowałam się na Panache Nursing Bra. Nie jest idealny, ale pogodziłam się z tym, że przy moim rozmiarze biustu bezfiszbinowiec nigdy taki nie będzie. Jest od spodu wykończony delikatną bawełną, szwy nie gniotą i nie swędzą. Polscy producenci mogli by się tego nauczyć! Biust jednak trochę wisi. Zamierzam go jednak zakładać tylko na noc, w fiszbinach nie dam rady spać. Chodzi mi o to żeby za wszelką cenę nie dopuścić do rozciągnięcia skóry na biuście.
kamilka.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 13:58   #42
Stokrotka18
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka18
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 141
biustonosz do karmienia

Dziewczyny, w jakim sklepie kupilyscie biustonosze do karmienia? Ktorych marek sa godne polecenia?
Stokrotka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:41   #43
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: biustonosz do karmienia

Ja polecam Royce Charlotte bez fiszbin, cena ok 140zł, szeroka brytyjska rozmiarówka, obwody od 60, miski do K na pewno. Kupiony w necie.
Comexim Chleo mama, z fiszbinami, obwody od 60. Cena 120zł.
Onlyher ja mam Latte, ale na zamówienie przerabiają chyba każdy model, trzeba dopłacić ok 20zł. Cena samego biustonosza to ok 130zł. Kupowałam stacjonarnie w salonie, ale przez neta można też.

Wszystkie bez zarzutu. Odradzam te rosnące z biustem. Polecam kupić dobry biustonosz z odwodem przedciążowym+przedłużka w razie potrzeby.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2014-02-01 o 14:43
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:14   #44
Stokrotka18
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka18
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 141
Dot.: biustonosz do karmienia

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja polecam Royce Charlotte bez fiszbin, cena ok 140zł, szeroka brytyjska rozmiarówka, obwody od 60, miski do K na pewno. Kupiony w necie.
Comexim Chleo mama, z fiszbinami, obwody od 60. Cena 120zł.
Onlyher ja mam Latte, ale na zamówienie przerabiają chyba każdy model, trzeba dopłacić ok 20zł. Cena samego biustonosza to ok 130zł. Kupowałam stacjonarnie w salonie, ale przez neta można też.

Wszystkie bez zarzutu. Odradzam te rosnące z biustem. Polecam kupić dobry biustonosz z odwodem przedciążowym+przedłużka w razie potrzeby.
dziekuje za rade choc wolalabym takie biustonosze przymierzyc w sklepie. Nie za bardzo kojarze gdzie w Krakowie mozna kupic takie staniki
Stokrotka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:21   #45
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: biustonosz do karmienia

Zajrzyj na lobby biusciastych znajdziesz liste sklepow w okolicy.

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:55   #46
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: biustonosz do karmienia

Tylko nie kupuj tych paczkowanych ze Smyka, są do niczego, w ogóle nie trzymają. No chyba ze na noc, żeby osłonić podrażnione brodawki.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:56   #47
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: biustonosz do karmienia

Cytat:
Napisane przez Stokrotka18 Pokaż wiadomość
dziekuje za rade choc wolalabym takie biustonosze przymierzyc w sklepie. Nie za bardzo kojarze gdzie w Krakowie mozna kupic takie staniki
Idź do Brafitteri na Krakowskiej 5. Na pewno panie ci coś dobiorą.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:10   #48
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: biustonosz do karmienia

ja kupowałam w esotiq i jestem zadowolona.
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:18   #49
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: biustonosz do karmienia

nie odradzam gotowców, ale warto tez spojrzec na ta notke http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 21:38   #50
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: biustonosz do karmienia

Czy ja jestem jedyna, która nie kupowała wcale biustonoszy do karmienia? Nosiłam te same co w trakcie ciąży, nie miałam ani razu problemu z wyjęciem piersi aby karmić... dlatego moim zdaniem biustonosz do karmienia to raczej gadżet i tyle.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 22:21   #51
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: biustonosz do karmienia

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Czy ja jestem jedyna, która nie kupowała wcale biustonoszy do karmienia? Nosiłam te same co w trakcie ciąży, nie miałam ani razu problemu z wyjęciem piersi aby karmić... dlatego moim zdaniem biustonosz do karmienia to raczej gadżet i tyle.
Chyba tez zalezy jaki model masz. Bo ja mam glownie full cup, wiec ciezko. No i latwiej wyjac z miekkiego niz usztywnianego gdzie mozesz po prostu znieksztalcic miski.

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:04   #52
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: biustonosz do karmienia

Ja mam z firmy Alles i jestem zadowolona tylko że kupowałam przez internet
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:26   #53
mu_szka
Raczkowanie
 
Avatar mu_szka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 79
Dot.: biustonosz do karmienia

Ja tez mialam dwa z allesa. Cena przystepna, a w dodatku maja ladne modele, takie, ktore mozna nosic rowniez po zakonczeniu karmienia, pod warunkiem ze pasuja jeszcze. Do spania mialam jakis taki bialy zwyklak jak ze smyka albo podobny. Ja wolalam kupic 3 szt zeby zmieniac czesciej niz jeden drogi, bo nie oszukujmy sie ale wydatkow przy maluszku jest sporo, a 2 staniki po 150 zl to juz troszke sporo, tym bardziej ze taki stanik moze dlugo nie posluzyc ze wzgledu na zmiane rozmiaru biustu. Ja kupowalam w sklepie z akcesoriami dla dzieci (jest stoisko dla mam).
mu_szka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 11:38   #54
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: biustonosz do karmienia

a, tez mialam z allesa. szkoda ze mimo wybrania prawidłowego rozmiaru miski były 2 albo więcej rozmiary za małe

Wysyłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk 2
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:41   #55
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: biustonosz do karmienia

miałam Alles i sobie chwaliłam. Jednak mają jeden minus - ramiączka bardzo szybko się rozciągają.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:30   #56
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: biustonosz do karmienia

Nie mialam Allesa ani Freyi bo dysktyminuja i nie maja 60.

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 19:37   #57
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: biustonosz do karmienia

Miałam allesa z za małymi miskai, bo znalazłam się poza rozmiarówką, pas rozciąga się niesamowicie, miałam 2 noszone non stop praktycznie, po miesiącu mogłam się pasem prawie 2 x owinąć.

Te rosnące z biustem cuda (też miałam) to szmata zwykła - mi tak rósł i rósł, ja już rosnąć przestałam, a on rósł dalej aż w końcu mnie przerósł. Wkładki laktacyjne w nim fruwają w każdą stronę...

Odwiedziłam wiele sklepów z tym krakowską Brafitterię (choć nie jestem z Krakowa). W kilku sklepach dowiedziałam się, że to, że w czasie karmienia nie wolno nosić staników z fiszbinami to mit, tylko muszą być bdb dopasowane. Przy dużym rozmiarze biustu nie ma szans, żeby stanik bez fiszbin biust podtrzymał i zaczynają się straszne bóle kręgosłupa (jak u mnie). Szkoda, że taki odpowiedni stanik kupiłam dopiero gdzieś po 3 miesiącach pociążowej mordęgi, rozmiar 75K. Przed ciążą G, obecnie po 3 m-cach po zakończeniu karmienia J (dla zastanawiających się na ile biust się zmienia). Fajne staniki ma Freya. Drogie, wydatków przy dziecku jest sporo, ale jakoś funkcjonować trzeba, a i biust i kręgosłup przy kiepskim staniku dokucza
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:21   #58
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: biustonosz do karmienia

Ja w sumie w okresie karmienia nosiłam byle co, i jakoś nie odnotowałam aby mi to zaszkodziło, nie wiedziałam ile będę karmić i uważałam, że nie opłaca się robić nie wiadomo jakich zakupów, po domu nosiłam takie staniki niby sportowe coś a'la takie bluzeczki i wkładki laktacyjne a na wyjścia z domu kupiłam aż 2 normalne staniki w odpowiednim rozmiarze, z pełną miską i fiszbinami i tak wychodziłam, nie miałam żadnego problemu z wyjęciem z nich piersi do karmienia. Uważam, że stanik do karmienia to trochę taki gadżet
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 11:28   #59
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: biustonosz do karmienia

Ja miałam biały biustonosz typowo do karmienia z koronkowymi dodatkami. Wygodny, dobrze podtrzymywał piersi, na zatrzask, nie żałowałam zakupu. Kosztował mnie tylko 15 pln.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:49   #60
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Stanik a karmienie piersia

Odświeżam wątek, ale pytanie jest z innej beczki.
Kiedy kupić stanik do karmienia?

Przed ciążą nosiłam rozmiar 65 E, w czasie ciąży do dzisiaj (28 tc) noszę rozmiar 65 F. Staniki zamawiam w internecie u polskiego producenta, który szyje zgodnie ze sztuka brafittingu. Tyle, że to zamawianie trochę trwa, nawet do tygodnia.
Nie zarzekam się, że będę karmić piersią, tak samo jak nie zarzekam się, że nie będę, jak wyjdzie to fajnie, jak nie, to nie, tylko chcę mieć od razu komfort w postaci stanika do karmienia.

Mogę zamawiać już teraz? Czy czekać? Do którego tygodnia? Sama urodziłam się 20 dni przed terminem, więc nie chcę zwlekać do ostatniego momentu.

Z góry mówię, że w stacjonarnych nie ma takich jakie mnie interesują, i proszę też nie polecać mi żadnych staników z h&m i tym podobnych..
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 19:52:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.