Brak odczuć podczas seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-12, 16:58   #1
Delallieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5

Brak odczuć podczas seksu


Cześć dziewczyny. Założyłam konto specjalnie po to, żeby zapytać o radę, bo jak dotąd, nigdzie nie znalazłam odpowiedzi.

Otóż chodzi o to, że podczas stosunku z moim ukochanym... nic nie czuję. Znaczy, czuję. Czuję, że jest we mnie, że się we mnie porusza, jest to dla mnie przyjemne... Ale równie dobrze mogłabym w tym momencie rozmawiać przez telefon i nikt by się nie zorientował. Seks jest dla mnie przyjemny, ale bez fanfarów, bez tego "wow", o którym wszyscy mówią, naprawdę, nawet nie jęknę, nawet nie przyspieszy mi się oddech, bicie serca, w zasadzie nic. Lubię seks, lubię dotyk mojego partnera, ale to lubienie jest porównywalne do lubienia czekolady. Lubię, ale przeżyję, jeśli nie będzie. O orgazmie mogę zapomnieć, nigdy przy nim nie miałam orgazmu, mimo że się naprawdę stara. Kiedy sama się zadowalam, to owszem, mam orgazm, ale on jest jakiś przereklamowany, przynajmniej dla mnie. W zasadzie to mogłabym siedzieć na spotkaniu biznesowym, mieć orgazm i żaden mięsień twarzy by mi nawet nie drgnął.

Współżyjemy od ponad roku, jesteśmy młodzi, bo po 20 lat. Mój partner nie ma małego penisa (powiedziałabym, że jest w tej górnej części "przeciętnych"), sucho nie ma, on się stara, podnieca mnie, gra wstępna nie jest za krótka, seks nie jest nudny, eksperymentujemy, poznajemy swoje ciała, nie jestem luźna ani jakoś zakompleksiona, nie mam blokad psychicznych. No po prostu wszystko, co powinno mi zagwarantować udane współżycie... a jednak nie.

Domyślam się, że to ze mną jest coś nie tak, bo partner na rzęsach staje, żeby mi dobrze było, a mi nadal jest po prostu lekko przyjemnie. O co tu chodzi? Z tymi moimi naprawdę minimalnymi doznaniami? Myślałam, że to minie (to mój pierwszy kochanek), ale rok to już trochę długo i powoli mi to przeszkadza. :/ Naprawdę lubię pieszczoty i seks, ale też chciałabym szczytować, czy czuć to, co czuje mój partner (czasami to drży z podniecenia, a ja nie umiem pojąć, jak tak można reagować).

Dziewczyny, pomocy, bo ja już nie wyrabiam.
Delallieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 17:52   #2
201703131045
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 32
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Wiesz jaki jest najważniejszy organ potrzebny do seksu? Odpowiada za całą przyjemność, za szczytowania itp.? Mózg! Jeśli mózg się zablokuje, to można próbować wszystkiego i nic z tego nie będzie. Z tego co piszesz, wygląda jakby była jakaś głęboka blokada w Tobie, strach przed czymś. Przed czym nie będę zgadywał, bo powodów mogą być setki. Dobrze, byłoby dotrzeć do tej blokady i nad nią popracować, ale do tego trzeba specjalisty, a nie forum internetowego
201703131045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 18:23   #3
Delallieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Kiedy ja właśnie nie czuję żadnej blokady! Czuję się swobodnie, dobrze w łóżku, nie jestem spięta, skrępowana, nic. Gdzie tu miejsce dla jakiekolwiek blokady?
Delallieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 20:50   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Czujesz chemie do partnera?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:04   #5
Delallieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Oczywiście, że tak. Kocham go jak nie wiem, pociąga mnie, podoba mi się... Ja naprawdę nie wiem, gdzie tutaj w ogóle coś jest nie ten teges. :/
Delallieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:29   #6
201703131045
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 32
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Delallieu Pokaż wiadomość
Kiedy ja właśnie nie czuję żadnej blokady! Czuję się swobodnie, dobrze w łóżku, nie jestem spięta, skrępowana, nic. Gdzie tu miejsce dla jakiekolwiek blokady?
Nie musisz czuć. Zobacz, z tego co opisujesz to wygląda jakby do organizmu dochodziły wszystkie potrzebne sygnały, ale nie było odpowiednio silnego efektu w mózgu. Powodów mogą być setki, nawet z takim, że być może za bardzo chcesz. Chcesz diagnozę na odległość i w dodatku od amatorów. Sama piszesz, że jest problem, dlatego dobrze byłoby go najpierw zdiagnozować, a później wymyślić skuteczny sposób na jego rozwiązanie, aby nie wpadać we frustrację kiedy poszukiwania po omacku nie przynoszą efektów. Jeśli podczas seksu będziesz się denerwować, że seks jest słaby i skupiać się na tym, że za mało czujesz, to... będziesz za mało czuć, choćby nie wiem co.

Ludzka, a zwłaszcza kobieca seksualność rozwija się z czasem - kiedyś nawet mówiono nawet, że pełnię radości z seksu przeciętna kobieta osiąga po 30.
201703131045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:37   #7
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

A czy ty czasem nie trollujesz... W innym wątku piszesz, że straciłaś dziewictwo w wieku 14 lat i nadal jesteś z tym partnerem, a tu że masz 20 lat i ten partner jest twoim pierwszym kochankiem
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-12, 22:17   #8
Delallieu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Phindeaux - miałam lat 14, straciłam dziewictwo, mam lat 20, od roku współżyję reguralnie, może tego nie uściśliłam. Stracić dziewictwo i pójść z chłopakiem do łóżka raz na ileś tam czasu to chyba jeszcze za mało by nazwać to reguralnym współżyciem? :P Z tym samym chłopakiem (teraz to już facetem) jestem od 6 lat, taka niespodzianka. :P

Nie trolluję, tylko szukam rady.



Jeśli ta blokada jest, a ja jej nie czuję, to cholera musiała się nieźle ukryć. Kiedy jestem z ukochanym w łóżku, to nie czuję jakiejś presji czy stresu, nie wydaje mi się, bym "za bardzo chciała". Znaczy, mogę się mylić, wiadomo. Ogółem to trochę jakby przywykłam do tej małej przyjemności i braku orgazmów... Może to też wina tego?

Kurde, nie mam ochoty latać po seksuologach, bo studia i czasu trochę mało na jakieś terapie, dlatego najpierw pytam na forum, czy ktoś ma jakiś pomysł, ale zdaje się, że chyba jednak będzie trzeba się gdzieś wybrać, ehh. :/
Delallieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 18:16   #9
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Hej, mam tak samo. Tez czuje partnera, ale no wlasnie, fizycznie jest to cos neutralnego i cala moja przyjemnosc jest wlasciwie w tym, ze widze przyjemnosc kogos, kogo lubie i kto mnie pociaga, ze moge tej osoby dotykac itp. Jak kilka razy ktos mi robil dobrze ustami to tez nic nie czulam, a podobno to jest takie swietne ;p.
U mnie jest ta roznica, ze kiedy sama robie sobie dobrze to jednak jest fajnie, w kazdym razie raczej nie ukrylabym tego na spotkaniu biznesowym ^^. Ale tu zauwazylam, ze intensywnosc zalezy bardzo od tego, jak bardzo jestem podniecona; jednak jesli jestem sama, co w tej sytuacji jest oczywiste, i nie mam bodzcow, to znowu wcale nie jest dla mnie takie latwe sie nakrecic. Z kolei z mezczyzna pare razy bylam naprawde bardzo podniecona, ale wtedy akurat nie dochodzilo do seksu - zastanawiam sie, czy wtedy to by zrobilo jakas roznice. Wiec generalnie wiem, ze potrafie byc bardzo podniecona, ale akurat w takich najbardziej goracych momentach nie dochodzilo do niczego. Jesli dochodzilo to zawsze troche sie stresowalam, wiec byc moze tu tkwi przyczyna. A ogolnie nie mam zadnych zahamowan, kompleksow, wiec pod tym wzgledem tez podobnie jak ty.
Troche martwi mnie ze ty masz tak juz od ponad roku wspolzycia, bo myslalam, ze moze jesli zaczne regularnie z kims wspolzyc (bo poki co tak nie jest) i przez jakis dluzszy okres, to bedzie lepiej, ale widac niekoniecznie.
Dodam jeszcze, ze kiedys rozmawialam z kolezanka i okazalo sie, ze ona ma podobnie, tez nie ma "szału", super doznan o ktorych wszyscy mowia. Ciekawi mnie, od czego to zalezy. Dlatego tez jestem ciekawa dalszych wypowiedzi, bo chcialabym wiedziec, na jakiej zasadzie to moze dzialac, bo juz zaczynam sie zastanawiac czy te cale super orgazmy i niesamowite doznania to nie jakies bajki.

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-11-13 o 18:30
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 15:43   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Cytat:
Napisane przez Delallieu Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak. Kocham go jak nie wiem, pociąga mnie, podoba mi się... Ja naprawdę nie wiem, gdzie tutaj w ogóle coś jest nie ten teges. :/
Mam wrażenie, że mylisz chemię z czymś innym.
Inicjujesz sama seks? I co czujesz, gdy cię dotyka?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 19:27   #11
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mylisz chemię z czymś innym.
Inicjujesz sama seks? I co czujesz, gdy cię dotyka?
Ja na pewno mialam chemie ze swoimi partnerami (oprocz pierwszego, ktory wcale mi sie jakos bardzo nie podobal i z ktorym chcialam tylko "odbebnic" stracenie dziewictwa), szczegolnie z jednym. Czesto sama inicjowalam seks; kiedy mnie dotykali czy nawet kiedy tylko byli obok to czulam pozadanie, ochote na wiecej. Wiec nie wiem, o co chodzi w moim wypadku. Moze problem jest w tym, ze tak jak mowilam zawsze jezeli to nie bylo spontaniczne, tylko wiedziam, ze dojdzie do czegos wiecej to jednak stresowalam sie troche, ze nie bedzie dobrze itp.? Ale czy to może mieć aż taki wpływ?
Moze nie powinnam sie wpychac w watek tylko zalozyc swoj wlasny, ale skoro problem jest taki sam...

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-11-14 o 22:29
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 16:15   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Ja tej przyjemności płynącej z seksu, musiałam się nauczyć. Na początku wiadomo, jest ekscytacja i chęć, ale mnie było tylko przyjemnie. Bez żadnej ekstazy. Ale w miarę upływu czasu i zapewne poznania swojego ciała, zaczęło być coraz lepiej. Załapałam, gdzie są moje czułe miejsca i zaczęliśmy skupiać się na nich.
A jeśli chodzi o spontaniczność, to w tej chwili jakoś nie za bardzo mi odpowiada. Potrzebuję się nastawić duchowo i wolę usłyszeć, że "będę po południu w pobliżu domu, to wpadnę na mały numerek", niż żeby wpadał znienacka i ściągał ze mnie odzież. Lubię tę chwilę oczekiwania.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 21:19   #13
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja tej przyjemności płynącej z seksu, musiałam się nauczyć. Na początku wiadomo, jest ekscytacja i chęć, ale mnie było tylko przyjemnie. Bez żadnej ekstazy. Ale w miarę upływu czasu i zapewne poznania swojego ciała, zaczęło być coraz lepiej. Załapałam, gdzie są moje czułe miejsca i zaczęliśmy skupiać się na nich.
A jeśli chodzi o spontaniczność, to w tej chwili jakoś nie za bardzo mi odpowiada. Potrzebuję się nastawić duchowo i wolę usłyszeć, że "będę po południu w pobliżu domu, to wpadnę na mały numerek", niż żeby wpadał znienacka i ściągał ze mnie odzież. Lubię tę chwilę oczekiwania.
Ok czyli jednak to przychodzi z czasem, jest nadzieja
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 08:05   #14
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Też mam ten problem, chciałabym porozmawiać zmoim partnerem o tym, ale on nie bardzo umie o tym mówić.
Mój problem tkwi też w tym, że ja przez to tracę ochotę na seks. Jak już jest we mnie to mnie tam wszystko boli, czuje się spięta i o przyjemności nie ma mowy.
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 10:11   #15
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Dot.: Brak odczuć podczas seksu

Ja od ponad roku współżyję regularnie i ani razu nie miałam orgazmu i czasem miałam myśli że to przeze mnie, bo mój facet stara się jak może i robi o co proszę. Pieszczoty oralne mnie prawie wcale nie rajcują, nawet powiedziałabym że bardziej podniecona to jestem gdy to ja jestem stroną aktywną. Jednak jest coraz lepiej i co rusz odkrywamy nowe rzeczy, które mnie podniecają, dlatego myślę, że jeszcze trochę takich odkryć i w końcu przeżyję ten orgazm. Może na ciebie też działają jakieś specyficzne rzeczy o których jeszcze nie masz pojęcia
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-16 11:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.